Új privát üzeneted érkezett!

Niki: Anna ettol kevesbb(bar 2 hete mertek) akkor volt 6,5.
tenyleg ne aggodj!

Marti: csucs a kep!
Vendég
 


Viki,a súlyával semmi, csak a gyagya védőnő szerint elképesztően kevés amit megeszik :shock:

nicike
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantottam...
Ma dolgozom, alig látszok ki a papírok mögül, de már látom a végét....

Láttam mi volt a téma... nekünk is volt gondunk vele az első gyerek után.... jó sokáig, nekem fájt-
Aztán idővel rendeződött a dolog.
Igaza van Dodónak.... nekem sem megy pöccintésre...

Viszont most nálunk apa depizett be...nálunk fordított a helyzet, de próbálok türelmes lenni. (csak a kisördög az én fejemben is ott piszkálódik...)


Niki!
A virág szuper!

Elmondanám, hogy csodaszépek ezek a fajtájú virágok, csakhogy virágzás után a törzs vagy hoz kölyköt, és azt nevelgetheted, vagy pedig elpusztul.
TEHÁT NEM IS VELED VAN A BAJ!!! he-he-he :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lillusnak ma apa főzött. húsos palacsintát (ez nála örök kedvenc)

Már itthon van! :lol:

Titi!
Ha érdekel a hinta, elteszem, de szólj, mert felraktam a tesz-veszre is... :roll:

(vagy megijedtél tőlem? :roll: )

Segítene valaki? Az árat kellene valamin egy picit feljebb srófolni....


http://www.tesz-vesz.hu/item541140108_2 ... t_rol.html
Vendég
 

 
 

Marcsi!
Mennyivel kellene?
20150601134430
 
 


Hát, legalább 200-300ft-ig...
Vendég
 


lányok!

visszatértem. ezen az adok-veszek dolgon felbuzdulva megkérdeztem bnőmet hogy mit csinál a leányzója ruháival... közölte hogy a szekrény mélyén őrzi őket.

20 hónapos körüli a kislány. tele vannak rózsaszín álomszép ruhácskákkal.

kérdezném, hogy ha felteszem ide hozzánk érdekelne titeket??? megbízható, füst és állatszőr mentes lakásból.

ha nekem kislányom született volna... hmmm... olyan ruhatáruk van :P

Kép

Kép
timi1982
 
 


engem érdekel, Timi! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Marcsi!
Licitáltam.

Ha megnyerem, akkor meg kell vennem Lacusnak? :lol:
20150601134430
 
 


marcsi!
mennyit dobjak rá?
Vendég
 


Csini lesz benne...!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: ennyi elég lesz!
Vendég
 


[quote="t.maria"]C írta:t.mariasini lesz benne...!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: ennyi elég lesz!


Kicsit feszülne rajta :lol:
20150601134430
 
 


Kata!
ocsed storyjan jot nevettem-lement vele ujabb 1kilo :lol: :lol: :lol:

Marti!
ha lanyod reklamozza tuti inkabb nem vesznek :D

Beni is jatszik:ezalatt 3szor huzta ki a netzsinort,taviranyito,telefonom uszik,cumit meg hozzamvagta h jatsszak vele en 8)
Vendég
 


Viki!!!

hogy a színéről ne is szóljunk..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


HELP!
Valaki megírná, hogy a teszveszes számlám rendezésekor mit kell odaírnom feladónak, hogy tudják, hogy én vagyok? A rendes nevem, vagy a teszveszeset, vagy valami szám-azonosítót! :roll:

Bocs, Csabi az ölemben, szaladok postára, farsangra...
Vendég
 


Szia Véda!

Én sajnos nem tudom... :oops:
Vendég
 


veda!
mondjuk ha mindet?
Vendég
 


Dóri!
Ha számlaszámot adsz meg, akkor a rendes nevedet, bankot, stb.
20150601134430
 
 


Hú, Dominak milyen hajzuhataga van. :shock:

Gergő már milyen nagy fiú! :D

Ikreknek boldog hetediket!

Annának boldog feledik szülinapot!

Megjöttünk, szerencsénk volt, nem volt senki a rendelőben, így gyorsan végeztünk, aztán sétáltunk kicsit, majd mikor már kellőképpen fájt a derekam(kendővel voltunk) hazajöttünk.

Hú micsoda virágok! :shock:
Nici! A tiédnek félárnyék, pára(vagy legalábbis nem száraz hely), és heti 1x öntözés kell(ett volna).
Kike! A tiédnek pedi fényre heti 1xvízre és melegre lett volna szüksége!

Főzöm az ebédünket(Levié+enyém): mediterrán vegyes zöldségkeverék, nekem +saliöntet.

Köszönjük a Levi-dícséreteket.

Kisbetűs. Nálunk szerencsére nincs vele gond. Néha van, hogy fáradt vagyok, de apa nem reklamál. Szülés után megvártuk a 6 hetet, de kb a 10. hétig fájt nagyon. Három hónaptól kezdett el újra tetszeni a dolog.

Katák egy kérdés. Az baj, hogy Levinek még nem alakult ki étkezési rendje? Nem eszik sokat egyszerre, 150ml-nél sosem eszik többet egy szusszra, viszont sokszor. Ma már 4x120at benyomott+50gyümit, lassan jön a következeő kaja.

Szly! Az nem kalács volt, hanem ilyen kicsit lapított kifli, sajt+bacon van rajta. Kicsit kemény volt a sarka, azt rágcsálta, aztán hirtelen a szájában maradt. Ő is meglepődött, meg mi is, persze elkoboztuk tőle. Aztán megkapta a másik csücskét. Annál már tudta mi a teendő: "ráharapott" és a kezével tolta el magától. :shock:

KépKép
KépKép
terek.krisztina
Tatabánya
 
 


Marcsi, feljebbnyomtam, max rajtam marad és megveszem a barátnőmnek!

Timi, kislány cuccok, nekem is ide vele! :)( Ők nem akarnak több gyereket?)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andkata 2009.01.30 15:13-kor.

Kép
andkata
 
 


Sziasztok!

Ügyeket intéztünk, ti meg jó sokat írtatok.

Ági!
Köszi az infót, az Osirises könyvek ált. jók, elég sok filozófiát is kiadnak. Bár többnyire marad a könyvtár...most sajnos nem sok pénz jut könyvre :)
(mindegy, az olvasásá nagy öröm és nem kell mindent birtokolni, az élmény marad :P )

Nicike!
A virágok miatt ne bánkódj, sokan vagyunk így vele. És ne légy depressziós, fiatal vagy, csinos.
És ezt úgy mindenkinek mondom, hogy lehet, jót tesz vmit csinálgatni a baba meg a háztartás mellett.

Néha fárasztó tanulni meg kritikát írni, de azért jó, hogy van más is.
Lehet, a nyelvtanulás vagy vmi ilyesmi beválna.

Nem okoskodni akarok, csak most jó passzban vagyok (még) ilyenkor rózsaszín minden :P

Jaj, Tita, drága vagy a bókkal. Jók legyetek és most már jobbulást!

Vkata!
Jó, hogy előkerültetek. Szupi az etetőszék!

Mav!
Sajnálom az Apa-problémát, hogy már olyan véglegesnek tűnik.

Márti!
Jó a fotó!!! :lol: :lol: :lol:

Kike!
Vagyunk páran ezzel aproblémával, nem ér elbujdosni.

Viki!
Akkor nem mutatsz képet? Rövidebb lett ahajad vagy más színű?

nekem a szemöldököm kéne kisedni, mert már olyan mintha 2 bajusz lenne a szemem fölé ragasztva :shock:
Vendég
 


Orsi!
Én nem tudok képet csinálni, Lackó meg még nem ért ehhez a géphez. :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


hát az a kép nagyon szupi!
viszont tényleg ne reklámozza a lányod, mert akkor senki nem vesz :D

mav!
mi is mindennel játszunk csak játékkal nem.
az előbb a zsinórok közül szedtem ki (kis műszakis, apja fia), most meg a szökőkutat akarja megszervizelni.

kata!
nem akarnak több gyereket. van egy fiuk, ő már nagyobb. aztán most van a kislány. ennyi elég volt nekik :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


orsóanya!
az nem bajusz... zsuzsa azt szokta mondani hogy el kellene menni bagolytalanítani :D :D

azóta rám is rámragadt :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


viki!

lackót tessék megtanítani. az enyém kölkömet most halásztam ki a zsinórok közül. volt ott egy kis számítógép,telefontöltő,usb kábel, fejhallgató meg nem is tudom még mi.
mindig azokat veszi célba.... :twisted: :twisted:

Kép

Kép
timi1982
 
 


V.Kata: Kaptam egy telefonszámot a tudakozóból, de sohasem veszik fel. :roll:

Marcsi: dehogy ilyedtem meg csak még nem jártam arra.
Fáj a szívem érte, de Tamást nem fogom tudni rávenni. Most azon agyalok, honnan szerezzek rá pénzt.
Nyugadtan hagyd fent, ha valaki elviszi így jártam.
Bocsi, kicsit nagyravágyó vagyok.
Licitáltam!
Közben nem figyeltem, hogy a többiek már segítettek! Bocsi!
töröld a licitemet, írd, hogy én kértem! :wink:

Márti: Ez annak jó reklám aki ilyen gyönyörű gyereket szeretne!!!

Dóri: elősször is nagyon köszi, megkaptam, már be is vettem egyet!
Én a teszveszes nevemet írtam a közleménybe és jó volt!

Majd még jövök csak nyügi van.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Köszönöm Titi, töröltem! :wink: Oké, hagyom, majd meglátod!
Vendég
 


Én is licitáltam ám! De Viki licitje magasabb volt!
Felverjük az árat magunknak :lol: :lol: :lol:
Uncsitesómnak is kislánya lesz, tehát nekünk is kislánycucc!

Katák, az nem lehet, hogy Zsoltinak az antibigyótól fáj a hasa? Nagyon szenved, állandóan aludna, de nem taknyos, nem köhög! És nyákosat kakilt, meg zöldet! Lehet hogy a vírus a gyomrára ment?

Kép
Kép
patr
 
 


Csak fél pillanatra, Timi rucik engem is érdekelnek.

Véda, a jutalék fizetéskor gondolsz?Ott mindenkinek külön számlaszáma van. Szóval az a számlaszám hozzád tartozik.Ebből tudják te utaltál.Ha erre gondoltál.

nicike
 
 


Sziasztok!

CSak 5 percre, mindjárt megyünk Otiért!

Köszönjük a jókívánságokat! Nati kkicsit jobban, dokinéni sem rontott rá gyógyszerekkel, talán most már jobb lesz.

Tami: köszi a tippet! Verdás szőnyegünk még nincs, de látom, ezt méterre lehet venni, majd nézünk :) a teszveszesen nincs rajta Villám McQueen, nélküle pedig nem verdás szőnyeg a verdás szőnyeg :)

Ági: milyen tippet kaptál almaetetéshez? Érdekelne, mert a drágám annyira utálja már a kanalakat, adagolókat, hogy vmit folyton a szájába tuszkolok, hogy a cicit is először csak gyanakodva fogadja :(
Nemtom, mikor lesz ebből egy étkezés kiváltva...

mennem kell, Oti vár, Natikám nyíg :)

Kép
Kép
bondi
 
 


Timi: lany rucik engem is erdekelnek!
Vendég
 


Niki: ma a zappal mentunk le a boltba(gondoltam ilyen rovid ido nem arthat) hat ez valami alom, gurul mint a villam mindenhova elfer, konnyu, manocska meg el is boboskolt benne:)
szoval gyozd meg apat hogy ilyen kell Lilinek!
Vendég
 


Örülök, hogy tetszett a kép. :) Mondjuk max akkor lenne jó reklámnak, ha ezzel a felirattal/felmondással menne: "Ha nem használod, ez lesz a vége!" :lol:

Viki: Köszi a mókuskát! Legalább végre van saját kis háziállatom, és még etetni sem kell. :)

Orsi: Nekem is már nagyon időszerű lenne elmennem fodrászhoz plussz kozmetikushoz, mert legutóbb novemberben voltam. (Képzelhetitek... :shock:) Tudsz jó helyet pesten, ami megfizethető, mégis azért normálisan dolgoznak?

Tita: Aranyos vagy, szerintem is gyönyörű a gyerekem! :D Az anyja meg egyáltalán nem elfogult. :roll: 8)
Levi megtartotta a reggeli huzatját? Remélem, legalább olyan jól evett nap közben is! :)

Timi: Engem is érdekelnének a ruhák! De remélem, jó sok van belőlük, mert ahogy látom, már sok rá a jelentkező. :D Az adok-veszekbe fogod feltenni őket?
fmarti
 
 


Bondi: Örülök, hogy Nati jobban van!

Pati: Még mindig szedi az antibiotikumot Zsolesz? Tudom, nem tőlem kérdezted, és nem vagyok szakember sem... de ha nem szed már bigyót, Normaflor sem segít a kaksin? Vagy esetleg 2 antibiotikum között adhatnál neki Normaflort, hátha. Szerintem megviselte a bélflóráját egyrészt lehet a vírus, másrészt az antibiotikumok a természetes bélflórát is taccsra teszik amellett, hogy elpusztítják a gonosz bacikat. :?

Tami: Anna jól viselkedett ma? :) (Nem írtál. Ezek szerint Alekót nem érdekli egyik pozíció sem?)
fmarti
 
 


Tami,tényleg könnyű?Mert nekem az lenne a fontos,hogy feltudjam pakolni a bkv-ra.
Belátta Ő is h nem bírom el a babakocsit, de akkor van olcsón általában mikor az embernek pont arra nincs :lol:

nicike
 
 


Hoztam képeket!

Patr!
Láttam ám, hogy Te is licitáltál! :wink: KÖSZÖNÖM!


Kép apával játszottak... :lol: Kép enyém gyerek tegnap este a pelusával játszott :shock: Kép pancsi Kép ez pedig még meleg, most csináltam :lol:
Vendég
 


Márti, nekem a barátnőm fodrász, szerintem nagyon jó fodrász.
A Mészáros utcában van az üzlete, az alagútnál.
Árakat nem tudok, mert hozzánk házhoz jön.
Egyébként az öcsém felesége is fodrász, ő is nagyon jó fodrász, a Camponában.

Kép
Kép
patr
 
 


MArti: most epp ismet nem tudjak mi van, ossze vissza beszelnek, most ugy van marciusig van munka es egy honap felmondasi ido utana
de en mondtam neki ha nem is rugjak ki az elkovetkezo hetekben jobb ha atmegy valahova mert ezt nem lehet idegekkel birni hogy ottlebeg a kes a fejuk felett.
Nem mondom hogy nem is kuldom. beszelek a fejevel.


Niki: igen konnyu. En nem is bkvzem babakocsival mert nem birom el pedig nekunk nem is olyan nehez a kocsink, de ezzel a zappal fogok, ez szuper.
igaz mire nalunk amasodikra felertem leizzadtam, de vasaroltam is.
Vendég
 


Tami, akkor 100% hogy veszek egyet!

Mi az az idő (hány hónapos baba)amikor már tuti nem árt a gerincének ha ül?
Lili húzza fel magát ülésbe,de görnyeszt utánna,de mindig fel akarna ülni :twisted:

Katák, megint elkezdte Lili amit múltkor írtam.Alvás közben,mintha begörcsölne a rekeszizma(szerintem az,de nem biztos),és ugrál a melkasa.Mint amikor csuklik csak ez gyorsan egymás után....
Ez mi lehet?

nicike
 
 


Niki: elvileg ha ul egyedul, utana mar lehet
Vendég
 


Márti: Levi azóta 2x-re megevett egy ü gesztenyés almás csirkét. Eddig ennyi. :roll: Nem lepődtem meg.
Sehogy sem fog összejönni az 5x-i evés...

Na megyek lefekszem kicsit, mert Levi elaludt!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 



Tami már mernéd hosszabb útra abba vinni Annát?

nicike
 
 


nem mert eleg gornyed mikor alszik benne.
En 1 masfel kora utan fogom akar hosszabb utra is vinni, mert akkor mar nem gond ha ulve szunyokal.
Arra szupi mikor mar jar is legyen valami ha elfarad, meg bkv mozgolepcson...
hosszu utra en csak kendoben viszem, valahogy abban van el leghosszabban.
Vendég
 


ok lányok. teszek majd fel rucikat az adok-veszekbe. szóltam neki hogy hétvégén fotózzon :D :D

marcsi!
gyönyörű ez a leány! a pancsis nagyon huncut. az a kedvencem.


tita!
jó pihit! remélem sokáig tart...

lányok!
mi már délután gyümit eszünk egy étkezésre. több mint egy üveggel. én kiváltottam egy étkezést.
ugye ez nem baj? de egyébként nem éhes tőle. igaz azért általában csempészek bele egy kis tejbedara vagy gríz port. amit feliratok a drnővel (natur)


ma csináltam neki alma-banánt. :D izlett neki. vacsira is házi főzit fog enni egy kis boltival. megeszi a maradék kelbimbót pari-krumplival. az bolti.

nem tudjátok hogy házi paradicsompürét mikortól ehet? mert ugyebár az azért allergizálhat.


jah és házi szilvát és sárgabarackot és őszibarackot ehet? természetesen héja nélkül, megpárolva...

Kép

Kép
timi1982
 
 


nem fogjátok elhinni...
a gyerekem nyíg ezerrel még a kezemben is. kapcsolgattam a tv-t hátha segít ... hát a győzike show alatt nem vinnyog...

egyébként nekünk ilynekor a youtube-on a paff a bűvös sárkány szokott segíteni... hát most a győzi

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi: nekunk mar 2 etkezesen kivul minden ki van valtva( na nem ugy ahogy kene, hisz alig eszik) kanalssal, csak hajnal es este tap. Ez nakunk most egyenlore nagyon bevalt, mert a tappal mar csomor volt.
Vendég
 


Megjöttünk a dokitól!!! Háááát...... Lizy nem érte el a 6 kilot! :( Pedig 8 nap mulva 7 hós lesz. Most dec. 8-a óta (utolsó mérés....majdnem 2 hónapja) 450g-ot hízott. 67cm. Mondtam a védőnőnek, hogy sokat mozog, keveset alszik. A nemhízás miatt elküldött minket kivizsgálásra! :cry: Jövő hét pénteken kell reggel 9-re a kórházba menni vele. Remélem nem kell befeküdnünk!

Bocs, hogy most nem reagálok másra! Majd még visszaolvasgatok!

d.dodó
 
 


nekünk is csömör van. ezért is aggódok egy kicsit.
hogy ugyebár én az ebédet és az uzsit már rég kiváltottam. este is inkább főzizik és csak olyan 60-70 tápot eszik még a nagy tányér főzire. hajnalban fogadja el csak a tápot. reggel is jó ha 80-100-at bele tudok gyömöszölni. az ő 200-210 adagjához meg az édeskevés...

de már jövő héten szerintem megkapjuk a start 2-st. hátha annak más az ize és elfogadja nagyjából.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Márti, ez a fotó!!! A Durex lehúzhatná a rolót, ha ezzel akarná eladni magát. Lea tényleg az apukájára hasonlít? Én teljesen Téged látlak benne :roll:

Marcsi, Emma annyira szép és kedves kislány! Főleg a szemei tetszenek.

Kriszti, Levid tényleg sokkal idősebbnek néz ki a koránál, nem is tudom, olyan felnőttesen néz...

Kike! Az apróbetűs rész tényleg a házasság alappillére. Én azt szoktam mondani, hogy addig örülök, amíg a férjem engem nyaggat vele.... Mindemellett tudom, hogy nehéz ügy, remélem, sikerül megoldást találnotok.

Nicike! Nekem is van olyan virágom. Hogy még mindig él, azon én csodálkozom a legjobban. :twisted:


Itt volt anyukám, addig végre befestettem a hajamat, már nagyon csúf volt (előtűntek az ősz hajszálak). Sütöttem egy adag sajtos rudat is, de nem tűnik valami soknak, talán mert gyorsan meg is kóstoltam? :twisted:

Brúnó kaksis, megyek rendberakni.

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Márti!
Nagyon jó a kép!

Marcsi!
Emma nagyon édes! Annyira tetszik a nagy haja.

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?