Új privát üzeneted érkezett!

Húú, de jó ötlet vol Viki!

Olyan szépek!!!! Tök jó nézni!!

Zsuzska is nagyon szép csajszi, még mindig!! Gratulálok neki a bizihez!!!

Megyünk szellőzni! :D

sz.andi
 
 


Kép pár naposan

Kép 1. hó

Kép 2. hó

Kép 3. hó

Kép 4. hó

Kép 5. hó

Kép 6.hó
20150601134430
 
 


Zsuzskának milyen lett a bizije? Bár ahogy Szabolcssal mosolyognak, sztem nagyon jó ;)
20150601134430
 
 

 
 

Lackó Fickó nagyon ari! :D
Vendég
 


ezek még friss, meleg képek :D


Kép
Kép

Kép Kép
Kép
Kép


üdv lányok!
Kép

Kép

Kép
timi1982
 
 


Lackó, Szabi és Bence is édes! :)

Viki, már nincs osztályzás alsóban, csak szöveges értékelés, azzal meg nem szeretném untatni a bandát!
Amin meglepődtem, hogy "közösségben zárkózott". :shock:

Kép
Kép
patr
 
 


Sziasztok!

Én kicsit lemaradtam,úgyhogy most csak régi fotót hoztam,a fekete hajú 11 éves,a szőke 7.

Wera! Köszi! Azért marad a "paramamis" melír!

Sajnos nagyon negatív vagyok,kicsit kikészültem és úgy érzem nagyon mélyre estem a gödörbe,nem tudom,hogy fogok kimászni!
Ha tehetném most beülnék a kocsiba és világgá mennék!
Nem írhatom le sajna,hogy mi történt és nagyon összetett is ,de úgy érzem ez volt az utolsó csepp,hogy visszaessek,eddig próbáltam talpon maradni,de most kicsúszott alólam a talaj!
Próbálom sínre tenni az életem és majd jövök ne izguljatok!
Egy jó van benne,most nem lesz gond a fogyókúra!

Szép napot nektek!

És íme:

Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami! Remélem hamar helyre állnak a dolgok! DRUKK!

Timi! Bence nagyon édi!
Vendég
 


Amiiiiiii!!!!!!!!!!4

Mi tortent?
Legalabb azt mond meg mivel kapcsolatos.
Ugye nem Aronnal van baj???
Vendég
 


Kép Megszülettem
Kép 1 hónapos
Kép 2 hónapos
Kép 3 hónapos
Kép 4 hónapos
Kép 5 hónapos
Kép Tegnapi

nicike
 
 


Nagyon gyönyörűek a babucik!
Vikim, nagyon jó ötlet volt :wink:

Ami!!!!!
Sok erőt kívánok Neked! Nem tudom mi a baj,de hidd el minden rendben jön!Puszi Neked!

nicike
 
 


Ami!

Mi a baj?
Apával van valammi?
Egy szép, csinos, fiatal anyuka vagy, gyönyörűséges kisfiad van. szerintem ő majd megvigasztal.
sok-sok erőt kívánok neked!!!

A babák gyönyörűek és nőnek mint a bolondgomba!
Vendég
 


Nicike! Lili egy tündér! :D
Vendég
 


Köszi lányok!
Arik vagytok,biztos úgy lesz csak most még nehéz elhinni! :cry:
Nem Áron és nem Apa,hanem az egész családom és a kilátástalan helyzet!
Szívesen leírnám,de nem akarom,hogy olyanok is elolvassák akiket nem szeretnék!
Majdcsak lesz valahogy!
Csak nagyon elegem van!

Puszi nektek!

Majd jövök!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami! Egy kis jó kedv csak Neked!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

nagyon jóók a képek! hogy ezek a gyerkőcök mennyit változnak!!!

ime a miénk:

Kép 10perces
Kép 1 hónapos
Kép 2 hónapos
Kép 3 hónapos (tesómmal)
Kép 4 hónapos
Kép 5 hónapos
Kép 6 hónapos
Kép 7 hónaposan a tesójával

Kép
mancsi76
 
 


jaj Ami!!! sok erőt és kitartást neked!!!! De figyeld meg az idő azért tényleg megold egy csomó mindent!! és ha kell plussz energia csak szólj, mi küldünk dögivel!!!!

Kép
mancsi76
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:35-kor.
Vendég
 


SZIASZTOK CSAJOK!! :D

Sajna tönkrement a vincseszter,így lecsalni sem tudta róla a szerelő a képeket,mind elveszett,ami volt a Domiról,és amit nem raktam fel a fotoalbumomba :cry: :cry: :cry:
Kell találnunk egy ugyan olyan vincsesztert akkor le lehet róla szedni néhány dolgot.

11-ezerbe került egy másik-de most több mint 230 GB van a gépen,kétfelé osztva,így mostantól legalább a képeket oda rakom a másik meghajtóra-de nagyon szomorú vagyok,mert nagyon sokat nem fogok tudni megszerezni sehonnan,ha csak nem találunk másik ,ugyanolyan vincsesztert. :cry:

Valaki léci linkelje be nekem ide az Anya taníts engem letöltésének a linkjét-köszi.
Nem tudom mikor olvasok vissza,még egy csomó mindent újra be kell hozni....majd jövök,ahogy tudok
Ja,igen:Amarillisz a sütis néne :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:36-kor.
Vendég
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:36-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon jó ötlet volt Viki hogy tegyünk képeket.
Annyira szépek a képek, és mennyire látszik hogy mennyit változnak.

Kike sajnálom a képeket, valahogy csak meglehet oldani. De legalább most már tudsz babanetezni.:)

Akkor a képek!

Kép 1 naposan
Kép 1 hónaposan
Kép 2 hónaposan
Kép 3 hónaposan
Kép 4 hónaposan
Kép 5 hónaposan
Kép 6 hónaposan

Kép
linda24
 
 


Patti!
Én nem tudtam h alsóban ár nincs osztályzás. Bár én ezzel nem értek egyet.

Bence nagyon ügyi!

Ami!
Nagyon szurkolok h kilábalj a "bajodból". Ha szükséged van egy vállra, itt vagyok, itt vagyunk.

Lili nagyon édes!

Szabi haver hucut! Jók a slide képek!

Mancsi!

Zsömi uraság 5. hónapos képe tetszik a lejobban!

Kike!
Sajnálom a vinyót. Sütis nénit pusziljuk!

Meggyógyultatok már?

Dórika is szépséges! Nekem talán ő változott arcra a legkevesebbet.

Vivi nagyon csibészes! Azok a szemek!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, csak elnyelt a háztartás. Nemsoká én is jövök a képekkel, csak most kérdezni szeretnék, hogy nincs-e véletlenül valamelyikőtöknek Peg perego régebbi típusú kocsijához véletlenül csomagtartója, ami alulra akapcsolható. Kaptuk kölcsön a kocsit és kilyukadt sajnos. Megveszem természetesen.

Köszi!

Kép
andkata
 
 


Sziasztok! Megvagyunk mi is! Csak ma fél 11-kor (!!!) Keltünk! :oops: Aztán adtam Lizynek gyümit, és mentünk is a városba! Sikerült vennem egy farmert 400 koronáról volt 90 koronára leárazva! És az egész boltban ekkora leárazás volt, ugyhogy iszonyú sor állt. De Lizy is jól tűrte a mászkálást, vásárlást!
Apa most főz, én meg megyek megetetem Lizyt! Majd utána hozok képet!

Ami!
Kitartás! És drukk!!

d.dodó
 
 


Kép Pár órás
Kép 1 hónapos
Kép 2 hónapos
Kép 3 hónapos
Kép 4 hónapos
Kép 5 hónapos
Kép 6 hónapos

d.dodó
 
 


jaj, nagyon aranyosak a babák!! Olyan jó nézni őket!!!

Ami!! Ma egy éve, hogy megvettétek az utazó ágyatokat 5000ft-ért!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsit visszaolvastam. Én pont a fogászatra mentem reggel 10-re. :D :D

sz.andi
 
 


Szép napot :P

Vikim!
Ment pü!

Mennyi szép babát láttam, meg csini anyukákat!

Ami!
Fel a fejjel, Anyusom! És ölelés! Gyere, ha tudsz!

Tegnapra meglettek anyósom eredményei. Apus le is ment Kalocsára. Rosszindulatú tüdőtumor, több kicsi az egyik tüdőlebenyben. Nem nyúlnak hozzá, nem műtik, mert szóródhat. Kemot v.sugarat kap majd Kecskeméten. Az agyában a homloklebenyben van 2 kicsi daganat. Ezek az áttétek. Ezekhez sem nyúlnak. Bíznak a kezelésekben. A rosszindulatú daganatok közül 3 merült fel, hogy szóba jöhet, ebből a legrosszabbik fajtát kizárták, marad kettő, de azok közül még nem tudják, melyik. Szerdán kezdődnek a kezelések Kecskeméten. Többet nem tudok, meglátjuk. (Viszont 1 hete nem dohányzik! Mondjuk ez lehet, hogy már nagyon késő... :roll: De Apus felbíztattam, hogy ő is tegye le! Csak hát, nagyon kemény a cigis előélete... Apus sajnos már magzatként is szívta :evil: De voltak már próbálkozásai több-kevesebb sikerrel, hátha!!!)

Nagy esemény: Csabi mászik! No, jó, eddig is mászott, de egyedi technikával. Most viszont szabályosan! Nagyon édi! És most ne hördüljetek fel, mert nem ez normális, hogy 6,5 hónapos gyerek mászik. Ez az átlagtól eltérő!!! Az a normális, v. inkább mondjuk úgy átlagos, ha 8-9 hósan kezdenek mászni, ülni, felállni :wink:

Lilu bizije: tanulás terén non plus ultra. Magyar-matek dícséretes, 100%-os, meg ami szépet és jót csak el lehet mondani! Magatartás, szorgalom nem a legjobb, de jobb, mint ősszel, és ez a lényeg! :D
Hétfőtől angolt tanul a kiscsaj! Igaz, már most is keni-vágja a netes angol szövegű dolgokat, meg mindent, amit valaha hallott angolul, megkérdezi mi magyarul, és már meg is jegyezte. Jó esze van nagyon ehhez!

Hú, még sok a dolgom, nem tudok tovább maradni! Mindenkinek a legjobbakat a hétvégére!

Puszi!
Vendég
 


Patr! Te meg olyan beteg voltál, mint a kutya! Fájt a légcsöved, stb...

Véda! 1 éve és 2 v 3 nappal ezelőtt csatlakoztál hozzánk! Ja, van floppy meghajtó a gépükben! :wink:

sz.andi
 
 


Ami, fel a fejjel Drága!

Véda jobbulást Anyósnak!
Apust valahogy beszéld le a cigiről! De tényleg, még nem késő! Hajrá-hajrá!

Lillunak és Zsunak is gratula a bizihez!

Minden babó tündér!

Kép
andkata
 
 


Andikám!

Tegnap végül nem láttam, válaszoltál - e a floppy-s kérdésemre... :roll: :oops: Le tud játszani a gépetek floppy-t?
Vendég
 


Andici :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


véda!
Lilunak nagy gratula a jó értékeléshez!

Sz.andi!
Én is szoktam visszaolvasgatni! :) Olyan jó néha nosztalgiázni!

d.dodó
 
 


Ági!
Nándinak Boldog Feledik Szülinapot!

d.dodó
 
 


És akkor kérem szépen pü-ben a címedet!
(mert a floppyt nem tudom betenni a laptopunkba. A másik gépünkről, ami lejátszaná a floppyt - meg nem lehet netezni :evil: Tehát csak postai úton tudom elküldeni!)
Vendég
 


Nándikát Isten éltesse!

Kép
andkata
 
 


NAndinak boldog felediket!

JO nezegetni a babakepeket! NEm tudom en vagyok e bolond, de mikor meglatom Anna csecsemokori kepeit elkap a vagy es a nosztalgiazas....
Ha ezen mulna mar most kisteso lenne :oops:
MIdjart en is kicsinyitgetek kepeket.


Orsi: a legnagyob akciok a Zarban vannak, magamnak persze semmit nem talaltam meg a 40es farmer sem jott ram :twisted:
Annanak viszont vettem egy 5000ftos nacit 900ert:)



Mindenkinek szep napot!

Ami: sok ero!
Vendég
 


Dóri!
Örülök h Lilunak ilyen jó lett a bizije!

Gratula Csabi Királyfi szabályos mászásához! Királyhoz illően csinálja ;)

Apa hogy van lelkileg?
20150601134430
 
 


Mary!
Ezzel én is vagyok igy néha, hogy ugy "babáznék" már. Igaz, hogy Lizyvel is kell játszani, foglalkozni, de ő már nem kisbaba! Meg a pocakossági is hiányzik!

d.dodó
 
 


Kép par percesen
Kép 1honaposan
Kép 2honaposan
Kép 3honaposn
Kép 4honaposan
Kép 5honaposan
Kép 6honaposan
Vendég
 


Mary!
Ez a6 hónapos fényképe annyira tetszik nekem!

d.dodó
 
 


Tami!
Ilyen édes piros ruhát (tüllös az alja?) hol lehet kapni?
20150601134430
 
 


Nicike!
Akartam tőleg kérdezni h a cukkinit főzted, pároltad v. sütötted Lilinek?
20150601134430
 
 


viki!
A piros kisruhát mi vettük Annának karácsonyra itt svédben. Bársony ruci nagy masnival, és a bélésére van alulról tüll varrva.

d.dodó
 
 


Ami! Nem is tudom mit mondja, amitől kicsit jobb kedved lesz! Nagyon remélem, hogy mihamarabb felfele jössz majd a gödörből és minden rendbe jön!

Védadóri! Sajnálom anyósodat! Hogy viseli egyébként? Férjed? Hogy fogjátok megoldani az ápolását? Nem lesz egyszerű! Kitartás!!!!

Anna csodaszép! Igazi kishölgy lett belőle!! :D

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Nándinak boldog hófordulót!
a miénk is most van,de az én drágámat senki sem köszöntötte :wink: :cry:

Babák nagyon szépek mind,nem emelnék ki külön senkit.

ma kibújt az első fogunk

Kép
csugi
 
 


csugi!
Máté babának Boldog 7. hófordulót! És gratula a fogacskához!!

d.dodó
 
 


Viki,
a cukkinit kiöntöttem az üvegből :lol:

nicike
 
 


Máté babának nagyon boldog 7. hónapot!!
Kép

sz.andi
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 21:37-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?