Új privát üzeneted érkezett!

próba
20150601134430
 
 


Kérdés:
1. Vajon hány koppanás kell ahhoz, hogy ha már feláll, megtanulja, hogy nem célszerű mindkét kezével elengedni az ágyat?Apa este rámszólt, hogy ilyenkor ne vegyem fel azonnal, mert a végén direkt fogja csinálni. :shock: hát szerintem kap annyi figyelmet és szeretetet, hogy nem kezd öncsonkításba. :?
2. Aki kendőt is használ, próbálta már a hátára venni? Mi a trükkje?Követtem a kendőhöz kapott használati utasítást, de mikor a hátamra húztam Levit, annyira tetszett neki a szitu, hogy nekiállt visongani és ugrálni. Persze így esélytelen volt lekötni.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Vacakolt a net, mert itt szereltek vmit a lépcsőházban.

Volt apukám, szegénynek később 50 percet a vonata.

Szilvi!
Várom Jázmin szundimókusos képét! ;)

Tami!
Panka nagyon édes!

AKatus!
[quote]A írta: Júlia név nekem is nagy kedvenc, Vik, Zolinak is nagyon tetszett, csak akkor lett volna kis Julcsi és nagy Julcsi.


Van egy kollégám, neki is Júliája van, de mi úgy hívjuk, h Szép Júlia Kép

Csillám!
Örülök h jól van Otesz! A fesztivált mi is szeretjük Macesszal.

Krisinek jobbulást!

Kriszti!
Nagyon klassz a kecótok!!! Levi pedig Kép

Nagyon ügyesen rúgózik!!!!!!!!!!!!

Apa nagyon részg volt?
20150601134430
 
 

 
 

Kriszti:nagyon ügyi Levi!

Nos,kell pár koppanás hozzá!! :lol:
Domi már csak ritkán esik úgy hogy kopp legyen belőle,most már van hogy inkább popóra érkezik,vagy esés közben gyorsan oldalra fordul,és könyökölve érkezik a földre.
Majd Levi is megtanulja! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hát éppenséggel annyira, hogy végigloccsolta nagy igyekezetében a tv-t, dvd-t és a lemezeket. Ja, és a Valentin-pezsgőnk azóta is érintetlen.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:17-kor.
Vendég
 


Apa ha csak most volt spicces, akkor az megbocsájtható neki, nem?
20150601134430
 
 


kriszta!
Itt van lépésről lépésre egy kötés....
http://dilidomino.freeblog.hu/search/h% ... doz%C3%A1s

d.dodó
 
 


Pattikám!
Merre jársz Drágám?
20150601134430
 
 


Viki! Mostanában nem csinálta, de szülés előtt 1,5-2 héttel ez miatt majdnem szakítottunk. Dde hagyjuk is.

Köszönöm a dícséreteket.

Dóri, hú ez jó, kipróbálom. Köszi!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 



KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


hali lányok!

futtában jöttem csak. olvaslak titeket :D zugolvasok :)

de nézzétek el hogy nem reagálok...

babafotók tündériek, lakás jól néz ki!

ünnepelteket isten éltesse sokáig! (akinek volt, vagy van, vagy lesz)


egyébként azért ugrottam be, hogy végre megkaptam még pár ruháról a képet, ugyhogy felteszem nektek.
főleg márti és kata :D :D



rohanok tovább... a törpém meg se áll. mászik, feláll, pakol... szóval most kicsit több törődést igényel. vagyis lefogni és lekötni nem tudom, inkább csak figyelek hogy nagy kárt ne csináljon.
előbb ott van egy két helyen mint én :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
timi1982
 
 



Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Dóri, Titi, Mav, Babu, Roni, Linda, Viki, Mancsi, Brúnó Zsuzsa, Kubu Nelli, Zsuzska!
Merre jártok?

Andi!
Hogy van Mütyür?
20150601134430
 
 


Viki Lackód alszik?

Kép
csugi
 
 


Kriszti! Jó a lakás, és Levi a maga hat hónapjával nagyon nagyon ügyes kisfiú!

Kristinek jobbulást!

Voltunk Ringatón, hazafele elaludt az autóban, közben bevittem a Pennybe kézben, hazahoztam, átraktam a babakocsiba a folyosóra és azóta is alszik. 10:30-óta. Ennyit nem szokott ő aludni ilyenkor!

:shock: Nem merem a fagyasztóból kivenni a húst, mert felébred. Mikorra lesz így kész a kaja!?


Főztem neki brokkolit, azt is össze kéne turmixolni, azzal sem akarom zavarni.

Ad már valaki a babájának: tojássárgáját, sajtot, yoghurtot? Eddig Jázmin natúr Yoghurtot kapott csak. De a brokkoli pl sajttal vagy tojássárgájával fini lenne.

Kész van a babakocsink és itthon is van! Hurrá!!!!!

Úgy tűnik kitört egy kis darab tömés az egyik fogamból! :twisted: Hamarosan mehetek a fogászatra!

:cry:

Holnap megyek aláírni a papírokat a suliba!

Kép
szly27
 
 


kike!
Kristi jobban van?

Andi? Nicike? Patr? Véda? Zsuzsa? Brúnó anyukája? És többi kedves zúgolvasó? Hol jártok?

Akata, MAry!
Milyen volt a koncert?

d.dodó
 
 


viki!
Nem is néztem, hogy pont írtál te is hiányoló névsort! :lol:

d.dodó
 
 


szly!
Üvegesben adtam már olyat, hogy tészta-brokkoli-sajt! Nagyon ízlett neki, és nem lett semmi baj!

d.dodó
 
 


Jutkám!
Nem alszik, játszik.

Kép

Mátékám jól van?

Szilvi!
Jó alvókája van Jázminnak.

Lacus is aludt majdnem 1,5 órát. Megvárta míg apukám elmegy, és kb. 2 perc múlva már horpasztott is.
20150601134430
 
 


Alagútban:

Kép

Bealudtam

Kép

Akkor is alszok ha öltöztetnek:

Kép

Végre készen:

Kép

Reggeli jókedv:

Kép

Kép
szly27
 
 


Szilvi!
A brokkolit lepépesítve adnád?

Rolkókám mit csinál?
20150601134430
 
 


Jázmin Kép
20150601134430
 
 


Szly örülök,hogy kész a babakocsitiok.:lol: Már ideje volt.
Én már adtam Máténak joghurtot(danoninot) és nem volt tőle baja.

Kép
csugi
 
 


Viki! Nagyon édi Laló!
Igen, le akarom turmixolni és Sinlaccal adni. De tesóm (védőnő9 főzött régen Rolinak brokkolifőzeléket és tojás sárgáját reszelt a tetejére. Még nekünk is ízlett. Majd azt is megpróbálom, meg a sajtot, de lehet várok még vele.

Csugi! Hát még én! :lol: yoghurtot már én is adtam.

Úgy hallom felkelt, rohanok mert ordít!

Kép
szly27
 
 


Viki Lackó olyan gyönyörű!ez a gyerek neked mindíg mosolyog :lol: :lol:

Máténak egy kicsit szörcsög az orra, más baja nincs,most éppen alszik.

Szly a te drágáid is gyönyörűek :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


Köszönjük a Lackó dicséreteket.

Igen, mindig vigyorog. Anyukám megkérdezte múltkor h szokott-e sírni, mert még nem nagyon hallotta. :lol:

Máténak gyors gyógyulást!
20150601134430
 
 


Jázmin be is vágott vagy 250g sinlac-brokkoli egyveleget. A többi brokkolit lefagyasztom.

CSugi! Lehet jön Máté foga. Nekem Roli mindig akkor volt szörcsi.

Kép
szly27
 
 


Köszi Lányok minden drukkolást!!! Tejci kérdés megoldódni látszik.

Legszívesebben Benneteket is olvasnálak folyamatosan és reagálnék Rátok (ez így lenne fair), de jelenlegi állapotomban örülök, ha a saját fórumomon tudok teljesíteni... :D

Remélem egy nap majd megmutathatom Nektek a Manómat. Tesó kapacitál engem is a nyári találkára. :) Persze csak ha Ti nem bánjátok.

Puszi mindenkinek!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Szerintem sokan azért nincsenek,mert a legtöbb babó most ért el arra a szintre,hogy nincs meg Anya nélkül :roll: Nálunk legalábbis ez van :?

Kristike alszik,azóta nem volt gond,pedig evett is :)

Nekem meg főzni kéne,de Domi akkor van el nyugodtan,ha a szobában vagyok....... :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Domit nem tudod kivinni a konyhába? Etetőszékben nincs el, amíg főzöl?
20150601134430
 
 


Fórumozásra csábító Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást.

Most csak magunkról!

Annyira feszült vagyok, hogy majd szétrobbanok.....
Levi is nagyon nyűgös és ezt még megtetézi az én feszültségem. Hát senkinek nem kívánom amin délelött így átmentünk. Többet nem is írok, mert a végén bezárnának...
Nem tudom mi a franc van velem, de nem bírok lahiggadni, pedig már egy sedatif-et is vevettem....
Ilyenkor állandóan azon agyalok miért adott Isten nekem 3 gyereket amikor alkalmatlan vagyok a gyerenevelésre és általában csak idegesítenek... Miért nem annak ad aki szupi anyuka lenne és mégsem lehet gyereke.
Még arra is jogosulatlannak érzem magam, hogy benneteket olvassalak, úgy érzem nem érdemellek meg benneteket sem.
Nagyon magam alatt vagyok...
Még ezt a szar alvást sem tuom megoldani, egyszerűen annyira álmos és fáradt vagyok, hogy képtelen vagyok végigcsinálni....

Most jól rátok zúdítottam....

Bocsi, inkább nem is kéne írnom...

Mindjárt megint bőgők.....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi!
Hééééééééééééééééééééé! Szuszáááááááááááááááááá!

Először is tök fáradt vagy, nyakadon 2 gyerkőc + 1 Pocaklakó! Hogy a picsába ne lennél feszült?! Nincs sok segítséged sem! Amíg nem pihened ki magad, addig nem is tudsz nyugodt lenni.

Nem tud vki napközben besegíteni?

Ne bőgj, inkább gyere ide, és add ki magadból!
20150601134430
 
 


sziasztok!

Lilláinknak nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Kriszti szupi a lakás, és Levi is nagyon cuki!

Lackó és Jázmin nagyon édibédik!

Kike Kristinek jobbulást kívánok!

Adél olyan kis helyes az etetőszékébe! Azok a szemek!!!!

Evelin megnéztem a videókat, valami szupis hogy Eliot annyira ügyes és huncut!

Tita ne beszélj hülyeségeket, nagyon jó anya vagy, mint itt mindenki! Fel a fejjel, próbálj meg ne idegeskedni, hisz az most nem tesz jót neked. Valaki nem tudna a gyerekekre egy kicsit vigyázni még alszol egy vagy két órácskát? Biztos jót tenne.

Kép
linda24
 
 


Titi! Írtam Püt!

Lackó, Jázmin és Rolkó olyan édesek!

Na én lépek, apa mindjárt itthon.[/b]

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Csak anyós van segítségnek, de ő így is sokat segít ha kell jön, de az ő ereje is foggytán és van más baja is. Meg nem ugráltathtom folyton....

[quote]H írta:ogy a picsába ne lennél feszült?!

Ez most nagyon jól esett!!! Bár én cifrábbakat mondtam ma.... :wink: :wink: :wink:
Kicsit oldotta a feszültségemet. :lol:

Linda: köszi!

Legszívesebben elmenekülnék pár napra és csak magammal foglalkoznék....
Egyszerűen azt érzem, hogy nem való nekem ez az anyaság. Alkalmatlan vagyok rá.. nem is tudom honnan vettem a bátorságot, hogy jobb lehetek, mint az anyám....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


[quote]E írta:gyszerűen azt érzem, hogy nem való nekem ez az anyaság. Alkalmatlan vagyok rá.. nem is tudom honnan vettem a bátorságot, hogy jobb lehetek, mint az anyám....


Ha nem lennél terhes, most úgy fenéken billentenélek, hogy csak na!

ALKALMAS VAGY RÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fáradt vagy, és éppen ezért elkeseredett! Anyósodat ne szégyeld megkérni. Közös cél, hogy te is kipihend magad.

Apukádéknál nem tudnál lemenni és oitt pihenni?
20150601134430
 
 


Kriszti jól megbőgetett, de jól esett! Köszi Kriszti mégegyszer!

Hát úgy látszik tényleg ide kell jönni hogy az ember kicsit jobban érezze magát....

Hála nektek ismét!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Apukámék alkalmatlanok rá, hogy segítsenek. Erre múltkor rájöttem. Még fáradtabban jöttem haza. Mióta anyu nincs nam is érzem magam annyira jól otthon. (otthon, már nem és érzem magam otthon....)

Lehet, hogy tesóm átjön holnap a 2 gyerkőcével, legalább nem leszek egyedül, bár mostanában nagyon szeretek egyedül lenni....
Nincs kedvem senkihez és semmihez...

Anyósnak meg úgy is sokat kell majd segítenie, ha már nehezebben leszek és megszületik a picúrkám. Tamás nem sokat lesz itthon,mert elég sok versenyre kell mennie és szint minden hétvégé van varseny+ lesz külföldi id ami több napos....
Szerencsére amikor megszültik a babuci akkor nem lesz külföd 1 hónapig...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Viki: nagyon jó az új kép a vonalzódon!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Boldog névnapot a Lilláknak, ha jól tudom Szkági kislánya is Lilla.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Köszi! :oops:

Tesód gyerkőcei mennyi idősek?

(Ági kislánya Szonja)
20150601134430
 
 


Tita! Hozdd át Levit holnap! Elleszünk együtt, Adéllal meg még meg is etetem :) Legalábbis megpróbálom :) Megyek kendővel és a Reitter Ferencnél is találkozhatunk! Semmi dolgom holnap, egész nap jó, babakocsi is van, abban el tudom altatni! NAAAAAAA?

Kép
andkata
 
 


Titi! Nem volt szándékom megríkatni! :oops: :(

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Koncert jó volt, Tamarával mentünk ugye és 3 darab ismerőssel találkoztam :) hazafelé kisasszony elaludt, kiváncsi vagyok les-e még estig alvás....

Kösz az ötleteket csajok, Tami hozott huggiest és átalakítom a kisasszony étkezését- vettem kölespépet és nem lesz táp este, csak szopi.

Kriszta szép a kecó és jó a videó! Rezső mostanság alapvetően jól viselkedett, ugye?

Vik, Lackónak bejött a narancs? Hogy adtad?

Kép
andkata
 
 


Titi:irgum-burgum medvesajt!!
Én csak ennyit mondok,a többit elmondták a Csajok!

Viki:Nagyon kicsi a konyha,az etetőszékben csak akkor van el Domi ha eszik,volt hogy a babakocsit cühöltem be a konyhába-na alig lehetett megmoccanni tőle,és abból is ki akart mászni :roll:

Most épp alszik Tücsök koma,de mindjárt kel..most gyorsan hammoltam,de még mosnom kell... :roll:


Ki szereti a rántott sajtot??És ki nem csinál azért mert sok vele a pacsmagolni való?
Csak mert tesóm mondott egy jó recit,olyan lesz mint a rántott sajt,csak kevesebb pacsmagolással jár!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Én bevallom, h mirelit sajtot veszek, ami előre van panírozva.

De jöhet a trükk. ;)

Katus!
Hát a narancsot nyalogatni szokta úgy,ahogy a képet feltettem :lol: :lol: :lol: :lol: , de akarok majd meghámozni és hártya nélkül adni neki. V. vmiféle kajához hozzáturmixolni.
20150601134430
 
 


Kike!
[quote]T írta:iti:irgum-burgum medvesajt!!


Kép
20150601134430
 
 


koncert jo volt, bar igen rovid. Sajna epp beestunk, legkozelebb elobb kell beernunk, akkor tan ra tudunk hangolodni, mert csak 30 perc a zene es utana lehet megnezni a hangszert, beszelni a zeneszekkel.
Igazabol sem Anna sem Adel nem figyelt a zenere, de jol viselkedtek.

Orsi: megvettuka kovetkezore a jegyet.
Emma hogy van? Doki mit mondott?

Tita: neha ha kibukok- pedig nekem sokkal kevesebb okom van ra- en is erzek igy, de hidd el attol hogy marcangolod magad jobb nem lesz csak rosszabb.
Duhongni szabad,sot itt is, csak ilyen hulye gondolatokkal ne tomd tele magad,mert ebbe belezakkansz. mIndenki hibazhat, mindenki kibukik olykor, mindenki lehet gyenge de ezt ne gyengesegkent eld meg, lepj tovabb es vedd eszre hogy mi minden jo van benned!
Gondolj buszken magadra, pozitivan, azt latva hogy micsoda harcban allsz helyt, hogy nap nap mellett mennyimindent viszel veghez.
Hidd el minel negativabban nezel mgadra annal sotetebb minden- tapasztalatbol tudom- az meg hogy orditasz, en is szokta, karomkodsz, en is szoktam es szerintem nincs anya a foldon aki ne jott volna meg ki soha a sodrabol. Es sajna a faradsag tesz igazan ingerulte es a tehetelenseg hogy nincs remeny hogy jobb legyen.
Nagyon sajnalom, es amint jobb ido lesz, atmegyek es viszem LEvit setalni hogy legalabb 2 orara lepihenj!
Iszonyat nehez helyzetben vagy de ne hagyd hogy ez tonkre tegyen, se lelkileg se testileg.
BArmiben tudok segiteni, szolj!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?