Új privát üzeneted érkezett!

bondi!
Jobbulást Natinak!

d.dodó
 
 


Bondi: a pszicho neni is irta ezt.
Vendég
 


Mindenkinek koszi a koszontest!!!!!
Viki!
A tietekhez pont most jutottam el :D
De nem is kellett volna h visszaolvassak addig,h tudjam :D :wink:

Mindenkinek drukk a kovetkezo baba(k)hoz. Ugy neznek mar ujszulott kepeket. De Marcikat mar nemsokara lathatjuk.
Megy a drukk Julcsi!!!!!

Natinak jobbulast!

Idojaras jelentes nalunk is slager. Mar ilyen korban is manipulal a tv :twisted:
Vendég
 

 
 

Nekem nem volt szörnyű a szülés,mégis gondom van a kisbetűssel :roll: :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


A mosóport? Azt miért mosták ki?
Én csomót dolgoztam a HP toxikológiáján és mosopórt sose mostunk ki, nem mérgező csak nagyon nagy mennyiségben! Bár lehet hogy a régi mosóporok...

Titám, ha mgbántottalak tegnap nagyon sajnálom...Szeretlek Benneteket! Meg persze mindenkit! :wink:

Kép
andkata
 
 


Nattancskámnak
Kép

Bondikám!
Igen, én is mindennap elérzékenyülök Lacuson. Apa is. Becsülje meg mindenki akinek természetesen, gyorsan összejött a babója. Mert ez nagy kincs!
20150601134430
 
 


Kikém!
Mi a gondod? Nincs vágy? vagy fáj?
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Sajnálom a rosszul alvókat!!!
Nekünk a szokásso 4 kelés volt.

Roni!
nagyon sajnálom, kitartás!!!

Gyönyörűszép ikreknek boldog szülinapot!!!

AKata!
Örülök, hogy Adél jobban van.
Amúgy diákhitel:
nem tudom, tudjátok-e, hogy ha többet ffizettek be, mint az előírt összeg, azt csak előteljesítésnek számolják el és nem előtörlesztésnek. Ami nagy kiszúrás, a hitel csak egyre emelkedik.
érdemes utánajárni!!!
és ahogy Tami mondta gyed alatt jár a kamattámogatás és fizetni sem kell.

levente nagyon csini nagyfiú!!!

Kike!
Nálunk sem fogad el cumisüvegből semmit, scak a cici, de én bízom abban, hogy megtanulja.

Véda!
Mi hármat szeretnénk, de ezen a templomegere színvonalon még a kettő is nehéznek tűnik. :shock:

Bondikám!
Fel a fejjel! ha nem lesz olaj, majd meggondolják azok, akik a wc-re is kocsival járnak


Én erről úgy gondolkodom, hogy mi is felelősek vagyunk mindenért. nem lehet azt mondani, hogy a nagy fejesek, mi meg a kis emberek. persze van benne igazság, de mégis. akkor nagy fejesnek kell lenni.
szóval lehet, igaz, a magyarok túl sokat panaszkodnak (sajnos én is), ami kidobott energia.

Evelyn!
Irtó cuki a kólás videó a blogon :P

Anyósom nem jön, mert rossz az idő, így hétvégén mi megyünk, hurrá!
Ilyenkor kicsit kiakadok, sztem neki egyszerűbb jönnie, meg nem vagyunk utazócirkusz, de iygsekszem sztoikus nyugalommal szemlélni a dolgokat
(úgysem megy sokáig, ahogy magamat ismerem)
SZÓVAL HÉTVÉGÉRE MEG LESZTEK MENTVE TŐLEM!
(véletlen bekapcsolt a caps lock)
de ma még jövök

sok puszi
Vendég
 


Kata!
elvileg ettem par marekkal es vmi domestos fele cucc volt csak porban(nemtom mi volt a neve). De mindenfele bogyokat is osszeettem bokrokrol ahol csak talaltam :lol: Most meg abba halok majd bele h elfogyok :lol:

Kisbetus resz(ez tetszik :!: ) :lol:
Nekem elso hetekben fajt csak,azota rendben lenne,de a vagy dolog???? Nem tudom mire fogni,mert neha van neha nincs es nem tudom ez a szules fuggveny-e,de utolso napig nagyon mukodott nagy pocakkal is.
Vendég
 


Kisbetűs nálunk si gond :oops:
megértek mindenkit.
Apa anygtotálban látta a szülést (hülye doki odahívta), mégsem neki ment el a kedve :( :shock:

Vkata merre van?
Vendég
 


A.Kata: örülök, hogy jobban vagytok és remélem, most már cak jobb lesz!!!
Tesódnak üzenem, hogy Marci baba azért mozog kevesebbet, mert kipiheni magát a nagy napra! :wink: :lol: Ő is pihizzen sokat, mégha nem könnyű és előre nem is lehet! :lol:

Ami: Ároncinak további gyógyulást! Sajnálom, hogy a légzésfigyelő felébresztette.

Ami a betegséget illeti jobban érzem magam, elég csúnyán köhögök, de ezt azt jelenti hogy gyógyulok, szakad fel a cucc. Viszont nagyon fáradt vagyok, reggel alig bírtam felkelni, pedig aludtam éjjel, bár párszor kelni kellett, de már nam emlékszem hányszor és mikor.
Levi kapot a gasztrós által egy tejmentes gyümis pépet és nagyon izlik neki. NORMÁLISAN, TRÜKKÖK NÉLKÜL megevett egy nagy adagot belőle reggel!!!! milupa som a neve! Roni kérdezz rá a dokinál, hátha felírja nektek, vagy lehet recept nélkül sem olyan drága, bár nem tudom mennyi.
Most épp nagyon édesen játszik a szőnyegen.

Roni: nincs senki a családban aki segíthetne?
Megkaptad a receptet?

Tami: Ma még Levi sem nyüglődött, ő is szépen elvan, most az ölemben ül. Mondtam én, hogy ezek összebeszéltek! :wink:

Anita: szerintem sem lesz semmi baja a földtől. Táp nincsen benne ugye? Kedden hívtalak párszor, mert az ikeánál voltam, hogy kell e még a tároló, de nem voltál elérhető.
Bencének és Csabának boldog hetedik hófordolót!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Orsi!
Jó utat! Vigyázzatok magatokra!

Titikém!
Köhögésre sinupret a csodaszer!

Örülök h Levinek bejön a tejpép!
20150601134430
 
 


Nekem csak nincs hozzá kedvem :oops: egyszerűen nem akarom,most nem is tudom kicsivel,vagy nagyal írjam:(amióta megvan Domi nem is volt kisbetűs rész) :oops: :oops:


Dominak ma délelőtt kutyult kaját adtam:barackot,összekeverve tökfőzivel,meg husit is daráltam bele,és evett belőle :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Titi!
De jó, hogy te is javulóban vagy, és hogy Levi szépen evett reggelit!

d.dodó
 
 


Kike!
Azért ez durva, már bocsi h ezt írom.

AKatus írta régen, hogy igenis, nekünk kötelességeink vannak apák irányába.

Ne is csodálkozz, ha ez vita forrása lehet.
20150601134430
 
 


Tita: meg igy tavlatokab is kapcsoltaban van a ket gyerek! En most olyan jol erezem magam ettol hogy 4 nap utan nem uvolt!
Pedig semmi nem valtozott. Jo tan a nap kisutott, de ugyan ugy taknyos es kohog neha....szoval lehet o is bedepizett az idotol.

Kike: ha nem vagyok indiszkret a masik ket gyerkoz utan is volt gond vagy ost eloszor.
En amiatt vagyok leginkabb szomoru, hogy mindig amikor errol olvastam Alekonak hogy szex a szules utan, es lehetnek gondok, es ido, meg trukkozes, meg tudom is en, mindig mondta ezt ne olvasd nalunk ez nem lehet gond es tessek.
Es ugyan ez volt a szoptatassal is, biztos voltam benne hogy a vilag legtermeszetesebb modjaknet szoptatni fogok, sot sokaig, erre.....
Valamit igen elrontottam hogy semmi nem jon ossze!
Vendég
 


Antibio utan hany napig adjam a normafloret?
Vendég
 


Tami!
Ne legyél már buta!

[quote]e írta:z volt a szoptatassal is, biztos voltam benne hogy a vilag legtermeszetesebb modjaknet szoptatni fogok, sot sokaig, erre.....
Valamit igen elrontottam hogy semmi nem jon ossze!


Nem rontottál el semmit! Más 5 %kát sem próbálta ki annak, amit te megtettél a tejért!
20150601134430
 
 


Hu Kike: akkor mi meg jobban allunk.
igen tan kedv, de nekem nem igazan a faradsag miatt nincs, hisz Anna azert nem keszit ki meg ha el is faradok, de inkabb almossag. De ha fenyes nappal jonne az alkalom sem kivannam :oops:
En tenyleg csak kotelessegbol szoktam beadni a derekam :(

Orsi: megusztad anyos kiszolgalasat fogd fel igy!
Vendég
 


Viki:jól van na :oops: :oops: :cry: nem tehetek róla,talán ha nem nyaggatna vele mindig,esetleg lenne hozzá kedvem,de így olyan mintha kényszer lenne. :?

Kristi után is volt egy darabig de megoldódott,bár ugye neki volt külön szobája,Domi meg ott van velünk,és ez is zavar-tudom hogy az én hibám :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


De ma amúgy is megjött,így egy hétig nyugtom van :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Natikánknak jobbulást és Nonónak is! Wera! Van más tünet a lázon kívűl?

Viki, én is mindig erre gondolok, mikor Adél hisztizik vagy nehéz vele. Milyen szerencsés is vagyok...De tényleg.

Kép
andkata
 
 


Azt hiszem nálam az a gond,hogy ha egy ideig nincs,elszokok tőle,és megszokom hogy nincs,és akkor nem is akarom már-és ugye a pár hét alatt,a szülés után amíg nem lehetett ,elszoktam tőle,és így nem is hiányzik.És tényleg azért zavar hogy Domi velünk van,és nem is alszik mélyen. :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Vikikém!

Te ígértél egy fotót valami nagyon csinis, újfrizurás anyukáról :P
Vendég
 


Kike!
Ne csodálkozz hogy nyaggat! Inkább könyörülj meg szegény emberen!
20150601134430
 
 


Lányok, bocs, ha már így bejött a kisbetűs, most naturális leszek. Ha Ti nem is kívánjátok, vannak módszerek, hogy apának jó legyen! :oops:
Legalább azt tegyétek meg, mert hippps-hopps és szedhetitek le a szeretőt a nyakáról. De tényleg, a férfiak nem sokáig bírják.
A vágy nálam se nagyon van, de ha aranyos és arra gondolok, hogy milyen volt a nászutunkon, meg előtte- jól mülödött :oops: - illetve, hogy mennyire szereti a lányunkat, máris jobban megy :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andkata 2009.01.30 11:03-kor.

Kép
andkata
 
 


Babukám!
Régen voltál! Hogy van Szabi haver?
20150601134430
 
 


Tita!
De jo h eszik Levi!!! :D Latod van ennek a kissracnak etvagya csak nem eszik akarmit :lol:
Orulok h jobban vagy te is! Vigyaznod kell a babora :wink:

Koszi,h gondoltal rank.
(sose vagyok kikapcsolva,de ebben a ...faluban olyan a torony h ha 1helyben allok es teljes tererovel telefonalok egyszer csak szetkapcsol es kiirja h nincs halozat. lehet oda volt lerakva epp ahol nem talalt--juppy 21.szazad :twisted: )
Amugy ha all meg az ajanlat es jartok arra hosszu kellene es a turkiz szinu. De elotte irj h utaljak neked penzt.
Vendég
 


Sziasztok!

Azt se tudom hol áll a fejem,elvagyok havazva.Ráadásul estétől vagy hplnap reggeltől gépünk se lesz,mert megy szervízbe,nem tudom meddig...

Beszéltem a védőnővel,kértem időpontot,és kérdzte minden ok-e?
Hogy eszik stb..stb...

Reggel eszik 120 táp
aztán 160 tejpép
ebéd 150-190 főzelék vagy gyümi
17:00 150 táp
este 120-150 táp, de inkább 120 :cry:

Ehez még egésznap max 100 gyümölcslét iszik meg

Letolt a védőnő h ez katasztrófális,nagyon keveset eszik.
Lányok tényleg olyan nagyon kevés ez??
És tudom h gyümölcsel nem válthatok ki egy étkezést,de akárhogy próbálom kicselezni rámköpi :cry:

nicike
 
 


Tita, örülök, ezek jó hírek!

Áronciról is! További javulást! Jól van berakva a légzésfigyelő párna?

Kép
andkata
 
 


Katus!
Uff! Jól szóltál!
20150601134430
 
 


Minden beteg babónak és lázas babónak jobbulást.
Lányok,mostmár csak vége lesz...

nicike
 
 


Niki, ez nem olyan kevés.....Ahhoz is elég hogy gyarapodjon! Mert gyarapszik, nem?
NYUGI!!!!

Kép
andkata
 
 


Kata!
Hát igen, ez egy kompromisszumos megoldás :oops:
(én folyton attól félek, hogy Apa Szegeden felszedi valamelyik karcsú, szépséges 20 éves tanítványát---aztán cseszhetem :oops: :roll: )
Vendég
 


Orsi!
Ezt a félelmeted már máskor is írtad? Ennek lehet alapja? Vagy csak a Te eszed jár ezen?
20150601134430
 
 


Orsi, Te is karcsú vagy és szépséges! És csak kicsivel több mint 20! :wink:

Kép
andkata
 
 


Nálunk szerencsére rendeződött ez a dolog. Eleinte én sem kívntam, ő meg folyton, akár egy nap többször is nyaggatott. Pl ha egy hétvégén délelőtt elaludt Lizy, akkor már mondta is, na most, most nyugi van....mondom bocsi, nem megy igy, hogy füttyentesz és akkor hajrá! :? És egyik este valahogy ugy közeledet, hogy nem azt mondta, hogy akkor most pedig legyen "kisbetűs", hanem egyszerüen közeledett, és ez jólesett, hogy mindenféle körítés szöveg nélkül, spontán jött....valahogy azóta jó!

d.dodó
 
 


Kata, igen hízik, 8-10 dekát hetente.
Csak azt mondta csoda h 120 táppal kibírja reggel.
Kérdezte minden rendben azzal a gyerekke?
De minden rendben vele,jó kedvű,pisil kakil...
Az nem baj hogy csak gyümölcslét hajlandó inni? Semmi mást nem fogad el,ha gyümilét felhígitom már akkor se kell neki...
De nem túl tömény neki?

nicike
 
 


Nicike:nem hiszem hogy kevés lenne :roll:
Na jó,igaz hogy Domi még szopizik,de inkább csak iszik,mint eszik,Ő délelőtt gyümit eszik,bár mint ma is,próbálok azért mást is belecsempészni,de nem eszik belőle sokat-talán 10 kiskanálnyit,aztán lefekvés előtt szopi,de mondom alig,egy körül tejpépet,de csak 70 ml.vízzel,azt is nehezen diktálom bele,rá egy órára kicsi szopi,délután ötkor,fél hatkor ismét tejpép,ugyan annyi-70 ml.,lefekvés előtt szopi.
Szóval szerintem ez nem sok.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jól van na,meg se nyikkanok többet arról a dologról :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Orsi nagyon szép vagy,ne félj ettől!

Kisbetűs: nálunk sem rózsás a helyzet, de mivel Katának igaza van,így tudom h össze kell kapnom magam.
Igyekszem :lol:

nicike
 
 


Nem baj, Niki csa vedd figyelembe, hogy a cukros gyümölcslé elveszi az étvágyát. Egyébként lehet hogy az anyja alkatára gyúr ... :wink:

Kép
andkata
 
 


miert van az hogy az en lanyom mindig olyanokkal jatszik, ami nem jatek?
Vendég
 


[quote="andkata"] írta:andkataEgyébként lehet hogy az anyja alkatára gyúr ... :wink:


Apa is ezt mondta :lol:

nicike
 
 


Jaj köszi lányok !

Olyan jó hogy itt vagytok!
Ha pl most nem lettetek volna, szerintem még 1 hétig ezen agyalok :twisted:

nicike
 
 


[quote]m írta:iert van az hogy az en lanyom mindig olyanokkal jatszik, ami nem jatek?


Lizy is mindig olyanokkal játszik. Ott a játszósarka kirakva a habszivaccsal, sok játékkal, erre ő megy nyomtatót szerelni, tv alatti polcot lepakolni, kisasztal alján lévő polcot pakolni!

d.dodó
 
 


Niki: egyaltaln nem keves, epp reggel irtam le Ann kb mennyit eszik, es igaz a mi vedodnok nemkerdezi mennyit es it eszik, sot a doktorno sem, de ha kerdezne sem mondn hogy keves, azt mondana o ilyen nem ehes.
Szoval amig minden ok vele ne idegesitsd magad! Gondolj arra legalabb sporol egy kicsit a kajan:)
En mindig mondom a lanykamnak olyan jo hogy ilyen gazdasagos:)
Egy zoldseges bebietel 3 nap, gyumolcsos 2 nap, fruttapura 2 nap, tejpep, tapszer siman 4 het. O draga es tudja nem igen tudunk akarmennyit venni igy pelussal is es kajaval is nagyon sporol:)
Foleg hogy most igy feltankoltunk, szerintem meg 1 eves koraban is lesz belole :lol:
Vendég
 


Vkata merre jarsz?
Vendég
 


Kata!
köszi a bókot :oops:
(hát igen, még idén húszassal kezdődik az éveim száma. de utoljára :P )

Viki!
Nem, Apa szerintem megbízható nagyon. Előttem évekig nem volt senkije pl. csak sajnos nekem túl élénk a fantáziám :oops:
mondjuk néha hasznát veszem.
néha meg nem.

fotó?

Nici!
Szerintem leírva nem kevés.
Emma sem eszik sokkal többet.

Tami!
Örülök, hogy jobb kedved van!!!
Emma is imád mindent, ami nem játék.
neki sajnos elég silány játékai vannak, ami aggasztott is, hogy nem költünk rá eleget, de zacsival, zipzárral, műanyag flakonnal éppúgy elvan, mint 10000forintos játékkal. Pont ezen nevettem tegnap, hogy végülis minden játék fejlesztő.
egy ekkora manónak csupa újdonság a világ.

na, most már lépek.
könyvtárba megyünk családilag.
Újra hirdettek nekem vizsgákat, esz vagy 8 évvégén
köthetem fel a gatyóót
Vendég
 


Orsi!
[quote]N írta:em, Apa szerintem megbízható nagyon. Előttem évekig nem volt senkije pl. csak sajnos nekem túl élénk a fantáziám


Akkor Buta Cica vagy! Ezen ne spirázd magad!
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?