Új privát üzeneted érkezett!

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:26-kor.
Vendég
 


Szegeny Lizy !
Jo nagy lehetett az ilyedtseg!

Teged is varlak szeretettekl Vkata! :lol:

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


SZia Patri!
Igen, gyere Te is! En reggel oda megyek az IKEA-ba es szinte egesz nap varom a beerkezö versenyzöket!

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 

 
 

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:26-kor.
Vendég
 


Hat tenyleg nem, Kata!Budapesttöl 2 ora a hatar es meg fel, haromnegyed az SCS!

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Patri tök bírom Benned, hogy Te az ilyenekben mindig bennevagy! :wink:

Örülök, hogy Lizynek nem lett nagyobb baja!

Kép
andkata
 
 


eGY GYORS KÉRDÉS VALAKI

HOGY CSINÁLJÁTOK A TEJPÉPET ???
ARRA VAGYOK KIVÁNCSI MINT TITI IS IRTA :HOGY MEGIVOTT 180 TEJPÉPET???

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


AMUGY A MAI NAPUNK katasztrofa nem tudom letenni mert bög és bög

mikor jön ki az összes foga ????????????????????????????

tami nehargudj de az aludj jol gyermekem-en biztos elsiklottam

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Roni-sajnálom!
Én úgy csinálom,ahogyan a dobozon van!

Örülök hogy Lizy ennyivel megúszta-szegényem-puszi a bucakjára.

Látom távoli tali készülődik :) :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Csak Domi fél adagot eszik meg :roll: Úgyhogy felet csinálok neki mindig-ha még éhes utána,vagy kap gyümit,vagy kér cicit.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Dori: jo hogy nem lett semmi baj

a tanfolyamos valaszolt PATTI, SZLY: marc 28tol 5 egymast koveto szombat 9tol 15ig, tamogatas jar ra.
Vendég
 


Roni én ebben nem vagyok benne...

Dolgozol? Ki van olyankor Lénával?

Kép
andkata
 
 


Ja Tami még nem is gratuláltama 4 kilódhoz!
Január eleje óta, az szuper!!!
De tényleg 48-ra le akarsz fogyni? Szerintem az nagyon kevés lenne!
Bocs, hogy belepof! :oops: :oops: :oops:

Kép
andkata
 
 


Most csak gyorsan Roninak:

Én 160 ml vízhez rakok 6 tászeres kanál pépet + cuppantok bele 30 ml gyümit. Jól összekeverem, és Laló már nyomja is befelé.
20150601134430
 
 


VKatus!
Végül meg tudtad nyitni a táblát?
20150601134430
 
 


Kata, köszi jól vagyunk, ma már nem is adtam Zsoltinak antibigyót, csak normaflore-t, egész jó kedvű volt. Dóri jól van már teljesen?

Kata, igen, én minden marhaságban benne vagyok :lol: Nálatok betegség már teljesen elmúlt?

Evelin, köszi! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


teljesen, Patri...
Most anyukám :(

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:27-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:27-kor.
Vendég
 


Kata, boldog évfordulót!! :)

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:29-kor.
Vendég
 


vkata!
Boldog évfordulót!
Nekünk Valentin napon lesz az 5 éves évfordulónk!

d.dodó
 
 


Akata tényleg úgy volt, hogy Jázmin viszonylag későn fordult meg(pont6 hósan), de azóta felült, mászik és most fel is állt. Tényleg hirtelen mindent.

Kryss! Nagyon cuki Lea! Ritkán látjuk!

A többi babó is nagyon édi! Itt van az ölemben Jázmin úgyhogy megyek is mert nyíg!

Kép
szly27
 
 


vkata boldog évfordulót

Kép
szly27
 
 


Kata: Mindenképpen elkezdem az aludj jól gyermekemet, már tényleg csak arra várok, hogy mit mondanak a dokik.
[quote]E írta:bbe csak beleőrülni lehet.

Ezzel teljesen egyetértek! :lol:
Cerucal az új gyógyszer amit kap, ebből kell 2x 1/4-et adnom.

Kryss: Nagyon aranyos vagy! Bár jobb lenne, ha én is úgy viselném a nehézségeket, mint Véda Dóri! Jó lenne, ha nem akadnék ki állandóan...
Látom azért olvasol minket!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


még irtad is hogy 2-a... :oops:
Boldog évfordulót!
:lol:

Kép
andkata
 
 


Hali!

Olyan szép mindenkinek a gyerkőce,elnézegetném őket egész nap.

Én most egyenlőre nem lehetnék terhes mert még magas a vérnyomásom és nem hagyhatom abba a gyógyszereket! :(
Ezt a 90 napos fogyit is azért kezdtem el mert állítólag helyreállítja a fogyás mellett a vérnyomást is.

Néha meg az az érzésem hogy öreg vagyok már a szüléshez,na meg a korkülömbség is sok lenne a két gyerkőc között./több mint 7 év./Van hogy szeretnék még egy babát ,és van hogy nem.
De ahogy a tiéteket elnézem akkor az igen felé billen a képzeletbeli mérleg nyelve!! :D

Bondikám:simán Katolikus rádió a neve.Valahol a rádió állomások közt van a startlapon.

KépKép
henka76
 
 


VKata!

Boldog évfordulót!!!


Lányok!
Meg vagyok hatva. Nagyon sok segítő szót kaptam és el sem tudom mondani, mennyit segített.
Szégyellem is, hogy panaszkodtam, hiszen mindenkinek megvan a maga baja.
Apa megígérte, hogy keres valami rendes munkát vagy befejezi végre a doktoriját és akkor teljes állást kap az egyetemen.
Úgyhogy csak lesz valahogy.

De nektek teljes szívemből köszönöm.
Tami és Kata!
Tündérek vagytok!!!
Kép
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:30-kor.
Vendég
 


Henka, én mielőtt terhes lettem 25 kg-ot fogytam! Rögtön teherbe estem! És Zsu hét évvel idősebb Zsoltinál, és imádják egymást!
Szóval ez ne tartson vissza!

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:30-kor.
Vendég
 


Még gyorsan írok, hogy mi van velünk.

Voltunk doki néninél. Azt mondta, hogy vírus. Ma megint ment a hasa is. Sinlacot írt, meg, hogy ne adjak mást, csak alma, banán, répa krumpli-t. Meg estére Nurofent, hogy ne fájjon a hasinkója.
De már jobb a kedve. Remélem éjszakánk is jó lesz.

Nekem nagyon fáj a fejem, de szerintem már a fáradtságtól. Remélem reggelre jobb lesz! :)

Kata: Boldog évfordulót!

Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát kívánok!
Holnap jövök! :D

Kép
zsuzska72
 
 


Köszi lányok a jó szavakat!

A fogyi átkozottul nehéz ezt csak az érti meg aki maga is fogyózik,
nagyon nagy kitartás és akaraterő kell hozzá.
Én a fél életemet kb azzal töltöm el hogy egyik kúrát kezdem a másik után.Csak mindíg "közbe jön valami "ami miatt aztán mégsem sikerül sokáig folytatnom.

Képzeljétek az Atyánk farsangi bált rendez ,a bevétel a templom javára megy majd.És megkért minket hogy adjunk elő valami vicces produkciót.Ja egyébként aki nem tudja még ,az itteni énekkarban énekelek.
Nincs valami jó ötletetek hogy mit adjunk elő???
Minden jó ötletet szívesen fogadok.

A barátnőmmel gondoltuk hogy a Legyetek jók ha tudtok c. dalt simán elénekelhetnénk az nem túl komoly .szerintetek?

KépKép
henka76
 
 


Henka csak csatlakozni tudok az előttem szólokhoz. Mi a párommal sokat próbálkoztunk mire sikerült teherbe esnem, és a megoldás a fogyókura volt. (Sose gondoltam volna, akkor előbb kezdtem volna el!) 20 kilót fogytam mielőtt terhes lettem. Ahogy leadtam a kilókat rögtön sikerült a babaprojekt. :) És a vérnyomim is reneződött,mert nekem is gyerekkorom óta magas! :?

Kép
linda24
 
 


Köszi csajok a hófordulós jókívánságokat is, meg amiket írtatok Eliot ügyességére. Azért a kúszástól még messze vagyunk, de mindent csak szép sorjában. :) Legalább mutat rá hajlandóságot. Viszont a háton haladásban egyre ügyesebb... :) (Ma is az egyik tanítványomnál a franciaágyat secc perc alatt végig kukacoskodta. :) (tanítványok... ma az összes órámat úgy tartottam, hogy Eliot a kezemben volt, és estére már le akart szakadni a hátam). viszont mivel napközben kb. kétszer húsz percet aludt, azt is a kocsiban, így már tízkor le tudtam tenni. :)
Csabi királyfinak is boldog hófordulót! :)
Dodó, örülök, hogy Lizynek nem lett semmi baja!
Henka, jó hogy jöttél,
Kryss, neked is nagyon örülök! :)
Most megyek is, mert van egy csomó megválaszolatlan emailem, meg még blogot is kell írni... mindenkinek jó éjt! :)

KépKép
muffin
 
 


Jó reggelt!

Brúnónak Boldog Fél Évet!


AKatus!
Kitartást nektek a lakásnézegetéshez. Ránk anno hihetetlen rossz állapotúakat akartak ránk sózni. :?

Dodó!
Örülök h Lizyvel nem történt gubanc.

VKatus!
Boldog évfordulót!

Zsuzska!

Gyors gyógyulást nektek!
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma keveset leszek, mert apa nem megy sehova, itthon lesz.

Brúnónak boldog feledik szülinapot!

Tegnap folyamatosan vendégeink voltak, egészen 11-től 21'30-ig.
Kicsit fárasztó volt.
Alig az egyik elment, jött a másik... :?

Itt esik az eső, szinte minden hó elolvadt, úgyhogy Anyjuk, azt hiszem, itt sem látsz havat a héten...(én ennek örülök..)

Emma még szunyókál, szerencsére nem zavarta a tegnapi átjáróház...

Patr!
Igazából nem is csélcsap a fiad, csak még nem kötelezte el magát, ez így jó, az ő korában.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Most megyek, talán még tudok jönni... :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Remélem Lizynek továbbra sincs semmi baja, betegek gyógyulnak és Katáéknak jól sikerült az estéje...

Képzeljétek Adél este elalaudt és elmentem a két legjobb barátnőmmel randizni ( ők amúgy is este 9-re beszélték meg, egymással is nagyon jóban vannak ). Szóval csatlakoztam! És olyan jó volt., 11-re már itthon voltam,de kikapcsolódás volt! :)
Adél 3-szor :roll: sírt fel az apjának ( 11-ig sose szokott), majd álmában megetettem és 3-ig aludt. Akkor tankolt, majd 7-ig. Lehet hogy este érezte, hogy nem vagyok itthon???

Holnap lesz az első lakásnézés, hát kiváncsi vagyok! :roll:

Brunónak boldog fél évet!

Andi? Wera? Teó? Kimma?

Mindenkinek szép napot!

Kép
andkata
 
 


S.O.S!!!!!!
Iszonyat volt az éjszakánk, Levi nagyn nyűgös volt, negyed óránként felsírt, fel kellett venni megnyugtatni. Enni-inni nem akart. Átvettem a nagyágyba, hátha fázik, vagy megnyugszik, hogy ott vagyunk. Aztán nagyon meleg lett a homloka, adtam neki 4ml Panadol Baby-t és kiszívtam az orrát. Kicsit dajkáltam, és elfogadta a tápot. Onnantól kicsit jobb volt, csak másfél óránként keltünk.
Mióta felkeltünk, nem meleg, hőemelkedése sincs, a kedve is jó, eszik-iszik. Akkor most mi volt? A foga? Arra gondoltam, hogy köztünk meg melege volt? De még mindig köhög, olya szárazon. Mit csináljak? Doki?

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Kriszti!
Ezt már tegnap is írtad h fázna a másik szobában? Hány fok van ott?

Ha nincs láza, akkor ne vidd le a betegek közé.

Foga miatt lehet nyügibb és hőemelkedés is.

Katus!

Egészségedre a kimozdulást!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Brúnonak boldog hónapfordulót!

Apa házépítésbe akar fogni! :shock:

Elege van Anyósból,és még a szocpolt se használtuk ki!
Jelzáloggal akar épitkezni a leendő házra akarja felvenni-bár én nem tudom hogyan vannak az ilyen dolgok :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki! Sajnos fokot nem tudok, de nekem sincs melegem. Ajtó-ablak nem szigetel túl jól, közelükben érezni a szelet. Ja, és a 30ezres fűtésszámlákért cserébe éjjel éppenhogy langyos volt a radiátor. :shock: :evil:
De akkor is köhög, mondjuk reggelre nekem is megfájdult a torkom. :roll:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Jó reggelt!

Brúnónak boldog feledik szülinapot!

Jöttem panaszkodni!
Mert az csak egy dolog, hogy Tomcsi orra állandóan szörcsög, nem győzöm porszívózni, köhög is emiatt, mert azért csak csurog neki hátul a cucc.... de még más baj is elért minket! :(
Este 11-kor költött Zoli, hogy nem megy a fagyasztó. Hallgattam én már tegnap is a konyhába, hogy valami olyan furcsán pattog, (mint amikor a szendvicssütő bekapcsol, olyan pattanó hang) néztem is, hogy mi lehet, de nem jöttem rá. A fagyasztót meg nem szoktam nyitogatni. NA mind1. A lényeg az, hogy ma reggelre szépen minden kiolvadt benne! :cry: Szóltam Timinek is, meg Gabiu barátnőmnek is, hogy főzzenek amit csak akarnak, mert különben dobálhatok ki mindent. ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ ISTENEM! Az a rengeteg hús. :cry: :cry: :cry: Már a keresztelőre gyűjtögettem! :cry: Totál kész vagyok!
Ja és persze az anyatej kérdés is megoldódott! :cry:

Kép
zsuzska72
 
 


Kike!
Építkezés? Hűha! Kemény dió! Szegény apánál gondolom telítődtek a dolgok. Telek lenne?
20150601134430
 
 


Zsuzska:sajnálom! :(

Kriszti:jobbulást Levinek!

Domi is még szörcsög-pedig holnap oltás!Elviszem,de megmondom a dokinak mi a szitu,aztán majd eldönti beadja-e neki a bökit!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Viki:hát én nem tudom hogy megoldható-e,de arra gondolt hogy itt,ahol vetni szoktunk-elég nagy hely,ide lenne az építkezés,de nem tudom kivitelezhető-e. :roll: Mivelhogy ugye az ide tartozik,szóval nem tudom.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


De még akkor is marad ennek is udvar,meg lenne annak is!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 



Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Akkor azt is sztem közművesíteni kell, vagy mia szösz. Anno a szüleim is a nagyszüleim kertjébe építkeztek.
20150601134430
 
 


Igen,oda is le kell vezetni mindent,víz,gáz,miegymás,de majd meglátjuk,de nagyon bele van most ebbe bolondulva,bár én még messzebb költöznék a helyében! :twisted:

Néztem könnyűszerkezetes házakat is,talán az még olcsóbb is,da van olyan jó,mint a tégla... :roll:
De ez nagyon sok utánajárással jár-de jól megmondtam,meg hát ugye a szocpól is hogyan van vajon? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?