Új privát üzeneted érkezett!

Csajok! Láttátok azt a topicot, hogy márciusi hízók? Ez mit takar? Miért az a neve??

sz.andi
 
 


oké, megtaláltam! Ez mire jó? Olvastátok az első oldalt?? :evil:

sz.andi
 
 


Kicsit mérges lettem! Én nem értem az embereket! Mi a fenének gúnyolódnak olyanokon, akik jól megvannak!

sz.andi
 
 

 
 

Huh, nem is olvasom tovább.....

sz.andi
 
 


sz.andi!
Tényleg durva az a topik! :twisted: Épp csak beleolvastam. De minek mindemellé még iszonyatosan káromkodni is!

d.dodó
 
 


Én is megnéztem a topikot. Csak pislogtam :roll: A mi Patrink is írt oda az 1. oldalon, de ő nem írt csúnya szavakat :wink:

Köszi Lányok! Apus egész jól van már. Bár tegnap nem volt túl jó passzban, miután hazaért. No, meg Lilu is ki volt fordulva magából :?
Anyós állítólag erősen fogadta.
Ápolás? Elképzelésem soncs. Egyelőre... Illetve van, de ez nem biztos, hogy egyezik azzal, amit ő akar. Felmerült idősek otthona is. Meglátjuk. Egyelőre a kecskeméti kh-ban lesznek a kezelések, és addig végig ott is tartózkodik majd.

Képeket én talán hétfőn teszek majd fel... Most alig látok ki a sok teendő mögül/mellől/alól... :?
Vendég
 


Jutka!
Azrét nem köszöntöttük Mátét, mert ő nincs benne a táblázatban, én onnan lesek!

Tessék pótolni!

Boldog hófordulót Máténak!
20150601134430
 
 


Boldog hófordulót Máténak!

Képek

Kép Újszülött Adél
Kép 1 hónapos
Kép 2 hónapos
Kép 3 hónapos
Kép 4 hónapos
Kép 5 hónapos
Kép 6 hónapos

Ráadás

Kép

Kép
andkata
 
 


Sajnos ilyen homályosra lehet csak lekicsinyíteni náluk képeket...

Szly, Neked hat hósnak megpróbálok majd valahogy jobb minőségüt kreálni....

Kép
andkata
 
 


Katus!
Nekem a ráadás kép tetszik a legjobban! A többin is gyönyörű, de itt nagyon az!
20150601134430
 
 


Na, Lizy lefektetve! Délután összesen 10 percet (!!!) aludt! Remélem most jobban fog!
Viszont hőemelkedése volt, adtam neki Nurofent most estére. Neki levonás nélkül szokott lenni 37.1-37.2, most 37.8 volt neki!
Ez lehet attól, hogy éppen kifakadóban van a BCG, vagy inkább fogra gyanakodjak?

d.dodó
 
 


A fogára, Dodó.

Jó éjt!!!!!!!!!!

Kép
andkata
 
 


akata!
Köszi a választ! Remélem nem betegség lesz, hanem tényleg csak a foga! Na, de akkor az oltás semmiképp!
Jó éjt neked is!

d.dodó
 
 


Nándinak és Máténak nagyon boldog hófordulót!

Hú hogy Adél milyen gyönyörű a ráadás képen! Persze amugy is egy gyönyörű kislány! :)

Na én is megnézem azt a hízó topikot amit írtatok aztán elteszem magam holnapra!

Jó éjt mindenkinek!

Kép
linda24
 
 


Na beleolvsatam abba a hízós topikba! Bár ne tettem volna! Annyira felment a pumpám, komolyan hogy hordozhat az isten ennyi hülyét a hátán? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Na mindegy! úgy látom nem is igazán írkálnak oda! Gondolom kicsit nagyzolni akartak az elején!

Na tényleg megyek!

Kép
linda24
 
 


Tami. nem rövidebb ott a hajam, mint most csak épp fodrásznál voltam és be volt lőve!

Niki: még mindig nagyon dús a hajam, pedig mióta Olivér megvan ezerrel hullik!

Tappancs: nagyon édes Dávid!!! A két nagy is gyönyörű!!! Jó nagy méretekkel rendelkezik Dávid!!
Gratulálok a jó evőkéjéhez csak így tovább!!!
Azért bizom benne egyszer eljuttok egy talira! Alszanak a nagyok délután? Ha nem akkor ők is jöhetnek a talira és akkor nem kell hamar hazamenni!

Andi drágám: mit utálsz azon az szép arcodon! Pont azt néztem a képeiden, mennyire szép vagy és Viki ezt örökölte is!!!

Tami ez rád és Orsira is vonatkozik, igaz, hogy Anna Alekóra hasonlít, de a báját tőled örökölte, Emma meg Kapott Orsi szépségéből is hiába látom az apját benne Orsiból is van bőven!
NA EZT BOGOZZÁTOK KI! :wink:

Evelin: gratula Eliotnak a "pancsihoz"!!!
Vonattal megyek Szliviékhez a babakocsiért! Ti hol is laktok? Bkv-val nehéz hozzátok eljutni?

Köszi Viki, de tőled is kérünk képet!!!

Dóri: gratula Csabici mászásához és Lilukám jó bizijéhez!!!
Apának kitartást! Én tudom most min megy keresztül! Sajnos ezt én is átéltem, de nem is folytatom inkább!!!!

Tami: ügyi vagy a vásárlással!

Nagyon boldog feledik szülinapot Nándinak és boldog 7. hófordulót Máté babucinak!!!

Kép Levi fénykorában! :wink: :lol: Kép
Kép 1 hósan (még tartom a súlyom)
Kép 2 hónaposan (simulok)
Kép 3 hónaposan (egész szép vagyok már)
Kép 4 hónaposan
Kép 5 hónaposan
Kép 6 hónaposan
Kép 7 hónaposan
Kép Na jó ez egy kicsit jobb!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Köszönjük a köszöntéseket.

oké Viki majd a táblit pótolom.

Ami sajnálom,hogy gondjaid vannak.

Véda gratula Csabinak a rendes mászáshoz,és Liludnak a szép bizihez.Nagyon sajnálom az anyósodat,apának meg drukk,hogy sikerüljön leszokni a cigiről.

Kike sajnálom,hogy tönkrement a vinyótok és elvesztek a képek,de hátha találtok olyat és áttudjátok menteni a képeket.Nem is írtad,hogy jobbanvagytok e már

A márciusi hízókat én már régebben is olvastam,és szerintem akik oda írogatnak biztos,hogy nem normálisak.

ma kipurcant az egerünk és így nem tudok semmi hangulatjelet írni,meg képeket sem felrakni.

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
csugi
 
 


Sziasztok!
Azt nem mondhatom hogy jobban vagyunk-én is még köhögök,taknyos vagyok,Domi is szintúgy,és tegnap este elfogyott az utolsó adag gyógyszere.

Nagyon jók ezek a képek,majd én is megpróbálok előkotorni az albumokból képeket.

Tegnapi hófordulósoknak utólag is nagyon boldog hófordulót,ma meg kinek is van?Mindjárt megnézem. :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Meg is van:
Potyka Danijának,és Babuli Szabolcskájának nagyon boldog hófordulót! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na jó reggelt!!

Viki úgy döntött, hogy nem alszik tovább! Nem kelt fel éjszaka, de ilyenkor olyan korán ébred és nem alszik vissza. Jobb lenne, ha felébredne kajcsizni olyan 3-4 körül, mert akkor még ált. van folytatás. Most nincs én meg alig látok ki a fejemből.

Szabinak és Daninak boldog hófordulót!!

Tita! De aranyos vagy, bár én nem értek Veled egyet! :(

Kike! Jobbulást!!

sz.andi
 
 


Jó Reggelt!

Köszönjük a köszöntéseket!

A babák tündériek! :D

Andi! Vikinek küldök álomport! :D Nem semmi a hízós topik!

Kike! Jobbulást!

Véda! Gratula a mászáshoz és Lilu bizijéhez!

Csugi! Utólag is Boldog Hófordulót és Gratu a fogacskához!
Vendég
 


Hát csak sikerült Mütyinek! Olyan édesen alszik a nagyágyban :P Megyek, még egy kicsit visszabújok és nézem a sárga kalapos férfit!! Milyen idióta egy mese... :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Potyka Danijának
Boldog fél évet! Szabi havernak Boldog hófordulót!

Andi!
Vikicit innen megvoodoozom, h jól aludjon! Ő napközben mennyit alszik?

Titi!

Levi is egy nagy csupaszem!

Mi 7kor keltünk családilag, ment egy kis huncutkodás a nagy ágyon, most megy kóborol Lacus a nappaliban.
20150601134430
 
 


Babu!! Ide ért gyorsan az álom-por!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Andi! Örülök! :D

Viki! Köszi
Vendég
 


Tegnap sokat aludt, ált.-ban 3X kb. 1 órát. Van mikor többet, vanhogy kevesebbet.

Mütyi nem akar mászni. Itt már majdnem minden baba mászik, Viki nem akar :cry: Pedig Ő a 2. legidősebb. Hene Gergője mondjuk más, mert Ő rettentő erős gyerek, magától feláll, sztem lassan el is indul...

Na mindegy.

sz.andi
 
 


Ja, igen! A woodoo és az álompor együttes hatása... :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Domi lakhely
Kép

Picur Domi
Kép

Pár órásan
Kép

1 hónaposan
Kép

2 hónaposan
Kép

3 hónaposan
Kép

4 hónaposan
Kép

5 hónaposan
Kép

6 hónaposan
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


nem volt egyszerű időrendben visszakeresni,szerencsére segítségnek ott volt a Nyári babák oldala :D :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt!

Andikám, csak azért írom, hog tudd milyen jó dolgod van, Adél mindig felkel egyszer legalább egy éjszaka és 7 a legkésőbb, hogy ébredjen! ( Ez már úgy tűnik beállt, mert 2 hete így van....) Pedig tudnnék még aludni...És átlag ő is 3 órát alszik egy nap!

Vik, hogy aludt Lackó?

Szabiról is rég hallottunk Babu!

Köszi lányok a dicséreteket!

Daninak boldog fél évet, Szabinak boldog hófordulót!

Kép
andkata
 
 


Andkata! Szabi éppen alszik miután álomba hisztizte magát! :evil: Amúgy jól van. Most már kezd ébredezni úgyhogy megyek!
Vendég
 


Kike! Domi nagyon cuki!
Vendég
 


Kata!
Én nem panaszkodásnak szántam! :oops: Tudom, hogy elég jól alszik :oops: :oops: , csak én feküdtem le későn. Éjfélkor.
De tényleg nem panaszkodom, vannak tőlünk sokkal rosszabbul alvó babák! Bocsi. :oops:

sz.andi
 
 


Ne hülyéskedj én meg nem úgy írtam! Csak kimaradt egy két mosolygó ikon! :)
Nálunk is sokkal rosszabbul alvó babák vannak....

Kép
andkata
 
 


Jó, mert azt hittem megbántottalak vele. Amúgy ezért nem szeretem az msn-t sem, mert annyira félre lehet érteni a másikat!! :D

sz.andi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Daninak Boldog Feledik Szülinapot!

Szabolcsnak boldog hófordulót!

Lizy kelt 11-kor, 1-kor, fél 3-kor, fél 6-kor, fél 9-kor. És mi csak éjfélkor feküdtünk! Éjjel nem volt láza, viszont ujra tiszta szájpenész a szája..... (2 napja nem kentem már neki). :?
Itt nálunk ronda ködös idő van!

kike!
Domi fotoösszeállítása is nagyon jó!
Amugy meggyógyultatok már?

d.dodó
 
 


néhány mai kép
Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!
Egyelőre nem tudok visszaolvasni, talán majd este. Csak mutatni szeretnék vmit! :D

Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Máténak és Nándinak utólag boldog hófordulót!

Szabinak pedig időben boldog hófordulót!

Tegnap nem voltam, sűrű napunk volt.

Visszaolvastam, de nem emlékszem nagyon semmire.

A sorozatképek viszont nagyon jók! Majd keresek én is.

Titi! Tényleg veszélyes a hal! Nekem simán ideadták a kezembe. A fickó belerakta a tengerbe, párszor megpofozta, a hal teleszívta magát vízzel, aztán a kezembe nyomta. Még jó hogy nem szúrt meg, vagy ilyesmi.

Kike! sajnálom a vinyótokat. Ne tudd meg én hányszor akartam már lemezre menteni a képeket, mert a mi gépünk is régóta vírusos és már azt várom, mikor krepál végleg be. De szerintem ha lesz időm, most megcsinálom, mert nem akarok úgy járni, ahogy ti.

Jázmin alszik, apa és Roli anyósoméknál. főznöm nem kell, tegnapról kaptunk kaját. Kitakarítottam, mosógép megy, konyhát is rendbe tettem. Egész hasznos volt ez a mai nap eddig.

Kaptunk anyóséktól nem is tudom hány kiló húst. Vették a Tescoban, állítólag nagyon olcsó. Azt is elzacskóztam.

Azt a hízós topicot már én is régebben olvastam. A márciusiban összevesztek valamin és arra fel csinálták ezt a topicot. Aztán külsősök is írtak bele. Nem is igazán értettem mi van, de érdekes! :shock:

Na keresgélek képeket.

Kép
szly27
 
 


Wera! Már megérte a 400 ezret az ágy! Nagyon ügyi Nóri!

Kép
szly27
 
 


Hű,nagyon ügyi Nórika! :D

én meg ezt hoztam
Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Potyka Danijának,és Babuli Szabolcskájának nagyon boldog hófordulót!

Most csak ennyit, mert menni kell a gyerekekért, anyós feladta, nem bír Levivel éjjel alig aludt...
Ha még egyszer kritizálni mer, hogy miért vagyok olyan amilyen, nem tudom mit fogok neki mondani...
Ugrott a susizás is....
Eléggé kivagyunk, mert kb.: 2 hete kértük úgy készüljön, hogy Levire kéne vigyázni a gyerekekre. Mosndjuk csak egy délutánról volt szó és 2 gyerekről, amiből lett 1 gyerek és tegnap estétől....

Na most tényleg csak ennyi, mert indulunk!

Édesek a Vercsiék!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Nagyon ügyi Nóri babuci!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Titi:sajnálom :?
Pedig rátok fért volna a kikapcsolódás!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hú, de ügyi Bugri Nóri!

kike!
Jók a képek! A simák is, meg amit szerkesztettél!

Tita!
Sajnálom, hogy elmarad a szusizás! De akkor hogy hogy tegnap este óta vitte el? Lehet hogy ha csak ma vitte volna, nem lett volna semmi gond! :?

Főzni nekünk sem kell, mert maradt tegnapról pörkölt.
Elmosogattunk apával ketten, meg apa felporszívózott, most már csak a mosott ruhákat kellene elpakolnom!

d.dodó
 
 


Szülés előtt:

Kép

Kórházban:

Kép

1 hónapos

Kép

2hónapos

Kép

3 hónapos

Kép

4 hónapos

Kép


5 hónapos

Kép


6 hónapos
Kép

Mostanság (7. hónap9

Kép

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Jázmin cuki, Nóri meg nagyon ügyes. Most már folyamatosan rajta kell legyen a szemed Wera! Remélem nekem addig még van vagy 2 hónapom!

Kike, ezek a képek!

Tita! Nem akarlak megbántani. Csak hátha kicsi máshonnan is nézed, ha leírom! Szóval szerintem azért rendes dolog az anyósodtól, hogy bevállalja Levit, még ha útközben fel is adja. Mert az én anyósom egy tündér, a gyerekem is egész jó alvó, de ha nem szopna se vállalná éjszakára. Tudom, hogy Te soskkal fáradtabb vagy és várandós is, de szerintem póbálkozik és azért ez rendes tőle. Biztos kritikus és nehéz kijönni vele, de azért akkor is...Bocs!:oops:
Egészségileg hogy vagytok?

Adél egész nap fülsüketitő módon visítozik. Nem csak mikor baja van. Édes, de azért egy füldugó jól jönne. :lol:

Kép
andkata
 
 


Köszi a dicséreteket!
Nem szerkesztettem,hanem az interneten van egy oldal,ott csak rá méssz arra,amelyik tetszik,elég sok van,és ott lehet ilyeneket csinálni,de a képet le kell kicsinyíteni:
ez az
http://photofunia.com/

Szly:nagyon jók a képek! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Na írtam egy jó hosszút, aztán kifeküdt a Bnet. :twisted:

Kike!
Nekem a Te képeid tetszettek nagyon, mert te már okosan a pocis és az Uh-s képet is beletetted.

Vercsi milyen magas? NAgyon tetszik a haja.

AKatus!
Jól aludtunk, szokásos 1szer evészettel.

Adél jókedvében sikiltozik?

Bugri nagyon édes! Főleg a 3. képen tetszik, ahogy kitolja a popóját!

Jázmin meg nagyon cukin integet.

Patti, Bondi, Evelyn, Marcsi, Tami, Márti, Teó, Kriszti, Mav, Roni, Nicike, Kimma, Brúnó Anyu, Bencuri Viki, Timi, Zsuzska, Hene, Sziszka!
Merre jártok?

Ami!
Néha egy kis füstjelek kérlek adj!
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?