Új privát üzeneted érkezett!

Bondi sajnálom! Oti most már gyógyuljon meg. :cry:

Kóci-móci Emma :lol:

Kép
dittke
 
 


de csodaszép Dórika!!!!

Neki is nagyon sok haja lett!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Dóri fürdős képe nagyon tetszik. Kis enni való rajta!

Kép
dittke
 
 

 
 

Bondi! Jajj, sajnálom!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Köszi Csajok a sok segítséget,meg tanácsot! :D

Dórika milyen kis cicis,és mennyi haja van-imádni való!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


! 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:49-kor.
Vendég
 


Kata:ó,ezt nem tudtam!Bocsi! :oops:
Akkor is imádom!


Hoztam én is friss mostani képeket:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kata! Nagyon édi Dórika és tényleg sokat nőtt a haja. Ez a tölcsérmellkas rendbe jön ugye, vagy nem okoz semmi gondot?

Marcsi! Ez az Emma! Nagyon édes a hajkoronájával. :lol:

Bondi! Szegény Oti! Tényleg jó lenne, ha már meggyógyulna!

Kép
szly27
 
 


Bondi, sajnálom! Remélem, mostmár csak jó jöhet nektek!

Mindegyik gyerek olyan ügyes... Én meg csak nézem, hogy Eliot mikor kezd már el kúszni vagy valami, de továbbra is majdnem azonnal hátra fordul ha hasra teszem... :( Most is a lábfejét eszi...

Hirtelen nem is tudok mit kezdeni a sok szabadidőmmel. De lehet, hogy nekiállok takarítani. MEg talán csinálok egy kis krumplistésztát.

KépKép
muffin
 
 


A barátnőm fia se csinált szinte semmit, és kb, 1,5 hete elkezdett mászni, és felült. Akkor volt 7 hónapos, és pár napos!

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, csak egy gyors kérdés!
Milyen tejpépet vesztek a gyerkőcöknek? Olvastam, hogy sima, nincs ízesítve és tök olcsó. Talán Áron baba eszi azt, de nem biztos. Rossmannos vagy DM-es?

Köszi szépen!

Viki rohadt beteg :cry: :cry: :cry:

sz.andi
 
 


Vikinek jobbulást! Szegényke! :cry:

Kép
dittke
 
 


Andika!

Én sajnos nem tudok segíteni, mi HA tejpépet eszünk...

A rossmanos 500 ft volt a múltkor.

Mi a baja Mütyinek?

Evelin!
Ezennel megintelek!
Eliot sokkal ügyesebb mindenkinél!
Vendég
 


Otinak és Vikinek jobbulást!

A babákok tündériek!

Kriszti! Levi nagyon ügyin mászik!

Bugri Nórit imádom! :D

Voltunk a dokinál azt mondta várjunk hátha vissza jön az étvágya! Szerinte ráhuzodott a hasára a betegség! Remélem, hogy hamar elmúlik!

9-kor megevett egy fél üveg gyümölcsöt! :D
Vendég
 


Szabi ügyes! :lol:

Kép
dittke
 
 


Dittke! Köszi!
Vendég
 



Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Megint csak gyorsan,olvasok minden nap,de nincs időm írni!
Áron déleéőtt már csak fél órát alszik és délután egyet vagy másfelet!
Eddig 3X-4X aludt,most van,hogy csak 1X!
Éjszaka most egész jó volt,de tegnap brutál!
Nem tudok semmit csinálni,nem is tudom mi lesz ha Bugri nyomdokaiba lép!
Már csináltam neki ide a gép mellé is játszóbirodalmat,már az egész lakás egy nagy játszószőnyeg! :twisted:
De mindenhonnan megszökik! :lol:
Ma beraktam egy mosást,addig kompozott,erre egyszer csak begurult oda hozzám és sikított a szárítónak!
Nagyon édes volt,de már sehova se lehet letenni nyugodtan! :cry:
Eddig nem nagyon tudott vele menni!
És tegnap először ő is felült egyedül,de azóta sem!

Andi! Áron a dm-es pépet eszi,500 forint!
A vaníliásat imádja,most vettem banánosat is,de itthon láttam,hogy gluténtartalmú! :twisted:
Aztán megláttam,hogy a babkeksz is amit eszik már mióta úgyhogy majd kipróbálom!
Mi baja Mütynek??

Kata! Örülök,hogy Dóri ilyen jól elvolt!
Tényleg milyen cicis!
Nagyon édi!

Marcsi! Hogy tetszik a kis kócosnak a rágóka?
Áronnak is van olyan,az elején csak fintorgott tőle,de most az a kedvence!
Szerintem tök jó!

Babák tünemények,kutyák brutálisak!
Nekünk rotink van,de nem nagyon örülök neki!
Kis barátságos,de akkor is!
Na mind1!

Wera! Tegnap akartalak hívni,de még arra sem jutott időm,nemhogy írni!
:twisted:
Nóri annyira cuki és nagyon ügyes!
Kicsit azért örülök,hogy Áron még ennyire nme nyomja,így is elég brutális!


Bondi! Sajnálom!
Remélem Oti most már meggyógyul!

Mennem kell,próbálok ma még jönni de ez a gyerek visít mint egy kisdisznó!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


ÉS A LÉNYEG:MA MEGYEK 4-RE FODRÁSZHOZ ÉS ÚJRA SZŐKE LESZEK!!!!!!!!!!!!!
jupijjjjjjjjjjjééééééééééééééééééééé

Kép


Kép
ibm
 
 


Jázmin de édes! Kép

Kép
dittke
 
 


Szly! Jázmin nagyon gyorsan mászik már! Látom Roli félti a játékait!

Ami! Képet kérünk majd a hajadról és Áronról is!
Vendég
 


Andi
Mi baja Vikinek??? Szegénykém! Jobbulást neki! Te hogy vagy???
Vendég
 


Nagyon szépen köszi a válaszokat!!

Apósom jön és vesz neki ezt-azt, de nem tudtam milyen az a tejpép.
Én nem vinném le most Vikit,mert beteg. Rettentően könnyezik a szeme, be van dugulva az orra, köhög, tüsszent, nyűgös. Szerencsére még láza nincs, remélem nem is lesz!

Az éjszaka is katasztrófa volt. Szegénykém aludt volna, de nem hagyta az orra. Hiába cseppentettem neki, úgy sajnáltam. Aztán a foga kínozta, kapott nurofent, attól jobb lett. Sztem a torka is fáj!

ÚÚÚÚtálom mikor beteg, de a múltkor nem volt ennyire megfázva.
Annyira sajnálom!!

C vitamint ezerrel adom neki meg folyadékot, de mást nem nagyon tehetek...

Na mindegy. Ha alszik megpróbálok visszaolvasni!

sz.andi
 
 


akkor képek.......... Kép
FOGMOSÁS

Kép

REGGEL VAN

Kép

VACSI UTÁN Kép

EBBÖL ÜLÉS LESZ
Kép

ÉS ÜLÖK

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Hát igen! Van hogy ha nem figyelek, Roli megfegyelmezi Jázmint! Ő meg csak néz, hogy most mi van. Folyton szólongatja Roli Jázmint: Baba! :twisted: Mi csinálsz? Aludjál!
De a hangsúlyt hallani kéne! :lol:

Kép
szly27
 
 


Wera! Köszi szépen velem semmi baj, én nagyon jól vagyok. Remélem Vikikém is hamar meggyógyul!!

Volt a masszőr hétfőn, ha minden igaz ma is jön. Olyan jó volt.

Na nyafi...mennem kell

sz.andi
 
 


Andi4 Jobbulást Mütyinek!


Szerencsére kopkopkop Jázmin nem volt még beteg egyszer sem. Azért is nyúzom még magam egy kicsit a tejcsivel, hogy ebben a vírusos időszakban még az is védje. De max két decit iszik egész nap.

Ronix! Nagyon édi Léna! Az a haj! Versenyezhet lassan Emmával! Hogy álltok az erdő vásárlással?

Kép
szly27
 
 


Ami
De jó, megint szőkemami leszel?!!! :D Képet majd ne felejtsd el! :wink: Rám is marhára rámférne egy fodrász, tök undi a fejem. De inkább komplett fejcsere kéne...
Áron is ilyen keveset alszik már? Az nem jó! Nóri engem már totál kicsinált, remélem nem téptek a nyomdokainkba! :roll: Nem csak azzal tesz a sírba h nem alszik nyugodtan hanem folyton nyafog, semmi sem jó, sehol sem jó, csak ha belebújik a seggembe de még közben énekeljek is meg játékkal is babráljunk! :twisted: :twisted:
Na jó befejeztem! :oops:

Ahoz képest h nem akartam panaszkodni, ma még mást se csináltam... 8)




Egyébként azon gondolodom h adok Nórinak estére vmi tejpépet vagy tápszert amivel bazira jól lakna, hátha akkor jobban aludna. Vélemény????

Jah! Sógornőmtől megkaptam h azért sír Nóri álmában mert akkor dolgozza fel az aznap történéseket és biztos sokat kiabálok vele :shock: :evil:
Vendég
 


Wera! Sógornőd! :twisted:
Szerintem nyugodtan adj neki, hátha kipihentebbek lesztek.

Kép
szly27
 
 


Jaj, de édes a kis kóci Léna! :lol: Nagytesó meg kitarkarta magát, nehogymár őt is meglássuk! :D :wink:
Vendég
 


szly még nincs erdö :twisted: :twisted: :twisted:

nem sok mindent utdok csinálni nagyon nyügi Léna
ÉS EZ MOSTANÁBAN nagyon sokszor van

most épp illetve tegnap egyik bankbol mentem a másikba pénz után ugye
mert nincs 20 millionk nem tudom mi lesz ebböl de nagyon pesszimista vagyok ezzel a céggel kapcsolatban

az ebéd kész
borsoleves turos rétes
spagetti és kolbit is sütök
a mosás már a második megy
a kenyér kész
mosogatogép kész és én meg hulllllaaaaaaaaaaaa

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


vera mi szinte mindig tejpépet eszünk vacsira

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Órák óta kínlódok a videó feltöltésével de nem sikerül. Sztem túl nagy a mérete, a gépünk meg elég kaka. Úgyhogy feladom! Nem lesz hangoskép... :(

Na most lépek! További szép napot mindenkinek!
Vendég
 


Kép

Kép

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Tejpépről még annyit hogy nem tudom megenné-e Norca mert eddig cumisüvegből nem ivott meg semmit. Meg sajnálnám lejjebb apasztani a tejcsit is, fejni meg nagyon utálok, meg nincs is értelme, ha utána nem eszi meg... szóval nem tudom. De ha ez lenne az egyetlen megoldás, akkor muszáj...
Vendég
 


Kép
a két középsö

Kép

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


na velem lesz teli az oldal.............

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Sziasztok!

köszönöm szépen a névnapi köszöntéseket!

Ronix sok boldog születésnapot kívánok neked!

Hú annyira gyönyörű babaképeket láttam,és olyan szupi videókat!

Wera Nórcid csodaszép! Még a hiszti is jól áll neki! :wink:

Marcsi annyira szépséges Emma,és olyan sok szép haja van! Mi lesz még!:)

Domi is nagyon cukker! Olyan jól néz mióta levágtad a haját Kike!

Lacus nagyon tetszik az első képen! olyan kis sunyi!

Jázmin és Levi nagyon ügyesek! Az én lánykám még nem tart itt! Na de ami késik nem múlik! :D

Anna és Dorci is olyan kis édesek!

Nehari akit kihagytam,de felét elfelejtettem mire végigolvastam!

Nálunk esik a hó tegnap este óta, és már kb 15cm. Most is szakad.Pedig én már azt hittem hogy idén nem látok havat. :?
Megyek én is főzök valami egyszerűt. De még nemtudom mit!

Kép
linda24
 
 


Hát Ronix4nem irigyellek! 20 millió!? Arra már jó ksi törlesztő jut! Remélem bejön amibe belevágtok.

Nálunk apa olyan, hogy állandóan csinálni akar valamit. Eleinte brikettáló gépet akart készíttetni. Az még csak kb 10 milla lett volna. Aztán szélenergia, biogáz fejlesztés (pár száz millió mindkettő).

Most egy kicsit reálisabbat talált ki. Energiafüvet fogunk termeszteni. Épp jövő hétre várjuk hozzá a bálázó gépet. Remélem azzal is minden rendben lesz, mert különben buktunk másfél milliót.

Szóval nekünk is van min idegeskedni, csak sajna kockázat nélkül senkinek nem hullik az ölébe a pénz.

Szorítok nektek!

Kép
szly27
 
 


Nagyon jók a képek-kicsik,nagyok egytől egyik szépségesek!

Andi:Viki cicának jobbulást,TEJPÉP:amit én egyszer ide felraktam fényképet-arra gondolsz?Rossmanos,sima!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Lénanagyon gyönyörű!És a tesók is helyesek!

Wera a tejpépet én kiskanállal adom Vivinek. 100ml vízhez rakok két és fél evőkanálnyit jól elkverem és olyan állagú lesz mint a tejbegríz. Vivi imádja, és szerintem jobban is lakik vele ahogy észrevettem.

Kép
linda24
 
 


Wera! Áron ugyanezt csinálja,megőrjít már az egész napos nyafogással! :twisted:
Ő a tejpépet nem eszi meg üvegből,úgyhogy 6 körül eszik kanállal pépet és 20:30-kor tápszert,mikor mennyit.
Kitartás neked is!

Most lépeg mert visít! :twisted:

Kép


Kép
ibm
 
 


Nálunk is ez van Linda:

Kép

Roli mindenáron fényképezkedni akart:

Kép

Kép
szly27
 
 


Linda BOLDOG NÉVNAPOT


csajok kösz a köszöntést jol esik
szly és is reménykedem hogy bejön mert rengetek pénz van már benne..............

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a sétából! Hát most annyira nem esett jól...de pénzt is le kellett venni, mert apácska megy este céges vacsira és bowlingozásra! -14 fok van! :? Még jó, hogy jól beöltöztünk!

Minden gyerkőc nagyon édes! Kicsik is és nagyok is!

Andi!
sajnálom, hogy Mütyi beteg!

wera!
Én ízesítés nélküli jó éjt pépet keverek sinlac-kal, és egyharmad üveg gyümivel. Ezt eszi 7-kor. Fél 8-kor fürci, 8-kor cicizik mindkettőből, és alvás! És igy is kel 2-3 alkalommal éjjel! :?

d.dodó
 
 


Linda:köszi :D
Óvónéni is most megbirizgálta a frizkóját :lol: :lol:

Igen,mert voltam most az oviban-kicsit beszélgetni Vercsiről,Kristiről-csak jókat hallottam :lol:
Meg átnézni a feladatokat,amiket Vercsivel csináltak,iskolaérettségi dolgokat.
Az egyiken még én is meglepődtem:volt egy kép és abból kellett egy kis mesét fabrikálni,hát a Lányom olyat rittyentett belőle,hogy csak lestem-hihetetlen jó fantáziája van,és ugye belevitte az Anyukás dolgokat is.Nagyon ügyi! :D
Beszélgetett az Óvónő a Vercsivel,mert ugye tudja hogy mi volt a suliban,azt mondta a Vercsi hogy megijedt a sok embertől,meg a nagyobb gyerekektől,mert ugye nem elsősök voltak,hanem negyedikesek,beszélgettek a suliról,meg majd még én is fogok,szerintem nem lesz gond,kezdek megnyugodni...
Ami nektek is köszönhető!!
Hálásan köszönöm! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Dórika és Léna nagyon szépségesek!
És nagyon szépek a nagyobb gyerkőcök, de ez a Rolis kép, mindent visz! :D

Hú, Jázmin már nagyon skerál!

Levi nem szeret hason fürdeni, fél úgy. :cry:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Andi! Szegény Mütyi! Remélem hamar meggyógyul! Gyógypusszantás neki!

Wera! Egyszer én is adtam neki tejpépet. Olyan spéci éjszakait. Hát nem nagyon vált be, mert estére már nagyon fáradt és nyűgös, semmi humora nem volt kanalazni, ahhoz meg sűrű volt, hogy cumisüvegből adjam neki.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Basszus....esik a hó! :x :x :x

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


[quote]A írta:nyumból meg áradt a nyugodtság, kivárta míg kinyitja a száját, míg befejezi a sírást és így egyedül, önszántából megevett mindent.

Kata: befizethetünk anyukádhoz menzára?
Megnézném Levit hogyan eteti meg!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Hát bizony aki nem szereti a havat,annak sajnálattal közlöm,hogy keletem 20-25 cm-hó is lehet,aki szereti,az meg örülhet.

Én is inkább a havat választanám,a ronda,kegyetlen szél helyett,ami épp van.Vagy tavasz,vagy hó!

Ugye fával fűtünk,de komolyan mondom nem megy feljebb a hőmérő higanyszála 20-21 fok fölé-olyan szél van,hogy kiviszi az összes meleget,pedig lobog a tűz,és fázok :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?