Új privát üzeneted érkezett!

Sajnálom hogy sok helyen pocsék idő volt,itt délelőtt fantasztikusan jó volt-sütött a nap,meleg volt,szinte tavasz,de délutánra ide is elért a hideg,szeles idő.

Remélem holnap jó idő lesz :roll:

Már napok óta olyan szinten ki vagyok ütve éjszaka,mintha tényleg tavasz lenne,és itt lenne a tavaszi fáradtság ideje.
Annyi időpontot,eseményt kell fejben tartanom...szörnyű,és fárasztó...én nem is tudom hogy pl.te Dittke hogyan csinálod.... :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szeretném ha legalább is három lenne belőlem-na és ha nem fájna mindig a gerincem :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


na, oké, fotóztam.....


KépEz a félkör tele van pici puha kis tüskékkel... Kép
Vendég
 

 
 

Van mikor nekem is többfelekellene szakadnom, pl. szülői. Mindég egyszerre van! :evil: Naptárba írok mindent, mert elfelejteném. Szegény gerinced! :cry:

Kép
dittke
 
 


De édi-bédi tünemény Emma! :D És azok a fogak!

Kép
dittke
 
 


Nagyon édes minden gyerkőc!

d.dodó
 
 


PatriKép
Vendég
 


Tényleg jól néz ki a rágóka! :) Köszi a fotót!
Hát még Emma!!A kis fogacskáival! :P

Nekem olyan naptár kellene,amiben sok hely van,és részletesen fel tudom írni,mikor hova kell menni,mit kell intézni :roll: A legtöbb naptárban épp csak a szám fér el,meg a névnapok :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Alszik a sok lurkóm! :D Én is mindjárt megyek,nagyon elfáradtam ma! :roll:

Jut eszembe:csak úgy-ki merre fele szokott csavarogni a neten,ha épp ideje engedi,és nem itt van??

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hali!

Babuli:köszi szépen a gratulát!!!

Desvikikém:neked is!Küldhetnél már nekem olyan guszta finomságos kávét!! :lol: Úgy meginnám!

Muffin:Eliot nagy ravkós fiú lesz!!!

Titi:Szép lett Apa tortája!Én is megkóstoltam volna szivesen.

Kike:Drusza Domi aranyosan hintázott!Otthoni helyzet?Jobb már?

Ma voltunk az iskolalátogatáson,nagyon aranyosak voltak az 1-sős tanárnénik.Egy koncerttel készültek nekünk,Dominak nagyon tetszett.Még 2X kell menni ilyen bemutatkozásra.de úgy látom hogy jó suli lesz!
szegény Domi mielőtt bementünk ezt mondta:Anya én úgy izgulok!

Hát igen nekem is nehéz felfogni hogy felnő a fiam egykettőre,pedig nemrég még a karomban tartottam!Érdekes érzés!

KépKép
henka76
 
 


Elbeszélgetek ám magammal,csak így kicsit uncsi :lol:

Gondolom minenki vacsiztat,locsiztat,altat,vagy Apázik :)
Én meg itt a gép előtt magányosan csak vagyok!
Na de tényleg megyek is alukálni,bár már ahhoz is fáradt vagyok,hogy elvonszoljam magam!

Szóval és tettel-jó éjt mindenkinek!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szia Henka!

Ó igen,bizony nehéz dolog hogy már ekkorák a gyerkőcök!
Mi még csak keresgélünk sulit,ide-oda megyünk,de remélem hamar megtaláljuk a megfelelőt,bár én még mindig a saját,régi sulimra szavazok!
De majd holnap meglátjuk hogy a tanárok milyenek!

Örülök hogy Dominak tetszett a suli!

Olyan muris-a te Domid megy suliba,az én Domim meg még csak megyeget :D

Alakulnak a dolgok itthon-Apával mindenképp!
Bár hogy hogyan merészelték ebben a hónapban 50ezres fizuval kiszúrni a szemünket :shock: :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na,tényleg jó éjt,rózsás álmokat!
Gondolom lesz még itt ma jövés-menés! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jajj,igen-ezt még megkérdezem:
Vercsi napok óta mondja hogy fáj a hasa! :( De nincs semmi baja,se hasmenés,semmi-akkor mi lehet??
A sok izgalom??Aggódhat szegényem az új helyzet miatt hogy meg suliba??
Úgy segítenék neki,de hogyan?
Tudom milyen rossz az új helyzetbe belecsöppenni!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jázmin leesett az ágyról. Semmi komoly szerintem, mert ott ültem mellette és röptében elkaptam, de a feje mégis leért és koppant picit. Nem nagyobbat, mint mikor ülésből mondjuk hanyatt esik. Mégis mit is kell figyelnem rajta, hogy esetleg kapott-e agyrázkódást? A fején nem látok semmit, még csak nem is piros, más testrésze meg földet sem ért.

Kép
szly27
 
 


Ó,szegény Jázmin!!Puszika neki!!

Azt figyeld nem e lesz aluszékony,vagy nyűgösebb.Nem e változik a viselkedése!Nem e hányik!
De szerintem nem lesz baj!
Nyugi!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Meg azért azt is,nem-e lesz bucak a kobakján!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


ok, köszi Kike! az aluszékonyság
, hát most fog lefeküdni aludni. De ha lenne baj, gondolom hányna. Pukli eddig nincs, nem is tudom hol ütötte be.

Kép
szly27
 
 


Szly:nagyon szívesen-nem lesz baj!!
Puszi!!
Jó hogy elkaptad!
Meg ha jól tudom ilyenkor még a fura,fátyolos nézést is szokták mondani!
De mondom szerintem nyugodj meg,fognak még nagyobbakat is esni!Hiszen biztos tudod!
Aludjatok jól!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szly, igen a hányás az egy tünet, ilyenkor este az aluszékonyságot nem nagyon tudod figyelni! De ha azt mondod, nem nagyon ütötte be, akkor nem hiszem, hogy agyrázkódása lenne!

Kép
Kép
patr
 
 


Köszi Kike! Megyünk fürdetni! _Nem izgulok, szerintem sem lett semmi baja :D

Kép
szly27
 
 


Szép, jó estét!

Jázminnak puszi a kobakjára! Biztos nem lesz baj.

Három gyönyörű kiscsajt láttam! És Iza már hogy ácsorog!! :) Nagyon ügyi.

AKata!
Csecsemősök dilisek!!! Szopjon, amikor akar és annyi ideig, amíg akar. Nálunk ez bevált. Noha én nem kaptam tanácsot, csak az ellenkezőjét, de hát ez a kis lurkó mindig levett és levesz a lábamról :P
Úgyhogy hajrá Marci, szopizz, drágám!!!
(Ja, Marci méretei szinte megegyeznek Emmáéval. Ő 3800 gr volt és 57 cm! )

Tami!
Na látod!
Milyen kedves Aleko.


Csak mert épp mondtam Taminak, hogy a hétvégén kaptam 5 szál piros tulipánt (a tulipán a kedvenc virágom) Apától csak úgy.
Hát nem drága?
és erre Tami is :P

Hát Véda, hallod, amiket írtál!!!
Felháborító.
Úgy el tudok szomorodni az ilyentől.
hogy van, aki bele sem gondol, milyen lehet egy kisgyerek számára avilág, hogy neki a biztonság, a slád alegofntosabb és akkor ijesztgeti.


ez az empátia teljes hiánya.
ami egyébként amúgy is kezd divatjamúlttá válni.
de azért egy anyának mégiscsak ismernie, éreznie kéne.

na, nem füstölgök tovább.

szép álmokat
Vendég
 


Közérdekű közlemény (by Viki)

A tescoban péntektől (ami péntek 13 :shock: :shock: :shock: )
olcsó rövidujjú bodyk (385 ft), meg még egy pár bébidolog (kardigán, naci, stb.) olcsón!!!
Vendég
 


Próbáltam olvasni, de írni már nem nagyon van erőm, csak bejelentkezem.
Éjszakánkról csak annyit: ma már ettem a sedatifot... vajon átmegy a tejjel? remélem, végre alszunk is egy kicsit, mert ma már felkelni sem bírtam. Még jó, hogy Apa itthon maradt. Elvileg azért, mert fordítanom kell egy barátnőmnek, de nem nagyon jutottam odáig... a barátnőm meg marhára le van törve, mert hétvégéig kellene neki az anyag. De bazi nehéz szöveg, és ha az itthon levő Apa mellett nem ment, akkor holnap egyedül esélyem sincs...

Amikor már kilátok a fejemből, majd jövök bővebben is.

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok!
előkerülök a bányából én is!!
köszi Viki a hiányolást! jól esett!!

Gratulálok Julcsinak, gyönyörű kisfiú ez a Marci!!!! egészséget és sok sok tejcsit kívánok!!
(amikor szültem nekem pont azt mondogatták a csecsemősök hogy tessék sokat mellre tenni azt a gyereket!! )

Vikim: Lackó nagyon cuki!! Zsömi így sosem alszik be, ő akkor nyafizik és el kell altatni. Egyedül este nem kell, akkor eszünk, be az ágyba és 10perc múlva már alszik is.

kicsit kiakadtam a munkahelyemre... Megbeszéltük már vagy 5ször illetve ők mondták hogy fizetnek nekem egy bébiszittert hogy tudjak dolgozni. Mondtam ok de csak itthonról mert én nem hagyom egyedül a gyerekem egy kvázi idegennel. (anya minden 2.héten tud rá csak vigyázni) Erre most kitalálták hogy nem fizetik ki nekem, mert hát itthon vagyok... De kérdem én hogyan dolgozzam egy 8hónapos gyerek mellett aki folyton kúszik mászik???? és én nem tudom fizetni a bébiszittyót.... Kedden jön a főnök és megint beszélünk róla!!! áááááááááááá na nem kesergek, örülök inkább hogy van munkám és van hova visszamennem....

Véda: sajna vannak ilyen anyukák... Anya is mindíg meséli a sztorikat.

Mav: nekünk pont ez volt/van. állandóan tele van az orra, percenként lehetne szívni de nem sok jön belőle! mi most kaptunk vmi orrcseppet-gyógyszertáti és egész jól kihozza a cuccost.. tegnap már sikerült aludnia is normálisan

Bogolya: Boró mekkora csajszi!! örülj neki hogy ennyire jókislány és dicsekedj is nyugodtan!!

Kép Kép

Kép
mancsi76
 
 


Szia Mancsi!!!

Jó, hogy jöttél!
Nagyon szép a kislegény továbbra is.
A főnök meg fizesse csak a bébiszittert!!!
Vendég
 


bondi!
Sajnálom!

szly!
Ha el tudtad kapni, és nem nagyon koppant, nem hiszem hogy nagyobb baj lenne. Lizy koppant rendesen, nem kaptam el, és szerencsére igy sem lett baja!

orsy, mary!
Hogy ezek az apák milyen figyelmesek, aranyosak!

d.dodó
 
 


mancsi!
Zsömi is nagyon édes!

d.dodó
 
 


Orsi: nekem is a kedvencem a tulipán!!! amikor kezdődik a tulipánszezon apa mindíg vesz nekem! (piroslámpánál szokták árulni és meglepően sokáig szép marad!!) már alig várom hogy kapjak megint!!

ha elfogy a garmastan nekem is van egy egész tubussal!!!

Szly: szerintem sem lesz semmi baj!! Zsömi mostanában sokat koppan.. hiába a reflexeim már nem a régiek :?

Kép
mancsi76
 
 


dodó: köszi!!
azért nem semmi ez az "iskolai behívó" háát igen, nem magyarország!! tényleg ti meddig maradtok ott? örökbe?? vagy azért majd hazajöttök?

Kép
mancsi76
 
 


Szilvi a csajok mindent elmondtak. Adél is esett le már az ágyról ( nem is kicsit és semmi baja sem lett- mondjuk ez mázli is )...

Bondikám, kitartás Drága! Hátha most fogtok aludni!!!!
Sedatifot gyereknek is lehet ám adni, homeopathiás ( ha arra kerüla sor...)

Mancsi, érdekes a főnököd! Reméle sikerül mindent megbeszélni!
Zsömi édes! Apával?

Boróka mennyit nőtt, Andi! Nagyon édes!

Kép
andkata
 
 


mancsi!
Hát ha lehetséges szeretnénk minél tovább maradni! Most szerencsére a munkahelyi "kiszavazó show-ban" apa nem esett ki (mert azért itt is van válsághelyzet). Még egy éves szerződése van, ami májusban kezdődik, de reméljük ha lesz munka, akkor meghosszabítják majd neki!

d.dodó
 
 


Jó éjt mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


dodó: akkor drukkolok hogy addig maradjatok ameddig ti akartok!!

katám: apával a helyzet javulóban. Rájöttem hogy sajna a fránya anyagiak miatt is vagyunk feszültek egymással.
Most hogy Zsömle már növöget és egy tündérbogyesz kezd ő is rájönni hogy kimarad egy csomó mindenből ha nincs itthon- nem adom fel... én nem szeretném ha Zsimike apa nélkül nőne fel ( és én amúgy nagyon szeretem a páromat :oops: :roll: )

Kép
mancsi76
 
 


na eldugulok mára! jövök ahogy Zsömle engedi!!

jó éjt mindenkinek!!!

Kép
mancsi76
 
 


mancsi!
mi a neve? egy darabig tisztan is tartja? meddig?

Kata!
sedatif??? hogy adagolod(babanak)? en mar barmit megtennek egy kis alvasert. ezt eddig miert nem mondtatok?????? :lol:
nalunk az a moszer se mukodik ami a nagy konyvben meg van irva. ezek vegtelensegig orditanak,es egyre jobban,nem hogy faradnanak.
Vendég
 


sadatif-ben van laktoz? :?
Vendég
 


sadatif-ben van laktoz? :?
Vendég
 


lányok, köszi a sok dicséretetKép
jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.08 14:35-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Pocsekusz éjszakám volt,amint elmentem volna aludni,Domi ötpercenként felsírt-kivettem,szopi,vissza,de csak nem nyugodott meg,így 10 körül adtam neki nurofent,mert igaz este lefekvés előtt 38 volt a hője,de levonás nélkül,gondoltam csak megbirkózik egy kőemelkedéssel-oltás-fog,de ezek szerint nem....utána már alukált,igaz így is gyakran kelt,így most hulla vagyok,pont ma mikor menni kell..... :?

Levinek nagyon boldog hófordulót!! :D

Na és persze Kristi is éjszaka elkezdett köhögni :evil:

Szép napot,mára elköszönök.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Kike! Védőnő mondjon le Domi nagyon szép súllyal rendelkezik!

Szly! Puszi Jázmin kobakjára!

Mancsi! Reméljük lesz bébiszitter!

VKata! Jobbulást Apának!

Emma, Boróka, Domi és Zsömi is nagyon aranyos! :D

Rólunk! Sajnos mostanság Szabi sem akar enni ezért egy kicsit ideges vagyok! Elöző hónapban nem hízott egy dekát sem de ha most így folytatja akkor a végén még fogyni is fog! A nem hízás eddig nem zavart de így, hogy nem eszik nem tudom mi lesz! Csak a reggeli és az esti evése jó 200-200 ml tápi! A másik három étkezése meg 6-8 kanál főzelék vagy gyümi kb. 20ml folyadék és kész. Inni iszik! Tegnap Apával néztük, hogy olyan mintha jönnének az alsó fogai is. Remélem, hogy csak emiatt nem eszik!
Vendég
 


Levinek Boldog Hófordulót!
Vendég
 


Kike! Sajnálom a rossz éjszakát!
Vendég
 


Jó reggelt, Itt a Tej, Kótyagos a Viki fej!

Kép

Katus!
Te, mint Okos nagytesó sokat fogsz Julcsinak segíteni! Ügyi vagy! Csecsemősök mondjanak le!

Narancs

Tegnap este vacsi előtt nyalogatta az apja által felkínált narancsot. Olyan cukesz volt. Nem értette h miért vette el később a szájától.

Dittke!
[quote]L írta:ackó kis vacak! Annyira édes!

Köszi! :lol: :lol: :lol: Iza nagyon kis kócos és ügyi!

Kóci Emmát a kis fogacskáival imádom!

Kike!
Nekem meg vannak a stabil fórumjain a netn, én ott csavargok + apával így beszélgetek napközben.

Henka!
Kép

Domi nagyon édes, h izgul! Ez milyen suli? Tagozatok is vannak?

Túrbó Jázminnak gyógypuszi a bubujára! Jut eszembe régen volt már róla és Rolkóról kép!

Mancsim!

Zsömi annyira cukker! Imádom a kis husi pofiját és a szemeit! Melóhelyed gáz, hisz nem lenne kötelességed dolgozni már nekik. Miért értik meg? Segítenék inkább a munkádat, hisz az ő érdekük ez.

VKatus!
Apának jobbulást! Neked gyors ügyintézést!

Babu!
Puszi Szabesznak! Lackó üzeni neki h egyen rendesen, mert akkor nem tud majd snookerezni! Hajrá kis fogacskák!

Én sem aludtam vmi fényesen. Negyed 3kor vmi állat nő elkezdett kiabálni a lépcsőházban + csapkodtak vmit. Laci apu is felkelt rá, szerencsére Maci nem. Mire visszaaludtam volna addigra meg MAci felébredt enni, ő perszem egint visszaaludt hamar.
20150601134430
 
 


Levinek Boldog Hófordulót!
20150601134430
 
 


Vikikém! Milyen derüsek vagyunk ma reggel! :D Remélem Lacus üzenete és a puszi hatással lesz Szabira! Kiabáló nő mondjon le!

Mi jól aludtunk!
Vendég
 


Jó reggelt!

Az én fejem is kótyagos....

Szilvi!
Hogy van Jázmin?

Véda!
Amit tegnap írtál... :shock: Sajnos tudom, vannak ilyen anyák. Sajnos. Én nem is tudom, mit csinálnék velük, de ha leírnám, kitiltanának a babanetről...Szomorú, hogy vannak ilyen embereknek gyerekeik.

A tulipán nekem is az egyik nagy kedvencem, van is az udvarunkon sok.... már várom, hogy előbújjanak... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Meg a királyliliom, és az orchidea....utóbbiból is akad néhány..

Dodó!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Svédek...
Nem lehet elég korán kezdeni... :wink:

Mancsi!
Drukkolok!
Mivel foglalkozol? Lehet, hogy már írtad, de akkor átsiklottam felette... :roll:

Maverick!
Fiúk, hogy vannak?

Babu!
Emma is észrevehetően kevesebbet eszik fogzás idején...én már tudok viszonyítani, van neki 4. és jön a középső felső kettő is, mert ugye mi a két szélsővel kezdtük.... :roll:

Viki!

Lackó?
Vendég
 


Kike! Esti kérdésedre a válasz! Ha jut rá időm akkor híreket és pletyit olvasok innen vagyok olyan jól értesült! Szoktam böngészni az ingatlan hírdetéseket! És imádok kirakózni! :D
Vendég
 


Marcsi!
Lacus itt netezik most velem. Átöltözött, evett. Jóképű.

Csak Nektek Csajok, csak most ezt küldi:
Kép
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?