Új privát üzeneted érkezett!

Titi!!! Neked meg boldog félidős kismamiságot! Atyám, durván megy az idő!! :D
Én is kiabáltam már csúnyán Nórival. :oops: De úgy ki tud hozni a sodromból. Folyamatosan csépeli a hasamat a lábával amikor pelenkázom és fogalmam sincs mit tehetnék ellene. Ha elfordítom a lábával akkor is felém rúg :evil: A minap úgy hasba rúgott h begörcsölt a gyomrom és fél óra múlva ki is raktam a taccsot! Egész délután alig bírtam fölegyenesedni! :roll:
Azért ez haladás hogy Levi már magától is elalszik!! Tökjó! Tudom, sovány vigasz, de Nóri sincs el a kiságyban, egyetlen percet sem. A nagyágyon alszik el (ált szopival vagy ordítással) és én teszem át utána. Ha felébred rögtön ki kell venni. Asszem én csesztem el még az elején, de fene tudja már...
Vendég
 


Jelentem a palacsinta elkészült, már épp ideje volt, mert közben babaneteztem...

A mérleg, 2 db szénné égett példány...(ilyet sem csináltam még... :shock: )

most gyorsan főzök bele pudingot, meg megcsinálom a tésztát a borsólevesbe.

Addig ne írjatok sokat....
Vendég
 


Titi!
Kalapom megemelem, mert két ilyen szép kölköt régen láttam együtt!

Az Annának szóló képen gyönyörű Levi!

Marcsi!
Te csodálkozol azon h Bnetezés közben leégeted a palacsintát? Tami a lábost égette le még pocakos korában. :lol:
20150601134430
 
 

 
 

Küldjön vki telefonos listát!! V. Nicike számát! Aggódom, mert már régen volt.
20150601134430
 
 


küldöm
Vendég
 


szupik a kepek Tita!
Annanak majd mutatom ha felkelt! mA lassan meg sem fogja ismerni Levit olyan reg latta:)
Vendég
 


Viki
Én mindjárt hívom amúgy is! Majd kifaggatom mi van velük. Azért a számát átküldtem! :wink:
Vendég
 


Nem veszi föl :( . Később próbálom még.
Vendég
 


Köszi a Tamásköszöntést!

Marcsi: ennyi belefér! Ma nekem is palacsintát kell sütnöm a gulyásleveshez...

Wera. szegénykém, nem irigyellek a hasbarúgás miatt... Most nekem sem esne jól! Köszi a köszöntést! Tényléeg nagyon roghan az idő...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Werus!
Köszi!

Tami!
Csináljatok már Anna és Adél képet! Annyira hasonlít a két gézengúz!
20150601134430
 
 


Viki: köszi édes vagy!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Most nézem, Csabi és Emma teljesen egy súlyban vannak.... :shock: :roll: :lol:
Vendég
 


Viki: köszi édes vagy!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Micsoda csók....

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára titanilla78 2009.02.10 11:54-kor.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tita, kész vagyok a képektől, meg a szövegtől, amit írtál hozzájuk! :)
Bocsi csajok hogy nem reagáltam egy csomó mindenre, itt vagyok, olvasok, de olyan bamba napom van... azt hiszem vissza kéne venni egy kicsit a tempóból, de még nem sikerült rájönnöm hogy hogyan... a csütörtök valami extraüberbrutál lesz, és az addigi napok sem kutyák. (csüt. reggel negyed kilenctől háromnegyed tízig óra. aztán tíztől fél 12-ig, utána fél egykor indulunk be Pestre, mert addig itthon tartom az órákat, benn is tartok fél hatig, utána fél hétre haza, mert még két órám lesz. Úgyhogy konkrétan reggel nyolctól este nyolcig órák... Még nem tudom hogy fog menni, de majdcsak rájövök. Ezen a héten ötször kell fejlesztést csinálni, azt hiszem úgy spórolok a két szabadnappal, hogy az egyik arra a napra essen... :)

VKata,lehet hogy elkerülte a figyelmed. TE ismered a Kónya Eszter főorvost? :) Hozzá kellene időpontot kérnem és elmenni. Meg tudsz nekem valami elérhetőséget adni, ahol fel tudom hívni a MAdarászt?

KépKép
muffin
 
 


nem egyszerű ezzel a disznóval csókolózós... :)

KépKép
muffin
 
 


Evelin: 06-1-450-3700 a Madarász száma

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Tita: nagyon szépségesek vagytok (gyerekeid: csak ámulok)
Tamásnak: boldog szülinapot! Örülök, hogy most rendben mennek a dolgok!
Gratula a 20. héthez, na ez is egy mérföldkő ám!!!

Evelin: bocs! Nem ismerem! Ez tök vicces én azt hittem mindenkit ismerek ott! :shock: :shock: :shock:

A Mararász száma 4503700 (porta) ott bizti megmondják!
Vendég
 


Sziasztok!
Jó nagy élet van itt ma szerencsére! :lol:

Voltunk a védőnőnél, Zsolti három hét alatt fogyott 5 dkg-t!

Nórinak, és Emmának boldog hófordulót!!

Visszaolvasni még nem tudtam, de már nyekereg, megpróbálom elaltatni és jövök!

Kép
Kép
patr
 
 


Marcsi: nekem is feltűnt, hogy egyforma a 7-hós súlyuk! (mi röpke 2 kilóval vagyunk lemaradva) :lol:
De a házidokink szerint nem gond, van ez így! Hát jó! (nagymamám szerint neki mind két gyereke csak 8 kiló volt egy évesen)
Vendég
 


Csilla, nektek is kitartás! olyan jó olvasni a szavaidat...
Remélem gyerköceid hamar meggyógyulnak és tudsz egy kicsit pihizni!

Lacus megzabálom!

Marcsi, mostmár nagyon kiváncsi vagyok.... 8)

Titi, örülök h Tamással jól alakulnak a dolgok! Gyönyörűek a fiúk!
Boldog szülinapot Tamásnak!

Szly majd keresek képet,csak nem tudom hol vannak mert le lett törölve a gép!

Wera, nem semmi hogy egész lengyelo. küldték a kocsit... :shock:

Evelin olyan jó hogy csupa jóhireket kaptok! dolgoznak a kishangyák.... :lol:
bencuri
 
 


Nem vagy semmi Eveli, jól bevállaltad! Nincs segítséged, hogy legalább Eliotot ne kelljen rángatni? szegénykém azért pihizz néha! Fele ennyi energiám lenne mint neked, semmi gondom nem lenne!
Ezt kívánom neked!
Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Viki: nem is egy labast....azota tan nem olyan sokat :oops:
Mar nem hasonlitanak annyira egymasra de keszitek fotot majd.

En otthon sutottem palacsintat, hugommal vagy 1 oran at csinaltuk, ere kb 5 perc alatt elfogyott. O kente hat jot szorakozot vele, csinalt nutellas tejszinest, tefolos, fahejjast.....de nagy sikere volt;)

Evelyn: nem semmi ennyi orat, te jo eg! Kispasit cipeled magaddal vagy leadod?
Kar hogy nem angolul tudok, lehet leehtne nekem is nehany tnitvanyom...a nemet nagyon nem meno nyelv( ami ertheto en is utalom:) )

Titi: te most nem mesz uhra? VAgy a te dokid csak a kotelezoket csinalja?
Nagyon durva, hamarosan lesz egy pici baba! Annyira jo!
MAjd megyek segiteni!!!!!!!!!!!LEgalabb kibabazom magam:)
Nemde tenyleg megyek, Levit kicsit lefoglalni, hogy levegot venni legyen idod:)
Vendég
 


Lacus nagyon kis cukorfalat meg kell zabálni, a két Emma és Dórika gyönyörőek!

Levi felébred és annyira nyűglődött, hogy vissza kellett altatnom....
Most itt alszik melettem a babakocsiban :shock: :P

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Bondi!

Már nekem is nagyon fúrja az oldalam....
De végre az egyik illetékes itt van.... :wink:


Kata!

A nagyok nekem is 1 évesen voltak 9 kilósak... :roll:
Vendég
 


hu Wera: Nori akkor igen jo eroben van!
Amugy ismeros hogy egy gyerek pelenkazasa ebbol all, akisfiu is ezt csinalta akire vigyaztam, gyorsan le kellett szokni arola mikor terhes lett az anyukaja.
Annaval amugy mar en is kiabaltam, akarmennyire is szegyenlem magam utana igen ki tud hozni a sodrombol, en tudom nem erti meg azt hogy nem, meg ne csinald, nem szabad, meg hagyd abba, de akkor is, olyan idegtepo tud lenni, mikor semmit nem tudsz tenni mert o folytatja amit kigondolt....na tegnap ezert mentem le vegul vele, mert ugy ereztem ha meg egyszer odajon hozzam es felkepeszkodik a labamban en szetdurranok az idegtol( hozzateszem igen rosszul voltam, gorcsolt a hasam, hanyonger, mi egyams, no meg ilyenkor idegesebb is vagyok az atlagnal) utana mar ok volt.
MEG IS BESZELTEM MA MAGAMMAL MUSZALY KIS TURELMET( bocs ez nagy betu lett) kenyszeriteni magamra, mert velem annyit orditottak, es en nem akarok vele kiabalni, mert tudom az rossz, raadasul nem is erek el vele semmit.
Vendég
 


nnnna, teljesen elkészültem az ebéddel, konyha tiszta, kaja kész, Emma alszik...

Úgyhogy picit ráérek... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hat Anna sem lesz 8 kg 7 honaposan de nem is banom, szerintem o olyan 7 korul van....de majd kb 2 het mulva megyunk tanacsadasra.

AKAtaek indultak:) De jo!
Igy megusztam az apehhoz valo kiruccanast!
Vendég
 


Mondtam már, hogy ma megyünk Győrbe?

Megvesszük a laminált padlót a hálóba, mert megkezdődik idehaza a hajcihő...
Közben pedig bekukkantunk a koleszba is, viszünk neki egy kis hazait...

Emma felébredt.. :roll:

Az ablakcsere hó végén, vagy köv. hó elején lesz...
Nem tudom, mit csinálok akkor...
Hova költözzek?????
Vendég
 


Na, megvolt délelőtt a sétánk, és nagyon jó volt a hóesésben sétálni! És hajfestéket is vettem!

Titi!
Nagyon szépségesek vagytok!

Nálunk is palacsinta volt ma az ebéd, mert maradt még tegnapról! Holnapra valami Norbi recepteből csinálok valami 1-es kódost. Valami csirkést!

d.dodó
 
 


Marcsi, ide jöhettek! :lol:

Nem tudtam elaltatni :shock:

Mennem Zsu-ért nemsoká, ma nincs napközi! Tegnap szóltak, még időben! :roll:

Kép
Kép
patr
 
 


Jaj, és képzeljétek, jövök haza, már volt itt a postás! Jött egy csekk! Amit nem befizetnünk kell, hanem beváltani!! :lol: Jájöttek hogy az egyik helyen mult hónapban túlfizetés volt, és így küldték vissza.

Aztán telefonáltak a hivatalból (multkor ugye irtam, hogy még be is mentem, mert keveselltem a pénzt amit apácskának utaltak, de azt mondták az annyi és kész). Na most szóltak, hogy észrevették, hogy keveset utaltak, és 12-én utalják vissza a többit! :lol: Egyből jó kedvem lett!

d.dodó
 
 


Dodó, de jó hirek! szupi!
bencuri
 
 


Köszönöm Patti!

élek vele :wink: persze nem tudom, apa mit fog szólni.... :roll:

Kikével nem beszéltél?
Vendég
 


Lassan mennem kell, megetetem az én kis éhenkórászomat, és utána hamarosan indulunk.....

(semmi kedvem ilyen hidegben kimenni.......brrrrrr fúj a szél is...)
Vendég
 


Kike hol vagy? Gyere már! Kilyukad az oldalam!
20150601134430
 
 


Rohanok Zsu-ért!

Annyit elárulok, hogy Kike otthon volt!
(nem tudom, miért nincs)

Kép
Kép
patr
 
 


Kike!
Már én is nagyon kíváncsi vagyok!

d.dodó
 
 


Na Kike: kilyukad az oldalam a kíváncsiságtól! Hol vagy??
Vendég
 


Anita?
Andi?
ti merre jartok?
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi hogy csak most jöttem!

Patr:Köszönöm szépen a varrógépet,és az iskolatáskát!!!! :D :D
Angyal vagy!!Mivel tartozom?

Apa most ment el dolgozni,Domi alig van meg nélkülem,mikor alukált,akkor sütöttem,meg puceváltam a varrógépet :D ,és próbálgatom befűzni,meg varrni vele,még valamit állítanom kell,mert nem egészen jó a varrása,de már alakul :D
Még egyszer hálás köszönet,és örök hála!! :D :D

És Dominak tényleg fogcsücske van,felül,bal oldalt! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Olyan szépeket fogok varrni ezentúl,hogy csak na! :D :P

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Vidokata:köszi a hiányoló sms-t :D -egyébként igen,Erzsinek szoktak szólítani :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Komolyan mondom Csajok,ti olyanok vagytok,hogy ilyen manapság kevés ember van,már annyi mindent kaptam tőletek,és lelkileg is!!
Szeretlek titeket!
Én is szeretnék már adni valamit!!
:oops:
És legfőképpen találkozni ennyi remek emberrel!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ó az nagyon jó! Én is kaptam anyuméktól tavaly karácsonyra varrógépet és olyan hasznos egy masina, én nagyon szeretek varrni!
Vendég
 


Pattikám! Te egy Kép vagy!

Nicike fog jönni, ha tud. Lili sokat forgolódik, nem lehet 1 percre sem magára hagyni.
20150601134430
 
 


Kata:miket szoktál varrni?

Végre én is megfoltozhatom a kölkök lukas gatyáit szépen,nem csak úgy ímmel,ámmal :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Még nem sikerült visszaolvasnom, de remélem összejön...
A 7végénk kösszönjük jól sikerült, de nem tudtunk ott aludni, mert a kutyusnak nem lett volna aki enni és inni adjon.
Így olyan 6 óra körül elindultunk haza, én vezettem, mert Apa sörözött, és 1/2 9 előtt itthon voltunk. Az út pedig nem 150 km-es, hanem 200-250 km -es volt.
Egyszóval jó volt.
Bence már teljesen kilábalt, és már én is túl vagyok rajta, most Apa nyűglődik egy kicsit de szerintem Ő is hamar túl esik rajta. Jól meg fertőzött minket eza kisördög! Gondolom ez nem influenza volt, mert elég enyhe lefolyású nyavaja volt.

Na megyek is és visszaolv., h hogy vannak a kis és nagy betegek ill. kivel mi történt!

Rólunk még annyit, h a Művészúr tud fordulni csak nincs hozzá kedve. Azt csinálja, hogy már majdnam hasra fordul, de amint megszerzi a játékot azzal a lendülettel már fordul is vissza a hátára. :evil: Soha nem fog mászni! :cry:

A héten nagy takarítást rendezek, így túl sokat biztos nem fogok zavarkodni! :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.10 13:17-kor.
Vendég
 


Ez hogy ,ment el kétszer? Nem értem, csaak velem sz@rakszik ez a rsz? :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.10 13:18-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?