Új privát üzeneted érkezett!

De nem lehet vele beszélni,és én is tudom magamról hogy ha mérges vagyok vagy haragszok,nagyon nehezen bocsájtok meg...rossz irányba változtam....és csak részemről ordibálás lenne,mert nem tudom magam türtőztetni! :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Bennem is annyi feszültség van,de őneki nem számít semmi...ez a nyavaja is nem benne van,hanem bennem,és akárhogy is lássuk be nagyon idegesít,és aggódok,meg minden,de ő úgyis leszarja az egészet....
túl sok a gond,és akivel kéne,nem tudom megbeszélni!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Huh, nem egyszerű! De mint ahogy viki is irja, tényleg egy házasság felrúgása sem egyszerű mutatvány, abban mindenki "sérül"! :? :(

d.dodó
 
 

 
 

Kike!
Sztem inkább beszéljetek, vagy akár még ordibálva is, de közös nevezőre kell jutni. Engedni neked is és neki is!!!!!

Az nem megoldás h fogod a 3 gyereket és balra el! Hosszú éveket húztatok le együtt, kell megoldást keresni! Büszkeséget néha el kell dobni, és kompromisszumokat kell keresni!
20150601134430
 
 


Tudom,hiszen volt részem benne,gyerekként!
És a gyerekeimet féltem a legjobban,de ki nem állhatom,mikor ordibál velük,csak azért mert rendetlen a szoba,vagy mert nem alszanak hanem játszanak az ágya,múltkor nekiestem és..mert Kristit fejbe csapta egy DVD tokkal,én meg őt ugyanazzal...hogy képzeli hogy veri őket!
És ez szinte mindennapos,nem azt mondom hogy mindent meg kell engedni nekik,mert ne,de ez azért túlzás...
Nincs joga egy szülőnek se ütni a gyerekét ilyen szinten,az ő Apjának sem volt joga őket ütni,meg az Anyjukat...viszont az az Anyaja hibája hogy nem védte meg a gyerekeket,és nem hagyta ott a férjét...ó...lenne még mit mesélne-sajnos....

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike azért ne hamarkodjátok el. Szépen le kell ülni és megbeszélni. Minden házasságba vannak problémák, és szép lenne ha mindenki a válással oldaná meg. Sajnos mindig engedni kell, akármilyen büszke is valaki!

Kép
linda24
 
 


Hoztam egy videót Viviről! Olyan zenemániás hogyha meghall egy zenét, rögtön lötyögteti a seggét. Imádom!
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/v ... dq1PSnO86Q

Kép
linda24
 
 


Igazatok van,de ő meg nagyon sértődős,mint egy kisgyerek,és így nem lehet vele beszélni...

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Mindent lehet, akarni kell!

Linda!
A művésznő nagyon édes!!!!
20150601134430
 
 


Linda:zabálni valóan édes!! :P

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Megyünk sétálni, majd jövök!

d.dodó
 
 


kike

nyugi az élet sajnos nem egyszerü
tudom ezt már sokszor hallottad
de szerintem semelyikünknek az
ugy gondolom itt szinte mindenkinek van volt már problémája a párjával
probáld át gondolni
és sok minden közre játszik

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Kike! Nagyon sajnálom,hogy így áll a helyzet,de muszáj megbeszélni!
Mindkettőtőknek valószínű változtatni kell de biztos menni fog!
Bakker nem lehet akkora a baj,2 hete (kb) még építkezni akartatok!
Gondolom Anyós is oka a feszültségnek!
Ő most hogy is lakik?
Veletek ugye?
Mert emlékszem,hogy régen írtad,hogy nem akar leköltözni a nagyihoz!
De pontosan már nem emlékszem! :oops:
2. SEX
Apán is nagy a nyomás,rajtatok is!
A halálom mikor valaki azt mondja,hogy ő nem akarta a gyerekeket! :twisted: :twisted: :twisted:
Nyilván nem gondolja komolyan,mert ha előbb nem,de Vercsi után már csak megállt volna!
Nagyon drukkolok nektek,próbáld meg összeszedni magad és beszélni vele!

Linda! Aszta! Nem semmi mozgása van Vivinek!

Most lelépek,mert még teregetnem kell,hammolni,Áron elaludt,ha felkel irány a gégészet!
Szerencsére Apa hazaér addigra és eljön velünk! :wink:

Szebb napot mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Szly Jázminjának és Kryss Leájának Boldog Hófordulót!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Mi 2004 óta vagyunk házasok,de Vercsi ugye 2002-ben született,szóval már régóta együtt vagyunk,még suliba jártam,szakmunkásba,mikor összejöttünk..
És amióta megvannak a gyerekek nem is emlékszek olyanra hogy csak ketten elmentünk volna valahova,kivéve mikor még csak Vercsi volt,akkor volt hogy csak ketten autókáztunk bele a nagyvilágba,ez volt a kikapcsolódás..szomorú,mi?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike pedig tényleg próbáljátok meg! Apa vegye figyelembe a 3 gyerköcöt is, és ne sértődősködjön hanem kicsit alkalmazkodjon.

Kép
linda24
 
 


Evelyn!

Nagyon sajnálom.
Nem tudok mit írni. Sajnos én úgy gondolom, nincs igazság.
nem tudom, nem tudhatom mit élsz át (bár az IKEÁs történetbe, hidd el, nekem is belesajdult a szívem).
Én csak anynit tudok, hogy a terhességem utolós 2 hónapjában több orvos is úgy látta, h. Emma valószínűleg vízfejű lesz. Nem tudták, hogy mennyire komoly, stb., de én persze a legrosszabbra gondoltam egyből.
és én végig azt kérdeztem, hogy miért pont én, miért.
és nem vigasztalt semmi, haragudtam a világra (és nekem te maga acsoda vagy, hogy nem így reagálsz), még néha a babára is, de aztán kezdtem elfogadni, megszeretni így.és folyton csak imádkoztam.
persze ez nem uaz. mint neked, mert szerencsére kiderült, hogy csak vaklárma volt.
de néhány hétig hasonló helyzetben voltam, így talán egy picit értem miről beszélsz.

és ezért nem tudok mit mondani.
De Eliot semmiképpen nem büntetés. Ő a kisfiad és te nagyon-nagyon jó mamája vagy. Jobb, mint én valaha lenni tudnék.
És azért van remény arra is, hogy nem iđ lesz olyan nagy az a baj, igaz?
Nagy-nagy ölelés neked, nektek.
Vendég
 


Ok,összeszedem magam,és megpróbálom helyrerakni a dolgokat,de ezt már nem először csinálom....
Igen Anyós velünk van,bár nagyrészt lenn az Apjánál a melléképületben,mert már öreg,és kell neki a felügyelet.

Az építkezés meg:hát,inkább Apa akarta,mint én,és tudtam hogy úgysem jön össze,de ábrándozni jó volt...

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Anyósra nem lehet otthagyni a gyerekeket?
Legalább egy órára! Amíg sétáltok egyet vagy megesztek egy süteményt a cukrászdában?
Tesódék?
Apával mi is autóztunk céltalanul mindenfele,pedig még Áron meg sem volt! :lol:
mi nagyon szerettük,közben jókat dumcsiztunk,valahol megálltunk kajálni,esetleg sétálni!
Hú de jó lenne most is!

Na most tényleg húzok!
Hajrá Kike!
Ne legyél szomorú! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Kike!

ne csináljátok!
Olyan jó kis család vagytok!
a szexet sem ártana rendbetenni (mondjuk, nehéz, tudom)
Nem tudok mit tanácsolni, de ne gondolj még a válásra szerintem.
Gondold végig mi a baaj pontosan, és azután mond le apának.
valami rendszerben, hogy ő is értse férfiaggyal
Vendég
 


Ibm:köszi!Meg mindenkinek!
Tényleg sokszor az az érzésem hogy ti vagytok a lelki szemetesládáim :oops: :oops:

Nagyon összekéne hozni valamit,amit csak ketten csinálunk,mert szerintem már enyhén begyöpösödtünk mindketten. :roll:
De Domi nem maradna el mással,és én sem tudnék Apára figyelni,miközben azon jár az agyam hogy mi van a gyerekkel.

Anyós lenne az utolsó ,akire bíznám Domit,a nagyokat még csakcsak...

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ami!
Drukk a gégészetre!

Linda!
Óriási a lányod!

Véda!
Nagyon sajnálom, durva sztori. Vigyázni kell a pasikra, mert néhány őrült is szaladgál a világban, sajnos.

Mi voltunk tanácsadáson, csak 30 dkg-ot nőtt Bömbi, az orvos szerint ez kevés (így 9,3 kg), mert 4 hónaposan már 8 kiló volt, azóta alig hízik. de tejem alig van, kanalazni meg nem akar nagyon.
na mindegy, ez semmi.

Puszi mindenkinek!!!

És Kike!
HAJRÁ!!!
Vendég
 


Halihó!

Muffin: megértelek, hogy így érzel. De lehet, hogy épp ez a te szeretetteljes türelmetlenséged, elégedetlenséged viszi tovább Eliotot is abban, hogy ilyen szépen fejlődik. Hogy meddig tud, azt mi nem tudhatjuk. Továbbra is biztos vagyok benne, hogy nem véletlenül választott téged anyukájának, mert te - talán a múltad miatt is - keményen tudsz küzdeni, amit szeretnél, így érte is. És gondolom, hogy ez neked nagyon kemény lehet fizikailag és lelkileg is. Csodállak érte!

Véda: még jó, hogy "csak" ennyire sérült meg Apus...
Amit írtál, az nagyon szimpatikus. Szerintem nekem valami ilyesmi az életfeladatom...
Könyvedet érlelem, érlelem...

Kike: a mai (vagy tegnapi?) képeiteket nézve valahogy éreztem, hogy gond lehet.
Ez nagyon régóta mélyül köztetek! És biztos vagyok benne, hogy a külső körülmények is rádobnak egy lapáttal... de nagyon meg kell gondolni egy ilyen lépést!
Olyan jó lenne, ha tudnátok beszélni! meg kellene próbálnotok. sokat, sokszor, akkor is, ha indulatokba torkollik, nem lenne szabad abbahagyni... képzelem, hogy a gyerkőcök mellett mennyire nem marad idő és energia semmire, de kell akarnod, akarnotok!

én is most hívtam fel Apát, mert összezörrentünk az előbb. megmondtam neki, hogy este azon dolgozunk majd, hogy a gyerekek legkésőbb 9-kor ágyban legyenek, mert lassan kezdünk a kötőszavakon is felhorkanni. Egy perc időnk sincs kettesben, és muszáj időt szánnunk egymásra.

Linda: Vivid nagyon cuki!

Kép
Kép
bondi
 
 


Igen,tény hogy általában azon bukik ki,de azóta már voltunk együtt,de neki nem elég heti egyszer,viszont nekem annyi minden máson jár az agyam,és más a gondom...azt is szokta mondani hogy a válás oka a szex lesz!De nincs rá energiám,és mindig csak újabb gondok jönnek.
De ő ezt nem érti,miért nem érti?

Miért olyan nehéz felfogni hogy amióta megvan Domi,egy éjszakát nem aludtam végig,itt az iskola gond is,meg ez a másik is hogy jóindulatú ugyan,de akkor is daganat,és idegesít,tudom hogy nem kéne,de nem tehetek róla..
Annyi minden van,és csak nő rá a fejemre a sok gond,miközben neki csak a szex a gondja,de jó neki!

Neki eszébe sem jut hogy tegyük fel mi lesz ha rosszindulatúvá válik a dolog....stb...
Csak én aggódok mindenen.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Orsi!
30 dkg kevés? Ne izéljél már! Tök jó ez sztem!
Laci tápos csirke, jókat eszik, főzelékből is és csak 5 dkg-t hízott. Inkább nyúlt! Ne idegeskedj már ezen!

Sztem tejcsid is van még, hisz naponta többször eszik a Csajod!
20150601134430
 
 


Ami: remélem a legjobbakat, gyógyuljon már meg drága kicsi Áron!

Kike: akkor egy sétát talán meg tudtok oldani úgy, hogy csak Domit viszitek, ő meg ellenne babakocsiban. Hajrá!

Kép
Kép
bondi
 
 


Bondi:olyan jó ezt olvasni hogy ti így meg tudjátok oldani a dolgokat-együtt...nekem mindig is az volt az érzésem hogy nekem kell hordani a nadrágot,mert ő pl.nem neveli a gyerekeket,hanem elkényezteti,és mikor ebből már megvan a gond,akkor meg üt-talán előbb gondolkodni kellene hogy ha így,meg úgy nevelem,akkor mi lesz a következménye...

Anyukám mindig azt mondta hogy hozzámentem Apámhoz-kb.ő is ilyen volt....

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én sem vagyok hibátlan-sőt!
Van egy olyan gyanúm hogy nagyon átestem a ló másik oldalára,ami a gatyahordást illeti.Túlságosan én akarok mindent irányítani,még őt is,és gondolom ezt nem tűrik a férfiak! :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Nem "csak" a sex a gondja,de ha az rendben lenne sokkal pozitívabban látná az egész világot!
És te is! :oops:
Próbálj meg egy picit Apát előtérbe helyezni a mosás,vasalás,sütés-főzés helyett!
Tudom,hogy nagyon nehéz,de valamit lépned(lépnetek)kell!
Azt is tudom,hogy nagyon fáradt vagy,hidd el én egy gyerek mellett is kidőlők este és Apa is elbírná viselni többször,és próbálom helyrerakni a kapcsolatunkat e téren mindig.
Nem mindig sikerül,de igyekszem!
Akkor add le a kettőt és menjetek Domival 3-ban sétálni!
Szoktatok?
Mi azt is szoktunk és akkor beszélgetünk.
És az is természetes,hogy idegesít a csomód,hát hogyne idegesítene!
Hidd el ha megkapja amit akar minden jobbra fordul!
Félre ne érts,nem azt mondom,hogy csak az az ok és a te hibád!
NEM!!!!
Apa is hibás,kettőtöknek kell helyrehozni!

Remélem este jó hírekre jövök!
Most mennem kell!
Sok sikert Kike!
Igazán megérdemled!
Amúgy Anyóssal egy a konyha,fürdő minden?

Na majd este folytatjuk,ha Apa ideenged! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


És a hülye megjegyzéseit is utálom:hogy akkor majd keres valakit,meg majd megcsal,mert én nem akarok vele....
De persze még nem tette...talán mert szeret?De ha szeret akkor miért nem ért meg??
Bonyolultak a férfiak,nekik meg mi!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike: akár hiszed, akár nem, de az én Apukám is hasonló természet, mint Apa. Nem szeret - vagy nem tud - beszélni a dolgairól.
És amikor most feltupírozódott az agyam, akkor is arra gondoltam, hogy na, pont ugyanolyan vitahelyzetben vagyunk, mint a szüleim: csak veszekednek, kiabálnak, de nem beszélnek. És mindenen ki tud robbanni. És arra gondoltam, hogy na, én ezt nem akarom. Ekkor hívtam fel Apát.

Nem könnyű ilyenkor, tudom. Talán ha újra közelebb kerültök egymáshoz, akkor a gyerekekhez való hozzáállása is változni fog. De csak jártatom a szám, nem vagyok a ti helyzetetekben. És nem is akarok beleszólni, ne haragudj! Csak drukkolok értetek meg a kiscsaládért!

Kép
Kép
bondi
 
 


Ibm:konyha külön van,fürdő is van lenn is.

Nem szoktunk sétálni se ketten,se hárman,csak rohanva hárman bevásárolni! :?

Megpróbálok ma lehiggadni,és holnap délelőtt beszélni vele,csak ne lennék ilyen haragtartó!!
Este későn ér haza,így én arra már alszok,ha tudok,és nem az agyam fog zakatolni.

Annyira köszönöm a sok segítséget!!Olyan rendesek vagytok!!!

Egy óra múlva megyek Domival farsangra.
Majd ha alszanak már este még jövök..

Most meg Domi végre alszik egy ideje,bár szerintem mindjárt kel.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Bondi:dehogy haragszom,inkább köszönöm!
Szóval valakinek meg kell tenni az első lépést,különben csak gyűlik a feszültség!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Akata! Nem gondol húgyúti fertőzésre a doki csak a vért és a vizeletet is ellenőrizteti, hogy nem e a múltkori betegségből ment rá valami a gyomrára! Amúgy mostanság erősen gondolkodok rajta, hogy lecserélem a házi orvosunkat!

Teó! Azért kell estig várni mert csak reggel lehet leadni a vizeletet és ma mire lett volna pisi már nem értünk volna oda a laborba!

Orsi! Visszaigazoltam!

Véda! Szegény férjed micsoda baromarcú emberek élnek a földön!

Kike! Ne csináld már! Minket Anyu hármunkat nevelt anno de ez a mai világban nagyon húzós! Biztosan nem lehet megbeszélni?

Evelin! Az ilyen bunkókkal ne is foglalkozz!

Linda! Vivi Nagyon cuki!
Vendég
 


Vikikém!
Köszi a megnyugtatást.
Arra is gondoltam, hogy annyit mozog. meg nem áll. elborul-felül-elborul-felül...végtelenítve:)
de nem tudom mi lehet, mert 2 napja olyan jó gyerek!
elvan magában. (amúgy most is a kábellel játzsik---talán lesz egy informatikus is a családban, nem csak béna bölcsészek :lol: )

lehet, Lackó beszélt a fejével a múltkori randin?
Mert akkor puszi neki. Ha nem, akkor is.


Kike!
Beszéljetek!
És tényleg ne zúdíts rá mindent rendezetlenül, hanem csak azt az egy-két dolgot, amit nagyon fontosnak tartasz.

(bocs, ha okoskodom, de én mindig ezen csúszom el, h. nem gondolom végig mi a bajom és csak csapongok, minden hülyeséget összehordok, és a végén csak egy nagy katyvasz van, ő meg csak néz és nem érti, mi a bajom.
pontosnak kell lenni egy férfival, jól megfogalmazni a problémát)

Na, remélem nem haragszol, de nem tudok ennél okosabbat.


húúú, Emma megint felborult aparkettán és megint jól bevágta a fejét.
ez napi 6-7szer megesik, nem lesz baja?
Vendég
 


Orsi! Én lennék a világon a legboldogabb ha Szabi 30dkg-ot hízna! Ehelyett 25dkg-ot fogyott!
Vendég
 


Írtam neki egy elég hosszú emailt,nem tudom hogyan fog reagálni.
Mennem kell,Domi felkelt!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én ezt írtam neki,rem vélem nem baj hogy megmutatom,lett még volna miről írni,de azért majd személyesen is megbeszéljük reméle:

Ne haragudj!!Holnap megbeszéljük??

Csak annyi minden idegesít,itt a suli dolog,meg ez a csomó,mert akrhogy is nézzük,igaz jóindulatú,de daganat!
És nem tudok nem arra gondolni hogy mi lesz ha esetleg átfordul rosszra,mert megeshet,mi lesz akkor a gyerekekkel??
És tudom hogy Anyu is aggódik ezen,mert hallottam a hangján.De veled nem tudom ezeket megbeszélni,mert ha mondom is mi a gond,elsiklasz felette,ahelyett hogy megnyugtatnál!
És igen,tudom hogy a szex is gond,de valahogy annyi minden más jár a fejemben,és annyit aggódok máson hogy az az utolsó,amire vágyom.
És tudom hogy szereted a gyerekeket,de nem bírom elviselni mikor ordibálsz velük,nem így kell megnevelni őket,mert lássuk be enyhén szólva elkényeztetted őket,és most iszod-isszuk meg a levét,de ez így nem megoldás.És az sem hogy durcizkodsz,mint egy kisgyerek.És valamelyikünknek megkell tenni az első lépést,mert a gyerekeknek nem mindegy milyen családban nőnek fel,és tudom,mert elváét szülők gyereke voltam,és te is tudod,mert tudod milyen volt Apád!
És az sem fer hogy te nem akartad őket,mert akkor nem lennének itt,és nem szertnéd őket.
Én szeretlek,és remélem azért te is ezek után!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Lehet hogy kicsit ez is így zagyvaság.... :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Remélem sikerül megbeszélnetek a dolgokat! Nagyon sok a gond és pont emiatt megkell próbálni mindenből kihozni a legjobbat és nem össze veszni mindenen! Kívánom Nektek a legjobbakat és mielőbbi édes békülést!
Vendég
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Nagyon szépen köszönöm a köszöntést! Kedves tőletek!

Patr Zsuzskájának és Brúnó anyu Zsuzsának nagyon boldog névnapot kívánok!

Leának és Jázminnak nagyon boldog hófordulót!

Ma nem nagyon tudok jönni, mert vendégeket várunk (Timiéket). Úgyhogy készülök.

Volt ma a védőnő, igaz nem tudtuk idefenn megvárni, de lent találkoztunk (bár ne tettük volna)!
Kikészített! Szerinte vigyem Tomit Dévény féle maszírozásra, mert szerinte nem normális, hogy nem fordul... Mondtam neki, hogy tudna, de nem szeret hason lenni, ezért nem is fordul hasra, de stabilan ül, játszik, átveszi a játékokat egyik kezéből a másikba. Erre ő: az akkor sem normális, hogy 7 hónapos és nem fordul meg. Mondom Ági sem fordult soha. Nem baj, de ez akkor sem normális. Vigyem maszírozásra, ami alkalmanként 4 ezer ft.
Teljesen kész vagyok!

Majd még próbálok jönni, de legkésőbb holnap!

Addig is szép napot nektek! :D
Beszéltem

Kép
zsuzska72
 
 


Zsuzska! Én megkérdeztem volna tőle, hogy kifizeti, hogy ennyire ajánlgatja!
Vendég
 


Hú, Véda, milyen durva volt ez a történet!
Asszem, annak a pasasnak még elfért volna pár pofon, de ez a magánvéleményem. Én sem örülnék, ha az én párom nevelné meg a világ hülyéit. De ha még egy pofont se kapott volna, akkor vigyorogva továbbmegy, és csinálja tovább!
Remélem, a párod nem sérült meg nagyon. Voltatok dokinál?
(jó az a módszer a gyerekekkel, amit írtál! Olyan talpraesett és ügyes anya vagy!)

Evelin,
Te jó ember vagy, és ha a fiad is jó ember lesz, akkor már többet adtál a világnak - nekünk, és a fiadnak is -, mint sokan mások.

Kike,
lehet, a párod nem is a gyerekekre mérges, hanem sok benne is a feszültség, és a gyerekeken vezeti le. Ezt tényleg ne hagyd!
Te milyen megoldást tudnál erre? Ha a szüleiddel is így volt, akkor biztosan ki tudsz találni valamit, bármit, ahogyan jobb lehetne ez a helyzet! Ha a gyereked családjában lenne ilyen helyzet, neki mit tanácsolnál?

Ibm,
Áron nagyfiúnak gyógypuszi a fülére!

(kicsit úgy érzem, hogy a partvonalon kívülről dumálok bele a társalgásba, bocsánat. Nem akarok okoskodni. De olvastam, és megérintett amit olvastam.)

KépKép
szkagi
 
 


Zsuzska,
Nándi sem fordul a hátáról a hasára :wink: a védőnő nem tudja :roll: szerintem sincs semmi baja, csak kényelmeskedik az ifiúr. Kitartás!

KépKép
szkagi
 
 


Pár órát nem jövök...

Evelin Drága! Tényleg nem ezt érdemelted a sorstól, tényleg igazságtalanság, ami történt, az hogy Eliot nem egészséges. De én csak magamat tudom ismételni, ha Te nem szeretnéd, ha Ti nem foglalkoznátok vele, ki tenné??? Mi lenne vele? Gondolom most már nem tudnál elválni tőle...
Irtózat nehéz lehet, senki sem vonja kétségbe. Minden elismerésünk, hogy ÍGY bírod. És még egy, amit Viki írt

[quote="desviki"][ írta:desvikib]Evelyn!

Én szerencsésnek érzem magam, h az Eliottal kapcsolatos dolgokat megosztod velünk. Lehet h ennek a hiányában talán én is így rábámulnék egy ilyen kisbabára.


Szóval, ha nem ismersz közelről egy ilyen gyereket, nehéz mit reagálni. Gondolom, hogy irtózat rosszul esett ( nekem is rosszulesne) és nem a védelmükben írom, de lehet hogy nem gonoszságból tették. Csak nem tudták hogy kezelni a helyzetet ( gyerekszoba hiánya...:()

Véda! A másik durva történés. Nem csodálom, hogy kiakadtál, ez borzasztó. Olyan emberek vannak! Apus meg magába fojtja a dolgokat, nem? És egyszer csak kitőrt....Szegény! Nyugvást a lelkének!
Tényleg anyós hogy van?

A többi dolognak örülök! Lilla javulásásnak, Csabi alvásának! Az akaratnak nagy ereje van! ( A könyvedből is ez jön át. Nem haladok vele túl gyorsan, de folyamatosan :))

Kike, Drága fel a fejjel! Biztosan meg tudjátok besélni! Jó hogy leírtad, az az én férjemnél is jobban üt általában! Drukk hogy minden ok legyen!


Teó
! Adél elég jól bírta apa nélkül, igaz a nagymama 3x jött fürdetni ( szórakoztatták). Csak mikor skypoltunk és hallotta a hangját, akkor bizony kapkodta a fejét. Nem értette...:) Olyan cuki volt :)

folyt köv.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andkata 2009.02.19 15:23-kor.

Kép
andkata
 
 


Kike,
szerintem jó, hogy megírtad neki! Biztosan érteni fogja, és értékelni is! Jól tetted!

KépKép
szkagi
 
 


Mennem kell. Ki tudja, mikor jövök :(
Vigyázzatok magatokra, kicsi családotokra mindannyian!
sziasztok

Ági

KépKép
szkagi
 
 


ÁÁÁGGGGGGIIIIII! Hiányoztál!

Kép
andkata
 
 


Ági!
Jó, hogy jössz!
Irtó ügyes vagy a fogyással!

Meg Tami is!

és Viki!
Tegnap átkukkantottam a fogyisba, így tudom, hogy te is nagyon sokat fogytál!

Szóval mindnyájatoknak gratulálok!!!!
Vendég
 


Áronnak jobbulást, remélem nem lesz a füle, csak a torka fáj és kisugárzik! Menjetek csak el az a biztos!

Zsuzska, van olyan ismerősöm, aki elnevezte támadónőnek a védőnőjét! :) ( Az enyém várandós lett, 2 hónapos korában látta Adélt utoljára és az új meg nem jelentkezett. Szerintem ez is gáz. Nekem kellene keresni? Miért fizetek én egészségügyi hozzájárulást???)
Szóval a legtöbb fejében van egy sablon, hogy ennek ÍGY KELLENE LENNIE. És ha nem úgy van, jönnek az ilyen szövegekkel.
Dévény torna kb mindenkinek jót tenne, na de 4 ezer Ft/ alkalom? Nem midnenki engedheti meg magának. Ne izgulj, nem lesz semmi gond!

Orsi, szerintem is elég lesz a 9.3 kg! :) A ygerekek nagy része egy évesen szokott ennyi lenni!
Bondi, hajrá apával! Beszélgessetek Drága, kell az néha! :wink:

Ennyire emlékszem, bocs lányok.

Tesóéknál voltunk, Marci nagyjából végig aludt, de Julcsit is felhúzta védőnője, mert szerinte nem gyarapszik megfelelően. Így amit lefej napközben, most oda fogják adni neki este. Tegnap viszont látta a háziorvos és mindent rendben talált, ugyhogy azért nagyon nem aggódnak! :)

Kép
andkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?