Új privát üzeneted érkezett!

De neki is van,csak lightosabb verzioban. O elobb kezdte es meg tart is nala,csak nem annyira intenziv.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.08 14:36-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Bogolya!
Köszi a felajánlást, de van nekem is a szopi elejéről egy tubussal.
Amúgy a megharapott ciciben alig van már tej.
Napi 3 szopi, ozt slussz, mega z éjjel.

Vik!
Irtó cuki lackód és ez a szunya-készség!!!
Irigylem.

Eliot és a hintázó Domi is tündériek!

Tamiék most mentek el.
Gyertek máskor is, Emmát nagyon feldobta. Tényleg, eléggé kommunikáltak Annával, szerintem.
Cukik voltak!

VKata!
Lehet, hogy azért borult fel a lányka napirendje, mert fejlődik a mozgása. Vagy akettő nem függ össze?

Most sajna nem telik többre, most altatok (kézben :twisted: ), aztán tanítás!!!

Estebekukk
Vendég
 

 
 

Dóri még a szívem is összeszorult szegény csöppségek! :cry:
bencuri
 
 


Vikim!
Vannak :cry:
Az egyik kisfiúra pl. rájött a sírógörcs utána jött az affektív apnoe - ami Nicikének is volt - tudjátok, mikor nem vesz levegőt, annyira sír. El nem tudtuk képzelni, mi lelte a drágát...
Anyuka megjön, meséljük, mi volt, erre ő: ja, hát lehet beijedt egy kicsit... Reggel hisztizett, és mondtam neki, hogy ha folytatja, nem jövök érte... :evil:
2 hét alatt jött helyre a kissrác, mert folyton mondtuk, hogy de igenis érte fognak jönni. De ő csak hajtogatta, hogy de anya azt mondta :cry:

Mav!
Kitartást és jobbulást!
Nagy dózisban C-vitamin?
Vendég
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:31-kor.
bencuri
 
 


Dóri!
Az ilyen anyát addig ütném, amíg mozog! Kép
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.08 14:36-kor.
Vendég
 


É
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.11 15:26-kor.
Vendég
 


Kata!
Csak a sok sz@r@ny@ abba nem gondol bele, h az ilyen mondataival mit okoz a gyereknek.
20150601134430
 
 


Vkatus!
Hát, igen...
Az örökbefogadásos herce-hurcát is végigcsináltuk, és kezünkben a papír, hogy örökbefogadásra alkalmas szülők vagyunk, de vajon a fent említett anyukáknak van-e olyan papírjuk, hogy alkalmasak gyereknevelésre? :roll: :?
(Azt már csak halkan jegyzem meg, mert nem akarom magam sajnáltatni semmiképp, ezért a könyvben említést sem teszek róla, hogy amikor ezek a jelenetek zajlottak, én sorra éltem végig a sikertelen lombikokat. Nem kívánom senkinek, de legalább lélekben jól megerősített, ill.meglágyított, és hiába az ellentmondás, így igaz.)
Vendég
 


Dóri!
Nektek az égiek küldték ezt a két szép kölköt!
20150601134430
 
 


És amit végképp nem értek: fogy az ország ugye... Ellenben a lombikot ill. a Tb-s lehetőségek számát csökkenteni akarják. Más országokra hivatkoznak, hogy ott még ennyit se, meg ez egyedülálló, hogy 5 TB-s beavatkozás. De könyörgöm, külföldön az emberek kinyitják a pénztárcájukat, és kifizetik a beavatkozást, és kész. Mo-on ki tud 500.000-1.000.000 Ft-ot kiadni 3 havonta egy-egy lombikra??? Mert TB nélkül kb.ennyi. És annyi jólelkű, jóérzésű meddő házaspár van, aki gyönyörűen felnevelne 1-2 gyereket, és akkor tessék...
Akinek meg van, mert már az áldás az életébe költözött, azt meg jóformán elzavarják dolgozni, meg csökkenteni akarják a GYED-GYES időtartamát, a D. Klárika meg hangoztatja, hogy a bölcsöde milyen jó :evil: És egyáltalán... :cry: :cry: :cry:

Na jó, hogy is kell, Vikikém?
Szuszááááááááááááááá...
És már jó kedvem is van, mert balra fordulok, és egy 8800 grammos kisfickó szuszog mellettem, és a másik boldogságom pedig mindjárt itthon, és márcsakazértsem lesz rossz kedvem!!! :D :D :D
Vendég
 


Viki!
Egyszerre írtunk :wink:
Kép
Vendég
 


Most estem haza,hát szegényem sírt a dokinéninél,mikor még csak vizsgálta,pedig ilyet nem szokott.
Aztán meg persze a bökinél,majd pedig buszváráas közben,meg a buszon is.
Hozzá tartozik hogy nem aludt olyan 10 óra óta,most leraktam,de mindjárt mennünk kell a gyerekekért :?

Szly:
71cm 9470 kiló
Kép

Vissza még nem olvastam,mert most gyorsan hamizok,aztán mindjárt menni kell. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike: szép méretek!
Vendég
 


Véda!
Hát igen, igazad van! Panaszkodnak, hogy elöregedő a társadalma magyarországnak, erre a támogatásokat megvonják! :twisted:

kike!
Nem semmi méretek! :)

d.dodó
 
 


Ibm:örülök hogy sikerült,nagyon jó lett a vonalzód! :D

Igen,olyan jó idő volt,de csak volt,azóta borongós,néha csepereg az eső,és fúj a szél. :?

Holnap nem leszek,mert Vercsivel meg Apával,meg Domival megyünk sulis nyílt napra,így reggel fél kilenctől délutánig ott,meg a Mamánál leszünk!

Aztán meg szombaton lesz a Dózsában ovis szombat,akkor oda megyünk,kedden meg ott lesz nyílt tanítási óra,aztán szerdán UH-ra megyek,meg vissza az onkológiára,csütörtökön meg farsang,szóval kicsit ez sok nekem.... :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Köszi :D
És még azt mondta a Védőnő hogy hát,most nem hízott annyit :roll:
Pedig 9 kiló volt egy hónapja,mit akar ez?? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Előtte meg egy hónapja volt 8500-akkor azt én keveselltem,és a védőnő mondta hogy mit akarok?már nem fog olyan ütemben gyarapodni-persze mindezeket más-más védőnő mondta :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


ÁÁÁ,ezt a bazi nagy kutyát nem lehet bezárni sehova,mindenhonnan kiugrik!!! :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike, Domi teljesen jó súlyban van! Zsolti most éppen fogyott 5 dkg-t az utolsó hónapban, nálunk mégsem aggódik a védőnő!

Kép
Kép
patr
 
 


Orsi: koszonjuk, hogy ott lehettunk, remelem nem zavartunk nagyon.
Emma nagyon kommunikativ es baratsagos lett na meg mozgekony!Latod nincs o elrontva!
Vendég
 


Kike: nekunk is ilyen hintank van.Domi jo nagy!
Vendég
 


Patr írta:

[quote]Z írta:solti mostanában a köpködést gyakorolja, különböző távolságra tud köpni, különboző hangokkal kiséri a dolgot, és hihetetlen mennyiségű nyálat tud ilyenkor termelni. Tudjátok van az a kutya, amelyiknek állandóan dől a nyál a szájából, és esernyő kell, ha megrázza magát. Na nálunk is ez a helyzet!

Ezen olyan jót nevettem :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hű,a gyerekekért kell futnom,Domi is épp felébredt-rohanok!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Adél alszik :) Talán nem ébred most fel...

Evelin, ügyesek vagytok! Menni fog ez, meglátod!
Most jártok végül úszni vagy hogy lesz? Kitartás a holnapi überbrutál naphoz!

Domi nagyon édes!

Katus, Dórinak biztos a foga...Akkor nálunk is kétóránkénti ébredés volt...

Bencuri örülök,hogy jöttél! Mi is örülnénk ha tudnátok jönnni a köv. talira!

Bondi, ma még nem voltál! ( Vagy csak süsü vagyok?)

MArcsi, mégegyszer nagyon köszönöm!

Véda: úgy szeretlek olvasni! Olyan szépet írtál Tesónak is!

Bogolya Andi: üdv!Boróka kép?

Altatás: hááát mostanában nálunk sincs :wink: Berakom az ágyába és magától elalszik. ÉS ha felébred cumi vissza és alszik tovább.
Most éjjel is hallottam ( félálomban ) hogy kétszer felsír, de csak éppen és be se kellett mennem, mert ( sztem) nagyon hamar megtalálta a cumiját és elcsendesedett.

Marci nagyon köszöni a dicséreteket! :)

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.08 14:37-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.08 14:37-kor.
Vendég
 


Orsi: en is kaptam tulipant :lol:
csak ugy :shock:
vagyis annyira nem csak ugy , ma 3 eve talalkoztunk eloszor, de hat ezt sosem tartjuk, meg eszbe se annyira/.....
Vendég
 


Tamara ez nagyon szép volt Alekotól! :)

Kép
andkata
 
 


Katus, dél óta együtt vannak. :)
Marci csak 4 körül aludt el, addig nem....( négyágyas kórterem)

Okos csecsemősök: 10percnél többet ne legyen mellen és kb 3 óránként! ( Rászóltak hogy vegye le a ciciről!!!) :shock:
Én az elején bevettem ezt a maszlagot. ( Ez is lehet hogy benne volt, hogy olyan kevés tejem volt ). Felhívott és mondtam neki, hogy nehogy hallgasson rájuk!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
andkata
 
 


Ekkora hülyeséget!!!! :evil: :evil:
Domi óránként vagy még sűrűbben kérte a cicit,és nem szólt senki...próbálták volna csak meg :twisted: Persze nekem volt fárasztó,de szerintem e miatt be sem sárgult,lett sok tejci,és több volt a súlya,mint amivel született, mikor kijöttünk!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


van valaki aki gastroyaltol szokott rendelni?van 3 hetre 800ftos kupon, ha minden napra a feltuntetett menut rendeled


Kata: szerintem is rendes volt tole:)
fincsi a gyumi amit hoztal!!!!!!!!!!
de nem baj hogy Anna is eszi????????
Vendég
 


Kr4isti is most látta meg a vonalzóját:hú de örült :lol: :lol: Kiabálta hogy Villám meqín-nem tudom hogyan kell írni :oops: Szóval tisztára odavolt érte :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:31-kor.
bencuri
 
 


Jaj, bocs ezt nem tisztáztam! Isti bent lehetett végül, ő fotózott, de mától nem mehet be sajna... A sógoromat ehhez ismerni kell, de annyira édes, tisztára be van sózva, mint egy gyerek!!! :)

Szerintem nem gáz, Tamara! Adél is kapott már kevés narancsot pár napja ( kinézte a kezemből :shock: )...

Kép
andkata
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:32-kor.
bencuri
 
 


:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2010.02.19 10:32-kor.
bencuri
 
 


Jaj de jó, hogy Isti bent lehetett legalább a szülésnél!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Végül apát meggyőztem, ma nem rak padlót... :lol: Majd szombaton. :?

Voltam boltban, és olyan szupi rágókát vettem Emmának...azóta el sem engedi. :roll:

Kata!
Örülök, hogy a sógorod végül mégis benn lehetett! Ezt a pár napot meg csak kibírja... :roll: (bár én is nehezen viselném...)

Mindjárt keresek róla képet a neten, nem akarok most fotózni... :roll:

Nem találtam...akkor holnap fényképezek... :roll:
Vendég
 


Marcsi:Kíváncsi vagyok a rágókára!
Én holnap nem leszek!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Ma Nóri nem hagyott ideülni sajna, de annyit azért láttam hogy megszületett végre Marcikánk és hogy milyen gyönyörű!!!

Gratulálok az egész Marci-családnak :D és nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok nekik!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


[quote]S írta:zerintem nem gáz, Tamara! Adél is kapott már kevés narancsot pár napja ( kinézte a kezemből )


ezt enyém gyerek is csinálja frankón. először csak nevetek, aztán meg inkább én sem eszem, mert úgy néz mint egy afrikai éhezőKép

...és itt egy-két kép a kis "éhezőmről":
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Látom, jókor jöttem! De szép ez a csaj, kár, hogy hozzánk már öreg :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok
Mav! Jobbulást a fiúknak!

Kike, Ami! Nagyon jók lettek a vonalzók.

Titi! De jó, hogy javul a helyzet! :D

Eliot kis huncut! Hogy pakol! :lol:

Lackó kis vacak! Annyira édes!

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
dittke
 
 


Látom Dittke te is éhezteted Izát, szegény gyerek kártyát eszik! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Igen! A küszöböt már megette!

Kép
dittke
 
 


Nagyon édesek ezek a gyerkőcök! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Domi is édes, ahogy hintázott. Jó időtök volt. Nálunk szinte egész nap esett az eső. :cry:

Kép
dittke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?