Új privát üzeneted érkezett!

Ibm:először velem is ezt csinálta.Próbálkozz még,vagy másik névvel,és címmel.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Visszaigazoltál azon a linken,amit küldtek email-ben?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Orsi: szupiiii

Hat ma el kell menjunk az apehba, de onnan elmehtunk hozzatok ha nem zavarunk....
seta meg holnap jo foleg ha holnap is ilyen szep ido lesz, de csak de du jon egy ismeros segiteni a bevallast megcsinalni.

Veda: erdekes amit irsz, igazabol nem sok kapcsolat van koztunk, tan miota van Anna azota inkabb....furcsa ez, sokat gondolkodom is rajta ....majd egyszer szoban.

en is jot pityeregtem Marcit latva, olyan gyonyoru, es ugy olelnek ujra egy ilyen csoppseget...
De en egesz oszinten ha fliben szuletik egy baba is sirok
:oops:
Vendég
 

 
 

Ami drágam: olyan édes vagy!!!
Még nem csinálom a "Márti féle " módszert, még nem szedtem magam össze hozzá, meg még nem olvastam végig. Valahogy pont a "megoldás" elött tettem le és még nem volt időm újra elővenni....
Egyszerűen csak magától elaludt, de meg is bosszulta fél 2-től szinte reggelig nyüzsgött, negyed 4-kor már átvette a Tamás, mert már őrjöngtem....

Most megyek főzni, Levi elaludt, de aztán jövök, mert időm nem lesz aludni utánna...

Tamás nagyon örült a meglepinek, nagyon tetszett neki...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tami!

hova mentek az apeh-ba?
mert sétálhatunk is ma ebben a szép időben.

nekünk el kell menni majd úgyis vásárolni.
Vendég
 


Tami!

láttam, hogy írtad a rágókát, csak elfelejtettem... :oops:

Most néztem a neten, a brendonban van, voltam is arra tegnap, de akkor nem jutott eszembe....

De az is lehet, hogy mivel Emmának már kinn van a két felső és alsó foga is, így már nem volna kellőképp hatékony... :roll: :roll: :roll:

Nem tudom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.11 10:59-kor.
Vendég
 


Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

Julcsi!
Gratulálok a kicsi fiadhoz, kívánom, hogy nagyon -nagyon sok örömöd legyen benne! :) (Marci Bogyesz nagyon szép kisfiú!)

Patr!
Te tényleg egy angyal vagy! (Jól áll a glória! :D )

Nálunk nem sokat javult a helyzet (legalább is nálam). Tomó már kezd jobban lenni, tegnap már rendesen kajcsizott, és ma reggel már nem kakilt olyan hígat. Nekem este még mindig 37,5°volt a hőm, és borzasztóan fáj a homlokom. Elkezdtem infra lámpával melegíteni (nem szeretnék homloküreg gyulladást). Azért bízom benne, hogy napról napra jobban leszek! :)

Lemegyünk kicsit sétizni! Ha tudok, majd még jövök!

Kép
zsuzska72
 
 


az apeh a 80as troli vona;an van Gadanyi ut vagy mi.
Bar epp megdolni keszul a terv, mert Anna elalmosodott, es mivel kendoben 20 percnel tobbet nem alszik mostansag, igy betettem az agyba.
De seta lehet mondjuk meg kesobb, ha nektek jo, boltba nekem is kell mennem, bar igazabol az sem lenyeg.
Nem tudom mit tegyek.
Meg nem alszik, alldogal az agyaba.
Vegyem e ki es spuri az apeh, varjam meg mig elalszik, es majd Aelko megy az apehba, mi meg csak ugy lemegyunk ha felebredt...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa
Ti hogy mentek le? mikor? Hova?
Vendég
 


olyan vidamen alldogall hogy lemegyunk
annal is hamarabb itthon lesz Aleko .
meglatom mikor vegzunk, irok smst, ha ugy all, hogy tudunk menni!
Vendég
 


Kike: a topikoknál legalul van egy olyan, hogy szerkesztő. Na oda leghet ilyen kérdésekkel fordulni!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titus!
Miért nem alszol még? :roll:
20150601134430
 
 


hahahahahahahahahaha


Patti!

Megnyertem a járókát... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: akkor most megvegyem???? :roll:
Vendég
 


ÁÁÁÁÁÁáá....

Apa mégis le akarja ma rakni a padlót.... :twisted:
Vendég
 


Kike! Igen,de majd még próbálkozom!

Titi! Örülök,hogy Tamás is örült!
Úgy látom most javul a helyzet ugye??????
Mikorra vagy pontosan kiírva?

Kép


Kép
ibm
 
 


Levi már fel is ébredt... Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Marci nagyon szép kisfiú!

Titi! Tök jó lett a sünid és örülök, hogy Tamás megemberelte magát egy kicsit!

Én még mindig nyakig benne vagyok ebben a bálázó vásárlásban, remélem nem lesz gubanc belőle.

Kriszti! Örülök, hogy átköltöztetek! Hogy tetszik Levinek az új hely?

Zsuzska! Jobbulást! Megkaptam a püt.

6 hós adat + kép küldjétek! Elég kevés van!

Gratula Annának a fogához!

Nagyon tündérek a babák, jó nézegetni a képeket!

Anna és Adél szerintem nem hasonlítanak egymásra és nem is nagyon hasonlítottak. Max a színeik!

Kike! jók a vonalzók!

hű most nem jut más eszembe! Rohanok enni, mert kilukad a gyomrom.

Kép
szly27
 
 


Sajnálom Titi!

Emma meg most aludt el, pedig dolgom lenne odabenn... :roll: :roll: :roll:

Ez a kérdés a múltkor nekem is eszembe jutott..

A nevek közül most mi a befutó?
Vendég
 


Javulga a helyzet. Vannak egész jó pillanataink. :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Patti Szabolcs szövegén jót mosolyogtam, köszi h megosztottad velünk!

Véda, küldöm pü-ben!
Aranyos vagy, de a gyerköcöktől sajna nem tudok többet jönni! Várom már hogy jobb idő legyen és legyenek nagy sétálos talik és akkor majd mi is megyünk! Egyébként már többször akartam irni párom keresztapukájáék is téténybe laknak!
Szonci, már elég szépen kanalazgatott már a pipihúsnál tartottunk, csak jött ez a fránya nyavaja és most előről kezdjük a kanalazást! Tegnap már elfogadott egy pár kanállal!
Bence és az óvi ez egy jó kérdés! sajna a kerületbe nincs valami sok hely és még itthon vagyok reménytelen! Mivel nov.-ben tölti a 3-mat évközbe nem veszik be! Viszont köv. szept.-be már Szoninak is bölcsi lenne, tehát elég nehéz lesz a beszoktatás! :cry: pedig a két év után valószinű muszály lesz visszamennem dolgozni! sajnálom h nem tudok itthon maradni vele 3 évig... :cry:


ja és örülök h éjszakátok kezd alakulni! pusszancs a királyfinak!


Máté kis cukor!

Tami és Orsi jó sétát!

Kike, jók a vonalzóid! Dödi nagy kedvence villám!

Titi nagyon tetszik a süni! valószinű majd csinálok apának! ügyi vagy!
Jó hosszú lettem bocsi :oops:

még sok mindent akartam de kihagy, bocsi!

Marci nagyon kis formás !
bencuri
 
 


Sziasztok!

Csilla: ha olvasol Bogátának boldog hófordulót!

Dórit nem tudom mi lelte mert ma is felébredt enni éjjel 2-kor (nekem ez nagyon új mert 5 előtt nemigen szokott ilyet tenni)
És a mini adagjait most úgy döntött felére csökkenti, cserébe persze 2 óránként éhes. Délelőtti alvást bojkottálja, így délben olyan álmos (és hisztis) hogy kizárt a kanalas kaja, csak a cici jön szóba! nagyon mókás az ember tervez gyerek végez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Eddig is hagytam, hogy úgy alakuljon ki a napirendje ahogy neki jó és kb 6 hónapos korára ez nagyon szépen ki is alakult 7 étkezés 3 alvás , éjjel alvás, kb. óra-fél óra pontossággal. Most úgy látszik kezdi kinőni ezt és újat akar (csak én még nem látom mi lesz belőle) :wink:
(persze lehet az egész a foga miatt van)
csak már olyan szépen evett kanállal gyümit 150-170 grammot, ebéd főzi 120 gramm uzsi tejpép 120 gramm
Most meg gyümölcs 90-100 gramm főzi 80 tejpép 80 (és nem szopik többet, ezen étkezések után pl. már nem kér szopit)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.11 11:27-kor.
Vendég
 


Hát nevek még mindig nincsennek....
Olivér állandóan az Esztert hajtogatja, de Tamás azt mondta még ráérünk, meg majd lesz neve...
Azt mondta, hogy eddig mindig én választottam nevet. Ugyhogy most mondtam neki, hogy akkor az lesz amit ő választ. Csak találjon valamit mire megszületik.
Nincs pontos dátumom, mert uh alapján számoljuk az ídőt és így is már kb. 4 héttel fiatalabbnak mondták mint a mensi szerinti. Ebből is látszik, hogy váratlan gyerkőc! (De már annál inkább várom.)
A doki amúgy azt mondta, hogy a 38. héten ki fogják venni.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ami! Örülök, hogy jobb a kedved!

Viki! Nekem is 40 milik jönnek. Napi 120milli jön össze! Ennyire lelkes lennék?

Kike! Jók a vonalzók!

Titi! Örülök, hogy javul a helyzet!

Máté nagyon ari! :D
Vendég
 


Marcsi :lol: Nem értelek, nincs szükséged járókára? :lol: :shock:

Tita, elvileg akkor mikor lesz a császár? Van már valami körülbelüli időpont?

Kép
Kép
patr
 
 


Babu!
Nekem egész nap, 3-4 fejés alatt jött ki összesen 40 ml.
20150601134430
 
 


Viki! Aha akkor Én még lehetek lelkes a 120 millimmel! :D
Vendég
 


Szilvi: anyós mondta, hogy ő szívesen elmegy a babakocsiért, mert neki nyugdíjjas jegye van.

Bencuri: olyan jó téged megint olvasgatni!!! Úgy hiányzol!!! Jobbulást a picurkáknak!!! Neked meg kitartást!!!
Azért én megpróbálkoznék a központi ovitokban helyet keresni Bencusnak novembertől, sohasem lehet tudni. Én sem hittem volna, hogy évközben felveszik, de aztán mégis akadt hely.
Én keresnék akkorra Szoncinak is helyet bölcsbe és szereznék munkáltatóit, de aztán a bölcsiben megmondanám, hogy mégis várnék még, persze, ha Bencust már felvették az oviba és így mind a kettőne4k lenne helye és nem egyszerre kéne beszoktatni....
Nem én vagyok ilyen "okos" engem is kiokosítottak anno...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Bencurim!
A talira gyertek el hozzánk lécci, lécci, lécci!
Ovival kapcs. megértelek. Lilu is november közepén született, nem akarták novemberben, mikor 3 lett felvenni. Mondták, hogy még nagyon pici az ovihoz, vigyem bölcsibe. Aztán bementünk "felvéteizni", és Lilu meglátta a földgömböt az íróasztalán, erre: Nézd, Anya, egy glóbusz! Rajta van az összes kontinens!"
Vezetőnő: :shock:
Aztán: hétfőtől jöhet... :roll:
Én meg: :lol: :lol: :lol:
De visszatérve: nyáron okosabb leszel! És a Szonci miatt se aggódj! Ők nagyon is megérzik, hogy mikor megy el Anya igazoltan távolra, és mikor nem...
Erről van pár szívettépő sztorim a bölcsiből! Majd mesélek du, de most már mennem kellene...

Teókám!
Téged meg kihagytalak :oops: Bocsi...
Apának van munkája, csak egy pincében sajnos, így eléggé zombi. Neki fontos lenne a napfény a depressziója miatt.
Tami babáról dobj képet!
Vendég
 


Pati: sajna nincs időpont csak annyi, hogy valamikor júniusban. Szerintem a következő uh-n azért mondanak már valamit.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titikém, köszi arayos vagy! ti is hiányoztok! jó lenne már talizni!olyan rég láttam Levit is! de olyan messze voltak a tali nekem :cry: :cry:
köszi a tippeket :wink:

Véda majd priviben leirod pontosan hol lesz a tali, hátha sikerül eljutnunk!
Várom a Lilus történeteket!

Vikusom hogy vagytok?
bencuri
 
 


Nagy hírre érkeztem pont?

Óriási gratula Julcsinak, gyönyörű a kisfia!!!

Épp bekukkantottam hozzátok, és pont jókor :wink:

KépKép
szkagi
 
 


Kike! Én már akartam ilyen vonalzót de amikor a képet beillesztem nem enged tovább. Mindig kiírja, hogy "Jelölje ki a rterületet és mentés"!
Vendég
 


Titi! Ez mégiscsak jobb megoldás, mintha te jönnél érte és így akkor nem is kell annyira sietni. Majd megbeszéljük mikor jön anyósod. Legkésőbb mire megszületik a baba ott lesz a kocsi! Azt ugye azért láttad rajta, hogy az első gyerek fölött nincs tető? Van helye, de a tető nincs meg, már mi is így vettük.

Kép
szly27
 
 


Szilvi: nem baj, hogy nincs teteje, majd használok napernyőt. Esővédő esetleg van hozzá, mert ha nincs akkor azt is nézek valahol.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Nincs esővédőm se. Én a Roli régi esővédőjét akartam használni a hátsó kocsira, Rolinak meg mindig vittem esőkabátot, de nem került eddig rá sor. Nem kapott el minket az eső.

Kép
szly27
 
 


Babuli,nem tudom miért-mikor feltöltöd a képet,akkor még lehet,vagyis kell a kicsi kockával választani hogy a kép melyik részét akarod feltölteni.

Mi kinn voltunk az udvaron,és kicsi fiam először hintázott:sok lesz:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Megyek is készülni,remélem már nem alszik el,vagy csak egy kicsit,mert lekéssük a buszt :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Julcsi! NAgyon örülünk, hogy a hosszú várakozás utá végre megölelgethetitek Marcit!!!

Kata,nem tudom ezt az implant dolgot,de ez van és kész. Amúgy meg tudnak tanulni enni enélkül is, csak kicsit nehezebben.

Patr, ez a szöveg, hogy dobd fel a cicidet... :) :) :)

Vettünk valamit, amin műanyag a címke. Hogy én ennek mennyire örülök!!! Tegnap óta azt nyúzza és nem ázik szét, nem szakad el. :)

Rólunk csak annyit, hogy Eliot megint bizonyított. Tegnap kezdésnek bekanalazott 64 gramm alma-krumplit. Bár kellett hozzá egy speckó technika, de nem kellett az orrát leszívni a végén és tüsszögés sem volt. :) Úgyhogy nagyon ügyes. :) A technika meg úgy néz ki, hogy én adok egy kanál kaját, az apja meg egy korty tápot a cumisüvegből. Úgy tűnik, hogy ez így bejön. Remélem hosszútávon is. :)

KépKép
muffin
 
 


Kike!

Nálatok ilyen jó idő van????

Én az orrom sem akarom kidugni, annyira fúj a szél, és szürke minden.... :evil:
Vendég
 


Domi nagy cukesz!

Evelynem!
Engem ez már meg sem lep, h Eliot ilyen ügyes!

Régen hoztál már róla képet!
20150601134430
 
 


Evelin: látod, én megmondtam tegnap! Nagyon szupik vagytok!!!!
Eliot drágám megint nagyon ügyi vagy!

Kike: nagyon édes Domi! Drukkolok az oltáshoz!!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Marcsi: itt is süt a nap!
Gyertek, szívesen látunk benneteket!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Azt hittem sokkal többet fogtok írni mire visszajövünk a sétából. De hát így legalább könnyebb volt visszaolvasni!

Evelyn!
Eliot nagyon ügyes. És igy a 64 az nem is igazán 64, mert közben a táp is telíti! :wink: Nagyon jó teljesítmény!


A sétánk során találkoztam egy magyar barátnőmmel, akivel volt egy másik magyar csaj, akit még sosem láttam! Kiderült, hogy otthon szülésznő volt. Mikor megtudta, hogy itt szültem, nagyon kíváncsi volt, hogy itt mi hogy megy, meg az utána lévő ellátások!
És ő azt mondta egyből (azt hitte, hogy Lizy 4 vagy 5 hónapos - meglepődött mikor mondtam, hogy 7), hogy én is és Lizy is vérszegények vagyunk ránézésre. Hát kíváncsi leszek milyen lesz a hétfőn levett vérteszt eredménye. Azt mondta adjak naki nyugodtan hetente egyszer csirkemájat, meg sok brokkolit, és én is egyek vasat. Most pezsgőtabletta formájában vettem magamnak, mert mikor a tablettát szedtem, nagyon szorulásos voltam.

Nem fogjátok elhinni mit kapot Lizy postán! ISKOLAI tájékoztatót! :shock: És hogy márc 2-án mehetünk nyíltnapra! Normálisak???? :lol:

d.dodó
 
 


Dodó: nem lehet elég korán kezdeni a tájékozódást... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kike! Én is pont ezt akartam kérdezni, hogy nálatok ilyen jó idő van? Itt sajna nem!

Evelin! Ügyes Eliot és ti is!

Kép
szly27
 
 


[quote]N írta:em fogjátok elhinni mit kapot Lizy postán! ISKOLAI tájékoztatót! Shocked És hogy márc 2-án mehetünk nyíltnapra! Normálisak???? Laughing


Akkor jó gyorsna válasszátok ki a padot, ahol Lizy ülni szeretne :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Dodó! Ez az iskolai tájékoztató nagyon jó! Milyen előrelátóak a svédek!

Kép
szly27
 
 


Dodó! Egyébként te meddig is maradhatsz otthon vele?

Kép
szly27
 
 


Viki! Nem felejtettem el készíteni turbó Jázminról videót, csak most töltöm az elemeket, aztán remélem sikreül elkapnom!

Kép
szly27
 
 


Szilvi!
Okké! Öcsi bealudt megint a szőnyegen, teszek fel majd képet.

Most húzok Kép
20150601134430
 
 


Na végre elkészült,nem teljesen ilyenre gondoltam,de legalább mostmár van fotó!

Kike! Nálatok ilyen jó idő van?
Itt annyira fúj a szél,hogy csak a postára mentünk,de szegénykémnek úgy folyt a könnye,úgyhogy most a kiságyban alszik!
Én viszont húzok teregetni a teraszra legalább kifújja a ruhákat ennyi jó van benne!

Majd jövök!

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?