Új privát üzeneted érkezett!

Na és akkor jöjjön az én féléves nagyfiam!

Kép Kép

Kép

Kép Kép

Kép
zsuzska72
 
 


Na, ez most klassz kis laptető lett! :D

Kép
zsuzska72
 
 


Tomcsi stramm, gyönyörű kislegény!!!
Vendég
 

 
 

zsuzska!
Nagyon jók a képek!
Nagyon édes Tomcsi!

d.dodó
 
 


hú csajok milyen csinik voltatok! És persze most is csini már aki az maradt! :D És őket úgy irigylem!!!! 8)

TOmcsi nagyon kis ügyeske és látom már ülni is tud!! Kis szépség!

Én is hoztam egy képet, ez 5 évvel ezelőtti!

Kép

Kép
linda24
 
 


Dodóék az 1000.-en :)

Zsuzska: Tomcsi nagyon cuki!!!

Csajok, csinik vagytok!

Akata:
Nati elég jól aludt, ma napközben is, de most nem lehet lelőni :)
Otit hasonlóképp :)
Mi Tomival már rég horpasztanánk, persze.

Visszaolvasás hiú ábránd... :cry: :cry:

Jó éjt!

Kép
Kép
bondi
 
 


Nici: szerintem is szőke!

Orsi: ugyammennymá :)

Patti, Zsuzskának gratula!

Szly, az a felfújt tengeri izé nem túl szép... és megint a Némó nyomában jut eszembe róla, abban is volt egy ilyen hal, és ha felbosszantották, felfújta magát, úgy kellett külön leereszteni :)

(megint csak az 1000. miatt jártam erre, de megyek is)

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok!
nem tudok visszaolvasni mert hulla vagyok! csak gyorsan felteszem a talis képeket és megyek alukálni! előre bocsesz Zsömiből kicsit sok lesz.... mindenkivel szinte lefényképeztem a gyerekem... :oops:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancsi76
 
 


Hűűűűűűű szuperek a képek :lol:

Én meg mindenkit elüldöztem a délután hsz-emmel, h este jövök :lol:
Unatkoztam,én vagyok az ismeretlen jelölő iwiwen :oops:

nicike
 
 


Köszi a válaszokat, akkor győzött a melír :lol:

Szép álmokat Lányok! Kép

nicike
 
 


Tényleg nem akarok ide pofátlankod ni megint, de kaptam üzeneteket.... :) és akkor végleg be kell vallanom, hogy hzugolvasok... Persze nem mindent sikerül, de annyi szuper képet raktok fel, nagyon jófejek vagytok és Tesómról is minden hírt megkapok így, amit esetleg egyébként nem. :wink:

Nicike, Kimma, ismeretlenül is köszönöm! Márti, Orsi, Nektek pedig így, hogy ismerjük már egymást. :)

Ugye milyen szexi a Tesó? :oops: És Zoli jó fényképész!

Ja, és Wera: Te ugyanilyen gyönyörűséges hajszálvékony vagy most is. :) Komolyan. (már délután meg akartam írni...)

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok csajok kicsit garázdálkodni siettem hoztam jópár képet nehogy elfelejtődjünk :lol: !


B.U.É.K mindenkinek az idén még nem voltam itt :oops:


mi már megint betegek vagyunk ec 20.óta és most 3-4 nap után BÁRÁNYHIMLŐbe szerettünk :x

Na pár kép:

5 hós vagyok:Kép

6 hós képek:
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Hát ennyi képet rég tettem fel.


Amiket láttam nagyon jók irígy vagyok , hogy mi nemtudunk talizni veletek, pedig olyan jó lenne, de mire bemegyünk meg haza jövünk az sok :O( .Ez van Viszont nyáron ha taliztok arra szívesen benevezünk akkor már kistörpepe nagyobb jobb lessz és nem kell görcsölni, hogy a nagyokért hazaérek-e időben az ovihoz.12.10-kor kell elhozni őket:(.

Kicsit olvasok tőletek az alcikázom.

Puszi mindenkinek jók legyetek, mindenki gyönyörű akiket láttam a képeken . :D
tappancs28
 
 


VKata: ezt nem tudom szo nelkul hagyni! Valami gyonyoruseges! Egy eskuvoi magazinba tudnam elginkabb elkepzelni vagy egy szrelmes regeny boritojakent...Es hat elismeresem a ferjed fotozasaert. Nagyonjol fotoz!


En Orsi taborat erositem, mindig is utaltam az arcom, a fogaim, a karikas szemem( szegeny Annam orokolte :cry: ) az alakommal is kb 3-4 evig voltam csak megelegedve, csak en Orsitol elteroen nem tudok ezzel megbekelni. Ok soha nem olasztikaztatnam magam, csak egyszeruen keptelen vagyok szepnek latni magam. Tudom ez belso defekt, a regi sok szekalasbol, csufolasbol ered( szegeny ferjem idegeire is megyek, mert en meg hallani sem birom hogy jol nezek ki, mert ugysem hiszem el, es csak bant hogy azert mondja mert szeretnem hallani, De NEM azert mondja...)
Szo mi szo bolond vagyok tudom, de ez mar csak rosszabb lesz 8)

Tita: nagyon jo kep! Es tok jo a hajad ugy rovidebben is. Igaz a hajad most is nagyon tetszik nekem.


Mav: hizas. HAt tenyleg kene Neked! A karacsonyi kepen is mar nagyon vekony vagy es meg ebbol lefogytal...lehet nem lenne hulyeseg csinaltatnod egy verkepet....Es hat egyel sok tesztat, csokit, kenyeret, es valami vitamint mindenkepp.
Figyu elmegy anyukamhoz egy kis idore o tuti felhizlal:)

Jo ejjt mindenkinek!
MEgyek mert kiakad az uram....
Vendég
 


Ja, és Áginak és Csillának is köszönöm! :D

No most már tényleg megyek... Jó éjt!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Amúgy forgunk ide oda kúszunk és mászunk 10000000-rrrrreeeellll.
csücsülni egyedül még nem csak segítséggel tud, eszik sütőtök+cukkíni+brokkoli+sima tök+sárgarépa+vegyes zöldség...főziket husival v. májjal és rízzsel v. krumplival+ CIci
azt mindíg ki kunyizza :) .Örülök, hogy még tejecske is van neki nem álmodtam róla, így főzi mellett még elég magában nem,

A betegségeek miatt áll a súlya 1 hónapja de a lényeg, hogy nem veszít belőle és 81 cm-er 92-es rucit hordunk és 22-es a talpink :lol: kis csöppség :oops:
tappancs28
 
 


Jaj, nagyon aranyosak vagytok, de jelenleg nagyon nem így nézek ki bikiniben (sajnos :roll: ). Még jó h a ruha ápol és eltakar! :twisted: Azért örülök h úgy tűnik mintha... 8) :lol:

Tökjók a régi képek, örülök hogy feldobódott a téma! Jó így látni benneteket! Aki még adós az pótolja! :wink:

Niki
Egyértelműen szőke (mint a paramamik általában... UGYE AMI??? :lol: :lol: )

Egyébként...

Ami
Akartam már írni h neked a barna is veszett jól áll a világos szemed és a szép bőröd miatt! Bár én abszolut melír-párti vagyok, úgyhogy nem mondom hogy ne... :lol: :wink:

Julcsi
Nem kell mindig elnézést kérni ha írsz, örülünk neked nagyon! Tessék csak minden nap bejelentkezni ezután h első kézből tudjuk a fejleményeket! :wink:

Jóéjt! Cuppa

ui: holnap nem leszek, vendégségbe megyünk...
Vendég
 


Tappancs!
De jó, hogy jöttél, főképp, hogy ennyi képpel! És jó, hogy megjavult Dávid étvágya! A betegséget sajnálom!

Hú, lassan el kéne mennem aludni! Bár remélem Lizy jó sokáig fog aludni!
Este muszáj volt neki Nurofent adnom. Egész délutántól és este is sírás volt....még kézben sem volt jó neki. Vagy a foga, vagy visszatért a torokfájás. Köhögött is, bár nem mindig tudom megállapítani, hogy műköhögés vagy sem. Mert egy ideje arra is rájött, hogy olyat is tud!

d.dodó
 
 


Szia Dodó!


Milyen volt itthon az ünnep????Remélem jól vagytok és simábban ment a hazaút mint az ide érkezés,...
Nagyon szép hercegnő lett Laura :wink:
Dávid biztos bemutatkozna neki szívesen :lol:
tappancs28
 
 


tappancs!
Dávidnak nincs még párja?
Az ünnepek jól teltek....gyorsan. Jó sűrű programunk volt otthon. Sok helyre kellett látogatóba menni, meg foorvoshoz is jártam. Visszaut sima volt. Lizy még felszállás előtt elaludt a kendőben, és mikor landoltunk Göteborgban, akkor ébredt! :)

d.dodó
 
 



hali lányok!

ennyit irni! képeket megnéztem. szuper mindegyik!
és hogy mennyi ilyen volt kép :D azok is nagyon jók.

rólunk: most éppen pörgünk ezerrel. az én gyerekem elaludt olyan negyed9 körül. fél11-kor ugy döntött hogy ő bizony kialudta magát. és most nevet, játszik, repked, gügyög...
az apja meg ki van akadva mert neki produkálja magát :D
és naná hogy eszébe sincs lenyugodni :D :D

aztán mondtam neki, hogy na látod az még rosszabb mikor alszol és félálomba kell hozzá kelni cumi, innivaló, nyűgi miatt.

nah emgyek mert már kicsit átment nyűgibe.

de ilyen még nem volt születése óta!!!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Tami, megértem amit írsz,és hiába nem igaz amit magadról gondolsz,nehéz elhitetni az emberrel.
Nekem pl,botrányos fogsorom van,nagy orrom és hozzá aránytalanul nagy szememim.Talán az egyedüli amivel kivagyok békülve az a fülem :lol:

De Tita dús hajáért Lilin kívül mindenem oda adnám,annyira szép!

Wera,paramamik melírozottak?Akkor egyértelmű h megyek melíroztatni,ráfér a kb 10 centis lenövésemre...
De eddig úgy hullot :cry:
Kár h nem leszel holnap!

Ja azért vagyok ilyen fitt, mert délután kialudtam magam,sedacur forte-t vettem be4állítólag gyógynövényes!
Nem tulzok ha azt írom,kiütött!!!!!!!!!
Kiakartam aludni magam,nem akartam apát csesztetni jöjjön haza.
Hát sikerült :lol:

nicike
 
 


Érdemes volt jönni!! Tappancs!!!!!!!!!!!Annyira örülök Nektek! Tudod hányszor hiányoltalak??
Jaj, de nagy fiú Dávid! Milyen szépek a gyerekek!!
Sajnálom a betegségeket, Dávid is bárányhimlős?? ÍÍÍÍ

Holnap teszek én is fel képet, de nekem is papíron vannak :lol: :lol:

Olyan szép képek voltak! tök csini anyukák vagytok!!!

Tami!! Én teljesen, szóról szóra egyetértek Veled és pontosan ugyan úgy érzem, mint Te! Utálom az arcomat, mindig is utáltam, sose tartottam magam szépnek. Most meg az alakom is...Nagyon nehéz minden nap belenéznem a tükörbe! Ha meglátom magam a képeken tökre elszégyenlem magam..Sztem sose fog ez változni. De ha lefogyok, talán kicsit több lesz az önbizalmam!

Megyek aludni, holnap-holnapután szintén egyedül leszek Törpével... :?
Álmos vagyok, meg fárad! Na jóccakát!!!

sz.andi
 
 


Szia Szandi

köszi a hiányolást, mindenki himlős mi vagyunk pettyesék per pillanat :lol: :lol:
majd rakok fel esküvőit meg kutyasulist magamról stb...
Légyszi a táblába rakjad be az 5 hós képet drága köszönöm angyal vagy :wink:

Dodó

még parlagon vagyunk pedig a pöttyeivel cukimuki,de azért ne válasszon senki ilyen szexepilt magának mert gázzzzzzz

no felébredt törpi megnézem mi a dörgés gondolom cicizni akar
tappancs28
 
 


Na, én jó éjt kívánok, mert Lizy ébredt!

d.dodó
 
 



nicike!

mi minden reggel nézzük a 2-esen :D

Kép

Kép
timi1982
 
 



nicike úgylátom,te sem tudsz aludni

Kép
csugi
 
 


halihó

van még valaki?

nálunk a jókedv átment ordításba. keserves ordításba.

kapott viburcolt + dentinoxot + kamomillát is szopogattunk.

aztán néztünk egy kis tévét. nah azon már hosszukat pislogott, meg szerintem hatottak az anyagok is.


azt hiszem elteszem magam holnapra. azaz reggelre :D
hosszu lesz a holnapi nap. jönnek vendégek napközben, aztán délután a zsuzsáékhoz vagyunk hivatalosak, este meg jönnek a keresztszülők...
érdekes lesz. kiváncsi leszek melyiket kell lemondani :(


szép estét mindenkinek!

Kép

Kép
timi1982
 
 


katák!

még tőletek akartam kérdezni.

kb 15-2 hete állandóan nyirkos, izzadásos a törpém buksija. máshol nem veszem neki észre, és nem tudom hogy melege van-e.
bodyban + zokniban szoktunk itthon lenni (rövidujju) néha vékony nadrágka is.
és mégis ilyen a feje.

lehet a fogától? már mint hgoy az kinozza. vagy csak a sok "dolgozástól"? egész nap hason van mikor ébren van. kuszik-mászik és azt még erölködve néha ha nagyon akarja és messzi akar jutni.

vagy szóljak drnak hogy nézze meg?

mitől lehet?

köszi lányok!

Kép

Kép
timi1982
 
 


Tamara, csücsöris kép díjnyertes!!! :) És szerintem is nagyon csinos mindig. :)

Véda, mi sem kaptunk semmilyen papírt az első tréning végén, de eddig minden alkalommal fizettünk, mint a katonatiszt... És naná, hogy megyünk hozzátok is ha lesz tali. :)

Tita, ha mész a babakocsiért, nálunk muszáj megállnotok (a 4-es út kb. öt percre van tőlünk) :)

desviki, szívemből szóltál. Én is sajnálok sok pénzt a jó rucikra, viszont én is szeretem őket, úgyhogy nekünk is turi, teszvesz, meg amcsi... :) (Legjobb volt, hogy tavaly kb. 10 hetes terhesen megvettem egy gatyát Eliotnak, hogy ezen a télen milyen jó lesz. 500 ft volt az auchanba és tényleg jó is neki. Nem sokkal később láttam pont ugyanazt a gatyát a kenguruban 5000-ért!!!

Ági, ma a 10.15-ösön voltunk, utána öltözés, evés stb, kb. negyed és fél 12 között voltunk kinn. és tali nálatok? naná!! :)

Wera, inkább Maglód felé kacsingassatok!!! :) Nekünk is nulla indulónk volt, és iszonyat jól kifogtuk ezt a házat. lehet még ilyet találni errefelé :) ja és akkor én mi vagyok, ha te a reumás csiga után vagy, mi meg utánad :)))

mi nem búvárreflexes féle úszásra járunk. :)

Tamara, igen, az eredeti.

Vidokata, nem is mondtad, hogy modellkedtél. :)

enyém apa is zugolvasó :)

de már megint csak idáig jutottam, magunkról írásra nincs energiám. csak annyi, hogy szuper volt az úszás, nagyon büszke voltam a fiamra. :) (Adél is cuki volt nagyon) :)

KépKép
muffin
 
 


azért azt nem gondoltam volna, hogy még ilyenkor is percekig tart majd visszaolvasni...
én viszont kidőltem és húzok aludni. (bár ide hallom hogy horkol a gyerek...)
Mindenkinek jó éjt!
Ja és Tappancs, tényleg jó hogy jöttél, gyere többször! 22-es láb... mondjuk nem véletlen vagy te sem tappancs. :)
Julcsi, tényleg tudósítst mostmár hogy élesedik a helyzet!!! Marci egy kicsit a mi topikunk babája is lesz. :)

KépKép
muffin
 
 


Jó reggelt!

Én a tegnapi dolgokhoz már nem írnék, remélem mindenki kialudta magából.

Engem nem zavarnak a a gizda képek, mert ennyire sovány nem szeretnék lenni.

Nicike!

Köszönöm, amit írtál :oops:

Apa Huincut kis Zúgolvasó! Írhatna az apás fórumba!

VKatus, Szilvi, Titi, Nicike, Mav, Linda!
Jók a képeitek ;)

Tomi édes!

Már ilyen szépen ül? Nagyon ügyi!

Bondi!
Azért járjál már erre gyakrabban! Én a Te hsz-dat imádom!

Mancsi!
Szuper képek!

Tappancs!
Jobbulást! Gyere gyakrabban.

Evelyn!
Anyukám leb@szott mikor még pocakosan turiztam, h az ő kisunokája nm fog már levetett göncében paradézni. Aztán igen csak meglepődött h milyen cuccokat szeretem. Ő még azokhoz a turikhoz volt szokva, amikor minden sz@rt odavittek.

Szép Pofijú Nándinak Boldog Fél Évet!
20150601134430
 
 


Napfényes reggelt!

Mi már fél7 óta ébren vagyunk!
Kivéve Apát, aki másnaposságtól szenved :twisted:

NÁNDINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Tappancs! Dávid nagyon szép kisfiú!
Mancsi! Szuperek a képek!

Viki!
Még csak te vagy ébren?
Lackó mivel foglalatoskodik?
Lebontja a TV-állványt?


Mi jól aludtunk, a szokott 3x-i evést leszámítva, de már totál belejöttem.
Szép szombatot mindenkinek.

Tami!
Tesód nemma írja a felvételit,
Az enyém igen.
Drukkoljatok neki, ha van energia.
és kérünk a hajadról fotót.
(Sokan vannak ilyenkor az Árkádban???)
Vendég
 


No jó reggelt!

Mi már fél 7-től ébren vagyunk. Mütyike akkor ébredt először enni. De éjszaka többször is felsírt. Mi lehet ilyenkor? Cumi a szájában, be van takarva, csak felsír. Ilyenkor kicsit odébb teszem, vagy a hátára fordítom, vagy csak hozzányúlok és abbahagyja. Nem értem.
Viszont nem akart visszaaludni már F7-után.

Nándinak nagyon boldog feledik szülinapot!!

sz.andi
 
 


Orsi!
Lackóba vmi ketyegő van beépítve, mert ő 7.00kor ébred. Apája is megébredt velünk. Most éppen jól lakottan beszélgetnek.

Mindig eszik a kis hölgy, amikor megébred?

Tesódnak Kína össztermését!

Arra gondoltam, h ezt a ködös, trutyó napot feldobhatnánk vmivel. Mondjuk képekkel :lol:

Mindenki tegye fel a babákról a kedvenc képeit hónapok szerint. Vagyis megszületve, aztán amikor 1 hónapos volt, amikor 2, stb.

Én is kikeresem majd a kedvenceket.
20150601134430
 
 


Szép jó reggelt!

Felvagyok már én is! Már lejárt a mosás, ki is terigettem. A fiúk még alszanak, úgyhogy gyorsan benéztem hozzátok!

Ma nem hiszem, hogy nagyon sokat leszek, mert rengeteg a dolog. El kell menni vásárolni, Zolinak cipőt venni, délután jönnek Timiék. Zoli baracklevest készít (Krisztiánnak nagyon bejön :) ), meg rendelünk egy óriás pizzát.
Remélem a gyerkőcök jól ellesznek :)

Viki: Igen, mi már ilyen szépen ülünk :). Igaz, semmi mást nem csinál. Hason feküdni utál, ebből kifolyólag nem is fordul semerre. Csak ücsörögni szeret, no meg állni! :)

Nándinak boldog feledik szülinapot!

Kép
zsuzska72
 
 


Andi!
Biztos a fogmanók zavarják! Puszi neki!
20150601134430
 
 


Ja! Niki!!
Viki is imádja a Marsut!! Állandóan vigyorog rá!! Meg a reklámokat! Nagyon durva. Ha szól a tv-ben bármi, lesz@rja, de ha elkezdődik a reklám, akár mit csinál, rögtön odanéz és se hall-se lát! Ha eléállsz, akkor dülöngél, csak hogy lássa!

sz.andi
 
 


Köszi Viki! Igazad lehet a foggal kapcsolatban!

Én benne vagyok, képeket minnyá össze is szedem!

De akkor Te el is kezdhetnéd! :D

sz.andi
 
 


Jó reggelt

Nándinak nagyon boldog felediket!

Huh, milyen forgalom volt éjjel!

Evelin írd le légyszi az úszás részleteit, lehet, hogy mi is csatlakoznánk!

Viki, nekem biztos nem lesz időm visszakeresni a legjobb képeket, de frisseket igérem hozok!

Kép

Kép
Kép
patr
 
 


Viki!
Mivel nekem ma tuti nem lesz időm, ezért feldobom most a képeket, amíg a fiúk alszanak.

Kép Születéskor

Kép 1. hónaposan

Kép 2 hónaposan

Kép 3 hónaposan

Kép 4 hónapsan

Kép 5 hónasposan

Kép 6 hónaposan

Kép
zsuzska72
 
 


hali lányok!

mi is felkeltünk már. az éjszakánk... hát igy elviselhető volt hogy a törpével a nagy ágyban aludtunk. igy nem kellett ugrálni hozzá.

fogacska egyébként sehol :( nah mindegy. majdcsak lesz már egyszer....

most ugy viháncol hogy csak na! még az ágyon van. körbebarrikádoztam, ami persze egyáltalán nem számít neki. tör át mindenen.... már nagyon nagyon izgő mozgó lett.
szépen mászik. és most rászokott a buszozásra is :D
ugyhogy még tocsog is az ágy... :D

remélem a többiek jobban aludtak mint mi.

turci: mi is onnan öltözünk. a ruhatárunk 80%-a onnan van. vettem ujakat is, és persze amiket kaptunk, de kaptunk mi olyan ruhát ami elbujhat a turcis ruhák mellett. meg én szeretek teszveszelni is. nagyon jó ruhacsomagokat árulnak.


patr!
zsolesz nagyon aranyos! jó ez a kép róla!


viki!
nekem nem feltétlen az a kedvenc képem ami a hófordulókon. de majd keresgélek képeket és teszek :D


nándinak boldog fél évet!!! puszi a kis pofijára! meg a buksijára, meg mindenhová.


most megyek, mert apánk is felkelt. megy ma dolgozni... :( minek bemenni 3 órahosszára?!?!?! és képzeljétek nem lehetnek felváltva a kolléganőjével. nem csinálhatják hogy egyik szombaton a csaj, egyik szombaton ő. ott kell lenni mindkettőjüknek. persze szombaton a kutya se néz feléjük, bőven elbírná egy ember is! általában filmet szoktak nézni.... nekem meg jól jönne most itthon a segítség...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Tegnapi bizonyítvány olvasás
Kép

Miért csináltok bohócot belőlem?
Kép

Kép
Kép
patr
 
 


Na jöttem én is:

Kép Újszülött
Kép 1 hónapos
Kép 2 hónapos
Kép 3 hónapos
Kép 4 hónapos
Kép 5 hónapos
Kép 6 hónapos
Kép 7 hónapos
Kép 8 hónapos(nemsoká :lol: )

sz.andi
 
 


Zsuzska, nagyon édes Tomcsi!

Timi, köszi! :lol:

Andi, Müty is csúcs! Olyan vidám kis baba!

Kép
Kép
patr
 
 


Képek!
Kép 4 napos
Kép 1 hónapos
Kép 2 hónapos
Kép 3 hónapos
Kép 4 hónapos
Kép 5 hónapos
Kép 6 hónapos
Kép Majdnem 7 hónapos ma reggeli kép! :D
Vendég
 


Tomcsi, Zsolti és Viki is nagyon édesek! :D
Vendég
 


Hű!
De jó ötlet volt ez tőlem!

Zsolesz, Tomcsi, Mütyesz és Szabi nagyon édesek! Annyira szembeötlő a változás!
20150601134430
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?