Új privát üzeneted érkezett!

[quote]M írta:ax. nyalogatom a képernyőt

Viki: ezt úgy megnézném!!! Kép

na megyek, mert nem lesz este meglepi...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Viki, látom, jókor jöttem! :lol:

Kike, úúúúúúgy örülök, hogy örülsz! :D :D Remélem, hogy jól fog működni, és tényleg fogod tudni használni! Tudod a nagymamámé volt, nem egy mai darab! És nem tartozol semmivel, mert a Szabolcs kollegái egymásnak adták, és így eljutott hozzád! (Postán nem is mertem volna!)
Az iskolatáskát meg Zsuzsi küldni Vercsinek, remélem, hogy tetszik majd neki!

Andi jól van, tegnap este Zsuzsival msn-ezett :lol: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Patti, angyal vagy!

Kike, én csodálom a kitartásodat, az energiádat, amivel a hétköznapokat olyan széppé teszed. Nekem példakép vagy, amiért "hű vagy a kicsiben".

Titi, gyönyörű gyerekeid vannak!
És te is szuperanyus vagy!

Viki, jövök szórakoztatni téged! A kávé annyira nem vonz, na de a többi... persze főleg a társaságod :)

Ami, ne vizionálj! Apa is a netről diagnosztizált magának gégerákot és gyomorfekélyt, aztán csak a manduláját kellett kikapni :)
Meglátod, minden rendben lesz!!!

Most ment el a doktornéni, és képzeljétek Ottó hétfőn már mehet oviba, annyira szépen állnak a pöttyei!
Natival sincs semmi komoly, csak a szortyogás, hál'Istennek. Ezek szerint csak elállítódott benne vmi, amiért nem alszik.

Kép
Kép
bondi
 
 

 
 

Véda, én is szeretném elolvasni ha megenged a könyved? nagyon szeretem ahogy irsz..., olyan szívhez szóló...
bencuri
 
 


Csillám!
[quote]V írta:iki, jövök szórakoztatni téged! A kávé annyira nem vonz, na de a többi... persze főleg a társaságod


Kép

Örülök h a Csemeték javulnak!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Boldog hófordulót mindenkinek így utólag!

Nagyon édes képeket láttam!

Evelyn! Jó volt olvasni az "elemzést" Eliotról!

Kike! Hú de szuper! Patri! Te egy angyal vagy!

Tetszettek a szellemességek! Viki! Marcsi! Jót kacagtam rajtuk!

Hát csak ennyire telett tőlem a memorizálás.

Rólunk. Levit péntek este már letámasztotuk anyósnál. Még aznap szétkaptuk a szekrényt, kipakoltunk belőle, Levi holmiját is összeszedtük, majdnem éjfél volt, mikor bezuhantunk az ágyba. Anyu reggel 8ra jött segíteni. Mi zsákoltunk, a fiúk cipekedtek. Jó sok minden volt, de végül 3. fordulóval minden eljött.
Aztán jött a neheze. Kipakolni sokkal rosszabb volt. Nem is fejeztük be aznap. Még most is van kis kupi, ezért csak a szobát fotóztam le nektek.
Kép na igen, a nagyágyban
Kép látjátok, ugye, hogy mi megy a gépen? :lol:
Kép itt látni az állmenyezetet
Na itt rendet tettünk, és vasárnap este hoztuk el Levit anyóstól. Féltem az első éjszakától, de nem volt gond, hanem a tegnapi nap...kritikán aluli. :(

Annyira jó itt. Még aludni is teljesen más érzés. Valahogy sokkal kipihentebb vagyok. Ez biztos olyan Feng sui dolog.
Ez a kerület dombon van, és hiába, hogy "csak" a 4.en vagyunk, belátni a várost, nagyon szép este!
Kép Na jó, anyira nem látszik a képen.... :?

És képzeljétek! Pénteken észrevettük, hogy Levinek lyukas az ínye, és vasárnap, mikor elhoztuk, már kint volt a foga! :D 8)
Még annyira nem látszik, hogy lefotózzam, de már igencsak érezni!

Ezek csak úgy:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Csilla, örülök h dokinénitől jó hireket kaptatok!
bencuri
 
 


Patr: :D :D
Zsuzsinak is hatalmas puszi!Meg neked is!Ne meg mindenkinek akir közrejátszott hogy idáig elérjen! :D

Bondi:köszönöm szépen :oops: :)

Örülök hogy jól vannak a gyerekek! :D Nati meg remélem hamar visszaáll a régi kerékvágásba!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Levi annyira SZÉP! Imádom!

Nagyon szép lett a kecó Krisztikém!
20150601134430
 
 


kriszta!
De jó hogy jöttél! És hogy végre megvolt a költözés, és hogy máris van neted! Nagyon jó a szoba! És édes Levi!

d.dodó
 
 


Kriszti, mostmár akkor élvezhetitek az új birodalmotokat! 8)

Gratula Levi-manó fogacskájához!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2009.02.10 14:49-kor.
bencuri
 
 


Kriszti:szia!
Gratula a fogacskához!
Annyira örülök hogy jól érzed ott magad!Reméljük Levi is hamar hozzászokik!
Nagyon szép a szoba!Ha már elpakoltatok,kérünk képet ám még,bár részemről kupisan is jöhetnek a képek :wink:
Nagyon édes Levi a képeken! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csabi nem akarja, hogy veletek társalogjak :(
Majd még jövök :wink:
Vendég
 


[quote="véda d."]C írta:véda d.sabi nem akarja, hogy veletek társalogjak :(
Majd még jövök :wink:


Ez nem szép Csabicitól!
20150601134430
 
 


Jesszum, Viki, ekkora csókot... majdnem kilukadt a monitor :D

KRiszti, nagyon szépek vagytok! Fiacskád különösen! A kiátás pedig csúcs, főleg az esti :D

ZSuzska, nagyon szép a családod!

Wera, ez tényleg érdekes! Köszi, elmentettem!

Védám, én még nem tudtam elolvasni, de már nagyon szeretném!
Holnap Apa itthon lesz, akkor kell fordítanom egy barátnőmnek egy hosszú szöveget, majd valahogy besúvasztom. A könyved lesz a jutalom a szünetekben :)

Mennem kell, randalíroznak a kölkök.

Kép
Kép
bondi
 
 


Kriszti, gratula a fogacskához!

Titi, fotót várunk!
Gratula a félidős babához!

Most már tényleg megyek, Nati feltúrta Oti (játék)edényeit.

Kép
Kép
bondi
 
 


Itt voltak AKataek! szegenyek ok is picit orssz fele mentek eloszor, de hamar ideertek! Adel orias nagy lett, es igen kis eleven( bar Annahoz kepest annyira nem)de turelmes, nem zavarta hogy Anna belekapaszkodva akar felallni. Egy gyonyoruseg!
Kata meg szokas szerint kedves, segitokesz- KOSZONOM KATA!
Jo volt hogy itt voltatok! VArunk maskor is szeretettel, esetleg tobb idore is!
A hireket varom!


MArcsi; odaadtam a ruhakat! Nem feljtettem el:)


Csilla: latod jo hir!!!!!!!!!!!!!!!


Viki: jok a csabito kepek, bar engem edesseggel sehova nem lehet csabitani, de ahhoz hogy ide jojjek nem is kell semmi, "eleg" hogy ti itt vagytok!

Veda: hogy miert? Ki tudja "nevelesi modszer" mint a veres is:(


Kriszti: nagyon ugyik vagytok a sok pakolassal, rendezkedessel, jo ha jol erzitek magatok!
A fiad nagyon szep legeny!


Patti; nagyon kedves vagy hogy megajandekoztad Kiket, raadasul egy ilyen nagyon hasznos dologgal.
Vercsi biztos orulni fog, Zsuzska is egy angyal!
Vendég
 


sziasztok!

Emmának és Norcinak boldog hófordulót!

Kike tök szupi hogy kaptál varrógépet! Patr te annyira rendes vagy!

Tita gratulálok a félidőhöz.Már nincs is sok hátra! :)

Nagyon szupik a babaképek, olyan kis édesek!

Kriszti örülök hogy tetszik a lakás, és jól érzed magad, és nagyon szép a szoba. Ha kész vagy, kérünk ám a többi helyiségről is képet! A kilátást meg lefényképezhetnéd világosba is. :) Biztos szép lehet! És gratulálok Levi fogacskájához!

Ami ne beszélj butaságokat, nem kell a legrosszabra gondolni. Előbb beszélj a dokival, addig ne izgasd magad!

Evelin nagyon örülök neki hogy Eliottal ennyire rendben van minden! Hát erre már nem lehet mit mondani tényleg egy kis hős!

Wera nagyon jó ez a szöveg! Ezt én is elmentem!

Én ma olyan lusti vagyok, semmit nem csináltam, csak egy zacskós levest! Nagy teljesítmény! :?

Kép
linda24
 
 


Kép
Vendég
 


szoval mar nem hasonlitanak
Vendég
 


Kata,hazaértél már?
Mi a hír Julcsiról?

Sajnos én is kérem a drukkokat az unokatesómnak, csütörtök óta kórházban van, egy ujjnyira nyitva a méhszáj. 24. héten van.
Nem igazán tudom, hogy mekkora gáz van, de ma azt mondta, hogy annyit tud, hogy lászik a buroksapka, ez nem tűnik túl jónak! :? Még vécére sem kelhet fel!

Kép
Kép
patr
 
 


Tami, nagyon helyes a két csaj!

Kép
Kép
patr
 
 


oha Patti, nem lehet konnyu unokatesodnak....drukkolok!
Vendég
 


Zsolti két órája alszik! Időmilliomos lettem!

Kép
Kép
patr
 
 


Andi!! Kerülj elő, ne csak a lányommal beszélgess!! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Nagyon édesek a lányok!

Patr:hú,megy a drukk unokatesódnak!!Babóka,tessék még benn maradni!!!!!

Domi felkelt,íme:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nekem meg elfogyott az időm,megyek Domihoz,aztán a gyerekekért!
Este még jövök ám! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Köszönöm!

Domi nagyon édes! Hogy belenéz a fényképezőgépbe!

Kép
Kép
patr
 
 


Voltunk ma az önkormányzatban, a gyámügyes csajnál, volt pár kérdésünk, mert Szabolcs exe folytatja a szórakozást! Hát ma Magyarországon, nem sok joga van annak a szülőnek, akinél nem maradnak a gyerekek! Ha az ex nem akarja, még az iskolai évnyitóra sem mehet el! Illetve elmehet, mert egy nyilvános rendezvény, de a gyerekkel nem találkozhat, csak azonokon a napokon, ami a bírósági végzésen van!

Kép
Kép
patr
 
 


KAta: hetfon magaddal tudod feljteni az orvosi pecsetedet?
elfelejtettem most mondani, az uszashoz kell egy orvosi nyilatkozat, en ki tudom tolteni, csak a pecset kene.
Csak mert mi most nem megyunk e miatt el a dokihoz.
En megprobalom nem elfejteni a cd-t!
Vendég
 


Szaaaaakaaaaad a hóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Már minden fehér!

Kép
Kép
patr
 
 


Zsolti még mindig alszik. :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


itt is esik, de el is olvad rogton:(
Vendég
 


Itt megmarad, már akkora, hogy lehet lapátolni!

Kép
Kép
patr
 
 


patr!
Drukk unokatesódnak! Szegény, nem lehet könnyű!

Kike!
Nagyon édes Domi!

Mary!
Mentek majd babaúszásra?

It is esik azóta is (hajnal óta) a hó, hol jobban, hol kevésbé!

Lizy nemrég ébred, és vagy az, hogy rosszul ébredt, vagy hogy épp nem talált a szobába, de olyan zokogásba kezdett, hogy a kezemben is alig vígasztalódott meg. Aztán csomót kellett neki énekelnem, mire megnyugodott, a különböző mesés énekek után jöttek a gitáros egyházi énekek....

d.dodó
 
 


patr!
Anyuval beszéltem tegnap este, és azt mondta tegnapelőtt este elkezdett szállingózni. Reggelre mire felkeltek, az utván lévő két nagy (kb 2 méteres) tuja feküdt a földön a nagy hó miatt! :shock:

d.dodó
 
 


Dodó, az nem semmi!

Nálunk ilyen idő van:
Kép Kép

Kép
Kép
patr
 
 


patr!
Szép! Ugy szeretem a havat. Ma is olyan jó volt hóesésben sétálni!

d.dodó
 
 


itt is kezd meglatszani:)
Vendég
 


Kata: hazaertetek?
Adel angyon kidolt a sorbol?
Jott hir Julcsiektol?
Vendég
 


Patr:ez nagyon szép! :D

Vercsi köszöni a táskát,tisztára odavan érte!Büszke nagylány hogy megy majd suliba! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Adél milyen kis pofis lett. Anna meg kis karcsú pofis.

Domi édes a kis rövid frizkójával.
20150601134430
 
 


Tamara, köszönjük!

Még mindig nincs hír Julcsiról, lányok, én már kész vagyok.

Még nem olvastam vissza, A. nyügi, de ahogy tudok vmit jövök!!!

Csak annyit, Evelin szuper hírek! Én ismerem Kónya Esztert, majd még jövök....

Kép
andkata
 
 


Köszi a dícséreteket :D

Vercsi de aranyos volt:felvette az iskolatáskát,elkomorodott,mondja:hogy fogom elbírni,ha semmit nem eszek?? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tami, Kata
Cukik a csajok együtt! Jó nektek h tudtatok talizni. Irígy-irígy!

Kike
Jó varrogatást neked! :wink: Domi nagyon jóképű lett az új frizuval! :D
Képzeld! Már 2 hete én sütöm a kenyeret itthon. A kovászosat egyelőre még nem próbáltam ki, de az egyik recept nagyon bejött ami a kenyérsütőhöz volt mellékelve és most azt csinálom amíg meg nem unjuk! :D

Én is szeretem a havat, kár h nem olyan helyen lakunk ahol lehet is élvezni ha megmarad. Itt csak csupa rossz oldalát látom... :roll:

Jaj, úgy izgulok hogy mi lehet Julcsival! Eszméletlen sz.r lehet h senkit sem engednek be hozzá, úgy sajnálom szegényt! Tudom, jobb mintha elkapnák az influt, de ez akkor is annyira szörnyű! :( Így 2x annyira drukkolok neki hogy jól viselje!
Vendég
 


Ja!
Nicikével minden okés, csak nem engedi be a babanet.
Vendég
 


Evelyn
Tökjó h ilyen jókat mondott a dr! Nagyon örülök nektek!!!! :D :D :D :wink:
Vendég
 


Wera:köszi :D
Gratula a kenyérsütéshez,ügyes vagy!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


6 hónapos adatok:

Kép

Súly: 7840 g
Hossz: 73 cm


jelentem 1 hónap 1 hét alatt nőttünk 5 cm-t :shock: és hiztunk 190 g-ot :shock: :shock:
a suly nagyon kevés, de a drnő is mondta hogy semmi baj. most hogy beteg volt és hányt és ment a hasa és nem volt étvágya... remélem tényleg csak emiatt volt... az 5 cm meg :D csak mosolygott. apja fia :D :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


szly! neked is küldtem priviben. köszi hogy megvártál :D :D

most meg visszaolvasok, mert ma nem volt időm.

egész nap uton voltunk. inkább mint itthon a zajban, felfordulásban.
ajtó kicserélve, konyhában a lámpa átvezetékelve és kicserélve :D
szép lett. habár az ajtónak még nincs belülről szegélye :( de majd lesz.
jaj és nem is tudtam, és még mindig nem tudom mert nem működik, majd visszajönnek kicserélni, de világítós a kilincsünk :shock: :shock: ne kérdezzétek hogy milyen az. nem tudom :D :D és nem is igy kértük :D grátisz :D

Kép

Kép
timi1982
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?