Új privát üzeneted érkezett!

ma én is elárasztalak majd titeket képekkel... legalábbis remélem. tegnap itt voltak a keresztsülők. fotóztunk ezerrel :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


Jó reggelt!

Szívemet melengető, hogy mnindenki már korán reggel érdeklődik...:)
Hát én elhatároztam tegnap, hogy nem megyünk kórházba :) Este nem evett vmi sokat Adél, de 10 körül álometettem, nem volt kaki csak pisi, majd 3 körül ő keltem akkor sem kellett tisztáznom. 7 köerül ébredt jókedvűen, énekelve. Most nagy adag, de már akkor is javul a helyzet...
Zoli volt kint néhányszor, de én annyira koki voltam, hogy nem emlékszem...

Arra nem is reagáltam vki krdezte: anyuklámmal minden ok, csak hirtelenharagú és felkapta a vizet ( mint ahogy én is). Szerinte beszélni kell az orvossal, nem tudom én megoldani egyedül ( hiába dolgoztam 4 évet és ez a szakmám), meg hogy legyek türelmesebb...
Hamar kibékültünk, náluk ez íg y meg :)

Tesó jól van, csak Marci alig mozog. Visszaszámlálás: 4! :)

Patri, sajnálom a rossz éjszakát!

Vik, Lackó-fickó jól aludt?

Timi, én is ezt csinátama fogacskák előtt, utána elmúlik! KITARTÁS!

Bencének és Csabának boldog hetediket!
Tényleg nem is reagáltam vicces lehetett hogy összefutottak Dittkével! Legalább ők is megismerték egymást!

Szép napot mindenkinek!

Kép
andkata
 
 


Adélkám! Szentem! Örülök h jobban vagy!

Lacus hónapok óta először negyed 7kor kelt. Viszont az apukájának nagy bolddogságot okozott ezzel, mert még huncutkodtak és nevetgéltek egy nagyot, mielőtt apája elment a bányába pénzt keresni.

Lacusom 8kor kidőlt, hiába no, aki negyed 7kor kel elfárad hamar.

Levi nagyon édes a képeken!
20150601134430
 
 

 
 

nah Bence is felébredt. kelt ugyebár olyan háromnegyed7-7 körül. aztán még visszaszundizott fél8 körül. most ujra fent van :) igy szoktuk :D :D

apája is most kelt... nah ő viszont nem igy szokta :D elaludt.most kapkodhat hogy 9-re beérjen...
persze hogy most készülés helyett még gyerekezik...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timikém!
Te meg nem ébresztetted a kedves embert? Ejnye, bejnye!
20150601134430
 
 


én szóltam neki hogy: keljél... jó kelek... mindig ez a duma. aztán meg ez lesz a vége...

Kép

Kép
timi1982
 
 


meg van neki telefonja is ami ébreszti... kb. 30-szor... 5 percenként....

Kép

Kép
timi1982
 
 


JAjj de jo hogy javul Adel!
Remelem most mar tenyleg vege lesz!


Ami:Aronnak is osk gyogypuszi! Neked pedig oleles, hogy bird igy faradtan!


Patti: te jo eg! En nagyon csodallak! En kb egy ilyen ejjszaka utan osszeesnek, nem hogy honapok alatt ezt csinalni!


En inkabb nem keseritem el azokat akiknek ramaty ejjszakajuk volt, csak annyit irok valmi orult 6kor felcsengetett, Aleko epp indult, de persze Anna felebredt, mindegy akkor evett es aludt fel 9ig.



Bondikam: koszonom! Arany a szived!


Az ikreknek boldog hofordulot!
Vendég
 


MArti, Kriszti: sok ero a koltozeshez!
Vendég
 


csak egy gyors helyzetjelentés. gyerek még alszik, kb. öt percet hagyom még, mert aztán evés és indulnunk kell az úszásra. Sajna Adél meg Kata nem tudnak jönni. :( de tök jó, hogy már javul a helyzet!!! :) Kata, remélem hogy mostmár tényleg vége és egy kicsit te is le tudsz ereszteni! És már csak négy nap és itt lesz Marci! Tök izgi! :)
(annyira furcsa csajok, de nekem ez az egész szülés meg minden olyan máshogy csapódott le. mindig amikor látok kismamikat, meg hallom hogy szülnek, egy csomószor elgondolkozom rajta, hogy milyen lehet. annyira összeszorul a szívem, hogy tőlem az egész örömöt elvették. se a terhességet nem élvezhettem, a szülés környékéről meg inkább ne is beszéljünk. és mivel Eliot elég sokáig volt kórházban, mi már visszaszoktunk a régi kerékvágásba amikor ő is hazajött, és olyan furcsa volt az egész. tök jó hogy itt van és nagyon szeretem, de néha azt érzem, mintha csak úgy idecsöppent volna. :( és persze nem telik el úgy nap, hogy ne kérdezném hogy miért... tegnap is már tök magam alatt kezdtem lenni, hogy az én gyerekem nem akar sehova eljutni, soha nem fog ülni még akkor sem ha tartom... szóval néha nagyon kétségbeejtő... nagyon szeretem és nagyon boldoggá tud tenni a kis kedves és vidám lényével, de abban a pillanatban, hogy nincs mellettem hogy ezt megtegye, már nem vagyok olyan derűlátó... nagyon szar ez így... bocsi hogy kipanaszkodtam magam (már megint) így kora reggel...
mindenkinek szép napot amúgy.

KépKép
muffin
 
 


sziasztok lányok

NEM BIROM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
az este illetve késö éjjel elmentünk már autozni hogy hátha ott alszik és nem bög
és 11-töl fél egyik rottam vele a köröket itt a környéken az autoban aludt csak én nem
haza jöttünk gyors alvás nekem is igy tudta kb 2 órát aludni
és utána jött a félóránkénti kelés
most bezzeg alszik én nem tudok mert uszik a lakás
fözni is kéne meg egyebek
meg a nagyot vinni ma és még van egy megbeszélésem éssssssssssssssssssssss
nem birom
valaki?????????????????nem akarja??????????
csak egy éjjelt szeretnék aludni

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


de már arra is gondoltam hogy talán valami más baja is van


passzz nem tudom láza nincs nem hány nem fosik
de enni se nagyon akar.............
áááááááááá

el vagyok havazva de nagyon

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


Roni!
Te nem próbálod ki az Aludj jól gyermekem módszerét, amit Mártink ajánlott?

Buksisimesz neked!
20150601134430
 
 


Jajj,csajok! Segitsetek!!!!!!

A Bence markabol egy csomo viragfoldet szedtem ki es a szajaban is volt. Kimostam de nem tudom mennyit nyelhetett,mert nem vettem rogton eszre. Szerintetek lesz baja tole??? Mit csinaljak??????

Ja,talalkoztam Dittkevel veletlen. Tok jo h vegre en is megismerhettem vkit szemelyesen :D

Most visszaolvasok.

Kerlek valaszoljatok,mas is jart mar igy?????
Vendég
 


Jó reggelt!

Kriszti! Jók a képek! Abból a kalácsból tényleg evett Levi?

Ronix! Patr! Sajnálom a rossz éjszakát. Nekünk is elég rossz volt, éjféltől két óránként volt fent.

Ronix! Nincs valaki aki átvállalja egy éjszakára? Nagyszülő, barátnő?

Akata! Örülök, hogy Adél jobban van!

Reméljük Áron is követi, pláne ha ugyanaz a betegség és ugyanakkor kapták el!

Kép
szly27
 
 


Anita! Nem kell aggódnod! Szerintem semmi baja nem lesz tőle! Fognak még egyéb érdekességeket is megenni, majd belejössz! Boldog hófordulót nektek!

Kép
szly27
 
 


Anita semmi baj nem lesz tőle!
Nyugi!
Hogy vannak egyébként?

Kép
andkata
 
 


Anita; semmi gaz a folddel! Sot bizonyos mennyisegu koszt jo is ha megesznek eletuk soran, strammabbak lesznek!
Itasd kicsit hatha jol esik neki, de baj nem lesz!Max fekete lesz a kakija! Nem hiszem hogy valami fertozott lett volna a fold, es gondolom nem is nagy mennyisegeket nyelt le.
Es tenyleg ahogy Szly irja fognka ennel gusztustalanabb dolgokat is a szajukba venni
:?
Vendég
 


Levi nagyon édes és sokat nőtt!

Kép
andkata
 
 


Roni: nem probaltatok a kisagyat mashova tenni? Nem lehet valami negativ sugarzas van ott? Vagy napkozben alszik?
Hat igen elaltatasnak lehet kikene probalni a "siros" modszert! BAr faradtan nem hiszem hogy lesz hozza idegzeted....
Ordogi kor.
Sajna igy eteren keresztul csak talalgatni lehet, meg probalni erot lehelni beled, de az igazi megoldas csak toletek johet:(
De azert kivanom hogy MIHAMARABB meglegyen!
Vendég
 


Roni, KITARTÁS Nektek!
Nem semmi Léna baba, de majd kisimul, mint ahogy tette korábban is!
Dolgozol? Apa vállalkozása beindult?

Kardiológiára mentek kontrollra?

Kép
andkata
 
 


ronix!

sajnálom a rossz éjszakát... ezek után az enyém tök jónak tűnik ;)


mav!
nem lesz baja. mint ahogy a többiek is irták.... szerinted régen a szüleink, nagyszüleink mit ettek?? főleg falun, tanyán... nah jó azért akkor más szokások voltak, meg életvitel, de akkor is!
nyugi...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Evelyn: a szulesrol ekem sincs sincs semmi mennyei es pozitiv erzelmekkel eltolto emlekem sot....
Akar szegyen akar nem szamomra nem jelentett semmit az a pillanat mikor kiszivtak belole, nem is ereztem semmit, nem is lattam es hallotttam semmit, nem is foglalkoztatott a dolog hogy most anya lettem, egyet tudtam vegre vege!
Es sajnos az elmenynek koszonhetoen nem is tudom azt mondani hogy en egyszer at akarom elni az igai szules elmenyet, inkabb szeretnek csaszart ha lesz kisteso :oops:
Az mar kulonosebb szituacio, hogy baba nelkul tertel haza, elindultak a mindennapok, es egyszer csk o is otthon lett.
Es az vegkepp ertheto hogy nagyon nehez, hogy sokszor keseredsz el, hogy neha nem latod a haladast a kiutat....
De hidd el annyira sokat jelent neki amit tesztek erte. Az a sok ero, utanajaras, hajtas meghozza a gyumolcset, es eddig is meghozta, mert mi akik csak ritkan latjuk ot nekunk nagyon feltuno a fejlodese ugyesedese!
Szerintem ne arra gondolj mi az a mit nem tud es jajj mikor fogja csinlani, fogja e, hanem orulj annak es becsuld meg, amit tud! Dicserd erte es dicsert magad, hogy itt tartotok!
Persze szabad elgyengulni, szabad azt erezni nem megy tovabb, de nem feladni nem negativkodni!
Annyira fantasztikusan csinaljatok az egesz amiota megtudtatok pelda erteku es csodalatos!
Es nem haragudott Isten senkire amikor hozzatok kuldte, hanem orult, hogy talalt Eliotnak melto szuloket!
Vendég
 


Szly!
Koszi!!!!
7hos adatok: Csaba 7010g 67cm Bence: 7050g 68cm
majd mindjart turok kepet is :wink:

Ugy megijedtem h megfullad,megmergezi magat.... Sose csinaltak meg semmi ilyet. A beverem a fejem,nagyot koppan-hoz mar kezdek hozzaszokni :lol: Annyira figyelek rajuk,de azert az egesz lakast nem urithetem ki
:roll:

Kata!
Koszi,megvagyunk. Tegnap megkaptuk a 3.prevenart. Csaba meg kicsit rekedtes,de nem kohog legalabb.

Es ti hogy vagytok? (Te se semmi anyuka vagy,birni kell a strapat.
Hozzank aki bejott latogatni mind elkapta a fosast,en ott ultem 1hetig veluk es semmi. :) )
Vendég
 


nem akarom elszolni, de lehet vege az uvoltos napokank!
Ilyenkor mar reg bogni szokot, most meg meg ki sem jott akisszobabol, felfedezo koruton van:)epp a kisagy altt tarolt eteleket mustralja!
Spenot, na nem mintha megette volna tegnap adtam neki, 3 kanalnal feladtam, de ma kicselezem sinlacot keverek bele, felhigitom es cumibol kapja, ki nem dobom!

Tegnap uzsira gesztenyet adtam meggyel es sinlaccal ugy ette...mondjuk nagyon fini is volt.
Es Annanak nincs szorulasa a sinlactol, sot tegnep este egesz a nyakaig kakas volt :?
Vendég
 


akata!
De jó, hogy javul a helyzet nálatok!

Patr!
Sajnálom a nagyon rossz éjszakát!

Ronix!
Sajnálom hogy rossz volt nálatok is az éjszaka. De gondolj bele ha jön a foga, főleg a hátsó, az jól megkínozhatja ám!

Mav!
Semmi bajuk nem lesz tőle ;) Párom a tyukszart is megette kiskorában. (falusi gyerkőc)

Lizy fél 1-kor kelt, és 3-kor. Utána viszont már csak 7-kor.

Viszont apácskára kissé mérges vagyok....úúúúúgy utálom, mikor valamit szinte az utolsó pillanatban kell megtudnom! :evil: Holnapra hívta munkatársát ebédre. Ez eddik ok....3 emberről tudtam. Erre most hív, hogy 5 ember már biztos! :evil: :twisted: Mondom és még mennyi várható???? Mondtam neki jobb lesz kitalálja, és nem holnap reggel 10-kor, mikor holnap délre jönnek. És nem ám akármi lesz az ebéd....külön kívánság volt! HORTOBÁGYI HÚSOS PALACSINTA!! :twisted: Szívesen látok vendégeket, és szeretek főzni, de tudjam időben a részleteket!
Az tuti hogy ma nem hagyom este olyan hajnalokig (mint minden pénteken) játszani, mert nem 10-kor kell felkelni, hogy mindez kész legyen, és vendégfogadó állapotba kerüljön a lakás!
Bocs, hogy kipanaszkodtam én is magam!

Ma megyünk fél 3-ra védőbe + dokihoz!

kriszta!
Jók a képek!

d.dodó
 
 


lányok!

ha nem akarja Bence megenni reggelente a tápszert, adhatok neki tejpépet?

Kép

Kép
timi1982
 
 


Anita; ezekhez mind szokni kell.
Es nem kell kiuriteni a lakast, nem ovhatod oket mindentol meg, es nem is kell, mert amik nem veszelyezteteik az eletuket az csak erositi oket! NEhany eses, lila folt, seb, ...kell az eletben!
Ami logikus ne igyanak vegyszert, ne essenek oriasit ne nyuljanak aramba, a tobbi meg csak strammabba teszi oket!
Ok en is megijedek mikor Anna elvagodik, de hat minden gyereket ernek ilyenek, akiket meg nem azokbol eleg nyamnyila felnott lesz.
Igaz azt nem akarom hogy olyan legyen mint az apja volt, szinte minden nap serulessel ment haza, volt hogy a tetorol esett le....csak hat neki tobb elete van:)
En is eleg "veszelyes" gyerek voltam, de szerintem Annat eleve nem fenyefeti annyi veszely hisz nincs kert, padlas, pince., fa...ahol csibeszkedni lehet.
Vendég
 


Anita a te súlyodnak már csak egy fosás hiányzott volna...
Az enyémnek jót tenne, de akkor ki látná el őket?

Kép
andkata
 
 


Szép napot :P

Amikor az ember azt hiszi, többet már nem bír el, akkor jön egy éjszaka, és rá kell jönnie, de igen, ezt is kibírta! És minden, amibe nem halunk bele, attól erősebbek leszünk!

Ilyen gondolatokkal nyitom a napot!
Csabicim ugyanis 6X ébredt ismét nagy sírásokkal. Cumival, simivel visszaaludt, 2X szopizott. És én nem is érzem magam fáradtnak. Férjemmel arra jutottunk, egyszer hirtelen fogok felborulni, mint akiből egyszer csak kiveszik az elemet :lol: :lol: :lol:
DE holnap szombat, és apus azt ígérte, ha reggel felébred Csabesz, leviszi a nappaliba, én pedig addig alszom, ameddig akarok! Tervezem is, hogy fél8-8-ig ünnepelek majd az ágyban! Amilyen bolond vagyok, aludni tutira nem fogok, a boldogságtól, hogy aludhatok végre :lol: :lol: :lol:

Ikreinknek boldogságos 7 hónapot!

Katus! Ami!
Örülök, hogy javultok!

Bondikám!
Nattancs jobban?
Az idegbajos zsiráf kifejezést védesd le! :wink: :lol:

Pat!
Sajnálom az éjjelt!
Épp tegnap kérdeztem, milyenek az éjszakáitok... Hát, itt a válasz :(
Zsu mikor aludta át először az éjszakát?

Viki!
Ti 2 gyerkőcöt terveztek?

Marcsi!
Mi lesz ma Lillus ebédje?

Andika!
Röstellem, hogy a könyv miatt most alig tudsz jönni... Másrészről örülök, hogy tetszik... Kicsit olyan, mint én vagyok: sírós-nevetős :wink:

Ma farsang lesz Liluéknál! Még sütnöm kell... Du. alig leszek.
Vendég
 


Dórikám!
Kép

Ez hogy jutott eszedbe?
[quote]V írta:iki!
Ti 2 gyerkőcöt terveztek?


Tudod, hogy mi tervezünk, aztán a jó Isten majd eldönti.
20150601134430
 
 


Képzeljétek! Lacus új mániája, h tévés főcím zenékre (Híradó, időjárás jelentés, stb.) mindig felkapja a fejét és tátott szájjal nézi.

Olyan cuki ilyenkor (is).
20150601134430
 
 


Timi: miert ne adhatnal? nyugodtan! Anna egyszer eszik mar csak tisztan tapot( az is a joejjt, ami rozst is tartalmaz) amugy meg egyszer tap tejpe, vagy tap sinlac keverket es annyi max egyszer 40ml tejpepet.
Nalunk nem fer bele tobb ez osszessen kb 480ml tapszeruseg-300ml tejpotlo.ehhez jon 140ml tea, es kb 140ml kanals etel.
NEm sok, de ha egyszer nem ehes hat ez van!
Vendég
 


Vikim!
Már régóta járt a fejemben, és most végre meg is kérdeztem!
Tudom, hogy mi tervezünk, a Jóisten meg majd annyit küld, amennyit nekünk szán, de az érdekelne,hogy ha lehetőség adódna, bevállalnátok 3-at is, vagy a 2 a realitás?

Mi 2 gyerkőccel vagyunk topon. Tehát a ház, az autó, az életünk, minden így klappol, hogy 2. Viszont 3 gyereket jósoltak nekem régebben ketten is, és én is úgy érzem valamiért, hogy lesz még egy... Tenni persze nem teszünk majd érte, mivel a lombikunk is elfogyott, de ha megszáll a szentlélek, vagy Apus kiskatonáival csoda történik, akkor az már a mi babánk, és semmi pénzért nem adom!
Vendég
 


Jó reggelt!

Sajna nem nagyon jutok géphez mostanság... :(

Szomrúan olvastam h még mindig sok a betegecske. Mindenkinek jobbulást kívánok!!!

F.Márti
Nagyon jól esett amit írtál, aranyos vagy! Olvasva a Ti balszerencse-sorozatotokat, hát nem cserélnék... de most már csak csupa jók kell h történjenek velünk, ugye?!??!? :wink:



Kérdés
Tegnap Nóri megkapta a 3. prevenárt és estére belázasodott. (38 körül). Azóta is lázas, nyűgös, bágyadt, éjjel álmában is folyton csak sírt. Szerintetek is az oltástól van ez?????????? Eddig még egyiktől sem volt semmi baja, azért furi nekem. Hát, remélem nem más... :cry:
Vendég
 


[quote="desviki"]K írta:desvikiépzeljétek! Lacus új mániája, h tévés főcím zenékre (Híradó, időjárás jelentés, stb.) mindig felkapja a fejét és tátott szájjal nézi.

Olyan cuki ilyenkor (is).


Mintha Csabiról írtál volna!
Neki a legkedvesebb zenéje az időjárásjelentéses gitárpengetés azRTL-en! A favoritok között van még a Híradó, és a Reggeli főcímzenéje, valamint a Kinder tojás meglepetéses zenéje, de azt nekem is énekelnem kell a nőcivel! :lol:
Vendég
 


Jaj, az ikreknek Boldog Hófordulót!

d.dodó
 
 


Én úgy érzem, amit Marcsi írt korábban, hogy 3 gyerkőccel lenne teljes az életünk. Ha megszületne a 2., akkor is határtalan boldog lennék.

Viszont ha csak Lacusunk lesz, akkor is hálát adok a jó Istennek, mert nekem ő a legszebb ajándék az életemben.
20150601134430
 
 


[quote]K írta:épzeljétek! Lacus új mániája, h tévés főcím zenékre (Híradó, időjárás jelentés, stb.) mindig felkapja a fejét és tátott szájjal nézi.
Viki
Nóri is ezt csinálja kb 2 hónapja!! Evés közben ki is kell kapcsolnom a tv-t mert rögtön odakapja a fejét, a cici meg spriccel a nyakába, hajába, mikor hova :twisted: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Evelyn, együttérzek veled... nálunk Otival ugyanez volt, csak sokkal kisebben... nagyon húzós volt lelkileg, és ha visszagondolok rá, mindig összeszorul a szívem... Nagy ölelés neked!
És azt hiszem, most van itt az ideje, hogy Eliot elolvassa soraidat és jól rácáfoljon :), ahogy lenni szokott :)

Akata, örülök a jó híreknek!

Ronix, add oda párodnak vagy másnak éjjelre, vagy csak egy félre. 5-6 óra alvás egyhuzamban is csodákat művel.
Orvosotok, védőnőtök nem tud segíteni?

Patti, hihetetlen, mennyire jól bírod! Kitartást!

Timi, neked is simi! Fogacskához drukk!
Zsuzsáéknak jobbulást!

Ami, sajnálom az éjt, de ma már biztosan sokkal jobb lesz! Neked is kitartást!

Mav, nem lesz semmi baja!

Márti, Kriszti: maceramentes költözést nektek!

Kriszti: nagyon édes gyereked van :)

Tami: a tiéd is cukkerfalat!
Szívesen, amit látok, küldöm!

Viki: Kép vagy!

Vkata, nektek is ++++++

Márti: igen, sok dolog halad rosszfelé a világban, de annyi jó van benne, és annyi jó ember, hogy ebben a skizoid állapotban is próbálok reménykedni abban, hogy a sok jó megmarad, nem vész el értelmetlenül, hogy ha a gyerekeimnek, családomnak (meg pl. a virtuális fonónak :wink: ) boldogságért és egészségért imádkozom, akkor megkapják.

Kép
Kép
bondi
 
 


Dóri!
[quote]M írta:intha Csabiról írtál volna!
Neki a legkedvesebb zenéje az időjárásjelentéses gitárpengetés azRTL-en! A favoritok között van még a Híradó, és a Reggeli főcímzenéje, valamint a Kinder tojás meglepetéses zenéje, de azt nekem is énekelnem kell a nőcivel! Laughing


Detto! Rtl kora reggeli műsor függő a beste kölyke!

Werusom!
[quote]a írta: cici meg spriccel a nyakába, hajába, mikor hova


Tejben, vajban fürösztöd! :lol:
20150601134430
 
 


Isten éltesse a 7 hós ikermanókat! :wink:
Kép
Vendég
 


Werus!
A barátnőm kislánya is belázasodott az utsó prevenarra.
20150601134430
 
 


Anyjuk!
Nem vagyok en az a nagyon ovom tipus. De igaz h szokni kell.
En kiskoromban egyszer mosoport ettem es kimostak a gyomromat. Azota rettegek minden dokitol. Es ez most hirtelen eszembe jutott es talan azert vettem ilyen komolyan.
Amugy en is mindenben benne voltam es oket se akarom h nyamnyilak legyenek,csak most meg olyan picik :roll:

Kata!
:D
Az ideg azert lerantott 1-2t igy is. Mondjuk hanyos nem vagyok szerencsere. Terhesen hanytam csak es szerintem pont azert mert nem vok hozzaszokva nagyon megviselt. Fosi nem visel meg,akkor rossz de rogton utanna mar barmit kepes vagyok ossze enni.


Roni!
Tegnap mar mi is majdnem a kocsiban kotottunk ki. Egyszeruen az egesz ejszakat vegig tudnak orditani,ugy h semmi bajuk.

Veda!
koszi a koszontest! el se hiszem h mar itt tartunk.

Na,olvasok visszabb is :wink:
Itt az ablabol gyonyoru napsuteses tavaszi ido van :D
Vendég
 


Köszi Viki! Bízom benne h csak az. Csak olyan sz.r! Tudom, mások ennél sokkal betegebbek, de hát akkor is... :cry:
Vendég
 


Anitám!
Mi is köszöntöttük már korán reggel a fiúkat.
20150601134430
 
 


Elfelejtettem: Mav, boldog hófordulót a fiúknak!

Véda:
[quote]n írta:em is érzem magam fáradtnak. Férjemmel arra jutottunk, egyszer hirtelen fogok felborulni, mint akiből egyszer csak kiveszik az elemet

Naagyon édes :)
ölelés neked!
hű, izgi lenne, amit a 3. babáról írtál (én drukkolnék ám szívesen)

[quote]A írta:z idegbajos zsiráf kifejezést védesd le!

Á, rajtam kívül milliók megtehetnék... :x

Viki:
[quote] írta:n úgy érzem, amit Marcsi írt korábban, hogy 3 gyerkőccel lenne teljes az életünk. Ha megszületne a 2., akkor is határtalan boldog lennék.

Viszont ha csak Lacusunk lesz, akkor is hálát adok a jó Istennek, mert nekem ő a legszebb ajándék az életemben.

Na, ezen meghatódtam...

Wera: sztem biztosan az oltás... jobbulást a drágának!
Márti helyett is: igen, jónak kell jönnie!

Tévéfüggő gyerekek édesek!

Tami: nem lehet, hogy a szülés emlékei is kihatnak a kisbetűsre?

Nattancskám: éjjel lázas volt, reggel hányt egy kis nyákot, úgyhogy doktornénink majd benéz hozzá valamikor. Annyira sajnálom a drágámat...

Kép
Kép
bondi
 
 


Na,tessék jól belejöttetek az írásba :lol: :wink:

Ma beküldöm Apát,nézzen valami olcsó,de jó hajnyírót,mert ez már tarthatatlan,ahogy kinéz Domi haja. :roll:

Kristinek ennyi idősen még alig volt,akkor nem volt gond vala,Vercsinek meg nagy volt,de ő lány.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Anyukák:majd hozzászoktok a hányás felmosásához :lol: Muszáj lesz... :?

Jobbulást minden kis,és nagy betegnek!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Natikának hatalmas gyógypuszi!!!! Kép
Köszi a bíztatást, Csillus! Ámen! :lol: :wink:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?