Új privát üzeneted érkezett!

Próbáltuk. Elsőre picit bele tudtam gyömöszölni de 2x-ra akkorát hányt tőle amilyen csak a mesében van + még 5 percig megállás nélkül öklendezett. Azóta nem merem.
Vendég
 


Lacko nagyon nagy fiu lett! Mintha Annanal vagy fel evvel nagyobb lenne.Igaz az en lanyom nem olyan nehez lehagyni:)
BAr epp tegnap mikor x ideje hurcoltam kezben megallapitottam mar nehez.


EMMA: ugyi vagy hogy igy porogsz! Vegre anyukad nem aggodik hogy milyen kis lusti vagy!
Vendég
 


Szuper laptető :twisted:
Vendég
 

 
 

A tesó mindenkit nagyon puszil, Marci egy tapodtat se ment lejjebb, alig mozog. Ma pl három orvos vizsgálta és egyelőre semmi esélyt nem látnak ( tekintetbe véve az én szülésemet is), hogy beinduljon és sikerüljön természetes úton :(
Szóval most vagy péntek körül császár, vbagy megvárják a terminsut és akkor hétfőn....

Julcsi mindenkire szeretettel gondol és köszöni a szép üzeneteket!

Véda: sajnálom a nehéz hétvégét. Lillunak se lehet könnyű...

Tam: tudtommal egyikönk nevén se lehet ingatlan, ahhoz hogy teljes szocpolt kapjunk. ( Zoli nevén van egy fél nyaraló)

Kép
andkata
 
 


Szegény Nóri. :(

Kép
dittke
 
 


Tami
Nincs járókánk, se szilikon valamink, valahol máshol láthattad!



Julcsinak nagy puszi! Drukkolok neki! +++++++
Vendég
 


Wera, nem akarlak eslkeseríteni, de nekünk egy hétig tartott...
Két felvonásban zajlott a második rosszabb volt. Iszik, szopizik rendesen?

Kép
andkata
 
 


Viki!
Köszi!
Könyv megy neked is! De telhetetlen leszek: ugye emiatt nem fogsz/fogtok kevesebbet jönni?
Hogy alszik el drága Lackó ilyen könnyen a játszóján? Egyszerre csak elálmosodik, és már alszik is? :roll:

Akata!

Lakáshoz drukk!

Kike!
neked meg a házhoz!

Krisz!
Jobbulást Levinek!

Vkata!
Évfordulóhoz gratulálok! Dórikám hangját pusziltatom!

Wera!
Bugricseknek jobbulást! Ha vírus, akkor előbb-utóbb magától el kell múljon. De inkább előbb!!!
Iszik, szopik rendesen?
Vendég
 


Julcsinak kitartás!

Tami!
Csak lassan 9,5 kg a kis piszok. :lol:

Tök örülök h nem egy ölbebaba, és nem kell hurcikálnom a seggét.
20150601134430
 
 


Dóri!
Kinyomtatom az urammal és majd este olvasom, nem jövök kevesebbet.

Úgy aludt el így, h már tök fáradt volt. Hiába vettem fel, akkor meg csak feszítet. Letettem, sörögtem, forogtam, és egyszer csak így találtam.
20150601134430
 
 


[quote="andkata"]I írta:andkataszik, szopizik rendesen?


:wink:
Vendég
 


Jó reggelt!

Hogy is szoktátok mondani?! Überbrutálszar éjszakám volt. Szépen elaludt fél 9-kor ahogy szokott, de mire 10 körül én is ágyba kerültem már forgolódott, nyögött, szuszogott, fel fel sírt, aztán volt hogy dumált, verte a rácsot a cumival stb. Sírni nem sírt de így én sem tudtam tőle aludni. Mindent bevetettem, szopi, tea, közénk tettem, de semmi. Negyed 3-kor még az órát néztem. Aztán 6-kor ébredt, szopi és aludtunk negyed 10-ig.

Én mostmár tényleg nem tudom mi baja. Talán ez a hirtelen mozgásfejlődés miatt van, vagy passz.

Most visszaolvasok!

Kép
szly27
 
 


Viki!
Megnyugodtam :wink:
Nálunk ilyen még sosem történt... Mármint az alvásra gondolok...
De mi nem is vagyunk Lackó :lol:

Wera!
Hányadik napja ez Nórinak a vírusból?
Vendég
 


Szép napot Mindenkinek!

Minden hófordulósnak boldog fordulót! Kata még sokszor 7 évet kívánok Neked a Pároddal! (Bár azt mondják a 7. év a kritikus!)

Zsuzsa részvétem a frigó miatt! Szörnyű lehet! A mi hűtőládánk is tele hússal, nem is tudom mi lenne ha tönkre menne. :?

Kike! Az építkezés roppant merész vállakozás, de a szocpol 3 gyerek után valóban nem kevés... Ha belevágtok sok kitartást és erőt kivánok Nektek hozzá! Végül is megéri! (Édesapám kőműves, így amióta az eszemet tudom mi építkezünk...)

Orsi! Ebtv:
42/C. § Nem jár a gyermekgondozási díj, ha

a) a jogosult bármilyen jogviszonyban díjazás - ide nem értve a szerzői jog védelme alatt álló alkotásért járó díjazást - ellenében munkát végez, vagy hatósági engedélyhez kötött keresőtevékenységét személyesen folytatja;

b) a jogosult - munkavégzés nélkül - megkapja teljes keresetét, ha a keresetét részben kapja meg, csak az elmaradt kereset után jár gyermekgondozási díj;

c) a jogosult egyéb rendszeres pénzellátásban részesül [1993. évi III. törvény 4. § (1) bek. i) pont];

Gondolom érthető!

Na ideje mennem takarítani, mert az elmúlt 1-1,5 hónapban nem nagyon volt alkalmam rá. Van mit csinálni!

Betegeknek jobbulást!
Vendég
 


Wera; akkor akisagyon. NIncs ilyen vedo cucc?

Akkor nalatok volt AKata?
Igen en is igy tudom sajna, sot en ugy hogyha valakinek a neven van valami egyaltaln nem kaphat, de most aztan mar utana olvasok!
Vendég
 


Dittke:köszi :D

Lackó de édes! :D

Nórikát nagyon sajnálom! :cry: Jobbulást neki!

Szly:sajnálom a ramaty éjszakát! :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szabad kepeket?
kicsit sok lesz, de most atvalogattam egy adagot es annyi cuki van:)
Vendég
 


Hát,ez a ház,hú,nem is tudom hogyan van-Tibi Apja után van benne része-végülis résztulajdonos-akkor nem jár szocpól??

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Véda, Akata
A láz csütörtökön kezdődött (szombat hajnalig), a hasmenés pénteken. Úgyhogy ez már legalább az 5. nap.
Sajnos az anyatejen kívül semmilyen folyadékot nem fogad el, pedig küzdök vele ahogy bírok, elhihetitek! Ráadásul nem eszi meg újabban az almát és a banánt se. Tegnap óránkét próbáltam vele megetetni, hát semmi, pedig eddig imádta. Végül belekevertem a répafőzelékbe egy kis almát, úgy megette. Így 1-2 kaki sűrűbb volt, de azóta megint nyálkás víz :evil: . Bocsi a részletekért... Szóval szoptatom 1,5 óránként, szerencsére elég sok tejem van. Most már csak javul magától is, bízom benne!
Vendég
 


Kép mikor egesz nap bogtem
Kép mokas arc1
Kép mokas arc2 Kép mokas arc3
Kép gondolkodok Kép jovok mar Kép Kép hercegno
Vendég
 


Szegény kis Nóri! Jobbulást neki!


Szly!
Sajnálom a rossz éjszakát. Egyébként nekünk is azóta megy a 4-5 kelés, mióta Emma beindult. Úgy tűnik a te Jázminodhoz hasonan fejlődik. Majd féléves volt, mikor megfodult, most meg pörög ezerrel! :P

Viki!
Jól tetted, hogy nem nevelted ölbebabának. Most mértem Emmát a sima mérleggel, felöltözve 9,7. és ölbebaba. Csak kézben alszik el :P
Jövőre sztem elindulok valami szkanderbajnoskásgon, olyan bicepszem van.

Tami!
Jó lett volna talizni, de majd jövő héten!
Nem lehet egyikőtök nevén sem ingatlan, de ha eladjátok a lakást, akkor azt nem nézik, hogy valaha volt-e. Eladni meg úgyis el kell.
szóval így megoldható.

Emma nem esik kanállal!!!
Kis diliském, már csak a cici.

Lányok!
Egy kérdés!
Akik gyeden vannak és terveznek babót:
hogy tervezitek?
ugye jövő nyáron lejár a gyed. Visszamentek dolgozni vagy addig tervezitek? Ha a gyes alatt dolgozom a 3. évben, mondjuk félállásban, akkor azt fogják a köv. babánál alapul venni?

bocsi, ma már sok voltam, eldugulok.

Márti talán tudja, de ő költözik, szegénykém.

MANCSI!!!!
te merre vagy?
Vendég
 


Tami! Igen!!!!

Kép
dittke
 
 


Kubu!

köszi az infót!
Akkor be sem adom a pályázatot.
Akkor most megvan a jogászdiplomád?
ugye jól emlékszem:


Anna nagyon szép, tényleg kis hercegnő. és milyen csini ruhái vannak!!!
Vendég
 


Kép 6 hónaposan [/img]
Vendég
 


Így volt nálunk is Wera. Nem ment az imádott banán, alma semmi...
Csak szopi. Nekem nincs azért rengeteg tejem ( bár most több lett :wink:) állandóan szopi volt és túléltük. Nálunk is másfél nap láz volt és a folyós kaki összesen 7 napig). Akkor ez mégiscsak ugyanaz a a kórság :(
Kitartás, Drága! Ti jól?

Adél is mostanság úgy alszik el a legjobban ha magára hagyom. Be az ágyba, berakja a cumit és egy idő után alszik. Ha altatgatom rosszabb, mert ált elkezd sírni és bepörgeti magát.

Szly, sajnálom! Nem fogacsaka a bűnös?

Kubu, üdv! képet kérünk még mindig! :)

Kép
andkata
 
 


Nórinak jobbulást!

szly!
sajnálom a szar éjszakát!

Mary!
Nagyon jók a képek! Az utolsó a kedvencem!

Lizy ma nagyon nyűgös...semmit nem akar egyedül játszani! Gyümit sem evett szinte semmit! :evil:

De legalább az ebéd megfőtt már!

d.dodó
 
 


Tamara, Anna édes. Nálunk nincs olyan műanyag védő. Pedig kellene :)

Kép
andkata
 
 


kubu!
Nagyon édes Bence!

Mav!
Hogy vagytok?

d.dodó
 
 


Tami
Nem, nekünk semmi védő nincs a kiságyon! Rágja is!! :twisted: :lol: Ikeában szoktak ilyen praktikus dolgok lenni, szerntem kérdezz rá ott! Annás képek imádnivalók! A hippi hercegnős a kedvencem!!! :lol:

Akata
Hű bakker, akkor ez tényleg az lehet. Csüt voltunk oltáson, szerintem ott szedtük össze. Este már lázas volt, azért hittem h az oltástól. Akkor nem aggódok, majdcsak elmúlik. De hogy lehet ezt a rengeteg pelust bírni pénztárcával???? :twisted: Botrány!!
Azért az jó h több lett a tejcsid! :wink:

Nem tudtam visszaolvasni, de látom Vkata hogy évfordulótok van! Gratulálok nektek! Még sokszor-sokszor ennyit együtt, szeretetben, egészségben!! :wink:
Vendég
 


Viki, Kata köszönjük a hiányolást!
Egy kép ment, persze lenne még sok más is , de nincs türelmem hozzá!

Dodó, köszönöm!

Orsi! Még nincs meg a diplomám, de már nem vagyok túl messzi tőle! Bence előtt is jogi területen dolgoztam, mivel már van egy jogi tárgyú diplomám. Egyébként a fenti kérdésedre is azt hiszem tudom a választ, de ha komolyan érdekel estére hozzá olvasom az idevágó joganyagot és biztos választ tudok Neked adni!

Kike! Ha a párod édesapja elhunyt, akkor bizonyára az Ő örökrésze szállt át a férjedre. Ha gondolod megnézhetem Neked is a szocpol témát!
Vendég
 


Kubu:igen,az Apja elhalálozása után örökölt részt a házból!Léci,akkor nézd meg a szocpól dolgot!Köszi!
Nekem már fáj a fejem,annyit bóklászok a neten :roll:

Bence nagyon édes! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Brúnónak boldog fél évet!

Akata! Drukk a lakáshoz!

Kike! Hűha! Én tuti nem most vágnék bele! Szerintem ne most vegyetek fel hitelt ha nem muszáj!

Zsuzsa! Teljesen kiolvadt minden? Így én is jártam már, csak nálunk Roli kapcsolta ki a tudtunk nélkül. Nálunk nem olvadt ki teljes egészében, úgyhogy én kitakarítottam és visszatettem a húsokat. Már megettük, semmi baja nem volt. Persze ha teljesen kiolvadt az összes, akkor nincs mit tenni.

Orsi! Nagyon édi lehet Emma! Fejlődnek a babák. Nem rég még azon paráztál, hogy nem fordul és tessék!

Viki! De édes Laló ahogy alszik! Ilyet Jázmin már rég nem csinál! Mármint nem alszik el játék közben! De jó is volt!

Julcsinak drukk!!!!

De édes Anna!

Bence is nagoyn édi a kádban!

Akata! Én semmit nem látok az ínyén. Ha bekenem sem lesz jobb, szóval szerintem nem, de nem tudom. Éhesnek sem éhes, mert már éjszakára is kavartam neki tápszert és nem kellett. Passz.

Kép
szly27
 
 


Mi a kistesót kb akkora tervezzük mire a GYED lejár, de sajnos ebbe a gazdasági válság bele szólhat! :(

Annácska tündéri!

És olyan ugyesen mászik!

Kinek nem mászik még a csemetéje?

Sok kitartást kívánok a beteg gyerkőcök szüleinek! Ha jól olvasom elég sokan megbetegedtetek! Szerencsére mi még nem voltunk betegek, kopp, kopp, kopp
Vendég
 


Ezt muszáj megmutatnom! Nem bírtam tegnap elaltatni, csak dobálta magát + üvlötött + ütött ahol ért. Na, bevágtam a kiságyba és elaludt magától. 1 óra múlva ébred, sikongat, bemegyek és ezt látom:

Kép Kép

Kép
Vendég
 


Jajj,de cuki!! :P Kis huncutka! :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


De édes! :lol:

Kép
dittke
 
 


Nagyon édi Nóri! Jobbulást neki!

Kép
szly27
 
 


Anna és Bugri nagyon édes!

Szilvikém!
Gyógysimi neked!
20150601134430
 
 


Anna is ilyen pozokban tud elaludni, mar ezer heleyn odarogzitttem a vedot,mert mindog ala bujt be, de ezzel sem lett jobb a szitu.

Na akkor en vagyok a hulye: kerem arulja el ki az akinek a kisagya szelen van ilyen muanyag, gumi tudom is en vedo. VKATA? NAltok lattam?
Vendég
 


AKAta: almat hallgatok:)
A Bio van meg es a teli alma nyari alma. De nincs kiirva cdre kiirom neked jo!


En balszerencses. Vegre eljutottam a virag locsolasig.Hat nem tulfolyt :twisted: :evil: MEg jo hogy idoben meghallottam valami csopog, mert eleg kozel van a dugasz....
Szoval most a falon lecsorgas, a polc es minden ami rajta volt elazott. Legalabb mara a takaritas is megvolt :?
Vendég
 


Szly: jelentkeztel a tanfolyamra?
en igen.
Vendég
 


Köszönjük a jókívánságokat!

Szly
Nálunk is előfordulnak ilyen éjszakák. Fogalmam sincs mi lehet velük ilyenkor! :roll:



Hát azt ne is mondjam én is milyen zombi vagyok már... őrült sokat éjszakázunk a hasmenés miatt... nappal tiszta alvajáró vagyok + szörnyen nézek ki :?
Vendég
 


Ja, van egy jó sztorim, már régóta akartam nektek mesélni.
Tudni kell h a gyerekorvosunk nem egy mai darab, valahol 70 és a halál között van. Jóarc csak kicsit szenilis már szegény pára. Múltheti oltáshoz, levetkőztetem Nórit, bemegyünk, erre ő:
- Mennyi idős is Nóra? 1 éves????
Mondom 7 és fél hónapos.
- Szép nagy baba! (Hát igen! :wink: )
Lemérik súlyát, hosszát, odafektetem az asztalra, mondja milyen szép sonkái vannak ennek a kölöknek. Mondtam nemcsak szép, erős is mert már fel is áll. Erre a dr:
- Hát, 9 hónaposan ez teljesen normális...

Kép Kép
Vendég
 


Wera
Kép

Kép
dittke
 
 


73 cm és 9100 gramm
5 foga van és amúgy egy bohóc :twisted:

Kép
Vendég
 


Annyira huncut arca van!!! Szépség.

Kép
dittke
 
 


Bugrikám!
Kép
20150601134430
 
 


Büszkeszósz mindjárt kész, de semmi kedvem nincs így főzni
a mosogató csapig tele hússal. :(
Tomóka meg most aludt el. Olyan taknyos, hogy szegénykémnek a szájába ér. Törölgetem az orrát, de szerintem már fáj neki, mert ha hozzáérek már sír.
Jön még valami csapás???????

Kép
zsuzska72
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 08:22-kor.
Vendég
 


Ez a Nora! Olyan kis huncut gyonyoruseg! Ennyi fog! HAt igen siman kinez 1 evesnek.
Es ugyi is!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?