Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Hová a legegyszerűbb videót feltölteni?? Mert szeretnék hangosképet is!! :lol:
Vendég
 


Wera:háááát,akkor nem lenne időm rátok! :P :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Wera!

Annyira jók a képek!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nálam a morcos és a hisztis vezet... :wink:

Nem lehet felhívni őket?
A tatabányaival nekem semmi gondom... :roll:

Mondjuk az a telefonszám, ami a t.könyvben van, már rég nem aktuális, de nem fognak ki rajtam, mindig az interneten tájékozódom..
én pikk-pakk végezni szoktam... :roll:
Vendég
 

 
 

én a videoplayer-re szoktam!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


A nagylányom, Noémi péntek 13-án született! :lol:

Kép
dittke
 
 


Én NEM A K A R O K HAVAT! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

itt rettenetesen fúj a szél!!

Már tegnap sem voltunk odakinn, mert valószínű, elvitte volna a babakocsit... :roll: erre ma is! :evil:

Dittke!
A havasat leszámítva szuper képek! :wink:
Vendég
 


Sziasztok! Hú, ennyit írni! Már régóta olvasok vissza!

Ronix!
Boldog Születésnapot!
És jobbulást a lánykádnak!

Linda!
Boldog Névnapot!

Mary!
Jó a kép! Sajnálom Anna esését!

Lizy is egy pár napja ezen gyakorlatozik, hogy feláll a kanapénál, engem meg a szívbaj kerülget! Meg a legnagyobb placc közepén simán feltérdel, persze semmibe nem kapaszkodik, és ott dölöngél, aminek ugyebár puffanás a vége, ha nem veszem észre, és nem tudom elkapni!

wera!
Sajnálom a ramaty éjszakát!

Andi!
Igen, feltűnik, ha egy fél napot nem jössz, mert "régebben" mindig jöttél! Kérünk képet Mütyiről!

d.dodó
 
 


Wera!
én kíváncsi vagyok! :lol: :wink:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:50-kor.
Vendég
 


Marcsi! Mi se voltunk kint tegnap, mert itt is nagyon fújt a szél. Ma menni kell, mert a nagyobbak itthon vannak, és őket vinni kell havazni!

Kép
dittke
 
 


Dittke! Iza nagyon cuki! Hú, micsoda hó! :shock: Remélem errre nem jön.... :roll:

Wera! Én is a videoplayer-re szoktam.

Mindjárt teszek is kettőt...

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:51-kor.
Vendég
 


[quote]W írta:era:háááát,akkor nem lenne időm rátok!

Kike
Jó válasz!!!! :lol: :lol: :lol: :wink:

Vkata
péntek Kép Kép
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:51-kor.
Vendég
 


Katus!
Nálunk is a Bubu a kazánházban lakott, amikor vettük, mert annyira ici-pici volt...
Azóta nem jöhet be. Azt az időszakot is nehezen viseltem... :roll:

Nem való lakásba...(ő mindennek a tetejébe még nyálas is....fúj...pedig imádom...)

Kép Kép
Vendég
 


Na, közben regiztem a videára, de most látom h nincsenek már a videóink a gépen :twisted: :roll:


Legújabb hisztije Nórinak:
Veri az arcát a padlóba és üvölt, ahogy a torkán kifér! Király!! Most is azt csinálja úh megyek...
Vendég
 


Bugri és az Iza képek nagyon édesek!

Könyörgöm ne írjatok sokat, hamarosan vendégem jön, és nem leszek egy darabig :lol:
20150601134430
 
 


Ejnye-bejnye Nórika!!Ilyet nem szabad csinálni,hallod kisasszony!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én meg közben hajat mostam, megszárítottam, Emma felébredt...úh. én is megyek...

megetetem a csajszit, aztán főzök!
Vendég
 


Nagyon szép kutya!

Nóri nem semmi! :shock:

Kép
dittke
 
 


http://www.videoplayer.hu/videos/play/314640

http://www.videoplayer.hu/videos/play/314639

Érdemes hanggal, a másodikon Levi rikkant egy furcsát.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kata!

Julcsiékról mi hír?
Ma hazamehetnek?
Tejcsi van?
Marci? Szopizik rendesen?

Mesélj!
Vendég
 


Jó reggelt!

Itt akkora hó esett és most is esik! Egyrészt örülök, mert Roli szereti és ki si megyünk, másrészt viszont jöhetne már a tavasz!

Linda! Boldog névnapot!

Ronix! Boldog szülinapot! Lánykádnak jobbulást!

[quote]E írta:n ma igennem leszek, a


Tami! Ez tetszik! :lol: Mármint nem az, hogy nem leszel, hanem a fogalmazás! (nem bántásnak szánom)

Babu! Nagyon édi Szabi!

Azta! Anna és a kutya! Menynivel vagyobb a kutya!

:shock:

Lalóról megkaptuk a szokásos jókedvű képet! Valld be Viki, hogy mindig ugyanazokat a képeket töltöd fel! :lol: Nagyon édes!

Nórinak a hisztis képe tetszik a legjobban, olyan, mint aki börtönben van! :lol:

Iza is kegy kis tündérke!

Én tegnap a videára és a youtubera is próbáltam feltenni a videót Vikinek, meg persze mindenkinek, de pár óra várakozás után mindkettő kiírta, hogy valami hiba :twisted: Ma akkor megpróbálom a videoplayerre.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Remélem vannak nálam kipihentebbek a társaságban!

Viki, a kedvedért majd visszafogjuk magunkat! :lol:

Linda, boldog névnapot!

Kép
Kép
patr
 
 


Szly!
Persze! 1 nap csinálok róla 85 féle ruhában képet, és mindig azt rakom fel Kép
20150601134430
 
 


Dittke:nagyon szép a hó!

Na meg Iza is!

Hát,sajna nem hiszem hogy csak azért mert én mondom visszatartanák...tegnap szülőin megkaptam azt a papírt is,amivel be kell iratni a suliba!
Teljesen meg van rá érve,azt mondták,nagyon ügyes,okos,számol,leírja a nevét,hasonlók,a kicsik hozzá mennek segítségért,meg hasonlók,de hát akkor meg miért nem akar suliba menni?
n tegnap beszéltem erről a dologról az Óvónővel,hogy hát tudom hogy ez,meg az,ügyes,meg ilyenek,de én úgy látom hogy lelkileg nincs rá megérve,nem agyi dolgokban van a gond,hanem a lelkivel.
De úgymond tojnak rám egy nagyot.Gondolom majd ma biztosan elbeszélgetnek vele kicsit.
Eddig kötelező volt elküldeni az ovinak a gyerekeket a tanácsadóba,mielőtt mentek suliba,de már nem az,szóval passz.
Meg azt mondták,ne vigyem már sehova isibe-látogatásra,most szombaton lesz a Dózsában ovis szombat,mondtam én a Vercsinek hogy ha szeretne elmegyünk,de ha nem akar,akkor nem,de leszeretne menni,abban maradtunk hogy szól ha elég volt belőle,és akkor jövünk haza!

Jaj,bocsi,hogy itt panaszkodok,de kissé tanácstalan vagyok!
:(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nagyon édes Levi,szavaztam is rá,meg kommenteztem!Tündéri! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


en sem tennem le a kutya melle normal esetben de o odamaszott, nala mar nincs hatar, meg hat ott alltunk mellette 4en, es inkabb akutyat kellett felteni. Ennem engednem be a kutyat a lakasba, de hat anyaek igy dontottek, o szinte egesz nap benn van, minden kutya szoros, Anna is allandoan tele volt vele, de hat havonta ket havonta par napig ki lehet birni hogy tiszta kosz, meg kutya szor ....
Amugy masnap miutan ez a kep kezult mar felt a kutyatol, es nem ment a kozelebe, ugy latszik megsem olyan jo a szore mint a macskanak azt barmikor megtepte volna.
Wera: nekunk meg a csut jo, asszem. NEktek az ok?
Meg majd ird meg legyszi a hevtol merre megyek, stb mert en multor kocsival voltam.

NO beletuszkolok Annaba valamit aztan megyunk hamarosan.

Szep napot!

Kép almat eszem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.13 09:13-kor.
Vendég
 


Hoztam én is képeket. Egészen frissek.

Kép mászok

Kép ideértem

Kép bájos

Kép Reklám ujságot nézek (látjátok az asztal polcán a kosarat?)

Kép Az előbb említett kosarat megszereztem magamnak, megmutatom a tartalmát

Kép de inkább kiborítottam

Kép üresen könnyebb vele játszani

Kép :)

d.dodó
 
 


Kike, szerintem próbáld meg, hogy amikor olyan helyen jártok, mutogatod neki az iskolás cuccokat és kérdzgeted, hogy milyen tolltartót szeretne majd, meg milyen ceruzákat, stb. meg esetleg csinálhatnátok olyat, hogy játsszák el, hogy ő a tanítónéni, ég meg kell tanítania valamit Kristinek. Az is talán segít. Vagy mesélj neki az iskolai legjobb barátnődről, hogy miket csináltatok együtt, meg ilyenek.

KépKép
muffin
 
 


Domi fél nyolc óta alszik!Mi van vele?? :shock:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nálunk az óvónő megkérdezte, hogy szeretném-e iskolába vinni. Ha igen, akkor adja a papírt, ha nem, akkor vigyem a tanácsadóba. Ricsi is le tudta írni a nevét, összeadott, nagyon sokáig számolt. De szerintem még nem volt lelkileg iskolaérett.

Kép
dittke
 
 


Muffin:köszi,ki fogom próbálni!!Mindent megpróbálok,csak ne féljen a sulitól,mert az biztosan kihatna a későbbi tanulmányaira is.

Na,felkelt tücsök koma,biztosan már éhes!

Nagyon jók a képek! :D :P

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Vercsi szeptemberi,és egy évet így is maradt,de én nem tudom miért akarják már elpaterolni,mikor így fél!Ez nem tetszik! :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Evelyn ötlete nagyon jó!
V. ha van olyan ismerősöd, akinek már iskolás a gyereke, az is mutogathatná Vercsinek a cuccait és mesélhetne az iskoláról.

Anna és Lizy nagyon édesek!!!!
20150601134430
 
 


Szly: hat igen nem vagyok tul jo iro :oops:

Dori: Lizy eleg jo eroben van!es o ismegnott! Lehet mar le is hagyta Annat:)
Vendég
 


Mary!
Én az arcán vettem észre, hogy szerintem hízott!

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:53-kor.
Vendég
 


Felébredtem, megreggeliztem...most ezt csinálom:

Kép

Emma kúszik! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Marcsi!
Szedd már a vonalzójáról a lusta szót! :!:
20150601134430
 
 


Áááááááááááááá, kicsit sem vagyok kócos.... :oops:

Kép
Vendég
 


igenis, ÉRTETTEM!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:54-kor.
Vendég
 


Jelentem lecseréltem!
Vendég
 


ááá, most szállt el egy hosszú hsz-om!!! :x :x :x

Minden ünnepeltet Isten éltessen!

Nálunk szomorú nap kezdődött: meghalt Apa nagymamája :( 85 éves volt, régóta betegeskedett.

Tök sokat írtam, de most nem tudom újra leírni, mert Nati felébredt.

Oti még mindig magas lázzal, 39 fölött.
Sokat itatom, pépeseket adok neki.
Katák, mire figyeljek, hogy ne gyengüljön nagyon le? Mit tömjek a drágába? Köszi...

Ha tudok, még jövök.

Kép
Kép
bondi
 
 


A Kóci Emma találóbb!! :lol: :lol: (a kis tündérkének)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.13 09:56-kor.
Vendég
 


Bondi!

Nagyon sajnálom!

Otinak mielőbbi gyógyulást!
Vendég
 


Most megyünk sétálni! Majd jövök!

d.dodó
 
 


ugyan ezt akartam irni amit Kata, hogy valaki valmi rosszat mondott neki, lehet jo lenne tudni mi volt az lehet csak o ertelmezi rosszul vagy ha tenylegbutasag elmondhatnad neki hogy az avalaki tevedett es igenis jo a suli es ugyes lesz es szeretni fogja. Amugy meg nem kell naprol napra ezen ragodni ha latja nem stresszelsz a teman neki is konnyebb lesz!

na mentunk
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.07 10:55-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?