Új privát üzeneted érkezett!

hu LAura nagyon hlyes lany!


Tenyleg igy a kep alapjan ven Vercsi es a lany kozt hasonlosag! Amugy Kike ne izgulj igen nagyon szep nagylany lesz( most is szep) a sotet szem es haj! Kis hofeherke! KArcsu is! Majd leshetsz hany fiu fogja korbezsongni:)
Vendég
 


Vikim!

[quote]M írta:arcsikám!
Ne jó neked itt? Unsz v. utálsz minket?


Dehogyis!
Csakhogy idehaza hegyekben áll a vasalni való, a husit is süthetném, a krumplit pucolhatnám, hiszen Emma alszik, ő hagyná......


Na, lépek is, mert ezt most még felsorolni is sok volt!


Puszi mindenkinek, legyetek jók és VIDÁMAK!

ha tudok, jövök! :wink:
Vendég
 


Tami! Ez melyik fajta? Belinkelnéd nekem, hogy hol nézted ki? Megbeszéljük itthon és én is ténylegesen rászánom magam és megyek. Nálunk is pénz függő a dolog. Meddig lehet jelentkezni? Addig hátha tudok valamit alakítani a hitelünkkel is.

Kép
szly27
 
 

 
 

Tamara, szerintem már sokkal jobban álltok több embernél azzal, hogy van egy lakásotok, mert nekünk hitelből van a ház, úgyhogy ha mondjuk Peti elveszítené az állását (amire mondjuk szerencsére eléggé nincs esély, engem meg szerencsére nem tudnak kitenni, mert határozatlan idejű közalkalmazott vagyok), de ha valamilyen oknál fogva bekövetkezne, akkor nekünk még a ház is ugrana, meg a kocsi is, a férjemé meg céges autó, úgyhogy akkor az is. Úgyhogy nem minden a látszat. :) Tök jó, hogy van saját lakásotok!!!

KépKép
muffin
 
 


Ja a kocsiról ne is beszéljünk. Nekünk kettő van. Egyik saját, másik hitelből. A hitelessel is kell valamit kezdeni. Lecserélni, vagy végleg kiszállni belőle. :cry:

Kép
szly27
 
 


Evelyn!
A mi lakásunk is még a banké, vagyis náluk lakunk albérletben. :lol:

Mit csinál a kis barátunk?
20150601134430
 
 


Vettem telefont végre magamnak! Azalatt nektek síkerült három oldalt írnotok!

Zsoltinak úgy tűnik semmi baja nincs! pörög ezerrel.

Kép
Kép
patr
 
 


Kép

Kép

:lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tényleg hasonlít! :lol: (bár nekem nagyon nem volt szimpi a kiscsaj9

Kép
szly27
 
 


Andkata! Hogy vagytok?
Áron reggel óa nyüszög,sír és ordít felváltva!
Semmi se jó neki!
Ebédre végül 5 fajta kaja közül kiválasztotta a sütőtök-csirkét,abból evett fél üveggel(másfelet szokott),meg reggel a 120 tápot és kb 50 ml teát.
Már teát sem akar inni,köpösi kifele!
Megőrülök,ma már 3X fosott és hallani ahogy jutyorog a hasa!
Mára megérkezik z a táp amit írt a dr.,hát kivi vagyok!
Láza nincs,de ma nagyon gáz szegény!
Most alszik de nem tudom meddig,legutóbb fél órát sikerült mert a fosti keltette! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!
Sajnálom Áront! Remélem hamarosan rendbe jön!

d.dodó
 
 


Sajnálom a fosósokat, főleg, hogy ilyen sokáig tart!

Kike, tényleg hasonlít!

Kép
Kép
patr
 
 


Ároncinak jobbulást!

Patti!
Milyen telót vettél?

Jutka, Bencuri Viki, Kimma, Teó, Zsuzska!
Bújjatok elő!
20150601134430
 
 


Vendég
 


Az én leányzóm nem szereti a főztömet! :( Most már tuti. Csináltam neki sz egyik kedvencét (karfiolos krumplit pipihusival). És 10 kanállal sikerült nagy nehezen belekanalaznom, akkor is minden második kanálnál öklendezett, elfordult. Aztán feladtam. Kibontottam egy üveges brokkolit, és majdnem az egészet megette. :? Miért csak az üveges kaják kellenek neki? :cry:

d.dodó
 
 


Niki?


Tita: sikerul valamelyest betartani az uj etekzesi szabalyokat? Javulsz?
Vendég
 


Tami! Ezt néztem én is ki! Még megbeszéljük itthon, aztán majd szólok. Mondjuk nekem elég gáz lesz felmenni Pestre, de párszor kibirom!

Titi! Ha ez összejön, felviszem neked a babakocsit!

Kép
szly27
 
 


Vik, Nokia 5000. Ezt adják most 0 forintért a T-mobile-nál. Csak alá kell írni két évet. Nekem még nem járt le az előző, így kellett fizetni érte 5900-at, de azt meg aranykártya pontokkal fizettem. Nem szívesen adok pénzt telefonért! :lol:

Kép
Kép
patr
 
 


Dodó! Én is így voltam Jázminnal. Még most is van, hogy rakok az általam készített kajába üveges gyümölcsöt, de mi már haladunk. Most répa+krumpli+pulykahúst evett, amit én csináltam, de tettem bele neki Hamé almaőszit. Így kétszer kellett szednem neki és még lehet evett volna, de amit én főztem az volt 190g+fél üveg almaőszi azt hiszem elégnek kell lennie.

Kép
szly27
 
 


Patti!
Mi is így szoktunk bizniszelni, mi is előfizetősök vagyunk. Én motorolla buzi vagyok. :oops:
20150601134430
 
 


Tami!
ne búsulj, Aleko elég talpraesett.
meg van egy lakásotok, az azért nem olyan rossz.

nekünk az sincs!!!!
(spórolt pénzünkből max. 10 nm-t tudnánk venni :P )Akinek meg van,annak olyan hitelre, hogy évekig majdnem csak kamatot törleszt. Sajnos ez így van.

Jó ötlet a pályázatíró!
Sok sikert hozzá.
(sajnos a németesünk felsőfokúra készül, Apa ezért is nem vállalta)


Marcsi!
Szép a lányod! (mindegyik:)

Emma ma irtó nyűgös, szerintem a foga.
Fosott is egy hatalmasat, csak remélem, hogy nem influenza.
Vendég
 


Ja és:

annyi kurzusom elhagytam a szülés előtt, hogy lehet, nem is tudom befejezni a filozófiát :(

na, nem negatívkodom tovább
Vendég
 


Na, mi ellépünk egyet sétálni! Majd jövök!

d.dodó
 
 


Sziasztok
Marcsi, Kike szép lányaitok vannak!

Kép
dittke
 
 


Dittke!
Hogy vagytok? Olyan ritkán írsz! Iza baba?
20150601134430
 
 


Viki, én nem vagyok Nokia függő, csak nálunk mindenkinek Nokia telefonja van, és így bárhova megyünk egy töltő elég. Meg van kocsi töltőnk is. Ezért most már ragaszkodom a Nokiához.

Kép
Kép
patr
 
 


Nem hagy Iza. Nem alszik 2 napja! :cry: Ez a lány egyre hisztisebb. :cry: Mire ideérek, visszaolvasok, addigra sír. feláll, ha fogjuk a kezét, akkor rakosgatja a lábait.Egyébként köszi, jól vagyunk. Csak olyan ronda idő van. Nincs kedvem semmit se csinálni.

Kép
dittke
 
 


Nem alszik 2 napja? Napközben? Vagy sehogysem?
20150601134430
 
 


Éjszaka nem alszik, nagyon sűrűn fenn van. Az órát nem is néztem. Napközbe se alszik. Ma aludt kb. 1 órát. Szegénykének szerintem jön a foga. Az előzővel nem szenvedett ennyit. :cry:
De amúgy egy kis bohóc.

Kép
dittke
 
 


Te szegény! Zombisodol akkor rendesen.

Viborcult nem vetettétek még be?
20150601134430
 
 


Tükörbe se merek nézni. Lehet, hogy már azért sír, mert szörnyen nézek ki. Próbálunk mi mindent! :cry: Majd csak jobb lessz. Most épp itt vigyorog. Az előbb sírt. Ő se tudja mit csináljon.

Kép
dittke
 
 


Csak gyorsan, Ami szerintem nálunk is csak romlik a helyzet. Az előbb sírtam egy sort, mert a gyerek megint egy rruhaaátáztatóst nyomott. tuti fogyott egy csomót és az utolsó pelenkááában már pisi sincs.
A háziorvos azt mondta tegnap, hogy ez ált. két felvonásban zajlik és a második rosszabb. Sztem Ti is abban vagytok és mi is. A barátnőméknél 7 napig tartott. Próbáld itatni BÁRMIVEL! AMIT ELFOGAD.

Különben épp húslevest főzök, mert apa azt kívánta, kirongyoltam a piacra. Ő is csak fekszik, de legalább már isziik.

Kép
andkata
 
 


szegeny kicsi Adel! Es szegeny Te! 7 nap eleg kegyetelen!De mindjart vege!
Kitartas!
Jo stram vagy hogy nem kaptad el!
Vendég
 


Dittke ez nálunk is így van, néha nem tudom eldönteni, hogy sír vagy nevet!

Kép
Kép
patr
 
 


Köszi Kata!
Sajnálom,hogy nálatok is ilyen FOS a helyzet!
Hát ez tényleg rosszabb mint az elején!
Most alszik 11/2 órája,de meg sem merek mozdulni,fel ne ébredjen!
Akkor még elvileg 3 nap?????????
Adél sem iszik?
Nagyon nyügi?
áronnak tegnap még jó kedve volt,de ma nagyon gáz szegény!
Szerencsére nincs mérlegünk! :cry:

Jobbulást nektek,majd még benézek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Hú, Kata nagyon sajnálom! Jobbulást, nektek is és Amiéknak is!!

Kép
Kép
patr
 
 


sziasztok

ritkán vagyok de azért olvasok.
gyogysimi és puszi a betegeskedöknek

nálunk zajlik az élet,egyszerüen szar és foss
apa kft-je még nem müködik rendesen azzal csak nekem van gondom most épp erdöt veszek vagyis probálkozom

az automon elrobbant a szélvédö menetközben egy hülye kavicstol
holnap ct-re megyünk a naggyal

léna változatlanul nem alszik
de kinn van a szemfog min kettö igy van már három
de most meg jön ahátso rágo fog ki érti ezt

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


sziasztok!

Adélnak nagyon boldog névnapot!

Gergőnek boldog 8-dik hófordulót!

Bencének boldog felediket!

Kike tényleg hasonlít Vercsi a megás csajra! :) Nincs közük egymáshoz?? :D :D

Hú lányok nagyon sajnálom ezt a betegséges időszakot! Mindenkinek jobbulást kívánok! Remélem minél előbb rendben lesz mindenki!

Kép
linda24
 
 


Roni, nektek is kitartás! Látom Léna sem olvassa a szakkönyveket!

Kép
Kép
patr
 
 


Jobbulást minndenkinek.
Megyek a nagyokért.

Kép
dittke
 
 


Ami, Akata: Kitartás, bár tudom, baromi könnyű ezt mondani. A helyetekben már én is nagyon kilennék, az tuti. Tényleg csak sajnálkozni tudok, de nagyon drukkolok, hogy mostmár minél hamarabb helyre jöjjenek a betegecskék!!!

kike, Marcsi: Nagyon szépek a lányok!

dodo: Jó, hogy ti tudtok menni sétálni. Nálunk is csak bolti babakaja megy egyelőre, és bár tényleg nem ez a legolcsóbb megoldás, de ezt legalább megeszi. Én hiába pampucoltam neki itthon, nem nagyon ette, esetleg néha egy kis répát, almát. Ugyanakkor meg úgy vagyok vele, majd amikor már eheti a mi kajáinkat is, akkor kezdek el aggódni, ha azok sem jönnek majd be neki, mert azért amiket most kellene neki készítenem főzelék címszóval, az csak főtt zöldség, nem igazi főzelék. :lol:

Tami: Anna még mindig nyűgi?

Arra gondoltam, én is hozok pár képet kedvcsinálónak. Mégpedig olyanokat válogattam össze, amiken nem a legelőnyösebb oldalát mutatja a gyerekem, vagy éppen valamilyen okból vicces a kép. :)

Íme:

Kép Nicit idézve, nekünk is van lógó damilunk. :)


Kép Rapper vagyok yeeeeeeeeeh!


Kép A sapkámat elfelejtettétek levenni!!!


Kép Höööööööhh?


Kép Jól van már apa, ennyi elég is lesz.


Kép Na ezt csináljátok utánam. :D (Nem tudom, mennyire látszik, hogy 180 fokkal el van fordulva az ágyban, mégis ugyanúgy be van takarva.)
fmarti
 
 


igy nem nagyon tudok jönni mert léna nappal csinálja a fesztivált

és már nem nagyon birom

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 


A válsághelyzettel kapcsolatba. Nálunk hála nem fenyegeti apát hogy nem lesz munkahelye, börtönbe mindig van felvétel! :)

Viszont szolgálati házba lakunk, így nagyon könnyű mert a havi lakbér 3000 forint, és különálló kertes ház, de viszont saját lakásról csak álmodozhatunk. :? Olyan kevés pénz jön be nekünk is havonta, hogy ebből képtelenség lenne törleszteni bármit is. Talán jobb lesz ha visszamegyek majd dolizni, mert így a gyes meg apa fizuja egy kalap sz.ar!

Kép
linda24
 
 


Dittke, ronix: Nektek is sok erőt kívánok! Nem lehet egyszerű a helyzet...

Viki: Nektek nem ugrott meg nagyon a havi törlesztőrészlet?
fmarti
 
 


Márti ugyanolyan plédünk van nekünk is,mint amivel bevan takarva Lea a hordozóba. Ti is kikába vettétek? :)

Kép
linda24
 
 


Linda: Azért 3000 Ft megéri egy ilyen albiért! :wink: Sajnos a mai világban tényleg egyre kevesebb fiatalnak lesz saját lakása...:(
fmarti
 
 


Akata!
Egy hős vagy! Komolyan. és még húslevest is főzöl! Zoli jól járt veled :wink:

Jobbulást!
AMI, NEKTEK IS!

VKata!
Nálatok is eez a helyzet, azért nem nagyon jössz?
Ha igen, jobbulást!

Roni!
Sajnálom. Nem is tudom, hogy bírod. Munka, válalkozás meg egy nyűgös gyerek. le a kalappal!
én negyedennyitől is kipurcannék!

Márti!
Jókat nevettem a képeken. Lea tiszta papája!

Emmusom aludt megint 20 percet (az ma össz. 50 perc)---ennyi a mai adag :(
Mindjárt indul Apa Szegedről, lehet kigurítom Bömbi fenekét az apja elé!
Vendég
 


Igen Linda, kika-ban! :D És Lea nagyon szereti! Vivinek is kedvenc?
fmarti
 
 


Ronix! Kitartás a kfthez, hát mit mondjak, nem a legjobbkor vágtatok bele! :? Lénához szintén! Eléggé furán jönnek a fogai :lol:

Márti! Nagyon jók a képek és tényleg viccesek!

Ami! Akata! Kitartás és jobbulást a babáknak!

Kép
szly27
 
 


Márti!
Vasárnaptól már itt laktok?
hogy álltok a költözéssel, pakolással?

tényleg, Krisztiről tud valaki? Ők is most költöznek a napokban?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?