Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska Tomcsija: ő is nagyon népszerű lesz! Mérleg ascendense jól passzol az oroszlán jegyéhez. Ő is igazi Oroszlán, de finomítja a Mérleg-jegy kiegyensúlyozottsága, nyugalma. Jókedvű, érzelmileg túláradó. Mindenféle hóbortjai lesznek. Jól vág az esze, könnyen tanul. Rendkívül lojális családjával, és barátaival. Nehezen viseli a kritikát, ő maga azonban időnként tapintatlan. Sosem haragtartó, nagyon szeret mindenkivel jóban lenni. Sok barátja lesz.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 12:20-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 12:21-kor.
Vendég
 

 
 

Kata:nagyon köszi a választ!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Délután 3-kor bedőltünk mind a 3-an a nagyágyunkba. Lizy előszőr játszadozott, aztán ő is hajlandóságot mutatott alvásra! Most keltünk fel! :oops: :lol: Ilyen is rég volt! És olyan jól esett! 8)

kata!
Ügyi vagy hogy ennyit főztél!

d.dodó
 
 


Egészségetekre Dodó!!!

Tudom, Kata csak tegnap letörtem kicsit, hogy mennyiért MIKET akarnak rásózni az emberre...
Adél se íz igazi moóta felébredt pedig két napja olyan jó kedve van.
Szerintem nagyon megvislei őket ez a hőmérsékletingadozás!

Marcika nemsokára megszületik! :):):)

Kép
andkata
 
 


Csajok!
Az én leányzóm ma napközben nem szopizott már! :( :shock: Azt nem baj? Csak reggel, este, és éjjel. Szokott még délután 4 - fél 5 körül, de most nem kérte! (tegnap még evett délután). Fél 2-kor evett utoljára 200 főzeléket!

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 12:21-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 12:22-kor.
Vendég
 


6 hónapos kép ( sajna csak olyan volt amin velem van...)

7640 gramm

Kép

Kép
andkata
 
 


De olvastam Katus, bocs, csak elfelejtettem reagálni...

Gratulálok! Minden rendben van?

Csaszi sajna csak kedden valószínű. De Julcsi egy hősként viseli...

Kép
andkata
 
 


Kata, nem hét hónapos? :shock: :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


akata!
Nagyon szépségesek vagytok!

Na, most végülis evett az egyik ciciből, de nem a telibből. Lehet, hogy estére tartogatja a finom falatokat? :roll:

d.dodó
 
 


Julcsinak több tonna drukk!
Tényleg én is csinálok egy mai képet!

Kép
Kép
patr
 
 


Hat hónapos Patri...

El voltam vele maradva. A hét hónapos most jön :)
Épp Zoli készíti...:)

Kép
andkata
 
 


hazaertunk
otthonedes otthon

orulok neki, mert tegnap mar nem kaptam levegot :twisted: :evil:

Aleko szep rendet csinalt en mar ki is pakoltam, Anna meg orul a kis birodalmanak, be sem all a szaja es keresi az alkalmatossagokat hogy felalljon:)


igyekszem visszarazodni az itteni eletbe!!!!!!!!!!!!!!!!


Orsi; keddre nem mondanak rossz idot setaltassam egyet Emmat hogy tudj takaritani???????????

Marti: tudok segiten a pakolasban?
Vendég
 


Kedd közös séta, Tamara???

( Mondjuk nem mondanak valami szép időt...)

Kép
andkata
 
 


Hét hónapos kép ( hintában)

8080 gramm
Kép

Kép
andkata
 
 


Ez meg a ráadás

Kép
Már megint mit akarsz, apa?

Kép
andkata
 
 


Viki, küldhetek avatarnak képet???

Kép
andkata
 
 


VKatus!
Ügyi vagy. Lackónak az üveges cukkini nem jött át, de almával keverve kicseleztem, és bevágta.

Csillám!
Buksisimesz!

AKatus!
Nagyon szépek vagytok együtt!

Adélnál azok a szemek!

Dobjad babám a képet! ;)


Tami!

Üdv újra otthon és a mátrixban!
20150601134430
 
 


sziasztok!

gyors bekukk.

marcsi! kedden feladom a csomagot. akkor mennem kell másért is a postára.

marti! igen persze, a héten egyébként még lesz ruha, ha érdekel :D de utalnod lehet külön kell, mert ez másé :D
de egy postával tudom küldeni, ha ugy alakul.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szia Tamiiiiii!
Most már gyere sűrűn!

Kata, Adél gyönyörű! Akár hat, akár hét hónapos!

Kép
Kép
patr
 
 


Na talán kicsi időm van, jövök hozzátok! (Hiányzik a jó társaság.)


véda: Mikor lenne a tali nálatok? Én menni fogok az elkövetkezendő hetekben szemműtétre, meg fogorvoshoz, meg hivatalokba, de ezt leszámítva szívesen mennék hozzátok a leánykámmal! Esetleg pofátlanul csatlakoznék valakihez, aki tudja az utat hozzátok. :oops: :lol:

Bondi: Sajnálom, hogy ennyire régóta betegeskedtek, de majdcsak vége lesz egyszer a bajoknak. Jobbulást! Az optimizmusotok pedig figyelemre méltó! :wink:

Pati: Esetleg elküldenéd priviben a multkor felajánlott fodrászok elérhetőségét? Előre is köszi!
Írtam - már megint - az apukás topikba. Szerinted nagyon gáz? :oops: :lol:

Akata: Milyen szép Adél!!! Mondjuk eddig is szép volt, de egyre szebb! :) (Bocsi, hogy nem válaszoltam az utolsó sms-edre, de csak másnap vettem észre, hogy írtál. :oops: Nem akartam bunkó lenni. :oops: Lea végül 2 összetolt fotelben aludt, elvolt. :D)
Julcsidnak nagyon drukkolunk!

Tami: [/b]Nagyon aranyos vagy, hogy felajánlod a segítségedet a pakolásban, de egyelőre még azt sem tudom, mi az, amit meg akarok tartani ezekből a holmikból, meg mi az, amit elajándékozok. van egy csomó ruha, amit soha nem fogok már felvenni, főleg mert rám sem jönne. :oops: :lol: Meg a külföldre költözésünkkor semmit nem fogunk magunkkal vinni, csak ami nagyon szükséges... Szóval még azt sem tudom, mit hova tegyek. Meg helyünk sincs túl sok. :shock: Na majd lesz valahogy, most még a kupi sem zavar :lol: (engem, aki mindig allergiás volt a felfordulásra. :roll: )
Remélem, hamarosan találkozunk!

Viki: Lackóról is kérünk képet!

Timi: Köszi, akkor még várom a többi ruciról is a képet, és ha nem csap le rájuk más, akkor még választok közülük.

Még akartam írni, de már nem emlékszem, hogy mit. :shock:
fmarti
 
 


Tamara, elhoztad Marcsitól a rucikat?
Marcsi utaljak???

Milyen üveges cukkinit adtatok? Én balek vettem Hippet és tejszín van benne... Ugyhogy majd vki örül neki :)

Kép
andkata
 
 


Igen hoztam a cuccot. Talizhatunk.
Igen sajna rossz idot mondank vegig, de szeretettel varlak titeket barmikor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

En kecskemetit adtam de nem neztem van e benne tejszin, de szerintem nem mert szornyu ize volt...
Vendég
 


Timi, engem is érdekelne ruha úgy egy év körül...

Köszi csajok :) :oops:

Véda, mi lenne, ha bevárnánk a talival Bondiékat? ( Értem úgy hogy ha Natuson kijön a kórság és azután 3 hét eltelik...) Kb március közepe?

Kép
andkata
 
 


Kata!
A kecskemétiben cukkini, kukorica és rizs van.
20150601134430
 
 


Márti, miért lenne gáz? Én is írtam a fogyókúrás topikba, aztán közben..... :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 12:22-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 12:23-kor.
Vendég
 


vkata: Nekünk Cosy Nest van, amit a Kiddy gyárt, mi szeretjük (csak már kinövi a kisasszony).
fmarti
 
 


Márti!
Hogy vagytok? A sok fennforgást leszámítva? Lea hogy bírta az elmúlt napok nyűzsgését?

VKatus!
Eszik többet Dórika mióta nem "tömöd"?
20150601134430
 
 


Márti!
Ezt Leának küldjük:

Kép
20150601134430
 
 


viki!
Nagyon édes Lackó!

Márti!
Olvastam, hogy már nincs egész 4 hónap a költözésig! Hú de izgi!

d.dodó
 
 


jajj, kata, nemá, totál meghatsz ezzel!
kicsit sem liftezik a hangulatom, ha ilyenre is könnybelábadok???
talizzatok nyugodtan, ne várjatok!!! majd csatlakozunk.

otikám megint rosszkedvű... vége lehetne már ennek...

Kép
Kép
bondi
 
 


Viki: Köszönjük a képet! Lackó nagyon jóképű, egyre fessebb!!! Kár, hogy ilyen messze lakunk egymástól...
Lea egész jól bírta a kiruccanást, pedig rettenetes volt, mennyi helyre "kellett" mennünk. Voltunk 3 dédinél (3 különböző helyen), a 4 nagyszülőnél (anyukámék elváltak, így 3 helyre kellett mennünk), és bátyáméknál is. Leától mindenki el volt ájulva, milyen jó kislány, mi is csak most szebesültünk vele, hogy tényleg az. :D Bár szerintem tetszik neki a társaság, jobban leköti a figyelmét. Alapvetően hamar feloldódott mindenütt, nevetgélt, magyarázott, játszott nagyokat. Nem voltak nagy sírások, egyetlen egyszer fakadt sírva, amikor már nagyon fáradt volt. Én már alig vártam, hogy hazajöjjünk, mert azért a napirendet tartani elég nehéz volt, de túléltük.

dodo: Igen, ha igaz, már júniust odakint kezdjük. :) Olvastam, hogy Lizy egyre jobban alszik, ez szupi!
fmarti
 
 


Jaj még azt nem írtam, hogy azért ezt a költözést kicsit megsínylettük, szerintem nem találja a helyét Lea. Nap közben nincs meg a földre lerakva, csak az ágyon, aminek nem örülök, mert nem merem otthagyni egyedül. A földön viszont egyből minden baja van. :? És este felkel hajnali 3 körül, aminek szintén nem örülök, de ez van, majdcsak helyreáll egyszer a rend. Bár addigra megint elköltözünk, és még időeltolódás is lesz gyenge 6 óra... szerencsétlen gyereknek nem lesz egyszerű dolga mellettünk. :oops:
fmarti
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok.....

Apa most vitte vissza a leánykámat.
Nem merem busszal elengedni, amíg sötétben érne be...

A mellkasszorítás szerintem tuti pszihés, mert ha belelovalom magam valami negatívba, akkor kezdődik. Ma apa nagyon kedves volt, sokkal jobb! :lol: :lol: :lol: :lol:

Viszont a kezem megint bedurrant. :cry: kétszer műtötték már a jobb kezem teniszkönyök miatt, + milliószor volt ínhüvelygyulladásom is.
Szerencsére most "csak" ezt az utóbbit érzem, most van rajta egy kis Fastum gél+ merevítő. Emma alszik, csak ilyenkor tudom rátenni...

Főztem a hétvégén rengeteget meg sütöttem is...

Sikerült megrendelnünk az ablakokat, szerencsére nem csalódtam a srácban, aki hozza őket. (korábban is rendeltünk már tőle, akkor is korrekt volt)
5 db ablak+párkány lesz cserélve.
Úgy néz ki, mi költözünk az emeletre, a Lillus meg a földszinti hálóba...
Már várom, hogy készen legyünk! :roll:

Visszaolvasok...
Vendég
 


Márti!

Június!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

AKKOR TI NEM JÖTTÖK A NYÁRI TALIRA?????????????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ez nem igazság!
Vendég
 


Nincs itt senki?????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Olyan csodaszép képeket tettetek fel... :lol: :lol: :lol: :lol:

Nagyon szeretem nézegetni!
Vendég
 


Szia Marcsi!

Csajok, nagy az isten állatkertje....
Vettünk a múlt héten Misinek egy kabátot a Tesco-ban, baromira le volt árazva, 1300 Ft volt! Tök jó kabát, kár lett volna otthagyni.
Ráadásul már kicsi is rá a kabátja, és lecsúszik a zipzár! De nem ezért vettük, hanem mert tényleg jó áron volt!
Tegnap odaadtuk neki, tök boldog volt, egész hétvégén azt hordta. Nagy boldogan ment abban haza! Hazaértek, kérdi az anyja, hogy az milyen kabát rajta? Mondja neki a Szabolcs neki vettük. Erre ő, vigye haza, úgysem adja rá, telik neki kabátra! Szegény gyerek ott állt leforrázva, az apja meg hazaballagott a kabáttal! :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Patr!
Tényleg nem normális! :shock:


Csajok!
Mitől leet az, hogy Lizy ma minden második kanál után (ebédkor is, és most is) öklendezett! Most pl addig, míg egy adagot ki nem hányt! És délután is csomót bukott (persze a nagytöbbséget szokás szerint visszanyelte) :? De máskor nem szokott ennyit bukni!

d.dodó
 
 


Patr!

Hát, ez a nő nem normális..... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Szakad a hóóóó :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: én már nem akartam havat......


Timi!

Küld a számlaszámodat, és utalok!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Marcsi, ide ne küldd a havat!

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 12:23-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 12:24-kor.
Vendég
 


vkata!
Nem, nem evett irtelen sokat, És már a második kanálnál csinálta. És délután szopizni sem nagyon akart, végül a kevésbé telit elfogadta, de utána sokat bukott!

d.dodó
 
 


sziasztok!

Tami!
Jó, hogy megint itt vagy.
Köszi a keddi felajánlást, de nem erőltetnék rád ilyesmit, elboldogulok, meg már látom Katával is taliztok.

Véda!
olyan kedves tőled, hoyg csinálod ezeket a horoszkópokat.

Márti!
Jó, hogy vagy. Júniusban akkor már mentek? Intézitek a dolgokat?

Bondikám!!!
Nagyon sok energiát küldök nektek!

AKata!
Adél csodaszép még mindig. (és te is) Julcsira büszke lehetsz. Irtó jól viseli ezek szerint, pedig biztos nem könnyű.

Látom mindenki eszi a zöldséget. mi még nem kaptunk rá, de szerencsére s inlac nagyon csúszik.

most nálunk 4 szopi maradt meg (reggel, 10-kor, 3-4 körül és a lefekvéskor...na meg az éjjeliek :? ), ezenkívül két evés van még, de félek, hogy nem elég a folyadék.
Lányok, mit gondoltok?
Ma 50 ml pluszt sikerült beletuszkolnom varázsitatóból.

Egyébként ő meg kifejezetten nyugis gyerek mióta mozog (már maajdnem mászik), elven akár fél órát is egyedül.
de ha elveszek tőle valamit, akkor visít, tiszta vörös lesz és összeszorítja az ökleit, ez már lehet hiszti?

Naa, eldugulok.
Jó éjt lányok
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?