Új privát üzeneted érkezett!

wera!
Ja, amugy itt is tuti szokott lenni inflenza járvány.....de most nincs.

d.dodó
 
 


Wera:nagyon édes Nóri!

Nem próbáltam ki,egyrészt mert nem tudom letölteni :cry: nem tudom hol,hogyan kell.
Másrészt,mert ez Dominál időszakos,hol csak egyszer vagy kétszer kel,hol pedig többször.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Na, jól összevesztem apuval.
Emma 4 hónapos kora óta azzal jön, hogy miért nem etetem mással, stb. Meg most is, hogy nem adok disznósajtot, kenyeret, mert milyen kocka vagyok, hogy orvosi könyvek szerint etetem, meg túl aggódom (ÉN????), stb.

Egy jó szót még nem mondott, hogy jól csinálom, hogy még soha nem volt beteg, hogy jó, hogy van tejem, stb.
oké,. hogy meg nem kérdezi van-e elég pénzünk, be sem jöönek a szüleim, hogy segítsenek, Emmát akkor nézik meg, ha mi kiszállítjuk, stb.
Oké.

Turiból öltözünk, albiban lakunk (közben amostohatesóm kocsival jár és egy ruhája többe kerül mint a teljes ruhatáram, stb.)



de legalább ne mondják meg mit hogy csináljak.
Hogy ne legyek már vicc tárgy azért, mert nem adok neki kenyeret és szoptatom!!
főleg miután sem anyagi, sem fizikai, sem lelki segítséget nem kapunk!!!
jól kibőgtem magam.
és most rátok zúdítom.

Bocs lányok, majd este reagálok is.
és bocsi, de jólesett leírni.

sajna, nekem ilyen apukám van.

szerencsére a lányomnak nem iylen lesz!!
Vendég
 

 
 

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:20-kor.
Vendég
 


Orsi, nagyon sajnálom! :cry:
Apukád nagyon igazságtalan. Ez aztán a hozzáállás... :x
Lehet, hogy visszakérdeznék: miért, te mintaapa vagy?
Még hogy nem vagy jó anya..... sajnálom, hogy épp az rúg beléd, akitől szeretetteljes támogatást kellene kapnod. :evil:
Jó, hogy kiírtad magadból, de aztán jól felejtsd el.

Mindjárt próbálok visszaolvasni, csak ezt nem hagyhattam szó nélkül...

Meg rólunk röviden:
A fordítás kész van, hál'Istennek. És gyümölcse egy tihanyi-medencei nyaralás lesz, barátnőmék telkén :)
Oti még mindig beteg. Tegnap 40 volt a láza, de a láza lejjebb ment, mielőtt a Panadol hatni kezdett volna. Most meg 8 órája láztalan már, és megengedtem, hogy elmenjen Apával tankolni. Végül is már két hete ki se dugta az orrát, kell neki valami lelkesítés...

Én nagyon szotty vagyok továbbra is, már jó lenne, ha meggyógyulnék végre. A horkolásommal felébresztem a családot, nem alszom jól, napközben nyomott vagyok stbstb...
De a karmámban még mindenképp benne van egy bohócjelmez, azt ma meg kellene varrnom :wink:

Nattancs cukibogár, édesen dumál :D
Ma reggeli meglepetése: bbbaaa, ggaaaa :D

Apa csúcs! Főz (= theo papától rendelt isteni pizzát), mosogat, pakol, gyereket ringat, lázat mér, szeretget... emiatt (is) boldog vagyok!

Amint lehet, jövök megint!

Kép
Kép
bondi
 
 


A nappali elaltatás sokkal nejezebb mint az éjszakai. Nóri idestova 48 perce visít a kiságyban. Kb 15x fektettem vissza mert folyton feláll. Ugyanennyiszer dobta ki a cumiját és a mackót is kiságyból. Tiszta csipa a szeme, folyik az orra, vörös a feje, izzad mint a fene és 1x már hányt is. Remek! :evil:
Vendég
 


Orsi
Sajnálom h apukád ennyire nem díjazza az erőfeszítéseidet és a gondoskodásodat! De mi mindannyian (és Te is) tudjuk hogy mindent a lehető legjobban csinálsz úgyhogy ne vedd úgy a szívedre! Főleg azok után amiket írtál róluk! Gonosz dolog tőle h így szekál! Mondd meg neki jól a magadét, attól megkönnyebbülsz!
Vendég
 


óóóó, Verám, kitartást! Szegény Nóri is!
Amúgy gyönyörű kis perszóna :D

Julcsi, annyira szép a fiad! És úgy örülök a boldogságodnak! Tejecske miatt ne aggódj, a szakértő tesó biztosan segít :) És Marci is stramm legényke, majd összeszoktok! A pocakodnak gyors regenerálódást!

Akata, Adél gyönyörű!
Még arra akartam írni, amikor esett egyet, és te utána jól megvizsgáltad: még szerencse, hogy műtős felszerelésed nincs otthon :D :D
Unokatesóm jut eszembe, aki megszállott egészségügyis, a Dél-pesti intenzívjén ápolónő, mellette mentőzni is szokott, és a ruhásszekrénye egyik fiókjában csak orvosi dolgokat tart. Egy bulin náluk előhúzott egy intubáló készletet :D

Dittke, sajnálom az éjszakát!

Patti, még jó, hogy ti vagytok Zsuzskának!

Vkata, édes lehetett Dóri, ahogy mindenkit beterített tejpéppel :D
Olyan ügyes amúgy!
A bébikomppal kapcsolatban írt világnézeteddel teljes mértékben egyetértek!

Ami, csúcsjól nézel ki! Szánkózó Áronnak pusszantás! Autó és szerviz monnyon le!

Óbégatás van, úgyhogy folyt. később...

Kép
Kép
bondi
 
 


Kike
http://osze1969.multiply.com/video/item/210
Én sem tudtam először letölteni, de aztán Márti elmagyarázta. Jobb egérrel rákatt és "cél mentése más néven". Ha kész, akkor jobb egér, "átnevezés" és át kell írni a kiterjesztést "rar"-ra. Így már olvasható az egész könyv.
Nem mondom hogy én szó szerint mindent megfogadtam amit írt, de tényleg vannak benne jó dolgok. Ezek nagyrészt tök logikus dolgok, csak hát mi anyukák kissé elfogultak és a gyermekeink által könnyen manipulálhatóak vagyunk... :lol: :wink:
Szóval érdemes belenézni.
Vendég
 


Csilla
Örülök hogy jöttél! Remélem Otiboti már nem fog visszalázasodni! Nattancsnak pussszancs és Neked is! :wink:
Vendég
 


Dodó
Kocsiproblémát teljesen megértem! Mi is szenvedünk a hiányától! :(
Vendég
 


Na búcsúzom. Nóri elaludt, én meg összekészülök mert ha felébred akkor indulunk anyósékhoz!

Kép Szuper lesz ilyen időben sétafikálni :evil: Még jó h 10 perc alatt ott vagyunk ha sietünk. :roll:

További szépséges vasárnap délutánt mindenkinek!
Vendég
 


Köszi Vera,így már menni fog! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Olyan finom fasírozottat csinálta,hozom be a kölköknek,na mi volt Vercsi-nemevős reakciója?.-Fújj,fasírozott! :twisted: :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nekem egyből rar-ba rakta be. :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Fiúk alszanak, én ebédelek, közben visszaolvasok.

Julcsi!
Marci boy világszép! Mintha nem is újszülött lenne!!!Kép

Patti!
Gyógysimi a derekadra!!!!

Szilvikém!
[quote]M írta:a etettem Jázmint tejpéppel, épp egy hatalmas kanállal tettem a szájába amikor tüsszentett! Minden csupa tejpép lett. Még tőlünk másél méterre a padló is csupa pöttyös lett, a ruhám, az övé, a hordozó, a szemüvegem, az arcom! Laughing Szóval kandi kamerába illő!

Ezen nayon jót kacagtam!

AKAtus!
Adél Kép

Dóri!
Remélem ma már kevésbé nyügi az aprónép!

Vikikémnek gyógypusszantás!

Werua!
Igen, Lacus séró-báró! :lol: :lol: :lol: :lol:

Örülök h jól aludt Bugri, apa nagyon gáláns! ;)

Nagyon cukesz a képen!

Kike!
Édesek a gyerkőcök!

Orsi!
Buksisimi! Ezeket elmondtad apukádnak is?

Csillám!
Örülök h apája ennyit segít! Oti királyfinak gyors gyógyulást! Nattancsnak sok puszi!
20150601134430
 
 


Brühühü-ezek alapján,Dominak is gondjai vannak az éjszakai alvással-én azt hittem azért kel fel éjszaka többször,mert szopizni akar-és szopizik is rendesen.
Viszont mielőtt ágyba kerül,szopizik,és ez lenne a baj?? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


De hát mit adjak Dominak az ágyába??Se nem cumizik,nincs macija,nincs kendője amivel elaludna... :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Még hozzászokhat macihoz is, kendőhöz is.

Sztem az nem baj, h eszik mielőtt lefekszik. Sztem ezzelm inden baba így van.
20150601134430
 
 


Most fektettem vissza harmadszor Domit,és takartam be ismét..de most csend van..
igaz egyszer ki kellett vennem,mert felállt,és egyik lába kicsúszott a rácson,a másikon meg térdelt,visított is rendesen,de most visszafektettem,és ha minden igaz alszik.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Egy kis Kép ?
20150601134430
 
 


Hm,nyami! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk!

Orsi! :cry: :cry: Apukád nagyon igazságtalan!
Sajnálom,hogy megbántott,a többiek már leírták,hogy igenis jó anya vagy és te tudod mi kell a gyerekednek!
Írd csak le nyugodtan,attól könnyebb lesz!
Nagy ölelés nektek! :wink:

Wera! Jaj szegény Bugri! Végül mennyi idő múlva aludt el??????
Nagggggggggyon ügyes vagy,hogy így bírod!
Nekem is el kellene kezdenem,de ha nygon ordít nekem olyan gyomyoridegem lesz,hogy inkább elringatom!
Gyenge vagyok na!
Apa nagyon rendi!
Nóri meg egy tündér,azt el hiszem,hogy imádod a kis "pofáját"!
A budakalászi Corában voltunk,ott voltak a jó ruhák,de máig van a baba-mama hetek,nem tudom utánna mennyire lesz olcsó!


Bébikomp: Az összes ismerősöm gyereke használta és mind1ik tud járni normálisan!!!!!!!!
Én kevés időre teszem bele de nagyon élvezi,nem is azt hogy megy vele,hanem hogy üldégel benne és játszik!
Az osztályon (ortopédia) azt mondta a dr.,hogy meg ne próbáljam beletenni! :twisted:
Hát pedig beleteszem,mert előttem nincs negatív példa és nem gondolnám,hogy ennyi használat megárt a gyereknek!
Ez az én véleményem!

Köszönjük a köszöntéseket!

További szép napot!

Kép


Kép
ibm
 
 


Alszanak a gyerkőcök?
20150601134430
 
 


Nálam Kristi alszik,Vercsi nem,Domi meg most kelt,így megyek is!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Mégse kelt,visszaaludt. :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kondis fittnessz elmaradt( nevre szol a berlet, kettot meg nem tudunk megvenni) de helyette setaltunk egy nagyot, meg bevasaroltunk, es mire hazaertunk mosolygo Anna es ebed vart minket:)
Anna 1 orat aludt, bezzeg nekem sosem alszik ennyit :twisted: es tok jol elvolt. Mi meg jol elfaradtunk es az izomlaz igy is meglesz:)

Wera: jok az idegeid hogy birtad, de nagyon ugyis vagy! igy is kell! HA el akarsz elrni valamit kovetkezetesnek kell lenni.


Orsi : apukad eleg banto hogy igy voislekedik, de tudod mit, az ilyen ember fejere kell tojni magasrol( mar bocs). Akinek ez poen hogy ,ast fikaz, mikozben maga orias hibakat kovet el...ne torodj vele, es igenis jo anya vagy, mert mindenbol a legjobat akarod Emmanak. Ne torodj vele, csinald ahogy te akarod.
En is akkor ott legyintettem anya otleteire mar nem is ellenkeztem, de en itthon nem etetem sem babapiskotaval, sem gulyas levessel:)



No megyek, mert var a rakat mosogatnivalo. Azt egyik pasi sem vallalja be de majd Alekoval megosztva megcsinaljuk.

Szep napot!


Csilla: jo a forditasert az aji ! Szupi ferjed van!
Vendég
 


Még egy picit visszakukk...
Nagyon kellene bohócjelmezt szabnom, de még sok a restanciám felétek :)

Hófordulósakat: Áront, Lilit Isten éltesse! Lilinek ez a feledik is, ugye?

Szly, Jázmin evős alakítása is csúcs!

Andi: Mütyikének jobbulást!

Kike: Kristinek is jobbulást! Örülök, h Vercsinek tetszik az isi!
Én is hasonlókat írtam neked, mint a többiek, csak elszállt: sokat beszélgessetek a te vagy mások élményeiről, az iskolás holmikról, jutalmakról...
megjavult a vízcső?

Viki: Isten éltessen utólag is az első fórumos szülinapodon!!!
Lacód nagyon édi - főleg a naranccsal :)

Apropó, Valentin nap: Apától kaptam egy bazi finom, bazi drága kókuszos nasit, kettecskén eszegetjük. Tőlem semmit nem kapott (remélem, bacit sem... :oops: :lol: ), mert agyam sem volt. Azért egy szerelmi vallomást igen :)
De nemsokára névnapja lesz, arra már készülök fejben :)
Ja, és tegnap a könyvtárban még nőcis könyveket is vadászott nekem (vicces lehetett, ahogy a cetlivel a kezében kérdezett a könyvtárosoktól :D :D)

Tami: örülök a szabadidős programotoknak!
Már én is nagyon vágyom ilyesmire. Remélem, Oti most már meggyógyul, Nati hamar túlesik a pöttyökön, aztán már mi is mehetünk.
Bár be kell osztani a szabadidőt, mert lassan megyek vissza a kórusba, és pl. áprilisban minden hétvégén koncertünk lesz...

Védám, remélem, tudtál aludni!

Babák gyönyörűek!
Dittke, neked különösen örülök, hogy ennyi képet mutogatsz Izáról! Nekem is kellene, mert Viki már hiányolta, csak nem találom a kábelt...

Most megyek szabni-varrni, ha kész lesz, megmutatom!
Tami és Vkata, szóljatok, ha varrogatást terveztek, tanulni akaroook tőletek!

Kép
Kép
bondi
 
 


Bondi:köszi neked is!

Hát,Apa ismét megcsinálta,de még így is mindig ereszti a vizet,gondolom,totál kész,javíthatatlan,új radiátor kellene :?

Kristi bohóc lesz a farsangon,Vercsi meg menyasszony :D Jelmezeket Anyukám hozta az oviból :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Áronnak és Lilibabának boldog hófordulót!

Bébikomp- én is leszavazom, orvosi okokból. Nem tesz jót a lábaknak. Néhány perc viszont tuti nem árt. Nálunk a hinta ilyen fukciót tölt be. Ha álmos, nyügös, ki akarok menni Wc-re stb. Mondjuk Adél egész sokat ( 20-30 percet ) eljátszik egyedül ha nem álmos épp.

Hamé bébiételt én azért nem veszek, mert mindegyiket cukrozzák. Alma-áfonyát evett már Adél de mivel amúgy is jóétvágyú, nem hiányzik neki a cukor. Szerintem.

Wera, nekünk nagyon sok 80-as ruhánk van ( mondjuk sok a használt), tudok szerintem adni. Mi kellene? Örülök, Nonó jobb alvásának!
Nagyon jó az a kép Norciról, ott olyan jókislányos! :wink:
Köszi a könyvet!

Iza irtó édes! A szeme se áll jól! :)

Dodó milyen lett a brassói? Én még sose csináltam!

Orsi, úgy sajnálom apukáddal a dolgot! Miért ilyen lökött a szülői generáció? Nem lehet megérteni, hogy megváltoztak 20-30 év alatt a dolgok? Fel a fejjel, Drága! ( A mostohatesó apukád köv. házasságából van ?) Holnap 10.50?

Csilla! Jupié, fordítás! Jó kis nyaralás lesz! Ottancsnak további jobbulást! Apa egy tündér!
Egyébként előszzör most éreztem igazán hátrányát az orvosi gondolkodásomnak, mikor a nagymamám " megetette" Adélt mandarinnal...Csak a legrosszabbra tudtam gondolni!

Ami, nincs mostanság világvége hangulatod, ugye?

Tamara, örülök, hogy kihasználátok a szabad délelőttöt!
Remélem jó volt kettesben Alekóval!
Hajrá mosogatnivaló!

Kép
andkata
 
 


Adél délelőtt kb egy órát, délután pedig háromnegyedet aludt. Szerintem hatkor már kezelhetetlen lesz. Az elmúlt napokban ráadásul ismét altatni kellett napközben és éjjel is többször felriad. Remélem csak egy fogacska van ismét készülőben.

Zoli 2 körül indult Hollandiába :cry: :cry: :cry: , csütrötökön érkezik haza. Ugy fosok ha ennyit vezet. Amúgy utálom az estéket nélküle és két hét múlva megint utazik.

Képzeljétek Macusnak már el is indult a súlya felfelé!!!
És a tesó csomót tud lefejni! :):):)

Kép
andkata
 
 


Kata! Köszi kérdésed,mostanában süt a nap! :wink:
De nálam sose tudni mikor borul be!
Most,hogy voltam fodrásznál jobb és szoliba is voltam azt is szeretném folytatni!
ÉS NAGGGGGGGGGGYON SZERETNÉK SOVÁNY LENNI!!!!!!!!!!!!
Remélem az is eljön egyszer! :wink:


CSAJOK! KÉRDÉS(EK)!!!!!!!!!


1. Van még rajtunk kívül akinek nem volt keresztelő??????
Úgy rémlik még vagyunk páran! :oops:
Mikor lesz?

2. Prevenárt ti is kéthavonta kapjátok?
Nem havonta kell?

3. Babakötvénnyel csinált valaki valamit?

4. Van valamelyik babának adókártyája?

Na ez mára a házifeladat!

Pussz

Kép


Kép
ibm
 
 


jaj de jó! Julcsi és a kicsi Marci baba nagyon ügyes!
Akkor most már jobban van Julcsi ugye?

Jaj de sajnállak,ez nagyon rossz lehet ennyit Apa nélkül!

Titikém????????? Behavazódtál?????????

Kép


Kép
ibm
 
 


Nálunk még nem volt keresztelő, Ami talán tavasszal. ( Lehet hogy Julcsiékkal együtt)

Prevenárt nem kell havonta, csak az a lényeg, hogy egy év alatt 3x.

Babakötvénnyel semmit sem csináltunk.

Adélnak még nincs adókártyája.

Kép
andkata
 
 


Ami: keresztelo volt, Prevenart meg nem kapott most fog kapni, de csak ketszer, nem tudom hany havonta, babakotveny van, tettunk ra tan ketszer 10ezret?
adokartyaja van.
Szolit en is tervezem, nem barnulni akarok, csak kicsit melegedni:)

Kata: jo hir hogy maris van sok tej! Szuper ugyes a Julcsi!
Oha, ismet ferj nelkul....nehez lehet, foleg en is agyon vissza aggodnam magam. Mosogatas fele kesz, majd ha lesz melegviz folytatom. Sracok elmentek, Aleko palyan , Anna meg csak nem 1 ora uvoltes( gondoltunk rad Wera) utan elaludt.
Jo volt a nagy seta, nevetgeles, beszelgetes, foleg mivel tegnap nagyon nehez napunk volt- olyan lec rezgos, hogy mar csak egy rossz szo es valamelyikunk elmegy itthonrol( nem eppen veszekedes, hanem sertodes, dac, feltekenyseg, idegesseg....es mindez a miatt mert alig van idonk beszelgetni)- de mar tegnap delutan megbeszeltuk a dolgokat, es ennek kapcsan jott az otlet valahova el kel menjunk kettesben. Jo lett volna nagyon ha osszejona torna is, de hat na amibe a penz dont, azt el kell fogadni hogy nincs es kesz:)
Igy is szupi volt, nagy hoeses, jo hideg, es a poenkodas hogy az az edzesunk hogy hazacipeljuk a krumplit, hagymat.....
Brassoit szerintem nagyon egyszeru csinalni( mi,Dori is krumlival csinaljuk ami kockara vagva van megsutve, es az van osszekeverve a porkoltos husival, de nem szaftossan es atsutve kicsit a sutoben foghagymaval, a csalad ferfi tagjainak a mindene)
ok 10.50.a papir a rendelesrolki van nyomtatva.
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors bekukk.

Áááá, Viki, holnap muszáj leszek cukiba menni egy fini kávékölteményre!

Bondi, de jó, hogy a párod ilyen segítőkész! És gavallér!
40 fok? Az ilyesztő, reméljük már tényleg nem jön vissza fránya láz.

Kata, költözés a tetőtérbe majd csak télen lesz, attól függ, hogy halad a meló mellett vele apjukom.

Orsi, többiek már leírták a lányeget. Rossz lehet, hogy apukád így viselkedik. de az tényleg jó, hogy tudod, kicsi lányodnak nem kell majd ilyen dolgok miatt szenvedni az apukájával kapcsolatban.l


Murphy törvények közé bevetetném, hogy nemcsak a vajas kenyér, de a kakis pelus is mindig a cuccos felével esik le!!
Többszöri tapasztalás után merem ezt kijelenteni.

Kike, nálunk is csak a cici nyerő, se cumi, se kendő, se maci, se szagolópelus.

Tényleg, már van az itteni babákoknak ilyen szagolójuk? Kinek mi? És hogy alakult ki?

Nálunk még a fejvédője az, ami arányleg nyugtatólag hat rá, de idétlen dolog lenne mindenhová egy 2méteres fejvédőt hurcibálni magunkkal.

Hoppá, bocsi, de mennem is kell, Tamarancs éhes.

Kép
teó
 
 


Farsang: kar hogy nem lesz. Bohoc egyszer en is voltam, altalaon iskolaban. Aztanmikor mar gimis voltam is csinaltunk farsangot, nalunk akkor balerina voltam, a tobbire nem igen emlekszem. Ja de egyszer fridi sot csinaltunk es en voltam bekotoni, egy ilyen kis bringan kuporogva mentem be valalmi gaz szerkoban es volt valami interju vele,m, de nem elmlekszem . Ja meg egyszer noveremmel voltunk padodo:)
Igazabol szerintem nagyon jo moka a farsang, a karneval meg igazan gyonyoru lehet!
Vendég
 


Köszi csajok!

Tami! Nektek hogyhogy van adókártya?????
Kértétek? Kell az?
Én ilyenekkel nem nagyon foglalkoztam!
Azért jól sikerült a kikapcsolódásotok!
Tök jó!
Hát igen,a pénz nagy úr!
Sajnos! :cry:

Teó! Nálunk a bóbita,ringatás,ének és a cumi egyben a nyerő! :cry:
Elég fárasztó!
Főleg mikor már majdnem alszik és egyszercsak kiveszi a cumpóját és a pofámba röhög! :twisted: :twisted:
Na olyankor szoktam betenni a kiságyba,hogy akkor aludj ahogy tudsz! :twisted:
Erre persze még jobban felhergeli magát és kezdhetem előről még nehezebben!
Vérnyomim 200 és ölni tudnék!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Szóval ezért kéne nekem is kipróbálni az aludj jól gyermekemet,de én nehezebben fogom viselni mint ő!

Mi az a szagolópelus????????????,,,

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami:
Keresztelő volt.
Prevenart havonta kaptuk, az utolsót 2 havonta, mert nem érkezett meg időben.
Nincs adókártya, se babakötvény!

És nyugiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teó: tetőteres Tami nagyon cuki!
Pelenka Murphy-d: :lol: :lol: :lol:

Tami: olyan meghitt lehetett a bevásárlásotok! :)

Köszönjük a jókívánságokat!
Otinak ma 2 Celsius-fokkal alacsonyabb volt a hője 5-kor, mint tegnap :) Már csak 37,9, így van remény, hogy túl vagyunk a nehezén.

Kike: mázlista, akinek az anyukája oviból hozza a jelmezt :D :D

Én kiszabtam, összeférceltem, pont jó lett. Még összevarrom (csak össze kell szerelni a bazi régi varrógépünket, és imádkozni, hogy az alsó és felső szálat ugyanolyan szorításban sikerüljön beszerelnem...).
Lehet egy kérdésem ahhoz, aki varr? A varrás után a szegélyeket (azt a kb. 1 cm-t, ami marad) hogy lehet tisztázni, hogy ne foszoljanak? Vagy egy egyszer használatos jelmeznél mndegy?
kösz...

megyek...

Kép
Kép
bondi
 
 


Bondi: en jelmezrol leven szo, nem fercelnem, de amugy en mivel nem tudok varrni azzal a kis haromszogezo varras moddal szoktam vegigmenni az anyagon :oops:

Ami: kertuk az adokartyat, kellett a babakotvenyhez ha jol emlekszem.
Vendég
 


akata!
Brassói jó lett. Ugy csináltam ahogy Mary mondta. Pörköltalap kevés szafttal. Krumplikat felkockáztam, forró olajban kisütöttem...kicsit megsóztam, majd összekevertem a pörivel, fokhagymával, be a sütőbe kicsit, és kész.

Sajnálom, hogy párod ennyit lesz most távol.

bondi!
Ügyi vagy a bohocruha varrással. Jó, hogy Oti gyógyul.

Délután fél 4 körül mentek el a vendégek.
Aztán már délelőtt itt volt az alsószomszéd barátnőm, kérdezte, hogy le tudok e majd menni a párjának hajatvágni (nem géppel, mert hosszabb haja van). Szóval délután még oda is mentem, meg akkor kitalálta, hogy még melírozzuk is!

Aztán mire jöttem haza, Ati mutatja a fényképet, hogy Mini egyedül iszik a cumiból. Azt mondta ott volt lenn a földön, felvette egyedül, és nem szétlocsolgatta, hanem mindet (!!! :shock: ) megitta egyedül. Éhes volt a drága....gyorsan adtam neki cicit, és most alszik.

d.dodó
 
 


Én meg azt néztem, hogy a hét elején festettem hajat, és most vettem észre, hogy a töve ugyanolyan mint volt...nem kicsit...nagyon!! :shock: Szóval asszem más márkájú hajfestékre kell térnem, mert már multkor is jártam ugy, hogy a tövét nem mindenhol festette be...én nem értem miért (mindig is magamnak festettem a hajam, és ilyen nem volt még). Csak így gázul néz ki.

d.dodó
 
 


Ami
Hűha úgy látom Ti is mindent elkövettek az elalvásnál ami tiltólistán van :? Na én is így jártam. Lehet neked is össze kellene szedned minden erődet és kipróbálni amit ír a könyv mert ez csak rosszabb lesz! :twisted:

Kike
Igen, a sok szopi miatt gondoltam hogy nektek is jó lehet a könyv. Jó h Márti megtalálta ezt nekünk... :wink:

Tami
Örülök h jól sikerült a program Apával. :D

Dóri
Nem szinezőt vettél véletlenül?? Én már jártam úgy 1x.

Csillus
Varráshoz nem értek de már nagyon várom h lássam a bohóc jelmezt! :D
Vendég
 


Ami, én több ismerőstől hallottam ezt a szagoló elnevezést, ami a manó kedvence, lehet pelus, vagy egyik kisfiúnak a régi pizsije az, amit mindenhová vinni kell, ami megnyugtatja.

Keresztelőnk még nem volt, mi majd olyan májusra tervezzük.
Babakötvénnyel meg nem foglalkozunk, mert eléggé meg van határozva, mire lehet majd fordítani.

Kata, férjed mikor ér ki kb.?
Nálunk is lehet, hogy férjem nyáron 5 hétre külföldre megy.

Kép
teó
 
 


Julcsi! Itt szerintem mindenki úgy várta ezt a pindur MarciBogyót, ahogy kb. a saját topikotokban. :) Sok tejcsit nektek és hosszú alvásokat éjszaka! Gyönyörűséges a kisfiad!!! :)

Wera, Bugri Nóri tényleg cukkerpofa, nem csodálom, hogy odáig vagy érte!

Orsóanya, nagyon sajnálom amit apudról írtál. Nagyon remélem, hogy egyszer majd rájön hogy mennyire elszúrta a dolgot. Tudom, hogy nagyon rosszul eshetett, és nehéz ezt feldolgozni, de koncentrálj a saját kis családodra, és örülj neki, hogy ennyire szupi édes kiscsajod van! A szoptatás miatt pedig szerintem itt nagyon sokan irigykednek rád!!! Remélem már egy kicsit jobban érzed magad... Emma egy szuper csajszi, és te pedig szuper anyukája vagy!!!

Bondikám, mostmár azért gyógyulj meg!!! Nagyon örülök neki, hogy sikerült befejezned a fordítást még ilyen állapotban is. Kicsi Oti is mostmár gyógyuljon meg! :)

Ami, nálunk sem volt keresztelő, nálunk nem szokás, hanem felnőtt korban szabad akaratából dönt. :)

Prevenárt mi havonta kapjuk, babakötvénnyel semmit nem csináltunk, adókártyánk sincs azt hiszem, de ebben most elbizonytalanítottál... :)

Kata, sajnálom, hogy egyedül vagy...

Nekünk meg iszonyat tele volt a hétvégénk. APának tegnap volt a szülinapja, jött hozzánk az egész családja, aztán ma reggel az én nagynénéméknél kezdtünk, utána mentünk egy másik hasadékos kissrácékhoz, akinek most volt a szájpadműtétje, egy évvel idősebb Eliotnál. (Megint megnyugodtam egy kicsit, mert most mesélték, hogy Áron hét hónaposan fordult meg először hátról hasra, és még egy éves korában sem tudott ülni egyedül. Most pedig másfél éves és szalad. :)

Na megyek, mert itt várnak a srácok a szőnyegen. :)

KépKép
muffin
 
 


Wera! Hát ez az! Nálunk is több kismama kipróbálta és eddig mindenkinek bejött,de én nem tudom,hogy fogom kibírni,hogy ordít!
Majd ha kettesben leszünk és úgy kelek fel,hogy megtudom csinálni akkor kipróbálom!
Tényleg nagyon ügyes vagy és biztos csak én gondolom,hogy az én gyerekemnél jobban nem ordít senki!
Majd írd mindig,hogy mi volt!
Nórinalk eddig is volt macija vagy most neveztél ki egyet?????
Hogy sikerült az ünneplés?
Emma alszik simán?

Teó! Nálunk ezt pupupárnának hívják az ismerősömék!
Egy kispárnája van a kisfiúnak,azzal alszik és sehova nem lehet elindulni nélküle!
Nem kis cirkusz van ha mosásra kerül a sor!


Jó éjt mindenkinek!

Holnap próbálok jönni!

Kép


Kép
ibm
 
 


Bondi:ügyi vagy nagyon jelmez terén-képet várom nagyon!

A szélét ,a szövet legszélét cikk-cakkal szoktuk elvarrni hogy ne foszoljon,de ha csak egyszer használatos lesz,akkor végül is mindegy!

Hát,nem tudom annyira nem gáz hogy éjszaka is szopizik Domi,Bár ha óránként kelne akkor az lenne.Úgyse fog mindig szopizni,addig meg had tegye.
Persze nem mondom hogy nem fog változni a véleményem-hát fene tudja,mondjuk a három kölök közül csak Kristi volt aki végigaludta az éjszakát-sőt-du 4-től,reggel 6-ig aludt.Bár ő tápszeres volt 5-hós korától,így nem nem volt gond a cicizéssel.

Szopisaknál gondolom gyakoribb az alvás gond! :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


wera!
De előtte is ugyanez a tartós színező volt (Country Colour), szóval nem ammóniás festék!

Evelyn!
Apának utólag is Boldog Szülinapot!

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:21-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Akkor jönnek a régen ígért képek rólunk:

A karácsonyfánk: Kép


Teljes pompában:

Kép

Anya és fia:

Kép

A nagy fiam:
Kép

Henka Domival 5 kilóval könnyebben:

Kép

Bocsi, kicsit sok lettem, de be kellett pótolnom a lemaradásom!

KépKép
henka76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?