Új privát üzeneted érkezett!

szép jó reggelt mindenkinek!

húúúú tegnap nagyon jó kis estém volt....tudjátok írtam, hogy jön a barátnőm, szuper jól éreztük magunkat....nagyon sokat beszélgettünk, meg hozott pletyi újságokat, azt elemeztük... aztán átmentünk a közeli helyes kis étterembe és jól bezabáltunk...(mondjuk ő szegényke nem annyira) én ittam egy pohár csapolt sört is, remélem ez a későbbiekre nézve nem lesz negatív hatással bár v dokiktól megkérdeztük, hogy lehet e alkoholizálni és azt mondta, hogy egy pohár vörös bort simán lehet inni a vacsihoz.... a sör még lightosabb, így hát gondoltam belefér...

noki, hogy vagy? milyen finom kajcsit kívántál ma reggel?

zsu, hajrá a kis tüszőknek!

hugi, ez az iwiw-es dolog nem is rossz!

zsiby mi van veled??? merre jársz????

jajjjjjjjj, tocsa! még az elején elég jól viseltem az ismerősök örömteli bejelentéseit, hogy jön a baba...de most valahogy már nagyon nem! olyan megfulladok érzésem van....remélem érted mire gondolok... és a másik dolog, hogy a munkahelyemen folyamatosan kérdezgetik, miért nem megyek már el szülni? ja és ezt a beszólást szeretem a legjobban...pedig már benne vagy a korban! király! hát ennél jobban semmit sem utálok...
tapasztalatom szerint azok az emberek, ,akiknek seperc alatt összejött a baba fogalmuk sincs, milyen is az, aki már egy ideje töri magát és semmi.... és azoknak sincs fogalmuk, akik még nem próbálkoznak, de úgy osztják az észt.... nem kell rágörcsölni és hasonszőrű jópofa tanácsok... nem tudom lányok, de én egy idő után nem tudtam nem rágörcsölni, ha egyáltalán rágörcsöltem, mert igazából nem is tudom, hogy mi az....de lehet, hogy én is folyamatosan azt csinálom, csak nem tudom...
na mindegy is....

a helyzet az, hogy a hasam továbbra is fájdogál sajna...remélem ez normális...andy neked is fájt anno az inszemek után???

ma a férjem tesójáékhoz megyünk ebédelni és mi vállaltuk a süti sütést...semmi extra, egy sima kakaós sütire gondoltam, vanília fagyival meg egy kis málna szósz...remélem ízleni fog mindenkinek!

na megyek is, mert így soha nem leszek kész! 8)

legyetek jók! :shock:
fáncsi
 
 


Sziasztok
Gyorsan írok ,mert indulunk anyósomékhoz Szfvárra....
Képzeljétek ott 20cm-es hó van :D
Na lényeg,hogy tegnap elmentünk moziba , de az összes kajálda tele volt és mozi is....ez nem is lett volna gond , de a szagok és illatokból sok lett hirtelen és gyorsan rohantam is wc-re és rókáztam......na mondanom sem kell ,hogy a mozinak lőttek és mi jöhettünk haza :D
Rájöttünk,hogy mostantól hétvégén mozi kifújt és csak hétköznap mehetünk amikor a kajásoknál pangás van és eleve mindenhol :D

Amúgy este hot-dogot csinált nekem a Párocskám és ma reggel is azt kívántam.....annyira jó :D:D

Ha pici fiam lesz akkor Máté nevet fogja kapni :D
Én nemrég töröltem magam az iwiw-ről,de a www-re teszek fel képet magamról :D
Amúgy velem sajna személyesen nem nagyon fogtok találkozni már a cirisbe....max 2-3 év múlva ha megyünk tesókért :D

Puszi mindenkinek és legyen szép vasárnapotok :D

Kép
noki&potyi
 
 


Jó reggelt Lányok!

Tegnap nagyon kiütöttem magam. Egyfolytában alszok, szerintem ez lehet a téli álom. :D Bármit csinálok, biztos, hogy max egy órát bírom, és elfáradok. Tegnap kaptam páromtól egy terhes naplót ajándékba, hogy minden napomat leírhassam. A mellem, meg becsíkosodott. Mondta pénteken Juli a C-ben, hogy akkor már most kezdjem el kenni. Vettünk tegnap egy kenőcsöt is rá. Este nem éreztem túl jól magam. Forgott a gyomrom az olaj szagtól. Férjem azt mondta, hogy ő nem érzi, és hogy kezd jobb szaglásom lenni, mint a kutyának.

Noki, köszi szépen a privit. Meggyőztél. További keresgélésben vagyok. Azt hallottam, hogy a Szent Imre nagyon jó. Majd küldök privit, amint sikerül huzamosabb ideig ébren maradnom. :D

Tocsa Andy jót kártyáztatok? Kedvet kaptam én is, amikor olvastam. Lehet mi is rendezünk itthon egy nagy játékot. :D

Fáncsi, sajnos nem vagyok 100 %-ig biztos, hogy téged láttalak. A párod narancssárga kabátban volt, és azt hiszem szemüvege is van. Elküldöm a nevemet priviben, és ha gondolod meg tudsz nézni az iwiw-en. Azért pihenjél is, ne nagyon erőltesd meg magad.

Hugi nagyon jó ötlet ez az iwiw-es dolog. Neked is küldök privit.

Kobzoszsu mindjárt itt a nagy nap, gondolom már nagyon izgultok. Eseménydús hetetek lesz. :D

Jolanyka küldök majd privit, hogy én miket szedtem pluszba.

Szép napot mindenkinek, már megint elfáradtam.
zsiby
 
 

 
 

Sziasztok lányok! :D
Kobzoszsu és Andy! Köszönöm a bizalmat, bejelöltelek benneteket az IWIW-en, írtam is hozzá, hogy tudjátok ki vagyok.
A többieket is várjuk és látjuk szeretettel, ha valaki megszeretné mutatni az arcát is, azt megköszönnénk! :D
MIndenki további jó hétvégét, és a vasárnapi ebédhez JÓ ÉTVÁGYAT!!! :D :D :D

Puszi:Hugi.

Kép
hugi206
 
 


Zsiby drága! Tőled nem érkezett meg a privi! :( Várom nagyon! :)
Puszi:Hugi
hugi206
 
 


Szia Hugi, küldtem privit. Nagyon nehezen ment át, nem tudom miért ilyen béna. :( Remélem megkapod!

Puszi
zsiby
 
 


Sziasztok!

Fáncsi!

Először is köszke,hogy visszaigazoltál!!Még van közös ismerörünk is...
Nekem egyik inszemnél sem fájt a pocim,nem éreztem szarul magam,végig jól tudtam vonatozni...miárt Te mit érzel??

Hugi,Zsiby!

Nektek is köszke,hogy visszaigazoltatok!!

Zsu!

Téged is várlak,hogy megismerjelek!!

Tocsa!

Mi römizni szoktunk,nagy csatákat vívunk...pokerezni nem tudunk,legfeljebb ha jöttök,megtanítottok :D :D


Noki!

Milyen jó olvasni,hogy ennyire jól vagy :D :D


Pussz mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 


sikerült végre haza érnünk... húúúúúúúúú de jókat ettünk 8)

jééé tényleg van közös ismerősünk andy! :)

igazából pontosan nem tudom megfogalmazni, hogy milyen fájdalmat érzek..főleg a bal oldalon olyan nyomás szerű...meg ahogy megmozdulok egyből érzem a petefészkeimet... érzésre talán olyanok, mintha jól meg lennének dagadva... elég kellemetlen, de mindent a cél érdekében! :lol:

azt megkérdezhetem andy te hogyan kerültél a ciris-be?

további szép délutánt nektek csajok!
fáncsi
 
 


Szia Fáncsi!

Látod,látod kicsi a világ!!

Most kezdődik szerintem nálad a beágyazódás,annak a jeleit érzed :D :D Drukkolok továbbra is 1000-rel!!!

Én úgy kerültem a Cirisbe,hogy nagyon jól ismerem Vereczkey dokit...ennyi.

És te Drága Fáncsi??


Egyébként midenkitől bocsesz a félreírások miatt!!Pedig a helyesírásomról vagyok híres...

Pussz!

Kellemes vasárnapot mindenkinek!

Andy
bandy27
 
 


Szia Fáncsi!

Ha meg még nem volt meg az inszem,akkor a tüszőrepesztő tud marhára feszíteni stb.

Pussz!

Andy
bandy27
 
 


Zsiby!
Megvan a privi! :D
Bejelöltelek!! :P

Köszi Neked is!!
Puszi:Hugi. Kép
hugi206
 
 


Sziasztok,

1 órát szarakodtam a elcs...ett dvd beállításával. Folyton azzal szórakozik, hogy nincs beszédhang. :twisted:

Fáncsi , hát a munkahelyen a babatéma nálunk sem jobb, ugyanezeket a szövegeket hallgatom én is.
Lányok, a csúcs nálam a következő volt: “hidd el, a karrier nem ér fel egy gyerekkel, gondold végig, de tapasztalatból beszélek…”. Mondja ezt nekem egy olyan nő, aki szült és a gyerek 1 éves volt, amikor már újra dolgozott, pedig nem volt rászorulva. A baba meg ment a bölcsibe. Sokan hiszik, hogy karrierista pi…a vagyok és nem akarok gyereket. Dehát nem írhatom ki a homlokomra nagy betűkkel, hogy “Meddő vagyok, pár éve folyamatosan küzdök, hogy gyerekem legyen!!!!!” Ráadásul pont abban a korban vagyok már pár éve, amikor az összes ismerősnek és kollégának babája születik. Az iwiw-en sem nézem inkább a volt osztálytársak fotóit, mert ott is csak azt látom, hogy már mindenkinek van gyereke, nem is egy.
A „rágörcsölés” szerintem mindannyiunkban megvan, különben nem lennénk itt. Nem olyan egyszerű csak úgy egyik pillanatról a másikra nem gondolni a baba témára.

Fáncsi, a fájdalmak, szerintem normálisak. Mostanában kezdődhet az osztódás és a vándorlás a méh felé. Aztán kb. 1 hét múlva már furakodnak is be a pocidba. :D Nekem 2 inszemem volt, mindkétszer kb. 1 hét múlva jött az az érzés, ami a mensit is megelőzi….

Noki, mi az a www? Milyen fura, hogy te már nem mész a Ciris-be többet. Olyan gyorsan telik az idő, ha téged nézlek. :D Hamarosan megszületik az első topik baba.

Zsiby, igazi alvós kismama vagy. :D Volt egy kolléganőm, aki épp babát várt, és egyszer a klotyón tért magához és fogalma sem volt mióta volt már ott. :D Olyan jópofa sztori. :D A csíkosodásra a barátnőmnek a DM-es babaolaj vált be, tusolás után a nedves bőrbe kell bemasszírozni a pocakon is meg a ciciken is.

Nem volt tegnap jó lapjárásom, sajnos. Amúgy én a neten pókerezek.

Andy, én is szeretem a römit is. Ha belejövünk, hajnalig is szoktunk játszani. Hogy állsz a szurikkal?

Na megyek, összekapom magam egy kicsit holnapra, hisz megyek már dolgozni! :D Köröm, szemöldök, stb. Sajnos a fodrász most elrontotta a fazont, így a rőzsém nem a legtutibb. Grrrrr. Minek vágattam le?!

További jó pihit minenkinek!
tocsa
 
 


Szia Tocsa!

Szegénykém....én is kiszoktam kapni,csunya gép,dá,dá neki.
A szurit,ha minden igaz,akkor pont 1 hét múlva kezdem..már szóltam is házidokimnak tegnap.Erre ő előjött,jogy mit szedjek,milyen gyógynövényt stb. Egy kicsit unom már az aggódást tőle!!Azt megígértem neki,hogy elkezdem a híres zöld löttyöt,amit a híreségek is isznak.(ph,lugosító)Mert állítólag a ph-n is múlik,hogy sikerülnek a dolgok,ha egy picit arrébb van,már bahattod.
Írok majd privit...

Pusszantaéak és ölellek!!

Andy
bandy27
 
 


Sziasztok!

Most csak beköszönök, holnap majd jövök a hírekkel. :D
Szorítsatok,hogy jó híreket kapjak.
Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Fáncsi,Noki,Zsiby :D

Írtam privit.

Andy :D

Bejelöltelek. Aranyos vagy a képen.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok

Holnap jövök és írok jó sokat,de most csak azt akartam mondani,hogy tettem fel képeket!
Itt alul a www-re klikk rá!!

Puszi és jó éjt!

Kép
noki&potyi
 
 


Jó reggelt lányok! :D
Tocsa! :D
Köszi az adataidat, bejelöltelek!

Fáncsi,Bobcsike,Jólányka,Kockáspléd,Roni, Enikő hol vagytok?
Ti nem száltok be az iwiw-be, hogy amelyikőtök fent van az megadja priviben az elérhetőségeit nekünk?

Várjuk!!! :D
Mindenkinek szép napot! :D Hugi.

Kép
hugi206
 
 


Sziasztok!

Hugi!

Írtam Neked privit. Sztem is jó lenne, ha arcokat is "látnánk" így aki még bejelőlne, annak én is küldöm priviben.

Noki!

Neked is küldtem privit, remélem átmegy.

Lányok!

Körülöttem is mindenki babásodik, sőt még a nővérem is :lol: Igaz sajnos nekik a 8.héten sajnos elment a baba, de szerencsére olyan típus, aki leül az ágy szélére és terhes lesz, (már van 3 babájuk) így egyáltalán nincs összetörve és ezt tök jó látni. Persze szar érzés, hogy hasonló génekkel vagyunk megálldva és ott már van 3 gyerek, nálunk meg ennyire nem jön össze a bébike.

Tocsa!

Köszi, elolvastam a pérés praktikákat. Most én propolisz tablettát szopogatok, mert ez meg állítólag a méhnyh. vastagítására nagyon jó.

Eddig engem is mindenki karrierista p.-nak gondolt, de most hogy lombikozni fogunk már nem szégyelem és mindenkinek el is mondom, remélem már nem sokáig boldogítom őket. :lol:

Egyébként Ti hogy oldjátok meg a melóhelyeteken ezeket az otthonléteket? Távmunka, szabi,..stb annyira még nem vagyok képben, hogy mit lehet ilyenkor "kérni".

Puszi Mindenkinek
roni34
 
 


Helló Csajok!

rögtön küldöm az elérhetőségemet Nektek, ha valakit kihagynék, szóljon nyugodtan.. :) bár rólam nincs kép az iwiw-en.... de majd igyekszem feltölteni egy párat..:shock:

szóval, én ma már jöttem dolgozni :(
nem éppen a legjobban érzem magam, a hasam továbbra is fájdogál.... :evil:

roni, én betegszabira írattam ki magam, megbeszéltem a háziorvosommal...a kollegáknak meg azt hazudtam, hogy szemölcsöt megyek leszedetni....elég gáz, de hát ez van... hogy aztán később mit fogok kitalálni, fogalmam sincs...de nagyon remélem nem lesz később.... a vérvételek és az uh. miatti pár órás hiányzást meg vezetem a naptáramban, ha összejön a nyolc óra, azt kiírom szabira......szerencsére a főnököm még nem kérdezte, hogy hova járok...de ami kési, nem múlik... :twisted:

viszlát! :lol: :lol: :lol:
fáncsi
 
 


zsu, mizu? remélem sok jó híred van! 8)
várjuk a jelentkezésedet!

tocsa, na milyen újra melózni? :shock:
fáncsi
 
 


Halihó!
Roni!
Köszi az üzit, bejelöltelek!!! :D :D :D
Én is mindig betegállományban vagyok, ha lombikozunk, nekem nincs nehéz helyzetem, mert a szomszéd szobában van a kőrzeti orvosom. Éppen holnap veszik le a véremet a TORCH-ra, meg a HIV, HEPATITIS. Inkább megcsináltatom velük, mert a C-ben marha drága. Amin lehet spórolunk. :)
Noki!
Megnéztem a www-n a képeket, legalább már Téged is be tudunk azonosítani! Nagyon jók a képek, nekem az utolsó tettszik a legjobban!
Jól vagy már? Róka koma? Székrekedés?
Fáncsi!
Elérhetőség? :D
Jólányka!
Kedves kor és sorstársam! Hová tűntél? :( :roll:

Mindenkinek puszi! Hugi. :oops:
hugi206
 
 


csajok!

küldtem privit, de úgy látom nem kapjátok meg :( bocsesz :oops:
esetlegesen küldenétek Ti nekem?

fáncsi :twisted:
fáncsi
 
 


Sziasztok
Megint gyors leszek,de majd megpróbálok ma reagálni mindenre!
6nap után hashajtóval sikerült elvégeznem a dolgom,mert se a szilva, se a lekvár , se joghurt és semmi ,de semmi meg sem mozdít!
Na és elkezdtem vérezni.....bepánikoltam és most fekszem , pihenek és újra tömöm magamba a sok gyógyszert....amitől kezd elmúlni!
Puszi mindenkinek!
vagyok már iwiw-en,de ismerősöm még nincs :D

Kép
noki&potyi
 
 


Fáncsi!
Én sem kaptam Tőled privit, de elküldöm az én elérhetőségemet, csak az én nevemből 4 oldalnyi van, ezért kértem , hogy inkább ti küldjétek el.
Noki! Tőled is várom a privit! Hogyhogy regisztráltál megint?
Puszi:HUgi
hugi206
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok,már hiányoztatok!

Zsu!

Köszike,hogy dicsérted a képemet,ez még 2007-ben volt,15kg-val voltam még több!!!Ez egy strandfotózáson készült és felkerült a netre is ez+még vagy 3.

Noki!

Te tudod a nevem keress meg lécci az iwiw-en!!Így keres.... Andy,Kicsi,mert belőlem is sok van!
Várom a palacsinta receptet!


Képzeljétek,ma mentem a vesedokimhoz szakvéleményért a lombok miatt,mivel mára igérte...erre megpisiltatott,megint várnom kell 1 hetet az eredmény miatt.Drukkoljatok,hogy jók legyenek az eredmények!!Én jól érzem magam,az UH szerint is jól vagyok...de gondolom a két inszemmel járó hormon miatt kell az ellenőrzés.


Aki szeretné még,hogy jelőljem,írjon privit!



Kép





Andy
bandy27
 
 


Noki!
Akárhogy próbálom, nem talállak az iwiw-en. Már próbáltam az összetett keresést is, de azt írja ki, hogy nincs találat. Valakit a lányok közül jelöljél be, és az ő ismerősei között megpróbállak megtalálni. Nekem az Andy, kobzoszsu, zsiby, tocs már fent vannak!
Puszi: Hugi.
hugi206
 
 


Sziasztok!

Bocsika, ha úgy tűnt, eltűntem, de nem .....csak egyrészt közös a gép a párocskámmal és ő este is keményen ütlegeli a billentyűket, de nem fórumozik, hanem melózik :lol: :lol:
Iwiw-ről törölnöm kellett magam,mert oyan munkám volt, ahol olyanok is bejelöltek, üzengettek, akiknek nagyon nem kellett volna...
Egyébként nagyon veszélyben a projektünk, lehet, hogy államiba kényszerülünk vissza, mert azok a fránya anyagiak...egyre több fronton üt be a csőd a családban :cry: :cry: :cry: :cry: De erről többet és bővebbet nem, priviben már úgy is sírtam eleget, ugye Hugi? :wink:
El kell búcsúznom, visszakerül a férjem kezébe a gép, hatalomátvétel van :lol: látjátok, azért őrzöm a humorom......
Minden kismaminak aki már az, és aki majd lesz az: :D hatalmas jókívánság, és drukk, hogy minden rendben menjen!!! Jolány
jolanyka
 
 


jolanyka, nagyon fogom sajnálni, ha állami intézménybe kényszerülsz, szorítok ezerrel, hogy ez ne így legyen!!! :(

andy megkérdezhetem, hogy az inszemek után, ha jól emlékszem neked mindkettő a c-ben volt... hány napig kellett használnod az ultrogestan (remélem helyesen írtam le) hüvelykúpot? :roll: köszi
a vesedokis eredmény tutira okés lesz! :lol:

hugi, megtaláltalak az iwiw-en! :lol:

noki,hogy vagy???

szép estét, később még benézek! :roll:
fáncsi
 
 


Szia Fáncsi!

Miért ne kérdezhetnéd meg??Segítek,ahogy tudok!!Kérdezz nyugodtan!! :D :D :D
2 hétig kellett használnom az utrogestant,egészen a vérvétel napjáig,3x2 volt az adagom.Ha sikerül,úgy tudom egészen a 12.hétig kell. Bocsesz,hogy én meg összezavarodtam,hogy túl vagy már rajta vagy csak leszel!!!!
Egyébként igen mind a kettő a Cirisben volt :D :D

Tocsa!

Hogy vagy a mai munka után???Aokat gondoltam ma rád!!


Mindenkinek sok pussz!!

Andy
bandy27
 
 


húúúú csajok, én annyira gyökér vagyok :!: még jó, hogy legalább a megérzésem működik :roll:
talán ciki, de azért megírom...szóval én ezt az utrogestan-os hüvelykúp dolgot úgy értelmeztem, hogy 3 napig kell napi két golyót feltenni...hogy is lehetek ilyen hülye, amikor is 5 dobozt váltottam ki, tehát összesen 150 darabot... no comment...:oops:

szóval most baromira beparáztam...mert ugyebar szombattól mostanáig 18 darabot kellett volna elhasználnom, helyette 6 darabot sikeredett magamévá tenni....most arra gondoltam, hogy éjfélre felhúzom az órát és megajándékozom magam még két darabbal... :roll: így 10:18 a mérkőzés eddigi állása :x

na szép estém van... :?

andy ezer hála a gyors válaszért :!: :lol:
fáncsi
 
 


eddig is tudtam, hogy szuper jó dolog ez a fórumozás, de most már aztán tuti biztos vagyok benne :D
fáncsi
 
 


Sziasztok,

A dolgozó nő is befutott a topikra így estefelé. :D

Roni, küldjél privit és jelöllek. Persze mindenkire vonatkozik, aki szeretné.

Amúgy én sem szégyellem a lombikot, így jómagam sem csinálok belőle titkot a munkahelyen. Persze, nem küldök körlevelet minden kollégának, de aki megkérdezi, hogy miért hiányzok ennyit, annak megmondom. Jobb, mint ha találgatnának.

Kicsit féltem ma a sajnálattól, mert ha látom, hogy sajnálnak, akkor elbőgöm magam, de nem volt semmi gond. Volt újra reggeli és ebéd utáni kávézás a skacokkal. IT-s csapatban vagyok majdnem egyedüli nő (30-ból 6 nő) és baromi jókat szoktunk dumcsizni meg poénkodni kávészünetekben. :D Sajnos az igazi csajos dumcsizások kimaradnak az életemből, de nem is mindig igénylem. A két barátosnémmal szoktunk jókat beszélgetni, de ma csak egyikükkel tudtam értekezni, igaz, vele szinte egész nap, mert egymás mellett ülünk. :D

A távolléteket távmunkával, szabival és betegácsival oldom meg, illetve rugalmas a munkaidőm, így ha napközben távol vagyok, akkor este belehúzok még vagy másnap. A lényeg, a munkát elvégzem. Szerencsés vagyok ezzel a távmunka lehetőséggel. Tudom, nem sok helyen van még ilyen, pedig mennyivel többet dolgozom így….

Fáncsi, ne aggódj, a fájdogálás bármit jelenthet. Drukkolok és küldöm a ragacsokat! Megpróbálok én küldeni Neked egy privit.
Az utrot az inszemek után nekem is vérvételig kellett használni, napi 3x2-t. Ne aggódj a kimaradt darabok miatt, nekem V. doki mindig mondja, hogy a nők többsége elfelejti a felét betolni az előírt adagnak. :D

Hugi, megnéztelek ám. :D Nagyon tetszenek a fotók, tavaly nyáron készültek?

Noki, kiderült mitől vérzel? Lehet, hogy újra a polip? Beszéltél a nőgyogyóval? Mit mond? Remélem, azért jobban vagy már. Én sem talállak az iwiw-en, egy másik Horváth Mónikát találtam Üllőn, de ő 37 éves. Várok holnapig, szerintem, azért nem találunk, mert ma regisztráltál.

Jólányka, nagyon sajnálnám, ha visszakényszerülnél az államiba. Ha szeretnéd kiönteni a lelkedet, írj nyugodtan privit is. Addig is drukkollok, hogy jobbá forduljanak a dolgaid….és ha humor van, akkor még nagy baj nem lehet. :D

Andy, örülök, hogy jól vagy. Köszi, én sem panaszkodhatok. :D Munkahelyen nagyon jó volt, sokat nevettünk. Aztán itthon nyomtam egy kickbox aerobic-ot, főztem vacsit, kajáltunk és végre idejutottam hozzátok. Szóval, tuti jó nap volt a mai. :D

Zsu, nagyon drukkolok. Pénteken lesz a leszívás? Csak ügyesen, nem elbénázni, mint én. :D

Elveszett báránykák, hol vagytok? Zsiby, ugye minden rendben veletek?

Szép éjszakát!
tocsa
 
 


SZiasztok!

Iwiwen engem is jelölhettek nyugodtan. :D

Rólam: Szerdán megyek újra Uh-ra és vérvételre, aztán nagy valószínűséggel pénteken lesz a punkció. 8)
Sok szép tüszőt láttunk. Megjegyezni se bírtam,annyit és annyi méretet sorolt. AZ biztos,hogy a legnagyobbak 15 mm-esek.
Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok lányok!
Fáncsi! :D
Ne haragudj,de olyan jópofa csaj lehetsz! Marha jót röhögtem rajtad! El tudom képzelni most a kapkodásodat! Szerintem ez most filmbe illő lehet! :P
Egyébként visszaigazoltalak! :roll: Köszi!!!
Jólányka! :D
Én is sajnálom,ha nem ide fogsz járni, de megértem! Én is feldobtam a családnak, hogy lehet hogy el kéne halasztani őszre, hátha akkor jobb lesz az anyagi helyzetünk,de az anyám azt mondta ha kell belökdös az ajtón mint annak idején a szájsebészet vizsgámon! :twisted:
Azért ha elmennél, a fórumot ne hagyd el, hagy tudjunk Rólad! :D

Tocsa! :D
Munka? :evil: Frizura? Lelked? :roll:
Remélem már jobban vagy!

Zsiby kismami! :D
Téged hagy a kismanóka pihenni, vagy már dolgozik Nálad is úgy mint szegény Nokinál :?:

Mindenkinek jó éjt! :P
Fáncsi, éjjel jó golyózást :!:

Puszi:Hugi.

Kép
hugi206
 
 


Tocsa!
Amíg én megírtam ezt a pár sort, addig ketten is írtatok, úgyhogy most válaszolok! Igen a nyáron készült a legtöbb kép, de van ami 2éve. Te is jól nézel ki és az " urad" is csini fiú! :!: :D

Egyébként nálam a m.helyen is mindenki tudja, hogy évek óta lombikozunk, de mostmár babonából nem szoktam mondani, csak a 2 dokimnak, mert nekik muszály, de megkértem őket, hogy a bárki rámkérdez, akkor beteg vagyok vagy valami ilyesmi. Nem azért nem mondom el, mert ciki, hanem pont azért amit Tocsa irt. K...a szar utána magyarázkodni, és megint felszakad a fájdalom :!: :(
Mindenkinek pussz :!: :D
Hugi
hugi206
 
 


Helló Csajok!

szép napot nektek!

kismamák merre jártok??? :)

tocsa, megtaláltalak az iwiwen :)

zsu, nagyon-nagyon szorítok!

én annyira ideggyógy vagyok tegnap este óta, nem tudom mi a bajom... remélem hamarosan elmúlik... :?

most megyek, dolgozom tovább, vigyázzatok magatokra!
fáncsi
 
 


Szia Fáncsi!
Ne izgulj, biztos nem lesz baj. Sokkal rosszabbat teszel a pocidnak, ha idegeskedsz! :(
Muszály dolgoznod? Nem kéne inkább otthon pihizned? Tudom, nem minden m.helyen lehet ezt megcsinálni, hogy otthon maradjunk, de jobb lenne. Annál is inkább, mert amikor golyózol, akkor jobb lenne feküdni, hogy ne follyon ki az egész!

Puszi: Hugi.
hugi206
 
 


Sziasztok!

A mai nap rossz hír hozója én leszek!
A tegnapi UH-on elkeseredtem nagyon. A bal oldalon semmi tüsző növekedés nincsen, viszont a jobb - rossz - oldalamon van 1 árva tüsző. Ez alapján a 3.inszemet este lefújtuk :(
Amikor kijöttem, kitört belőlem az első igazi sírás, mert annyira bíztam abban, hogy ez a 3.inszem segít és nem is kell majd a lombik. De a csodák nem velünk történnek...

Most egy kicsit depi a hangulatom,....de irány a lombik felé.

Viszont képzeljétek a drágámtól este kaptam jegyet az ABBA show-ra. Imádom a zenéjüket. Csak 11-én reggel akarta odaadni (11-e a mi "jó hogy egymásra találtunk napuk" :D ) de mivel látta rajtam a tegnapi szomorúságot odaadta, hogy egy kicsit elterelje a gondolataimat jó irányba. Édes volt nagyon.

Puszi, Roni
roni34
 
 


Jaaj Roni. Annyira sajnálom. Azzal az egy tüszővel semmi esély nem lett volna? Normálisan is csak egy érik. Ne keseredj el, kérlek! Lehet, most kéne eksönözni apával, hátha természetesen összejön! :D

Tudod, nem adjuk fel. Ha nincs más, akkor tényleg irány a lombik. Márti mesélte, hogy volt olyan, hogy petesejt adományozással (tesók között) 1 sejtből ez az 1 meg is termékenyült és beágyazódott. Szóval, csodák még történnek és eljön a te időd is, hidd el.

Fáncsi, nem szabad idegeskedni, csak nyugodtan. Ha az almaradt bogyók miatt vagy ideggyógy, akkor meg pláne nem szabad. Én a reggelit anno az inszemnél (én is jártam utána dolgozni) minden másnap elfelejtettem, a déli meg a munkahelyen olyan fura lett volna és amúgy is folyik vissza az egész szmötyi...Szóval, leginkább az esti 2 volt meg.
Amúgy felhúztad tegnap az órát éjszakára és magadévá tettél pár bogyót? :D

Majd még jövök. Most ez egy gyors reagálás volt a depi, a bánat és az ideggyógy ellen. Már csak nem hagyom, hogy búnak eresszétek a fejeteket vagy idegeskedjetek Csajok! :D
tocsa
 
 


cukik vagytok, na próbálok is megnyugodni... :shock:

hugi, sajna nem tudok otthon maradni... :( mondjuk, ha minden kötél szakadna, akkor talán igen, de igazából v. doki nem mondta anno, hogy menjek táppénzre... :?

tocsa, igen felhúztam az órát 1-re...de képzeld 12:40-kor magamtól felébredtem... :lol:
de már úgy érzem, hogy picit telítődtem a szajréva.... :evil:

ronika, szegénykém! sajnálom!! fel a fejjel, nem szabad elkeseredni, ugye tudod! :wink:

majd még jövök ám! :lol:
fáncsi
 
 


Sziasztok
Roni
Nem szabad feladni......tessék jól érezni magad ma is és a napokba apával :)
Lehet,hogy amint Tocsa is írta meglesz a gyümölcse a dolognak!
Én nagyon drukkolok Neked nagyon.
Majd meséld el ,hogy az Abba-s buli milyen volt!!
Én majd megőrülök,mert nyáron lesz DM koncert és Én nagy rajongója vagyok.....,de most az anyaságra készülök és így nem tudok elmenni :D
Azt hiszem kibírom...elvégre gyereket várok :D:D:D
Ne vegyetek komolyan.....csak viccelődök!!!
Fáncsi
Nem kellett volna pótolnod az utrót...elég az ha aznaptól amikor rájöttél a bakira elkezded a rendes adagot!
És szigorúan feküdni kell utró után csajok 2 teljes órát!!!
Doki mondta....csak a betegtájékoztatón nincs feltüntetve!!!!

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


noki, köszönöm neked is a tanácsokat! 8)
hogy vagy? minden okés veletek???

ha még emlékeztek, pénteken megírtam, hogy az egyik kedves barátnőm babát vár...és tegnap volt vérvételen, ma pedig konzin v. dokinál és kiderült, hogy a baba elment, még nagyon pirinkó lehetett, valószínű, hogy nem tudott beágyazódi :cry: :cry: :cry:

szóva a mai napon, ő is növelni fogja, a depisek, a bánatosak és az igeggyógyok táborát... :cry: próbáltam persze vigasztalni, de sajnos nem nagyon sikerült, most arra gondltam, hogy bemásolom neki, tocsa első üzijét, amit akkor írt, amikor megtudta a rossz hírt. hiszen ez a pozitív hozzáállás példaértékű!
fáncsi
 
 


Fáncsi
Nagyon sajnálom a barátnődet,de mond meg neki,hogy szerény vigasz ,de legalább fogékony a terhességre.....Engem is ezzel vigasztaltak és a második lombiknál minden rendben is lett.

Én most emeltem a gyógyszereimen és fekszem,fekszem és fekszem....
Fáj nagyon a hátam emiatt na meg a csípőcsontom,de a gyerekért mindent!
Nincs vérzés se barnika és remélem nem is lesz!!
Félek nagydologra menni,de remélem ,hogy ha menni kell akkor már nem lesz ilyen jellegű problémám mint tegnap?!
Rókakoma itt van mellettem tehát nem vagyok egyedül,de az étvágyam ennek ellenére jó :D csak néha visszaköszön :D

Puszi mindenkinek
Holnapra megcsinálom az új táblázatot.....esetleg ha van valakinek van valmi változás akkor jelezzen!!

Kép
noki&potyi
 
 


rókakoma felfoghatná már, hogy zavaró a közelsége... :shock:
de talán hamarosan észre veszi magát és tovább áll.. :lol:
pihizzzzzz jó sokat! :)

tökre várom, este moziba megyünk, most ettől talán egy kicsit jobb kedvem lett :roll: vicky cristina barcelona... remélem jó lesz :lol:

azért este még benézek, írjatok jó sokat! :wink:

viszlát csajok! :lol:
fáncsi
 
 


na szépen vagyunk :!: sehol senki :?: :?: :?: :shock: hát ez elszomorító kérem szépen!:(

szóval mi időközben megjártuk a mozit, nekem nagyon bejött, imádom a woody rendezte filmeket... :D

bekapcsiztam a tévét, és a tv2-re kapcsoltam, (na ezt jól megfogalmaztam... :) ) bár ne tettem volna! láttátok már azt a förmedvény nőcit a hal a tortánban???? aki látta, az tudja miről beszélek....jézusom! nagyon kemény...HU!

na jó most mennem kell, szép estét mindenkinek!

fáncsi
:lol:
fáncsi
 
 


Mi ez a pangás lányok?

Fáncsi, a TV2-n ez a nő tényleg valami rettenet. Tegnap a Zana bácsi azt mondta nek, hogy úgy néz ki, mint egy karikatúra. :D :D :D

Ma már nem is néztem, inkább benyomtam a Bridget Jones-t dvd-n. Akárhányszor meg tudnám nézni...imádom, azt a részt, amikor Mark közli vele, hogy úgy szereti, ahogy van! És a végén a csókjelent....nagyon bírom!

Na jó éjt Csajok!
tocsa
 
 


az tényleg egy jó rész :)
párszor már nekem is sikerült megnéznem azt a filmet... :shock:

jó éjt! :D
fáncsi
 
 


Sziasztok lányok!
Noki!
Téged változatlanul nem talállak az iwiw-en!
Fáncsi!
Remélem már jobb a hangulatod a golyóbbisok miatt! Nyugi! Ez a fontos csak!

Kaptam egy jópofa üzenetet, gondoltam felteszem ide is, hogy tudjatok Ti is egy kicsit mosolyogni rajta!

A Magyar közbeszerzés**

Három ügynök, egy amerikai, egy német és egy magyar egyszerre látogat
meg egy múzeumot. Közben észreveszik, hogy a hátsó kerítés javításra
szorul, hát mind a hárman felajánlják, hogy megszervezik a
munkálatokat a múzeumnak.
Az amerikai megméri centivel a kerítést, felír néhány adatot, hosszan
számolgat, majd kiböki:
- Azt hiszem, 90.000 forintért meg tudnám csinálni. 40.000 az
anyagköltség, 40.000 a munkások bére és 10.000 lesz az én hasznom.
A német szintén méricskél, számolgat, aztán:
- Szerintem ki lehet hozni 70.000-ből is. 30.000 az anyag, 30.000 a
melósok és 10.000 nekem.

A magyar odanéz zsebretett kézzel és méregetés nélkül, foghegyről
odaveti:
- 270.000 forint.
A múzeumigazgató teljesen elhűlve:
- Hogy jön elő ekkora összeggel, amikor meg se nézte rendesen, hogy
mit kell csinálni, mint a többiek!?!
- Roppant egyszerű. 100.000 magának, 100.000 nekem és a munkával megbízzuk
a
németet.
- OK tiéd a meló!!



Puszi mindenkinek!Hugi. Kép
hugi206
 
 


Hugi
Próbáld meg így hátha :D
http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp? ... iend=false

Nagyon utálatos idő van itt nálunk és mindig érzem a pocakomat ilyenkor :(
Aki lett már műtve az tudja miről beszélek!
Csajok ezek jó filmek nagyon...mind a kettő :D
Én amit most megnéztem ,persze nem moziba :) az a Benjamin Button.
Fogalmam sem volt ,hogy miről szól és ki játszik benne,de nagyon nagy meglepés volt amikor kezdtem megérteni a filmet és rájöttem,hogy kik a szereplők!
Ezt a filmet nézzétek meg!
Nagyon jó!

Puszi mindenkinek!
Táblázatba minden adat maradhat így ahogy most van?

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!
Sikerült!!! :D Megvagy, bejelöltelek! :D
A film amit írtál, abban a Brad Pitt játszik ugye? Ez most egy csomó Golden Globot kapott, és Oszira is van jelölve.

Pusz:Hugi
hugi206
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?