Új privát üzeneted érkezett!

Orsi:http://www.babauszi.hu/
de ha ti ide fogtok jarni, akkor lehet mi is. Nekem annyir anincs kedvem egyedul menni.
Ugyes Emma! Latod surubben kell tarsasagba vinned!

MAv: hat nem lehetett tul jo elmeny.
Gyors felepulest!
Vendég
 


es bocs 2700 egy alaklom, na az mar tul draga, mert amit en neztem az azt hiszem 1400ha minden heten ugyan azon a napon mesz.
aaa3
 
 


na ez a masik nevemen ment el, de en irtam Orsi.
Vendég
 

 
 

8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 22:29-kor.
Vendég
 


Csaba!
Asthma bronchiale
Rota

Bence!
laryngitis acuta
gastroenteritis es coliti

ezek vannak a zaron,akkor ezek most mik??? es milyen kovetkezmenyeik lehetnek?
A fehervers also felso hatar mi?
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés...
A jelenleg még fogatlan, de mindent rágó, forgó, tolatva mászó, továbbra is rosszul alvó baromi anyás Lucám mellé, még a nyakamba szakadt egy két hónapos berni pásztor kiskutya is. :roll: Szóval nem nagyon vannak üres perceim...

Remélem mindenki jól van!!!

Vigyázzatok magatokra!

Kép
sziszka82
 
 


Sziszka, üdv!!!!!!!!!!!!!!
Luca képet kérünk minimum! Ha már ilyen ritkán vagy!

Nem, lesz következménye, nyugi Anita!
Csabának hörghurutja volt és elkapott hozzá egy hasmenéses rota vírust is, legalább többet azt nem fogja...

Bencének pedig tényleg kruppja volt és egy kis hasmenés neki is bejátszott. Sajna a krupp ismétlődhet! De nem biztos egyáltalán. Kaptatok kúpot?

Nyugi, a fehérvérsejszám ilyen korban 4000 is lehet és betegségben akár 13000 is. Következtetést nem lehet levonni belőle.

HENE! ADj életjelet!

Kép
andkata
 
 


Ja es ezeket kapta!!!!!!
augmentin,zinacef,ventolin,atrovent,flixotide,rectodelt,di-adreson,calcimusc,carbo act.,micronephrines inhaLALAS

szerintetek ennyi tenyleg szukseges volt? sprayk napi 4,6szor 2fujas :roll:
Vendég
 


ez jo pedig a Bence csak kicsit kohogott es vele alig foglalkoztak,o sprayt se kapott. Amiket soroltam a Csaba kapta,o fulladt. Az asthma szo ijeszett meg a zaroban :cry:
Vendég
 


Ja es merni kellett a kajalast,ledobbentem: 80 100akat esznek,napi max 600ml folyadek :!:
Vendég
 


Anita: az nem sok. Esznek ar kanalas eteleket is? Akkor eleg. MEkkora a sulyuk?
Tejen kivul isznka meg valamit?
Lehet ok is azert kelnek sokszor ejjel mert mar nem eleg a tejci, ehesek....

Jo sok gyogyszer...a lenye meggyogyuljanak!
Vendég
 


Mav: ez nem semmi! Én nem tudom miért kell így viselkedni! Ha attól, hogy valaki orvos még lehetne ember is.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Anyjuk!
50et gyumit,de igy is hiznak,csak nem ertem hogy :?
Vendég
 


Titi
Normaflore max napi 3 !!!!!!!
Vendég
 


Mav: a betegség miatt is ehetnek kevesebbet mint szoktak!

Sziszka: pont tegnap emlegettünk, mi lehet veletek! Örülök, hogy kicsit azért bekukkantottál!

Én végre megettem egy kis banánt és egy fél kiflit, Levi csócsált egy kis kiflicsücsköt, de nem hiszem, hogy sok jutott belőle a gyomrába, meg pár falat banánt. Nem akarom erőltetni a kaját, nehogy kihánnya. Szerencsére inni iszik rendesen!

Olivérnek mértem lázat amikor hazajött és 38,3 így adtam neki Panadol szirupot. (már napok óta nyúz, hogy adjak neki. Jó lenne, ha csak ezért lázasodott volna be, hogy adjak neki végre! :wink: :lol: )
Ő is iszik rendesen.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Köszi csajok a normafloros infót! akkor már csak holnap veszek be.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Mav
Hű, nem irigyellek a herce-hurca miatt! Szörnyű lehetett! :evil: Remélem hamar helyrejönnek a srácok most már!
Az h Apjuk az anyukájánál alszik azt jelenti h végleg szétmentetek? :?
Vendég
 


Titi
Remélem jobban lesznek holnapra és lesz egy nyugis hétvégéd! Igazán megérdemelnéd már!


Tami
Olyan házakat is néztél amúgy amik megfizethetőek? :lol:


Akata
Próbáltad már fekve szopival, összebújva elaltatni Adélt? Nálunk most ez az egyedüli módszer amikor nem üvölt. Mondjuk tény h kellőképp le kell fárasztani előtte, de általában sikerülni szokott így elaltatni Nórit.
Vendég
 


http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/30023482
itt van ez a lampa, az mibol derul ki, hogysiman konnektorba dughao e, vagy falbol kell neki a vezetek?
Vendég
 


Na, és most elérkeztem oda hogy küldjek egy családi fotót Csillának az 1000. oldalra! Szerintem egy reumás csiga is gyorsabb nálam... :twisted: :lol:
Vendég
 


Wera; szoktam, csak azok nem tetszenek annyira :oops: Igazabol tok midegy hogy 12 millioert nezek vagy 120ert, mert semmink nincs 8)

A pizza kesz, hajamrol meg nincs foto es nem is lesz, mert nem jo, atutott mar megint az a rohadt voros( tobb mint egy eve volt mar :twisted: ) de legalabb halvanyabb, tan egyszer elerem azt amit szeretnek- fo az optomizmus!
Amugy annyira nem gaz hogy sa[piban tudjak csak utcara menni, de nem tetszik.
Valaki tudja festes utan mennyive lehet deuroltatni?
Tervezem mikor csinaltassam meg, de elotte meg egy ertelmesebb hajszint kell valasztanom.
Pl, EVELYN: Neked milyen szinu a hajad? Az eredeti hajszined van melirozva?
Vendég
 


Mindenkitől boccs, hogy fel mertem tenni képet! Ki is töröltem, hogy nehogy gond legyen!!!!

d.dodó
 
 


Tami
Tudom, nem vigasz de a miénk is totál hitelből lesz ha lesz...
A lámpa konnektorba dugható. A falilámpák mind, csak a plafonra szerelhetők nem, általában.
Vendég
 


koszike, ez jo hir!
Vendég
 


Dodó
Ha most megsértődsz én komolyan mondom odamegyek és seggbebillentelek!!! :twisted: :lol:
Azzzzonnnnal tedd vissza azt a fotót!!!! :D :wink:

Rakok én is egy kilátszóbordásat, oké???

És szerintem kotorjon elő mindenki egy fotót magáról a fénykorából! Kell egy kis változatosság a képek terén! :wink: Kép
Vendég
 


Wera; marmint nem a hitel a jo hir, hanem a lampa, ugyanis a flaban nincs vezetek, csak ha szentbontjuk a falat, es olyan sotet van es allobol semmi nincs ami olcsobb es van is fenye, de akkor veszek valami ilyen falit ami kicsit jobban bevilagitja a szobat. Jo nem azt amit feltettem, az hangulatos, de fenye nincs, hanem valami mast, de falit...szoval erted:)
Vendég
 


Dori ma sertodos kedveben van.
Senki nem mondta vegye le, csak megjegyezte Szly, hogy mar volt fonn, en meg hog ykitolas a kiloikkal kuszkodo embereknek a szivet fajditani.
Vendég
 


en nem teszek , max gyerek korit tennek, de az meg nincs, mert utalom latni hogy milyen nem leszek soha tobbet....
Vendég
 


Köszi a hiányolást! :oops:
Egy pár kép Lucáról:
Kép
Kép
Kép

Kép
sziszka82
 
 


Nahhh

Kép

:lol: :lol:
Vendég
 


Mary!
Én ugyanugy küzdök a kilókkal......
Azt meg sajna elfelejtettem, hogy volt már fent ez a kép..... ennyi.

d.dodó
 
 


[quote]e írta:n nem teszek , max gyerek korit tennek, de az meg nincs, mert utalom latni hogy milyen nem leszek soha tobbet....


Lennél inkább büszke hogy valaha milyen voltál!!!! :wink: És kérünk képet akkkkooorriiiiissss!!! :twisted:
Vendég
 


Amugy meg nem sértődős kedvemben vagyok, csak akkor is rosszul esett reggel is, hogy viki írta, hogy "Te sem írsz nekünk", mikor elsők között voltam ma, aki irt reggel. De mindegy. Ez van!

d.dodó
 
 


wera!
Én már ugyis kitöröltem a képet! Nem akarom, hogy megzavarja a fogyózókat, vagy valakit aki már ezt a képet látta!

d.dodó
 
 


Tami
Olyan fajta állólámpát nem akarsz mint ami nekünk van a nappaliban? Én imádom mert fölfelé világít, nem a szemembe és szerintem elég fénye van + van olvasólámpája is! És ilyen tipusból rengeteg féle van és nem drágák!
Vendég
 


Dóri
Könyörgöm, nem kell mindenért megsértődni! A fogyózók is túl fogják élni, na nem mintha nem jönnének szembe újságokban, reklámokban meg mindenhol modellalkatú nők. Marhára nem ezen múlik.
Vendég
 


Mary!
Amugy egy "rossz" hír, hogy szerintem a vöröses csak ugy fog eltűnni, ha egy kicsit leszivatod szőkítőporral.....
Festés után 2 héttel lehet dauert rakatni asszem. De semmiképp ne legyen olyan, hogy már elkezd lenőlni a festék, mert akkor se a festett hajra való dauer vizet nem tudja használni, mert akkor a teteje marad egyenes, se a sima hajra valót, mert akkor hamar kijön a festett részből!

d.dodó
 
 


wera!
Én is így gondolom, ráadásul nem a fogyis opikba tettem fel, de mindegy. Nem rakok és kész!

d.dodó
 
 


Na jó, nekem 8. Akkor ne rakjatok!
Remélem azért a többiek raknak és nem maradok egydül a fotómmal! :lol: :lol:

És most egy időre kivonom magam a forgalomból mert Apa napok óta szekál hogy egész nap a gép előtt ülök. Hát, van benne valami... :roll:

Cupppa
Vendég
 


de Wera pont olyant akartunk, de az most epp egyik sem kaphato az ikeaban, asszem az Obiban latott Aleko, lehet megvesszuk azt.


Kosz Dori a hajfestos tippet. Akkor kb 1 honap mulva ujra festem es utana 2 -3 hetre dauer.
Vendég
 


Mary!
De tényleg ha mered, akkor először vegyél szőkítőport, és 6%-os hidrogén peroxidot, és ezt keverd össze , és nem vastagon mint a festéket, hanem simán a tenyeredbe veszel egy adagot, és lefele simítva végighúzod a kezed, de nem a tövétől indulva...éltalában az aljának 5 perccel több idő kell hogy hasson, mint a lenőtt hajra, közben mindig kifésülöd a hajad. Ez a kék trutty olyan mintha szárazon potyogna ki belőle, de mégis hat közben...majd a hajtőre is dürzsölsz, és megint csak egyenletesre fésülöd. És a tükörben nézed mikor jó (nem kell tök szőkéig leszivatni), lemosod, megszárítod a hajad, és rögtön fested is a színt! Szívesen megcsinálnám ha ott lennék, vagy te itt. Én mult hétvégén csináltam....a sötét mahagónit akartam olyan igazi szinte tűzvörösesre. Leszivattam narancssárgásig, és aztán festettem rá a tűzvöröset! Lehet most még esetleg egy-két helyen "foltos" a festés, de a következő már egyenletesebben befogja, és akkor már csak festen i kell!

Bocs, hogy hosszú lett!

d.dodó
 
 


Dodó!
Ha velem, vagy az írásommal van gondod, akkor nekem írd, ne a többieken "verd" le.

Uff! Én szóltam! A nagy fehér Viki
20150601134430
 
 


Ilyen lett:

Kép

d.dodó
 
 


Kölke aludt megint, mi megnéztük az Lost legújabb 2 részét. Tiszta izgi. Megyek fejni, később még bekukk.
20150601134430
 
 


viki!
Nem a többieken verem le, és délelőtt rögtön meg is irtam neked. Az volt, amit idézetként akartam irni, és irtam is hogy elrontotta az idézetet. Ezt megírtam neked, és te azóta sem írtál nekem.

d.dodó
 
 


Naaaaa csajok, ne csináljátok már ezt!!!
Ilyen baromságon vitatkozni! Dóri, senki nem akart bántani, tudjuk hogy Te se minket, ennyi. A Viki meg abszolut nem úgy írta reggel, nem szokott rosszindulatú lenni...

Akkor megnyugtatásképpen elmondom, hogy én még általánosban elhagytam az 50 kg-t és soha nem is leszek annyi ( mert az nálam már betegség lenne). Ennek ellenére előhalászok mindjárt valami tuti régi szépséges fotót magamról!

Kép
andkata
 
 


viki!
Nem az volt a bajom, hogy TE írtál, hanem az, ami.....mert én annyit irtam, hogy nincs nagy forgalom ma itt. Erre te: "Te sem irsz nekünk!"
Holott írtam...de nem is ezt irtam, hogy miért nem irnak nekem, hanem, hogy kicsi a forgalom. És tudtommal más is meg szokta jegyezni, ha nincsenek annyian.

d.dodó
 
 


Ime- Aztán már legyen vége ennek!!!

Kép

Kép
andkata
 
 


Sziszka! Luca gyönyörűséges!

Kép
andkata
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 22:30-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?