Új privát üzeneted érkezett!

Marcsi! Remélem vissza jön az étvágya! Mindig aggódok ha nem eszik rendesen! :oops:
Vendég
 


Julcsinak már csak 1 napot kell kórházban lennie!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Jól tudom? :oops:
Vendég
 


Lacus egy gavallér!
Vendég
 

 
 

Köszi a válaszokat,várom még a továbbiakban is ki,merre szörfözik a neten.
És linkeket is szívesen veszek,hátha így rálelek valami jó,és értelmes oldalra.
Domcsi alszik,kivételesen az oldalán,így sose szokott aludni...

És kérnék tippeket,mitől fájhat Vercsikém hasa napok óta,esetleg az izgalom,vagy mi lehet???Mert amúgy kutya baja.... :roll:
Előre is köszi!

Most beosonok a szobába a ruháimért :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ez a csokor csodaszép.................


Babu!
Ez természetes, hogy aggódsz..én is szoktam.

Viszont ha fájna az ínyem, a fogyi is könnyebben menne... :roll:
Vendég
 


Kép
Kép
Vendég
 


Hú de gyönyörű tulipánok!
Lacusnak Puszi!!

Jajj,lépek,mert baj lesz,a busz nem vár!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Marcsi! Inkább lefogyok másképp csak az ínyem ne fájjon! :oops:
Vendég
 


Vkata!

Apa hogy van ma? Jobbulást neki!

Az ügyintézéshez meg mennek a drukkok, hogy gyorsan végezzetek!
Vendég
 


Szabi nagyon cuki! Imádom a kis vöröses buksiját!
20150601134430
 
 


Kike!

Én csak hozzátok szoktam jönni, meg max a tesz-veszre, ami kezd kicsit költséges hobbivá válni.. :?

A hasfájás sokszor pszichés jellegű ebben a korban. Sajnos az izgulósabbakat ez sokáig is elkísérheti.

(én anno a nagyot elvittem orvoshoz is...persze nem talált semmit)

Ha más tünete nincs Vercsinek, akkor próbálj meg beszélgetni vele a suliról, vagy arról, ami épp foglalkoztatja, hátha fény derül az okra.

Ez egyébként gyakori ebben a korban, (legalábbis nálunk kétszer is előfordult a kettőből..) hogy a suli miatt izgulnak...milyen lesz...fog e tudni jól tanulni...osztálytársak...tanítónéni...stb.
Vendég
 


Szabi olyan szép kisfiú..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


jó reggelt lányok!

ilyen korán is rég jártam már erre....
de hát kiturtak a helyemről :D a törpe ugy döntött 6 órakor hogy eszik... hajnalban nem evett :D és utána nem akart visszaaludni. odavettem magamhoz, ott elaludt. de igy meg én nem férek el kényelmesen szundikálni, igy inkább felkeltem. :(

de legalább lesz időm visszaolvasni 2 napi termést :D nem nagyon tudtalak követni titeket.
tegnapelőtti káoszt tegnap takarítottuk ki apával tisztességesen. anyóspajti volt itt addig a törpére felügyelni. hát... megoldotta.... ;)

és szomorúan tudatom veletek a már eldöntött tényt (amin egy esetleges betegség változtat csak), hogy jövő héten pénteken elviszik Bencét egy éjszakára... szombaton délután megyünk utána. hát érdekes éjszakám lesz... tuti egy szemhunyásnyit sem fogok aludni.
anyukámnál más volt. neki 99%-osan nyugodt szívvel adtam oda. most ez az érték a felére csökkent... vagy még az alá...

jah és az mennyire gáz (tudom nagyon...) hogy kb. 1-1,5 hete mult el a menzeszem és most barnázok????? :shock: :shock:
ez mitől lehet??? nem görcsölök meg semmi, csak barnás.... HELP!!!!

most megyek és visszaolvasok, és utolérem magam a fejleményekben :D :D


u.i.: Viki! küldtem pü-t. megkaptad???? előre is köszi

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!
Megkaptam és rajta vagyok.

Barnázás elégtelen progeszterin szint miatt van. V. esetleg baba beágyazódás miatt :lol:
20150601134430
 
 


Timi!

Én megkaptam az üzidet, rögtön intézem is....

Nekem csak egy telefon, mert a tesóm ott kir. vezető, és már utalok is...

A barnázás?
Nem tudom... félidő, de az sem volna normális...
Szedsz valamit? Mert esetleg az bezavarhat...

Anyóspajti elviszi Bencét???jajj....sajnálom!
Vendég
 


Megyek, kócos kis királylány felébredt...
Vendég
 


nem szedek semmit. nem hizem hogy bébibeágyazódás... ;)
legalábbis remélem hogy nem... nah meg elég kis valószínűsége is van!

Kép

Kép
timi1982
 
 


köszi viki :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szívesen ;)
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Most ültem le még csak a kávécskám mellé. De már fől a husileves! Második még nem tudom mi lesz! De lehet hogy tojásos nokedli meg sali.

Pirike 16 hónapnyi Hawaii után meglátogatott sajna! :( Pedig még szedem a gyogyit!

Iskolai behívó papír. Nem is a mienk a legjobb. Tegnap este lent volt a felső szomszéd, és mondta ők is kaptak! Nekik 3 hónapos a kislányuk! :lol:

babuli!
Reméljük Szabi nemevése tényleg csak a fog dolog miatt van!

d.dodó
 
 


Jó reggelt!

Mi überjól aludtunk.

Marcsi, igen Tesó holnap megy haza. Jól vannak, Marci 7-éjfélig, majd 12- 2,45-ig aludt, majd kicsit sírdogált, de végül 4.15-től ismét aludt és mikor 8-kor beszéltünk még mindig. És próbál szopizni :)
( szombaton már láthatjuk!:) De csak épp átfutunk egy kicsit.)

Kike! Simán lehet a hasfájás a stressztől, de egy kósza vírustól is. Próbálj vele beszélgetni, mi bántja, ha nem múlik- háziorvos.

Babu, remélem javul Szabi étvágya! Olyan édes a képeken!

Vik, sajnálom, hogy nem tudtál visszaaludni!

Mav, tuti hogy lehet adni gyerekeknek, de sajna az adagolást nem tudom. Tita adott Levinek. Vik, Te nem tudod az adagolást?
Kitartás Anita!

Katus, férjecskének jobbulást! Kanalassal azért meg tudja etetni anyukád, Dorcit, nem? Hátha nem lesz semmi gond.

Timi, anyóssal megy Bence? Kötelező neki odaadni? :roll: Mert úgy írtad...

Kép
andkata
 
 


apa ölében:
Kép

kaja után:
Kép

kompban:
Kép

wow, ilyen a fényképező optikájának takarója??
Kép


igy alszik most az én helyemen... én meg itt vagyok veletek :D
Kép Kép Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Ez fogadott....

Kép anya, elbújtam..
Kép kukuccs!
Kép Kép

Azóta már megfésülködtünk....több-kevesebb sikerrel.. :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Zombi mami jelentkezik. :? Vendégek voltak nálunk tegnap, elszaladt az idő, nem figyeltem. Levi egyszer csak elaludt a vállamon, leraktam, nézem már 8 óra. Hát, már nem keltettük fel fürdetni. Egyszer már volt ilyen akkor nem volt semmi gond. Viszont most nagyon sokat fent volt, én hülye meg nem láttam a fától az erdőt, hát túltelítődött a pelus, csupa pisi volt a ruhája. Gyors tisztába tevés, ruci levéve, de mivel csak rövidujjút találtam hirtelenjében, bevittemhozzánk a nagyágyba. Hát utánna nagyon szépen aludt, igaz csak 6ig. Álmos vagyok! Dehát az én hibám. :oops:

Levi havernek boldog hófordulót!

Bencének gyógyulást!

Babócák csuda édesek!

Tulipán! Imádom! Sajnos erkélyen felejtős. :cry:

Kike! Hasfájás. Nem akarlak elkeseríteni, de öcsémnek is az volt. Kivizsgálások sora, mindenhol azt mondták, hogy idegi alapon van. És sajnos igazuk volt, mert csak akkor jelentkezett, mikor sulinap volt. És ez végig tartott az általános 8 évén. Most már semmi baja. Középsulis, 2.os, itt nincs gondja.

Net. Én babaneten kívül játszani szoktam. :oops: 8)

Tegnap. Voltunk dokinál kontrollon. Minden rendben, törpikém meggyógyult. Mondtuk a dr-nek, hogy elköltöztünk, de hozzá vinnénk vissza Levit. Szerintetek elkérte a címet? :evil:
És voltunk hallásvizsgálaton. Ott is minden rendben volt.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Dodó, Kata! Én is remélem, hogy hamar rendbe jön a nem evés!

Bence és Emma nagyon cukik! :D
Vendég
 


kata

hát igen, ez ilyen "kötelező" jellegű lesz. már beigértük nekik. aztán végülis kicsit kapóra jön, mert apánk épp itthon lesz akkor és igy tudunk kettesben programot szervezni, csak hát a tegnapi nap után... megbizonyosodtam még jobban róla, hogy érdekes lesz...
az ebédjét amit max. 5 perc alatt szoktunk lerendezni, vele 25 perc alatt ette meg.
jah és céklát kapott. nem volt ezzel semmi gondja máskor bencének.
az első falat után (ami kóstolás szokott lenni) nézett érdekesen de tátotta a száját. kicsit megborzongott, de szokott iylet csinálni.
nah erre közölte hogy hát nem akarja bence megenni, adjak neki mást. mondom nem adok. ezt kell megenni és kész.
ő: hát jó nem bánom, de figyeld meg hogy sugárban fog belőle visszajönni mert nem kell neki...
de ette.
kicsit később (én kint voltam a konyhában) hallom hogy ilyet mond bencének: hát én nem menném meg a helyedben, ez nagyon szar!!!

köszönöm szépen... még jó hogy én főztem... nah anyósom nem is szokott nálunk enni, csak ha valami alkalom van... egyébként ha jön, mindig hoz szendvicset...
(hát azért ilyen rosszul azért nem főzök... sőt! szerintem igen is jól főzök!!!)

szóval csak ilyen apró szösszenetek voltak tegnap...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi! :shock: Anyós nem semmi! :evil: Bencéd nagyon édes! Jót derültem azon a képen, ahol a műszakival ismerkedik! :lol:

Emma pedig nemes egyszerűséggel: gyönyörű!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


timi!
Ez azért nagyon gáz!

marcsi!
Emma nagyon édes!

d.dodó
 
 


Bence és Emma nagyon cukesz!

Örülök h Levi meggyógyult!
20150601134430
 
 


Csajok! A hajam kihullik ettől a Mamanetes vonalzótól. Nekem egyáltalán nem engedi a képet szerkeszteni! Már két napja ezzel szenvedek! :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

VKata!

Drukkolok, hogy Dóri jól viselje magát a mamánál! Ügyesek legyetek és gyorsak az ügyintézésnél! aPÁNAK MEG JOBbULÁST!

Levinek boldog hófordulót!!!

Lackó!
Imádom a csokrot! Köszönjük!

Emma és Szabi és Bence is gyönyörűségesek!

Sajnálom, a rosszul alvókat!

Mi most -bibibi- jól aludtunk, két kelés volt csak. Meg tegnap is...így remélem, hogy ez vmi tendencia lesz :P
Vendég
 


Timi!
EZ GÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ!

Ne csodálkozz majd ha kiderül h kenyérrel és társaival eteti majd. Sztem mond el neki a háziszabályokat és jobb ha párod is ráerősít erre.
20150601134430
 
 


Timi!

Utaltam, de a tesóm véletlenül a tesz-veszes nevemet írta... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ( a szokás rabja)
Pedig a teljes nevemet kértem tőle...
Mindegy, tudni fogod!!!

Anyósról inkább nem írnék semmit! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Csak azt nem értem, hogy akinek volt már gyereke, miért tekint az unokájára játékbabaként. :roll:

Mondtam már, hogy Emma folyamatosan beszél?

Azt, hogy ma-ma-ma, ba-ba-ba-ba...
Megzabálom!
Vendég
 


Timi!
Szerintem is mondd meg neki, hogy te mit tartasz jónak, de főleg apa mondja, hátha rá hallgat!!!

Viki!
Lackónak sikerült már a felülés, mert mi ugyanott tartunk...félülés :P

Rólunk: jobb cici felmondta a szolgálatot, hála a hülyeségemnek, hogy nem etettem belőle.
na mindegy, napi egy még kijön belőle, a többit meg a bal viszi.
végülis az éjjelivel együtt van még 5 szopi.
de nem iszik


Tényleg, AKata!
Akkor vége afejésnek, most, hogy Marci megérkezett?
mik lehetnek a kiszáradás tünetei?
köszönöm.
Adél jól van? Visszaállt a régi rend?
Vendég
 


Sziasztok
Emma és Bence nagyon aranyos. Annyira édesek!

Kike! Noéminek is fájt a hasa, és a feje is. 4.-es volt, mire elmúlt neki.

Marci ügyes fiú. Nagyot aludt. :D

Kép
dittke
 
 


Orsi!
Tedd rá a jobb cicire is, vagy fejjél h megint beinduljon. Nyugi, befog!

LAcus még csak próbálkozik, de ma reggel tuti jó képeket csináltam, hamarosan felrakom.
20150601134430
 
 


Marcsi! Emmát jelöltük iwiwen!
Vendég
 


marcsi!
köszi. biztos megtalálom :D
emma nagyon édes lehet a gagyarászásával. :D


én nem szólok... próbáltam. egyik fülén be másikon ki. apánk szokta neki az utasításokat elmondani... több kevesebb sikerrel :D
használati utasítást majd írok bence mellé. nem tudom mennyire fogja betartani.
nagybetűvel bele fogom irni: NEM RÁZZUK A FENEKÉT ALTATÁSNÁL!!! LETESSZÜK AZ ÁGYRA ÉS MAX. A HÁTÁT SIMIZZÜK!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


tegnap ezen már krisztián is kivolt... vagy 5-ször elmondta... aztán a végén ennyit hallottam a szobából... ki ne merd venni a kiságyból!!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Hát anyós, timi no comment.
Mi lenne ha adnál vele üveges kaját, amit tuti megeszik Bence és a dolog méregfoga ki van húzva?...

Orsi, örülök a jó éjszakának!

Emma nagyon édes! Kis mosolygós.

Adél is fecseg öt napja. Be nem áll Dadadadedede meg aaaappppaaaa. Amit persze az apja egyértelműnek hall :)

Kép
andkata
 
 


huh mennyit kellett olvasnom mire vegeztem mennem is kell, meryt Ana nem hagy

VKata: ferjednek jobbulast! Sikert a bankban! Dorika nem fog ehen halni! Minden ok lesz!


Babu: ismeros a nem eves, es az izgalom, ha eddig evett akkor el fogmulni, ahogy jott! Anna ha jol eszik eszik 2szer 200tapot es 3szor 30-60 kanalas valamit:)

Viki: nagyon szepek a tulipanok!


Ez a MArci fiu igen jo gyerek hogy ilyen szepn alszik! Anna mar akkor sem aludt :lol:

En fel akartam ma koran kelni mert van dolgom de nem sikerult :oops: Igy mos megyek is.
Majd azert meg bekukk, nehogy egyszerre kelljen sokat olvasni!


Kike: szep napot! Remelem Vercsinek teteszeni fog!
Vendég
 


egyébként imádja meg minden. jól elvannak, bence is szereti, csak ezek az apró szösszenetek... falra megyek tőlük... :D :D :D

azért nagymama hogy kényeztesse én azt elismerem, de határokon belül, és ugy ahogy én nevelem, ne nevelje máshogy!

jah és olyankor bence nem igazán mehet a földön, mert félti hogy eldől, megüti magát... inkább fogja meg kompoztatja :D

reggel mielőtt jött akkorát koppant bence!!! a fején jó nagy pukli lett és be is pirosodott. ott nyomkodtam neki kanállal vissza :D :D nah azt látta volna... :D :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!

Azt olvastam, hogy a gyerekek elég hamar megtanulják, hogy a nagyinál is mások a szabályok és otthon is, és egy idő után alkalmazkodnak is ehhez.
Szóval, ha nagyon elkényezteti, egy idő után csak magával szúr ki, de Bence tudni fogja, hogy otthon mit lehet.
perzse gondolom, majd csak egyéves kora körül.
Tuom, egyenlőre sovány vigasz.

Egyébként én nem tudom otthagyni sem anyósnak, sem anyunak,, m,ert úgy sír.
csak ha ott vagyok én vagy az apja.
Így legalább nincs gond ebből a kényeztetésből.
vannak előnyei is, hogy nem marad el mással :)
Vendég
 


nah jó, erről a témáról ennyit... kidurrogtam magam :D :D
fő az optimizmus.

Kép

Kép
timi1982
 
 


AKata!

Megírnád mire kell figyelni, hogy ki ne száradjon???
Bocsi, hogy ezen lovagolok, de sztem napi fél liter sincs meg a gyümikkel együtt. :(
Vendég
 


kriszta!

belaktátok már az uj lakást?

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi!

Jó az új vonalzó!!!
Vendég
 


Hát még néhány dolog zsákokban van. Apa mindig elfelejti bekötni a mosógépet, pedig Levinek már csak ez az egy ruhája van tiszta, ami rajta van. :roll:
Meg várunk egy fúróra, ami erősebb. Tudjátok, panel. Szóval még a fürdőbe a szekrény a földön van, a belevalók zacskókban. Na meg persze fügöny sincs. A többi a helyén, és imádok itt. Valahogy olyan szállodai feeling.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


kriszta!
Majd csak alakultok szép lassan!

Levesem mindjárt kész, elmosogattam, bedagasztottam egy kenyeret (most kézzel).

d.dodó
 
 


Orsikám, miért száradna ki! 5 szopival miért csak fél liternek gondolod a folyadékot? Meg még gyümölcs is van. Nyugi!
Adél is kb 6x szopik és rendesen eszik főzeléket is ami nem túl folyékony és nem aggódom hogy kiszáradna...

A fejésnek kb 2 hete vége. Mikor Adél beteg volt, állandóan a cicin lógott és abbahagytam a fejést. Esti üresrefejés helyett most mielőtt lefekszem, féleálomban megszoptatom, úgy 10 körül. És így bírja 5-6-ig :) És még általában visszaalszik utána! Szóval most jó időszak van, mert a felsírás is ritkább. Hajaj, ha majd jön a következő fog!

Kép
andkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?