Új privát üzeneted érkezett!

Orsi!
Dolgozni dolgozunk, de már írtam többször h én a spontán tesóhoz nem fűzök nagy reményeket.

Én hoztam kis vigadalmat:
6-12 hónap között

- ha a gyerek elalszik végre, akkor a postás csenget. De kétszer!!

-a törlőkendő pont akkor fogy ki, amikor a babád nyakig kakis, és a vízszolgáltatás előreláthatólag!!! 14 óráig szünetel.

- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.

- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.

- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.

- napi négyszer átöltöztetni nem is sok.

- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.

- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!

- 1 óra cipelés után egy 6 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.

- a legjobb játék a pillepalack. Minden más pénzkidobás.

- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed, egy reklámszatyorba sem férne be.

- mindenen a bevarró címke a legérdekesebb.

- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.

- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a WC-re is követ négykézláb.

- amíg a gyerek iszik a cumisüvegből, már lila fejjel és lélegzet visszatartva nézve őt rá kell döbbenned, hogy ő tovább bírja 1 levegővel, mint te.

- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.

- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.

- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.

- a baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát.

- a baba nem ismeri a türelem szót! (sem)

- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.

- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan, mint futó vadra lőni..

- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábán.

- miközben eteted, mindenki rajtad röhög, aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.

- a baba tojik rá, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.

- fel sem tűnik, ha kicsit hányásos a pólód.

- van, hogy 4 napig ki sem bontod a lófarokból a hajad. Kelsz és fekszel vele.

- rájössz, hogy a mikróba tett babakajás üvegből 40mp után kirobban az egész főzelék és mindent beterít.

- az etetőtálcára csöppent főzelék sorsa a tenyérrel szétcsapkodás. Ha nem vagy elég gyors a papírtörlővel.

- elnyúlni egy nagy kád habos vízben, arcpakolással, gyertyákkal körbe véve, egy pohár itallal. Na ez innentől csak ábránd marad.

- ha 1 szál hajad kilóg a copfból, akkor azt megtalálja és szép lassan kitépi.

- ha megvetted a méregdrága játszószőnyeget lelógó cuccokkal, az elektromos hintát, a bébikompot, a babataxit, a félsátor áll a nappaliban, a felfújt kismedence is teli játékkal a szoba közepén, a járóka felállítva, a babakocsi a folyosón, és éjjel minimum 1 labdán átesel a 7-ből. . . Akkor rájössz, hogy kiszorítottak a kecódból.

- ha eddig fújoltál egy nyálzó kutya láttán, akkor még nem tudod, milyen, ha megpuszil a csorgó nyálú gyereked.

- bármilyen földre ejtett morzsa vagy kajamaradék a szájában köt ki.

- többé nem kell mosni a papucsod talpát, van, aki tisztára nyalja.

- nem csak a saját lábujját tudja és fogja a szájába venni.

- a nagyszülőkhöz érkezve te már a kocsiban láthatatlanná válsz számukra.

- lehet égnek álló seggel aludni!!!

- vendégségben is képes pólón és melltartón át bekapni a bimbódat.

- nem csak anya haját jó szálanként húzgálni, ott van apa mellkas szőre is.

- igenis meg lehet enni egy 3 fogásos vacsorát 4, 5 perc alatt.

- csak addig néz a fényképezőbe, amíg nem nyúlsz az exponálás gombhoz. 32 képből 1 sikeres.

- vetkőzni öröm, öltözni kín.

- a " de én ezt így csináltam " mondat egy idő után kiváltja belőled a nagyigyilkos indulatokat .

- ha bevásárlás után cipekedsz az emeletre, karodon gyerek, töködön is csomag lóg, akkor leejti a cumiját.

- a spejz úgy néz ki, mint egy bébiétel depó.
20150601134430
 
 


Emma nagyon cuki
Na énis fotózok, friss ropogós a héthónaposomról.


Kép

Kép

Mindig ilyen teli szájjal rötyög :wink:
Vendég
 


Viki!

Egy volt osztálytársamék örökbefogadtk egy babát, annyira nem sikerült nekik, erre láss csodát, másfél éven belül spontán teherbe esett a lány :P
Nagyon-nagyon drukkolok!
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Boldog hófordulót kicsit megkésve Adélnak, Zsoltinak, Emmának,
és természetes a ma ünnepelöket is istenke éltesse sokáig: Nórit és Emmát! ( remélem nem maradt ki senki :oops: )

Julcsinak eljött a nagy nap! úgy várom már h Kata hozza a babás hirt! :D
bencuri
 
 


jó reggelt!

Mi pihenünk a szar éjszakákra...mióta megszületett nem voltam ilyen pihent :)
Apával mi is szoktuk mondogatni ( mega családtagok is) hogy olyan kiscsajt mint Adél tutira nem tudunk mégegyszer összehozni :)
Viszont még mindig nem mászik...

Emmusnak és Nonónak Boldog hófordulót!

Marcsi, jó kis reggeli dumák voltak ezek! :)

Osri, nekem az Avent krém nagyon bevállt, csak drága. :(

Dórika irtó jól néz ki a motoron!

Roni sajnálom az éjszakákat! Képet!

Tolmácsolom a drukkokat Julcsinak, olyan izgatott vagyok én is! :)

Kép
andkata
 
 


Viki!
Hogy vagytok? Dödikém? Szoncesz?

Csillám!
Hogy aludtatok?

Emma milyen kis vigyori! Imádom!

Orsi!
Aranyos sztori, csak ezek mndig mással történnek meg.
20150601134430
 
 


Viki, Szoni-boni már javul, ennek jele h éjjel már csak 2szer kelt, és kevesebbet köhög ,dr.nénivel abba maradtunk nem kap a.b.-t!
Dönc, most van mélyponton szegény néha még hány is okyan csúnyán köhög :cry:

Lacus alszik?

Mindkettő Emma édes!

Dórika a motoron nagyon vagesz!
bencuri
 
 


Sziasztok!
Boldog Hófordulót mindkét Emmának és Nórinak!

vkata!
Dóri nagyon ügyes!

Marcsi!
Emma szépséges. Mindig megcsodálom azt a hosszu haját!

Éjszakába kétszer keltünk!

Reggelre meg behavazódtunk!

d.dodó
 
 


Ó a két Emma kép csodás!

Milyen kis hölgyikék!

Viki: ez marhára igaz amit feltettél :lol: :lol: :lol: Mi minden kajálás után öltözünk (most már sajna ez van)
Vendég
 


Bencuri!
Dödinek jobbulást!

Kata!
Még tart a látogatási tilalom? Ilyenkor még az apukát sem engedik be látogatni?
Lakást néztek mostanában?

Tényleg!
Tart még az influenza? Mert pénteken Emmával vonatozni fogunk, bemegyek a melóban Monorra az adópapírok miatt. és kenguruban szeretném vinni, csak az fél óra vonattal.
Vendég
 


(Marcsika, elrontottam a köszöntést de már javítottam) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Ezek az Emmák milyen közel születtek egy máshoz!
Vendég
 


Bencus Dödiliónak jobbulást! Szonciliónak pedig Lackó extra gyógypuszót küld.

Nem alszik, éppen a fiókaot akarja kihúzni :shock:
20150601134430
 
 


orsi!
Emma nagyon édes! Milyen kis vigyori!

marcsi!
Nagyon jó a vicc! :lol:

viki!
Ez jó.... és milyen igaz is!!!

Julcsinak drukk!

d.dodó
 
 


Orsi: tart még rendesen de talán jobb ha kengurúval viszed mint ha kocsival, mert így kevésbé tudják "leköpni"

Bencuri: jobbulást mindenkinek!

Bondi: hogy vagytok? Otika???
Vendég
 


Köszi, át is adtam! nagy mosolyal dijazta!

kéményseprők mikor csengetnek mikor gyerek kibontva és csupa kaka! :?

Majd mikor már ki is pakolja a fiókokat! :D

Orsi, köszi!
az aventos bimbóvédő tényleg nagyon jó én használtam!
Monortól nem messze laknak a legjobb barátnőmék is ! :D
bencuri
 
 


Viki!
Tegnap a barátaink 13 hónaposa már nyitogatta a fiókokat és kivette az uram farmerját is. Azt hittem megzabálom.
20150601134430
 
 


Jó az új vonalzóid! :wink:
20150601134430
 
 


köszi, várom a tavaszt ezért gondoltam beújitok.....
bencuri
 
 


:oops: :oops: mindkét Emmának boldog hó fordulót!

Bencének jobbulást!!!

Kép
andkata
 
 


Jajj de jo hogy mukdoik ez a dolog ujra!
Tegnap vagy ezerszer probaltam, reggel meg irtam is, de el mar nem ment, utana meg kiirta hogy ma lesz ujra, hat en sem neztem mar e miatt meg.
De a lenyeg ujra jo!


Julcsinak drukkolok! Nagy nap ez a mai! Es szuper! Egy kis torpevel es nagyon sok orommel lesz gazdagabb az ut meg...tok mindegy!
Kerunk majd kepet a kicsi fiurol! En ujra ott tartok hogy egy ujszulotett latva kipotyognak a konnyeim, es ket baratnom is babat var( bar az egyikuk nagyon rogos uttal: veteles, most meg a 16ik heten van mar de mar korhazban szigoru fekves verzett tobbszor, mindezt ugy hogy van egy masfel eves kislanya...szoval neki kerek nehany imat!) es most tok izgatott lettem mi lenne ha....de nekem sikerul hamar elhessgetnem ezt a gondolatot, ha a szulesre gondolok, meg mikor igy mensi idejen meg mindig le akar szakatni a gat....


Marcsi: a kenguru boltban tegnap lattam olyan Tomme Tippee rgukas cumit!
Emmanak a szepseges nagyhaju, baratsagos kicsi lanynak boldog hofordulot!


Masik Emmus is igen csini, az a kacaj! Vidd nyugodtan es tenyleg jobb a kenguru!
Most akkor a mai nappal mi van? Mehetek takaritani vagy setaltatni, jottok, Kataval talizunk, vagy???????????????


AKata: a heten jottok?vagy jovo het?Vagy????????????


VKata: hat igen en is sok embernek meseltem mar, hogy valami foldre szallt angyal! Amugy latva ferjedet van alapja a nyugodsaganak, csendessegenek, a szepsege meg toled van!
Tok ugyi a motorrral!
En Annat hintaloba ultettem- van oldala is- otthon jo nagy volt neki de elvezte, egesz addig mig ra nem jott ogy fel kell allnia....

Viki: kuldhetek kepet kicsinyitesre??????????
Koszonom!


Evelyn: sajnalom a potya utat, de jo hogy jo hirt kaptatok! A kanalas eveshez kitartas!


Anna itthon sokkal jobban alszik, es e kapcsan meg amit baratnom is meselt, jutott eszembe, hogy a NAGYOn NEM AlVO gyerekek agyat nem probaltatok mashova tenni, akar hiszunk akar nem az ilyen fold alatt futo energia, toers es satobi dologban befolyasolja az alvast, az egeszsegi allapotot...ha nincs is penz bemerteni, vagy nem hiszunk benne megeri kiserletezni nehany butor arrebb rakasaval.


VEda????????????
Niki????????
Tita?????????????????????????????????????????????????/



Bondi: bator menekules:) na de viccet felre teve, minimum ennyi jar! Foleg hogy ne otthon torj zuzz. Mert akarmilyen nyugodt vagy ertheto hogy fogytan a turelmed a betegseg , a faradsag miatt! Kitartas!
Hamarosan vege! Es gondolj arra milyen jo hogy nem a ragyogo madarcsicsergos tavaszban toretent ez mikor csak szobafogsagal tudod magatokt benn tartani, hanem most a zord hidegben, mikor meg jobb is otthon!
Na.....gondolj barmi szepre jora, csak legyel kicsit vidam!
Vendég
 


Katák köszi!

A.Kata, nem tudni mikor lesz a csaszár? Apuka azért megnézheti a babát?
bencuri
 
 


Tamikám!
Örülök h jobban alszik a szépség Tündér otthon. Dobjad a képet haver!

Nelli!
Milyen volt a kirándulás? Bence hogy érezte magát?

Ildi!
Hogy vagytok?
20150601134430
 
 


Tamara, drukkolok a barátnődnek!
örülök h Anna jobban alszik itthon! Hintalovas képet kaphatunk?
bencuri
 
 


Orsi: le tudnad kerlek ma merni a kotos hordozo vall es masik mantjanak hosszat es szelesseget, illetve a hatamla mereteit?
nagyon koszonom!
Vendég
 


Tami!

jó, hogy jössz!
nekünk ma nem jó, sajnos.
de csütörtökön bármiben benne vagyunk!!!! :P
ha ráértek....

és remélem a barátnőddel minden oké lesz.
Vendég
 


Képzeljétek! Lacus durván térdel és rugózik. Tegnap a barátainknak is megmutatta. Próbál innen oldalra "kiülni". Megzabálom, olyan édes!
20150601134430
 
 


Tami!
nincs centink :oops:
de du. megyünk el és vezek egyet, de csk estére ígérhetem.

esetleg nézd meg a babakozelben.hu-n, hátha ott írják.
vagy írj a csajnak emilt, nagyon készséges
Vendég
 


Amugy ebben van valami hogy a kicsik nehezebben kapjak el az influenzat mint mi?
Vagy ez csak a szoptatott babakra igaz?
Csak a dokino mondta meg reg, tel elott mikor mondtam ne vigyem majd sehova megelozes kepp, akkor mondta hogy nincs ilyesmire szukseg, ritkan kapjak kel...

MEg eg ykerdes: en nem kaptam ilyen apeh csomagot mert meg soha nem irtam itthon ado bevallast, illetve Aleko eddig gepen toltotte ki, d emondta az ismerosom hogy ismet uj program meg bonyolultabb raadasul neknk tavaly tonre tette a gepunket a zsenialis programjuk, szoval nki is pepiron akarjuk beadni, igy neki is kene. Szoval HOL Lehet szerezni ado bevallashoz azt a csomagot? Nyomtatvany bolt, papir iroszer vagy csak az apeh?
Es ha az apeh csak a keruleti intezmeny, vagy barhova megyek van nekik es adnak sorban allas nelkul?
Vendég
 


Tami: a játszószőnyeget immár mi is "kinőttük", szóval alkalomadtán visszavisszük (ha végre egyszer találkozunk újra) és nagyon nagyon köszönjük! Jó szolgálatot tett!
barátnőnek: drukk!

Adél és Zsolti 7 hós képeit is szeretnénk ám látni!!!

Wera: lehet azért anyatejes a kakija mert mostanában csak (vagy szinte csak) anyatejet evett, nem?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (no és akkor az 5 sem fura! Örülök, hogy végre kifelé másztok belőle, így talán a jövő héten már össze is futhatunk???

Viki: nálunk a szomszéd kisfiú 9 hónapos (5,5 hónapos kora óta áll) most már 6-7 lépést megtesz egyedül, na nálunk ős is ki tudja ám pakolni a szekrényeket rendesen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bondi Csilla: neked is akartam írni: hogy jól tetted, hogy elmentél egy picit mert néha nekünk is muszáj, emberből vagyunk véges energiával és türelemmel megáldva. remélem ma már jobb!
Vendég
 


ügyi Lackó!!!
nálunk is most ez az oldalraülés megy, de az egyik kezét nem tudja felemelni, azzal támaszt ki, így olyan kis féloldalas.
a rómaiak ültek így. :P

Lackó nem így próbálkozik,

emma üzeni neki:


m 8jhn nb m m n bhbhhhhhhhhhhhhhhhhh
Vendég
 


Emmának köszönjük a sok puszit. Írta még h randizzanak, maj megkérdezem a fiatalembert ha felébredt, h mikor ér rá. :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Csajok!

Rohannom kell,d e

EMMA MONDJA, hogy NEM!!
ez most már teljesen biztos. Mindig, h alamit nem szeretne, vagy nem tetszik neki egy póz, stb.

ÚÚÚgy imádom!!!
Vendég
 


Viki: nagyon nagyon ügyes! Kép is van róla???
Tegnap mikor ültem Dóri mellett a földön oda kúszott hozzám és mászott felfelé a combomon és mikor felért ő is szinte térdelő pózban volt. (számomra ez olyan hihetetlen mert 3 hónaposan fordult ugyan hasról hátra de másfél hónappal ezelőttig mást nem is tudott, akkor hasra fordult de vagy három hétig ezt sem gyakorolta túl sűrűn és 2 hete meg teljesen beindult)
Vendég
 


Nincs még képem, mert a kis piszok ha meghallja h bekapcsolom a gépet, akkor hara vágja magát, feszít és vigyorog. Meg van a pavlovi reflexe a sok fotózás után :lol:

Sztem a babák annyi újat mutatnak egyik napról a másikra, h győzzünk majd kamillázni.
20150601134430
 
 


oha Orsi, a babakozelben tobb adat van megadva hogy ahogy akarod de miel en csak a tied probaltam en ugy akarom:)


anna is megtesz nehany lepest igaz kapaszkodva.
maszni meg mar gyorsabb mint en a labaimon :shock:
oszinten arany ido volt mig nem maszot....
Vendég
 


Orsi!
Ari Emma h mondja a nemet. Én Lacusnak azt tanítom, h baba. Mondom neki lassan h ba-ba, ba-ba. Erre kiröhög.
20150601134430
 
 


Tami!
Elküldtem! ;)
20150601134430
 
 


Viki: koszonom!
Vendég
 


Jó reggelt!

Vkata
Látod, mondtam én hogy Dorci is hamar meg fog táltosodni és nem is kellett sokáig várni rá!!! :lol: Cukik a motoros képek! :D
Kaki ügyben én is arra gondoltam amit írtál Te is. Most megint visszaesett a főzelékfogyasztásunk, kb 1/2 - 3/4 üvegnyire. Szóval gondolom ezért... :wink:

Bondi
Sajnálom h kiborultál. Tényleg nehéz rólad elképzelni! Remélem most már csak jobb lesz!

Dodó
Álmomban már a 2. babódat vártad!!! :lol: Láttam a vonalzódat 7+3 voltál!!!!! :twisted: :lol:

Tami
JÓ hogy újra itthon vagytok! Adóbevalláshoz nyomtatványt lehet letölteni a netről is!
Szorítok a barátnődnek! Az enyém 4 terhes barinő már mind megszült! Utolsó a múlt héten! 3 lány, 1 fiú és a lányokkal mind úgy jártak mint én (csilliárd óra vajúdás után csaszi :shock: :evil: )
Hogy bírsz Annával mióta otthon vagytok?

Orsi
Asszem még nem voltál köztünk mikor megszültünk, ezért nem emlékezhetsz rá, én nagyon megszenvedtem a cicisebekkel. Kb 2 hónap alatt múlt el... ! Nem ijesztgetni akarlak, neked biztos hamarabb rendbe jön. Nekem a Garmastan használt és az Aloe First - nem tudom ismered-e. Bimbóvédővel szerintem már nem sokra mész, de azért lehet megér egy próbát. Nekem Nóri nem fogadta el, mert nem tudta mi az, addigra már megszokta a cicit. Hogy elég lesz-e 1 cici? Háááát, ezt nem tudhatom. Esetleg ha a fejés nem fáj annyira, azért azt megpróbálhatod a sebes ciciből és legfeljebb odaadod neki cumisüvegből. Ha nagyon éhes, abból is megissza, meglátod! :wink:
Vendég
 


Orsi: Emma is nagyon ügyes!
Vendég
 


jó reggelt mindenkinek! megjöttünk az ideggyógyásztól, és a következőket írta:
Eliot jelenleg 7 hónapos. Sokat fejlődött, hízott, nyúlt.
Visualis figyelme élénkebb, sokat gőgicsél. Oldalra, oda-vissza fordul, hason tenyérre is támaszt, erőteljesen felnyomja magát.
Neurológiai status somaticusan harmónikusan fejlődik. Éber, élénk, tudata tiszta.
Szájpad hasadék kevésbé tátongó.
Agyidegek: divergaló bulbus állás (anatomiai okból), egyebekben durva agyideg tünet nincs.
Generalizált hypotonia, laza izületek. Ülésbe húzva fejét még lassan emeli, rövid ideig tartja. Görnyedt törzstartással ül lebegő ülésben.
Ép reflexkör, kóros reflex nincs. Paresis, ataxia nem észlelhető. Vízszintes Collisban kezekkel letámasztást nem keres következetesen.
Visualis inger után lassan fordul, de ügyesen hasára tud fordulni. Háton medencéjét emelgeti, így helyzetváltoztatásra is képes.
Személyt, tárgyat érdeklődve figyel, kifejezően gőgicsél.
Magatartása kedves, barátságos, kommunikatív.
Vélemény-Javaslat: statusában progresszív jel nincs. Somaticus, motoros és figyelmi fejlődésében kifejezett fejlődés mutatkozik, KORÁHOZ KÉPEST LÉNYEGI ELMARADÁS JELENLEG NINCS!!! :) :) :)

KépKép
muffin
 
 


Majd mindjárt visszaolvasok, csak ezt le kellett írnom.
Vkata, tőled akartam még kérdezni, hogy te Kónya Eszter főorvosnőt ismered? Hozzá kell majd mennünk.

KépKép
muffin
 
 


es bar Anna meg nincs 7 honapos, nehany kep:

Kép lovacskaban Kép Kép cascoban Kép megyek a konyhaba Kép fogacska, ne igen latszik, jobb also
Kép allni minden aron Kép annyira edi, de nem szopja az ujjat csak neha
Vendég
 


Evelyn!
Én laikusként azt látom h ez tök jó hír: Kép
20150601134430
 
 


Evelin!

Pont most gondoltam rátok!!!!

Futkosott a hideg a hátamon, ahogy olvastalak!!!!

Annyira-de annyira örülök!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szuper kisfickótok van!!!!

(nem akarsz esetleg egy superman jelmezt beszerezni neki? illene a karakteréhez! :wink: )
Vendég
 


Anna Kép
20150601134430
 
 


Evelyn: na latod! most mar aztan vegleg megmobdtak nektek a tutit! annyira jo! olyan ugyesek vagytok, mennyire megeri az a sok energia nyuzas, ......csak igy tovabb!
Vendég
 


A legeslegjobb hírt elfelejtettem mondani....

Tegnap akartam, csak ez a fránya babanet...

Szóval tesóm tagnap volt dokinál, ééééééééééééééééééssssss, volt 2 db érett petesejtje!
Az egyik több, mint 2 cm-es!!! A méhnyálkahártya is szép vastag, doki szerint biztató!

Este megkapta a tüszőrepesztő szurit, utána már csak apukán múlik a dolog!

Remélem, ügyesek voltak!!! :wink: :lol: :oops:
Vendég
 


Anna csodaszép, mint mindig!

Nekem az utolsó kép tetszik a legjobban...
Vendég
 


Sziasztok!

Emmának és Nórinak Boldog Hófordulót!

Julcsinak Hatalmas DRUKK!

Viki! Szerencsére úgy néz ki, hogy azt a három napos lázat szedtük össze! Már múlnak a pöttyök is! Szabi jól van csak nyügi egy kicsit!

Muffin! Nagyon örülök a jó híreknek! Eliot egy igazi HŐS!

A babák nagyon tündériek! :D

Tegnap egésznap nem bírtam fellépni nagyon mérges voltam!

Bocsi de most lépek mert Apa itthon van!

Jók legyetek!
Puszi
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?