Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most csak gyorsan beköszönök. Tegnap puccba vágtuk a lakást, már pakolászunk össze, de csak jövő hét végén költözünk. Már nagyon várom.

Köszönöm a köszöntéseket!
Adatok: 8160g és 72cm
Kép
ez mehet képnek, újat most nem merek felrakni mert b@szäkszik a gépem. :(

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


oha a szmet azt irja meggodnolta magat, marmint az elado, persze valaki lezsirozta vele:( CSak azert duhit mert hugomnak kellett volna.
de akkor kerdes: valakinek nincs kolcson febr 15re egy fekete boleroja, kb M/L-es meret, vefonyabb anyag, szaten mondjuk, vagy csipke, de nm vastag kotott?
elore is koszonom!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:52-kor.
Vendég
 

 
 

VKata: vettem ki ket gyereknevelesest, a Norbi update osszefoglalo kiadas, meg ket kalandregenyt Aekonak, de szerintem en is el fogom olvasni.
De csomot kineztem miket fogok majd kivenni.
Aleko tud a cegnel fenymasolni, igy tuti veszek ki recepteseket, meg barkacsolosokat is.

Tenyleg; a mostani allas munkaval kapcsoltaban, marc vegeig biztos munka, utana 1 honap felmondasi ido, de lehet Aleko mardhat meg egy evet( enn lenne a 3 emberben) de azert mondta ahova eddig beadt es behivjak elmegy interjura.
MINDENKINEK KOSZONJUK A SEGITO JOSZANDEKOT!
Vendég
 


:oops: :oops: :oops: Én nem köszöntöttem Levit, Boldog hófordulót!

Tamarám, örülök, hogy jó napotok volt!
Te milyen gyakran takarítasz? Anyir idegesít, hogy minden koszt felszed Adél a kezével és a ruhájával...De naponta nem bírok porszívózni!

Kép
andkata
 
 


Kriszta!
Én nem emlékszem, hogy köszöntöttem e Levit vagy sem. Így inkább még egyszer! Boldog feledik évet! És drukk, hogy simán menjen a költözés!

d.dodó
 
 


Ha már Levi is megvan fél éves, akkor gyűjteném a fél éves adatokat és képeket a táblihoz! elég kevés van még! Küldjétek priviben!

Kriszti! boldog felediket Levinek!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Kata, kinek kell a Sinupret? Szerintem inkább köhögéscsillapító hatása van. De (ha nem pici gyereknek kell) a Stodal szirupnál nincs jobb a köhögésre!

Nálunk már az a furcsa, ha Zsolti nem nyekereg! Egyfolytában nyüszög, elképzelni nem tudom mi baja van!
Az idegeim már rojtokban...

Hoztam két képet!
Van még?
Kép
Hát te ki vagy?
Kép

Kép
Kép
patr
 
 


szly!
Pont most küldtem el. Asszem csak Nicike Lilikéje nincs még fél éves..... de ő talán benne sem volt a tábliban. :roll:

De mókás, mert ezt most mérték nemrég, és ha megyünk pénteken a kórházba, és ott is megmérik, akkor az meg már a 7 hós lesz. Mert itt nálunk 7 hósan nem kell vinni a védőbe már, legközelebb csak 8 hósan! cm-t még csak tudunk mérni itthon, de kilot nem.

d.dodó
 
 


Patr!
Eszméletlen jók a képek! Az elsőn tényleg az a kérlelő tekintet, a másikon meg a csodálkozó!

d.dodó
 
 


Patr! Nagyon édes Zsolti! Mostanában Jázmin is állandóan nyüszögött. Ha kiléptem a szobából, ordítás volt. Szóval megértelek. Nálunk talán javul a helyzet.

Dodó! Én sem tudom már hivatalosan mérni Jázmint. Én digitális mérlegre állok rá vele, aztán nélküle és így van egy kb adat a súlyáról.

Kép
szly27
 
 


Szly, köszi a bíztatást! Reménykedem...
Zsoltinál pont az van, hogy ha nem lát, még egész jól elvan, pl az apjával, a mamával, Zsuval. de ha ott vagyok, csak a kezemben jó!

Kép
Kép
patr
 
 


szly! Igy csináltuk mi is...igy az itthoni mérlegen 6 kilo 10 deka volt....a védői mérlegen el se érte a 6 kilot. :shock:

d.dodó
 
 


AKata: en naponta porszivozok es mosok fel, de igy is nap vegere ujra tiszta szosz, morzsa tudom s en, csak nem tudom hogy lesz olyan koszos ujra meg ujra a nagyszoba.
Anna is osszeszed mindent, ruhaja mint egy amalc nap vegere a kezet meg torolgetem, mosom.
De ugy veszem eszre igen levezi ha koszos, pl belemacsgal a kajaban es azt maszatolja mindenfele :?

Zsoltirol szupik a kepek!
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:52-kor.
Vendég
 


Zsolti képek nekem is nagyon tetszenek!
Vendég
 


Szép, szebb napot mindenkinek!
Az én kislányom nincs túl jól, ez az első betegsége, és majd megszakad a szívem, ilyen elesettnek látni.
Éjszaka is próbáltam szoptatni, de így is fele olyna nehéz volt a reggeli pisis pelus. Most 37,7 ugye erre még ne adjak semmit. De nagyon bágyadt, kiskanállal nem nagyon akar enni, és félek is, hogy kijön belőle. Próbálkozzak majd sinlaccal, hogy legyen valami kalória is? Nem tudom. Eddig max 180 anyatej van benne. Az nagyon kevés, ugye?

Kép
tamaraildi
 
 


ildi!
Sajnálom, hogy Kíra nincs túl jól még mindig!
Levonással ennyi a hője? Mert én akkor tuti adnék csillapítót (de ez magán vélemény). És nem tudom, de én tuti nem rögtön sinlac-kal próbálkoznék, nehogy "megterhelje a gyomrát" (de ez lehet hogy hülyeség, ez megint csak magán vélemény.).

d.dodó
 
 


Fullasztó, száraz köhögésre nem tudtok valamit?
Szerintem ezért is hányja ki a kanalast, mert rájön ez a köhögés.

Köszi szépen!!!!

Kép
tamaraildi
 
 


Csak gyorsan hoztam két képet,és megyek pihizni amíg Domi is alszik
Kép

Kép

Ildi:valami köhögéscsillapító kéne neki!Semmiképpen nem köptető ha száraz köhögése van!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


sziasztok!

patr!
nagyon szuper képek készültek megint zsoltiról.


szly!
én kedden tudom küldeni az adatokat. akkor megyünk dokihoz.

tami!
örülök hogy jól éreztétek magatokat. remélem anna is megszereti a könyvtárat, habár ha igy nevelődik, azért az sokat számít szerintem.
az én gyerekem már most műszaki beállítottságú. kiváncsi vagyok mennyi könyvet fog olvasni... én rengeteget olvastam. remélem azért ő is fog... az apja nem volt soha nagy olvasóbajnok! :(


ildi!
remélem hamar rendbejöttök. +++

kata!
nálunk még leves se fő... nem hogy második...és már nem is fog.

délelőtt apjukunk a gáztűzhely csövét szerelte, most a mosogatóba az uj csapot.
voltunk az obiba. otthagytunk egy rakat pénzt már megint.
meg akarjuk csinálni még szebbre a konyhát, mert tuti hogy ugysincs esélyünk tovább költözni. vettünk még 2 lámpát is a konyhába, mert még az a régi két nagy kocka van... tudjátok az a neoncsöves batár...és vettünk végre a konyhabútorra fogantyút is. 3 db hiányzott, mert mikor megtoldottuk a konyhapultos szekrényeket oda nem vettünk. végre az is meglesz és nem kell szenvedni az ajtó kinyitásával. az egyik szekrénybe kell szerezni még ilyen rácsos üveges tárolót vagy mi a nyavaját. de nem hiszitek el!! Egerben nem lehet ilyet kapni. tudjátok ilyen vékonyabb a szekrény, és fém vagy műanyag rekeszes tárolót lehet belerakni és ugy kihuzni. nah ilyen tárolót nem lehet szerezni egerben... nyamvadt tetű város!!!
most lesz szép lógós, állíthatómagasságú.
igy meg akkor tényleg fullra rendbe tesszük.
a bejárati ajtónkat is megrendeltük :D habár már ez is a mi igényünk szerint lett idetéve, de most biztonsági ajtót szereltetünk fel.

aztán remélem még futja majd a keret március-április körül a nappalira is...

annyira bízom benne hogy meg tudjuk csinálni.

Kép

Kép
timi1982
 
 


kike!
Jók a képek!

Na, ilyen sem volt még. Leányom igaz hogy nehezen aludt csak el, viszont dél óta (!!!!) alszik! :lol: Nem is ebédelt még! Párom is pihen! Én meg mondom nem fekszem le, ugyis nemsokára kel Lizy! Bezzeg ilyenkor nem kel 20 perc után. :roll:

tita!
Merre jársz? Hogy vagytok?

d.dodó
 
 


huh azta!
micsoda frizurája lett dominak! nagyon helyes pofikája lett vele! nagyon-nagyon jól áll neki! nekem sokkal jobban tetszik mint a hosszabb hajjal!
vagesz lett nagyon!

Kép

Kép
timi1982
 
 


sziasztok!

Annyit írtatok, hogy elég lesz a végig olvasni. :)

Remélem a kis betegek már jobban vannak, és gyógyulgatnak. Aki meg még benne van, annak jobbulást.

Levinek boldog felediket!

Patr nagyon édes Zsolti ahogy figyel az első képen! Zsoltikának fekete színű a szeme, vagy csak nagyon sötétbarna?

Kike eszméletlen jó lett Domi haja. Olyan nagyfiúsabb, és sokkal jobban áll neki! :)

Hát az én lánykám nem eszik meg most semmit, nagyon megmakacsolta magát. Mindig csak a gyümis ételeket enné, de a főzeléket azt nem.
Katák nem baj ha csak gyümölcsös kajákat eszik? Azokból nem válogat.

Kép
linda24
 
 


Ildi, most jártam utána, köhögéscsillapító: Drill csepp, Sinupret csepp, Rhinatiolnak is van köhögéscsillapítója, de csak elalvás előtt adj, napközben nem jó a köhögéscsillapító.
Van lefejt tejed, elfogadja? Inkább azt adj neki, de a Sinlac is jó, ha megy. A folyadék a lényeg, most nem a tápérték. Ő valószínű iylen vékoynka kislány lesz, en egy nagy étvágyú, kevés megy mindenből.

Zsolti milyen anyás! Kitartás Patri! Jók a képek!

Domi helyes lett nagyon!

Timi, ügyesek vagytok a lakással!

Linda, nem baj, ha csak gyümiset eszik. Azért krumplit ha tudsz keverj hozzá néha! Aztán próbálgasd mindig újra, hátha ismét kell neki. ( De pl a répa izét is el lehet nyomni, mondjuk banánnal- bár ez érdekes párosítás. :))

Kép
andkata
 
 


Linda: Anna is csak gyumolcsot eszik, nalunk a belekeveros sem mukodik:(
Ma is krumpli repat csinaltma neki direkt jo sok almaval, hat nem ette meg, de aztan majdnem egy fel bolti oszi pulykat megevett.
Semmi zoldseget nem tudok belenyomni meg uvegesbol sem:( Neha tapba keverve bele tudom trukkozni, de ritka.
Vendég
 


nah tul vagyunk az ebéden... érdekes volt...
kapott nurofent. aztán kicsit később ebédelt.
krumplifőzi pulykahussal. öklendezett. kevertem paradicsomos krumplit. nah ugy lecsuszott nagyjából. kb. 20 perc alatt, ami neki 4 perc általában.
és ha kicsit nagyobbat adtam a kelleténél akkor öklendett. tuti a torka... szegényem.
szóval jó kedvű ő, de hát ami fáj, az fáj...
de legalább megevett egy tányérkával. az kb. egy üvegnyi. nem baj... legalább ez is több mint a semmi.
ez is csak igy ment hogy kicsit savanykásabb a paradicsom miatt és nagyon kis adagokban. reggel is gyümikével ment le a tejpép. azaz a gyümölcs ment le tejpépesen :D
szóval inkább gyümit evett, ugy mint nálatok LINDA!
meg itatom szorgalmasan.
remélem hamar elmulik ez a nyavaja.
ugy sajnálom... mert éhes, mert már nyammogott mikor látta a tányért, de enni mégse szívesen evett.

és még örülhetek hogy nem döntötte le a lábáról nagyon a betegség!!!

most meg már durmizik is! :D :D szegénykém.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Na, leányzóm 1 óra 45 percet aludt! :shock: Utána meg eszméletlen türelmetlen volt, mert éhes volt. volt egy fél üveg maradék főzi, ahhoz tettem egy egész főtt krumplit, egy kocka fagyasztott pipmellet, és belecsempésztem egy kockával a multkor lefagyasztott borsó főziből is. És mindet megette!!! :shock:

Lassan készülődünk, megyünk vendégségbe. Majd ha hazajöttünk még benézek!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Nálunk asszem áron mostmár gyógyultnak nyilvánítható!
Eszik,iszik rendesen,viszont most meg nehezen kakilt és azért ordít! :twisted:
mindig van valami nyűgje! :lol:
És állandóan morog,de egész nap,tegnap már azt hittem megőrülök!
Nekm még hányinger van,gyomrom fáj ,de annyira nem gáz!

Csajok és csak ámulok,hogy miket csinálnak a gyerkőcök,bár én nem vagyok ilyen bátor,hogy ennyire szabad utat adjak!
A hálóban és az Áron szobájában szőnyeg van ott leteszem a földre,de minden hol kő van,ott nagyon féltem,mert ő még nem olyan ügyes!
Na de majd belejön,végül is nem sietünk sehová!
:wink:

Kike! Dominak annyira jó lett a haja!
Jaj,nagyon tetszik!
Ügyes vagy!
Hogy vagytok?
Mit sütöttél?
Apa?

Tami! Anna csúcs,annyira ügyes és jó kis csajszi!
Örülök,hogy Alekónak rendeződött egyenlőre a meló!
Milyen a Norbis könyv????????

Ildi! Sajnálom,hogy nem javul a helyzet,tudom milyen nehéz,én is kivoltam!
Katák majd tartják benned a lelket és kitartás!
Jobbulást!

Kriszti! Örülök,hogy rendeződöt a lakás!
Fotókat kapunk majd?

Titi?
Wera? (tudom mondtad)
Nicike?
Márti?
Andi?

Nagyon szép a borító Andi és bizti nagyon megható a könyv,ha már csak abból indulok ki,hogy Dóri ide is miket szokott írni! :wink:

ESIK A HÓ!!!!!!!!!!!!!!! :wink:


Patr! Szegénykém! Hát hiába ha ennek a gyönyörű gyermeknek az anyja kell! :wink:
Kitartás!
Puszi szépszeműnek!
Érdemes lenni újságba fotózni ez a Zsolti babát komolyan,annyira szép!

Ezer bocs mindenkitől akihez nem szóltam!

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Egész nap alszik szegénykém! Ilyenkor próbálom szoptatni, hát nem sok sikerül, de legalább az bent marad.
AKata: anyukám stodal szirupot hozott, szerinted az mehet? ha nem, beszerezzük, amiket mondtál. Holnap kihívom a dokit is, mert azért az a kevéske anyatej tényleg nem lesz elég. Megyek is, próbálkozom tovább.
Tényleg, ti már hallottatok olyat, hogy a babát csak álmában lehet megszoptatni? mert Kíránál hónapok óta csak így megy. Szerintetek ez nem lesz káros az idegrendszerére, mozgásfejlődésére, stb. Mondjuk még nem ül, nem kúszik. Járunk tornára, de most azt is fel kell függeszteni, csak legyen már jobban syegénykém, és térjen vissza a nem túl nagy étvágya!

Kike, Domi már olyan nagyfiús! :)

Dodó, de jó, hogy ennyit evett a kislányod! Látod, látod, lassan ő is belejön, és egyszercsak majd elkezd hirtelen gyarapodni, és elagyjátok azt a fránya szaggatott vonalat is.

Patr: Zsoltinak fantasztikusak a szemeim. Nekem is Zsoltim van, de ő már nagyfiú! A párom. :)

Kép
tamaraildi
 
 


Köszike akkor megnyugodtam! azt hittem csak mi vagyunk ilyen válogatósak! :D

Kata a krumplit megeszi,csak almával vagy őszibarackal legyen! és mindenbe gyümölcsöt kell raknom neki! :)

Kép
linda24
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok én is.
Visszaolvasni egyenlőre esélyem sincs... :( Lemaradtam az 1079. oldalon. :( Azért majd próbálok visszaolvasgatni.
Ági a héten nagyon beteg volt. Egy fránya vírust szedett össze. Lázas volt, fájt a torka. Tulajdonképpen csütörtökig fel se kelt az ágyból. Jól megijedtünk, mert a füle is elkezdett fájni. Szerintem ráhúzódott ez a vírusos nyavalya. De már jól van hála Istennek. Holnap már megy suliba.

Tomókám szerencsére nem kapta el, de tegnap neki is ment a hasa. Még az a szerencse, hogy szopizik, így nem tudják a fránya bacik olyan könnyen ledönteni a lábáról! :)

Kép
zsuzska72
 
 


Gyors bekukk, míg Jose Armando alszik.

Kriszti!
Nagyon édesek vagytok!

Marcsi!
Apának gyors gyógyulást!

Orsi!
Milyen volt anyóséknál?

Werusom!
Hogy van Bugricsek?

Patti!
Zsolesz bébi nagyon édes maszatos pofival!

Katus!
Ügyi vagy a husival! Minennap fog Dórika husit kapni?

A nap végén leírom majd mennyit babakaját és milyeneket csináltam, csak még nem fejeztem be. Még van egy nagy adag, amit turmixolni és passzírozni kell.

Domi mennyire kipofásodott mióta levágtátok a haját!

Ami!
Örülök h Ároncit gyógyultnak nyilvánítottad! Puszilom a Kócoskámat!

Linda!
Lacusnak almával / banánnal minden kaját el lehet adni.

Zsuzska!
Örülök h jöttél.
20150601134430
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:53-kor.
Vendég
 


Vik, köszi az infót!
Továbbítottam tesóm barátnőjének.

Én nem vagyok benne a köhögéscsillapítókban, kórházban nem használtunk csak Sinecodot néha, az nagyon jó, csak vényköteles. A Stodalnak szerintem inkább köptető hatása van Ildi, de próbáljátok hátha segít. Az hogy Kíra sokat alszik, csak jó, gyógyul.

Lukrécia, egész nap nyíg pedig délután több mint 2 órát aludt.
Lehet hogy a hóeséstől dinka, az egyik barátnőm kisfia egy tündér, de olyankor mindig nyüszi volt. Most apa kezelésbe vette, ha már sétálni nem tudunk, mert zuhog a hó. Én meg nekiállok porszívózni.

Kép
andkata
 
 


Adél egy hete nem evett húst és ma se mertem neki még adni. Majd holnap. Viszont mostb már nagyon csúszott ismét a sütőtök- alma.
Visszatér az étvágy lassan :)

Kép
andkata
 
 


Zsuzska, üdv! Örülök, hogy Ágica jól van már :)

Annak is örülök, hogy Áron rendben teljesen! Ami Neked meg további javulást! Világvége hangulat múlóban :?:

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!


Csak beköszönni jöttem, még olyanok vagyunk, mint ahol bomba robbant. :? Szerintem még pár napig nem leszek.

Addig is mindenkinek minden jót kívánok!

Puszi
fmarti
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:54-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:54-kor.
Vendég
 


Kata! Köszi,fogjuk rá!
Olyan vagyok mint az időjárás,hol süt a nap,hol beborul!
Eddig még mindig kisütött a nap!
:wink:

Megyek tornázni,Áron elaludt! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk. csak felületesen tudtam még visszaolvasni!

Anyósnál jó volt, a szokásos. Veszprémban nagyon nagy hó esett, felmentünk Apával a várba, de mire hazaértünk (2 órát voltunk el, ebből egyet aludt Bömbi), irtóra sírt, nnagyon hüppögött, annyira megsajnáltam.
Anyósom egyáltalán nem bír vele, sajnos. Már 72 éves, megértem, felemelni sem tudja szinte. Többet nem hagyhatjuk ott.

AKata!
Én is Lukréciának hívom Emmát sokszor, mert Lukrécia napján született:)

Lucretia Borgia :P

Apa egy barátjának éjjel megszületett a kisfia (Marcell, a női egyesen, minden rendben velük), úgyhogy ő este ünnepel.

Tamara!
Örülök, hogy jó volt a könyvtár.
Most én is olvasok ezerrel megint.

Örülök, hogy a három kisbeteg jobban van.
Sajnálom, hogy többen viszont nem.
Nekik jobbulást!

Katák!
Mennyi a napi folyadékszükséglet összesen?

mert Emmát képtelenség üvegből itatni.
Mérlegem nincs. it érdemes figyelni, nehogy kiszáradjon?

Este még jövök.
Vendég
 


Tényleg, Vkata!
Oéívaolajat már lehet tenni az ételükbe?
Mennyit szoktatok?
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 10:55-kor.
Vendég
 


Orsesz!

Adél sem " iszik" többet, mint 700 ml egy nap, igaz plusz még gyümölcs. De a szopin és a napi kb 100-120 ml tápszeren kívűl nem kell neki folyadék. Elég kell legyen.

Na annyi tejed meg Neked is van tuti.

Örülök, hogy jót sétáltok! Emmust miért nem vittétek magatokkal? Nem szereti a babakocsit?

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!
Hazaértünk! Nagyon jó volt a vendégségben. Lizy viszont annyira fel volt spannolva, hogy akár milyen álmos volt, nem volt hajlandó elaludni! Már hazafele elaludt a kengurúban, igy most nyitott erkélyajtónál alszik! Viszont már nem engedem sokat aludni, mert akkor nagyon nehezen aludna el fürci után.

Én már szoktam Lizy ételébe olajat teni...egy mokkáskanálnyit. Mi viszont a gyümibe is teszünk (védőnő mondta)
Viszont ha valamit fagyasztok, abba nem teszek olajat, csak kimor kiengedem, hogy adni akarom neki.

vkata!
Ha mi már 5 hósan elkezdtük a husit, akkor 7 hósan mehet a sajt és tojássárga?

d.dodó
 
 


Márti!
Puszi neked a bombázott lakásba!

AKatus!
Szívesen. Patti is jó infót adott a Stodal sziruppal kapcs.

Orsi!
Képeket is csináltatok?

VKatus!
Szóval 45 adag kaját gyártottam:
-alma-banán
-alma-sütótök
-banán-sütőtök
-alma-krumpli
-banán-krumpli
-répa-alma-krumpli

Akartam még cékla-krumplit, de már nem volt üvegem, majd legközelebb.

Vmint 17 adag husi kockát. Annyit tettem, h egy nagyobb műanyag dobozba kipattintottam a kockákat, és lezártam, h ne vegyék át a fagyó "illatát".
20150601134430
 
 


VKatus!
Olajat úgy akarok adni, h a husi mellé egy kis kanálnyit cseppentek majd a főzelékébe.
20150601134430
 
 


Viki!
Ügyi vagy! De amugy fagyóba be mered tenni üvegbe az ételeket? Nem reped el az üveg?

d.dodó
 
 


Vkata, azt írtad, hogy 6,5 - 7 hónapos kortól már mindennap kell egy kis husi? Szopi mellett is? Én még nem adok Zsoltinak egyáltalán húst, kellene nagyon?

Viki, nagyon ügyes vagy, hogy ennyit főztél!

Lányok, én okultam a legutóbbi taliból (még baba mama klubba sem megyünk, amíg nem jön a tavasz), szerintem egy darabig ne szervezzünk zárthelyi talit! De majd ha nem lesz esős idő, egy sétálósat valamikor csinálhatnánk!

Kép
Kép
patr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?