Új privát üzeneted érkezett!

Orsi! Mindkettő lehet, de ha allergia, akkor sem tudhatod, hogy mire. Elmúik. Hanna is arcon-pötty.

[quote] írta:gy ennék egy jó kis mexicoi chilis babot, meg innék egy jó kis tejeskávét tejszínhabbal.

Próbáltad már? Én mindkettőt eszem, és semmi gondot nem okoz. Ugyan van hasfájás, de nem ezektől, mert kezdetek óta eszem/iszom, és akkor nem volt semmi gond vele.
Én mindent eszem, csak a gázosakból kevesebbet.

Kép
zölddisznó
 
 


Pihenőszék: még nincs, de gondolkodok rajta!

Niki: én 23-án adtam beés most néztem a számlám és még nem jött meg! :evil: J rendeltem olyan bogyót, holnapra meglesz! Bár lehet vége a deformcicinek????!!! Nemrég Marci 120-at evett belőle és nem is kellett neki a másik cici!! :lol: :lol: Kétszer is megmértem, mert nem hittem a szememnek!!! :wink: :wink:

Zöldi: Hanna még mindig cukor!!! 8)

Hajmosás: én is csak a fürdetős krémes vízzel mosom Marci haját!!!

Orsimorsi: szerintem nálunk is a tejszín tett be, vagyis a főzőtejszín. Szombaton carbonarat csináltam és vasárnapra pöttyös lett Marcika arca. Bekentem sudocremmel és már javulgat! Tényleg mennyi idő alatt megy át az anyatejbe amit ettem????
Vendég
 


Hajmosás: Én is a mosdókenőcsös vízzel mosom csak át a hajacskáját.

Az engem is érdekel, mennyi idő még az anyatejbe jut amit eszek!?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

hello!!!

csak egy gyors helyzet jelentes.
nalunk nem mennek tul fenyesen a dolgok, sajnos. a kisasszony nem hajlando szopizni rendesen, igy nagyon lefogyott, potolni kellett, es a tejci is egyre kevesebb lett.
most kap egy kis cicit, aztan cumis uvegbol lefejt tejet, majd tapszert. a normalis cumis uveg nekunk nem jon be. ami lemegy az szinte azonnal ki is jon. igy a specko cumisuveget hasznaljuk, de igy meg legalabb 1 ora mire legyuri a kajat.
pentek ota az adagunk 60rol, 140-re nott. el sem hiszem. ebbol bukik vissza valamennyit, de nem olyan sokat. aztan meg fejnem kell. igy sajna aludni nem sokat tudok. most itt van anyukam, nagyon sokat segit.

ujabb kepek:
http://www.flickr.com/photos/andrew_walker/

remelem mindenki jol van. :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


[quote]A írta:z engem is érdekel, mennyi idő még az anyatejbe jut amit eszek!?

Nagyon egyéni, mint pl. az alkohol felszívódása és lebontása is. Egy-két óra-tól akár másnapig benne lehet.

Kép
zölddisznó
 
 


Mush, micsoda kis tündér!! :D Komolyan, nagyon aranyos! Neked kitartást, az jó hír hogy édesanyád segít neked!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Pusz Mush!

Kép
zölddisznó
 
 


zoldi. a masszazst furdes elott vagy furdes utan? plussz furdes elott adjunk neki valamennyi kajat?
nalunk, amint felered ehen akar halni.
anyukam kerdezi a tea keverek aranyait, mert elfelejtette elhozni. a cuccokat meg hozta a zuzmo kivetelevel.

mult heten meg csak 20-30-t tudtam fejni. most meg 70-80-t (mindket cicibol). lehet, hogy a kulonbseget kiszopizta, ha lassan is?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mikor lehet elkezdeni a hozzataplalast? anyukam 2-3 honapos korrol beszel, de az olyan korainak tunik.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok Csajok!

Ki vagyok akadva... Zsófi beállt olyan üzemmódra, hogy az éjszakát kb. este 9-től reggel 8-ig egy hajnali szopival végigalussza. Ez egy áldás! No de a nappalok!!! Ma pl. reggel 8-tól mostanáig fent pörgött, kb. óránként fél órákat szopizott, ezerszer bealudt a cicin, de mikor kivettem a szájából felébredt, újból rácuppant a cicire, szívott kettőt, aztán megint bealudt. Ha letettem, bömbölt... :evil: Most alszik, de ki tudja meddig... Semmit nem tudtam ma még tenni, ebédet is úgy ettem, hogy Zsófi a kezemben volt.

Egy ennyi idős gyereket tudom, hogy nem lehet elkényeztetni azzal, hogy kézben van, de már rafkós a kiscsaj és kiköveteli magának, hogy fogjam. Hagyjam ezt, vagy próbáljam jobban a mózesába szoktatni? És mit lehet és kell-e tenni a non-stop szopizási vágy ellen vagy hagyni kell egész délelőtt cicin lógni a drágát, egyszer majd leszokik róla?

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Musi, kitartást!!!
Nem vagyok egy nagy szopi szakértő, de ha ilyen sokat le tudsz fejni, én próbálnám tovább szopiztatni a helyedben, lehet végén elég lenne a tejcsi is.

Kép
trombibébi
 
 


Berni, nálunk detto ugyanez van. Az éjszakák szupik, de nappal egyre többet fenn van. Most is itt van a karomban, épp bealudt a cicin, megpróbálom becsempészni az ágyába.
Én egyelőre hagyom cicizni, amennyit akar, délután, ha már nagyon "unom", kap lefejt tejcsit.

Kép
trombibébi
 
 


Tromb, Berni: nálunk is ez a helyzet!!!! :cry: :lol:
Vendég
 


Irigykedek, hogy ennyit tudjátok etetni a csemetéket! :( Noel is mindig megnyugszik cicin, de utána annyit bukik és a bukás miatt meg sír.. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Musi! Majorannából 2 dkg, a többiből 4-4 dkg. A keverékből meg 4 teáskanál/liter.
Előtte egy kicsit etess - Hanna sem bírja ki. Én előttbb szoktam maszni, aztán fürdés. Utána meg jól bezabáltatom.
Szerintem azért fejsz most többet, mert már több termelődik.
Az etetőd meg király! Gabi is ezt használja, és bevált! Ugye, Gabi?

Hozzátáplálás: 6 hótól (van, aki gyümit már 4 hóstól ad)

[quote]d írta:e már rafkós a kiscsaj és kiköveteli magának, hogy fogjam. Hagyjam ezt, vagy próbáljam jobban a mózesába szoktatni?
Hagyd! Most egy ilyen időszakot él. Nem kényezteted el. Most kell neki az anyaszagú megnyugvás. A 6. héten gyakran előfordul, hogy több kaja kell nekik (vagy többször kevés) és emellett nyűgösebbek, és ölben szeretnek lenni. Hanna is ezt csinálja, de ő fürdetéstől éjjel 2-ig.

Aida! Volt azóta a dokénő? Adott beutalót bukásra, vagy nem találta kórosan soknak? Hízik?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok,
próbálok visszaolvasni, remélem mindenkivel minden rendben.

Mágival minden ok?

Enikőnek gratulálok, majd még olvasok róla.

Aida: minden ok Noellel? Mennyit hízott?

Zölddi: milyen a Balaton?

Hordozókendő:
valaki írta, h átvenné (bocsi, memóriagondjaim IS vannak), én ki sem bontottam, megnézem mennyiért vettem a Mattiban (4500körül), eladom. Gazdagréten, vagy Érden oda tudom adni.

Ibernuska:
azért az elég igazságtalan lenne a sorstól, ha valakinek éjjel-nappal jó gyereke lenne!!! (vicceltem)
Én vágyom az éjszakai jó gyerekre.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Niki én dec 19-én küldtem el a papírokat és azóta semmi..., telefonáltam, de azt mondták, hogy csak akkor szóljak, ha 30 nap elteltével sem történik semmi..., aham és addig???

Na akkor nálunk is most egy ilyen korszakot él Dani..., tökre nyűgös, bár nem mindig...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Zöldi, BB: köszönöm az érdeklődést! A múltkor ugye volt itt a doktornő és akkor mondta, hogy hetente kell mérjük és mindig hívni őt a mérés eredményével és ha 100 gramm alatti a hízás, akkor kapunk beutalót. De Noel súlya szerencsére jól alakult (amúgy mintha picit kevesebbet bukna, inkább csak ha sokat eszik vagy keveset böfizik). Így alakult most a súlya:

hazahozós: 3070 g
1. hét: 3200 g
2. hét: 3240 g (ez volt aggasztó)
3. hét: 3500 g (na ez már sokkal szebb :D)

Látom is rajta, hogy most szép kis pufi meg pár ruhába már nem fér bele, ami még pár naposan jó volt. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kérdeztem tőle, hogy miért van ez az ingadozás a súlygyarapodásban. Azt mondta előfordul és bízzunk benne hogy most már beáll arra hogy szép sokat gyarapszik minden héten. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: ez jó, örülök.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Köszönöm, én is nagyon örülök. :) Illetve mi is apával.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mush: de jó hogy itt vagy! Én már nagyon aggódtam! Most volt időm megnézni a képeket, hát haláli kiscsaj. Majd Marcinak is megmutizom, de most alszik!

Aida: szépen gyarapszik Noel!
Vendég
 


Sziasztok!

Gyors helyzet jelentés.(igaz engem nem keresett senki... :( ,csak vicc volt :lol: )eddig nálunk minden okés,igaz közbe vannak hasfájós napszakok,de még nem olyan durvák.Remélem már nem is lesz rosszabb.Mi még éjjel mindig 3óránként eszünk,jó lenne ha egyszer kicsit többet engedne aludni... :) :) de ez legyen a legnagyobb bajom.
Ma volt nálunk a védőnő,elvitte a mérleget így megszűnt a méricskélés,vagyis csak tanácsadáson tudom meg mennyit nőtt kis Kukisunk.Tegnap este volt a heti nagy mérlegelésünk,és nagyon örültem h hízik a kis drága.
Születési súly:3490
Hazahozós:3370
Tegnap esti:4150
Úgy örülök neki,védőnő is megdícsért minket.Csütörkön kell mennünk először tanácsadásra,megnézi a doktornő is,kíváncsi vagyok mit fog rendezni ott,mert öltözni,vetkőzni nem szeret a picuri :lol: :lol:

Hajmosás:én azzal a samponnal mosom neki a haját amit a kh-ban kaptam,kivéve akkor amikor a koszmót kezelm neki,akkor olajozok.
Fürdetőt mikortól lehet használni?Én még azt nem használok.

Pihenőszék:nekünk még nincs,de mi is tervezzük h veszünk.Sok felől hallottam h jó dolog.

solya051020
Káld
 
 
 


[quote]M írta:ost egy ilyen időszakot él. Nem kényezteted el. Most kell neki az anyaszagú megnyugvás. A 6. héten gyakran előfordul, hogy több kaja kell nekik (vagy többször kevés) és emellett nyűgösebbek, és ölben szeretnek lenni. Hanna is ezt csinálja, de ő fürdetéstől éjjel 2-ig.



Zöldi!
Ez nálunk dettó! Azt hittem már valami nem stimmel,de most megnyugtattál. Nappal is sürübben eszik,nem alszik, csak nyüglödik!!!

Aida!
Vinzent is rengeteget bukik. :( Most valahogy többet is mint pl 1 hete! :roll:


Ja képzeljétek bekapcsolatm neki a babazenét a netröl és erre megnyugododtt és elaludt!!! :P Jeeee!! Tudtam ma elöször enni!

Volt itt a védönö és a csöppemm 4000 gr kereken!!!Egy hete 3650 volt a dokinál, és 2660-al jöttünk haza! :wink: :wink:
susy75
 
 


És akkor egypár kép.
Kép Kép Kép Kép

solya051020
Káld
 
 
 


Kati, Mush, BB, Aida! Örülök, hogy jelentkeztetek!

Ma Hunor sem alszik annyit, mint máskor szokott, kicsit nyűgösebb. Két szopi között csak 30-40 perceket aludt, vagy egyáltalán semmit. Nem sír, néha nyöszörög, fel-fel vesszük, és próbálunk pihengetni a lakás különböző helyiségeiben.

Valaki már írta - talán Edoci -, hogy vigyorog a babája. Hunor szopi után félálomban szokott mosolyogni, és tegnap est fürdés után kaptam tőle egyet, de egyébként semmi. Szokott gőgicsélni, kurjongatni, de az igazi mosoly még várat magára.

Képzeljétek, a hugomék nagyon betegek. Egyszerű meghűléssel indultak, de a kisfiának tüdőgyulladása lett, tegnapelőtt meg fel kellett szúrni a fülét. Ma jöttek Miskolcra vele kontrollra, de az otthoni gyerekorvos azt javasolta, hozzák a kicsit is (szombaton lesz 4 hóapos), mert már neki is rondák a hörgői és hőemelkedése van. A hugom is tiszta takony. Szegényeket nem invitáltam most hozzánk, de maguktól sem akartak feljönni. Ki van purcanva a tesóm, egész hétvégén alig aludt.

Kép
Kép
szeles4
 
 


Solya: én már hiányoltalak! Akartam írni, hogy úgy tűnik Marci szeme rendbe jött. Köszi! Mi szerdán megyünk először tanácsadásra, én is kíváncsi vagyok mit művel a legény mert ő is utál vetkőzni-öltözni! Nem hiába pasik!!! :lol:

Susy: Vinzent súlya is szép! :lol:
Vendég
 


Bocika:köszi,ari vagy :D :D Nagyon örülök h Marci szeme rendbe jött :lol: :lol: Mi mindenre jó az anyatej... :)
Hát igen a fiúk tényleg nem szeretne öltözni,vetkőzni...

erről jut eszembe,a fürdést mikor fogják élvezni a babák?Nálunk minden este sírás megy.De lehet azért mert mindig úgy jön ki a kaja h fürdés után eszik...

solya051020
Káld
 
 
 


[quote="solya051020"]
írta:
solya051020erről jut eszembe,a fürdést mikor fogják élvezni a babák?Nálunk minden este sírás megy.De lehet azért mert mindig úgy jön ki a kaja h fürdés után eszik...


A megoldás: fürdetővödör :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja és Solya én azt olvastam, hogy fürdetni se közvetlen evés után, se éhes babát nem szabad!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Verzsoékról ki tud valamit?

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Solya: mi úgy fürdünk, hogy "megközölünk" két etetést. Tehát mondjuk Marci eszik 1/2 7-től 7-ig, aztán jön egy kis játék vagy szunya és úgy 8 körül fürdünk. Aztán mire vége a procedúrának lassan jön a következő etetés. Amúgy Marci egyre jobban viseli a fürdést, inkább a törölközés nem tetszik neki! :cry: :lol:
Vendég
 


a babamasszázst mikor érdemes csinálni? tudom, hogy a fürdés előtt, de Réka amikor felébred már éhes és fürcsi után rögtön eszik.
ha úgy csinálnám hogy enne előtte, ki se tudom venni a cicit a szájából, ha ki merném venni, nyűgős lenne ugy nem lehet masszírozni, éhesen se lehet, kaja után se
szóval akkor mikor?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok Csajok!

Basszus ez a mai nap nagggggyon durva volt... Zsófi egész nap szinte a kezemben volt. Reggel még lefejtem 90 ml tejet, délután 3-kor, amikor már az üres ciciken lógott, nekiadtam. Azt hittem átalussza a délutánt, mint máskor. Erre 2 óra alvás után 5-kor felkelt. Kicsit szopizott, aztán megint sírni kezdett a kezemben. :-( Énekeltem neki, ringattam, most megint bealudt, ki tudja meddig. Para-anyu vagyok, remélem nem lesz beteg, mert bár az orrából nem tudok semmit kiszívni, de tortyog szegénykém elég rendesen. :-(

Fürdetés:
Zsófi lassan a kiskádat is kinövi, nemhogy fürdetővödör... :-) Mi már lassan a 62 ruhákat is rakhatjuk a fiók mélyére. :-)

Koszmó elleni harc:
Mi olajoztuk pár órával fürcsi előtt, aztán hajkefélvel sikáltam fürdetéskor, meg átdörzsöltem mosdókendővel, aztán meg erősen a törcsivel.

Zöldi!
Köszönöm a tanácsot! Tényleg, BB kérdezte a Balcsit: már Lellén laktok???

Trombi! Boci!
Megnyugtató, hogy nem csak nálunk ilyen a helyzet. :-D

Aida!
Örülök, hogy Noelnál javult a helyzet!

BB!
Eddig nekem éjjel-nappal jó gyerekem volt. :-D Azért furcsa most ez a nyűgösködés.

Mush!
Nagyon sok kitartást nektek!!!

Solya!
Egy ideig mi is éhgyomorra fürdettünk. Zsófi is végigbőgte. Aztán néhány hete más a sorrend: szopi-fürcsi-szopi. Így élvezi a drága. Csak a végére, az öltözésre szokott elfogyni a türelme.

Szeles!
Nálunk Zsófi ezerrel mosolyog!!! De már régóta! :-D Mostanában meg már nem csak úgy, hanem ha közel hajolunk hozzá, akár én, akár az apja, akkor ránk mosolyog. A legjobb az volt, hogy a 32. heti 4D-s UH-t is végigvigyorogta a kisasszony. Ő már ott kezdte. :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Orsimorsi:mi fürdés után csináljuk a masszázst, így Marci lenyugszik legalább! :lol: :lol:
Vendég
 


Mi is fürdés előtt masszírozunk. hunor fél7-7 körül szokott enni, 8-kor fürdünk. Utána a mi szobánkba szoktam letenni, és alszik fél10-10-ig. Utána eszik, aztán alszik hajnalig.

Hunor sem aludt szinte egész délután, most csendben van, remélem fürdésig kihúzza már. Igaz, nincs mindig ölben, így gyorsan tudtam most este főzni egy gyümölcslevest. Holnap nutellával töltött narancsos muffin készül hozzá.

Kép
Kép
szeles4
 
 


[quote="mush589"]z írta:mush589oldi. a masszazst furdes elott vagy furdes utan? plussz furdes elott adjunk neki valamennyi kajat?
nalunk, amint felered ehen akar halni.
anyukam kerdezi a tea keverek aranyait, mert elfelejtette elhozni. a cuccokat meg hozta a zuzmo kivetelevel.

mult heten meg csak 20-30-t tudtam fejni. most meg 70-80-t (mindket cicibol osszesen). lehet, hogy a kulonbseget kiszopizta, ha lassan is?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


na ezt nem igy akartam am.... :oops: :oops:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Berni, Trombi, Boci, Susy, Laura: nálunk is ilyen volt a nap, 0 alvás, folyamatos evés, nyűgösség.

Pihenőszék: ma próbáltuk ki, ami nekünk van totál jó, vízszintesig dönthető, és körbeöleli Kiskoboldot, meg lehet ringatni. A hordozót próbáltam korábban, de vagy én vagyok béna vagy a hordozó sz*r, de olyan bután ült-feküdt benne...

Mush, Zöldi: aha, ilyen etetőt használok, és tök jó!

Családi pótlék, anyasági: apa dec. 19-én volt a MÁK-ban (mondjuk Vácon, nem Pesten), és ma hajnalban jött az SMS, hogy elkönyvelték a számlámra a kéthavi családit plusz az anyaságit.

Aki fürdés után masszíroz: lehet, hogy hülye kérdés, de nem lesz olajos a baba ruhája? :? :roll: Mert én napraforgóolajjal gondoltam, bár van itthon Johnson's babaolaj is.

Ma voltunk kocsit nézni nekem, apa nagyon rá van kattanva a témára :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Ha megengeditek megint jövök képekkel :D Mai pancsizásunk is jól telt. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Solya! Miért nem igazítjátok a fürdést a kajához? Nem kell azt mindig ugyanabban az időben. ÉÁs akkor ő is élvezné. Hanna kedvenc foglalatossága. Már "úszni" is szokott (raktam fel róla képet, amikor lebeg)

Fentebb ítram, hogy én úgy csinálom, hogy előtte egy kis kaja, és utána meg jól bezabáltatom.

bb, Berni! Dehogy lakunk még a nagy jég mellett. Áll az építkezés, mert ilyen hidegben nem köt semmi és nem is szárad. De jó ez itt nekem, nem sietünk.

[quote]C írta:sak a végére, az öltözésre szokott elfogyni a türelme.

Bingó! Nálunk is.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Ibernuska! Nekem is éjjel-nappal alvó gyermekem van. Ennek ellenére ma nyűgös volt, szerintem van valami a levegőben. Lehet, hogy front, vagy érzik a szmogot. :D Amúgy én (szerintem egyedüliként a fórumon) nem teszem cicire, csak kb. három órás etapokban (persze ha két óra után keservesen sír, akkor megszopiztatom, de nem ez az általános). Én az elejétől fogva így csinálom és nekem nagyon bejött. A két szopi között nagyon jól alszik, és amikor szopizik, akkor húsz perc alatt általában rendesen megkajál. Szerintem lehet kézben amennyit csak szeretné, két hónapos kórtól fogok elkezdeni egy picit odafigyelni a túlkényeztetésrem, addig még babócák!

Mush: Drukkolok! Sok sok tejcit kívánok.

Zöldi: Én is eszem mindent! Most nyomtam be két túrós-tejfölös-mazsolás palacsintát! Nyami!!!

Délután volt itt a gyerekdoki! Megdícsérte Domit, hogy milyen erős! :D Képzeljétek megnyomta Domi tenyerét, ő meg belekapaszkodott az ujjába, és annál fogva felemelte a gyereket. Teljesen kész voltam!

A mai nap amúgy nyűgösebbre sikeredett, de ez nem baj. Merthogy tegnap az egész napos alvás után, még az éjjel is csak kétszer kelt enni.

Nekem a fürdetéssel van a bajom. Valahogy mindig történik valami a 6-8 körüli időpontos szopiknál, amiért eltoljuk a dolgot, így 10-11 körül fürdik :D :? . Nem tudom, de pár hét és rá kéne állni a 8-9 órás fürdetésre.

manna
mannababoca
 
 


[quote]a írta:zt a Gabi sampont néztem, és arra rá van írva, hogy 3 hós kortól? Azt használod, vagy van vmi más, ami spéci újszülött?
-azt!Semmi baja tőle,icipicit használok.

Mi 6-7 körül fürdünk,mostmár lassacskán sirás mentesen.

Kontroll megvolt... :roll:

Mush kitartás.

Ma mi is nyűgik voltunk.

Sebaj,most alszik mint a tök,megyek én is.
Jóéjt.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok

Orsi
pihenőszék egy áldás főleg ha rezeg a valaga alatt :lol: :lol: :lol:

Fürdés:
Nekem iszonyat ordít. Lehet kipróbálom a vödörben. Van egy sparos vödröm ami úgy néz ki mint ez a fürdetővödör. Meglátjuk

bb:
mekkora a kendő?

aida velünk sem sima a helyzet bukásilag
Sajna beigazolódni látszik az ami a Petimnél is volt hogy az első másfél hónapban szépen hízott de utána egyre kevesebbet míg stagnált és a végén fogyni kezdett. Iza is egy hét alatt csak 90-et hízott és próbaképp hogy mennyit eszik csináltunk egy mérős szopit a védőnőnél. Nos elég érdekesre sikeredett mert evett rendesen utána bukott azaz hányt "rendesen" és nemhogy mennyiséget mért a mérleg hanem minuszba ment át.

csütörtökön nyeletés rötgen.

És a gyógyszerek okoznak nála fájdalmat mert mióta szedi azóta van nyűglődése egész nap. Ma pl próbaképpen nem adtam neki és visszakaptam azt a nyugodt babát aki előtte volt. De a gyógyszert szedi kell ezzel nincs mese de rákérdezek csütörtökön.
születési súly:3150g
hazahozós:3060g
6 hetesi súly:4250g
7 hetesi súly:4340g
sajna csak 90-et hízott.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Nem tud valaki olyan videót, ahol a babamasszázst csinálják.
mannababoca
 
 


Musi, welcome back!!! Meddig marad anyud?

Lányok, nincs késői fürdetés, mi éjfél és egy között szoktunk. :D

Utána még egy kis hami és altatás. Igy kb éjjel 2-től reggel 7ig alszunk, akkor hamizunk és alszunk tovább kb 1o 11ig, persze apát közben elinditjuk munkába.

Nekünk igy állt be, igy tudunk aludni mindannyian tök jol. :D

Laja egyébként szereti a fürdést, kicsit melegebb vizet csinálok mint a hőmérő mutatja, még sosem sirt közben, de az öltözés nálunk is mumus.

Aida, ebben a vödörben gyakorlatilag gugol a baba, és csak a fejét fogod?

Mikor lehet a babákat hosszabb autoutra vinni? Mondjuk 1o ora nappali autozással. A nyár közepen már gondolkodhatunk ilyenben?

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Ja még egy kérdés: Hogy tudok feltenni képet a nevem alá? Nem azt akarom látni, hogy középhaladó felhasználó....
mannababoca
 
 


Manna: babamasszázs videót nem tudok, de képet a profilodban tudsz feltenni. A lap alján ott van, hogy "Avatar beállítás". Amelyik képet be akarod tenni, azt átméretezed (meg van adva ?x? pixel és ? KByte lehet max.), és a Tallózás...-sal feltöltöd :)

Zsiráf: az éjszakánk-délelőttünk nagy általánosságban nekünk is ilyen (bár mi 7-8 körül fürdetünk) :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Babamasszázs videók:
http://www.youtube.com/results?search_q ... type=&aq=f


asszm, most jön még egy szopi.... aztán alszunk.... 8)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi, mi még most megyünk fürdeni :D

Nálunk apa 8 körül jön haza, akkor még vacsi, dumcsi, igy eléggé kitolodnak az esték, cserébe ált. 1o körül megy csak el reggel..

Kép
Kép
zsiraf8
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?