Új privát üzeneted érkezett!

Muffin! Ha nem lett volna tegnap délelőtt lázas akkor nem adtam volna be Neki! Még este is volt hőemelkedése! Remélem, hogy igazad van és nem lesz tőle baja! A foltok most lettek rajta eddig nem volt!
Vendég
 


Jó reggelt!
én már 6óta fent vagyok, kiskakas ébresztett. Éjjelünk annyira nem volt vészes- sokat köhögött ugyan de szerencsére álmában és nem ébredt fel csak egyszer fél2kor, akkor kb 30percet szenvedtünk , ivott, aztán nagy nehezen visszaaludt 6ig. most megint elnyomta a buzgóság! De nagyon köhög és néha már öklendezik is tőle... csak jobb lesz mostmár!

Babu: jaj szegény Szabi... de szerintem sem lehet gond hogy beadtad az antibigyót!

Evelin: Eliot nagyon ügyes ám! hogy tratja már a kis buksiját, úgy megnézném egyszer hogyan "kukacozik" előre!!!Cuki lehet.

Adélnak és Zsoltinak boldog hófordulót!!!

Viki: én én is!!! bundikenyér!!!
Zsöminek zászló lesz a jele- hajót akartunk de az nincs :cry: (kapitány a vezetékneve és ugye az passzolna hozzá)

Zsuzsa: gratulálok a fődíjhoz, ügyik vagytok!!!

Kép
mancsi76
 
 


Hoztam mai képeket:
Kép
Kép

Kép
dittke
 
 

 
 

Dittke! Iza nagyon szép és ügyes! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Mai napra is megvolta bosszankodásom,de mindegy!

Nagyon édes babaképeket láttam!

Hófordulósoknak boldog hófordulót!

Eliot drága nagyon ügyes,és persze Iza is!! :D

Adatokat nem tudok még,de a 7 hónapos Domcsim:
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Hófordulósoknak Boldog hófordulót! Adél, Zsolti!

kike!
Mi volt a bosszankodásod tárgya?
Domi nagyon édes!

Dittke!
Iza tényleg nagyon ügyes!

babuli!
Jobbulást Szabolcsnak!

d.dodó
 
 


Marcsi!
Hogy vagy ma reggel?


Tegnap este írtam ugye, hogy Lizy tejpép, és fél cici után (ami ugyan teli volt) bealudt, sőt a cicizés után egy nagyobb mennyiséget bukott is (valószínű beszorult egy levegő). Féltem, hogy hamar kelni fog!
DE nem így lett! Lizy 3-kor kelt előszőr!!!! Éljen a sinlac és egy teli cici!!!! :lol: :lol: :lol: Aztán 7-kor kelt, de akkor is még 9-ig visszaaludt!


Véda!
Neked akartam még írni, hogy nagyon, de nagyon köszönöm, hogy elolvashattam a könyvet! Csodálatos volt! Sok részénél sírtam! Nagyon érzelemgazdagon tudsz fogalmazni! Tényleg, lesz folytatása a könyvnek? Azt is szívesen elolvasom majd!

ANDI, WERA!!!!
NAGYON HIÁNYOLLAK TITEKET!!!!

d.dodó
 
 


Lizy ügyes! Jó nagyot aludt!
Domi tündéri!
Izának a múlt héten volt 3 napos láza, és 4 napig volt láza, utánna mag úgy kipöttyösödött, mint aki himlős.

Kép
dittke
 
 


Dittke! Szabi nem pöttyös hanem foltos! Valószínű, hogy egy betegségről beszélünk!
Vendég
 


Szegényke! :(

Kép
dittke
 
 


Iza lázas volt már 2 napja, elmentünk orvoshoz, adott antibiotikumot 3. nap, még 4. nap is lázas volt, másnap reggelre tiszta pötty lett. Szombat volt, mentünk ügyeletre, féltem, nehogy a gyógyszertől legyen. Az orvos mondta, hogy 99% 3 napos láz.

Kép
dittke
 
 


Dittke! Nekem a doki mondta pénteken, hogy van egy ilyen betegség. Nekem is azért volt furi mert tegnap is volt láza és az a 4-dik nap volt Nekünk is! Én nem megyek vele ügyeletre majd holnap leviszem a körzetihez a biztonság kedvéért mert amúgy kedden kéne levinnem!
Vendég
 


Iza nyűgös, megyek lefektetem
Szép napot mindenkinek

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Adél babának nagyon boldog 7. hónapot!!

Kata, utalom a jegyek árát! Köszi!!

Nálunk ilyen idill van most "kora" reggel!
Kép

Kép
Kép
patr
 
 


patr!
Nagyon jó a kép!
Nektek milyen volt az éjjeletek?

d.dodó
 
 


Dodó, köszi!
Az éjjelünk a szokásos, én már csak akkor fogok írni az éjszakáról, ha egyszer végre alszik is! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Kicsit le vagyok maradva a könyv miatt, most meg a hétvége miatt. De hétfőtől minden a régi!

Hófordulósoknak utólag boldogat.

Adélnak és Zsoltinak boldog hófordulót.

Látom nem csak én fogok visszamenni dolgozni, mert mostmár eldöntöttem hogy visszamegyek. Ha most nem szólok és tényleg bejön ez az egy évig járó GYED, akkor később nagoyn nehezen tudnék visszamenni, körülményesebb lenne mindenkinek. Csak GYESen pedig végképp nem maradhatok. Szóval hétfőn megyek és megbeszélem az igazgatóval.

Babu! Remélem Szabi hamarosan rendbe jön.

Nagyon édesek a babák és milyen ügyesek már!

Aki az elmúlt napokban tett fel képeket és adatokat a tábliba, küldje már inkább priviben, mert felületesen tudtam visszaolvasni és nem volt időm felírni és elmenteni!

Jázmin most Viburcol nélkül aludt és egész tűrhető volt! Csak alakulnak a dolgok!

Már ki vagyok tőle! Mindennél fel akar állni, napjában többször beveri a fejét, már prezúrok is vannak rajta. A mászástól piros a térde. Tud már turbó fokozatban mászni, leszegi a fejét és megy mint a golyó. Annyira édi!

És!!! találtam olyan tejpépet, amit megeszik. Milupa Stracatellás tejpép 7 hós kortól. Eddig még egyik fajtát sem ette meg, de úgy tűnik ezt szereti.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok, még nem olvastam, egyelőre alig látok, nehéz éjszakánk volt.
Akik szedtek a.b.t-t, a bélflóra helyreállítót közben vagy utána kell szedni?

Köszi szépen!

Kép
tamaraildi
 
 


Szly! Remélem Én is, hogy most már rendbe jön! Én megértelek, hogy vissza mész dolgozni!
Vendég
 


Ildi! Mindenképpen pár óra különbséggel add a kettőt, mert az egyik öli a baktériumokat, a másikban meg baktériumok vannak! Hogy előtte vagy utána pár órával, szerintem mindegy, csak legyen köztük minél több idő.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Evelyn, jaj, de édes a kis kókuszfejű! :D

Bence is csodaszép!

Domi is édes a kis hurkáival!

Adélt, Zsoltit Isten éltesse!

Látom, többen gondolkodtok a munkába álláson. Megértelek benneteket, ez nagyon nehéz. Mert, ugye a gyerekünk a mindenünk, jó lenne minél többet vele lenni, na de vmit enni is kell neki...
én nem tudnék visszamenni Apa főnökéhez, és nagyon-nagyon pozitívan gondolok arra hogy Apa helye megmarad...

Nálunk a helyzet... rémes... Otit éjjel hűtőfürdőztem (szegénynek vacogott a foga, forgott a szeme), Nati is lázas volt, kúpot is kapott, hát, remélem, ennél már csak jobb lesz...

Drága kis betegeknek jobbulást!!!

felébredt a család, így megyek.

Kép
Kép
bondi
 
 


Bondi! Jobbulást Nektek! Gyógypuszi a kis buksikra!

Szly! Privi ment!
Vendég
 


Jó reggelt!

Csak most tudtam jönni.

Babu, szerintem ha foltos, az inkább csalánkiütés és az sajna lehet az antibiotikumtól. Ha pöttyök, akkor meg inkább a három napos láz vagy egyéb vírus. Jobb ha megmutatod, mert ha csalán, nem jó ha kapja tovább az antibiotikomot. Ha van otthon Fenistil, adj neki annyi cseppet ahány kg!

folyt köv.

Kép
andkata
 
 


bondi!
Jobbulást a kis betegeknek!

d.dodó
 
 


Köszönjük a köszöntéseket! :)

Zsolti babának is boldog hófordulót!

Bondikám, jobbulást! remélem Natus még nem bárányhimlős! Otinál jó sokáig tart a láz... Szegényke.

Ildi, nem tudod a vasat túladagoilni,ahhoz nagyon sokat kellene adni! Remélem javul az étvágya!

Marcsi, szerintem inkább pszichés lesz a mellkasszorítás, de egy EKG-t tényleg jó ha csinálnak! Kitartás! Emmácska nagyon édes!

Eliot irtó édes a képeken! És hogy ügyesedik !:)

Bencéről is jók nagyon a képek, örülök, hogy jó napotok volt!

Mi nagyon jól aludtunk :), majd elmentünk squasholni apával ( én életemben először :)) és olyan jó volt! Adélt apósom sétáltatta addig, aludt! Most is még náluk vagyunk, itt fogunk kajálni! Ugyhogy nekünk nagyon jó napunk van! :)

Kép
andkata
 
 


Sziasztok csajok!

Kicsit beugrom, amíg fő a pöri.
Itt olyan szép idő van, de tuti, mire el tudunk indulni sétálni, beborul.

GYES, GYED témában én annyit olvastam, hogy 2010-től terveznék, de 2/3-os többség kell hozzá, ezért nem annyira biztos, de előbb-utóbb sajnos biztos hozzányúlnak, merthogy ilyen sehol nincs a világon, még a gazdagabb országokban sem. Bocsi, javítok, még a gazdag országokban sem.
Bár úgy tudom, pl. Lengyelországban is eltörölték, de most tervezik ismét bevezetni, nyilván van rá okuk, itthoni nagyfejűek talán megkérdezhetnék a lengyel tapasztalatokat.
Mert persze azzal nem foglalkoznak, hogy akkor bölcsi, ovi kéne.
Meg én úgy tudom, hogy minket a jelenlegi bébijeinkkel nem érintene, akinek már folyamatban van, arra nem szokott vonatkozni.
De a kistesó-projekteseknek sajnos van emiatt izgulnivalójuk.

Tényleg,kistesó projektről jut eszembe, tegnap este tökre fájt a hasam, nem tudtam először, miért, dehát érik a pete!! :D Azért ennek örülök.

Timi, nem csoda, hogy elkapott a nosztalgia, ilyen gyerekkort kívánnék én mindenkinek!

Evelyn, úgy látom az új barátnőd, "lelki társad" miatt sokan irigylünk Téged! Elliot nagyon cuki és ügyes! Én azt hiszem, meg lesz neki az az X-box! (Mondjuk én azt se tudom, mi az!)

Szegény Julcsi, és sok remény nincs is, hogy eltöröljék a tilalmat, mert jövő héten tetőzik állítólag. Hú, elképzelem, hogy senki nem jött be volna hozzám, nem tudom, hogy bírtam volna ki.

Patr, a sokgyerekes kép imádnivaló!

Jó, hogy alakulnak a kis betegek, csak így tovább!

Bondi, ez a bárányhimlő miatt volt? Jobbulást gyerkőceidnek.

Adél Manónak és Zsoltinak boldog hófordulót!

Mi tegnap vendésgségben voltunk, Tami kezdeti megilletődöttség után tisztára jól érezte magát, még egy hasról hátra fordulást is nyomott, nagyon kis édes volt, mindenki imádta!

Kép
teó
 
 


babuli, dodó, kata, köszi!!!

Kata, oti ezek mellé még randán köhög is. kell-e másra is gondolnom a bhimblőn kívül - előtte is köhögött -? most nem lázas már 9 órája. ügyeletet nem szívesen hívnék ki, ki akarom várni a mi dokinkat holnap. köszi!

Kép
Kép
bondi
 
 


kata, tök jó volt nektek! squasholni én is vinném apát, egyszer azt kapta tőlem vmijére, csak nem jutottunk el.

Kép
Kép
bondi
 
 


Andkata! Köszi! Amúgy sem akartam Neki adni már az antibiotikumot!
Vendég
 


teó, neked is köszi!
Tamid mintababa volt :)
édes az x boxos megjegyzésed :) én sem tudom, mi az.

hát már nem tudok mire gondolni. csak vége lesz egyszer.

Kép
Kép
bondi
 
 


Látszik, hogy vasárnap van, hogy ilyen kevesen írunk!

Tegnap "bűnöztem" (fogyó kúra terén), és a feszesebb pulcsim szépen kikerekítette a pocakom. Apa elkezdi simogatni a hasam, és mondja Lizynek. "Látod itt a kistesó!" Mondom mi van? Remélem még nincs.... :lol:

d.dodó
 
 


Haligali!
Ugye mondanom sem kell h a fiúk alszanak :lol:

Babu!
Szabikámnak gyógysimi!

Mancsi!
A hajó tényleg passzolt volna hozzátok. Mennyibe kerül most a bölcsi? Közel van a lakhelyetekhez?

Patti!

Nagyon édesek! Csak nem a Hupikék Törpikéket nézték ennyire?

Szilvi!
Turbó Jázminról kérünk videót!

Nattancskámnak és Oti Királyfinak jobbulást!

Kép

Bondicinak:
Kép

AKatus!
Örülök h kimozdultatok apájával.
20150601134430
 
 


Sziasztok!


Utólag is kívánok minden ünnepeltnek sok boldogságot!

Hófordulósok nőjetek nagyra!

Betegecskék mielőbb gyógyuljatok meg!


Most csak épp pár szóra van időm. Szeretném megköszönni a felajánlást utazóágy téren!!! Aranyosak vagytok!

Nem tudom, mikor lesz időm megint fórumozni, de amint lesz, jövök!
Addig is puszi mindenkinek!
fmarti
 
 


Viki: Kép

Márti! jó tevést-vevést!

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok!

Timi!
Nagyon jók a kirándulós képek!!!

ADÉLNAK és ZSOLTINAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!

Evelin!
Eliot nagyon ügyi. Ő is a xxi. század gyermeke, első a kábel!(nálunk is)

Dittke!
Iza nagyon ügyi!

Zsöminek és Otinak is jobbulást!

Patti!
Nagyon szép, nagy család!

Nekem továbbra is nagyon fáj a cicim, a bimbóudvarban két luk van, szabályos luk, elég mély is, próbálok inkább a másikból szoptatni, az én kis vámpíromat.
(tényleg eléggé fáj)

Sly!
Örülök, hogy sikerült döntened.

Teó!
Igen a helyzet az, hogy NY-Európában még ennyi támogatást sem kapnak az anyák, nem lehet 3évig otthon maradni, a bölcsi, ovi meg nagyon drága (ezért megy a sok bébiszitter innen),bár a munkahelyek viszont szívesen vesznek fel kisgyerekeseket.
de nekünk itt Magyarországon, eddig tényleg szerencsénk volt, az a helyzet. itt elég jó a gyereknevelési támogatás.
reméljük marad még egy darabig.
egy kiemelkedően jó dolgunk nekünk is lehetne :P

AKata!
De jó neked!
Mondjuk most mi is anyuéknál vagyunk, ígx szusszanok egyet. meg eszünk jó sokat. :P

Emma már 50 ml-t ivott csőrös pohárból, úgyhogy továbbra is türelemmel próbálkozom.

Jók legyetek
Vendég
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk. Anyuéknál vagyunk (lagziban :D).
Tomó hála Istennek jobban van, bár még megy a hasa (szerintem az antibioticumtól).
Zoli már egészen jól van, bár diétázik. Az éjjel engem viszont elért rendesen (hála Istennek nem a hasmenés), a torokfájás, orrfolyás, köhögés. Tomó bacit kaptam :).
Majd holnap jövök, hozok képeket is.

Adélnak és Zsoltinak boldog hófordulót!

Kép
zsuzska72
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:15-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Siserehad megetetve, elmosogatva, legkisebb alszik. Nagyobbak meg bunkiznak Zsuzsi szobájában, az ágy alatt. Talán tíz perc béke van.

Tegnap Zsolti először kapott saját gyártmány krumpli-csirkehusit, nagyon izlett neki, úgyhogy én is fagyasztottam két adag, krumpli-csirkét, és két adag répa-csirkét!

Bondi, jobbulást nektek, meg kitartás!!

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:16-kor.
Vendég
 


Kicsi Szabinak is jobbulást!

VKata!
Ennyire szereti Dóri a zöldségeket? De jó! Mi holnap kezdjükía husit.
Vendég
 


Kata, ügyi vagy, hogy ilyen sok kaját csináltál!

Kép
Kép
patr
 
 


Apának mondom, hogy aköv. gyermeknél már lehet, h. csak egy év lesz a gyed.
erre ő: addigra GY.F. már seholsem lesz.

na, kapaszkodjatok ebbe, csajok. :wink:
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:16-kor.
Vendég
 


Itt vagyok megint...Már itthonról!
Adél egy cukorfalat volt anyóséknál, be sem állta szája és most alszik :)

Bondi, hányadik nap a láz? szerintem különben belefér a himlőbe, csak megviseli szegényt...KITARTÁS!

Babu, ja igen, Kata kicsit még kiegészített, ez még hozzátartozik, szóval nem tuti, hogy ez most már gyógyszerérzékenység- ha ez egyáltalán csalánkiütés!

Teó, jó hogy jöttél! Tami cicának puszi, hogy ilyen ügyes volt!

Ügyes vagy Kata! Cukkinit hol vettél???

Patri, már várom a 22-ét!

Mindenkinek puszi, asszem pihizek én is.

Kép
andkata
 
 


Hát drukkolok a legjobbnak a világnak!!! Tesómmal tegnap borongtunk egy sort, és nagyon szimpi végkövetkeztetésre jutott:
"megteszek minden tőlem telhetőt, aztán majd csak lesz valahogy"
Úgy legyen!

Kata, Patti, ügyesek vagytok kajával! Most már Nattancs is ehetne mennyiségeket... egyelőre a kanál jobban érdekli, és rendületlenül zárja a száját (persze a sok ambroxoltól, vitamintól amit mostanában beletuszkoltunk...). A rekord eddig fél doboz frutapura volt.
Ma sütötök+krumpli a menü, meglátjuk...

Lányok, köszönöm, rámfér... nem is a fizikai fáradtság a gond, hanem a lelkem fáj már attól, hogy mindig van valami (de hol vagyok pl. Titához képest????). Az előbb Nati épp hányt egy nagyot...

Akata, kedd este kezdődött, így ez az 5. nap, ha estétől estéig számolom. Napközben azért már jobb, csak estére-éjjelre lesz lázas Ottancs. És most egy kicsit ki van merülve a drágám. Mellette kellene feküdnöm, de hát ugye Nati is itt van, és most épp egyedül vagyok velük - Apa próbál.

Dokinénik, még egy kérdés: Natinál mi számít láznak? Én levont 38-nál már csillapítom neki. Ez így jó? Köszi!

Kép
Kép
bondi
 
 


VKata!
Igen, igazad van. Ezt hozzá kell tenni, hogy ott egy pasi könnyebben eltartja a családot, ha úgy alakul.

és itt tényleg nem ngy durranás a gyed, bár nekem a fizum sem volt több.
én csak azért írtam, amit, hogy azért legyen egy kis viszonyítás.

sép napot
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:17-kor.
Vendég
 


Egy kérdés:lehetséges hogy Domi semmit nem nőtt egy hónap alatt??Ugyan úgy 71 cm. :roll: :roll:

Betegeknek jobbulást!

Mamikák ügyesek hogy ennyi hamit csináltak a gyerkőcöknek!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szép napot :P

Csak horoszkóp-üzemmódban vagyok :wink:

Zsuzska Ágija: tyű, mekkorát néztem ezen a képleten, Zsu! Ilyen még nem volt a kezemben sosem - na jó, olyan régen nem csinálok ilyeneket...
A lényeg ő Oroszlán és az ascendense is Oroszlán, valamint még több bolygó volt az Oroszlán jegyben, amikor megszületett. Ez nagyon ritka. Ezért rá a tipikus Oroszlán-jellemzés húzható, bár azért vannak más jellemzői is.
Könnyen veszi az élet dolgait, ezenkívül hihetetlenül nagylekű, kedves, és méltóságteljes. Mágnesként vonnza magához személyiségével az embereket. Elragadó teremtés. Őszinte és nagyon egyenes, viszont hiú is, így nárcisztikus vonások is megjelenhetnek nála. Sokat foglalkoztatja, szép-e, okos-e, ügyes-e... Karizmatikus személyiség, az emberek, főleg a férfiak imádnak a közelében lenni. Jó horoszkópja van ahhoz, hogy akár ünnepelt híresség legyen!
Vendég
 


Zsuzska Tomcsija: ő is nagyon népszerű lesz! Mérleg ascendense jól passzol az oroszlán jegyéhez. Ő is igazi Oroszlán, de finomítja a Mérleg-jegy kiegyensúlyozottsága, nyugalma. Jókedvű, érzelmileg túláradó. Mindenféle hóbortjai lesznek. Jól vág az esze, könnyen tanul. Rendkívül lojális családjával, és barátaival. Nehezen viseli a kritikát, ő maga azonban időnként tapintatlan. Sosem haragtartó, nagyon szeret mindenkivel jóban lenni. Sok barátja lesz.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?