Új privát üzeneted érkezett!

kubu!
Ne már! :shock: Azt is megjegyzi, hog :shock: y nem elég fehér a fuga a járólapon???

linda!
Jó a vonalzód!

d.dodó
 
 


Mancsi, örülök, hogy jöttél! Kiatrtás a napokhoz! Ha nem is írom, hiányolunk! :)

Kubu, nem irigyellek életed párjáért! Méghogy őt és fiatokat SZOLGÁLNI?!?!? Már bocsánat, de nem 100 évvel ezelőtt vagyunk!!!
(Mondjuk én is néha töröm kezem- lábam és megkapom, hogy nem jó amit csináltam, viszont nem kér általában számon. Már csak az kellene...Lenne csihi-puhi :lol: )

Kép
andkata
 
 


Lizy nagyon cukor! És nekem is a második haj jobban tetszik :)

Kép
andkata
 
 

 
 

Na ja, kissé tisztaság mániás...
Én is szeretem a rendet, de kezdem feladni...
Kb 70 m2 területen kellene a fugát kipucolni, a fele már kész van! De ki az a hülye, aki a konyhába világos színű /krém színű/ fugát tesz?????????????? :twisted:

Azt hiszema férjeinknél ez szakmai ártalom! :cry:
Vendég
 


Evelin, Neked annyit akartam,,hogy sajnálom, mindig mondom, hogy én többször törnék le és keserednék el, mint Te.
De gondolj bele, ha Ti nem lennétek ennek a fiúcskának, ki lenne neki? Tuti nem itt tartana. Persze ettől még nagy igazságtalanság az Istentől, a sorstól, hopgy betegen született, ezt nem vonom kétségbe, de nem véletlenül Hozzátok. És tényleg nagyon jól fejlődik, őszintén, orvosi szemmel is...

Kép
andkata
 
 


De sajnos nem érek rá, megyek vasalni! :(
Közben flekkent sütni és krumplit pucolni...

Bocs a nyavajgásért! De csak a fiamhoz tudok beszélni...
Vendég
 


[quote="kubu"]
írta:
kubu
Kb 70 m2 területen kellene a fugát kipucolni, a fele már kész van!


Na ne már!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
andkata
 
 


Ezen az Apa dolgon kissé fel tudom magam húzni,így inkább nem is szólok többet ez ügyben.

Olyan gyönyörű hatalmas pelyhekben esik a hó!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na, köszi a hajjal kapcsolatos véleményeket! Kezdek megbarátkozni vele....asszem legközelebb is be merem már ugyanezzel festeni! Most nem variálok.
Csak én sajna olyan vagyok, hogy ha "jön a bogár", akkor változtatni kell. Voltam már szőkésbarna, melírcsíkos, fekete, gesztenyebarna, mahagóni, tűzvörös, sötétbarna, dauerolt, derékig érő, vállig érő, bubis, és tavalyelőtt nyáron álltam be a tükör elé, és toltam le 12 milisre géppel.

d.dodó
 
 


kike!
Kérünk havas képet!

d.dodó
 
 


Csajok tudtátok, hogy a fruttapurás dobozkát is be lehe tenni mikrós hősteriliztálóba? ha esetleg abban akarnátok vmit fagyasztani....( én a tesónak adtam most a tejcsihez! )

Kép
andkata
 
 


[quote="anyjuk1"]A írta:anyjuk1nna meg bebizonyitotta tud o ehes is lenni.
NA nem az ebedjevel, kb 5 kanal csirkes repa, belekevertem kis zabot neki, hatha majd ugy eszi.Erre hogy milyen indittatasbol magam sem tudom csinaltma neki kis tapot sinlaccal, es lazan bevagta a 120at egy oraval az ebedje utan :shock: oke hogy most mar nagyon nem ennek kene lennie a fo taplalekanak, de most mindegy is, orulok hogy evett, es meg inkabb hogy alsizk:)))))))))))))


Jupié!

Kép
andkata
 
 


[quote="anyjuk1"]V írta:anyjuk1iki: akkor m,eg jo hog ynincs penzem ra:)Aleko nem akarna mashogy kinezonek latni!


Ez jó hír Tamarám! ( mondjuk ajánlom is neki!:))

Kép
andkata
 
 


Dodó!

Jobb az új. Mondjuk én a természetes árnyalatokat szeretem. de tényleg szép!

Kubu!!!
70 nm a konyhátok? :P

Na, félre a tréfát, azért ez a fuga-dolog elég fura. Nekem jó dolgom van, mert bár Apa irtó rendetlen és pacuha (Shrek, de teljesen), nem igazán vár el semmit. Főzést sem, vasalást sem. Mi kicsit olyan cigányosan élünk. :wink:
olyan jó értelemben, legalábbis Emma reménylem nem sínyi meg, hogy nincs makulátlan tisztaság.

És lehet Apáknak ellentmondani. Mert most valóban ezért fizetnek, da ha visszamegyünk majd dolgozni, a házimunkát akkorr sem fogják átvenni, szerintem. Holott akkor mi is másért kapjuk a pénzt. (meg így volt a gyerekek előtt, hiszen akkor is dolgoztunk, de a házimunka nagyrészt a miénk volt, nemdebár?)

Nálunk Apa kos, én Vízöntő, és 2,5 éve vagyunk együtt, ha nem írtam volna. (és ő az idősebb, 5 évvel)

Na, futok nyelvtanozni :wink:
Vendég
 


Mi meg 4.5 éve nyűjük egymást és alig másfél éve vagyunk házasok.
Adél nem sokat váratott magára :)

Kép
andkata
 
 


Kubu! Hát nem irigyellek! Azért ez durva! Én sem vagyok rendmániás, ahogy Orsi is írta. Majd egyébként minden rendmániás rájön, hogy egy kisgyerekkel, aki már pakol, egyszerűennem lehet rendet tartani. Különben egész nap lehetne pakolni.

Kép
szly27
 
 


Dodó

Itt látni a kutyin egy-egy hópehely mekkora
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Egy netes babaszerkesztős program szerint ilyen gyerekünk lenne... :lol: ( A júniusi topikból szedtem a címet) Nagyon mókás, de sztem nem hasonlít.

Kép
Vendég
 


Kike nálunk is ekkora pelyhekbe esik a hó, és már rohadt nagy. Remélem gyorsan el is olvad!

Kép
linda24
 
 


Sziasztok!

Előbújtam...

nem kellett nekik orvost hívnom szerencsére.
Lázas mind, de teával és HT keksszel egész jól elvannak. jelenleg mindenki alszik, csak én nem.
Emma kissé étvágytalan, de én ezt most csakazértis a fogának tudom be. Mondjuk valószínű is, mert miután bekentem az ínyét elaludt.

Látom, apák a téma...

El sem merem mondani, mi mennyi ideje ismerjük egymást... Persze egy suliba jártunk, és nagyon gyerekek voltunk...nekem is ő az első...neki is én... 19 éve. diákszerelemnek indult, aztán így maradtunk.
De még most is ugyanúgy szerelmes vagyok belé, mint amikor hozzámentem. Annak is már 16 éve...

Ő nem zsörtölődik velem, hogy ezt vagy azt miért nem csináltam meg... ha valami miatt nem érek rá, és ezért, akkor inkább segít.
Ez jól kialakult szokás nálunk... mindketten nagyon fiatalok voltunk, amióta együtt élünk, és nem lettek külön rigolyáink...
Nem várja el, hogy ezt vagy azt akkor is én csináljak meg...
Amikor Emmát vártam is segített sokat. Tud főzni, mosni, vasalni, és nem esik le a gyűrű az ujjáról, ha ezeket meg is csinálja helyettem. Persze ritkán kell csak, de amikor várandós voltam, gyakran fordult meg itthon a rend...

De nem fényezem tovább...neki is vannak hülye dolgai is...
Vendég
 


Nálunk hatalmas hó van...szép nagy muszklikat növesztettem, mire az egész udvart ellapátoltam...

Wera!
Jó a kép, de szerintem sem hasonlít... :roll:
Vendég
 


Mi is pont 4,5 éve vagyunk együtt! :D És még nem vagyunk 1 éve házasok, a régiebbi fórumozók emlékezhetnek az esküvő körüli paráimra és a temérdek fotóra is... :lol: :wink:
Vendég
 


http://www.myheritage.hu/FP/Company/loo ... upload.php

Ez pedig egy olyan oldal ami "megállapítja" h kire hasonlít jobban a gyermek. De ahány fotó, annyi eredmény! :twisted: :wink:
Vendég
 


Itten vagyok. Fiúk alszanak. Közben főztem krumplit, céklát és almát. Ha felkelnek leturmixolom.

Dodó!
[quote]J írta:a, és amugy az a legjobb az egészben, mikor apa megjegyzi, hogy én ezért kapom a pénzt, hogy itthon vagyok!


Kép Kép Kép Kép

Jó lett a hajad! ;)


Nelli!

[quote]c írta:sak annyit ha azt mondja pihenjek egy kicsit, mert teljesen kivagyok, akkor a köv. mondatában ne jöjjön azzal, h mostanában nem szeret itthon lenni mert a konyha járólapján nem fehér a fuga és stb

Kép Kép Kép Kép

Adj a kezébe egy fogkefét és álljon neki takarítani.
20150601134430
 
 


Wera és mikor jöttetek össze? Nap hónap?

Marcsi, olyan szépen írtad! Szeretnék én is 19 év múlva így nyilatkozni...

Kép
andkata
 
 


kike!
Tényleg nagy pelyhekben esik!

Marcsi!
Jó, hogy nem kellett dokit hívni! És reméljük Emmának tényleg csak a foga miatt van ez!

wera!
Mókás a kép! :)

d.dodó
 
 


Wera!
Nálunk Emma 7 %-kal hasonlít jobban apára....
Nem fárasztottam magam, csak egyszer csináltam meg... :roll:
Vendég
 


Megyek csajok...valamit mozdítanom kellene, amíg alszanak...

vigyázzatok magatokra!!

Ha tudok, még jövök! :wink:
Vendég
 


Domi pont középen maradt-egyformán hasonlít mindkettőnkre :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Akata
2004. aug 2 :)
Ti??
Vendég
 


Most megcsinálom a többi gyerkőccel is :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!
Átverekedtem magam a hóakadályokon! :lol: Már egész járhatóak az utak! Persze a mi utcánk az nem! :evil:

Szly, nem lenne Zsolti bölcsis, jövőre anyukám nyugdíjba megy!

Mindjárt teszek fel Zsuról farsangi képet!

Kép
Kép
patr
 
 


Nekem 1x az jött ki h 16%-kal hasonlít jobban az apjára, aztán más képpel 6%-kal jobban rám. :lol:

Nóri most ébredt, idevettem az ölembe, erre elkezdett kakilni 1000-rel! :twisted: Remélem kifolyik!!! Kép
Vendég
 


Marcsi, jobbulást nálatok mindenkinek!

Titi, nektek is jún. 14-én volt az esküvőtök? Nekünk is! :D Bár azt tavaly már végig asszisztáltátok! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Én meg se csinálom,mert ránézésre is rám hasolít a beste kölke.

B...i szomszéd megint fúr = fel is ébredt Lacus
20150601134430
 
 


Hm,Kristi is egyforma,érdekes :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki, nálatok mit fúr állandóan a szomszéd? Kasszát?

Kép
Kép
patr
 
 


[quote="patr"]V írta:patriki, nálatok mit fúr állandóan a szomszéd? Kasszát?


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Keblemre! Megjött az én Drága Pattim!!!!!
20150601134430
 
 


Adél állítólag 4%-kal jobban hasonlít rám, habár mindenki szerint kiköpött apja :) ilyen fotót hol lehet csinálni Verus?

Mi június 3 :)

Kép
andkata
 
 


Pattim!
Sikere volt az iskolaundoritisznek?
20150601134430
 
 


Mi 06.15. jöttünk össze anno ;)
20150601134430
 
 


á,tudtam,megint is-is Vercsivel is :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Patri egy évvel később nem mehetsz vissza?

Adél közel 2,5 órája alszik...:) ( Persze mentünk volna valahová)
Tegnap egész nap nem aludt ennyit....

Kép
andkata
 
 


Viki :lol:
Hát nekem tetszett, meg úgy tűnt az osztálytársaknak is. de a jelmezversenyen nem nyert! Próbáltam vigasztalni, de elég bánatos.

Kép
Kép
patr
 
 


Wera:tényleg hol lehet olyan képet csinálni??

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kata, ez így szokott lenni! Bár én mehetnék bárhová, Zsolti akkor sem alszik ennyit!

Nem tudom, hogy a következő tanévben visszamehetnék-e. Most van állás, ha felvesznek valakit, akkor nem fogják a kedvemért elküldeni. Telkibe ugye bármikor visszamehetek, de ha át akarok jönni Pátyra, akkor ki kell használni a lehetőséget.

Kép
Kép
patr
 
 


Értem Patri...

Kép
andkata
 
 


Apácska elvitte Lizyt sétálni! :roll: :shock: Felsőszomszéd srác mondta, hogy elviszi a kislányát, és apa megkérdezte, hogy elvigye e ő is Lizyt! Szóval két srác két babával elment sétálni! :lol:

d.dodó
 
 


Nekem is azt hozta ki, hogy egyformán hasonlít mindkettőnkre.

d.dodó
 
 


Kata, én még nem értem... :lol: 8)

Kép
Kép
patr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?