Új privát üzeneted érkezett!

na,ok,ez az oldal,
http://makemebabies.com/
de hogyan kell itt képet csinálni? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Valamelyikőtök azt írta, hogy örültök, ha hozok képeket... Ez az eddigi kedvencem, tegnapról.

Szopi után, elégedetten :)

Kép

Puszilok mindenkit!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zsuzska mint iskolaundoritisz. Az volt a hátára írva a lázlapra, hogy Diagnózis Iskolaundoritisz, Terápia 3 hét iskolakerülés.
Kép

Kép
Kép
patr
 
 

 
 

Julcsi:Nagyon édes!!! :P
Jöhetnek ám még képek! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hát, Julcsi, nem csodálom, hogy ez a kedvenced! Csúcs, nagyon édes. Kérünk máskor is!

Kép
Kép
patr
 
 


Julcsi!!!
Kép és Kép
20150601134430
 
 


Zsuzska nagyon édes!

Holnap tartja bent a suliban a névnapját?
20150601134430
 
 


Pat! Én a helyedben visszamennék, pláne, hogy gondolom szeretnél a pátyi suliban dolgozni. A nagymama mégiscsak más mint a bölcsi. Én is csak így megyek vissza, hogy anyu vigyáz Jázminra.

Ez a babacsinálós oldal nekem olyan morbid. Már bocsi, de valahogy olyan furi babákat hoz ki.

Julcsi! Nagyon szép kisfiad van!

Építettünk hóembert Rolival. mindjár dobok képet.

Kép
szly27
 
 


Kép Tegnap együtt fürödtek

Kép Hóemberrel

Kép Csőben

Kép
szly27
 
 


Viki, nem nagyon ünnepelnek névnapot a suliban. Még szülinapot sem. Sajnos eléggé fura társaság.

Szly, hát ez az, hogy ezt nem tudom eldönteni, hogy szeretnék-e átjönni Pátyra. Egyszer már dolgoztam itt majd négy évig, nem igazán jöttem ki a vezetőséggel. De azóta a barátnőm lett az igazgató, ezt viszont nem lehet kihagyni.
Igazából, azt hiszem tegnap Zsuzska eldöntötte a kérdést, mert megkérdeztem, hogy ő mit szeretne, és azt mondta, hogy nem szeretné, ha ott dolgoznék, ahova ő jár. Még emlékszem milyen sz@r volt oda járni, ahol anyu tanít, szóval...

Kép
Kép
patr
 
 


julcsi!
Nagyon szép marci baba!

patr!
Zsuzska nagyon édes!

szly!
Jók a képek! Jó nagy a hóember!

d.dodó
 
 


elkapta Emma is... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Most hányt.
Kb 2 órával evés után, úgy ahogy megette a tápszert.

Beszéltem a dokinkkal, azt mondta, daedalonetta kúp, fél, aztán reggel hozzá.
Remélem, ennyi volt.
Főztem neki teát, tettem bele pici cukrot, sót.
Még soha nem itta meg, de most muszáj lesz...

Vacsira adhatok neki tápit? Vagy most mit csináljak??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Marcsi!
:( Nagyon sajnálom! Remélem hamar rendbe jön!

d.dodó
 
 


pont most van a híradóba az az orvos,aki evelinék orvosa volt,ő műtötte Eliotot! Vástyán doktor! ő lett az év orvosa! :) nemhiába lett Eliot pofija is olyan szép!!!

Kép
linda24
 
 


Marcsi!

Forszírozd lassan a folyadékot, akár a nurofenes fecsivel is....

Tápot adhatsz ha kb 2 órán át nem hány, de keveset először. Ébrezd fel éjjel is inni! Ha nem kell a táp, akkor tea. Próbálkozzatok! Kitartás!

Kép
andkata
 
 


marcsi sajnálom!:( jobbulást! én nem tudom sajna hogy most adhatsz e Emmának tápit!

Kép
linda24
 
 


Patri, vas. visszaadom a HandM-es kezeslábast! köszönjük! Nagyon jó szolgálatot tett!!!

Kép
andkata
 
 


JAJJ SZEGENY EMMA!
Kitartas Marcsi! Szerintem ha elfogadja a tapot miert ne max kijon, de a teat tenyleg bele kell paszirozni valahogy! Ha mar o is soron van remelhetoleg nala is ilyen hamar lemegy a neheze mint a tobbieknel.

en kibirtam a delutant bar ahogy ez anyos latogatas utan lenni szokott ANna azota bog miota hazajottunk, raadasul egyedul vagyok vele, mert Aleko kosarazik...na mindegy csak sikerul ot agyba tennem majd.

Dori szerintem jobb ez a szin, a masik tul elenk volt.


Julcsi: koszonjuk a kepet!nagyon szep baba!
Vendég
 


Marcsi, :cry: drukkolok, hogy hamar kimásszatok belőle!

Kata, tényleg, vasárnap találkozunk! De jó!

Kérek még drukkokat az uncsitesómnak! Úgy néz ki, illetve már tuti, hogy végig benn kell maradnia! Szegény :cry:

Kép
Kép
patr
 
 


Nelli, ne haragudj, amiko másodszor hívtál, éppen altattam Zsoltit!
De holnap délelőtt visszahívlak, ha jó!

Andi, nagyon remélem, hogy most már előbb-utóbb átjöttök! Szóval szerinted meneküljek Telkiből?!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Már egy ideje olvasgatlak benneteket (konkrétan több mint egy éve :oops: ) nagyon jó kis csapat vagytok!

Írni nem írtam, mert tavaly még dolgoztam gyakorlatilag szülésig 2008. 07. 24- ig) úgyhogy nem jártam erre rendszeresen, később már úgy "kialakultatok" hogy nem akartam belekotyogni.
8)

Tita!
Amiért most mégis billentyűzetet ragadtam, hogy kicsit én is lelket öntsek beléd.
Nekem is 3 gyerkőcöm van a középső (most 4 és fél éves) úgy 1 éve alszik mondjuk úgy, hogy normálisan.
Ő csak úgy aludt, hogy a cicim a szájában..
Se cumi, se ringatás, csak apa ment be hozzá, levendulát párologtattam, beöltöztettem, szellősebben öltöztettem, citromfű tea stb...
Mindent próbáltam. Ő csak üvöltött, ahogy felkeltem mellőle, vagy esetleg beraktam a saját ágyába.
Zombi voltam. A lányomat akkor szoktattuk az oviba (hát ez se volt könnyű) úgyhogy volt olyan, hogy egész nap bőgtem.
Alváslaborban azért nem voltunk, mert a húgom akkor a Madarászban dolgozott, és ő azt mondta, hogy legalább 2-3 órát kéne egyben aludnia ahhoz, hogy a vizsgálat eredményes legyen.
Hát Balázsnál az 1 óra rekord volt...Azt is mondta, hogy 99%-ban úgy bocsátják útjukra az anyukákat, hogy változtassanak alvási szokásaikon.. :?
Úgyhogy mi végül nem mentünk. 8 hónapos volt amikor úgy aludtunk el apával, hogy üvöltött a gyerek. ( 4órakor mondtam, nem bírom tovább, be a kiságyba üvöltés és 6 órakor keltünk arra, hogy még mindig üvölt. :shock:
Na, másnap jött a szomszéd ezt ő nem bírja, csináljunk valamit, ő bizony adna neki valami nyugtatót . :?
Akkor fogtam magam, szétszedtem a kiságyat, összetoltam a fotelággyal és így aludtunk. Sokszor felkelt így is, sokat szopizott, de valahogy megnyugodtam elfogadtam a helyzetet, nem"küzdöttem" vele és ezt ő is fogta.
Nem mondom hogy kipihent voltam, de azért nyugisabbak lettek az éjszakák.
Most a hármaska kiságyát 3 hónapos korában alakítottuk át. Ő is kel 2-3 alkalommal, de ő lecsatlakozik, hátat fordít és alszik tovább.

Hú, bocsi jó sok lettem :oops: De úgy gondoltam leírom, hogy tudd nem vagy egyedül! Ja, és igenis jó anya vagy!

Blanka, akinek az alvásigénye napi 10 óráról ( de szép is volt!) 4-5 órára csökkent. :lol:
blanka75
 
 


Szia Blanka!

De jó, mintha az én gyerekeimet írtad volna le! :D Én is imádok (tam) aludni! Nem baj, eljön még a mi időnk is!
Alváslaborról nekem sincs jó véleményem, nekünk tuti azt mondanák, hogy hagyjuk sírni az ágyában, és kb. az lenne, amit írtál, hogy reggel még mindig sírna.

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok4

Marcsi :Gyógyulást Emmának!!!!Puszi neki.

Szly:Nagyon szép gyerkőceid vannak,jók a képek róluk!!

Mi a párommal 10 éve vagyunk együtt és ebből 9 éves évfordulónk lesz május 13.-án.
Eredmény:1db Domi fiú!!!!!!! :lol:

Dodó :Nekem mind a két hajszíned tetszik,vöröspárti vagyok! :wink:

Kike:nekünk is volt ilyen buksink mint nektek,csak el kellett adni mert rátámadt Domira!És megharapta a combját. :x
Én szeretem az állatokat de ezek után nincs a portán egy sem.

Julcsi :gyönyörű a kicsi fiad!!!!!

Patr:Zsuzska tök ari az ISKOLAUNDORITISZT jelmezében! :lol:
az előbb kifestettem Domit kalóznak,jól nézett ki csak utána alig jött le az arcáról. :D

KépKép
henka76
 
 


Blanka ez tanulságos volt! üdv köztünk! :)

Kép
andkata
 
 


Henka, köszi (meg mindenkinek, aki dicsérte!) Kár, hogy Domiról nem csináltál képet!

Ha már itt tartunk, mi Szabolccsal, még nem vagyunk együtt két éve sem, az esküvőt pedig ugye tudjátok. És mégis itt van Zsolti, hét hónapos, és nem érzem, hogy bármit is elsiettünk volna.
Egyébként az első férjem nekem is az első volt, minden szempontból, és 15 évig voltunk együtt! Csak, hogy lássátok, nem vagyok én olyan csélcsap! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Patti!
nagyon ari Zsuzska!
Te vagy az emberem, ti még nálunk is fiatalabb kapcsolat vagytok :P
nem sokkal persze.

Marcsi!
Kicsi Emmának jobbulást!

Linda!
Én is láttam Vástyán doktort a híradóban!!!

Julcsi!
Irtó cuki és tényleg sokkla szebb és kisimultabb mint egy átlagos újszülött.

Tami!
Hajrá, hajrá! Anyós felborzolta Anna idegeit? És te, hogy bírtad?

Szly!
Nagyon cukik a gyerekek. Nagyon jó testvéreknek tűnnek. Apa unokatesójánál 3,5 év van a gyerekek között és anyg beleköp a akicsi kajájába (láttam), meg undok, szorítja, ütögeti és nem szakad le az anyjáról, aki nem képes visszaverni (túl kedves vayg engedékyeny) és ezerszer annyit foglalkozik a nyggyal, mint a kicsivel, aki egy irtó nyugis baba, de mégis.
szerintem ő nagyon elkényeztette a nagyobbat, mert már 11 hónap eltelt és a helyzet nem igazán javul.

AKata!
2,5 órát?????
ne csináljátok ezt velem. :wink:
Emma ma össz. 1 órát aludt. :shock:
(mondjuk éjjel alszik azért)

Mindenkinek szép jó éjszakát!
Vendég
 


Orsi: Anna nem korozi le Emmat alvasban, szoval nem vagy egyedul akinek a lanya napkozben nem alszik.
Birtam eleg jol anyoseknal, kikapcsoltam az agyam es oszinten fogalmam sincs mirol hablatyolt :oops:


Hogy jartam?Annat kicsomagoltam ekkor kakilt egyet. ( az uvoltes is megszunt, szovla lehet fajt a hasa) MInt mindig letettem a nagyagyra mesztelenkedni( meg jo hogy ala tettem a pelenkazo alatetet) jatszunk nagyban egyszer csak azt latom csorog valami a laban , hat igen oda psislt, de a pisivel jott egy adag kaka is. Es o elkezdett ugy maszni, haaaaaaaaaaaaaaaat ne tudjatok meg derektol lefele mindehol sz.ros volt, meg a labujjai kozt is.
Miert is ne mondezt mikor Aleko nincs :? No mindegy, lezuhiztam ot gyorsan, az agy meguszta, igy utana ment minden a maga rendjen.
Meg hallom ot nem alszik, de mar agyban van, es en is hamarosan ott leszek, mert igen faradt vagyok
Csak meg hajat kell mossak, meg a konyhaban rendet tenni.

Zsuzska jelmeze otletes, legalabb egy kulon dijat adhattak volna neki!


AKata: Alekonak sosem volt baja a kulsommel, en vagyok az aki nem hisz neki :oops: mindig ezzel jon, szerintem o elvett volna egy csunya lanyt 8)
Meg jo hogy a szepseg relativ.

Blanka: asszem en ebbe belezakkantam volna, minden tiszteletem hogy ezt vegig tudtatok csinalni!


VKATA????????????????????????????????


Veda: nincs ma sem idod:(

Nicike: meg mindig vacakol a rendszer?

Anita?


Csilla: milyen volt a napotok?
Vendég
 


Marcsi, sajnállak nagyon, hogyKép kiccsaládod, kitartás neked, nekik meg jobbulást!

szia Blanka, gyere gyakran okosakat írniKép

Patri, én, ha neked lennék azért lelépnék telkiből. nem csak a kollégák miatt, mert ők változhatnak, de a szülők miatt is... a pátyiakat én nem ismerem, de a telkieket igenKép meg ott vagy helyben az otthonodtól 10 percre, hát az megfizethetetlen.
Vendég
 


ja, Patri, még azt akartam mondani, hogy Zsuzska nagyon kemény volt a jelmezében :lol:
Ildivel mi a helyzet? nem szül még?
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:38-kor.
Vendég
 


Kata!
Meg is lehetsz elégedve.
Úgy tűnik fordul a kocka.
Emma 160 gyümit és 50 sinlac-pépet evett és 3x szopizott, na de mennyit vajon, szerintem alig van már valami.

szóval hajrá Dóri, ügyes vagy!!!
Hányszor szopik még?
Vendég
 


Naaa! Dori ismet megtaltosodott! Nagyon jo! Es szuper hogy elvan a nagymamakkal!


MOst amugy annyira felcsigazodtam hogy mi valyon miota vagyunk egyutt, de nem talaltam semmit ami az evet irja, a napra elmelkszem, arra is hogy febr 11en talalkoztunk eloszor szemelyesen es aprilis 26an "jottunk ossze" de hogy mindez melyik evben volt fogalmam sincs. En 2005ot mondanek, Aleko 2006ra emlekszik.
A lenyeg olyan mintha mindig is egyutt lettunk volna.
Es o meg ha neha el is szalad vele a lo( rendetlenseg, penzkoltes, kosarlabda....) akkor is egy csoda ember! Mindent ertunk, barmikor, barmit, nagyon sokata segit, Annaval mindent megcsinal( kiv etetes, na de azt nem is kerem tole, mert tudom milyen kritikus pont) mosogat, tereget, takarit, es nem szid ha valami nincs meg.
Persze szoktamra kiakadni, de ilyenkor mindig bele gondolok milyen nagy szerencsem van, hogy egy ilyen ferfi a tarsam, aki ennyire szeret. Minden mas meg csak vacak kis semmiseg, megoldhato, megbeszelheto.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:38-kor.
Vendég
 


Mély gödörből jelentkezem...

Emma megkapta a kúpot úgy 1/4 7 körül, utána nagyon szomjas volt, ivott 20 ml teát, majd miután rettenetesen álmosnak láttam (gondolom a kúp miatt is), 8 után megfürdettem, és megevett 120ml tápot.
Persze ő 210-et szokott, de annyit nem mertem volna adni neki.

Most nagyon nehezen bár, de elaludt.

Remélem a vacsi benne marad! kérlek drukkoljatok nekünk!

Amúgy akinek ilyen baja volt a baójának, az mennyi ideig, vagy egyáltalán mennyit (hányszor) hányt?

Ugye, mondjátok, ugye, hogy nem sokszor?!?!!!!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:38-kor.
Vendég
 


Ja, és Lillusomnak 39.4 a láza, Lauráé nem magas csak hőemelkedése van, apusomét nem mértem, de neki muszáj jobban lennie, mert úgy érzem, lassan én is kidőlök a sorból.

Anyós és a sógornőm is beteg.
Vendég
 


Tamara jó Téged olvasni! :wink:

Marcsi Téged viszont nem :cry: Az jó hogy azóta nem hányt, talán ennyi volt. Kb 3 óra múlva én felkelteném hogy belediktáljak némi folyadékot. De csak vigyázva! Hajrá Drága, Veled vagyunk!!!!

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.06 19:39-kor.
Vendég
 


KÖSZÖNÖM!

Akkor nekilátok vasalni, mert lassan csak vasalatlan és vizes ruháink lesznek... :roll:

Aztán megitatom, és utána én is szunya, ha tudok.

(tegnap pl nem jött össze...)
Vendég
 


Rendben, figyelgetem, és meglátom mi lesz.

Annyira szeretném, ha benne maradhatna!!! :(
Vendég
 


Mary!
Ha ez segítség, akkor én 2005-ben jöttem haza a kastélyból, és az év szeptemberében mentem még egy évre suliba. Nem rémlik, hogy én a kastélyban kaptam volna a hírt, hogy van valakid. De ki tudja. :roll:

d.dodó
 
 


Dórika nagyon ügyes lett evés terén (is)!

Marcsi!
Te szegény! Reméljük Emma többet nem fog hányni...na meg a többiek sem. Te csak a fáradtságot érzed, vagy ugy érzed, téged is ledönt a lábáról? Reméljük nem.

d.dodó
 
 


Betegeknek jobbulást anyukáknak kitartást!

Blanka! Örülök, hogy jöttél! 1 éve??? Hogy bírtad eddig? Remélhetőleg jössz többször is!!

Patr! Nagyon aranyos volt Zsuzska, nagyon kreatívek voltatok! Viszont mond meg Zsuzskának, hogy ne bánkódjon, hogy nem nyert, az vígasztalja, hogy az ég világon senki sem volt még iskolaudoritisz!!! :lol: :lol:

Én is megcsináltam még régebben, hogy kire hasonlít jobban a gyerek. Hát sztem tök hülyeség, ugyanis kicsit szemétkedtünk. Én én voltam, de az apa Michael Jackson és képzeljétek! Rá jobban hasonlított Viki, mint rám. :lol: :lol: :lol: Már nem tudom hány %-al, de Ő nyert! Ez van! :lol: :lol: :lol:

Julcsi! Annyira szép ez a kisfiú! Gyönyörű gyerek!!!A képet nagyon jól elkaptátok! :lol:

Na sztem lépek bubukálni, holnap találkozunk!!

Jóccakát!

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Jázmin
és Rolkó nagyon édesek a fürdőkádban ;)

Marcsi!
Emmának jobbulást! Milyen éjjeletek volt?

Csalásnak is gyors gyógyulűst! Remélem Te nem kapod el!

Patti!
Uncsitesónak továbbra is ++++++++++++++++++++++++

Tami!
Anna nagyon "kreatív" volt az ágyatokon. Én is letettem már Lacust így meztelenkedni, aztán jól lepisilte az ágytakarót, ágyneműt
:lol: :lol:

Vkatus!
Örülök h Dórika jól hammázott. Az idézet az Aladinból származik :lol: :lol: :lol:

Andi!

[quote] írta:n is megcsináltam még régebben, hogy kire hasonlít jobban a gyerek. Hát sztem tök hülyeség, ugyanis kicsit szemétkedtünk. Én én voltam, de az apa Michael Jackson és képzeljétek! Rá jobban hasonlított Viki, mint rám. Laughing Laughing Laughing Már nem tudom hány %-al, de Ő nyert! Ez van! Laughing Laughing Laughing


Köszönöm! Jó nagy röhögéssel indult a reggelem!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Marcsi:hogy vagytok??
Szegényem-kitartás,és jobbulást az egész családnak!!

Kristinél ugye két napja volt hányás,de nem olyan vészes,aztán tegnap reggel egyszer hasmenés-ennyi-de ez lehet hogy nem is az a vírus,mivel ugye a torkával kezdődött,de még most is nagyon rondán köhög.

Patr:nagyon találékony Zsuzska jelmeze!!

Á,mennem kell,Domi nyöszörög,vagyis vinnyog,éjszaka háromszor kelt,egyszer visszafektettem,mert felállt az ágyban... :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Lacinkó drágának nagyon boldog hófordulót!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na és persze háromkor is szopizott,leraktam aludni,de ő úgy döntött szerinte reggel van-mikor én meg hulla voltam :twisted: -ekkor fektettem vissza...
Tényleg megyek.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Lackót az Isten éltesse hetedik hónapján!!!! Kép

Marcsi!
Emma jobban van?

Emma 4-5 napja, mikor felkel és beveszem az ágyba magam mellé, odahajol, kinyitja a száját és odateszi az arcomra!
Hát, ez maga a boldogság...
(ez nála a puszi, ha kérek, akkor is ad, de magától csak reggel és csak nekem :oops: )

Szép, havas napot mindenkinek!
Vendég
 


Kike, Orsi!
Köszönjük ;)

Orsi!
Ez a puszis nagyon édes! Már nincs hőemelkedése a kishölgynek?

Babukám!
Merre jársz? Hogy van a mi kis barátunk?
20150601134430
 
 


Még Élünk!

Szabi még mindig nem hajlandó csak tápit enni de már nem is erőltetem! Nem akarom teljesen elvenni a kedvét a kanáltól! Remélem, hogy csak a foga miatt nem eszik!

Lacusomnak Boldog Hófordulót!

A babák tündériek! A mamik csinosak! :D

Nem segítő apukák mondjanak le!

Mi 2003-ban jöttünk össze és 2006-ban házasodtunk! Apa vízöntő Én oroszlán. :D

Ma megyünk tanácsadásra remélem Szabi megkapja az utolsó prevenart! :D

Bocsi, hogy nem reagálok de Szabi nagyon nyügi!

Betegeknek Jobbulást!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?