Új privát üzeneted érkezett!

Kike!
Írok pü-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.04 11:17-kor.
Vendég
 


Aranyos vagy-de nem,köszi,kibaszottul szégyenlem magam,egyáltalán hogy beírtam,,ha lenne itt duna,nekimennék,így nem lehet élni hogy retteg az ember,mert volt olyan időszak hogy egyszerűen nem tellett rá.Egyáltalán minek kellett nekem három gyerek,szar az élet ez van!!Utálom az egészet!!Elegem van! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tényleg ennyi-bocs mindenkitől,majd jövök talán valamikor. :cry: Ne haragudjatok!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

 
 

BÁRÁNYHIMLŐŐŐŐŐŐŐŐ :x :x :cry: :cry:

Kép
Kép
bondi
 
 


Kike, nagyon sajnálom.....

Kép
Kép
bondi
 
 


[quote="bondi"][ írta:bondisize=150]BÁRÁNYHIMLŐŐŐŐŐŐŐŐ [/size] :x :x :cry: :cry:


Ne b.....!
20150601134430
 
 


Viki:
[quote]N írta:e b.....!


Hát de! :evil: :evil: :evil: :evil:

Azt jelenti, hogy két hét múlva Nattancskám lesz... :evil: :evil:

Kép
Kép
bondi
 
 


Oti vitte haza az oviból?

Ti már voltatok?
20150601134430
 
 


Megjöttünk a piacról! Sikerült vennem amit akartam!

Kike!
Nagyon sajnálom! Ölelés neked!

bondi!
Jáááj de nem jó! Szegény Oti! Tényleg ti már voltatok? Mert felnőtteknél állítólag durvább! :evil: :twisted: :x

timi!
Hát ugy van, hogy állítólag 18 hós kortól. De most hallottam (egy itteni magyar ismerős mesélte a hétvégén), hogy ha az anyuka nem dolgozik, vagy nem tanul nappalin, akkor nem adhatja be! Hát majd meglátjuk mi lesz. Mert lehet hogy suliba visszamennék, mert amelyik szint most következik, az már fizet ösztöndíjat 25 éve felettieknek. És októberben betöltöm a 25-öt! Lehet utána januártól elmennék suliba délelőttönként.

d.dodó
 
 


Igazából bárhonnan hozhatta... a csoportjukban nem volt - most majd lesz... :roll:

én oltást kaptam két és fél éve (kettőt is), Tomi meg úgy tudja, volt...

Kép
Kép
bondi
 
 


Iszonyat pipa vagyok az UPC-re. Ti milyen szolgáltatótól veszitek a netet+tv-t? Olyan kell(ene), ami korlátlan adatforgalmú.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kike! Nagyon sajnálom! :(

Bondi! Hú, szegény! Remélem hamar átvészelitek!

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszti!
Mi éppen ezért váltottunk digire. Egy film 2 perc alatt lejön!
20150601134430
 
 


Azt hiszem ma bemegyek az UPC-hez, ha más nem akkor holnap meg a digihez.
Az előbb beszéltem az ügyfélszolgálattal, egy csomót kellett várnom, mire közli, hogy hát mikor kötöttem 1 éves hűségnyilatkozatot, kaptam még két hónapot. :shock: Igen? És ezt nekem miért nem mondta senki? márc. 31-ig szól a szerződésem. Kérdezte, hogy akkor költöztetem magunkkal, vagy otthagyom a következő lakónak átvállalással? Hát anyós nem fog 7500at fizetni a netért, akkor költöztetem, elkérte a címet, hát oda nincs kiépítve a kábelhálózat, nem tudom költöztetni. :shock:
Ja, de ha idő előtt visszamondom, akkor ilyen-olyan díjakat kell fizetnem. :shock: :evil:
Meg sem tudtam kérdezni, hogy az mennyi lenne, mert persze közben lejárt a kártyám. Ki gondolta, hogy 10 perc alatt csak idáig jutunk?! :evil:

Úgyhogy passz...

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Sziasztok!

Kike nagyon sajnálom a gázt :cry: :cry: de azért tudtok ugye máshogy is fűteni.

Bondi nagyon sajnálom,hogy Oti elkapta a bárányhimlőt.
Nekem még eggyik gyerekem sem volt,pedig amikor oviba jártak minden éven volt bárányhimlős gyerek az oviban.

Kriszti nekünk adsl van,és korlátlan adatforgalmú.

Viki gondolom nektek a 20 megás internet van.Az nekünk itt sajna nincs kiépítve ,erre csak tányéros digi van.

Kép
csugi
 
 


Jutka!
Nekünk korlátlan a net, vezetékes, mint a tévé.
20150601134430
 
 


Gyerkőcök jól vannak? Tart még a nagy lány büntije?
20150601134430
 
 


Csajok a Sinlac kapható recept nélkül? Ízre milyen az? Ára?
20150601134430
 
 


Viki! Az a gond, hogy nálunk még csak egy kerületben van kiépítve a didi-kábel. Parabolás lenne, amitől kicsit tartok. Hallottam, hogy ha erős szél vagy eső van, akkor szemcsés a TV-kép, lassul a net.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


a gyerkőcök igen jól vannak köszi.a nagylányom már nincs büntibe,pedig még megérdemelné :wink:
igen én tudom ,hogy az korlátlan. én a letöltési sebességre írtam a 20 megát.

az én gyerekemmel akármit csinálok,nem hajlandó eljátszani,ha leteszem a földre.sohasem fog se,kúszni,se mászni. :wink: :wink:

Kép
csugi
 
 


viki!
Itt lehet recept nélkül sima élelmiszer boltban kapni. És 1400 Ft-nak megfelelő korona.

d.dodó
 
 


Úgy sem hajlandó, h csörögsz neki, felkínálva vmi neki tetsző tárgyat?
20150601134430
 
 


sziasztok!

Kike annyira sajnálom! :cry: Ne szomorkodj! Tudom könnyű mondani!

Bondi júj hát ez nem jó! Reméljük Nati nem kapja el. Bár elég kicsi rá az esély!

Kriszti jobbulást kívánok!

Teo csak ennyi jele volt hogy nyűgösebb volt tegnap. Amugy semmi. És este gondoltam hogy bekenem neki az ínyét, hát erre látom hogy kint van a foga. Még meg is lepődtem hirtelen, de úgy örülök. Remélem a többit is ilyen jól fogja viselni.

Kép
linda24
 
 


[quote="d.dodó"]v írta:d.dodóiki!
Itt lehet recept nélkül sima élelmiszer boltban kapni. És 1400 Ft-nak megfelelő korona.


Odáig azért nem megyek :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


a sinlac csak receptre kapható. az íze szerintem nem rossz,olyan édeskés mint a tejpép.Máté akkor is is megeszi ha nem keverek bele semmit,az árát nem tudom,mert nekem a tesóm szokott adni,ő meg közgyógyra kapja.

Kép
csugi
 
 


a nagyok annyira ölbe szoktatták,hogy csak pár percig van el és utánna csak nyávog.

Vivinek gratulálok a fogacskához :lol: :lol:

Kép
csugi
 
 


Vik!

Nálunk csak receptre lehet, 1300 és 1400 között van, úgy emlékszem.
Ízre?
Nagyon édes, nekem túlságosan is, a tápszernél finomabb, nem erőteljes íz, inkább olyan mint pl a cukros víz.
(ebből is látszik, hogy ízeket nehéz leírni, vagy csak én vagyok ilyen suta)

Bondikám!

Sajnálom.
Jó, hogy ti már túlvagytok rajta. kitartás!!!

Most "éheztetem" Emmát, nem kínálgatom óránként, hanem kivárom a min. 3 órát, akkor hátha eszik rendesen.
Hétfőtől meg jön a husi, hátha az tetszeni fog.
Vendég
 


Levi kinyír. :? Megtanult vonyítani. :shock: Tiszta happy-ből. :lol:

És persze, hogy követeli, hogy legyen ölben. Most is itt van, de alíg bírom tartani. Ha leteszem, és nem megyek vele játszani, reklamál. Előbb kimentem magamnak teát csinálni, addig a szőnyegen volt, hát azt az ordítást. Persze felhergeli magát, és ma először megint köhögött. :x

Félek, hogy nehogy visszafertőzzem... :(

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Orsi!
Köszi! Akkor maradok a milupás tejpépnél, mert az is édes, és job az ára még vény nlékül is.

Óránként kínálgatás? Nem sok az 1 kicsit?

Jutka!
Nálunk én sz@r@ny@ vagyok, mert keveset van ölben. Most h itt voltak a nagyszülők mondtam is h Lacus nem volt ennyit egész héten annyit ölben, mint most.
20150601134430
 
 


Viki!
Miért nem jössz idáig? Lackót is hozhatod! ;) Itt is alhattok! :lol: 8)


Lizy megevett 220 főzeléket....valami répás csirkés üvegest!

d.dodó
 
 


Dodó!
Ha ott alhatunk, az más! azt hittem, csak jövünk és megyünk :lol:

Ami, Werus!
Hogy vannak a Csöppek?
20150601134430
 
 


viki!
Még valami 1-es kódú vacsit is főzök! ;)

d.dodó
 
 


Főzéssel ne törd magad, én nem vacsizok :lol:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Most jutottam el a gépig erre nem felkelt a kis uraság!
Így ismét csak félig tudtam elolvasni a történéseket! :?

Kike! Nagyon sajnálom, amiért sok problémátok van, de szerintem jobb lenne ha kiírnád magadból! A tegnapi szocpol ügyben még tegnap írtam Neked pü-t.

VKata! Még nekem sem jött meg a szülés óta, bár hétfőn már kicsit görcsölt a pocim és azt hittem jelentkezik, de azóta semmi.

Patr! Én nem fogyózom, mégsincs sajnos vmiért nekem sem elegendő tejem!

Nem alvósak nemvagytok egyedül! Én már nem is számolom hányszor kér enni éjjel, bár egyébként alszik. Ja és önkiszolgáló lett!

Orsi! A hozzátáplálással és cicizéssel kapcsolatban nálunk is hasonló a helyzet. A tisztán gyümit még csak megeszi, de ha krumpli is van benne már nagyon csínnyán bánik vele. A cumisüveget mi sem ismerjük, úgyhogy én Aventos varázsitatóval próbálkozom, még úgy tűnik, hogy ez megy neki vmennyire.

Viki! Sinlacot én is írattam fel, mondván, hogy eltelít és így talán végre nekem is lesz egy-eyg éjszakám, de ez nem jött be.
Ízre szerintem nem rossz, gyümölcccsel vegyítve még hajlandó is a fiam enni belőle vmennyit.

Titi! Sajnálom, hogy nem jött össze a vizsgálat! Igazán jó lehet érezni a pocakodban a kislányodat! Kicsit irigyellek! Sok erőt kívánok az éjszakázáshoz! Nem lehet könnyű!

Bondi! Bárányhimlő? Hű szegény Nati, esetleg a bátyót nem lehet addig nagyihoz vagy vkihez átvinni? Én még nem voltam bárányhimlős.. :shock:

Na most már futok, vki már nagyon vár!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.04 13:03-kor.
Vendég
 


Nelli!
Köszi! Este és éjjel mi tápot eszünk. Csak gondoltam h a tejpépnél váltok, de nem éri meg.
20150601134430
 
 


Kubu:megkaptam a tegnapi pü-t,válaszoltam rá,nálam az elolvasotak között van hogy megkaptad a választ.

Megraktam a tüzet fával,csak főzni nem tudok :cry:

Mindegy,mi gondunk,szót se róla.

Lelkierőm tényleg nem volt ezek után Domit elvinni oltásra,majd átrakatom máskorra.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike! Az imént láttam a válaszod!

Mi történt nem tudunk esetleg segíteni?
Vendég
 


Aranyos vagy,de nem tudtok segíteni,senki nem tud :cry:

Volt egy idő hogy ,nos igen,nagy szégyen,de nem tudtuk mindig fizetni a közüzemi számlákat,de aztán lett segítség,még novemberben el is kezdtük a dolgot,de a papírmunka,meg minden miatt nagyon elhúzódott,aki intézte a dolgot,nagyon sokáig ült rajta,el is ment onnan,vagy elküldték,nem tudom,átkerült egy másik emberhez a dolog,de a sok papír,amit eddig intéztünk,eltünt az emberrel együtt,így kezdhettük előlről,és annyit csúszott a dolog,hogy holnapra már ellett volna inntázve,hogy kapjunk haladékot,a pénzbeli segítség elintéződik,de ma kijöttek a gázasok,és leszerelték a gázórát,így fűteni még csak-csak tudok fával,ami pedig nem is a miénk :cry: de főzni azt nem tudok,így csak kenyéren élhetünk,vagy amit esetleg mikróban meg lehet csinálni.De ugye a visszakapcsolási díjat is ki kell fizetni,szóval ez van-mostmár tudjátok milyen szerencsétlen,csóró,és béna ember vagyok :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem tudtam visszajönni, vittünk minden kedves rokonunknak szülinapi Brúnó-sütit (linzerkarikát) és elcsavarogtunk estig.

Kike: nagyon sajnálom.... De mint tudod, itt panaszkodhatsz is és segítség is érkezett már innen nem egyszer, úgyhogy lsz. ne tűnj el nagyon!

Kriszti: jobbulást Neked! Nehéz lehet egyedül betegen, én nagy mázlista vagyok, mert mindig van segítségem, ha rá vagyok szorulva.

Akata: Adél tényleg gyönyörű és én is Téged látlak benne! :wink:

Vkata: tetszett, ahogy egy nőnek udvarolsz... :twisted:

Tita: sajnálom az alváslabor elmaradását... Remélem, tudtál aludni délelőtt.

Timi: anyukádnak jobbulást! Durva ez a kórság, hogy így végigsöpör mindenkin.

Zsuzsa: a fagyasztó nagyon elkeserítő... A hírekben hallottam, hogy Zalában meg Vasban sok helyütt napokig nem volt áram a havazás miatt és az E-On 10.000 Ft-os kajajeggyel akarja jóvátenni a mulasztását a károlsultak felé.....

Hétfőn este színházban voltam, a 6 hét 6 táncot néztük meg (Vári Éva&Kulka János). Hát csajok, ilyen jól már rég szórakoztam, csak ajánlani tudom mindenkinek!

Brúnó ma kapta meg a 3. Prevenart, remélem, nem lázasodik be.

Adatok: 8800g 72cm

Keresek fotót is....

Kép Állni szeret...

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


És az új kedvencem:

Kép vacsi

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Bondim!
Drága, sok erőt a bárányhimlőhöz! Jó hír viszont, hogy kicsi az esély arra, hogy Nati is elkapja. Van, aki direkt együtt fürdeti, meg "ölelgetteti" egymással a gyerekeit, hogy egyszerre kapják el, és többnyire a hordozó nem fertőzi meg a másikat. Sőt, oviban is, ha van egy bárányhimlős, lesz még 1-2-3, a többi meg nem, pedig többségük közülük sem volt még, mégsem kapják el... :roll: A Katák ezt biztosan jobban megmagyarázzák majd! A lényeg: van esély, hogy Nattancs nem kapja el! :wink:

Lilu 5 évesen volt bárányhimlős. Rajta iszonyat módon kijött. Nem volt olyan felület a testén, ahol ne lett volna pötty. A talpa, a szemöldöke, szemhéja, fejbőre, füle, ujjai, még a nemi szervén is... Magas láza is volt, és egész nap sírt. Pár helyen el is kaparta sajnos. Meg is vannak a nyomai. De így is szép!

Otikám himlőhelyes pofijára sok puszi!!!

Kike!
Ngyon sjanálom... :cry:

Orsi!Sok szeretettel várlak a talira! Emmára már nagyon kíváncsi vagyok! Meg rád is. Tudod, szimpátián belül vagy nálam :wink: Halásztelek közel van!

Jaj,csajok! Anyósomnál nagyon felgyorsultak az események! Tegnap epilepsziás rohamot kapott - gondolom az agydaganatok okozhattak el.kisülést... Ha jól emlékszem, az epilepsziás görcs agyi elektromos kisülés... Mindenestre kh-ban van izotópos vizsgálaton. Közben a tulaj megtudta, hogy rákos, így felmondta neki az albérletet. De miután maga is bellátta, hogy egyedül már sosem maradhat, így jobb is. Férjem költözteti anyós testvéréhez. Szerencsére 2 házzal lakik arrébb, de hová teszi a sok bútorát? Van egy csomó olyan 3 ajtós szekrény, amit nem lehet elemeire szedni, csak cipelni mind a 200 kilóját. Javasoltam, hogy ajándékozza valakinek el, mert feleslegesen cipelik majd, hisz a testvéréhez úgysem fér be. Tiszta káosz az egész... Jó kis hétvégénk lesz... :(
Vendég
 


Vkata, Akata, Ami, Wera, Andika, Marcsika, és a többiek! Hol vagytok???
Vendég
 


Zsuzsi!
Brúnó édes a képeken! A nagyfiús kajákkal cuki!!!
Ő miket eszik már?
Vendég
 


Véda! Sajnálom anyósodat, és általa persze Téged.... Kitartást és sok erőt! A könyvedet meg tényleg ki kéne adni, amilyen nagy iramban kapkodják itt, tuti bestseller lenne! :P

Bondi! Szegény Oti, jobbulást neki! Talán jobb, ha kiskorban átmegy rajtuk és védettséget szereznek (én is voltam bárányhimlős gyerekként).

Evelin! Eliot nagyon édes a fotón!

Szly, Linda, a lányaitok is napról-napra szebbek!

Viki: Én szinte sosem alszom 11 előtt, bár éjjel nem is nagyon kell kelnem, olyan 7 körül van az első ébredés és etetés.

Marcsi: mit vesztek Budaörsön?

Andi, Magdi, Wera, Ami, Márti - merre vagytok?

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Nálunk most legújabb, hogy eszik, szépen kanalzom neki az ételt, nincs is semmi gond, erre egyik pillanatról a másikra keservesen zokogni kezd, még a könnye is folyik! Kiveszem, megszeretgetem, visszarakom, és még 1-2 kanál lemegy, de sír. Sztem éhes lenne még, de talán az ínye fáj, és zavrja, ahogy hozzáér a kanál... :roll: Persze, persze, mióta mondom, hogy jön a foga, oszt sehol... :?

Nekem, és Lilunak is 10 hósan jött ki az 1. (Talán Vikinek is, ugye Viki? :roll: )Csabi ebben is ránk hasonlít majd?
Vendég
 


Véda! :D Látom egymásnak írtunk nagyjából egyszerre! Köszi a dicséretet. Brúnó eszik már banánt, almát, sütőtököt, ma adtam neki körtét és esténként kap tejpépet. Hamarosan kezdem a főzelékeket is.

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Dóri!
Tuti h fáj az ínye! Igen, nekem is 10 hónaposan jött ki. ;)

Zsuzsa!
Én a tyúkokkal fekszem, 9kor már durmolok ált. Csak hétfőn és kedden megnéztem 1-1 ój sorozatot, h ha jó, legyen mit letöltenie az uramnak.
20150601134430
 
 


Kike! Őszintén sajnálom! :cry:
Szerintem semmi okod rá, hogy szégyenkezz! Úgy gondolom, sokan, vagyunk vagy leszünk még talán olyan helyzetben, hogy örülünk ha minden számlát be tudunk fizetni és enni is tudunk adni a családunkak.

Zsuzsa gratulálok a fiacskád feledik szülinapjához! Ügyesen áll!
Na és a vacsi sem semmi! Nekünk is ilyen etetőszékünk van zöld színben.

Véda! Még nem is fejeztem ki sajnálatomat az anyósod álapota miatt!
Vendég
 


Zsu!
Ez a kiadás sokesélyes...
A Kismama főszerkesztője, Bálits Éva is olvasta még évekkel ezelőtt, és neki is tetszett. Olyan rendes volt, többször is írt! De a kiadást neki sem sikerült elintéznie a Sanománál, mert állítólag ez csak egy réteget érdekel... Na ja...
A másik, hogy egy barátnőmmel, aki szerepel a könyvebn, azóta megromlott a kapcsolat, sőt már nincs is semmiféle kapcsolat közöttünk. Így vagy ki kellen őt írni belőle, vagy álnéven... :roll: Bár, úgy lenne korrekt, ha felhívnám, és megkérdezném, a tröténtek ellenére, beleegyezik-e, hogy szerepel a könyvebn.
De ezek csak elméletek. Annyi könyvet adnak ki Magyarországon, hogy nehéz már labdába rúgni... De köszönöm a bíztatást! :D
Vendég
 


Kike! Őszintén sajnálom! :cry:
Szerintem semmi okod rá, hogy szégyenkezz!

Zsuzsa gratulálok a fiacskád feledik szülinapjához! Ügyesen áll!
Na és a vacsi sem semmi! Nekünk is ilyen etetőszékünk van zöld színben.

Véda! Még nem is fejeztem ki sajnálatomat az anyósod álapota miatt!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?