Új privát üzeneted érkezett!

csugi: Csak itt ebben a fórumban a legtöbb hasonló korő gyerek már lassan beszélni meg járni fog, mire mi talán elkezdünk mászni. :D De Máté legalább forog nem? Mert Lea azt sem csinálja. :(

kike: Nem kúszik, sőt mostmár nem is fordul sehova. Hátról hasra soha nem is fordult. Ellenben mostanában egyre hamarabb elkezd üvölteni, ha elunja magát. :shock:
fmarti
 
 


http://manoportal.gportal.hu/gindex.php?pg=29015158
Márti innet le tudod tölteni a könyvet

Kép
csugi
 
 


Máté régebben forgott de már ő sem forog :wink:

Kép
csugi
 
 

 
 

Jó laptető...

csugi: Köszönöm!!!! Lehet, hogy Mátét és Leát az ég is egymásnak teremtette??? :lol:
fmarti
 
 


Domi meg épp az előbb rántotta a fejére a kislámpát :twisted:
De legalább vigasztalás képpen cicizett :lol:
Egy kis piros rész lett a homlokán....ez az eredménye ha már kúszik :twisted:

Remélem hasznát veszed Márti a könyvnek-azért én is letöltöm-biztos,ami bitos :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Én is letöltöm a könyvet. Nekem megvolt valahol, még ide is én linkeltem be, de már nem találom! :oops:

Kép
szly27
 
 


Dominak puszi a bibijére!

Jelenleg egyetlen dolog van, amiben a gyerekem egyedülálló; soha nem kakál be. :lol:
fmarti
 
 


Jó ez a könyv,Vercsinek,és Kristinek is vannak benne jó dolgok- :D
Csak ideje legyen az embernek :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 



Szia Nicike! Voltál a talin?

Kép
szly27
 
 


És jó sok találós kérdés van benne-azokat nagyon szereti a Vercsi-már régebben egy halommal kerestem a neten,és nyomtattam ki. :lol:

Megyek bibis Domimhoz!Puszit átadom :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nem,én itthon voltam.Soha többé nem írom le h jó gyerekem van :lol:
Még vissza se tudtam olvasni,csak gyűlnek az oldalak.Ő meg üvölt :shock:

nicike
 
 


Sziasztok!

Szegény Lilike! biztos valami baja van! Ha nyugodt és jó gyerek, akkor biztos nem stimmel valami!

Én nem tudom letölteni a könyvet. Olyan béna vagyok. Ez csak 90 napos, nem?

sz.andi
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos nemigen tudtam visszaolvasni, tegnap este elkezdtem, de aztán mennem kellett. úgyhogy most csak beugrom, hogy

Köszönöm a köszöntéseket kicsi lányom nevében!!!!

Boldog névnapot utólag az Ágneseknek, és boldog féléves szülinapot Annácskának!


Én gyorstalpalón végzem a zombiképzőt, mert Tamarácskánk elég nyűgös éjszkánként és 4 hónap átaludott éjszajka után szokni kell az éjszakai keléseket. Amúgy mi is cicizünk, attól garantáltan megnyugszik 3 perc alatt.

Férjemet hívták, jövőre mehetne Kínába és Angliába 1-1 hónapra Forma-1-gyel kapcsolatos munkákra, hát jó pénz az biztos, de nagyon nem tudjuk, menjen-e. Nagy a dilemmánk,a z biztos. Anglia még hagyján, de Kína, volt már ott régebben, az volt a legszarabb. Annyira messze van.
Na majd meglátjuk.

Lusta bébik anyukái!!!

Tamival olyan 3 hónap után mostanságra értük el, hogy szeressen hason lenni, utóbbi napokban kifejezetten boldog, ha hason lehet, pedig nagyon utálta. És már néhány forgást is produkált, pedig meg se moccant még olyan két hete.

Most is hason nyomja, olyan zabálnivaló, ahogy sikongat.

Bocs, hogy most csak magunkról, de már lépnem is kell, csatatér a konyha, de amúgy tökre hiányzik ez a kedves kis társaság!

Ja még a képekről, csak utóbbi párat láttam, Lackó, Domi, Jázmin cukkerek, Roli pedig a kopasz fa előtt, haláli pofa!!!

Kép
teó
 
 


Lea cickány - ez nagyon tetszett! :D

Mi Brúnót Mókusozzuk. Még a kórházban ragasztotta rá a nevet egy kedves, nagydarab csecsemős nővér, aki próbálta ébresztgetni Brúnót, hogy egyen már, ne csak aludjon. Na ő csinálta azt, hogy rázta, csipkedte, húzkodta a fülét, dörzsölte a lábfejét és közben azt duruzsolta, hogy "te minimókus, te!".

Hó már nincs, nem is volt sok, hamar el is olvadt.

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Andi,Szia!

Remélem nincs baja,most almát se akart enni pedig imádja.Ahogy meglátta a kanalat üvöltött...
Na megyek is,hátha megtudom nyugtatni.

nicike
 
 


A talisok remélem, hogy sok képpel jönnek vissza!! Mindig olyan keveset tesztek fel, pedig olyan jó nézegetni!!!

sz.andi
 
 


sziasztok

mi jöttünk el először! fél kettőkor, mert Emma nagyon álmos volt, de nagyon jó volt!!!!

Háromszor írtam le, és mind3 hsz-em elszállt. :(
Vendég
 


KATA!

NAGYON KÖSZÖNJÜK, HOGY OTT LEHETTÜNK, NAGYON JÓ VOLT, EMMA IS ÉS ÉN IS NAGYON FELTÖLTŐDTÜNK!!!!

Irtó szimpi vagy és a tesód is! na meg minden mama! :P
Vendég
 


Hát lehet fáj a torka, most valami nyavalya járvány van vagy mi. De remélem, hogy nem komoly!!!

sz.andi
 
 


Adél gyönyörű, Nándi igazi kis bújós, anyás típus, Zsolti és Áron szeme még szebb, mint a képeken.
Dóri és Nati nagyon nyugodt, jó babák, Levi pedig egy nagyot aludt!!!
Eliot jó sokat evett, jókedve volt és szerintem már gömbölyödik.
Zsömi és a kis Anna szinte már járnak!
Bugri Nóri pedig kész kis hölgy!

Ema megmutatta a hangját, de jó kislány volt, sokat nevetett.
hazafelé meg végig aludt a villamoson. Olyan cukin befúrta az orrát és ott szuszogott nekem :)

Szóval száz szónak is egy a vége, nagyon jó volt!!!

Kata!
Köszi
Vendég
 


Lackó nagyon cuki, biztosan a távirányítót keresi:)
Jázmin és Roli is szépek!!
Szegény Karácsonyfa :D
A kis prof meg nagyon huncut.

Most képeket még nem teszek fel, mert leszakad a hátam, és Ödikémet még el kéne altatni, mert eddig 2szer fél órát aludt.

Nici!
Jobbulást a lányodnak.

Márti!
Tudom hol az az utca, ahova mentek, a Budaörsi útról nyílik, ugye?

Na, megyek rendet rakok.
Vendég
 


Andi:úgy tudod letölteni a könyvet hogy a free userre nyomsz rá-akkor visszaszámol,és mikor lejár a visszaszámlálás,akkor lehet letölteni.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Domi ismét alszik!

Várjuk a jó sok talis képet!Sokat!!

Nici:szegény kis Lili:jobbulást puszit küldök neki!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Márti hoztam az ígért sapis képet! :wink:

És egy párat csak úgy!

Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
linda24
 
 


Ó,de tünemény Vivi :P

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!
megjöttünk egy két órás sétából! Annyira jó volt! És minden boltban (!!!!!) leárazások vannak. 50-70%-osak. Pl Levis farmerokat lehet kapni 180-240 koronákért Alapból 700 és a fölött vannak! Pólók 30-40 koronáért. Szóval holnap ha hazajön a párom megyünk le vásárolni (holnap jön meg a fizu)! Ma még nem vásárolgattam, csak baby ételeket vettem!

Nagyon édesek a babaképek!

Kérjük majd még a többi beszámolót és persze a képeket a taliról!

d.dodó
 
 


Kike! ezer köszi!! Sikerült!!!

Minnyá felrobbanok!! El akartam menni ma kb. 5 percre megbeszélni az aerobikot. De apával úgy összevesztünk!
Elegem van, hogy nekem alig van dolgom, de ha van is, akkor sem tudom elintézni, mert neki mennie kell mindig! Elegem van, hogy itthon ülök, és viki nélkül nem tudok elintézni semmit. Oké, jöhetne velem, de olyan szar idő van, nem szívesen hurcolom ilyen időben!!

Na itt üvölt mellettem Mütyike, mennem kell!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Mi is már itthon,Áron azóta már hammolt is és most játszik!
Hazafele aludt a kocsiban!

Kata! Köszönjük szépen a vendéglátást még egyszer,nagyon jól éreztük magunkat!
Én hulla fáradt vagyok,de tényleg nagyon jó volt!
És nagyon örülök,hogy ennyi embert megismerhettem személyesen!
Orsi már leírta a babákat,egyetértek!
Mamák is mind nagyon jó fejek! :wink:
És nagyon finom hammák voltak!

Andi! Áron aludt 1 órát (Levi kölcsönadta a járgányát) így addig szinte csak fotóztam,úgyhogy ha keveset kértek,ha sokat,akkor is sokat kaptok,mert nem nagyon tudtam kiválogatni,hogy melyik legyen!
Mind nagyon jó!

Amúgy Áron jól viselkedett!
Ugye csajok írhatom így?????????
Az elején nyügi volt,de Levi megmentette,aludt,aztán hammolt és aztán már jól elvolt!
Mi 2-kor jöttünk el,Áron megint álmos volt,aludt hazáig! :wink:
Tudnék még mit írni,de a változatosság kedvéért megint álmos,úgyhogy majd később,de a fotókat máris hozom! :wink: :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Nici: Nem lehet, hogy Lilinek ki fog bújni a fogacskája?

Andi: Ahogy kike írta, úgy le tudod tölteni!

Linda: Vivi annyira kis édes, imádom a kis fejpántos huncutkát! A sapi tényleg jó!

Orsi: Örülök, hogy jól érezted magad Emmusoddal együtt! Igen, a Budaörsi útból nyílik az az utca, ahova megyünk. A tömegközlekedést még nem tapasztaltam ki, de idővel az is meglesz. :lol: Legalább mostmár nem leszek annyira bezárva Leával a 4 fal közé. (Igaz, ennek az az ára, hogy kicsit zajosabb és büdösebb lesz az életterünk, de ki fogjuk bírni. :lol: )

Nem tudom, mennyire tudok majd jönni ma, nemsokára hazaér az uram, és ugye muffin által közzétett cikk szerint legalább negyed órával előtte már pihenni kell, hogy frissen fogadjam, meg szalagot kell tűzni a hajamba. :lol: :lol: :lol: (Bár hogy honnan a fészkes fenéből kerítek én most szalagot, azt nem tudom... :roll: )
fmarti
 
 


Andi:szívesen-örülök hogy sikerült :D

Sajnálom hogy Apa ilyen :evil: És teljesen igazad van-én sem szívesen viszem ki Domit ilyen pocsék időben-Anyós ment el a gyerekekért :)
Szegényem ugye elvileg alszik,gyakorlatilag öt percenként köhög :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép


Kép
ibm
 
 


MI is hazaertunk!

Es szerintem is nagyon jo volt!

KATA draga! ANnyira jo volt! Koszonjuk a helyet, a vendegszeretetet, mindent mindent! Es en kulon koszonom a sok segitseget!
Mancsi elhozta a ruhakat es meg a kantaros meg a kisruha- ugyan tunikanak de jo lesz!
Adel annyira nagylany lett! Es igen jo kislany! A szobaja pedig nagyon tetszik!
Remelem tenyelg egyszer eljottok hozzank!

Tenyleg szuper volt! Annyian voltunk , es minden baba olyan nagyot nott, ugyesedett!
Es orulok annak is hogy megismerhettem Agit es Amit!

Agi: annyira nagyon turelmes es kedves vagy! Oszinten nagyon nem ilyennek kepzeltelek, de igen szimpatikus vagy, es NAndi egy igen jo gyerek, es angyali arca van!

Ami: Aron igen jo fiu volt! Olyan szepseges es ugyes!


Manci: Jo hogy ott voltatok! Annyira nyugodt no vagy, jo a isugarzasod! Zsomi pedig csucs!


Julcsi: jo hogy Te is ott voltal! Es tenyleg akkor is gyertek majd ha babo mar kibujt es picit nagyobbacska, en mar annyira fognek ujjra csecsemot!


WERA: A SUTID IGEN NAGYON NAGYON FINOM VOLT! megszegtem ugyan miattad a dietat, de megerte! Nori bugri szenzacios kiscsaj!


Evelyn: Eliot olyan ksi baratsagos! Jo hogy maradtatok!


Bondi Csillam: Oti nagyon jolnevelt aranyos kisfiu! Jo hogy ott volt! Nem is akart kozeppontban lenni! Okos szellemes gyerek! Csodalatos anyuka vagy! Szeretnem ha nekem is lenne majd ennyi turelemem es megertesem a gyerekeimhez!

Es mindenki mast is jo volt latni,Orsit, Pattit, VKata, Tita!
A kaja tenyleg jo volt, jo kis salik, husi, pita, sutik....
Koszonjuk.


FARSANG: ugy tunik Titaeknal lesz, valamelyik pentek delutan, vagy szombaton kora delutan, hogy tesok is johessenek, meg ha akarnak apukak.
Mati: na erre nem gondoltam hol fogok atoltozni, de en vegig merek menni jelmezben is a varoson, ugysem ismer senki sem!:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.22 16:45-kor.
Vendég
 


Jajj,de jók a képek!! :P :D

Elképzeltem hogy Domi is ott van,és hogyan örül a többi gyereknek!!Imádja a gyerekeket! :D

Megyek,mert felébredt,de azért benézek még a képek miatt :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


8)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.14 22:41-kor.
Vendég
 


Ami!
Hú, nagyon jó képek!!!!

d.dodó
 
 


Olyan jó hogy így részletezitek a gyerekeket,és szüleiket,így mi is,akik nem tudunk sose elmenni,jobban megismerünk titeket!! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Megyek,megkínzom Domit,mert nagyon köhög(orrszívás) :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


JAjj de jok a kepek Ami!
KOszike!
Vendég
 


Es: azert is volt jo a tali mert siman vissza tudta olvasni az itt torteneteket :oops:
Koszonjuk az otthonrol lelekebn velunk levoknek, hogy megkimeltek minket!
Vendég
 


Szívesen!

Kata! Remélem lesz,ha nem a világ végén akkor ott leszünk!
Én is sajnálom,hogy csak ennyit beszélgettünk,de leasz még rá lehetőség!
:wink:

na később majd én is jövök személy szerinti leírással,csak Áron meggondolta magát és még mindig itt kompolózik! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Es: koszonet az osszes babanak, aki ott volt es kanallal evett! A jo pelda hatott! Annam megevett vagy 5 perc alatt 80 ml papit!:))))))))))))
AKAta: te kerdezted multkor a meggyet. O most meggyet evett banannal, zabbal, secc perc alatt csuszott neki!
Vendég
 


Patr!!

Nagyon szépen köszönjük a csomagot, megjött!! Annyira aranyos vagy!!
Képzeljétek! pluszban jött egy nadrág is. Annyira édes vagy!!!
Nemsokára teszek fel képet is. egy csöppet nagy, de mikorra kell, addigra jó lesz. A nadrág jó rá.
De Mütyi jobban élvezte a csomagolást. Vagy fél órát játszott a szatyorral! :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Ami!

Nagyon jók a képek!

Egyetértek Tamival.
Bondi és Ági is, úgy tűnik angyali türelemmel megáldott anyukák.

Evelyn pedig nem ijed meg az új helyzetektől! :P
a cumisüveg-problémát is pikk-pakk megoldotta.

Akata egy csupaszív csajszi és nagyon kommunikatív.

A többiekkel sajnos kevesebbet tudtam beszélni, remélem sor kerül rá.
(Kata, én is sajnálom, hogy nem beszéltünk többet.)

Egyvalami biztos:
mindenki más temperamentumú, más személyiség, de a kismanójával nagy-nagy összhangban van.


tényleg jó volt látni ennyi anyukát egy rakáson, nekem ezért tetszett a mai nap különösen!!!

Sziasztok
Vendég
 


Ami!4 Kösziiii! Olyan jó nézegetni a képeket! A képből sose elég!! Erre már rég rájöttem! :lol: :lol:
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat talisok!!!

sz.andi
 
 


Mary!
Gratula Annának, hogy ilyen szépen evett!

d.dodó
 
 


Képek királyak!

Még még!

Később még jövök. Öcsesz beájult a nagybevásárlásnál a pénztárnál, most az ágyában alszik, megvárjuk míg felkel a kipakolással.

Reggel jövök, addig is csók!
20150601134430
 
 


Csak kutyafuttában vagyok...

képek szuperek, kérhetek még??????????????????

Cserébe küldök én is...

Kép Kép
Vendég
 


Ez az egyik gatyó, amit teszveszeltem....
Vendég
 


No íme a kép/ek:

Az első a zacskóval játszik, nagyon tetszett neki :lol:

A másodikon pedig integet, csak nagy a kabát, nem látni a kezét!
Viszont látni a nacit, ajándékba kapta Mütyike :oops:

Kép Kép

Köszönjük szépen!!!

sz.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?