Új privát üzeneted érkezett!

Boci, Zöldi!
Èdik a bébik!!! :lol:

Csajok tegnap 9 órát aludt Vinzent, azt is éjjel. Ma meg reggel 9-töl fennt van! :roll: :roll: :roll: Ez normális?????????? Nem kéne többet szundiznia???:?: :?: :?:
Eszik, sír, nézelödik, eszik... :shock:
susy75
 
 


Trombi: ja a Madela annyi és szerintem sz@rabb is! :oops: :oops:

Susy: ma Marci sem aludt csak kb. 40 percet összesen. De remélem éjjel fog. Tegnap sem aludt sokkal többet nappal, viszont az éjszakánk tuti volt! :lol:

Zöldi: jelentem tegnap este végigcsináltuk a teljes babamasszázst és nagyon élvezte Marci!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Zöldi: baromira nem emlékszem, mennyi volt, de tutira nem többezer pénz. Rákerestem a neten, de mindenhol ilyen 6000 forintos árak vannak, arra azért emlékeznék :roll:
Egyébként azt a vakcinát írta fel:
http://www.elender.hu/~oltinfo/neisvac-2.htm
Cuki a vejed, csak kicsit szőrös. :lol:

Suzy: nálunk se volt ma alvás, csak délelőtt 1/2 óra, meg az előbb, de hirtelen felébredt, és azóta úgy üvölt, mintha nyúznák. Most apa próbálja nyugtatni. lövésem sincs, mi történt vele. Lehet, hogy megtudta, hogy Hannababa elkelt? :roll: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 

 
 

Hát ez egy ilyen nap - Panka se sokat aludt ma, csak délelőtt egy kicsit, du csak kb 1 órát, mondjuk nálunk ez a tendencia, egyre többet van fenn nappal. (Ami nem lenne gond, de ilyenkor ugye nyügi is van) Az éjszakáink viszont nekünk is nagyon tutik, ált 6-7 óra alvás egyben megvan hajnalig, aztán még kb 3-4 óra ráadás reggel 8-9-ig.:)

Kép
trombibébi
 
 


Köszi, kicsit megnyugtattatok. Most aludt el pár perce, nem tudom meddig tart!!! :roll: Szinte egész nap lekötött...
Tegnap is fennt volt délután 4-töl éjfélig, aztán kétszer 3,5 órát aludt.

Ja és szerintem hányt is kicsit,mert darabos volt és nem csak felbüfizte, hanem kicsit messzebbre ment! :? :?
Nagyon nyügös volt egész nap! :(

itt is van babamasszás leírás!
http://www.vitalitas.hu/konyvek/bab/babmasz2.htm
susy75
 
 


Sziasztok Csajok!

Na végre... napokig nem engedett be a rendszer. :evil:

Csak az uccsó két oldalt olvastam vissza. Minden baba naggggyon édes!!! Egyik szebb, mint a másik! :-D

Oltások:
Basszus nálunk a doki még a kiskönyvét sem tölti ki Zsófinak, nem hogy az oltási lehetőségekről tájékoztatna. :evil: A védőnéni mondta el, hogy mikor lesznek a kötelezők, meg hogy van vmilyen most már ingyenes oltás (a nevét elfelejtettem), ami szintén kb. 3 betegség ellen véd, de hogy milyen fizetősök vannak, azokról némán hallgatott... :evil:

Ja és képzeljétek, felhívtam az ortopéd dokit, hogy kapjuk előbbre időpontot és ne a második hó után kelljen Zsófit szűrésre vinni. Egyből felajánlotta a magánrendelését, jövő hét kedden megyünk. :-D

Kérdés:
Van egy kis gond a hordozónkkal. Graco és ha bepattintjuk a bázisára az autóba, akkor a háttámlája tök függőlegesbe kerül. Nem lehet a dőlésszögén változtatni, így meg tiszta kínzás a gyereket szállítani benne... :evil: Volt valakinek esetleg ilyesmi problémája?

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Hello Berni!
Zsófinak lementek a kiütések/pattanások? Pankának is csúnyán kijöttek, főleg a homlokán, meg fölötte a haja alatt is.

Gyerekülés ügyben nem tudok segíteni...

Kép
trombibébi
 
 


Boci! Tök jó! És gondolom te is élvezted!

[quote]l írta:övésem sincs, mi történt vele. Lehet, hogy megtudta, hogy Hannababa elkelt?
Ez indokolja! Bocs, de céda a lányom :)

...akkor megyünk a ti patikátokba anti-meningoért.

Kép
zölddisznó
 
 


Trombi!
Kiütései azóta is vannak Zsófinak... :-( A szteroidos krémet már nem használjuk. Párszor mertem csak bekenni vele a csúnya részeket, nem vittem túlzásba. Hatékony, mint a fene, de tök mindegy, ha néhány nap múlva újra kijön. Szerintem nem tüneti kezelés kéne, hanem az okot kéne megszüntetni. Már nem iszok tejet (basszus én a tejfüggő), csokit... lassan semmit, hátha attól van. :-)

Szerintem Panka haja alatt lévők már a koszmó részei. Nálunk is először csúnya nagy sárga pattik formájában jelent meg.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Na, nálunk megvan az üvöltés oka (a bánaton kívül, persze :D). Rátettem cicire, és kb. 20 perc után akkorát rotyizott, hogy tarkóig olyan lett, a bodyt egyenesen a kukába dobtam róla (hófehér volt, és kb. 20-at kaptam belőle, esélyem sem volt kimosni, pedig megpróbáltam, de a teljes háta olyan volt).

Úgyhogy ha már levetkőztettük, előrehozott fürcsi is volt (muszáj volt, ennyi popsitörlő a világon nincs). Utána pedig mérés. Hát, csajok, én úgy örülök!!!!

Múlt heti: 3840
Mostani: 4100 :D :D :D :D
ez még úgy is jó, hogy fél kaja után, de azért rekord kaka után is!
Azt mondjuk töredelmesen bevallom, hogy volt kis tápi is a héten, de max. 50-eket kapott, és egész héten összesen kb. 3-szor.

Zöldi: azért mielőtt fejvesztve rohannál a patikánkba, megpróbálok utánajárni, mennyi is volt pontosan :)
és nagyon-nagyon köszi a biztatást :oops: :roll:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi! A hét híre! Vidám birka borító! (((Juhééééjjjjj)))

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!
csak gyors bekukk
küzdünk a hasfájással, én a könnyeimmel és afáradtsággal, tegnap du-án kezdte és este 23-kor aludt el a cicimen én is melette, apa tette be az ágyba, reggel 7-kor ébreszgettem fel, mert szétdurrantak a melleim, este ugye a fáradtságtól nem fejtem, éjjeli szopi kimaradt.
A de nyugodtabban telt, du üvöltés
nem tud kakailni a csöppem, tegnap már segítettem neki, hogy tudjon
hiába maaszírozom a pocakját, végül megszélcsöveztem, hát ami onnan kijött :twisted: én nem tudom hol fér el ennyi szar a gyerekbe már bocsi...
pár kép rólunk... Kép karomba Kép a kis kezünk Kép cumitartó Kép nézelődés

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


andy: nálunk így lesz az oltási rend

2 hósan a kötelező+ az eslő pneumo elleni
3 hósan a kötelező+ a második pneumos
3, 5 hósan a meningo első
4 hósan kötelező+ pneumo 3.
5.5 hósan a maningo második
és a 15 hónapos oltás előtt megkapja a nem kötelezők emlékeztetőjét

én felhívtam a László kórházas oltási tanácsaadót
ja meg még a rota ellneit is megkapja

én túl sok pneumococcusos és meningos beteget láttam én egy éves koráig kapjon meg mindent, mielőtt igazi közösség menne

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Kép család Kép együtt


akkorák a melleim, hogy kitakarja a Rékát

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Hát én továbbra is nagyon szerencsés vagyok. Hunor ma is eszik-alszik-nézelődik üzemmódban van. Délután több mint 2 órát aludt az előszobában a babakocsiban (szmogmentes övezet).
6-kor evett, 8-kor fürdött, most alszik. 10 óra körül ébred, eszik, és alszik fél4-4-ig.

Oltások: a mi doktornénink adott egy oltási naptárt, és el is magyarázta. Ezen egyértelműen jelzik, mik a kötelező és ajánlott oltások és melyiket mikor kell beadni. Talán kedden bemegyek a munkahelyemre, akkor beszkennelem és felrakom nektek.

Nagyon pöttyösek vagyunk, már a mellkasa is. Azt mondta dokinéni, vegyek vissza a fehérjéből, de egyébként most ürülnek a gyerekből a belőlem felszedett hormonok, és ez eltart 4-6 hétig is.

Itt pedig néhány fotó, hogy 5 hetesen 3 naposan ennyira pöttyös vagyok, de nagyon-nagyon ügyes.

Kép
Kép
Kép

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek! Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Zöldi: hát igen én is élveztem, főleg hogy apa csinálta a maszírt. Én olvastam a könyvből és mutogattam mit hogy kell ő meg kényeztette Marcit amit persze ő élvezett csak igazán.

Na ma nálunk is hisztis nap volt. Eddig összesen 1,5 órát aludt a Kisördög és talán most sikerült elaludnia. Nem tudom mi van vele!!!! :oops: :oops:

Szeles: Hunor édes nagyon!!! Ma mi is pöttyösödtünk egy kicsit!
Vendég
 


Boci: helyzet nálunk dettó :lol: :lol:

Szeles: Hunor tényleg nagyon ügyi, és aranyos is :D olyan naptárat kaptam én is a gyerekdokitól

Találtam egy ilyet, egész jól le vannak írva a dolgok hónapról-hónapra, persze nyilván csak irányadó jelleggel, mert minden baba más :)
http://www.informed.hu/eletmod/care/dev ... _hid=71773

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi - gratula, nagyon ügyik vagytok! (nekünk pont ennyit sikerült hízni 2 hét alatt)

Orsi - Rékabéka nagyon cuki, főleg, ahol a válladon van!

Laura - Hunor meg tényleg nagyon ügyes!

Berni - köszi, hát ez a koszmó nem hangzik túl jól. Szerdán megyünk doktor nénihez, meglátjuk, mit mond.

Körkérdés: ti hogy/mivel mossátok a bébik fejét/haját?

Kép
trombibébi
 
 


Trombi: én egyelőre csak a fürdetőkrémes vízzel mosom le a fejét is, és mosdókesztyűvel dörgölöm át

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Én le se merem írni, de ha összeszámolom, ma reggel óta kb. 10 órát aludt, szinte minden szopi után 2-3 órát. Nálunk leszámítva a kivételeket, még mindig eszik-alszik üzemmód van. Próbálom napközben nem altatni, hogy éjszaka jobban menjen, de elalszik ha fogom, ha leteszem...

Ha van igazság, akkor egész éjszaka fent leszek! :D

manna
mannababoca
 
 


Sziasztok!

nálunk úgy látszik az van kialakulóba, hogy vagy du-tól éjfélig nyűglődés üvöltés vagy estétől éjfélig nyűglődés és üvöltés,majd éjfélkor cicin elalszik már én is, és valamikor egy óra tájba teszem be a bölcsőbe, majd reggelig alvás még most is alszik a melleim, meg gyakorlatilag szétrobbannak.
szerintetek érdemes felkelteni már ilyenkor?
és még mindig nem tud kakilni, de nem is feszeng annyit, lehet kevés tejcsit kap és azért nyűgös, de egy szopira megeszi a 120-150-t
bár csak 5x evett.
én ezt nem gondolom, hogy minimum 600-t megeszik és az kevés lenne neki.
tegnap annyira fáradt voltam már, hogy nem mértem neki cssúlyt, majd most reggel.

én vettem dm-s babylove baba sampont nekünk nincs vele gond amúgy meg fürdetőkrémmel fürdik és még mindig nem szereti a fürdést.

Laura: Hunor nagyon ügyes, nekem is Réka pöttyösödött, mert pl múltkor kaptam sütőtök püré levest és tejszínnel volt besűrítve és hát nem volt elég, hogy fájt tőle a hasa tele lett pattanás szerű pöttyökkel, mostanság kezd elmúlni.
rá kellett jönnöm, hogy nem bírja a tejszínt, mert a múltkor ugyanígy kaptam meg a sima tökfözit és akkor is pöttyösödött, meg szegénynek fájt tőle a hasa. morfondíroztam is magamba, hogy pedig nem is ittam tejet, amikor kiderült, hogy tejszín voltkajába.
de hát ki kell tapasztalni

zöldi: Hanna tünemény

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


zöldi:az én mérőm máshogy néz ki..venni akarsz?

orsi:remélem hamar be áll majd a napi rendetek,de vigasztaljon a tudat hogy én is ebben a pácban vagyok,bár nálunk nem a kaka a gondd..

a mi éjjelünk most jobb volt...1-kor kelt,2 kor feküdt vissza...csak most én nem tudtam aludni.Hajnika oviban van ,ugyhogy ma élek a lehetőségekkel..

mai mérlegelés:
születési suly:3400gr
hazahozós: 3240gr
ma reggel: 4200gr
és ma vagyunk 4 hetesek .....

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Jó reggelt!

Orsi! Ha éhes lesz, úgyis felkel. Szerintem hagyd. ...nincs jobb egy hajnali fejésnél. Nehogy bedurranjon a cicid!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Este 9 után 4.20-kor szopiztunk, majd 5.15-től aludt megint 7.20-ig. Este egyébként már több alkalommal előfordult, hogy egyik ciciből eszik, jelzi, hogy még enne, de a másikat meg már be sem kapja, annyira sír. Ilyenkor megkínálom üvegből, tegnap is abból evett még 20 ml-t. Ez a fáradságtól lehet?
Egyébként napközben már nem fejek, így, hogy átalussza az éjszakát, az esti utolsó szopi után szoktam a két ciciből 80-100 ml-t fejni, meg a hajnali első szopi után 40-60 ml-t. Ebből jut a fagyasztóba, meg ha szükséges, pótlásra.

Hajmosás: én fürdés előtt olajjal bekenem alaposan a fejét, a kádban meg a fürdővízzel mosom, és a baby szivaccsal kicsit megdörzsölöm. Fürdés után hajkefe, így gyönyörűen tűnik el a koszmó mindenféle csodasampon meg kencefice nélkül. A fürdés felváltva fürdetőkrémmel és Neogranormon fürdetővel történik.

Iskolás nagyfiamnak ez a félévi utolsó hét, jövő pénteken hozza a félévi értékelést. Már matematikából és angolból volt félévi tudáspróba, mindkettőt hibátlanra csinálta. Az angol tanárnéni azt mondta most fogadóórán, hogy szeretne külön foglalkozni Zalánnal, és ha tudnánk áldozni anyagiakat is az ügyre, az jó lenne, mert hozna neki angol nyelvű jűtékot, spéci szótárt stb. Mondtuk, hogy bármit hajlandóak vagyunk áldozni, még ha nem is vagyunk mostanában nagyon eleresztve anyagilag. A nagyszülők is jelezték, hogy vállalnak szponzorálást, így talán sikerül. Tehetségesnek tartják a gyereket, és én nagyon büszke vagyok rá, inkább lemondok én dolgokról, csak nekik jó legyen!

Szép napot mindenkinek! Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Sziasztok!

Elnézést a betolakodásért.

Aki esetleg nem vett még babakocsit,van egy eladó hauck újszülött kortól használható szuper könnyű babakocsim.autós hordozóval együtt.
És hauck hinta-pihenőszék.Zenél,villog,hintázik.Elemmel működik.
Ha valakit érdekel írjon privit.

Szépek a babák!Gratulálok!!!
Sziasztok.

nicike
 
 


szeles:akkor büszke lehetsz a fiadra...remélem egyszer az én cseppjeim is ilyen okosak lesznek.

fejés nekem változo:van mikor fejek 120-*at van mikor 20-at...attol függ mennyit eszik ki a kis mano..

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Niki! Jaja, venni akarok, mert előjött a fóbiám.

Laura! Gratula a fiatalúrhoz!

Kép
zölddisznó
 
 


Nagyon sokan nem jelentkeztek már hosszú ideje. Tudtok róluk valamit? Olvastok minket, lányok? Adjatok életjelet! Bkati, Mush, Bébic, Edoci, Aida, bb, szorsolya stb.

Kép
Kép
szeles4
 
 


zöldi:engem is nyugtat a tudat hogy van.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Zöldi: ha nem ébred fel hajnalba akkor keljek fel és fejjek?
így értetted?

mérlegelés, mert én is büszke vagyok ám :D
szsúly: 3900
hazasúly:3610
ma reggel:4360
hízik a lelkem hetente kb. 250gr-ot :D :D :D :D :D :D
jippijájé jippjájú :lol: :lol: :lol:

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsi! Ha nem áll vissza a termelés - az igényeinek megfelelően, vagyis hogy végigalussza az éjszakát, és nem kajál - akkor le kéne fejni, nehogy bedurranjon.

Kép
zölddisznó
 
 



Kép
zölddisznó
 
 



Kép
zölddisznó
 
 



Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok lányok!

Hát szombat estére elkaptam valami nyavaját. Egyik pillanatról a másikra fájni kezdett a gyomrom. Hajnali 2-kor előző nap ebédig mindent kihánytam, aztán hasmenésem is lett. 5 korty vizet ittam, az is kijött. 2 óránként jártam a WC-re a folyadékok sem maradtak meg. Nagyon elkeseredtem, hogy már megint akadályozza valami a szoptatást. Ezalatt azért folyamatosan, amikor Gergő igényelte megszoptattam. A lázam 39 lett. Tiszta erőtlen voltam. A férjemet nagyon sajnáltam, mert Ő intézte Danit és neki szintén hányás, hasmenés volt. Eddig ugye a Pneumós oltásra gyanakodtam, de lehet hogy összeszedett valamit és attól van neki ez, és tőle szereztem én is.
A melleim olyan lötyi voltak, mint amikor Gergő jól kiüríti, de nem adtam fel és csak szopiztattam.
Aztán délutánra már tudtam enni, meg inni valamennyit. Este egy evést megmértem és akkor azért megnyugodtam, mert 90-et sikerült megennie. Igaz 2 mellből. Volt már olyan hogy 180-at csak egy mellből szívott. De mindegy. Mára már javult a helyzet és remélem ez csak jobb lesz.

ZÖLDI!

Rendszerint kaja után jellemzőek jobban a bukások. Ami a problémám, hogy van hogy a kövi evés előtt is az előző tejcit bukja vissza. Nem tudom mikorra növi ki majd, illetve mérséklődnek a bukik. 6 hós koráig kell, hogy megkapja a másodikat, a kettő között ugye 4 hétnek kell eltelni, tehát legkésőbb 5 hósan kell az elsőt. Hát nem tudom. Persze ehhez mindkét oltásnál egészségesnek is kéne lennie. Daniból kiindulva már az esetleges betegségeket is rá kell számolnom, tehát nem nagyon szabad kicentiznem mert kicsúszunk az időből.
Meglátjuk! Én sem szívesen látnám viszont a gyerekem ruháján a 18 e forintos oltást.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Zöldi!

Édes a Hanna fürcsis videó! Kicsit sírdogált, de aztán megnyugodott. Majd rájön, hogy ez milyen jó is!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Jaj hát és hogy mosolyog!??? Nagyon ari kiscsajszi!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Körkérdés.
vkinek van pihenőszéke?
van értelme nézni,venni?
tapasztalat?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Tényleg Sina, mush, enikő?
vki tud róluk vmit?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Aida milyen sok haja van a kisfiadnak! :)

Szeles én kiváncsi vagyok erre az oltásos táblázatra!

Trombi,én Gabi fürdetőt és szintén Gabi sampont használok,nekünk a gyógyszertári nagyon kiszáritotta a bőrét,meg a Johnson is.Ez jó.

nekünk nincs koszmónk(még).

Laura ügyes nagyfiad van ,nagyon büszke lehetsz rá.

Zöldi az 5 hetes videó szupi,még kacsint is rajta Hanna.És neked milyen szép vékonyak a bokáid! :lol: Már te fürdeted egyébként Hannust?Sztem messze van a kád a törölközőhöz!

Orsi én azért nem vettem pihenő széket mert ha nagyon szükséges beteszem a babát a hordozóba,azon is vannak lógó játékon,egy rövid ideig abban is elvan,de nem soká mert nem valami jó a hátának.Legjobb neki a vizszintes fekvés.Inkább a járóka hive vagyok,amit eleinte maj magasabbra lehet állitani(fa)és abba beletenni mindenféle kütyüt amit nézeget.Az tovább használható,a pihiszéket meg hamar megfogja unni,nem tud sztem benne úgy mozogni ahogy ő akarja.EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Hú én ma megyek a nődokihoz a hethetes kontrollra.Izgulok,één utána nem szeretnék legalább egy évig nőgyógyászt látni! :?

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, megindító, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok lányok! És babák!

Először is gratulálok, most már mindenkinek gyönyörű nagy babói vannak! És hihetetlen gyorsan telik az idő. Ügyesednek az amúgy gyönyörű babák.

Nem felejtettelek el ám benneteket, csak az egy hónap alatt ma jutottam el odáig, hogy van 2 percem írni... :) Ez a gyönyörű fáradság! Nem gondoltam, hogy két csemetével ennyire nehéz! Berci jó baba, de Erik sokkal több odafigyelést igényel!

Berci hízik rendesen, 4000 kilóval szöletett, 3800-zal jött haza, és most négy hetesen 5 kiló 15 dkg. És olyan pöttyös, mint a katicabogár. Pedig nem eszem tejterméket, magvakat, csokit és semmit, amitől eltiltottak a szoptatás alatt. Méhem még mindig nincs rendben, de a gyönyörűség mellett kit érdekel? :)

Valszeg most megint nem lesz időm jelentkezni egy darabig, de igyekszem olvasgatni az oldalt.

Puszi mindenkinek!
K

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


[quote="orsimorsi"]K írta:orsimorsiörkérdés.
vkinek van pihenőszéke?
van értelme nézni,venni?
tapasztalat?


Nekünk van és nálunk bevált. Sokszor csak abban nyugszik meg. Most is abban üldögél. A kiságyában már nagyon nem marad meg. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon édik a babók!

Szeles
Köszi a hiányolást,minden nap olvaslak titeket,csak írni nem tudok! :oops: Most is egy kézzel pötyögök! :wink:
Nagyon ügyes nagyfiad van,büszke lehetsz rá! :D

Jól vagyunk,pár napja vigyorog Regina mint a tejbetök!

Születési súly: 3620 g
Hazajövetel:3390 g
Tegnapi súlymérés:4050 g

Kép: :lol:
Kép

Zöldi
Nagyon édes Hanna! :D Nem csoda hogy elkelt! :lol:

Sarmon
Nem irígyellek! :wink: Nekem még egy hetem hátra van,de húznám még egy kicsit! :oops: :wink:

edoci
 
 


Zöldi - jók a videók! - csak én a középsőt nem tudtam megnyitni
A fürcsik nálunk is hasonlóak, végig aranyosan nézeget, aztán mikor kivesszük, elkezd ordítani....

Köszi a fejmosós hozzászólásokat! Mi is csak a fürdetőkrémes vízzel törölgetjük át, mint Gabiék.
Sarmi, azt a Gabi sampont néztem, és arra rá van írva, hogy 3 hós kortól? Azt használod, vagy van vmi más, ami spéci újszülött?

Kati - szépen gyarapodtok!
Nálunk úgy tűnik, pöttyökre használ a Sudocrem.

Kép
trombibébi
 
 


Szeles, köszi az érdeklődést. :) mi megvagyunk, még mindig sírogatunk, de azért már vannak jobb pillanatok is. Remélem beáll lassan. Csak azt nem értem esténként miért megy rendszerint az a 7 órási szopi után, hogy leveszem a ciciről és sír, sír, sír... A következő etetésig. Tegnap gondoltam egyet és etettem sokat, 40 perces szopi után ugyanúgy sírt csak épp folyamatosan bukott, kb. minden olyan lett. :( Tehát azt sem mondhatom hogy azért sír esténként mert éhes. Nem értem.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


zöldi:te is itt intnézted a teve utcánál az egyszerit?te mennyi idő alatt kaptad meg?
tiszta lelki beteg vagyok hogyha nem jön meg 23-ig hogy tartom meg Hajnim szülinapját..remélem megkapom addig...dec 29-én adtam le.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


zöldi:

ha csak az arcán vannak Rékának pattanásszerű kiütései, akkor az csak az anyai hormonok kiürülése vagy lehet a tejallergia, ha allergiás lenne az az egész testén jelentkezne nem?


úgy ennék egy jó kis mexicoi chilis babot, meg innék egy jó kis tejeskávét tejszínhabbal.

de hát mindent feláldozok a szoptatás oltárán és a tejcsiért :D :D :D :D :D

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Gabidani! Már imád fürdeni Hanna, akkor sem a fürdetés miatt sírt ám!

[quote]K írta:örkérdés.
vkinek van pihenőszéke?
van értelme nézni,venni?
tapasztalat?

Én egyelőre nem tudom kihasználni.
De ha nagy lenne a lakás, akkor abban cipelném és "tárolnám" ;) ahol épp vagyok.

[quote]M írta:ár te fürdeted egyébként Hannust?Sztem messze van a kád a törölközőhöz!
Én fürdetem a 3. naptól. Messze? 1 m. Ebben a lakásban semmi nem lehet messze, hisz 23 m2 :)

Niki! Gőzöm nincs, apa intézte. Azt sem tudom, hogy megkaptam-e már. De majd megnézem az utalásokat, csak most rohanok zuhanyozni, mert végre alszik a Főnök.

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?