Új privát üzeneted érkezett!

Kata, ez a vicces, hogy nem éheztem egyáltalán, de engem a répa, uborka, alma is felfújt. Ilyeneket ettem, és nem éheztem! De valahogy ettől kevesebb tejem lett! Biztos a csoki hiánya! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Patr:lenne egy hülye kérdésem,sulival kapcsolatban!
Ugye Vercsi ősszel meg isibe-elsősnek milyen hátitáska kell,olyan kemény,amilyen még nekünk volt,az a négyzetes?Vagy nem?Mit érdemes így előre megvenni a sulikezdéshez?
Mert itt nézegettem hogy olcsóbbak a cuccok,de mit érdemes megvenni?
http://bookline.hu/search/categories.ac ... szerelesek

Előre is köszi a segítséget!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:35-kor.
Vendég
 

 
 

Kata:Vercsi még 15 hónaposan is naponta többször cicizett :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Akkor is csak azért kellett elvennem tőle,mert már terhes voltam a Kristivel.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Apa most küldte:Gyerekek és a Kedves Isten
Kedves Isten! A jelmezbálon ördögnek fogok öltözni.. Nem baj?





Kedves Isten! Elmentem egy esküvőre, és ott csókolóztak a templomban. Ez
O.K.?





Kedves Isten! Nekem a Miatyánk a kedvencem.
Egyből megírtad, vagy sokat kellett törnöd a fejed?
ha én írok valamit, mindig újra kell írnom.




Kedves Isten! Köszönöm a kistestvért, de én egy kiskutyáért imádkoztam.





Kedves Isten! Kérlek, tegyél még egy ünnepet Karácsony és Húsvét közé!





Kedves Isten! A nyaralás alatt végig esett az eső.
Apa nagyon mérges volt, és olyan dolgokat mondott Rólad, amit nem
szabad. Remélem, nem fogod bántani. (A barátod (nem mondom, meg ki vagyok))





Kedves Isten! Kérlek küldj nekem egy pónilovat.
Eddig még sose kértem semmit. Utánanéz hetsz.





Kedves Isten úr! Jobb lenne, ha az emberek nem jönnének szét olyan könnyen.
Rajtam három öltés van, és kaptam injekciót is.




Kedves Isten! Ha nekem adod Aladdin lámpáját, bármit Neked adok, amit csak akarsz, kivéve a pénzem és a sakk-készletem.

Kedves Isten! Lehet, hogy Káin és Ábel nem ölte volna meg egymást annyira, ha külön szobájuk lett volna. Nálunk ez működik a bátyámmal.





Kedves Isten! Lefogadom, hogy nagyon nehéz neked mindenkit szeretni
az egész világon. Mi csak négyen vagyunk a családban, és mégse megy.





Kedves Isten! A bátyám elmondta, hogy hogyan születünk. Nem hangzik valami jól.




Kedves Isten! Nem gondoltam, hogy a narancssárga megy a lilával, amíg kedden nem láttam a naplementét, amit Te készítettél. Klassz volt.





Kedves Isten! Ha vasárnap figyelsz a templomban, megmutatom az új cipőmet.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jobb reggelt!

Az alváslabor elmarad, mert Levi még hurutos és azt mondták, hogy ez befolyásolná a vizsgálati eredményeket. még jó, hogy felhívtam őket, mert kiderült, hogy annak ellenére, hogy mára hívtak be minket délelöttre nincs ma délelött senki aki elvégezte volna a vizsgálatokat.....

Most tűrhető volt az éjszaka (bár én most is mindjárt összeesem az álmosságtól, kicsit szédülök is), 3/4 4-kor ébredt elősször, de akkor már nem tudott visszaaludni, így jött a babakocsi. Na itt 3/4 7-ig bírta és végleg felébredt. Közben is többször vissza kellett ringatni.
Ekkor benyomott 160 körüli tejpépet.

Most nincs is erőm többet írni.

Nagyonszomorú vagyok az alvásvizsgálat elmaradása miatt. Mikor lesz ennek már vége? Mikor tudom már kipihenni magam????

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


tita!
Sajnálom! Buksisimi!


Mi most megyünk a piacra. Majd még leszek!

d.dodó
 
 


Tita, nagyon sajnálom! Sajna mást nem tudok írni, csak hogy KITARTÁS!!!

Kata, nem csoda hogy eleged van az egyedül töltött éjszakákból! Nekem is az lenne...Hétvégénnévanpozás?

Patri, sajnálom! Nem is tudtam, hogy elkezdték fogyózni. De mitől lehet Zsolesz még nyűgösebb? Még kevesebbet alszik?

Teó én is mennék a Duna plázába randizni, nekünk sincs messze! :wink:

Timi, köszi! :oops: Hááát, én nem vagyok ilyen szép az tuti. Más a bőröm, a hajam a csontozatom. Az arcforma kicsit hasonlít. Adél eléggé hasonlít az apjára ( ő se csúnya :oops:). A kék szeme meg passz.

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:36-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:36-kor.
Vendég
 


aha!
szóval áfonya volt... hát nem tudtam elképzelni hogy mi lehet. de igy hogy irtad. egyből gondolhattam volna...
nálatok olyan mások a dolgok.. hogy mit adhatsz meg mit nem.

tényleg!
lizynek mikor kell bevonulni bölcsibe? vagy ovielőkészítőbe, vagy mi annak a neve... mert mintha irtad volna hogy ott sokkal korábban kötelezik rá.
és akkor is muszáj ha te otthon tudsz lenni vele????

Kép

Kép
timi1982
 
 


Kata:igen,úgy lettem vele terhes :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.11 18:36-kor.
Vendég
 


Hú Titi, sajnálom a labor elmaradást. És akkor most kaptok egy tök új időpontot, amire ugyanúgy várni kell?

Katák, hogy járok az túlzás, de nagyon örülnék egy Duna plázás talinak!!!!
Csak annyi a gond, amiért nem tudtam eddig Őrsi talira se menni, hogy mi még egyáltalán nem tömegközlekedtünk Tamival és Mogyiról nem egyszerű bejutni.
Most hétvégén akartunk hévezni Gödöllőre próbaképp, de lázas lett, úgyhogy megint elmaradt sajnos.
De majd egyeztetek Apával, nem tudná-e a popónkat beszállítani valamikor legalább egy szakaszon, csak most nagyon dolgozik a tetőtérben.
De tavasszal már nagyon szeretnék aktív közlekedő lenni és aktív talizó!
De azért jó lenne hamarabb is!

Kép
teó
 
 


Szep napot mindenkinek!


BEtegeknek jobbulast! Kriszti ugy tunik inflenzad van, kitartas, ha kuralod magad hipp hopp vege, es pihizz is ha tudsz.


Nem alvok szuleinek sok ero!


AKAta: annak ellenre hogy tok mas vagy mit Adel en megis latlak Adelban Teged.


VKata: en is ismerek olyant aki szoptatas alatt esett teherbe.
jo keszulodest holnapra


Marcsi en mennek outletbe, csak hat utazuk, meg nem tudnek mivel kijutni. igaz szerintem annyira nem is olcso, valahogy kulfoldon a learazas sokkal komolyabban meg ymint itt, itt valahogy hiaba a learazas kiarusitas nem tudok vasarolgatni....


Orsi: akkor vettel jegyet?


Patti: orulet lehet egy egy ejjszakatok! Szerintem hagyd a csudaban a fogyot ha a tejcsi banja, majd eljon a te idod is.
Tanfolyam ? Gondolom akkor nem megy mert ilyen hosszu egy alkalom.


MAr majdnem mindennel kesz vagyok, mar cask porszivozas teregetes, aztan szerencsere nem kell esoben bkvznunk keresztpapa kivisz minket.

MOst majd amig MOron leszek sokat nem leszek, de tuti be belesek ennyit nem birok ki nelkuletek!


OTINAK jobbulast!Es NAtika meg ne legyen beteg!
Vendég
 


KAta: igazad van!MArmint amit KAtarol irtal!
Fel a fejjel! Az urad ertetek csinalja!
Vendég
 


Köszi csajok!

Teó: igen, este kell telefonálni és akkor kapunk új időpontot... Kivi leszek mikorra.

Kata: nem várok csodát csak segítséget, hogy mit csináljak, hogy megjavuljon és főként azt, hogy megmondják semmi baja. Ez a legfontosabb! Aztán némi segítség jól jönne, hogy hogyan változtathatnék ezen a rossz alvási szokáson. Addig nem igazán merek semmi "drasztikusat" csinálni. (sírni hagyás sokáig, stb....)

Na Levi elaludt megyek én is alszom amig lehet, mert mindjárt lefordulok a székről...

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi: szép álmokat!
Vendég
 


Valaki kérdezte a napokban, hogy mocorog e a babucim. Hát nem keveset mocorog. Szinte egész nap érzem, hogy lubickol! Tök jó érzés!!! A fiúkat ilyenkor még alig éreztem, sőt! Persze ő hátul van megtapadva ez is az oka gondolom, hogy többet érzem.
Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ja Kike: csúcs az a szöveg!
Vendég
 


Ja és egy másik topikban írta az egyik csajszi, hogy az AFP-m szerint lány! :lol: Hát úgy legyen.
Tegnap elött éjjel azt álmodtam, hogy megszületett, nagyon hasonlított a levire, de "finomabb" volt és gyönyörű és olyan cukin mosolygott rám! Kép Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Na megyek aludni ne tartsatok fel!!! Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kike, nekem is most jött hírlevél a Bookline-ról, én is megnéztem az akciós cuccokat. :lol:
Szerintem nem érdemes előre most megvenni semmit, mert augusztusban, (sokszor már júliusban is) olyan akciók vannak, hogy annál most csak drágábban kapod meg! És lesz majd egy szülői is, általában májusban, amikor elmondják, hogy mit kell venni. Le tudom írni, hogy mi az, ami biztos hogy kell, de egész biztos, hogy a suliban is megmondják!
Amit lehet, hogy nem mondanak, de én csak javasolni tudom, hogy ceruzából elsőben háromszög alakút vegyetek! Színesből is!!
De ha gondolod, leírom, hogy mi kell még!
Táskából is változó, iskola függő, mert Zsuzsi napközis, igazából alig hoz haza valamit. De szerintem a hagyományos háti táska az igazi.

Kata, persze, lehet azért ligh-osan fogyózni, majd arra figyelek, hogy ne igyak cukros löttyöket, meg kenyeret ne egyek. Zsu egyébként másfél évig szopizott, akkor is csak azért hagyta abba, mert megsértődött, hogy visszamentem dolgozni. Pedig akkor már reggel és este szopizott csak. Mondjuk én már nem bántam, hogy abbahagyta. És evett mellette rendesen mást is, kb. nyolc hónapos koráig volt meghatározó az anyatej, utána azért már elég sok mindent evett. De tejet csak másfél évesen kapott.
Egyenesen váltott az anyatejről a kakaóra :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Titi, sajnálom az alváslabort, talán most már hamar kaptok új időpontot. Nálunk a legkésőbbi ébredési időpont éjfél. Annál tovább tuti nem alszik egy lendülettel!

Kép
Kép
patr
 
 


Szép napot :P

Titikém!
Jaj, drága, ez igazán nem jött jól... :? Úgy vártam ezt a napot, hogy mondanak valami okosat... Remélem, közeli időpontot kaptok! Aludj egyet délelőtt, ha teheted!
Kis ficánkának puszi! (Majd a fiúk átadják neki, te gondolom, nem tudod megcuppantani a pocid :wink: :lol: )

Akata!
Adélban én is téged látlak.
Julcsinak üzenem, hogy minden nap gondolok rá, hogy talán ma találkozik Marcival... Akárhogy is alakul, szép lesz, erre koncentráljon! (Most hallom, hogy a Palotás Petra is megtudta szülni a nagy babáját spontán, 4200 gramm volt. Hátha... De ha császár, úgy is élete legszebb napja lesz!!!)

Vkata!
Hazaért már Apa?
Mensi: nekem 8 hóra jött meg Lilunál. Csabi most 7 hónapos, és még semmi. Lehet, most is kibírom 8 hóig... Nem bánnám!
Viszont én éjjel is szoptatok, és nappal is 7X. Te sokkal kevesebbszer... Azért én nyomnék egy tesztet, ha az elméleti esély megvan... :roll:

Evelin!
Eliotot megzabálom a reptéri képen! Díjnyertes a fotó!
Küldj priviben emilcímet :wink:

Marcsika!
Te is :wink:

Bondi!
Puszillak!

A mi éjszakánk ramaty volt ismét. Csabici könnyen elaludtam, erre én nem tudtam elaludni... Mire elaludt, felébredt... Aztán szopi, visszaalvás... Nem sokkal később Lilu: Anya, kimegyek pisilni... (Ő, aki fél egyedül a sötétben!!!) Büszke voltam rá, örültem, hogy ilyen tapintatos, hogy engem nem is hív... Erre, mikor visszajött, a parkettarecsegésre felébredt Csabi... És akkor már nehezen is aludt vissza... Hajnalban is többször felsírt... De túléltük! Lényegében, ha ő is 10 hósan alussza majd végig az éjszakákat, mint Lilu, akkor már csak 3 hónap... 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.04 10:05-kor.
Vendég
 


Patr:köszi :) Akkor cerkákat ,háromszögűt majd veszünk!
Azért léci írd le,mi az,ami még biztosan kelleni fog!
Köszi a segítséget! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Pat!
Én is örülök, ha az első ébredése éjfél utánra esik! Erre kb. másnaponta van esély... Jobb időkben meg elaludt 9-kor, és bírta 3-f4-ig! Hú, de kipihent voltam akkoriban :D
Vendég
 


VKata:tesztelsz?? :P

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csajok!
Tali nálunk február utolsó hetében???
Vendég
 


Sétálni is mehetünk, van egy nagy park (Kastélypark) a közelben! Az udvaron aludhatnak babakocsiban is, meg bent is van hely! Bekapcsolom a légtisztítónkat, és nem lesz kórság a levegőben :wink:
Vendég
 


Viki!
Reggel óta nem láttalak! Sétáltok?
Lacus ma jól alszik?
Vendég
 


Kata, szerintem nem alszik kevesebbet, talán most tényleg jön a foga, meg kikészítettem a gyomrát a fogyókúrámmal!

Teó,ha a nyügikém hagyja, Duna Plázában én is benne vagyok!

Tami, sajnos a tanfolyamot most kihagyom!

Kép
Kép
patr
 
 


megyunk lassan
pussza mindenkinek!
Vendég
 


Előbb el kellett rohannom, mert a művésznő reggelire vágyott, de szóval Duna Plázás tali esetleg az újpest-központi Burger Kingben? Közlekedésileg nekünk jobb lenne, mert a mogyoródi buszról ott is le tudok szállni.
Vagy Ti már rutinos talizók, a Plázában nagyobb a hely, ott mégis jobb lenne?

Meg az sz@r, hogy Mogyiról napközben nincs busz befelé, kifelé se igen, csak fóti átszállással.

Kike
, Neked biztos van erre praktikád.
Hogy sárga buszozol babakocsival? Mert elől meg kell vennem a jegyet, de ott a babakocsi nem fér fel. Mit csinálok addig a kocsival és Tamival? Lent hagyom, amíg vissza nem megyek a jeggyel és felszállok a kocsival középen? De egyedül meg nem szívesen hagynám még kis időre sem.
Mert ha van valaki a megállóban, megkérem, vegyen nekem is jegyet, de ha pont nincs, akkor nem tudom, a sofőrök meg taplók, segítőkészséget nem várok tőlük. Szóval hogy lehet ezt kivitelezni?

Titi, szép álmokat!

Tamara, jó utat! Tök jó, hogy Ti ilyen mozgékonyak vagytok!

Kata, már én sem vagyok piri nélküli, Tami féléves lett és 3 napra rá beköszöntött. Teszt?

Kép
teó
 
 


Tami, jó utat, aztán majd jelentkezz!!

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Tami!
Jó utat nektek. Ma rendelem meg a jegyeket, eddig hármat. Jön még valaki????

Titi!
Sajnálom, hogy nem jött össze az alváslabor.
Egyébként az én lányom most 6x kelt éjszaka, mindig szopizni akar, nem tudom máshogy lecsendesíteni :shock:
(persze nekem könnyű, mert nincs pocaklakó, meg másik kispocok)
Kitartást!

Teó!
Nagyon szép kislányod van!!!

VKata
Még nekem sem jött meg!Nyugi. Bár tudom, nektek a köv. baba miatt jó volna tudni egyet s mást. Jó készülődést.

Viki!
Mit néztél a tévében?

AKata!
Akkor neked is kérek jegyet.
Te írtad a múltkor, hogy önbizalom. Úgyhogy csak ezt tudom üzenni neked. Adél tényleg kivételesen szép kislány és én nagyon is látlak benne téged. A tekintete pl. tisztára!!!
Julcsinak megy a drukk!!!

Patti!
Sajnálom a rossz napokat. Zsolti se nagyon kanalaz? Emma teljesen feladta, nem tudom mi lesz, ha nem lesz tej. És éjfél előtt kel ő is elsőre :shock:
össze kéne ezeket a kópékat kötni.

Véda, én szívesen elmegyek, majd legfeljebb anyuéknál alszom, ők halásztelkiek, az szembe van veletek:)
Vagy valahogy...

Timi!
Jobbulást a családnak.

A mi éjjelünk pocsék volt, most alszik a drágám.
Anyu szerint egy basa volt előző életében :P
Hát szerintem is.

Apa könyvtárban ül, szegénykém. Sokat tanít és emellett kéne valahogy tető alá hozni a doktoriját, hát nem irigylem. De az jó lenne, nem egy nagy pénz, de jó kis nyugdíjas-állás és viszonylag biztonságos.
Drukkolok neki nagyon.


Hétvégén non-stop vendégségben leszünk, addig meg itthon unatkozunk, és sajna az idő is rossz
Vendég
 


Halihó!

Dórám!

Nem írtam h jönnek anyósék + anyu. Amíg itt voltak, csak nem ülhettem ide.

10kor mentek el, Öcsi is bealudt, én meg végre megkávézom.

Timi!
Jobbulást Édesanyádnak!

Patti!
Buksisimi!

Sztem a fáradtságod az oka a tejcsik csökkenésnek.

VKatus!
Azt néztem én is. Az uram meg nagy szemekkel nézett, mert én ugye keveset tévézek, mi mindig azt nézzük, amit ő letölt + természetfilmeket.

Teó!
A Vögelle-ben vannak gyerekruhák, de ott sztem 80-tól felfelé kezdődnek csak. Amikor mi ott voltunk legutoljára, akkor még semmi nem volt Lacusra való.

Viszont az uramat onnan öltöztetem.

Titikém!

Puszi!

Kép

Tami!
Jó utat, és néha jeletkezz!

Dóri!
Kép Az éjszaka miatt.

Orsi! 6* keltetek? Nagyon durva! Tejcsi mellett miket eszik még a Kis Hölgy?
20150601134430
 
 


Most aludt 20 percet :shock:

Viki!
Én is kávézom. Talán túl sokat is. 3-at elgurítok, lehet ez a baj.
Mit eszik még???
Hát ez az, hogy szinte semmit, pedig elég reményteljesen kezdődött ez a hozzátáplálás.

Most meg már a kedvenceit sem eszi, se pépet, se gyümit, se tápszert. Pedig én érzem, hogy nem elég a tej. De nem lehet beledikttálni semmit.
Cumisüveget nem fogadja el.
Mindig csak a cumizavarról írnak, arról nem, mi van, ha cumisüvegből nem tud inni. pedig már minden cumit kipróbáltunk (na jó, 5félét), egyszer-kétszer ivott már belőle, de ha meglátja, elkezdi ingatni a fejét és mondja, hogy nem.

Tudom ez hihetetlenül hangzik, de a kajcsinál is ha nem kell más ezt csinálja.

na mindegy, állítólag azért nehezen hal éhen egy kis picur.
Csak sszeretnék már 4-5 órát aludni egyben.
De tudom, másoknak még nehezebb.

lackó meg álmodjon az én Emmámmal :P
Vendég
 


Sajnos segítségem nincs, apa is négy felé ér haza. :(

Az előbb durmiztunk egy fél órát, olyan jól esett, főleg hogy magamtól keltem és nem Levi ébresztett.

Titi! Sajnálom, hogy elmaradt a vizsgálat.

Kike! Hú, nagyon jó ez a szöveg! Egy kis vidámságot hoztál vele a napomba.

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Teó:hát,nem egyszerű az biztos!Én is ha van valaki aki velem vár,akkor megkérem hogy vegyen jegyet nekem.Egyébként meg előbb felszállok babakocsival középen,ott lezárom,és akkor veszek jegyet.Bár ez itt elég egyszerűen megoldható,mert falu,és vagy addig valaki a buszban figyel a Domira,vagy ,mivel ismer a buszsofőr,megvárja,amíg veszek buszjegyet.Bár ő segítőkész is.
Meg a többi falubeli is,segítenek fel,és leszállni!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


AKata, Tami!
megrendeltem a jegyeket. Bankkártyával vásároltam, nem is nehéz dolog :P
Igaz a visszaigazolást nem tudom kinyomtatni, de majd addig még megoldom.

ha valaki még jelentkezik, szívesen rendelek.
Vendég
 


Orsi!
Főzelékekkel hogy álltok?

Kanalazás? Mert ha a pépet sűrűbbre csinálod, akkor azzal is mehetne.
20150601134430
 
 


Viki!

A főzelékeket kiköpdösi.

Sinlacot egyszer evett kanállal, azóta nem. pedig ismeri a technikát, ügyesen kanalaz.

na mindegy, úgy fogom fel, hogy ez majd megoldódik. én kínálgatom, majd elfogadja.

végülis még nem láttam felnőttet, aki anytejen élt volna :P

megyek, énekelgetünk egyet Putyival.
nektek is szép napot
Vendég
 


Kicsit most eltünök,összeomlottam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!

Mi a baj?
Remélem nem a gyerekekkel.
Itt vagyok, nehogy elrohanj!
Vendég
 


Kikapcsolták a gázat,most csak ennyi,pedig intézzük a dolgot már régóta,bocs de csak ennyire tellett az erőmből,mert csak :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Nagy ölelés neked!
20150601134430
 
 


Nem vagyok ma képes bevinni oltásra sem Domit,mert kiborultam és csak bőgök!!
Most tényleg eltűnök egy időre,ne haragudjatok! :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jaj, Kike, annyira sajnálom!!!
nem is tudok mit írni.... :(
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?