Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Ne nyissunk már 100. topikot! Én anno tettem babakaja recepteket a sima receptesünkbe is. Ott elfér a többi is, nem?

Dodó!
Gyümivel nem túrbósítod fel a tápot, pépet? Lacus a pépet nekünk csak gyümisen hajlandó megenni.

Megyünk ma ki apósékhoz, m van a szülinapja. Mi leszünk a meglepik, vagyis Lacus.

Szép napot!
20150601134430
 
 


Domi haja nagyon jó lett!
20150601134430
 
 


Viki:köszi :)

még egy kicsit nyúztam szegényemet
Kép

Kép

Tesómnak is ma van a szülinapja! :D
Boldog szülinapot Apósodnak!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

 
 

Jó reggelt!

Mi talán túl a kórságon! Persze vannak még utócsengések, de ez már belefér...Zoli 3kg-t, Adél kb 200 grammot fogyott...

Domi nagyon édes, csak professzor jellegét vesztette el! :)

Tamara, előre is köszi!

Marcsi veszek még vmi az adok-veszek topicból, ok?
Ott jelzem :)

Bocs, Patri elfelejetettem megírni a választ. Normaflore-t kap? Most másfajta antibiotikumot kap, mint korábban?
Remélem ez jobb éjszaka volt!

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.12 11:03-kor.
Vendég
 


Katák köszönöm! Igen másfajtát kap, normaflore-t nem kap. De még csak negyedik napja kapja, ha ezt tíz napig kell hallgatnom, belehalok! Egyfolytában vonyít.

Domi nagyon jóképű lett!
Öülök, hogy Adél jobban van!

Kép
Kép
patr
 
 


Még tegnap visszaolvastam egy darabot, aztán jegyzeteltem, de csak ennyire futotta:

Tamara, nagyon szívhez szóló volt amit írtál, köszönöm!

én is virággyilkos vagyok, de már szerencsére évek alatt felgyűlt egy pár olyan növény, ami akár két hétig is bírja. :)

Csajok, a kisbetűs részről csak a következőt. Ugye nálunk apa nem nagyon próbálkozik túl sűrűn. Szerinte azért, mert neki hiányzik, hogy legyen néha az is amit Kata amúgy kerülőútnak írt. Én meg ettől kategorikusan elzárkózom. Szoktam is neki mondani, hogy képzelje magát ebbe a helyzetbe és amikor jólesik ilyet képzelnie, majd akkor várja el. Mert amúgy én meg csomószor kívánom, és jólesne ha lenne is valami, de tök lusta. Ha meg van is valami, nem ám közelít és felizgat, hanem úgy durr bele szereti... Hát én meg nem ilyen vagyok. De az a vicces, hogy ennek ellenére nagyon jól működik a dolog, csak nem képes elfogadni, hogy nem vagyok hajlandó azt az egy kívánságát teljesíteni. Valakinek fel kéne világosítania, hogy milyen rohadt szerencsés helyzetben van, hogy én még kívánom is meg csomószor kezdeményezek. De ezek szerint a férfiaknak pont az nem jó ami van. Na erről ennyit.

Kata, Peti meg lemagázta Zolit, aztán szóltam neki, hogy ne legyél már idióta, veled egyidős. :) Akkor azért jött ki ilyen viccesen. :) :) :)

KépKép
muffin
 
 


Még egy kérdés. Ha panelban laksz és miattad ázik az alattad lakó, mert nálad folyás van, és szét kell szedned hozzá a fürdőt, akkor a te biztosítód kártalanít téged??? Vagy csak az alattad lakót? Valaki, pls!!! :)

KépKép
muffin
 
 


Evelin, én úgy tudom, hogy minden kárt megtérít a biztosító.
Nálunk volt lyen, hogy eláztattuk anyut, és fizettek rendesen.

Kép
Kép
patr
 
 


Evelin :lol:

Patri adj neki Normaflore-t vagy Protexint ( az még jobb csak kicsit drágább...). Normaflore-ból 2x1/2, Protexinből 1x1.
Nem szokta ajánlani a háziorvosotok antibigyó mellé?
Nem lett hígabb a kakija?

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam át semmit sem, de ma megpróbálok, de nagyon sokat kell!

Elolvastam a könyvet tegnap 0:50-re értem a végére! Hát...

Dóri! Nem is tudom hogy írjam le, mit is váltott ki belőlem! Köszönöm, hogy elolvashattam, nagyon jó író vagy, nem bírtam letenni!
Végig az volt az érzésem, mintha rólam szólt volna a dolog, újra átéltem azt a várakozást, a sikertelen inszeminációkat, műtéteket, altatásokat! És a végére megkaptam azt, amire annyira vártam! Egy babát!
El sem tudom mondani mennyire jó volt ezt újra "átélni". Bár rengeteg különbség is volt, mert csodállak, hogy ennyire erősen és ennyire jó szívvel vitted végig ezt a nehéz utat!
Gondolok itt arra, ahogy a körülötted élő várandós kismamáról beszéltél, vagy aki még csak "próbálkoztak".
Én bevallom őszintén, sokszor irigy voltam arra, hogy másnak van, nekem miért nem lehet..Én már nem tudtam felfogni ezt a baba utáni vágyat úgy, ahogy Te! Én haragudtam mindenkire, de főleg magamra! Állandóan az járt a fejembe, hogy nem vagyok képes kihordani egy babát, hát milyen nő vagyok én??Stb.

A könyv olvasása során többször elszégyelltem magam, hogy milyen sokat sajnáltam magam!
Ami közös volt, hogy én is mentem, csináltam, szurkáltam magam, csak mikor újra és újra negatív lett a teszt, akkor mindig összezuhantam és idő kellett, hogy megint belevágjunk!

Na nem is rólam van most szó, a lényeg, hogy örülök, hogy megosztottad velem az életed egy részét, mintha közelebbről ismernélek, mintha régóta ismernélek...Egy csónakban eveztünk és mindketten anyák lettünk, ami a világ legszebb dolga!
És rengeteg dolog megváltozott bennem, ahogy a családról, a szeretetről írsz!
Na nem ragozom, órákig lehetne beszélni róla, de így, hogy senki nem olvasta még, nem értik miről beszélek!

Még egyszer köszönöm szépen, hogy elolvashattam!!!





Megpróbálok visszaolvasni!

sz.andi
 
 


jó reggelt lányok!

kike!
nagyon jó lett domi uj haja! de tényleg elvesztette professzoros varázsát.


a szülinaposoknak boldog szülinapot!!!


mi apánk már el is ment dolgozni :( de 3,5 óra és itthon is van... ennyire minek bemenni. nah mindegy.


én ma nem főzök. tegnapról maradt. majd fel kell porszívóznom és söpörni és mosni. ennyi dolgom lesz :D :D
nah meg a törpicseket szórakoztatni.

itt nagyon csunya idő van. lehet nem tudunk lemenni sétálni se. de azét még szétnézek az erkélyen és kitalálom hogy menjünk-e vagy ne. jó lenne.
tegnap is 1,5 - 2 órát aludt a jó levegőn...

ha maradunk akkor lehet sütök valamit. mondjuk muffint. az már nagyon régen volt.


nah megyek, csinálok reggelit a törpémnek.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Köszönjük a dícséreteket,hát igen már nem professzor,csak egy édes kisfiú :D

Én meg felhúztam magam Apára-alszik,de miért??Mert hajnali fél ötig játszott a gépen :evil: :twisted: Én meg csináljak meg ma mindent segítség nélkül,mert ő alszik :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ó,és esik a HÓ-ismét :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


VEda: ha egyszer lehetoseg lesz ra, es szabad, szeretnem en is elolvasni, ezt mar napok ota tudom es erzem, es szerettem volna keni, de most azok utan amit Andi irt rola mar meg inkabb akarom!



Minden szulinaps rokonnak boldog szulinapot!
Oh Kata akkor itt lesztek a kozelben! csak gondolom mar nem lesz ido, meg ferjednek kedve hozzank is feljonni....


Domi haja jo lett!

Tegnap este kimaradt: Anna megszerezte az elso lila foltjat a terdere, es az elso pupot a fejere.
A terdevel nem tudom mi lett, a feje meg....beesett az ag yes a fal kozti lyukba fejjel lefele( ami szerencsere ki van "bebelve" mindenfele cumoval, de o sikeresen a kosarba esett :? de egy kis siras utan mar turbozott is tovabb), ma az apjaba fejelt bele, es neki meg sem nyikkant, csak Aleko latott csillagokat:)
Szoval asszem Anna ilyen szumos lesz, minden fajdalom johet:)

Ja: es ujra egyedul SIRAS NELKUL alszik el estenkent :shock: hogy mi volt ez a kizokkenes?????
Vendég
 


Sziasztok!

Kész lett a gép. A D-t nem formáztuk, így megmaradt a tábli is. Úgyhogy nem kell visszaküldeni. Azért jó, hogy másnál is megvan.

Jázmin kifordult magából, énnem tudom mi baja lehet. De már nemcsak hogy sokszor ébred, ma hajnalban negyed kettőtől negyed háromig vissza sem aludt. Dumált, meg vigyorgott. Csak nekünk nem volt ilyen jó a kedvünk.

Most is ordít! Én már tényleg nem tudom mi van vele. Lehet beteg? De semmi baja, semmi tünete. Nincs el sehogy sem, max ha cipelem, erre pedig nem vagyok hajlandó.

Nem olvastam még vissza.

De látom Dominak szuper frizurája lett! :lol:

Most megyek kezdek vele valamit, mert nem hagyja abba! :cry:

Ja a mászást mára tökéletesítette!

Kép
szly27
 
 


Szly: ugyan ez volt Annaval is, de elmult!Igaz majdnem eg yhetig tartott. Kitartas!
Vendég
 


jaj lányok!

nem tudom belekönyörögni a tápszert a törpébe.
és ráadásul nem hajlandó megenni a tejpépeket se. pedig már annyi izűt kipróbáltam.

egyedül hajnalban eszik 120-130 tápszert. este se tudjuk vele megetetni. este már főzi+tápszerezünk. se ugy nem megy hogy először a táp és utána a főzi és ugy hogy először a főzi és utána a tápszer.
délután sem hajlandó megenni a tejpépet csak a gyümölcsöt. abba csempészek egy kis tejpépet de kb. 1-2 kanálnyit.

nem lesz ez igy gáz? mert ok hogy már husosakat eszünk, de ugyebár azért a fehérjeforrás is kellene.

katák????

Kép

Kép
timi1982
 
 


TAmi! Hát nagyon remélem, hogy elmúlik. És tényleg azóta kezdődött, mióta áttettük az ágyat. Mondjuk a mászást és a felülést is akkor kezdte, de már megszokhatta volna, hogy tudja ezeket, nem?

Én azt hittem, hogy ha majd elkezd mászni milyen jó lesz, nem nyafog még annyit sem, mint eddig, mert elér mindent amit akar. Erre sokkal sokkal jobban elvolt akkor, amikor még nem tudott sem mászni sem kúszni.

Most megetettem és letettem aludni. Álmos volt, már alszik is.

Timi! Többeknek volt ilyen, majd jönnek és mesélnek, náluk hogy alakult. Lehet tápszert kéne váltanod, mert ezt esetleg megunta.

Kép
szly27
 
 


Timi:próbáld ki ezt a tejpépet-grízes tejpép,nagyon finom,édeskés,Domi nagyon szereti
Kép
Rossmanos

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Domi,pár napja már nem elég hogy feláll,de arrébb totyog,támaszkodna...persze van hogy pottyanik is,de nem adja fel..ha így halad hamarosan futni fog :roll:

Szly:sajnálom hogy Jázmin nyügi lett :? Reméljük csak átmeneti!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike: ez a legjobb pepe, mert alegolcsobb:)
NEm viccet felreteve ugyan olyan jo, mnt a majdnem 1000ftos milupa.

Timi: nincs otletem. Mikor Anna tapot nem evos korszaka volt, oly mindegy volt mit csinalok nem itta meg, sem cukorral, sem gyumolccsel, semmivel, szoval otletem nincs, elmult.
Hogy mennyire gaz hogy csak ennyi a tej dolog egy nap, azt sem tudom, a szakkonyvek szerint keves, mondjuk Annae is az, adj neki gesztenyet, hust, es hat azert ne add fel a tapi probalasat.
Szoval az sem megy ha a fozit evered tapba?
En azt akkor csinalom ha a fozit nem eszi meg.
Kitartas! Es jo kiserletezgetest!

Meg valami: azt a dobozos dolgot sem issza meg amit multkor Roni tett fel. Ilyen tejpe, de kesz es izesitve van van kekszes meg gyumolcsos, 400valamennnyi a 2 doboz. Egy probat meger, ha masnem megiszod te tok finom :wink:
Vendég
 


WERA: hogy va NORANK? Lement a laz?
Vendég
 


AKATA: orulok hogy vege! Jo regeneralodast!
Apa minusz 3 kgjat szivesen visszapotlom sajatbol :wink: Szegeny amugy sem egy folos kilokkal rendelkezo ember....
Adel a sok fosi ellenere nem is fogyott annyira, meg neki azert mostansag eleg szep volt a sulya.
Te vegul alltad a sarat?Eleg kemeny csaj vagy hogy nem kaptad el!


AMI: NALATOK mi a helyzet?
Vendég
 


hát én már a multkor mondtam a drnőnek hogy váltsunk tápot mert nem eszi meg. ez volt 5 hónaposan 1 hetesen. azt mondta hogy még nem lehet...
hát remélem már most lehet majd jövő héten. elmult 6 hónapos.
a tejpépeket meg nem tudom miért nem eszik. öklendezik tőle!! de olyan szinten hogy lilul a feje a fuldoklástól!!!
ütögetem a hátát meg előre fordítom egy kicsit hogy kijöjjön ami lecsusszant a torkára. le nem nyeli, csak lecsusszan és már öklendi is ki!
már bocsi hogy igy leirom, de tényleg ezt csinálja. nagyon szörnyű...

remélem a drnő tud valami okosat mondani jövő héten kedden.

szerintetek addig adhatok neki gyümölcsöt belecsempészve a tejpépet, ugy mint délután? nem lesz az kevés fehérjeforrás???

de szenvedtetni se akarom.

pedig ő aztán olyan jó evő volt!!! (és akkor a védőnő közölte hogy egy ilyen kis gyerek még nem tudja eldönteni mit akar enni és mit nem... nah ja!! hát hogyne!!)

erről jut eszembe, jövő héten csütörtökön jön ő is :D :D hát ha ezeket elmesélem, tuti megint SOK OKOSAT FOG MONDANI. én meg tuti kiosztom. többet nem hagyom hogy ugy beszéljen velem.
tuti kitessékelem az ajtón és közlöm vele hogy többet nem kell jönni, ha gondom van majd én megyek a tanácsadásra.



jaj nagyon bal lábbal keltem ma :oops: :oops: és nagyon negatív vagyok... bocsi lányok... el is dugulok...

Kép

Kép
timi1982
 
 


NA jo megyek, latom senki nincs.
Annam alszik, Aleko piacon, foznom nem kell, mert hamarosan megyunk ki a varosban es ott talizunk majd Alekoval, es a fozelekesnel eszunk asszem, mert en megyek konyvtarba:) aztan meg lesz valami show a koripalyan oda megyunk( meglatjuk ebol Anna mennyit bir maj).

Szep napot mindenkinek!


KIKE: beszeltete???????????????????????????( mi igen, es valtig bizonygatja az uram, hogy megerti nem gaz, olvasta hogy van ilyen es majd ujra jo lesz. Egy aldott lelek, de en megsem nyugodtammeg:( )
Vendég
 


Timi: tejpept csinald higra es nyugodtan keverd gyumivel, sot akar nagyobb resz gyumi kicsi pep, mondjuk egy teljes fruttapurahoz 40 ml tejpep.Csinald higra ha oklendezik.
Tapot meg nyugodtan valts. en nem kerdeztem rola senkit es a 6 hosnak valot vettem. A MILupa jo ejjt angyon bejott, azota ujra alszik egesz ejjel, amugy meg igy hogy elfogyott amit a KAtatol kaptunk a legolcsobbat eszi dmes nem ha-s.
Izesitett tapot mar evett?
Az sem jo?

Vedononek meg huzz be egy nagyot! NE a hulye rizsat nyomja, csak te ismered a fiadat a legjobban!
Amig eszik ne aggodj, ehen nem hal, folyadekot vigyel be akkor masfajtat es orulj hogy a fozit eszi:) Adj neki husit mar mondjuk gesztenyevel.Az jo kis taplalo dolog. VAgy spenoto, abban ott a vas.
Ne aggodj!
Vendég
 


husis főzit eszünk már egy ideje.
spenotot is adtam már neki. gesztis bébikaját is.

szóval annyira nem gáz a helyzet, csak aggódom a fehérjeforrás miatt....

tápszert azért nem akarok váltani, mert van allergiás a családban és jó lenne ha legalább az HA-s lenne.

kekszes meg ehhez hasonló tejpépeket sem akarok neki adni. ráér még ilyeneket enni. persze ha már másfajtát nem fogok találni amit megeszik akkor adok neki olyat, de egyenlőre inkább keresgélek, vagy gyümivel kevergetem. majd igyekszem sokat belecsempészni :D

a leginkább az idegesít hogy ő olyan jó étvágyú volt. majdhogynem mindegy volt mit teszek elé :D
aztán félek hogy azért nem eszi mert ő már tudja azt amit én nem... igy jártunk a Nestlés tápszerrel is... ő nem akarta elfogadni, én kicsit eröltettem és közben kiderült hogy olyan beteg lett tőle... szürke -- malteros kaki stb.stb...

nah de majd kedden! ezt a pár napot már kibirjuk valahogy... :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Nem is mondtam. Tegnap kicsit rendet akartam rakni és hajolgattam, miegymás. Olyan szédülés jött rám, azt hittem megpusztulok. Még jó, hogy a gyerekek aludtak. Aztán kétszer hánytam is. De úgy jött, mint derült égből a villámcsapás. Aztán szépen el is múlt.

Mindenki azt mondta biztos terhes vagyok! DE NEM! Most múlt el!

Kép
szly27
 
 


Nicike! Az a virág nagyon muris! Egyébként én is virággyilkos vagyok. Éppen ezért nálunk csak egy cserepes virág van, amit apa gondoz. :oops: De én nem is vágyok többre. Tudom, hogy csak kidöglene nálam!

Képeket átfutottam, nagyon aranyosak a babák!

Kép
szly27
 
 


Vagyok én is!

Domi nagyon édes!

Viki!
A tejpépet gyümivel adom neki mindig! A tápszert nem próbáltam még gyümivel!

Én haladok a dolgaimmal....intelligens krémes kész, husos pali töltelék, és öntet kész...már csak palacsintát kell sütni!
Apácskával már jót veszekedtünk! :evil:
És még melegvíz sincs..... :twisted: :twisted:

szly!
Azt hogy most mult el, azt ne vedd készpénznek...attól lehet baba.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Tami! Köszi kérdésed,Áron annyira jól van,hogy már 4-kor enni kért! :shock:
nem szokott!
Aztán folytatta a kis napirendjét,8-kot táp ....
Már megivott 2 dl teát és 11/2 ü babakaját ebédre!
És ugye 2X a tápszert,abból 150-et és 110-et!
És 7-kor végleg felket! :shock:
Én nagyon szerettem volna pihenni de nem sikerült,úgyhogy most megpróbálok mert elaludt!
És megint világvége hangulatom van!
Utálom!
Ja! És Anyunak is ma van a szülinapja,de. voltam virágért!

Bocsi,de most nincs erőm reagálásokra!

remélem Nóri is jobban van!
Nekem a gyomrom ugyanúgy fáj!

Szebb napot mindenkinek!

Sziasztok

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami, fel a fejjel Drága! ( Mi különben minden nap LEGKÉSŐBB 7-kor kelünk). Azért kért Áron éjjel enni, mert pótol. Most hirtelen meg fog nőni a fogyasztás, Adél is pótol, többet adok neki én is ( éjjel pl 2x evett. )
Reméljük rajtad nem fog jobban kijönni, még egy kis hányinger és annyi.
Szly, Neked is lehet hogy ez volt a bajod, csak gyorsan elmúlt.

Timi, ebben nem nagyon vagyok otthon (szerencsére), hogy kell kicselezni a gyereket, de ilyenkor még kb fél liter tejpép, tápszer kellene egy gyereknek naponta ( orvosilag). Remélem amit ír a drnő, majd jobban bejön. Tamara jó tippeket adott.

Andi, olyan szépen írtál a könyvről, Véda helyében is örülök,hogy így tetszett. :)

Tamara, szép napot, jól hangzik!
(Egyébként szerencsére tényleg nem fogyott sokat Adél és már majdnem 8 kg volt, úgyhogy belefér :), Zolinak meg inkább én adok jó? :wink:)

Én vettem Adélunknak egy kis névnapi ajándékot ( 3 nagyobb body- 2-t fizet, 3-at kap akció :) és egy esővédőt a babakocsira ). Egyedül mentem, mikor aludt és olyan jó esett kicsit így...

Zoli nem valami jókedvű, de délután jönnek Evelinék ( Peti megnézi az elromlott mosógépünket :). Szerintem jó nap lesz :wink:

Kép
andkata
 
 


Szly!
nem akarlak megijeszteni,de nalunk 1honapja megy ez a nem alvos cirkusz :D

Eves szinten kaosz. Csa a kortet hajlandoak megenni,viszont attol faj a pocijuk.
Ma delben korte repaval a menu,nem tul sok sikerrel.
Vendég
 


És Drága Anita, ezt hogy lehet bírni?Egy hónapja nem alszol?
Van már foguk?

Nálunk decemberben volt a vissza nem alvós buli sokszor, de a fogacskák után elmúlt...nagyjából...

Kép
andkata
 
 


Kike!
Isten éltesse Sütisnéni Amariliszt!

AKatus!
Emberednek jó sok lement! Örülök h már jobban vagytok!

Tami!
Annám lila puklijára gyógypusszancs!

Andi!
Olyan szépet írtál! Magamra ismertem! Puszillak!

Szilvi!
Jobbulást neked! Rolkó szívem hogy van?

Ami!
Isten éltesse ÉdesAnyádat!

Levinek Boldog Félévet!

Az após meglepi nagyon jól sikerült! Olyan boldogok voltak. Sajnos nekünk ez kettős "ünnep", egyrészt apósom sznapja, másrészt sógorom sajnos ezen a napon hunyt el balesetben. Anyósomat nagyon megviseli ez a kettős nap, de most határtalanul boldog volt, h Lacusom meglátogatta őket.
20150601134430
 
 


Mav!
Nem próbáltad a gyümivel keverni a zöldségeket?

Bocsáss meg előre is kérdésért: Biztos h elég a fiúknak a tejed? Nem lehet h emiatt kelnek annyit?
20150601134430
 
 


Dodó!

Nem tudom ez mennyire nyugtat meg, de ezt találtam. Na meg Katák mit szólnak hozzá? :roll:


Az ideális súlygyarapodás Amíg a pici nem duplázza meg a
születési súlyát (általában 4-6 hónapos kora körül), a minimális heti
súlygyarapodás 100 gramm, ezt követıen a heti 50 gramm is bıven
elég, amikor pedig már kúszik-mászik, az sem gond, ha egy-egy
héten nincs súlygyarapodás, persze havi szinten ilyenkor is kell
valamennyit híznia (az ideális a 200-500 gramm körüli hízás havonta
1 éves korig). A kezdetben nagyon gyorsan hízó babáknál az is
elıfordulhat, hogy a második félévben csupán 1 kilót híznak
összesen.
Ha sokat aggódunk gyermekünk hízása miatt, jó tudni, hogy az
átlagos 1 éves baba súlya 9-10 kilogramm között van, két évesen
pedig a gyerekek többsége 11-12 kilogrammos (a fiúk általában
nehezebbek) függetlenül attól, hogy az elején jól hízó baba volt, vagy
éppen lassan gyarapodott.
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Megint Katák és bárki segítségét szeretném kérn,a ki már sajnos volt hasonló helyzetben, kétségbeesetten.
Kírának 39,6 fokos láza van, levonva is 39,1. Az is nagyon sok, egyik pillanatról a másikra. Beadtam lázcsillapítót, ezt a noraminophenazoni nevűt. A körzetink azt mondta, 5 óránként lehet megismételni. De ha addig nem megy le? Szopizni sem akar, enni sem, most elaludt, de annyira sírt előtte, mint még soha. Iszonyú fájdalmasan. Mi lehet ez? És olyan hirtelen jött, igaz délelőtt is alig evett, mi éjszaka is szoktunk szopizni, és akkor is nagyon keveset sikerült, de csak most a pelenkázásnál vettem észre, hogy nagyon forró a kis teste.

Köszönök minden segítséget,

Ildi

Kép
tamaraildi
 
 


Kérdés 1.
Szerintetek a jégkocka tartót (műanyag) beletehetem a sterilizálóba? Abban fagyasztanék holnap leturmixolt csirkemellet.

Kérdés 2.

Tennék bele rizset is a babakajákba, ezt mennyire turmixoljam le?
20150601134430
 
 


Kata!
vmi ilyesmi :cry: es nappal se alszanak max 20percet 1-2szer.
nem hiszem h ez normalis,de vidamak napkozben hiznak is ha nem is sokat,de hiznak.
Foguk nincs es most nem is latom keszulodni,eddig volt egy idoszak kb 2honapja, de vhogy leallt.


Viki!
Miert kersz bocsanatot :?: En is gondolkodtam mar,de mennyisegileg eleg az biztos. Nem esznek tobbet,marad benne sok. Azt tudom h mennyisegtol fuggetlenul keves mar nekik a taperteke,ezert eszunk gyumiket es zoldseget is.husit meg eddig nem. Es keverem is mert zoldseg magaban nem csuszik :D
De ejszaka marad szornyu. Es nem is esznek ejjel sokszor csak felkelnek,mar attol tartok h a hasuk faj mert sokszor pukiznak is.
Felsirnak es csak cicin alszanak vissza,de nem szivjak,h ennenbek csak nyammognak. Meg sokszor 2-3kor nevetnek jatszananak mintha nappal lenne. Nem ertem. TENYLEG fel orankent felsirnak.
Vendég
 


Ildi!
Ennek amit most adtál mi a hatóanyaga?

Mert más hatóanyagút 3 óra múlva adhatsz!!!

Legyen otthon pl. panadol bébi (paracetamol) és nurofen (ibuprofén).

Hütőfürdő is mehet, ha tartós lenne a láza.

Próbáld meg teával, vizzel is itatni közben.
20150601134430
 
 


Dodó! Hát remélem nem baba! Egyébként nem is lenne rá esély. Védekezünk! És nem volt semmi baleset.

Anita! Hát remélem nálunk nem fogy sokáig tartani! Ma azért is átrakjuk a kiságyat máshova! Próbálkozunk4 Tegnap éjszaka apa már kicuccolt mérgében a nappaliba és ott aludt.

Viki! Rolkó jól van! Most éppen alszik! Kis rosszcsont!

Nem tud valaki javasolni, vagy küldeni nekem Nero programot. Most hogy újra lett téve a gép kéne mert ugye a régi elveszett, viszont a neten csak próbaverziót találok, annak is valami sorozatszám kellett volna, amit nem találtam, így még nincs Nerom!

Viki! Akkor szerencsére jól sikerült a meglepi!

Kép
szly27
 
 


Anita!
Viborcult, sedatifot, chamomillát próbáltál már a lurkóknál?
20150601134430
 
 


Ildi!
mast hatoanyagut adhatsz neki a kov kupig felidoben. mi van otthon? nurofen? panadol? es ezeket valtva. vagy ha marad magas akkor hutofurdo,ez nalunk nagyon bevalt. kb 1-2volt uilyen magas lazuk es az tenyleg hamar hatott.

viki!
sajna nem tudom,en nem vagyok meg ilyen profi fozos anyuka :lol:
Vendég
 


Mav!
Holnap akarok ipari :lol: mennyiségben főzni.
20150601134430
 
 


Ildi! Én még nem is üdvözöltelek! Üdv itt! Amit Viki írt szerintem jó! Adj közben más hatóanyagút, ha nem megy le hűtőfürdő!

Hú Anita! Nem lehet könnyű neked! Én tuti nehezen viselném és te meg nem is nagyon szoktál panaszkodni!

Kép
szly27
 
 


szly! melyik verziohoz kene kod?

viki!
nem. azaz a cham. igen,de nekunk semmi homeo nem hat pedig mindig probalkozom azokkal is. mondjuk nurofentol 39lazzal is max 2orat aludtak :cry: sedatif mi is,milyen is?
Vendég
 


Viki! A rizst nagyon nagyon meg kell főzni és még így is nehéz jól elturmixolni! A sterilizálást nem tudom.

Kép
szly27
 
 


Nero 9.2.6.0

Kép
szly27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?