Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük! :D

Nelli, indítsd el a mosógépet, aztán gyerünk vissza!

Kép
Kép
patr
 
 


Tudom Viki, term. csak vicceltem!
Ahogy a vizsgáztatóim mondták: "Magácska az a fajta nő, aki a falon is keresztül megy és akit atombombával sem lehet kiírtani!" Kedves volt nem? Én inkább bóknak fogtam fel...

Patr! ez így jó lesz! Előre is köszi! :D

Na most aztán már tényleg lejárt a mandátumom!

Puszilok Mindenkit, további jó csevejt!
Vendég
 


[quote]S írta:zegény kicsi fiam, még csak hét hónapos, de már el van könyvelve Casanovának!


Ezen csodálkozol? Minden talin más csajt tapiz! :lol:
20150601134430
 
 

 
 

Csak ismerkedik a drágám :oops: :oops:

Kép
Kép
patr
 
 


Part:Naná,csak nem fog az első Csajnál kikötni? :lol: :wink: Legalább mire nagy lesz,megismeri a Lányok lelkivilágát! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nem ismerkedik, hanem gyűjti a háremét.

Zsuzska drágám jól van?
20150601134430
 
 


Így van Kike, nem kötelezi el túl hamar magát! Kell a tapasztalat szerzés!
Jobb a kedved egy kicsit?

Kép
Kép
patr
 
 


Babu!
Hogy van Szabi? Csökkent a láza?
20150601134430
 
 


[quote="desviki"]N írta:desvikiem ismerkedik, hanem gyűjti a háremét.


Ja tényleg! (Homlokra csapós szmájli), mondtam is már, hogy mormon vallás szerint nevelem!

Zsu jól van, végre az apjával is alakul a dolog. Mostanában majd minden este beszélgetnek msn-en! Suli jól megy, állítólag van egy rakás barátja. Jót tett neki, hogy nem én vagyok a tanító néni. így utólag azt mondom, hogy nagy kár volt elvállalnom azt az osztályt. Most már mindegy, túl vagyunk rajta.

Kép
Kép
patr
 
 


Patr:igen,köszi! :D Próbálom kicsit lazábban felfogni a dolgokat!Nem lehetek egy hétig mélyponton,igaz? :wink:
Végül is megoldást kell találni,és kész,nem dől össze a hát! :wink: -még! :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Örülök h Zsuzskával is jól alakulnak a dolgok!

Kike!
Mi szeretünk, ugye tudod? :wink:
20150601134430
 
 


Még nem olvastam vissza, de kikapok tőletek, ha ma nem folytatom a horoszkóposdit, így tessék:

Linda Vivikéje: Nagyon jó a beleérző-átérző képessége, könnyen ráhangolódik mások problémáira, empatikus. Bak ascendense miatt sokra viheti ezekkel a képességekkel. A biztonságot, a biztos anyagi hátteret fontos megteremtenie, mert enélkül oda a nyugalma. A megszokott dolgaihoz nagyon ragaszkodik. Nehezen visel minden változást, akármiről is legyen szó. Iszonyú ragaszkodó, és kötődik mindenhez, amit megszeretett. Nagyon óvatos, körültekintő. Önbizalomhiánya miatt minden kritika mélyen érinti. Érzékeny lelkülete miatt sok törődést igényel.

Laura Alice: Nagyon kreatív, rendkívül ügyes kezű. Felhalmozódott feszültségét gyakran zsémbeskedéssel próbálja oldani. Nagyon pedáns, tiszta. Az életmódjára mindig odafigyel majd: diéta, sport. Meglehetősen gátlásos lehet élete első éveiben. sok támogatásra van szüksége! Viszont nagyon jó az esze, a nyelvérzéke, és szívesen is fejleszti magát: olvas, tájékozódik. Romantikussága, és háziassága miatt szerelmere és házasságra született!
Vendég
 


Kike, megkérhetlek, hogy kedden legyél otthon? :wink:

Kép
Kép
patr
 
 


Véda!
Nagyon jó Liluról a kép, amit feltettél!!
Zsu válaszolt neki? Képzeld nem hajlandó megmutatni, hogy mit leveleznek, tisztára titokzatoskodik!
A nálatok lévő taliban én is benne vagyok, de nekünk is inkább hétvégén jó, ráadásul Zsuzsi vérig sértődik, ha megtudja, hogy nélküle megyünk hozzátok, inkább nem menne aznap suliba!!

Kép
Kép
patr
 
 


Anna: Szeret másokat szórakoztatni. Figyelmes, és gondoskodó lesz. Szíve büszke, kedves, és nagylelkű. Az emberek nagy bizalommal viseltetnek majd iránta. Soha sem hagyná cserben barátait, családját, de munkatársait sem. Azonban nagyon érzékeny, és befolyásolható. Nehezen tesz különbséget a saját, és mások véleményei között.Rendszerint a szellem embere. Észre sem veszi, ha egy könyv fölött megy el fölötte az este. Nehezen áll ki saját magáért, gyakran álomvilágba menekül. Minden kritika mélyen érinti. Egy viszonzott szerelem megerősítheti sérülékeny lelkét.
Vendég
 


véda!
Köszi! Na, akkor ezek szerint a nyelvérzékét tőlem örökölte! :lol:

d.dodó
 
 


Holnap folytatom, de most megnézem, mit írtatok! Sőt, a fogyisba is rég voltam, mi lesz így, gyerekek? :roll:
Vendég
 


Hoztam képeket!

Kép Anya! Indulok hozzád!

Kép Jövök már!

Kép Ide értem! Látod?

Kép Nagy szemek...

És két kép az új kabátról!
Messziről ugy tűnhet mint egy melegítő felső (ez az érdekes anyaga miatt van)


Kép

Kép belül szürke polár....

d.dodó
 
 


Patr:persze,szinte mindig itthon vagyok,csak amíg viszem oviba őket,addig nem.
Felcsigáztál! :)

Viki: :D én is szeretlek titeket! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!
Katák, dehogyis sértődtem meg, sőt köszönöm a tanácsot. Már be is adtuk az első adagot, ízlett neki.

Én a teljes idegösszeomlás szélén vagyok. Hét hónapja nem aludtam egyben 3 óránál többet, nappal semennyit, le sem ülök napközben, Kíra súlygyarapodása totál leállt, minden kiskanálnál imádkozunk, hogy ne jöjjön vissza. Vagy ezt már írtam? nem tudom, teljesen kész vagyok. Már azon gondolkoztunk, hogy be kellene vonulnom valami szanatóriumba, de a kislányomat ne hagyhatom itt. Apából is ma kijött, hogy csak Kíra miatt van velem, amit persze eddig is tudtam.

Ne haragudjatok, amúgy is csak úgy beestem ide újként, és most rátok zúdítom a gondjaimat. de eygszerűen nem tudom, hogy oldjam meg Kíra etetését. A cumisüveget nem fogadja el, szopizni csak álmában hajlandó, de azt sem mindig, kiskanállal pedig
rettegés, hogy benne maradjon, és kb 20 milliket eszik. Miután álmában, éjszaka úgy-ahogy eszik, órára kelek hozzá, hogy legalább valami legyen benne. De az is kb 150 ml, amihez 4x kelek fel.

Kétségbe vagyok esve. KÉRLEK NE HARAGUDJATOK.

Kép
tamaraildi
 
 


Dodó!
A kabátod kivülről vízlepergetős?

Lizynek mekkora szeme van!
20150601134430
 
 


Ildi!
Nyugi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Neked nem szanatórium kell, hanem egy jó alvás! A nagy fáradtág miatt csoda h a tejcsid még nem apadt.

Vérvétele nem volt még a drágának? Nem lehet h kicsit vashiányos?
20150601134430
 
 


viki!
Nem olyan "szkájos" anyag. Igazából nehéz leírni..olyan mintha sima anyag lenne, mégis rugalmasabb, gumisabb fogásra, és vízlepergető. Rá is van írva hogy aquatex.

d.dodó
 
 


bocsi,most megyek,Apa megjött,kezdődik a csöves meló-puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


ildi!
Én is ezt akartam pont kérdezni mint viki, hogy vérképet nem néztek? Vagy gasztrósnál nem voltatok még? A sima dokitok nem mond erre semmit?

d.dodó
 
 


kike!
Remélem sikerrel jártok!

d.dodó
 
 


Kike!
Jó szerelést!

Az én uram meg jól hazajött, és ő is bealudt Lacus mellett. Na jó, nem a kiságyban, hanem a hálóban.
20150601134430
 
 


Vérvételen is voltunk, 2x is, 20 percen keresztül próbáltak a fejéből venni vért, sikertelenül, majd a kézfejéből tudtak. Minden rendben volt az eredménnyel. Gasztrosnál is voltunk, ott is mindent rendben találtak. Tudom, hogy alvásra lenne szükségem, de mát az sem megy, mert jár az agyam, hogy mitévő legyek, és ha fent van, akkor természetesen vele vagyok, ha pedig alszik, próbálom etetni.
Senki nem hallott még ilyenről, hogy egy baba csak és kizárólag álmában hajlandó szopizni. Néha még úgy sem, és olyankor gyötör a lelkiismeret furdalás, mert felébresztettem, és nem is mindig alszik vissza.

Kép
tamaraildi
 
 


Viki!
Az urad, és Lacinkó nagy 7alvók :D

Lilukámat elhozta Mami a napköziből, úgyh. puszi Csajok!
Vendég
 


Ildi!
Amit belinkeltem medelás poharat nem próbáltátok ki? Hátha pohárból már jobban inna, mint üvegből.
20150601134430
 
 


Nagy alvók, az tuti. Ahogy most megnéztem, még egyforma pózban is alszanak. :lol:

Szerencsére Pöcsi Öcsi nem az én alvókámat örökölte.
20150601134430
 
 


Ildi, merre laktok Bp-n? Szerintem neked egy talit írt fel velünk az orvos!
Viccen kívül, tényleg aludnod kellene egy jót, átérzem a helyzeted, a többiek tudják, hogy még én sem nagyon aludtam három óránál többet egyhuzamban, nekem már a három óra is gyönyörűség!
Kíra hány kiló most? Nekünk is volt két hónap, amikor Zsolti szinte semmit nem hízott!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Véda, Titi BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!

Átvészeltem a baromi anyás Lucám mellé haza hozott garázsban tartott kiskutyával járó nehézségeket. :? Hát nem volt egyszerű...

Lucám még mindig nem mászik (de valahogy mégis eljut a szoba egyik végéből a másikba... :wink: ), foga sincsen, és az alvás továbbra sem az erőssége. Rólunk röviden ennyi.

Remélem mindenki jólvan. Van valami fejlemény amiről lemaradtam?

További szép napot!

Kép
sziszka82
 
 


Viki, Lakcó ilyenkor mennyit alszik? Zsolti most aludt másfél órát, úgy örültem!!

Kép
Kép
patr
 
 


Megjöttünk a sétából, sziasztok.

Ildi!
Sajnálom. Csőrös varázsitatót próbáltátok?

Patti!
Zsolti zabálnivaló!!!

Viki!
Az én lányom is apja alvókáját örökölte. csak nálunk sajnos épp az enyémet kellett volna.
Liizy is nagyon szép kiscsaj!

Képzeljétek Emma majdnem fel tud ülni. Négykézlábra áll és kiül oldalra, de egyelőre a bal kezét még nem tudja felemelni, ezért ilyen félig-ülő-félig fekvő helyzetben van szinte egész nap.

Véda!
Tök rendes dolog tőled, hogy csinálod ezeket a horoszkópokat. Gondolom elég sok idő.
De azért küldtem pü-t én is, de nagyon ráér nekem.
Vendég
 


Ja és egy jóhír(nekem): megvan a félévem!!!
minden jegy beírva, elintézve.
csak meglesz egyszer :)
Vendég
 


Patti!
Ált. délutáni alvása 2 óra, de ma 1szer aludt fél órát, utána amíg a kocsival hazajöttünk a cégtől 10 percet. Most szegénykém annyira ki volt ütve, h már 2 órája alszik, és nem csodálkoznék ha még 1 órát aludna.

Alapból délelőtt alszik 30-40 percet, délután 2-2,5 órát és még 5 körül egy félórát.

Emma nagyon ügyes!
20150601134430
 
 


Orsi!
Gratula a félévedhez! Kép
20150601134430
 
 


Veda: koszonom a horoszkopot!

Az mar most igazb hogy mindenkit szorakoztat:)

Dori: jo hogy az orvos is beltta hogy csak erről van szó.

LAcko nagyon ugyi, es Emma is!

Anna igen nyugi, nem igen aludt meg ma, erdekes miota meg tobbet mozog meg kevesebbet alszik, nehogymar elvesztegesse alvasra az idejet mikor allhat is.
Es mindig vigeckedik elengedi fel kezet, meg rugoyzik, lepeget, öcsém a jovo magyar Flatlijet latja benne:)
a FOGA KESZÜLŐDIK! maR KICSIT ATTÖRT AZ INYEN....

bocs a nagybetűt megt az össze vissza irast de itt magyar billentyű van és azon nem igen megy mar az iras.

További szép napot és jó hétvégét!
Vendég
 


Orsi: gratulalok!
Vendég
 


Viki, Tami!
Köszi :wink:

Anna nagyon ügyes és gratulálok a fogcskájához!!!
alsó metsző?
Vendég
 


Húúú, Viki!
De jó nektek!

Jó sokat alszik a kismackó! :wink:
Vendég
 


[quote="orsóanya"]H írta:orsóanyaúúú, Viki!
De jó nektek!

Jó sokat alszik a kismackó! :wink:


Igazi téli álmot :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


sziasztok!

előkerültem megint! 8) megyek visszaolvasni...
bencuri
 
 


Evelin nagyon örülök, h jó hireket kaptatok! hurrááá!

Orsi gratulálok a vizsgához!

Kubu, szépek vagytok a képen!

Zsolti 2. képe a favorit nálam!

Kike, örülök h jobb a kedved!

Lizy milyen kis ügyi! mikor fog ilyet csinálni az én lányzom?
bencuri
 
 


Tami!
Gratula a fogincához!

Viki!
Hogy van a szerelmünk? Képet már régen láttunk róla!

Macikám már nem aludt sokat, 20 perce fent van, most éppen olvas :D
20150601134430
 
 


Mary!
Gratula Annának a foghoz!

sziszka, bencuri!
Jó hogy jöttetek!

d.dodó
 
 


Hű, ismét itt vagyok!
Jó kört futottam! Pogi kisült, ruhák mosva, vasalva, na jó még egy adag a szárítóban is van...

Lássuk itt mi történt!

Ildi! Teljeseb át tudom érezni azt amit írtál! :( Én sem aludtam még 3 óránál többet egyfolytában, sőt a vizsgaidőszak alatt még ennyit sem. De legalább az én gyerekem eszik, viszont nem mozog!
Szerintem is egy kiadós alvásra van szükséged, ez mind a Te, mind a pici, mind a párod érdeke, első körben ezt próbáld meg megoldani, aztán a másik problémára is gyorsabban, ügyesebben találsz választ. A Sinlacot próbáltátok már pl.?

Orsi én is gratulálok a félévedhez! Akkor most te is vizsgáztál? :shock:
Megkaptad a választa gyed-es kérdésedre?

Dodó! Irigy-mirigy vagyok a kiscsajod tudományára! Ügyes csajszi! :wink:
Vendég
 


Hát,pocsékusz a helyzet-víz leereszteve,cin nem tapad a csőre,így mivel lesz megcsinálva?Egy kis szeget rakott be annó Apa a lyukba,így akkor arra gyűlt fel a cin...szóval passz!
Ötlet????

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Gratulálok Anna első fogacskájához! :D

Bencuri, köszönjük! :oops:

Zeusz tényleg nem tetszik csak Vikinek? :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?