Új privát üzeneted érkezett!

Zsiby
Na akkor most eltudom képzelni ,hogy mekkorát aludtál :D
Én a BMC-ba jártam majd 1.5 évet!
Egész nap öklendezem ,de nem volt még róka....viszont második napja fekszem ,mert még mindig görcsölgetek :(
Alig várom már holnap legyen!!!!!!!
Nem értem ,hogy kit mi alapján küldenek el pszichológushoz?!?!
És mi pl miért nem voltunk?!
Na mind1 :D Nem mintha hiányozna :D

Tocsa
Hogy vagy ?
Ne idegeskedj...minden okés lesz!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Remélem ,hogy a mostani laptetőt ha már sikerült sajnos kisajátítanom akkor holnapra szerencsét fog hozni a genetikai vizsgálaton :roll: :oops:

Kép
noki&potyi
 
 


Noki, minden okés lesz, nyugi! :lol:
bocsi Mindenkitől, aki számára a következő kérdések egyértelműek...de erre a genetikai uh-ra miért is van szükség? ez kötelező egyébként? vagy csak ajánlott? tényleg bocsi, ha nagyon hülyeségeket kérdeztem... :roll:

egyszer én is voltam ám laptetőn, húúúúúúúúúú nagyon izgi.. :lol:
fáncsi
 
 

 
 

A genetika vizsgálatot azt ajánlani szokták,hogy csináltassák meg,de nem kötelező!
Mivel van ilyenre lehetőség és biztosra megtudja ilyenkor az ember ,hogy egészséges lesz a babája....ezért szerintem érdemes megcsináltatni!
Ha ne adja Isten genetikai probléma van akkor jobb most tenni érte, ellene mint ha születésénél derülne ki.
Az Istenhegyi klinikán nagyon profi orvosok vannak , de sajna ez is magánklinika és itt sincs semmi ingyen :cry:
Vannak helyek ahol ez a vizsgálat ingyenes, viszont azt hiszem 1 vagy 2hetet kell várni az eredményre és mint tudjuk a kórházakba nem erősségük a precíz munka.....jól összecsapják aztán meg mehetsz amniocentézis vizsgálatra(méhlepényből vesznek mintát és vetélést is okozhat.....bár kis százalékba,de akkor is Én csak akkor csináltatnám meg ha az Istenhegyin javasolnák csak)
Itt megvan minden 2óra alatt és vagy 4 képet és egy 10perces DVD felvételt is kapunk a piciről :D
Na mondjuk mindez 28eFt :roll: :cry:
Erre mondják,hogy valamit valamiért.......Mi biztosra akartunk menni és ezért döntöttünk úgy,hogy megcsináltatjuk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.01.27 17:46-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Remélem jót jelent ,de képzeljétek a másik topikon is laptetős lettem :D
Holnap közölnék velünk ,hogy két babánk van :D
Szerintem hanyatt is esnék :D:D:D
Na,de ez csak vicc volt :D

Kép
noki&potyi
 
 


köszi, Noki! most már majdnem mindent értek. :shock:
fáncsi
 
 


Nem írtam le érthetően :roll: :oops: :oops: :oops:

Kép
noki&potyi
 
 


Noki melyik orvoshoz mentek a genetikai vizsgálatra? Ne izgulj, minden rendben lesz!!!!!!!!!! Én arra leszek kíváncsi, hogy ott mondanak majd vmit a baba nemére vonatkozólag. Egyik barátnőm ott tudta meg, hogy két fia lesz. :D Ti szeretnétek előre tudni?

Kép
Kép
zsiby
 
 


dededede érthető volt minden Noki! :lol:

köszi :lol: :lol: :lol:

drukkkkkkkkk :lol: :lol: :lol:
fáncsi
 
 


Fáncsi
Akkor megnyugodtam ha érthetően sikerült leírnom :D
Már kezdtem megijedni,hogy elbénáztam :oops: :roll:
Köszi a drukkot eltettem holnapra :D
Zsiby
Dr Hajdú Krisztinához megyünk!
Az összes ismerősöm aki az Istenhegyin volt már ilyen vizsgálaton azok csak őt ajánlották!
Bár mindenki nagyon profi ott,de állítólag ő a legjobb ezekben a vizsgálatokban!
Ha holnap azt mondanák ,hogy minden a legnagyobb rendben van Bébikével és még a nemét a is megmondanák :D
Na,de nem vagyok telhetetlen...elég ha csak annyit mondanak ,hogy makk egészséges a Baba!!! :wink: :lol: :oops:
Amúgy Én azok táborába tartozom aki szeretné tudni a nemét!!!
Olyan jó lenne már azt mondani neki,hogy kicsi fiam vagy lányom jó lenne ha anya tudna egy kicsivel többet és változatosabban enni mint most és jó lenne ha hagynád is :D
Most ugyan ezt mondom csak annyi különbséggel,hogy Bébikének szólítom :D:D:D

Kép
noki&potyi
 
 


TOCSA
Nagyon nagyon drukkolok Neked holnapra!!!
Szeretném ha délutánra Te is a jó hírt közölnéd velünk!!!
Már éppen néztem ,hogy mennyire nagyon illik a neved mellé a piros szívecske.....:D:D:D
Így fog állni a kezem egészen holnap délutánig értetek!!!
KépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
noki&potyi
 
 


Nagyon köszönöm a drukkokat. Holnap jelentkezni fogok, ha hazaértünk! :D
tocsa
 
 


Sziasztok!

Noki!
Dr. Hajdú Krisztina tényleg a leggjobb!!!Nagyon jó szeme van,a legapróbb eltérést is kiszűri uh-n!
A 12 hetes genetikán nekünk is ő mondta meg a kisfiamat,a kiscsaj majd csak a 16 hetesen mutatta meg magát. :D Akkor került fel a hab a tortámra. :D
Mondjuk a fiúkat hamarabb látják. :P

Tocsa!
Remélem sikerült.....

Ági
pálgi
 
 


Tocsa nagyon-nagyon-nagyon drukkolok Neked! Sokat gondolok Rád, és szorítok a holnapi napért!

Noki én is azt hallottam, hogy Dr. Hajdú Krisztina a legjobb. Neked is nagyon drukkolok!!!!

Jó éjszakát lányok!
zsiby
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Tocsa!

Nagyon-nagyon drukkolok Neked,veled vagyok,fogom a mancsódat!!
Ma egész nap rád gondolok!!
Kívánom,hogy teljesüljön a vágyad és meglegyen a szüki napi ajándék!!


Sok pussz!
Andy
bandy27
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek szép napot, vigyázzatok ebben a gusztustalan időben!!!!

Tocsa, reggel korán felkeltem, és drukkolok Neked. Most már biztos túl vagy a vérvételen, és ha Neked is háromkor kell telefonálnod, akkor már csak négy óra. Addig is szorítok Neked NAGYON!!!!!!!!!!!!
zsiby
 
 


Noki Neked is megy a drukk, írj légyszi amint hazaérsz! Kíváncsi vagyok nagyon, hogy mit mondtak Neked!
zsiby
 
 


Sziasztok
Megérkeztem és minden a legnagyobb rendben van Bébikénkkel :D:D:D
Annyira izgultam ,hogy azt elmondani nem is tudom.....
Nemsokára megy a Párom dolgozni és akkor jövök és minden részletesen leírok Nektek!
Sőt még teszel fel képet is.....látnotok kell,hogy mennyire gyönyörű ez a gyerek!
Mindjárt sírva is fakadok annyira Boldog vagyok!!!!

Tocsa
Nagyon sokat gondoltam ma rád!!!
Páromnak is mondtam ,hogy mész ma tesztelni és ,hogy érted is kell most drukkolnunk nem csak magunk miatt :D
Remélem ,hogy jó híreket kapsz és azt a két tesztet meg ketté is töröd és jól kidobod a szemetesbe!!!!!!!!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


sziasztok!

Noki, nagyon örülök, hogy minden ok Veletek! ez szuper jó hír! :lol: kíváncsi vagyok már az élménybeszámolóra... :)

Tocsa, már nagyon várom a jelentkezésedet!

További szép napot!

fáncsi :lol:
fáncsi
 
 


Noki ez szuper. Már alig várom, hogy elmond a részleteket!

Lányok, ki megy pénteken C-be?
zsiby
 
 


Sziasztok
Itt vagyok már,csak telefonáltam na meg a képeket próbáltam láthatóvá tenni ugyanis TV-ről fényképeztem le!
Nagyon paráztam már tegnap este is,de azt hiszem ezzel nem mondtam újat senkinek :D
Megérkeztünk a klinikára.......elsők voltunk....Én megrohamoztam a mosdót(pisiltem) és amikor kijöttem elkezdett a recepciós jajgatni ,hogy miért mentem el a mosdóba....nem szabad ,mert teli hólyaggal kell csinálni az UH-t!!!
Na ezt Én nem tudtam,de ki sem bírtam volna amúgy az UH végéig :D
Aztán egyből mehettem is vérvételre és nemsokkal később hívtak is UH-ra.
Dr Hajdú Krisztinán meglepődtem ,mert nem ilyen hölgyikét képzeltem el és ledöbbentem amikor bemutatkozott és rájöttem,hogy ő a doktornő :D
Nagyon aranyos kedves hölgyike amúgy csak a külső alapján még azt sem nézném ki belőle ,hogy orvos!!!
Na nem mintha bárkit is lenéznék,de aki látta és ismeri őt az tudja,hogy mire gondolok most.....remélem!
Amint kiderült a placenta hátsó falon méhfalat fedi...tehát tuti császáros leszek ha az ott marad,de így is úgy is az leszek....ugyanis többször műtötték már a petefészkemet és a méhemet is!

Na és akkor a Bébiről egy két sztárfotó :D

Itt cumikázza az ujjacskáját :D
Kép

Annyi gondja van ,hogy már most fogja a fejét :D
Kép

Egy kis pózolós kép.....a lába látható rajta combcsonttól lábfejig :D
Kép

És egy 4D-s kép amin nem látni sajna a nemét :D
Kép

Remélem látjátok rendesen Bébikét?
Puszi Mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Noki
Csudaszép a kisbabád!!!! :D Gratulálok hozzá....

Tocsa
Várom én is a híreket...

Én tegnap voltam a C-ben. Minden rendben van. Március elején újabb műtét és a jó hír hogy utána próbálkozhatunk kb. 3 hónapig természetes úton, és ha nem jön össze csak utána jön a lombik.
Én ennek nagyon örültem ,mert azért jobb lenne ha a lombikos dolgokat nem kéne végigcsinálni. Szóval reménykedem....
bobcsike
 
 


Köszi Bobcsike :D
Jaj,de jó ,hogy már lehet tudni a műtét idejét!!!!
Amúgy Nekem is azt mondta Vdoki ,hogy próbálkozzunk 3hónapig természetes úton műtét után,de a Párommal úgy döntöttünk ,hogy karácsonyi ajándéknak Bébit kértünk a Jézuskétól :D
Viszont már a Mikulás hozta is :D
Mi ezért nem is próbálkoztunk,de remélem ,hogy Neketek már első alkalommal össze is jön!!!
Tiszta szívből kívánom!!!

Puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Ez a kép lemaradt..itt látszik a füle is és az orra is...na meg a keze ,hogy a fején van :D
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Noki csuda klasszak a képek! Nagyon édes a bébitek. :D

Bobcsike megkérdezhetem, hogy Neked milyen műtéted lesz? :oops:
zsiby
 
 


Tocsa
Nagyon várom már a fejleményeket!
Kérlek írj,mert már 5percenként frissítem az oldalt és nézem,hogy mikor írsz!!!!!!!!!

Puszi

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Böbe!

Örülök neki,hogy jelentkeztél és minden a legnagyobb rendben veled!
Sokat gondoltam rád!!

Fáncsi!

Utólag is nagyon-nagyon boldog szülinapot és kívánom,hogy minden vágyad teljesüljön az életben!!! :D :D :D :D

Zsiby!

Ahogy láttam Noki babájának a képét,az jutott eszembe,hamarosan Te is fölrakhatod a kis Zsiby babát!!
Mert úgye róla is lesznek exluziv képek??

Noki!

Néztük itthon a képeket és egyszerűen nem tudunk betelni tőle!!
Könny szökött a szemünkbe...reméljük hamarosan Nekünk is ilyen látványba lesz részünk!!
Ha nem gond,mi is osztozunk az örömötökben!!

Tocsa!

Már holt ideg vagyok!!
Annyira izgulok érted és nagyon sokat gondolok Rád!!!


Mindenki vigyázzon magára!!!

Sok-sok pussz Nektek!!
bandy27
 
 


TOCSA!!!!!

Kérlek, legyél jólányka és írjál nekünk, én is folyton belépek, hogy lássalak itt!!!! Látod mennyien várunk????? Nem hagyhatsz cserben minket a hírekkel!!!!!!! Kérlek gyere és írj egy magas hcg-t!!! Pusszz: Jólányka[/img][/quote]
jolanyka
 
 


Noki!!!! Nagyon édes a kisbabátok :D :D és nagyon örülök, hogy H.drnő csak jókat mondott nektek!!! Lassan jön a szebbik része, mert ha elmúlik a rókázás, már csak a szép dolgok maradnak!!! :wink: Köszi a képeket!!

Zsiby, te hogy vagy???? Milyen újdonsült kismaminak lenni??? :D
jolanyka
 
 


Szia Jólányka!

Megharagudnál,ha írnék egy privit??
Nem bizti,hogy ma...lehet csak holnap reggel.
Pussz Neked!

Andy
bandy27
 
 


Bandy, dehogy haragudnék, én is írtam már privit Huginak, aki türelmesen válaszolgat a kérdéseimre, igaz ígérem, már nem zavarom többet a mostani témámmal!!!

Szóval írj csak nyugodtan, kíváncsi vagyok.....mint most Tocsára...TOCSA? HOL VAGY????
jolanyka
 
 


Sziasztok Lányok,

Borzasztóan jól esik, hogy belépek a fórumra és azt látom, hogy ennyien izgultok miattam. :D Őszintén szólva, nagyon sokat gondolkoztam rajta, hogy mit tegyek, megosszam-e veletek vagy sem? Csupa remény, optimizmus és derű ez a topik és én sajnos nem tudok jó hírrel szolgálni. Sajnos mindig kell, hogy legyen valaki, akinek nem sikerül. Most mi vagyunk azok. :cry: Mindemellett, a körülményekhez képest jól vagyunk. Mivel éreztem, hogy ez most nem jött össze, kértem mára időpontot Vereczkey dokitól és átbeszéltük a "hogyan tovább"-ot még délelőtt, mielőtt meg lett volna a hivatalos eredmény.

Persze, úgy beszéltünk róla, hogy HA nem sikerült, akkor mi lehet. Levontuk a következtetéseket (pl. hogy egy következő lombinál más protokollt alkalmazunk, amivel kisebb az esély, de nálam bejöhet, mivel nagyon jól reagálok a stimura).

Lesz jövő héten inzulin rezisztencia vizsgálatom és a PCO szerű petefészek miatt a ciszták megműtésére gondoltam, de kiderült, a lombik leszívás során a cisztákat is kilyukasztották, tehát azok már nincsenek. Mindegy, én szeretnék egy laparoszkópiás vizsgálatot. Vállalom az altatást és a műtétet. Szeretnék biztos lenni abban, hogy nincs odabent semmi, ami így most nem látszik. Állítólag nyugaton, ez az alapkivizsgálás része, csak nálunk nem fektetnek rá hangsúlyt, mert nincs szakember és eszköz.

Utána lombik. Akár 2 hónap múlva is. :D Mivel ez egy magánintézmény, nincs 3 hónap megkötés, de min. 1 hónapot várni kell, hogy megnyugodjon a szervezetem.

Rákérdeztem arra, hogy én mivel tudom a peteérést pozitív irányba befolyásolni, de nincs semmi különös: nem kell lúgosító diétát tartanom, elég egy normál egészséges étrend.

Gyógyteák: V. doki szerint a gyógyteáknak nincs egyértelműen bizonyított hatásuk. Vagy kevés az ilyen, és ha van, akkor meg a mellékhatások nem ismeretesek. Sima zöld teát és halolaj kapszulát ajánlott az omega 3 zsírsavak miatt (sejt tisztítás vagy mifene céljából), sport, sok séta, levegőn lenni, magyarul egészségesen élni. Meg azt enni, inni, amiben hiszünk. Ő hisz a hit erejében.

Nagyon sokat beszélgettünk, tényleg, nem is tudom, mennyi idő lehetett, de iszonyúan jól esett, hogy úgy éreztem, ha most még száz kérdésem lenne, akkor százra válaszolna türelmesen és nem rohan sehová. Hihetetlen megnyugtató a stílusa és amiket mond. Kijöttünk és még Márti is külön behívott, hogy beszélgessünk, aztán Dóri, Juli is érdeklődtek. Hihetetlen ez a törődés és borzasztó jól esik. Erika csak azért nem érdeklődött, mert nem volt ott. :D

Ezután elmentem TAJ kártyát cseréltetni, mert már lassan 3 éve megváltozott a nevem és még a régi volt. Bevásároltunk és moziztunk egyet. Fél4 körül lett vége az előadásnak, és hívtuk a Ciris-t, persze nem lepődtünk meg a negatív eredményen.

Ja, majd' elfelejtettem, reggelre már volt valami mensi szerűség is, ami aztán egész nap nem, majd, amikor a moziból kijöttünk, láttam, hogy valami megint volt, de még nem mensi. Lassan ideér, úgy érzem. Kutya egy éjszakám lesz, vazze... :evil:

A lényeg, végül azért döntöttem úgy, hogy megírom a sikertelenséget is, mert ilyen is van, sajnos. És mi itt szerintem, nem akarjuk a homokba dugni a fejünket. Szembenézünk a problémákkal is és nem adjuk fel. Mi már most tudjuk a férjemmel, hogyan tovább. Most még, ha a sikertelen lombikra gondolok, sírhatnékom van, de ha a jövőbeli terveinkre, akkor lelkes leszek és látom a fényt az alagút végén. Szóval Csajok, FELÁLLUNK, MEGRÁZZUK MAGUNKAT ÉS MEGYÜNK TOVÁBB ELŐRE, HOGY MINÉL HAMARAB ELÉRJÜK A CÉLUNKAT!!!

Na ezt most elküldöm, hogy ne izguljatok tovább, aztán még reagálok rátok később.
tocsa
 
 


Kedves Mindenki és leginkább Tocsa,

Én is gondolkodtam írjak-e és ha igen mit tudnék Neked mondani. De Te elmondtad a lényeget és tartsd magad ehhez : Felállunk , megrázzuk magunkat és megyünk előre ! Még mielőtt elfelejtenéd ragaszd ki otthon az összes tükörre és a hűtőre, hogy nem adod fel. Nem szabad feladni.
Én azt hittem októberben beültetésem lesz, ha akkor lett volna már talán genetikai ultrahangra kellett volna mennem. Október 17. óta a kis pöttyöcskéink a fagyasztóban vannak, de nem félek, türelmes vagyok és várom, hogy végre "hazahozhassuk "őket.
Novemberben a túlstimu miatt nem lehetett beültetni, decemberben meg nem volt labor amikorra esett volna a beültetés. Akkor nagyon el voltam keseredve, de most már nem, pedig a ciklusom 48 napja van és most meg a mensim késése miatt nem tudunk menni. Hát ennyi.
Nem szabad feladni, csak hinni kell, ebben megint Vereczkey doktornak van igaza. Szeressétek egymást a pároddal és megkapjátok amit szeretnétek. Van aki gyorsan megkapja, van aki lassabban, de az eredmény ugyanaz.

Noki gyönyörű a Babócád. Remélem rengeteg örömötök lesz benne.
Sziasztok
kockaspled
 
 


Tocsa, először is nagyon- nagyon szomorú lettem a rossz hír miatt, de ugyanakkor örülök és csodállak azért, hogy már az erdemény napján így álltok a folytatáshoz, ami fantasztikus erőről, összetartásról és egy nagyon erős emberkéről szól!! Le a kalappal és példaértékű mindez, nem nagyon tudok olyanról, aki a rossz hír napján már észszerűen tervez, és megy tovább!!! Ezért szívből gratulálok a hozzáállásodhoz,és kívánom, hogy ez meghozza a későbbi skert.Sok erőt és kitartást hozzá!!!!!!!!!!!
A feltáró lapar nagyon jó ötlet, hátha van bármi ami akadályozza a beágyazódást. Még immun-genetika-véralvadás vizsgálat (ha nem volt) is hozhat új információt és az inzulin is!!!! Csak csodállak és példát veszek a hozzáállásodról!!! Sok puszi és együttérző ölelés!!! És te vagy az igazán jólányka!!!!
jolanyka
 
 


Drága Tocsa
Nagyon elkeseredtem amikor olvastam ,hogy nem sikerült a lombik :(
Kimondhatatlanul sajnálom!!
Én nagyon hittem abba,hogy ma jó hírekkel fogsz jönni,de örülök,hogy nem adod fel!
Ez a legjobb amit ilyenkor tehetsz!!!
Én nem tudtam aznap ilyeneket mondani amikor kiderült ,hogy nem sikerült a lombik....azaz,hogy elment a baba és angyalka lett belőle!
Nekem kellett 1-2 hét ,hogy lelkileg rendbe jöjjek és azt is csak úgy sikerült,hogy egy kedves ismerősöm felhívott és ajánlotta a Cirist!
Na akkor tértem magamhoz és akkor láttam az alagút végét,hogy van kiút!!!!
Vereczkey doktor egy nagyon jó orvos és ezt mondanom sem kell!
Én nagyon hittem benne és hinni is fogok!
Amúgy amikor csinálták Nekem a laparoszkópos műtétet csak akkor derült ki ,hogy endóm van.....ezt semmilyen vizsgálattal nem lehet látni csak akkor ha "felnyitnak".
Lehet nem rossz gondolat ,hogy megcsináltasd,mert lehet Neked is pont ez okozza az akadályt a bébi megtapadásában?!

Ez nagyon tetszik és imádom ,hogy ilyen vagy amilyen vagy!!!!
Kitartó és erős!!!
Felállunk , megrázzuk magunkat és megyünk előre!!!

Kockáspléd
Neked is a legjobbakat kívánom és Téged is tisztellek amiért vidáman és életerősen vársz a "Te napodra"!!!
Te is nagyon megérdemelnéd már ,hogy végre sikerrel járj és a pocakodba növögessen egy vagy netán két életke!
Csodálom a kitartásotokat!
Lehet Én is ilyen küzdő voltam......már hála Istennek nem is emlékszem rá!
Kívánom,hogy Nektek is így kitörlődjön ez a sok rossz élmény a szívetekből és emlékezetetekből is mint Nekem!
És kismamik legyetek mihamarabb....szívemből kívánom mindenkinek!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Drága Tocsa!

Nagyon-nagyon sajnálom, hogy így alakult. Nagyon elszomorodtam, és átérzem fájdalmadat. Engem minden sikertelen eset után azzal vígasztaltak, hogy nem ok nélkül alakult így. Inkább most legyen sikertelen az ember, mint 2-3 hónap múlva következne be. A laparoszkópia tényleg hasznos lesz. Mi is azzal kezdtük, és a Vereczkey doki máris megtalálta az okokat.
Meglesznek a babák, csak kicsit még küzdeni kell értük.
Milliószor ölellek!
zsiby
 
 


Kedves Tocsa! :(
Le a kalappal elötted!!! Nagyon belevaló csaj vagy! Kevesen tudnák így reagálni a dolgokat! Többek között én sem tudtam.Nekem is kellett 1-2 nap, hogy magamhoz térjek a kudarc után. Sokan tanulhatnánk Tőled!
Nem nagyon lehet ilyenkor mit mondani. Ngyon-nagyon sajnálom! :(
Noki!
Nehéz ilyenkor neked gratulálni a kisbabádhoz, mert átélem, hogy milyen lehet Tocsának, de azért megteszem. Írtó jók a képek! Szurkoltam Neked is, naponta többször is benéztem a fórumra, hogy mit olvasok rólatok, de gondoltam megvárom Tocsát, és egyszerre írok Nektek.
Jólányka!
Ne viccelj már! Tudod, hogy bármikor kérdezhetsz, nem teher nekem válaszolni! :D
Itt mi azért is vagyunk, hogy biztassuk egymást, és elmondjuk a saját tapasztalatainkat egymásnak! :D

Tocsa! Elfelejtettem írni az elöbb, hogy én is jónak tartom a lapart. Megéri megcsináltatni!

Mindenkinek jó éjt! Hugi.
hugi206
 
 


Na, most visszaolvastam mindent, amit az elmúlt napokban nem tudtam felfogni. :D

Zsiby neked továbbra is mennek a babaragacsok és a szurkolás a pénteki vérvételre!

Fáncsi, Hugi, Andy, Roni és Mancs. Nagyon drukkolok a szép tüszőkhöz és a sikeres akciókhoz!

Van még valaki akcióban mostanában? Kérem, ne haragudjon, ha kihagytam. Hajrá, mutassátok meg lányok, hogy sikerül! Sok-sok szívecskét lássunk abban a táblicskuban.

Eni, Pálgi, köszönöm az imát és a drukkot.

Zsu, voltál ma uh-n?

Noki, nagyon jó hallani, hogy minden a legnagyobb rendben van a babával. Te vagy a mi úttörőnk!

Böbe, de jó, hogy te is jelentkeztél. Milyen műtéted lesz márciusban? Ne haragudj, lehet, hogy volt róla szó, de most hirtelen nem emlékszem.

Kockáspléd, nagyon nehéz lehet most neked. Igazából az idő lassú múlásával kell megküzdeni mindannyiunknak. Nagyon szurkolok, hogy végre megjöjjön és tovább tudjatok lépni! Az Aviva tornával állítólag lehet mensit generálni. Persze, biztosan ez is hit kérdése, nagyon nem ástam bele magam a dolog lényegébe, de ártani talán nem árthat. Úgy tudom, jót tesz a lábemelgetés, láblengetés, minden, ami az alhasi szerveket is mozgatja.

Móni, Marcsi, merre jártok. Mi van veletek?

Jólányka, örülök, ha pozitív példaként látsz, de nem vagyok azért én egy Terminátorné. :D Sírok én is, nem is keveset, mert a szomorúságot és a bánatot is át kell élni. A meg sem született babákat is el kell engedni, ami idő. Azonban, emellett, menni is kell tovább, egyrészt, hogy hamarabb célba érjünk, másrészt, hogy a remény a bánatot szépen lassan teljesen felváltsa!
Ma olvastam valamit az egyik újságban amíg várakoztunk a Ciris-ben, szeretném veletek megosztani (lehet, hogy már ismeritek):

Add, hogy legyen nyugalmam elviselni a megváltoztathatatlant, erőm, megváltoztatni a megváltoztathatót, bölcsességem, hogy el tudjam dönteni, hogy mit változtathatok meg és mit nem.

Ja és még valami, aztán eldugulok: Vereczkey doki is azt mondta, hogy egy erős nőnek lát engem. Mondtam neki is, hogy azért ez nem egészen így van, mert kilépek az épületből és bőgni fogok, aztán eltelik 4 nap és jobban leszek. Azt mondta, fél nap…szóval ennyi időt kaptam a szomorkodásra. :D
tocsa
 
 


Sziasztok!

Tocsa!
Miattad néztem be.....nagyon sajnálom. :cry: Nem erre számítottam... :cry:
Nagyon jó a hozzáállásod,ez sokat jelent!Mi is mindegyik sikertelen lombik után,(5 alkalom) rögtön kértük a következő ET-re az ip-ot,addig meg vizsgálatról vizsgálatra mentünk,vagyis mentem.
A lapart is nagyon jó,hogy megcsináltatod!Sok lánynak sikerült már ez után a műtét után!Köztük én is ezután lettem várandós az ikrekkel.Még ha nem is találnak semmit,akkor is valahogy felfrissítenek odabent és segít a megtapadásban.

Kitartás,a következő már sikerülni fog!

Ági
pálgi
 
 


Drága Tocsa,
nagyonnagyon drukkoltam Nektek, egész nap lestem a topicot, és most amikor hazaértem láttam a híreidet. ezt tényleg nem lehet másként kezelni, mint nagy levegő és folytatás tovább. szerintem belefér, az is ha nem megy azonnal, mármint kiegyensúlyozottnak és erősnek lenni.
a lényeg, hogy legyen egy B terv, amivel folytatni lehet. és van, és ez a lényeg.
mindig abban hittem, hogy mindennek oka van, csak ez nem mindig akkor derül ki amikor megtörténik.
drukkolok a folytatáshoz is!
(menjetek el a férjeddel valahova hétvégén, ahol még nem jártatok. szerintem jót fog tenni...)
mm.
medvemancs
 
 


Lányok,

Nektek mindegyikőtöknek volt lapar-ja? (csak ha ezen az oldalon végignézem e hsz-kat; Pálgi, Zsiby, Hugi, Noki, Bobcsike, Jolányka és Kockáspléd Nektek is?)
lenne egy javaslatom: Noki, azzal nem lehet kiegészteni a táblát, hogy kinél milyen ok miatt van/volt szükség bármilyen külső támogatásra? csak az olyan utólag becsatlakozók kedvéért kérdezem mint én is vagyok és nehezen megy az áttekintés, hogy ki mivel / miért került ide. Lehet, hogy ez nagyon technikai ötlet? persze a tábla egy kicsit nagyobb lenne ettől...
kezdem: 2 elzáródott pv.
mm.
medvemancs
 
 


Noki,
gyönyörű a bab és a lényeg, hogy mindene megvan!! jó lehet már ott tartani :-) az egész gyerek dolog ilyen; eleinte az a gond, hogy lehet-e egyáltalán, aztán amikor végre nagy küzdelmek árán beköltözik valaki, akkor jön a következő para, aztán az újabb és újabb... biztosan ugyanez a helyzet egy spontán egyből baba esetén is, de Nálatok (nálunk) szerintem ez hatványozottan (fog) jelentkezni.
(mindig úgy képzeltem, hogy sportos, ultra laza kismami leszek egyszer, hááát nem tudom mennyire leszek bátor ilyen kezdés után..)
a lényeg, hogy gratulálok a Széphez :-)

Kockaspled, kitartást Neked! már látszik a fény az alagút végén :-) (láttam Tocsa is kérdezte az AVIVA-t, én voltam betanításon is, könyvem is megvan, a ciklus rendezés az első rész, a peteérés serkentésről a haladó szakasz szól. kicist furák a gyakorlatok, de nem követhetetlenek, még nekem is ment -legalábbis nem okoztam sokkos élményt a többi résztvevőnek-, pedig én táncolni sem tudok..)
Andy, Bobcsike, nagy hajrá az újabb inszemre és a műtét utáni spontán hónapokra!
Fáncsi, drukkolok, hogy jó helyre kerüljenek és találkozzanak a "fiúklányok" pénteken :-)
Roni, én is mindig ezen puffogok, hogy egy halom pénzt fizetek a Tb-nek és minősíthetetlen szolgáltatás jár érte. ha valamit tényleg meg akarok oldani, akkor nem megy másként csak ha a saját hátamra veszem a problémaputtonyom és szépen elcipelek és megoldok mindent magam a megfelelő helyen. és most nemcsak a jelenlegi nőgyógyászati problémára utalok. bocsánat erre témára egyből harapok :oops:
mm
medvemancs
 
 


Sziasztok
Gyorsan korrigáltam a táblán :D:D
Ha valami nem tetszik rajta vagy szeretnétek még pluszt akkor kérlek szóljatok ,mert nagyon örülök ha segítséget kapok a táblázathoz vagy ilyen jó ötleteket mint amilyet kaptam Mancstól:D
Ez még nem a végleges....csak egy minta...ez látszik is...kissé már álmos vagyok :D
És még annyit szeretnék,hogy aki tudja az új dátumokat a kezelésekhez stb...akkor kérem küldje el Nekem!
Néha nem tudom kiszámolni a dolgokat amikor csak annyit kapok,hogy jövőhéten megyek pl leszívásra :D......de mikor pontosan?
Azért vannak kérdőjelek egyes dátumoknál!
Mondjuk amúgy nem zavar,de jó lenne pontosabban tudni :D:D
Nagyon sok puszi mindenkinek!
húúú és a lényeg!
Ha valaki szeretne bekerülni a táblázatba akkor jelezzen Nekem!!!
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.01.29 09:46-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Azta!!!!!!!!!!!
nagyon jó kis táblánk van :-) köszönjük Noki!!!!
medvemancs
 
 


Kedves Tocsa!

mint ahogy a Többieknek is, nekem is nagyon sokszor eszembe jutottál ma.
most itt ülök az ágyban és kb. húsz perce próbálom megfogalmazni, hogy mit is szeretnék leírni, hogy tudd lélekben Veled vagyok, de egyszerűen nem jutok egyről a kettőre.... kérlek ne haragudj!
iszonyatosan SAJNÁLOM a történteket!
Példaértékű a hozzáállásod a jövőhöz!!

Jó éjt Mindenkinek!

ui: Noki GRAT. a Kis Csodához!!! :D
fáncsi
 
 


Medvemancs! köszönöm a drukkot!
épp most vagyok túl a tüszőrepesztő szurin :wink:
fáncsi
 
 


KEDVES TOCSA
En is kifejezem egyutterzesemet es en hiszem,h. semmi sincs hiaba, mindennek van egy celja.
MInden esetre jo, h. optimistan allsz hozza, mert ez minket is megerosit.
MInden estre orvendek,h. itt maradsz kozottunk.

Noki, az en problemam> Pco, peteeres problemak. Eddig amit tudunk, aztana jovo heten kiderul ha meg van esetleg valami.
sziasztok
Eniko
enierdelyi
 
 


Mindenkinek jó reggelt!
Drága Tocsa! Remélem sikerült egy kicsit kialudni a bánatod! Meglátod egyszer Te is a karjaidban fogod tartani a babádat/ babáidat /!!! :D :D
Soha nem szabad feladni! Én is a 10-dik próbálkozásnak megyek neki! :( :(
Te jó helyen vagy, lehet ha én is ennél az orvosnál kezdtem volna, már rég lenne babám!

Noki!
Az én problémáim el sem férnek majd a sorban! :evil:
2 méhemkívüli miatt eltávolított petevezeték, endo anno, és sövény.

Mindenkinek üdv! Hugi.
hugi206
 
 


Sziasztok,

Noki az én problémám. Nincs peteérés. Stimu után, tüszőrepesztés nélkül, nincs tüszőrepedés, vszínű, ennek a következménye a PCOszerű petefészek.

Azt hiszem, az dőpontok a nevem mellet, már nem aktuálisak, egyelőre még nincs konkrétum.

Egy kis vidámság mára. Jó kacagást, nekem nagyon tetszik :D :

Milyen lesz a világ, ha a cukiság végképp leigázza ?

"Irodalom:
Petcsi Sanyi híres magyar kölcsi, Kiskörcsin szülcsizett 1823-ban.
Híres verijei a Reszket a bokcsi, a Nemcsi dal, a Szepti végén és az Anycsi tyúkcsija.

Fizika:
A sebcsi (jelcsije: v) egy vektis mennyiség, amely a mozgi nagyságát és ircsijét adja meg. Meghatározása: az egységnyi iccsi alatt megtett uccsi. A vekti mértéke uccsi per iccsi. Az SI mértékegysirendsziben méccsi per szekcsi. A sebcsit úgy számíthatjuk ki, ha az iccsit elosztizzuk az uccsival.

Csillagászat:
A Fölcsi a Napcsirendszerrel együtt a Tejcsiuccsirendszer nevu gali része. A Tejcsiuccsi lényegében egy ezüstös sáv, amely az egész éjszakai égcsin áthúzódik, és foleg olyankor figyizheto jól meg, amikor tiszta a levi és kicsi a párcsitarcsi. A Tejcsiuccsirendszerben négymilcsi csili található.
Galink csak pari része a vilcsiegyinek, amely nyolcmilcsi galiból áll."
tocsa
 
 


Köszi csajok az infókat :D
Tocsa :D
Ezek szőrnyűcskék amiket írcsiztél :D:D:D

A táblázathoz kérnék még protokollokat is...ha természetesen már tudjátok :D
Nézzétek meg kicsit fentebb.....lecseréltem egy frissebbre :D

Kép
noki&potyi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?