Új privát üzeneted érkezett!

Viki:köszi :D

Kristi 114cm,Vercsi 123 cm:D

Engem sokáig nem engedett be az oldal,mindig megszakadt a kapcsolat :evil:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kezdek mérges lenni erre az oldalra-mindig szórakozik velem :twisted: :twisted: Veletek is??

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike
Igen, pont most lett vna egy kis időm visszaolvasni, erre fél órája Lap nem megjeleníthető... :twisted: Jó mérges lettem és már mennem kell :(

Pusza mindenkinek!

Ja! Niki!!!!!!!
Szuper a babakocsi!! :D Nóri tegnap is + ma is 1,5 órát aludt benne, miközben én lejártam a lábam!! :twisted: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Wera:sajnálom hogy menned kell-kuka babanet,de már jó...hol vagytok Csajok?? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én itt vagyok! Nálunk a net nem volt jó!
Na lementettem az összes képet CDre. Most már bármi jöhet!

Kép
szly27
 
 


Viki: en vagyok, csak delelott a konyhaban voltam- jo haziasszonyhzo melton :lol: - ebed utan meg setaltunk egyet.
Most a zuram a valtozatossag kedveert a pajan, a lanyom meg nem akar aludni. mAr tengap is csak egyszer aludt, es lehet ma is ez lesz.
Ejjszakank pocsek volt, hosszu uvoltes elalvas gyanant, majd ejfel utan orankent ebredes, fek 7kor vegleg.

Tita: sajnalom hogy ugrott a progi....Miert nem mondtad anyosnak egy ejjelt ki lehet birni alva nelkul, hisz te mar honapok ota nem alszol!


Ez a Nora! Ugyike nagyon! Puszi az okos buksijara!


AKAta: ez a sikoltas ismeros, Anna is tud olyan frekvencian ami utan masodpercekig nem hallok...:)

Boldog hofordulot minden illetekesnek!
Vendég
 


Sziasztok!


Nándit és Mátét utólag is Isten éltesse, és Szabinak és Daninak is boldog hófordulót! Már tegnap este is akatam írni pár sort, de nem engedett be a babanet. :evil: De ezek szerint nem csak velem vacakol...

Nagyon jók a képek, olyan jó volt látni, melyik baba mennyit változott. Szerintem a jellegzetes vonásai leginkább Dórikának maradtak meg (vagy csak az én vaksi szemem nála látja a legjobban a hasonlóságot), de a többi apróságnál is ott vannak a születéskori hasonlóságok. Mennyi szép baba van ebben a topikban!!!

Most megetetem Leát, de majd még próbálok jönni. Puszi!
fmarti
 
 


Sziasztok!
Vagyk en is csak 1heti cucc fertotlenitese mosasa szaritasa vasalasa folyik 2 aludni nem akaro gyerkoc mellett.

Gyonyoru babak vannak itt!!!!!!!

Kike!
nalam kiirja h 'server is boo boo"---miert???
Vendég
 


mav:kicsinyítsd le a képet,amit be akarsz rakni.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


jajj nekem,domi be akar kapni :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


domi felállt :shock: először a porszívóra támaszkodott,kinyújtotta a lábát,térdről fel,aztán az ágyba,és felállt :shock:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!
Nem csak babanet nem volt...többminden akadozott ezért:
http://webisztan.blog.hu/2009/01/25/meg ... r_internet

d.dodó
 
 


kike!
Gratula Dominak!

d.dodó
 
 


Tamara
Mi ilyen kategóriában nézelődünk. Bár ez nem új, tehát nem jár rá a szocpol, de azért jónak tűnik...
http://www.ingatlan.com/elado/csaladi_h ... o/h2685865
Vendég
 


Kike
Domi is nagyon ügyi! Gratulálunk neki! :D :wink:
Vendég
 


Tami!
Micsoda kis házitündér vagy!

Én is főztem több napra valót, jutott a fagyóba is.

Kike!
Professzorunk csuda ügyes!

Nekünk jó volt a net, csak a babanet döglött be.
20150601134430
 
 


megcsinálta még egyszer-íme:
itt támaszkodik
Kép

és jön az ágy
Kép

Kép

és csücss
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Köszönjük :D
persze még foga sincs,meg nem is mászik,csak kúszik,de felállni az bezzeg fel kell :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Nagyon ügyi Domi! Hát nem olvasta a szakkönyvet, hogy milyen sorrendben "kéne" :lol: !

d.dodó
 
 


Kike!
Miért zavar az h nincs foga?

Az enyém 10 hónapos jött ki, azt mondta az anyukám h pont akkor, amikor elindultam! Na erre varrjál gombot.

Lackónak sincs még foga, még sem aggódom ;)
20150601134430
 
 


Végülis nem zavar hogy nincs foga,addig legalább nem harap nagyot,bár így is tud. :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike!
Páromnak 1 évesen jött az első foga. Mondták is, minél később jön, annál jobb fogai lesznek. 34 éves, és 2 db foga van tömve, azt is tizenéves korában tömték. Ezen kívül semmi baja a fogának. Én 10 évvel vagyok fiatalabb, és 4 fogamat húzták már ki, van 4 nem saját fogam! :? + 3 tömött!

d.dodó
 
 


Wera: mi is ilyen kategoriaban! Es a 4 szoba az csuda jo lenne!
Csak hat Aleko nem tul nagy hajlandosagot mutat falura koltozni....
De majd meg ugyis meggyozom!
Vendég
 


tegnap este is lelkiismeretesen végigolvastam, meg ma délután is, de a felét elfelejtettem annak, amit akartam. lógok még fénykoros képpel (találtam egy olyat, hogy én is csak lestem... :) meg Eliot milyen volt milyen lett képpel, és egy csomó mindenkinek akartam írni is...
Wera, szerintem ez a ház amit belinkeltél, nagyon megéri!
Kike, Domi nagyon ügyes!
Eliot is ügyesíti magát. Fel még ugyan messze nem áll, meg se kúszás, se semmi, de az ölemben már szeret ácsorogni (persze azt sem mindig) most lefotóztuk, felteszem. Annyira büszke vagyok rá. :) oké, hogy magától valószínű még soká fog felállni, de engem úgy megnyugtat, hogy ilyeneket tud... :)

Kép Kép

Ja és Patr! Részletek az úszásról: előre be kell jelentkezni, minimum két alkalmat lehet egyszerre venni, de akkor a második mindenképp az elsőre egy héttel van, és kedden és pénteken van beszoktatás, mi pénteken megyünk. Úszósapi, úszópelus a gyereknek, neked meg mintha usziba mennél.

KépKép
muffin
 
 


Evelyn!
Hát tényleg nagyon ügyes Eliot! Főleg, hogy nem is fogod!

d.dodó
 
 


Evelyn
Ez nagyon jó hogy így áll már Eliot!!! :D Olyan ügyes! Tuti meg fogja mutatni h sokkal többre képes mint amit valaha is gondoltak róla az orvosok! :D :wink:



Összeszedem én is mindjárt a Nóri fotóit születéstől.
Vendég
 


Muffin:hú,de ügyes Eliot!! :D Én így nem tudnám így-nem-fogni Domit,mert rugizik,nagyon ügyes hogy így megtartja magát!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Wera:nagyon jónak tűnik a ház!És tényleg ahhoz képest hogy milyen nem is drága!Jó sok szoba van benne. :D Jöhetnek még kistesók bőven :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


4 naposan
Kép

1 hónaposan
Kép

2
Kép

3
Kép

4
Kép

5
Kép

6
Kép

7
Kép

+ ráadás tegnapi:
Kép
Vendég
 


muffin: Eliot drágaságunknak nagy puszi, hogy ennyire ügyes!:) Le a kalappal előttetek (mert azért ehez mindketten kelletek, te segítesz neki fejlődni, ő meg szuperul tanul meg mindent szépen sorra)! Az én elvileg teljesen egészséges gyerekem sok dologra egyáltalán nem képes, amiket Eliot már nagyon szépen megcsinál, szóval csak gratulálni tudok!

Nóri és Domi is nagyon ügyesek, egy napon álltak fel! :D

Lilunak és Zsuzsinak gratula a bizihez!

Annyi mindent akartam még írni, de a felére sem emlékszem. :shock: Hol vannak már az én szépen összeszedett hsz-eim??? :oops:

Ez a hétvége is nagyon hamar eltelt, tegnap anyósomék voltak itt egész nap, ma meg albit intéztük ismételtem, (párom lepakolt egy csomó vackot a tárolóba, hogy legyen helye majd a mi bútorainknak, bár ez a bérbeadó dolga lett volna... :? ), semmit nem pihentünk, és szerintem hetekig nem is fogunk. Na de a szent cél érdekében megéri. :D

Mennem kell, mindjárt fürdetünk. Pussssz.
fmarti
 
 


Ház téma:
Még 1 gyereket tervezünk és szervetnénk nekik külön szobát + nekünk egy háló + nappali. Szóval kell a 4 szoba. :lol: A mi lakásunkat talán el lehetne passzolni 12-13 milla körül, így már nem kellene hozzá olyan sok. Vszínű át fogjuk vinni a hitelt másik bankhoz és veszünk még fel hozzá. :roll: De hát ez még messze van... addig meg álmodozunk! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak rövid időre, mert Natka épp a fotel alatt... (én meg magam alatt a fáradtságtól, de nem ezért nem jöttem!)

Képeinket gyűjtöm (magamról frankó nászutasokat találtam, csak be kell szkenneltetnem Apával), amint megvagyok, felteszem!

Olvastam egy jövőkép-értékelést (nagyon pesszimista volt...), ami szerint annak van jövője, hogy a hasonló gondolkodásúak egy helyre költözzenek, és együtt tartsanak fenn termelő- (meg élő-)közösséget. Látom, többen szervezitek már a kommunát :)

(Viki, olyan drága vagy :) )

Gyerekek gyönyörűek, én azt látom, hogy 2 hónapos koruk körül kezdenek hasonlítani mostani önmagukra - kivéve Dórikát, aki már egynaposan :)

Én is örülnék Wera, hasonló háznak, de Apa fővároson kívülre nem mozdítható (pont, mint Aleko). Majd meglátjuk. Engem jelen energetikai helyzetben tényleg az nyugtatna meg, ha lenne lehetőség gázon kívül mással is fűteni, ha muszáj lenne. Lakótelepen elég nehéz... :)

Sikkantgatós Nattancsom mindjárt magára borítja Oti autóit, így megyek.Próbálok majd még visszafolyni...

Kép
Kép
bondi
 
 


Wera, mi is két évig néztük a házakat mire megtaláltuk ezt. :) Úgyhogy jó is, hogy nézelődsz. Így lehet kifogni valami jó vételt! :)
Köszi csajok a dícséreteket. :) Szerintem is ügyes, és most olyan jó, hogy épp nem aggódó fázisomban vagyok. :) Mondjuk most nem is ad rá okot. (bár persze ott motoszkál, hogy miért nem fordul meg többször (hasról hátra folyamatosan, de hátról hasra ritkán, pedig tudja nagyon ügyesen) miért nem támaszt jobban, miért nem kúszik már stb. De ugyanakkor csinál ilyet, meg egyáltalán. :) Úgyhogy most éppen élvezkedem, hogy ügyi. :)
Képzeljétek, ma amikor séltáltattunk, összefutottunk egy másik házaspárral, abszolut korosztályunk, 9 hónapos a fiuk, két utcára laknak tőlünk és még a babakocsink is ugyanolyan. Aztán elkezdtünk beszélgetni, és alig tudtunk elszakadni. nagyon jófejek. Úgyhogy megbeszéltük, hogy jövő hétvégén is együtt megyünk majd. :) Végre valaki itt helyben is van. :)
Gyerekemnek meg gondoltuk megcsináljuk kivételesen délután a fejlesztést. Hát a felénél elaludt. MOndom semmi gond, ilyenkor úgyis max fél óra. Le sem tettem, gondoltam, hogy tényleg nem lesz sok. Ez volt másfél órája és a vállam már leszakad, de ha most akarnám letenni, tutira felébredne... Ráadásul még el is kéne mennünk egy helyre... Miért mindig ilyenkor alszanak ekkorát??? :) Ja, és a fejlesztés másik felét is meg kell majd még csinálni... :)
(most a legdurvább feladat, hogy bukfenceztetnünk kell :shock: )
Na befogtam... :) (pedig még tudom, hogy lett volna más is, de hiába, kismamaagy...)

KépKép
muffin
 
 


nem fogom be. még egy dolog eszembe jutott. :) Kike, tök jó az oldal, amit feltettél, csináltam én is képet Eliotról. :) Köszi :)

KépKép
muffin
 
 


Eliot és Domi is nagyon ügyes!

Wera! Megkérdezhetem most melyik banknál vagytok és hova és miért akartok átmenni?

Kép
szly27
 
 


Csá Bondikám!!! :) Ez a visszafolyós szöveg... :lol: :lol: Akkor én meg elfolyok innen végre. :)

KépKép
muffin
 
 


Szép jó estét Lányok!

Csak beköszönni jöttem, holnap jövök!
A képek nagyon jók,olyan jó látni ahogy fejlődnek!
Evelyn, iwiw-en is szuper képeket raktál fel,a napszemcsis a legtutibb :wink:
Wera, örülök h tetszik Nórinak a kocsi.Te hogy boldogulsz az orbitális kerekekkel?? :twisted:

Nem tudom feltölteni a dm szerverére a 168 db képet amit rendelni akarok.Ez lehet a mai túlterheltség miatt?

Lilire :twisted: rá sem ismerni mióta Nórit megnézte magának :lol:
Olyanokat produkál... :lol:

Viki, iwiwen bejelöltelek,ha nem baj :oops:

nicike
 
 


Bukfenceztetni?Na,azt biztosan szeretni fogja-reméljük! :D
Örülök hogy sikerült egy új ismeretséget kötnötök :)

Magamról még én is lógok képpel-már ha találok,legfeljebb ballagásit :lol: Magam varrta ruhában ám :wink: Mindenki maga varrta a ruháját-akkor még kicsit lötyögött rajtam,most már feszül :oops:
Majd előkutatom a képet.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Muffin:örülök hogy tetszik az oldal-párom találta :) Szívesen!
Kérjük a képet :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Muffin:szerintem te nem vagy fenn nekem az iwiwemen :roll:
szólj ha tévednék.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


A fogyisban olvastam, hogy vkatáék nem maradtak sokáig a keresztelőn, mert Dórika beteg lett....mindent kihány! :( Azt mondta most 10 percenként 2ml teával itatja, de ha az is kijön, akkor éjjel be kell menniük a kórházba (bocs, hogy leírtam ide vkata! Remélem nem vbaj!)

d.dodó
 
 


Adél lázas lett estére ( 38,7 C) és hasmenése van :(:(:(

Ezért volt egész délelőtt az az átkozott visítás és hogy le se lehetett tenni. Még elmentünk a Margitszigetet végigsétáltuk, mert előtte csak hőemelkedése volt és mire hazajöttünk konkrétan az összes réteget átkakilta..Csak reménykedni tudok, hogy nem a divatos calici vírus, de nagyon gyanús, mertt irtó büdös.
Hááát, milyen éjszakánk lesz....

Másnak nem megy a hasa? Mert Levinek is volt hasmenés- lehet hogy egymástól kapták csütörtökön? Remélem másnak nem lesz...

Eliot nagyon ügyes a képeken! Meg persze a valóságban is! :)

Márti kitartás Nektek!

Niki, ez most akkor pozitív? Mozgásban produkál olyanokat Lili?

Bocs, most megyünk, lefektetjük ezt a kis visítóst...

Kép
andkata
 
 


Jujj,szegények! :cry: Reméljük nem lesz nagy baj Dórikával!Gyógyulj meg gyorsan!

Muffin:bejelöltelek! :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Basszus, akkor Dóri is.....
Jobbulást!

Kép
andkata
 
 


akata!
Szegény Adél! Jobbulást neki is!

d.dodó
 
 


akata!
38,7 levonással? :shock:

d.dodó
 
 


Ú,Adél is benyelte a vírust?A fene!Jobbulást!!
Nővéremék családján is végigment,ill.megy még mindig ez az ocsmány vírus! :evil:

Én is most nagyon félek ettől is,meg az influenzától is hogy elkapjuk,mivel még betegek vagyunk-immunrencerünk a béka valaga alatt van gondolom! :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én most beszélterm Katával,hasonló helyzetben vagyunk!
Áron de. "fosott" egy nagyot,de akkor még nem gondoltam semmire!
Egész nap elég nyügi volt,most hazajöttünk az Aushanból,láza:38,5! :shock: Beadtam a Nurophent+2 kanál tejpépet és akkorát hányt mint a ház! :cry:
Szóval Katával való egyeztetés után most kúpot kapott.,aztán meglátjuk!
inni iszik,remélem fog is!

Most nem is írok mást,de már elkeztem gyűjteni a fotókat!
Ha sikerül holnap folyt. köv.!

Jó éjt

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami!
Áronnak is jobbulást! :(

d.dodó
 
 


Áron babának is jobbulást-hát lehet hogy egymást fertőzték meg a talin :?

Itt meg majd a nagyok hozzák az oviból :twisted:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?