Új privát üzeneted érkezett!

Fel is kelt Domi!

Szóval reci:
25 dkg sajtot lereszelni,4 tojifehérje kell ennyi sajthoz , azt habbá vered bele a reszelt sajt, összekever gombócoz lisztbe forgat és olajban kisüt.
:wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


sajt: mint Viki, szeretem, de inkabb megveszem mint csinaljak. regen mig volt az ikeaban azt ettem mindig
Vendég
 


Csajok nagyon arik vagytok, MINT MINDIG!!!

Kata nagyon ari vagy a felajánlással, de még nem tudom, hogy jönnek e a tesónék. Ha nem jönnek akkor is inkább, ha az idő engedi akkor egy közös sétára beneveznék és esetleg nálatok etetném Levit, de erre még visszatérünk! Köszi szépen!!!

Tami: neked is köszi és szerintem el is fogom gfogadni, hacsak addig meg nem javul Levi alvása. Ha igen akkor közöen megyünk!!!
Jó volt amit írtál!

Most sajna rohanok, mert indulunk Olivérért. Levi felébredt evett 140 körüli tejpépet (csak) és most cukipofa!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 

 
 

Dori: amit feltettel hati kotest azzal tok konnyu megkotni! Koszi! Eddig is hasonloan probaltam de nem sikerult, azt hiszem a lab alatt nem vittem at.

Annam megint alkotott, most epp a feje szorult be a szek karfaja es hattamlaja koze. Izgi volt :evil:
Vendég
 


Megjöttünk egy nagy sétából!
Vettem egy másik fajta hajfestéket, de ugyanezt a színt! De ha már ez sem lesz jó, akkor nem tudom mit csinálok! :evil:

tita!
Ne beszélj már zöldségeket! Szerintem nem csak te vagy ezzel az érzéssel így...pl én is éreztem már ilyet... Ilyenkor kellene elmennem pl nekem is egyedül kiszellőztetni a fejem (ami ugye megvalósíthatalan).....

Rántott sajtot én is imádom!

Mary!
Anna nemsemmi!
Lizy ma gy madzagot rántott meg.....a (dzsojsztik - nem tudom külföldiül hogy kell helyesen leírni :oops: ) madzagját, de az fent volt a számítógép ház tetején, és a fejére esett. Én már persze csak a hatalmas sírásra jöttem be, épp főztem a levest.

Amugy a kendőkötési módot ezt csináltuk meg otthon karácsonykor az én kendőmmel...nem emlékszel?

d.dodó
 
 


Tita: a lelkiállapotoddal kapcs. Viki picsás és Kike medvesajtos megjegyzése a telitalálat :D
Drága, végy nagy, mély levegőket, ha ennyire kiborulsz. Tudom, ez semmiségnek tűnik, de tényleg nagyon hatásos, és utána már biztosan tudsz gondolkodni is.
Ha tudnád, én milyen cifrákat tudok üvölteni....
Igenis jó anya vagy!!!!

Hmmm, sajt...
Kike, ez olyan sajtgolyó lesz így, igaz?
Azt nagyon szeretem!
Legyetek jók, ha tudtok... az egyik kedvenc filmünk a tesómmal :)

Kriszti, a te zenéd is szép!
A pecótok nagyon szép, a gyereked szintén :)
Apának irgumburgum!
Én nem szeretem az ittas állapotot, a nélkül is tudok hülye lenni :)
Meg azért sem, mert elszomorít, hogy az alkohol kiforgatja az embereket önmagukból, beszűkíti őket - persze csak akkor, ha annyit isznak, amennyit már nem bírnak. Egy pohár fini vörösbor az más...

Szly, jó volt a Ringató? gyönyörűek a gyerekeid!

Viki, Lacusod hozza a formáját :D

Koncertes csajok, örülök, h jól éreztétek magatokat :)
Ezek szerint nagyobb gyerekek is élveznék a hangszerbemutatót?

Julcsi, örülünk, ha erre jársz!

Kép
Kép
bondi
 
 


Szép napot :P
Csak füstjeleket jöttem adni... :?
Nem sorolom, ti úgyis tudjátok...
Egyszer majd újra fogok napi szinten netezni, de hogy mikor? :roll: :cry:
De fogok!
Nagyon hiányoztok ám!

Csak gyorsan: köszönjük a köszöntéseket!
Marcsikám Lillájának is puszi!
Hófordulósoknak is puszi!
Betegnek is puszi!

Hm... Már hívnak is... :?

Titi!
Megjött az utalás már pár napj,a, bocsi, hogy nem reagáltam rögtön... :oops:
Kismamikám neked külön puszi!!!

Szép estét!
Vendég
 


sziasztok!

hát, nem volt nagy pörgés itt ma....

Csajok, én most panaszkodni jöttem.... :cry:

most mostam fel a wc-ben....szegény kis Laurámat is elkapta a hányás...

Egyelőre nem lázas, semmi más tünet nincs... csak ez.

azért is jöttem...

Katák!
Adhatok neki Daedalont? Meg gondoltam csinálok teát, és behűtöm...hidegen adom... :roll:

Meg ha lázas lenne, akkor csillapítás. Ennyi ugye?

Help!!!

Bocsi, de most nincs időm reagálni...csak Emma el ne kapja, mert akkor nem tudom, mi lesz... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Marcsi:sajnálom! :(

Én reasec-et szoktam bevenni ha hasmenésre,ha esetleg az is lenne neki majd.

Szerintem igen,adhatsz neki Daedalont!Hányingerre,hányásra jó!
Jobbulást szegénynek!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Az Óvónőt is elkapta a hányásos nyavalya,Apa ment a Vercsiért,és a délutános Óvónő épp előtte hányt...
Kiváncsi vagyok lesz-e így csütörtökön farsang :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:16-kor.
Vendég
 


Megjöttünk Katáéktól! Szuper volt!!!!! :D Sajna a fotózásig nem jutottunk... 8)

Marcsi
B6, Daedalon mehet, de ha többször hány, akkor inkább ne, mert az is csak irritálja a gyomrát. Teát én ízesítés nékül szoktam mert a cukor se vmi jó ilyenkor és csak 2-3 pici kortyokat pár percenként. Szegény Laura! Jobbulást neki!

Kristinek is gyógypuszi!

Hű, iszonyú fáradt vagyok a Nóricipeléstől. De megérte! :wink:
Vendég
 


Marcsi!
Jobbulást Laurának! Szerintem adhatsz Daedalont!

d.dodó
 
 


Kata :D :wink:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:16-kor.
Vendég
 


lányok lenne egy kérdésem! nem tudtok valami ügyvédet? esetleg itt nincs valaki akinek a férje az? lenne egy kérdésem!!

Kép
linda24
 
 


Apukám jó lesz, Linda?

Kép
andkata
 
 


Jó estét!

TITA!
nem vagy alkalmatlan az anyaságra! ez marhaság. csak sok ez néha. nekem csak egy babóm van, de szégyen, nem szégyen, van, hogy még így is nehezen csinálom. Úgyhogy ezekeet a negatív gondolatokat felejtsd el!

Tami!
Remélem Annának nem lett komolyabb baja.
Köszi a jegyet, örülök, hogy tetszett a koncert.

AKata!
neked aztán jó sok ismerősöd van!

Marcsi!
Jobbulást a leányzónak!!

Kriszti!
Jó a pecó. Ha apa nem iszik rendszeresen, akkor szerintem megbocsátható,

Véda!
remélem, hogy nincs semmi baj. majd gyere ám!

rólunk: voltunk az orvosnál, kereken 2,5 órát álltunk sorba!!!!!
ráadásul egy nő bekérte magát velem, hogy csak leletet hozott, mondom oké (Emma volt a legkisebb és már elaludt a vállamon), erre volt pofája megvizsgáltatni mindkét gyereket, kiíratni a havi gyógyszeradagot, a gyerkek meg iskoláskorúak, Emma már ordított, erre még akart a saját náthájára is gyógyszert!!! :twisted: :twisted:

tényleg csak ajólneveltségem gátolt meg abbban, hogy ne küldjem el a búsba...

Emmának kicsit piros a torka, panadol, nasivin, stb.
Tami!
Igazad volt, hogy nem éri meg lemenni, de mivel mi még nem voltunk betegek, nekem 3 db germicid-kúpom volt itthon, meg viburcol, azt slussz.
gondoltam jobb, ha orvos mond valamit, mint hogy én találomra vásárolok a patikában.

Na, ennyi.
meg voltunk jegyesoktatáson is, de csak fél órát, mert emma nem marad el senkivel, soha.

VKata!
Az új Zsiráf (by Bondi)-csomagot ne is említsd!!! :twisted:
Vendég
 


Ja, alényeget nem írtam. Szerencsére csak hőemelkedése volt ma, azt nem is csillapítottam (vagy kellett volna, Katák???), lehet, hogy ha most alszik egy nagyot, holnapra kutya baja.

Amúgy én úgy látom, olyan beteg mint én. Folyton durmol. és ez szerintem jó, az az érzésem, hogy gyorsabban gyógyul :P
Vendég
 


Férjem nem vitt telefontöltőt és még ma nem adott életjelet. Telefonja kikapcsolva. Azt tudom, hogy 3 körül fizetett kártyával. Szerintetek?
Mindent összekészítek neki, a laptopjára , a fényképezőjére és a telefonjára kellene csak figyelnie....

Adél egy merő nyűg volt ma, kijöhetne az a bal felső már.

el is rakom magam, hátha holnap jobb lesz ( feltéve ha tudok aludni, tekintve hogy a férjem ki tudja hol van)

Kép
andkata
 
 


sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenki dícséretét,baromi jól esett!

Dominik is köszöni a szép szavakat,sajnos én is attól tarto nemsokára megjelennek a kislányok az életében! :D Az oviban minegyik belé szerelmes.

Muffin:jól kiszúrtad a MAINE-s pulcsit képzeld nemrég vettem neki egy turiban nagyon jó állapotban van.800ft-ot megért.Elég sok rucit vettem ma is a még meg nem született keresztfiamnak is.Szinte nem lehetett ott hagyni.Olyan aranyosak voltak!

A sógornőm most 27hetes terhes.Úgy hogy nemsokára babázni fogok!!Domesz is várja nagyon.De látom ám hogy Eliot milyen ügyes kisfiú!!!Puszi neki. :)

Vikike:Jól észrevetted a frizurám is új ,fazonra is ,és színre is.Egy kis fekete van belecsempészve .

T.maria:Laurának jobbulást.Remélem a kicsike nem kapja el tőle!!

Kike:Nálunk is csütörtökön lesz a farsangibál.Domi kalóz lesz!Vercsi,és Kristi??

Titi:Ne idegeskedj most nem szabad mert azt megérzi a picurka is a pocidban.És mi az hogy te rossz Anya vagy??? :shock: Tessék ide jönni a lányokhoz és kiengedni a gőzt ha bánt valami ,és mindjárt jobban érzed magad.Kevés ilyen összetartó csapat van mint ez a miénk!!!!!!

Éljen sokáig az INTERNET!!!Azon belül is a babanet! :wink:

Az biztos hogy nagyon jó hogy van kikhez /konkrétan HOZZÁTOK!/ide feljönni elmondani a bánatunkat,örömünket,megosztani egymással az élményeinket!Úgy hogy sokunk csak erről az oldalról ismeri a másikat.Képekről!
A szerencsésebbek személyesen !

Szóval Jó hogy vagyunk egymásnak.!!!!
Lehet hogy most kinevettek ezekért a sorokért de most ez a pillanat ezt hozta ki belőlem!

Ja és Wera:ÖRÜLÖK HOGY ILYEN SOKAT ÍRTAM!!!!! :lol:

Jó éjt!

KépKép
henka76
 
 


kata igen jó lesz! :) Kérdezni szeretnék valamit, gyermektartás díj csökkentésével kapcsolatba!

Kép
linda24
 
 


AKata!

Kitartás!
Bár belegondoltam, nem rigyellek.
Kár, hogy betegek vagyunk, mert holnap összefuthattunk volna. na majd legkozelebb.
Adélnak meg éjjel segítse már elő a ksi fogát az a lusta fogtündér!!!

Henka!
Szerintem is irtó jó a babanet.
és ez atopik természetesen a legeslegeslegjobb!
Vendég
 


Linda! tolmácsolom, írd le priviben!

Na elértem Zolit. Még nincs hotelben, most küldtem át neki internetről térképet. Inkább tesz 4 kört egy ismeretlen városban, mint megkérdezne valakit. No comment.
Egyéb dolgok miatt is bánatos vagyok...

Az unokaöcsém viszont egy tünemény
http://picasaweb.google.com/istvan.stahl/Marcibogyesz#

Kép
andkata
 
 


Kata!
Miért vagy bánatos? mi az az egyéb dolog?
vagy nem publikus?

Férfiak! Mint a néma halak. enyém is ilyen, sosem kérdez, bár, nem is válaszol :P
Vendég
 


Kata köszike akkor küldöm privibe.

Kép
linda24
 
 


akata!
Sajnálom hogy bánatos vagy! De ha gondolod, elmondhatod nekünk!

d.dodó
 
 


Vkata!
Köszönöm! Nem adtam neki.

Azóta már 4-szer volt kinn...

Vizet ivott, mert a tea nem esik jól neki. Láza még nincs.

Akata!
Sajnálom, hogy magad alatt vagy! Kitartás!
Marci tényleg csodaszép!

mindenkinek köszönöm Laura nevében is a jókívánságokat!

Most megyek, mert kinyúltam. Emma is nehezen aludt el, bízom benne, nem a pocija fájt... :?
Vendég
 


Kata elküldtem privibe. Remélem megkapod!

Kép
linda24
 
 


sziasztok lányok!

látom, ma nem túl vidám a topic... válság (is) monnyonle!Kép

Titi, ne vegyél tudomást az ilyen hangulatokról, tudod, a hormonok hullámvasutaznak Kép
a jóisten nem bízta volna rád az apróságaidat ha nem lennél "alkalmas", ez evidens. nyomok még ide egy-két ilyen idióta emotikont ennek nyomatékosítására KépKépKépKép

szegény kis betegeknek jobbulást, majd csak vége lesz már ennek a kórságos télnek...

Nicike, ha olvasod: próbáld meg az internet beállítások menüben törölni a cookie-kat, ha ez nem hat, akkor javaslok egy másik böngészőt telepíteni, pl mozilla firefox-ez ingyenes, vagy avant browser. én is kettővel nyomom, mert néha érnek ilyen atrocitások és olyankor megnyitom a másik böngészőt, azt' hali.

Patri?

jól felkorbácsoltam a múltkor az indulatokat a bébikomppal: hintalovat veszek és köszi a segítséget, nekem ez építő jellegű, ha megvitatjukKép remélem nem bántódott meg senki :wink:

Kike, képzeld, elkészítettem a sajtos recepted, hát kézcsók a tesódnakKép a te szegény beteg kishapsidnak is jobbulást.

Marcsi,tudom, neked is kisebb gondod nagyobb (Laurádnak jobbulást!), de nem te árulsz egy kanapét a teszveszen? ha igen engem érdekelne...

Akata! itt vmelyik nap poénkodtam rajta, hogy az uram lehetne néha éjszakás (amikor az agyamra megy), de azért napokig nélküle elárvulnék... nem irigyellekKép
na, mindenkinek szép álmokat, bolondos bolhacsípéseketKép
Vendég
 


Sziasztok!
ne haragudjatok, sajnos csak ilyen ritkán tudok jönni, a párom hétvégén is dolgozott, nála volt a gép, hétköznap pedig csak ilyen későn jutok hozzá, és néha az alvást választom.

Beteg babáknak és nagyobbacskáknak is jobbulást!

Mi talán meggyógyultunk, kopp-kopp-kopp. Majdnem két hétig tartott, én is elkaptam, pont mire már apa meggyógyult, így nem tudtam pihizni sem.

Marci babához nagy-nagy gratula, csodaszép kisfiú, tényleg, ezt nem csak úgy mondom, hihetetlenül formás, gyönyőrű kisbaba!

kérdezhetek is? :) Adtam ma Kírának mandarint, egészen ízlett neki, mondjuk egy kis gerezdnek a levét. Szerintetek lehet baja tőle?

A betegség óta nagyon nincs étvágya, vas cseppek ide-vagy oda. Ugye az nem baj, ha majdnem fekete a kakija? a vas miatt lehet?
Az, amikről ti írtok, hogy 200 ml-t esznek a babák, nekünk elérhetetlen cél, a 80 ml bármiből már rekordnak számít. Korábban már akár 100 (!!!) is volt. :)

Titi, fel a fejjel, szerintem nagyon jó anya vagy, ezt senki nem bírná kötélebb idegekkel. Na, ezt jól megmondtam.

Adél nagyon ügyesen eszik egyedül!

Anna pedig fantasztikusan áll!

Vera Dórija cuki a képen, így kinagyítva tényleg egészen más!

Ne haragudjatok, most így fél lábbal az ágy irányába ennyire tudtam csak reagálni, szita az agyam.

Jó éjszakát, szép álmokat mindenkinek!

Kép
tamaraildi
 
 


Jó reggelt!

Bogolya:örülök hogy ízlett! :D

Marcibogyesz annyira édes!!

Henka:tök jó hogy már gyakrabban jössz,a minusz kilókhoz gratula!
Vercsi menyasszony lesz,Kristi bohóc!

Na,már jön Domi az ajtóhoz,nem hagyja Anyát írni!

Megint kétszer kelt,bár többször felsírt,csak nem kaptam ki a kiságyból,hanem megvártam vajon elhallgat-e,többször ez is történt.
De kettő kelés alá nem tudunk menni,és persze olyankor szopizik is.
:roll:

Nem tudok fellépni a nyári babák oldalára,de azt tudom hogy Zsöminek ma van a hófordulója!
Szóval nagyon boldog hófordulót Zsömi!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Kép

Dórikám!

Várunk! várunk!

Marcsi!
Hogy van a Lánykád?

Orsi!
Az a nő! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Emmusnak jobbulást!

AKatus!
Megmutattam Marcit a páromnak. Mondta h nem hiszi el h egy újszülöttről mutatok neki képet, h milyen szép a bőre és az arca.

Szoncikámnak és Zsömikének Boldog hófordulót!

Lacus délután 3/4 2től 1/2 5ig aludt. Utána mintha bolondgombát evet volna, röhögött mindenen. Apjával jól szórakoztak. Cumisüvegben volt víz, nagy Laci megnyomta a cumis részt és belespriccolt Kicsi szájába. Ő meg röhögött.

8kor meg totálisan beájult a szentem. Nemrég kelt. Éjjel 1szer kapott vissza cumit, és 1szer evett.
20150601134430
 
 


Jóreggelt!

Mi 10kor feküdtünk, kétszer megébredtünk, és majdnem 6kor felkeltünk.

Ez a Marci baba egy igazi tündér!

Itt már egy napja úgy esik a hó, hogy nem látom a várost, pedig mutattam milyen kilátásom van. :roll:
Ilyenkor úgy aggódom apa miatt. Losavberénybe jár dolgozni. Messze van, jó időben is egy óra az út, és milyen utak! Már voltam arra, háááát...

Tiszta méreg vagyok. Levi a második rugiját koptatta ki a nagylábujjánál. És nem akármilyen rugikat, véletlenül sem a 300Ft-ért vett, megörököltet, hanem a C&A-s és Kenguru Goldos 1500-2200Ft-osat. Ráadásul az utóbbi még bőven jó rá, igaz még csak kicsi a lyuk, hát kívülre húztam rá a zoknit. :twisted:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszti!
Én éppen ezért nem adok rá rugit, mackó gatyóban és zokniban nyomja.
20150601134430
 
 


jo reggelt!


Nekunk szokasos ejelunk volt, egy felsiras, egy eves csak egy oraval korabban keles.
Szoval lehet ugrott a mai program mert igy nem bizti hogy tudom 10ig huzni az elalvast....
na azert iparkodokmindent megcsinalni, es ha kesz is leszekmire o elalszik nekivagunk a ho ellenere.
Ugyintezes, meg ha mar arra jarunk baba latogatas, delutan anyos( na azt hagynam ki leginkabb, foleg mert ott nem tudom Annat letenni a foldra, meg minusz ezer fok van a lakasban.... :evil: :twisted: )


Betegek javultak?


Rugit en sem adok Annara, szerintemmeg sem turne magan, mert abban nem lehet olyan jol mozogni.
Amugy nalunk is maortizalodnak a ruhak rendesen, mert van amin a vanish sem segit:)
De hat ez mar csak ilyen.

Hofordulosokat Isten eltesse!


Veda: hianyzol nagyon! Varlak mikor ujra lesz kis idod!

Wera: ejjszaka?


Tita: megnyugodtal?
Vendég
 


Mára Kristit utolérte a hasmenés is.Összefosizta mindenét :(

Mi meg megyünk be a suliba.

Holnap meg a dokihoz kell mennem,még meggondolom elmegyek-e :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Orsi: Emmus? Gaz hogy az orvosnal ennyit kellett varni!
jEGY NALAM VAN!
Vendég
 


szegeny Kristi! Es szegeny Te hogy ismet elkapott titeket abetegseg. Sajan ahanyo ovono mellett nagy esellyel Vercsi is beteg lesz....
Jajj drukkolok Domi megussza, meg te...kitartas!
Vendég
 


Anyjuk:köszi-én is nagyon remélem hogy lewgalább mi megússzuk :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Aranyosak vagytok csajok, nagyon de sajna erről nem lehet vagy nem tudok beszélni. Nagyon kevesen tudják, de este egy ilyen emberrel beszéltem kb 2 órát telefonon, miután Adél elaludt, így most könnyebb. Viszont majdnem éjfél volt, mire ágybakerültem, mondjuk amúgy se tudtam volna aludni, mert addig Adél 4 x sírt fel addig. Íny duzzadt, fog sehol. Éjféltől viszont 5.30-ig aludt, evett, majd szokásosan 7-kor kelt, ÁTPISILÉS NÉLKÜL. :) Az hogy ez most a pelenka, a megváltoztatott étkezés vagy mindkettő együtt nem tudom, de örülök nagyon! :)
Asszem ma veszünk huggiest.
Zoli végül eltalált a hotelbe, 10 felé hívott és ma kezdődik a tanfolyam. Végül egy másik töltőt vitt magával, így telefon is lesz.

Vik, nagyon jó az avatar Lackóról! Ennyit aludni, hát ez mostanság nálunk csak álom. Egy órának is örülök, főleg ha botrány nélkül alszik el.

Ildi, örülök, hogy meggyógyultatok!

Tamara, úgy érzem nem oltam tegnap túl kedves, meg a sok ismerős is bezavart. Bocs, ha tényleg így volt!

Levi nagyon nyomhatja, ha lyukadnak a rugik. :)

Marcsi, hogy van Lau?

Zsiminek boldog hófordulót!

Marci szerintem is gyönyörű! :wink: Holnap főzök és csütörtökön átviszem! Már alig várom, hogy újra lássam! :)

Kép
andkata
 
 


Kata: orulok hogy jobban vagy lelkileg!
Nem voltal tegnap banto vagy ilyesmi, az egesz helyzet ugy hozta, hogy nem igen volt idonk beszelgetni semmi gond!
Orulok, hogy nem azott at Adel! Az ejjszakai ebredesek meg hatha megint megoldonak majd ha kinn lesz a foga!
Kitartas!
Vendég
 


Akkora orom mikor a lanyom 3 percnel tobbet kibir ugy hogy ne jojjon ide felkapaszkodni:)
Vagy ez kocsogseg, hogy en direkt hattal nekem ultetem le valami gen erdekes dologgal a kezemben, hogy ne annyi legyen a programom, hogy idejon felall, en fogom, majd visszateszem valami tavoli pontra.
Igazabol mozdulni sem tudok, ahova megyek oda jon, de vissza mar nem igen akar jonni.
Nalunk is mar az megy ha apaval van es nem lat minden ok, de ha meglat nyafi, ha en is es os is itthon van csak velem van el, ha kimegyek a szobabol nayafi, ha bejovok nyafi.
Viszont ha van nalunk valaki nem csinalja, sot idegen helyen sem, es igazabol tok jol elvan mindenkivel( sot elobb megy oda a masik gyerek anyukajahoz mint hozzam :? ).
Erdekesen "mukodik".
A beszorulastol nem lett baja Orsi, a fole lett voros de hat az nem szakad le olyan konnyen:)

Ja amiota nem zsakban alszik( nem kaptam ilyen meretet ami kel neki) azota hajnalban mikor felebred is azonnal felall :roll:
Kicsit aggodok is ilyenkor nehaogy azt higyje reggel van :?
Vendég
 


tegnap este olyan tunderi kepek keszultek rola, de amint latom ferjuram elvitte a masinat es meg rajta vannak a kepek( bizti havas talyat akar fotozni) na majd estev agy holnap teszek fel.
ivott poharbol - nem igen tud- igy elote csupaszra vetkoztettem, hat amilyen boldogsag volt ez neki, tocsogott a barckleben hasa mindene ragadt o meg csak harapta harapta a poharat, utana ratettem a csor reszt na akkor meg fejjel lefele probalt belole inni, es kacagott ezerrel...
Tunci volt, na de majd fotokkal illusztralva nagyobb elmeny lesz
Vendég
 


Szegény Kristi, jobbulást!
Holnap mi lenne Neked Kike? Ciciügy?

Kép
andkata
 
 


Jó reggelt! Este is becsülettel végigolvastam, meg most is, csak reagálni nem tudtam. Most is csak azért tudok, mert már itt kéne lennie a tanítványomnak... Gyerek megint távozott a szőnyegről... :) Persze nem kúszva... Most épp gurulva. :) És sír hogy hideg a parketta...Ma is baromi sűrű napunk lesz és még oltásra is kéne menni... De a délutáni óráimat lehet hogy lemondom és inkább nem mászkálok ilyen időben...
Kata, örülök hogy végre nem áztatok át. :)
CSajok, ettől a hótól kész vagyok. Kinn is el kéne takarítani a járdát, de Eliotot nem tudom addig hova tenni, mert ha csak úgy kiteszem, akkor sír... Ráadásul nincs hólapátunk és saroktelek... Na mindegy. :) (legutóbb pocakkal takarítottam havat...)
Gyerekem két napja azzal játszik, bár lehet, hogy már írtam, hog hasra fordul, feltámaszt és abban a pillanatban fordul is vissza... :)
Na megyek, talán mindjárt itt lesz a tanítvány, így 15 perc késés után...

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást, de én már csak amolyan kósza lélek vagyok, ritkán jövök csak, zugolvasok és mire írhatnék is, mindig közbe jön valami :oops:

Először is: Isten hozta a kis Marcit, a lányok már minden dicsérő szavat leírtak előttem, de tényleg nincs jobb szó rá, mint egyszerűen gyönyörű! Nagyra nőjön!

Betegeknek jobbulást, ünnepelteknek sok boldogságot!

Hétvégén Budán voltunk a barátainknál, Brúnó nagyon jól viselkedett, aludt rendesen, olyan büszke voltam rá! Hazafelé benéztünk a Baby Outletbe a Soroksári úton, hát annyira klassz! Nekem "vidékinek" igen nagy élmény volt a méregdrága Brendon és társai után... Vettünk is autósülést, Nania márkájú, 10.000Ft volt, nem egy extra darab, de a célnak tökéletesen megfelel.

Phalmán hatalmas hó van, ma készültem bemenni Győrbe a munkahelyemre, de inkább lemondtam, nagyon rosszak az utak én meg csak amolyan "kocasofőr" vagyok...

Kriszta, szép lett az új lakás, gratula!

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Krisinek jobbulást! Remélem a többiek nem kapják el.

Evelyn!
Eliot pajti ügyes, de ez nem meglepő már nekem.

Adél fogincájának üzenjük, h minél hamarabb bújon ki!
20150601134430
 
 


Szép, jó reggelt!

Tami!
Várjuk a fotót és kitartást anyóshoz. Az enyyém pénteken jön, mert most lemondta, ő ugye ilyenkor itt is alszik pár napot.
Na, majd ráveszem, hogy vigyázzon Emmára, én meg csinálok egy nagynagynagytakarítást!!!

AKata!
Remélem nem valami egészségügyi dolog. Mindenesetre jó, hogy van kivel megbeszélni.
Megnéztem Marci fotóit. Irtó cuki!

Viki!
Egyre hajasabb kisLackó jól van? Foga? (lehet, h. írtad, akkor bocsi)

Kike!
Jobbulást a szép famíliának!

Evelyn!
Jó tanítást!
Ma nekem is lesz 2 órám, remélem Apa elboldogul a lányzóval.

Emma szerencsére jobban van, láztalan, jókedvű. Most a könyveket pakolássza éppen, de szerintem ma még nem megyünk ki.

Hát ennyi röviden.
Szép napot
Vendég
 


ah inkabb nem vagok neki igy havazasban, ismerem Annat ki dugja a fejet a koendobol azt meg nem akarom hogy tokre elazzon.
Majd megyunk maskor. Eleg lesz a delutani anyosozas, az nem sok seta.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?