Új privát üzeneted érkezett!

Hát ez elég durva Niki...Érdekes tesód lehet.

Dodó sajnálom! Külföldiként még nehezebb lehet ilyeneket intézni.

Most már jobban örül a tesóm, egy hét és kezében a fiacskája :)
Olyan jó :)

Kép
andkata
 
 


Vkata, akartam már kérdezni, hogy a sógornődnek tetszettek a ruhák?

Kép
Kép
patr
 
 


Kata, aztán Marciról is kérünk képeket!

Kép
Kép
patr
 
 

 
 

Zsolti barátunk hogy van?
Rég hallottunk Felőle!

Kép
andkata
 
 


Zsolti jól van, csak ma megint csak kézben jó, úgy meg én nem tudok gépelni!
Most éppen a zongoráját akarja a szájába gyömöszölni.
De nem fér be, és ettől hisztis.
Fog még sehol, pedig a nyáltermelésünk elég lenne lassan a medence feltöltéséhez nyáron!

Kép
Kép
patr
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:57-kor.
Vendég
 


Kata, van 62-es is egy csomó, ha kell esetleg!

Kép
Kép
patr
 
 


Kata! De jó! Nagyon drukkolok Julcsiéknak,minden rendben lesz!
Én a 2 csíkos teszt óta rettegtem,hogy nehogy császár legyen és gerincbe szúrjanak,de annyira örülök,hogy ez lett a vége!
Pénteken voltam dr-nél és pont kérdeztem,hogy a következővel indulhatunk e tervezett császárral?
És azt mondta,hogy NEM!!!! Kép

De nyugodjak meg sokkal hamarabb megyünk már a mútőbe mint most!
Tudom,hogy sok embert megvisel ha nem szülhet természetesen,remélem Julcsit nem fogja!
Szóval én nagyon szeretnék tervezett császárral szülni,és igaza van Taminak sokszor sokkal jobb megoldás a császár!
Jó nagy baba lesz!

:wink: :wink:

Nagyon-nagyon drukkolok!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Tettem fel én is kisebb ruhákat!

Kata, még neked akartam írni az apa hogy van a testvérével kérdésre...
Ők azért vannak jól meg mert apát nem sok minden érdekli.Őt azt se érdekli ha hátba támadják, mert lepereg róla.Így ritkán kerül konfliktusba akárkivel.

nicike
 
 


sziasztok csajok!

Csak gyors bekukkantás, minden oké, csak kicsit el vagyok havazva.... :? Remélem, este tudok jönni!

Annyit láttam csak, hogy Julcsinak császár lesz!


Ne aggódj, hamarosan ANYUKA leszel, és a karodban tarthatod az egészséges nem is pici(!) kisfiadat! Csak ez az egy számít!!!!

Drukkolok nagyon, hogy minden simán menjen! :wink:
Vendég
 


Ami, érdekes,mért mondta h nem?
Én is kérdeztem a dokim, h akkor a következő is császár lesz-e és azt mondta ez az én döntésem.Lehet programozott császár is és megpróbálhatok szülni is.
Szégyellem kicsit magam de a császárt választom majd :oops:

nicike
 
 


Sziasztok!

Kata!
A tápot csak pár napig fogadta el, azóta megint ellenség a cumisüveg. Se táp, se víz.
Apa a diákhitel elcseszése (pár évig még az évi kamatot sem fedezte a törlesztésem, így néhány tízezer forinttal nőtt a tőkerészem) miatt leírt engem, pedig többek közt azért vett el engem, mert nem ismert hozzám hasonlóan intelligens lányt :oops:
elég rossz lehetett a felhozatal :P


tesódnak megy a drukk!
És a császárho annyit: én irtóra megszenvedtem a szülést, rémálmaim vannak azóta is, és előre rettegek a következőtől, nekem -és ez irtó ciki talán- megfordult már a fejemben, hogy császárt kérek.

Szóval a lényeg, a baba jól legyen.
(Én Emmát is sajnálom, ő is 17 órát jött ki, alig tágultam, 4 órán át oxitocin, stb.)

Szóval Julcsi, lehet, jobb is így, mint órákat szenvedni és utána mégis császár esetleg.

A :( kárhogy is, én nagyon drukkolok.

Dodó!
Ez a bürokrácia! :twisted:

megyek, mert lánykám üvölt!!!

úúúúúúgy unatkozik

(ja és képzeljétek, ha nem kér többet enni, akkor rázza a fejét, hogy nem----olyan okos, nem? :lol: )
Vendég
 


Orsi!
Lizy ha nem kér, akkor köp egyet! :?

d.dodó
 
 


Órák óta havazik,ahogy olvasom az időjárás előrejelzést már másodfokú a riasztás,éjfélig 10centis lehet,és holnap is egész nap havat mond.
De a gyerekek előre örülnek hogy holnap szánkóval viszi Apa őket oviba :D

Ismeretlenül bár,de Julcsinak megy a nagy drukk!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Orsikám, ne izgulj a diákhitel nálunk is örök téma. Hogy miért kellett felvenni, sokkal több pénzt fizetünk vissza stb, pedig csak 3 félév volt.
(Az, hogy neki meg volt egy felbontott tanulmányi szerződése, egymillába jött ki nekünk, no comment- sose mondanám neki, az is igaz így van még egy diplomája )
Sajnálom a cumisüveg dolgot, de jó hogy különben meg ilyen okos :wink: Hát hiába, két intelligens szülővel. 8)

Egyébként együttérzek rosszevő gyerekek szüleivel, főleg Titával. Én két napja ismerem, hogy milyen a nem. Sír, küszködik, köpi ki. Borzasztó, hogy nem fogad el semmit, pedig nekünk azért valamennyi anyatejcsi legurul, az azért kapaszkodó. Minden nap átélni, hogy a gyerek visszautasítja a kaját, borzasztó lehet.

Kép
andkata
 
 


kööööööösssssszzzzzzziiiiii csajok, Julcsi nevénben is! Jó hogy ide tartozhatok/ tunk. :):):)

Kép
andkata
 
 


kike!
Aztaaaaa! Nem semmi lehet! Kérünk képet!

d.dodó
 
 


Kép

Éppen a Bőrönd Ödönt tanulja a Zsuzsi, már zsong az agyam!

Kép
Kép
patr
 
 


Nici! Az én dokim sajna nagyon a természetes szülés híve,de azt mondta induljunk epidurállal!
Hát én szülés után azt mondtam,hogy ha mégegyszer szülök addig megyek amíg olyan orvost nem találok aki azt mondja,hogy pl. 06.15. 8:00 császár! :wink:
Meglátjuk,még van egy kis időm gondolkodni rajta! Kép
De ha itt sorban elindul majd a pocakosodás én is előbb szeretnék tuti!
Olyan jó lenne azt is így veletek végig csinálni! :wink:

Kike4 Én is akarom,hogy essen a hó!!!!!!!
Nálatok mindig esik,olyan jó lehet! :wink:

Ma Áron sem nagyon hammol!

Eddig:
8:30:150 táp
11:30:200 főzi
16:45 160 gyümi
kb. 200 tea
és még este fog kb.120 tápot
du. a gyümölcsnél úgy összeszorította a szájá pedig akkor már 5 órája nem evett!
Ja! És azért du. volt még egy büdi fosti!

Kép


Kép
ibm
 
 


Zsoltinak azok a gyönyörű szemek!

d.dodó
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:58-kor.
Vendég
 


okés Csajok,a ti kedvetekért kimegyek,és csinálok egy képet,vakuval úgyis látszik,aztán majd reggel is,meglátjuk mennyit nől :lol:

De szép Zsoltika! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 20:58-kor.
Vendég
 


még most is szakad

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Gyertek hógolyózni :D :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nos, megérkeztem! :wink:

apa most ment el focizni... :evil: elvitte Laurát is. :( egyedül vagyok, Emmával, de ő meg alszik. :roll: A vasalni valóm pedig kajánul vigyorog rám, hogy ebből ma sem lesz semmi... :shock:

Próbáltam visszaolvasni, de nem sok minden maradt... hiába, a kilóimmal együtt a kismamaagy is megvan még... :?

Mindenkit, akinek nehéz volt a gyermekkora őszintén sajnálom, és mélyen együtt érzek. Sajnos nekünk sem volt egyszerű, de mindig azt mondom, a nagymamám egy angyal volt, a papival együtt, nekik köszönhetem, hogy ilyen ember lettem!
szerencsére együtt éltek anyumékkal, és mindig hozzájuk szaladtunk.

Ma anyumnál voltunk, most szedi a bogyóit, így egy kicsit jobb. Ma van apum szülinapja. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Voltam nála a temetőben. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
64 éves lenne. 4 éve nincs velünk.

Emma ma is angyalka volt, most becsaffintott 150 tápot, és alszik. 9- körül fürdetem.
Vendég
 


Hát Domi nem tudom mennyire mondható jó vagy rossz evőnek,délelőtt eszik 9 körül gyümit,délután 1 körül tejpépet,sűrűn,bár fél adagot csinálok csak neki,mint ami a dobozon van,vagyis két kanállal,és 70-80 ml vízzel,és 5 körül ismét tejpép,van hogy annyira éhes hogy utána még megeszik egy adag gyümit,és hamik után kap cicit egyébként nem eszik sokat.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú.................. Kike!

De jó nektek!!!!

Itt egész nap az eső esik! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Hja, és voltam a gyermekorvosnál, Emma 1 éves koráig fog HA tápot enni, most írt fel nekünk tejpépet is, azt is HA-t.
Azt mondta, semmiképp ne adjak neki sima boltit. :roll:
Vendég
 


Hát előjöttem!

Köszi a hiányolást, nagyon jól esett!

Nem olvastam vissza, nem tudtam, csak felületesen!
Apa most ment el éjszakára, Viki alszik, de bármelyik pillanatban ébredhet!

Tegnap Miskolcon voltunk, vásárolni, meg mittomén, utána anyáékhoz mentünk, este meg már nem volt idegeztem semmihez, lefeküdtem aludni.
Ma meg de. sétáltunk, du. meg takarítás, vasalás, főzés, most értem csak ide.

A derekam annyira fáj, hogy alig bírom Vikit felemelni! Meg fog jönni, meg sztem megerőltettem a hülye felülésekkel. Ramaty egy derekam van, tudhatnám...Na mindegy, remélem elmúlik, mert a két combomba sugárzik ki és nagyon rossz!

Mütyi jól van, tegnap éjszaka olyat aludt! Este 10-től reggel fél 8-ig!! Egyszer ébredt, felsírt, megvigasztaltam és visszaaludt. Aztán hason gügyögött, megfordítottam és megint visszaaludt. Fél 8-kor meg végleg felkelt!

Na eljött a pillanat, felébredt. Majd jövök...

sz.andi
 
 


Marcsi:nagyon sajnálom Apukádat :cry:

Annak viszont örülök hogy Anyukád szedi a gyógyszereit! :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Andi:sajnálom a ramaty derekad!
Vigyázz magadra!És jobbulást!

Nekem szinte állandóan a gerincem fáj,de már úgymond hozzászoktam,mert muszáj :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Talán visszaalszik...

Szóval ezért nem voltam, de nagyon aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok!!!

Julcsi!! Én nagyon sok erőt kívánok, tényleg gondolj arra, hogy egy hét múlva már a kezedben lesz Marci, és magadhoz ölelheted. Ezt a pár pocakos napot pedig élvezd ki, ahogy csak lehet!!!Csináljatok sok képet, később nagyon jó lesz nézegetni az utolsó napok pocakfotóit!!! (Én sajnos annyira nem szeretem, ha fényképeznek, hogy nincs is :((( ) Pedig de jó lett volna így utólag!!
A császár miatt meg ne bánkódj, majd a köv. babát simán szülöd!
Én ezzel nyugtatom magam. Még a mai napig is olyan szívfájdalom, hogy nem úgy sikerült. Sokszor jut eszembe, hogy miért nem bírtam még tovább, miért mentem bele...Pedig tudom, hogy Viki miatt szükség volt rá. Na mindegy, a lényeg, hogy kitartás!!!

Zsoltika még mindig nagyon szép!!! :oops: :oops:

Niki!! Azért tényleg nem szép a tesódtól, de örülök, hogy így fogod fel és nem emészted magad rajta!!!

Annyira örülök, hogy jobban vannak a gyerekek!! Szerencsére pár nap alatt átment rajtuk, de az ügyes anyucikák vigyáztak nagyon a babákra!!

Ha az ember nem ér rá jönni pár napig, vagy csak 1 napig, teljesen elvesztik a fonalat. Ez nem a Barátok K., hogy ha 1 hónapot kihagyok, akkor is tudom, hogy kivel mi van...

Nagyjából ennyi ragadt meg abból a felületes olvasásból. Bár 1-2 oldal ki is maradt! Bocsánat, hogy csak ennyi!!

sz.andi
 
 


Marcsi mért kell 1 éves koráig Ha-t ennie Emmusnak?

Andi jó hogy jöttél.Vigyázz ám magdra,fene a csőröd :lol:

Kike, szuper a hó!

nicike
 
 


Niki! Neked nagyon tetszik ez a Fene a csőröd duma :lol: :lol: :lol: Nem baj, szerintem is jó. Ezt az egyik haverunk szokta mondani, főleg ha részeg. Akkor annyira hadar de úgy, hogy közben van olyan betű, amit hosszan elnyújt. Ezt nem nagyon tudom leírni, hallani kéne.
Kb. így mondja: Fene a cs(ezt tök gyorsan)őőőőőőőőőőőőőröd.
Ez kb. annyit jelent, hogy fene a pofád, kicsit irigykedős, kicsit gúnyos, de jóindulatú duma.

na ezt aztán elmagyaráztam :lol: :lol: :lol:

Nekünk is azt mondta a dokinéni, hogy 1 éves koráig menyjen a HA. Hát akkor menyjen..nekem mindegy!

sz.andi
 
 


oké, de mért? Én is adnám neki de már az 1 est írta fel.
Mi a különbség? csak annyi h nem lesz allergiás ha hajlamos rá?
Vagy miben jobb még?

nicike
 
 


Mancsi, Márti, Brúnóanyuka, Zsuzska!Kérhetnélek, Titeket, hogy küldjetek képet a picúrokkról? Betenném Őket az oldalra a "babák" linkbe..Köszi :oops:

sz.andi
 
 


Nekünk a 2-est írta fel, 6 hónapos kor után írják a 2-est! Nagyobb a tápértéke, azért váltanak a 2-re.
Igen, hogy ne jöjjön ki az allergia, kevesebb legyen az esélye. De adtam én már nem HA-s tápszert is. De jobb így, hogy azt adom, amit tud a dokinéni.

sz.andi
 
 


Hűű, de sokszor írtam, hogy 2-es :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Andi!

Mi sem vagyunk fenn, küldhetek képet én is priviben?
Vendég
 


Húú, de ciki!! Orsi, ne haragudj!! Rád is gondoltam!!! Bocsi :oops: :oops: :oops: Persze, küldheted máris felrakom!!akkor még egy szül. időt és súlyt is légyszi!

sz.andi
 
 


andkata megkérdezhetem hogy ez a diákhitel hogy működik? Érdemes felvenni? Apa elakar menni most fősuliba, de diákhitelt kéne felvennünk. Van valami hátránya? Utánna olvastunk, de itt hogy írkáljátok, hogy nem olyan jó, azért gondolotam hogy megkérdezem ha nem baj.

Kép
linda24
 
 


A vizet meddig kell forralni a babáknak??

sz.andi
 
 


Nagyon köszönöm Lányok, olyan kedvesek vagytok!!!! :D Pedig ez nem is az én fórumom. :oops: Elfogadom, amit az orvosom mond, biztosan így lesz a legjobb. Tesó is egyetért vele, Ő pedig végigcsinált már egy nagyon nehéz szülést. Egy hét múlva pedig lesz egy kicsi Babánk (vagy Óriásbébink :D)!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Andi!
Én úgy hallottam kb 6 hónapig, addig kell vasalni is minden cuccukat.
Mondjuk én bébivizet adok, de azt nem forralom, így egyszerűbb.

HA mánia van a háziorvosok részéről, tény, hogyalapvetően azért jobb valamivel, ugyhogy jó ha azt adtok.

Diákhitel. Hát sokat nem tudok róla. Téhy hogy vmennyit felveszel és kb 11%-os kamattal fizeted vissza, ami azért elég durva ( ennyit semmilyen bankbetét nem kamatozik...).

Kép
andkata
 
 


helló Tesó!!! 8)

Kép
andkata
 
 


Orsi beszéltél apával?

Kép
andkata
 
 


kike!
Nagyon jó a hó!

Lizy alszik! Nem is meséltem, hogy az első estélye lesz egyedül a szobában. Kíváncsi leszek hogy bírja, és mi hogy bírjuk. Mondjuk ennek egyik oka az is, hogy a gumiágy, amin bent aludtunk nála, tönkrement....reggelre iszonyat leereszt. De a lukat nem találtuk még meg rajta! Szóval mi visszaköltöztünk a szobánkba. Max ha nagyon gázos lesz, akkor kénytelenek leszünk átvinni az ágyunkat még egy időre!

sz.andi!
Jó hogy jöttél!

d.dodó
 
 


Julcsi!! Még annyi, hogy egyszer az egyik szülész doki itt Barcikán tanácsolta az egyik óriásbébi apukájának, hogy a fiúcskának a hazamenős cucca inkább öltöny legyen!! Nektek is ezt tanácsolom!! :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


hali lányok!

hoztam nektek képeket. kicsit sok lesz :D


fini tea:
Kép
Kép


megyek anya után:
Kép
Kép

fini ez a cékla: köszi zsuzsa :)
Kép

pancsi:
Kép
Kép

micimackó és a mézescsupor ;)
Kép
Kép


bocsi hogy nem reagálok senkinek. még vissza se olvastam :oops:

Kép

Kép
timi1982
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?