Új privát üzeneted érkezett!

Marcsikám!
Menjél dokkerhoz!

Viki!
Én nem alszom napközben, mert akkor az éjjelemnek lőttek.
20150601134430
 
 


Viki, értem. én tudnék, de mostanában nem igen tehetem meg...!

Marcsi, szeritem is mutasd meg magad dokinak!( én is szoktam arra ébredni h nagyon majd kiugrik a szivem. )
Emma cukor!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2009.02.07 18:08-kor.
bencuri
 
 


Sziasztok!
Hazagyalogholtunk,többet nem teszem :?
Soká jött volna busz.
Köstzönjük a köszöntéseket!

Kata:írtam pü-t.

Megyek,hammoltatni Domit.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

 
 

kike!
örülök hogy apátok győzött a cső felett!!! nagy nagy gratula neki!

muffin!
a pasik már csak ilyenek.... nálunk is soxor van ilyen. leül, mert nyűgtem hogy nem foglalkozik velem. hát az nem foglalkozás hogy ül mellettem és bámulja a tv-t...

dodó!
jól hanzanak a sütik.. maradt belőle? ;) küldhetnél...
és gratulálok hogy ennyit megevett a pici lánykád a főztödből!! én is igy voltam. először nem volt hajlandó megenni, most meg már két pofára gyűri

hófordulósoknak sok boldogságot!!!

dittke!
nagyon jók a képek. hogy tud már állni :shock:

zsöminél remélem hamar elmúlik az a fránya betegség, és minden a régi kerékvágásba lesz! szorítok. +++

anyjuk!
annának gratu a csücsökhöz... lassan már csak nekünk nem lesz fogunk... pedig már nagyon tur a szájában, meg nyálazik... nah jó már egy hónapja is van :D :D majd egyszer csak előbujik.
az igaz hogy akinek később jön ki annak jobbak lesznek a fogai? vagy ez ilyen vörösrúzsos mamócák találmánya?!?!? :D :D

szabi még mindig nagyon huncut. imádom a vöröskés fürtjeit :D :D

viki!
hogy nálatok mindig alszanak a fiúk... :D nagyon édesek lehetnek. nem lehetne esetleg egy fótót róluk? csak egyetlen egyet!!! (tudom, apátok nem szereti) olyan jó lenne látni őket szuszmákolás közben :D :D

emma még mindig gyönyörű kis kócos huncutka. akkora fürtjei vannak hogy ilyen már nem is létezik!!! :D :D
nekünk még mindig pár szál van. nah jó, gondolom fiuknál megengedett :D :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Emma nagyon szépséges! :)

TImi ezt én is hallottam már, hogy akinek később jön a foga, erősebbek lesznek. Hát lehet hogy van benne igazság de lehet hogy semmi köze hozzá.

Kike legalább sétáltatok egy jót ebbe a jóidőbe, persze ha felétek is ilyen szép napsütéses,enyhe idő volt! :)

Kép
linda24
 
 


Ja Marcsi neked akartam még írni, hogy szerintem is nézesd meg magad, ha ez már minden napossá vált. Nekem volt egy időbe ilyen, elmentem dokihoz,aki elküldött EKG-ra, nem volt semmi, de azért nekem is jobb volt, mert megnyugodtam. Igaz utánna még darabig volt, aztán elmúlt magától.

Kép
linda24
 
 


Marcsi jobban vagy?????????????
Léci írjál,hogy mizu! :!:

Kép


Kép
ibm
 
 


Marcsi lehet hogy mostanában túl sok minden jött össze és attól van? és most jön ki rajtad? de lehet h hülyeséget irok? :oops:
bencuri
 
 


Ami hogy vagytok?
bencuri
 
 


nah és most kicsit rólunk :D :D

előre szólok hoztam sok-sok-sok képet is!!!!
akit nem érdekel lapozza át az egész oldalt :D :D mert olyan sokat hoztam...

délelőtt összepakoltunk és a keresztszülőkkel+gyerekükkel elmentünk kirándulni.
annyira szép napsütéses idő volt. bíztunk benne, hogy ahová megyünk ott is ilyen.
számítottunk rá hogy hidegebb lesz, mert erdős-vizes helyre mentünk. de szerencsére tévedtünk. ott is sütött a nap, nem fujt a szél és kellemes "meleg" volt.

nagyon-nagyon sok fotót készítettünk. tájképeket is hoztam :D hátha felráz minket a téli időből... már nagyon várom a tavaszt és hogy ilyen szép kirándulós hétvégéket rendezhessünk.

a környékünkön nagyon sok olyan hely van, ahová elmehetünk. van kis erdő, tisztás, patak, dombok. remélem bence ha nagyobb lesz, szeretni fogja az ilyen helyeket. én gyermekkoromban nagyon sokat túráztam nagymamámmal. remélem bencének is sok ilyen élményben lesz része.
annak örülnék ha nagymamámmal (dédijével) tehetné meg ezeket a túrákat, de azt tudom már nem teheti... :( :( már nagyon rosszul van, még menni sem igazán tud, nem még hogy kilométeres túrákat tegyen meg.
sajnos már szellemileg sem a régi... istenem... milyen ételeket főzött és sütött... még a régi, falusi kis "sparheltos" tűzhelyén, a kis masinán :D hm... ha még egyszer ilyet csinálhatna... annyira de annyira szeretném. de már ez sem adódik meg soha többet....
emléxem, hányszor elmentünk túrázni délelőtt és késő este értünk haza mert eltévedtünk a nagy ibolya, hóvirág, meggy, szilva,csipkebogyó stb.stb. szedése közben :D :D
nah aztán mára már rájöttem hogy nem is igazi eltévedés volt, csak nagy kört tettünk, izgalmakkal teli nagy kört... :D :D
sajnos szemtől-szembe még nem is találkozott bence nagymamámmal. remélem még legalább ez megadatik...

jaj ne haragudjatok hogy igy elkalandoztam, de ma annyi régi emlék tört a felszínre, és annyira jól esett...

nah és jöjjenek a képek. mondom, azaz írom, sok lesz igy lapozhattok is :D :D

(van közte ami még tegnap este készült... hóemberrel)

tegnapi esti játék a hóemberrel
Kép Kép Kép
Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

hazafelé apa sapkájában :D
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

Vagyok, elnézést, csak közben felébredt Emma...

Nem vagyok rosszabbul.
Inkább mondjuk reggel, mire felébredek, akkor rossz nagyon, aztán napközben valamelyest rendeződik, és mánap reggelre kezdődik elölről.

Én is arra gondoltam, hogy pszihés, bár most nincs különösebb oka, leszámítva azt, hogy aggódom a megélhetésünk miatt...

Felbosszant és elkeserít ez a mostani gazdasági helyzet..
Meg az, hogy most is a dolgozó, ill. normális körülmények között gyermeket vállaló emberekről szeretnének még bőrt lehúzni...
Mert oké, hogy nagycsaládosok vagyunk, de a férjem 3 munkahelyen dolgozik, és már így sem keres annyit, mint pl. tavaly.

Na, de nem kesergek, de sajnos hiába akarok pozitívan gondolkozni, sajnos ez megkeseríti a napjaimat, mert már a cspból is ez folyik...
Utolsó csepp az volt a poharamban, hogy azt olvastam egy hírportálon, hogy a gyed 1 évig, a gyes pedig 2 évig fog járni...

DE KÖNYÖRGÖM, MIT TEGYEK EGY KISVÁROSBAN AZ 1 ÉVES APRÓSÁGOMMAL, AKINEK SE NYUGDÍJAS NAGYMAMÁJA, SE NAGYPAPÁJA NINCS....
bÖLCSÖDÉRŐL PEDIG NE IS BESZÉLJÜNK...NINCS. a legközelebbi 20 km-re van, de ott is teltház..
:? szóval egy kicsit kiábrándultam mindenből, és talán ez a baj... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.07 19:16-kor.
Vendég
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááá kétszer ment el....


Timi!

Csodaszép képek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Marcsi! Lehet,hogy tényleg pszichés neked is,sajna ebben a világban tényleg nem csoda!
Én is mindig elkeseredek valamin és tököm kivan mindennel! Kép
Azért ha nem műlik nézesd meg magad!
Úristen,ezt hol olvastad?????????????
Na már más nem is hiányzik a boldogságunkhoz!

Bencuri! Köszi amúgy minden oké velünk! :wink:
Azon kívül.,hogy mindig van valami,de azok elviselhetőek,nem panaszkodom!

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia Drága Ami!

Sajna ezt a Duna tv alján, szalagcímként olvastam... :cry: bár ne tettem volna, mert azóta ezen rágódom...
Remélem, nem lesz ez így... :?

Megyek, megfürdetem az én kicsi kincsemet! Ha tudok, holnap is benézek!

Jó éjt!!!
Vendég
 


LÁNYOK!

TETTEM SINLAC-OS RECEPTEKET A RECEPTESÜNKBE!!
most találtam. mostanában olvastam hogy sok babóca eszi. néhány ötlet, hogy hogyan lehet változatosan megcsinálni, hogy szívesen megegyék. :)

Kép

Kép
timi1982
 
 


Hát remélem nem így lesz! :cry:
Én már fürdettem,hammolt és most obégat,de aludnmi még nem akar! :twisted:
Jó éjt neked is!
Próbálj pihenni hátha jobban leszel!
Pussz Emma baba kócos fejére! :wink:

Holnap jövök én is ha tudok!

Jó éjt mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Marcsi, tudom nehéz, de próbálj ne foglalkozni az ilyen szalagcímekkel. Mi is nagyon rosszul állunk anyagilag, hitelek, stb, de szerencsére én az ilyen dolgokon nem húzom fel magam. Tudom közhely, de gondolj arra, hogy van 3 gyönyörű, egészséges kislányod, szerető családod. fantasztikusan szép a kislányod azokkal a tincsekkel! Hihetetlen, hogy így megmaradt neki.

Ennyi babának már lassan nyithatnánk egy topik bölcsit is. :)

Ami, mi az antibiotikum kúra után kezdjük el, remélem megjön Kíra étvágya kicsit, Csak nem értem, miért nem írta fel a doki előbb. Na mindegy. Mondjuk vashiánya most sincs, csak nagyon fehér a bőre. Csak nem tudom, azt túladagolni nem lehet?

Timi: nagyon helyes a kisfiad, micsoda kis szája van, és nagyon édi a sapija.:)

Kép
tamaraildi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:18-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:18-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 19:19-kor.
Vendég
 


ibm!
remélem már alszik áron. próbálj meg te is pihenni.

kata!
engem is idegesít kicsit, de hát ez van. próbáljunk meg nem ezzel foglalkozni. egyébként meg az a durva, hogy tudják hogy megtehetik, mert az ember ugyis vállal gyereket...

jah és nagyon sszép dórika!
habár nekem az állós képet nem jeleníti meg.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok!

gyors kérdés: Zsömlét letettem aludni, de tele van az orra, szívhatnám percenkélnt akár. De most egyfolytában köhög!! arra ébred fel és sír. Szerintem kapar a torka (mert piros volt) mit lehet erre??? mi az a tantum verde amit emlegettek??
mert ha van vmi amit recept nélkül lehet akkor elszaladok gyógyszertárba most- csak tudjon aludni...

Kép
mancsi76
 
 


közben próbálok olvasni, csak úgy idegesít ahogy köhög...

Bondi: örülök hogy Oti már jobban van!!

Viki: tényleg nálatok a fiúk mennyit tudnak aludni!!! nem tudnátok néha errefelé is küldeni az álommanókat???
én sem tudok napközben aludni, nagyon ritkán... ha alszom akkor éjjel nem..

Vkata: Dórika gyönyörű és reggel olvastam hogy már négykézlábazik is, de akkor ezek szerint már mászni is tud??
(india kaja: én már körülöttem mindenkit megfertőztem ai zndiai kaja szeretettemmel. Indiaiakkal dolgoztam pár évet és teljesen függő vagyok! Te mit szoktál főzni??)

Timi: nagyon szupik a képek!! biztos nagyon jó volt és Bence is élvezte a jó levegőt!!

Marcsi: Emma egy tündérlány!! annyira aranyos a kis kócos hajával!!! Te meg vizsgáltasd ki magad mindenképpen.

Kép
mancsi76
 
 


Mancsi recept nélküli, Véda Csabija használta a spray változatát!
Én is kérdeztem tegnap a dokinőt és azt mondta h vehetek de azért kérdezem meg a patikába mit irnak rá, nincs korhoz kötve, ennek ellenére nekem a patikusnő azt mondta ő nem adná ilyen picinek!
bencuri
 
 


Timi, szuper napotok volt a képet nézve! :D

Kata, Dóri nagyon kis csini ebben a szinben is! az első kép nekem se jelenik meg! :cry:
bencuri
 
 


én sajna megyek dolgozni szeptembertől rendesen, Zsimi pedig megy bölcsibe. már be van iratva és a jele is megvan... (nekem annyiből szerencse hogy anyum is ott dolgozik de nem az ő csoportjában lesz- de majd mindig átviszi magázhoz dután, meg ha délelőttös akkor alvás után mennek együtt haza)
tele vagyunk hitellel, ami svájci frank alapú, sok a rezsi stb...

Apával a helyzet javulóban, de nem az igazi. Vhogy nem úgy érzek már mint régebben... de próbálok rajta javítani. Bosszant hogy ő teljesen másképp fogja fel a család és a felelősség dolgot. Tényleg olyan érzésem van hogy ez a gyerek csak az enyém és tényleg igaz a mondás hogy magadnak szülsz...

Kép
mancsi76
 
 


Bencuri: köszi
én is kérdeztem már a patikában és nekem is azt momndták hogy picinek nem javasolják... ezét csodálkoztam hogy itt meg többen használtátok már...azt hittem van vmi gyerekváltozata

Kép
mancsi76
 
 


nem nincs sajna! egyébként szedtek valamit?
bencuri
 
 


Cebion cseppek, nurofen. mást nem mondott a dokinéni- láza már nincs csak most a köhögés..pedig azt hittem már vége van a nehezének :cry:

Kép
mancsi76
 
 


azért igy talán nem olyan nehéz otthagyni a bölcsiben, hogy a közelben van a mama is! de gondolom te is szívesebben lennél vele! ez a fránya pénz.... :twisted:
bencuri
 
 


mi még szedünk ezek mellé ambroxol(nem bizti h igy irják) Q, 2*2,5ml, de ha nem javul akkor a.b. lesz belőle :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bencuri 2009.02.07 21:27-kor.
bencuri
 
 


másképpen nem is tudnám megoldani. a bölcsiből azért jó ha 5körül elhozod a gyerekt vagy előbb de én 5ig dolgozom sehogy sem érnék 6előtt a gyerekért- és igy nyugodt leszek legalább.
nem is tudom ezt más hogyan oldja meg...
nem én nyertem a lottón :evil: :evil: :cry:
na de majd holnap!!!!

Kép
mancsi76
 
 


elköszönök jó éjt mindenkinek!

én már félek belegondolni h a bölcsi és az ovit h fogjuk megoldani...de ez még odébb van..
bencuri
 
 


visszaolvastam, de most regálni nem tudok, csak hoztam egy pár képet. Azért mi is ügyesedünk. :) Persze nem kúszva jutott el az állványhoz. De most nem is a hátán. Valahogy odagörgött. :)
Kép Hú de jó hely ez
Kép Vajon apa vesz nekem ide egy X-boxot? Kép Le is mérem, hogy ha megveszi, akkor tudjam mekkora hely van itt. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!
Beköszönök még én is! Köszönjük mindenkinek a köszöntéseket!

A délután jól telt, Lizy nagyon jól bírta, csak 7-kor jöttünk haza. Egyszer ott meg kellett szopiztatnom, de ugye már általában 5 perc alatt lezavarja. Aztán itthon mikor hazaértünk fél 8 fele tejpép, kicsit vártunk, aztán fürcsi. És fél cici után bealudt. Igaz az a fél cici rendesen teli volt, mert reggel evett belőle utoljára, de kíváncsi leszek mikor ébred.

marcsi!
Szerintem is nézesd meg magad azért dokival.

mary!
Juj, remélem hétfőtől hamar visszaáll a rendetek!

mancsi!
Mi is használtunk tantum verde sprait. egy fújással napi 3-szor. Reggel délben este (evés után).

timi!
Nagyon jók a képek, szép helyen jártatok!

d.dodó
 
 


Evelyn!
Nagyon jók a képek! És naggggyon ügyes Eliot!

d.dodó
 
 


Jó reggelt
Emma, Bence, Dóri, Eliot nagyon aranyos! Eliot nagyon ügyes! Kis huncut! :D

Kép
dittke
 
 


Jó reggelt!

Timim!

Nem lennél kisegítve a fiők alvó képeivel, mert nem 1 ágyban nyomják a szunyát. Jók a képek!

Marcsi!
Elhiszem h bosszant a gazd. válság, de az sem jó ha túlspirázod magad emiatt.

Dórikánk nagyon szép!

Zsömicinek jobbulást!

Márti mi lesz a jele a bölcsiben? Nagyon jó h anyukád ott lesz a közelben.


Evelyn!

Eliot baromi ügyes! Azt a kis okos, tudálékos nézését imádom!

Adélkámnak és Amorozó Zsoltikának Boldogságos Hófordulót!

Nicike, Wera, Ági, Andi, Hene, Kryss, Kimma, Teó, Brúnó anyuja!
Merre jártok?
20150601134430
 
 


Marcsi!
A férjem láttam Kócos képeit és megkérdezte utána Lacust, h mikor lesz neki ennyi hajad? :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Jó Reggelt!

Adélnak és Zsoltinak Boldog Hófordulót!

Emma, Bencus, Dóri és Eliot nagyon édesek!

Timi! Fotóból sosem elég! Szép helyen voltatok! :D

Marcsi! Szerintem is menj el dokihoz. A szalagcímeken meg ne bosszankodj.

Mancsi! Zsöminek Jobbulást!
Vendég
 


Viki! Jól vagytok?
Vendég
 


Babukám!
Köszi, jól vagyunk. Apa éppen bundáskenyeret gyárt. :lol:

Szabikámnak csökkent a láza?
20150601134430
 
 


Szerencsére estére már csak hőemelkedése volt. Most még az sincs Neki! A járókában játszik éppen! :D
Bundikenyér jöhet ablak nyitva! :D
Vendég
 


Ha kész lesz küldom ;)

Szabinak azért még jár a gyógypuszi!
20150601134430
 
 


Átadtam! Köszöni! :D
Vendég
 


hghnghnim okjkjjhjk

Ezt írta Neked Szabi! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Viki! Itt vagyok, ragyogok! :) Köszi a hiányolást, jól esett! Milyen az idő felétek "falun"? Itt esik sajna :(

Csak felületesen tudtam visszaolvasni, nálunk mindig annyi minden történik, hogy kevés időm marad netezni. Amire emlékszem:

Timi, nagyon szép képek, Bence pedig gyönyörű kisfiú lett a nagy, kifejező szemeivel! Jó lehetett kirándulni, én is nagyon várom már, hogy mehessünk.

Marcsi, Emmád tündéri! Sajnálom a feszítést, én valahol a szegycsontom környékén szoktam lüktetést érezni, olyasmi, mindtha ott is dobogna a szívem :shock: Nagyon durva és ijesztő, pár hónappal szülés után kezdődött, de most már egyre ritkább, remélem, elmúlik.

Bondi! Örülök, hogy kisfiad túl van a nehezén, remélem, hamarosan rendbejön. Nattancska hogy van?

Véda! Olyan kedves tőled ez a horoszkópgyártás!

Szly, én is megyek vissza dolgozni (ha lesz még hová, mert most épp nagyon sz@r a helyzet a munkahelyemen a válság miatt). Ha minden jól megy, március 1-től munkába állok, de szigorúan itthonról dolgozom, heti egy délelőtt megyek csak be + bírósági tárgyalások (nincs sok).

Akata, szerintem Brúnó nem hasonlít Kubu Bencére...

Vkata, nagyon édik az unokatesók, főleg az a kép tetszik, ahol mindketten felemelitek őket! Nálunk is jön az unokatesó hamarosan, bátyám felesége március 15-re van kiírva. (tavalyelőtt volt neki egy sikertelen terhessége, a 25. héten ment el a baba, kaális volt és nagyon sokat küzdöttek érte. Ez a pici pedig spontán jött össze a nyáron, nem sokkal Brúnó születése előtt tudtuk meg a hírt, úgyhogy tartottunk is egy pocakköszöntő-és búcsúztató estét :))

Elküldöm, mielőtt elszállna.

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Rólunk: tegnap este bálban voltunk a férjemmel, helyi egyesület báljában.Nagyon jól éreztük magunkat, vacsora után hazamentem egy órára Brúnózni, éjfélkor meg végleg hazamentem.. Nyertünk tombolán sok mindent, köztük a fődíjat is, színházjegy+vacsorameghívás. És ezt Brúnó születési dátumával (803) nyertük! :P

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Katák! SOS!

Ugye a dokink azt mondta, hogyha szombaton már nem lesz láza Szabinak és piros foltos lesz akkor nem kell a gyógyszer. Volt láza szombaton és nem volt foltos ezért kiváltottuk a gyógyszert és be is adtuk. Még ma reggel is megkapta a gyógyszert! Az előbb cseréltem a pelenkáját és észre vettem hogy piros foltok vannnak a nyakán a mellkasán és a hasán! A kérdés a következő ugye nem lehet baja a gyógyszertől amit eddig kapott? Aktil duo 457mg/5ml por 35ml szuszpenzióhoz. Ebből kapott 3-szor 2ml-ert!
Vendég
 


Babu, bár én nem vagyok Kata, de szerintem semmi baja nem lesz. Csak azért nem kellett volna beadnod ha pöttyös és tényleg a három napos láz, mert akkor nem kellett volna antibogyó. De ártani nem fog, az szerintem tuti. De azért várjuk meg Katákat. :)

KépKép
muffin
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?