Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.

szeles
a D-vitamint ne fém kanállal add neki hanem cseppensd bele közvetlen a szájába.

aida
ha be kell menjetek akkor számíts kb 5 napos bentfekvésre.
Mi holnap megyünk a gasztróshoz de nekünk ez eddig még csak félnapos procedúra lesz de ha találnak valamit akkor kell menjek a Bókayba. Itt most lesz nyeletés rötgen. És ma sajnos megint begörcsölt de felvenni nem tudtam mert most vagy élesztgetem a gyereket vagy videózok. És tényleg a reflux okozhatja ezt mert megint szopi után csinálta.

JAJJ DE OLYAN RÉMÍSZTŐ MIKOR CSINÁLJA!!!!

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Gabi, mi iis megyünk emberek közé, persze náthás közelébe igyexünk nem.
Nekem ma azt mondta a dokinéni, hogy 6 hetes kort betöltve autoval, is mehetünk már hordozoval, sőt, külön mondta, hogy vigyem el a gyereket sétálni parkba, mert itt mocskos a levegő.

Zöldi, Szt István parkban szoktatok sétálni? valamikor esetleg csapodnánk, az egész közel an kocsival, és tök kulturált...

Vera, én nagyon egzüttérzek, olyan rossz amikor nem tud segiteni az ember a kicsin :(

Én a Vigantolt műanyag kanállal adom, a védőnéni szerint vagy igy, vagy közvetlen egy csepp a szájba. Na, egy cseppet én més sosem tudtam cseppenteni, mindig legalább kettő jött :?

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


[quote]Z írta:öldi, Szt István parkban szoktatok sétálni? valamikor esetleg csapodnánk, az egész közel an kocsival, és tök kulturált...

Ó, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! kkor is, ha én a 825.- Ft-os bagaméris kocsimmal megyek? :)

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

Zsiráf: értem :) akkor csak az én védőnénim ilyen "túlóvatos" (mondjuk karácsonykor azért elmentünk kocsival a dédihez)

Vigantolt mi cseppentjük a szájába, de simán kétemberes játék. Hogy lehet ilyen szar cseppentőt kitalálni? Vagy csak a mienkből jön extra nehezen?

Vera: borzalmas lehet, én nem is tudom, mit csinálnék...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Hajjaj, szuper jo, valamikor akkor csapodom, bár most mondták a TV-ben, hogy péntektől még hidegebb lesz, nappal is lehet minusz 1o alatt SMSben konzultaljunk :D

Csütörtökon nekem is 6 hetes kontroll, remélem feloldoznak minket is... :D

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


[quote="szorsolya"]A írta:szorsolyaida:
digitális a mérleg? Nem merül benne az elem?
Nekünk akkor mért lükeségeket mikor merült az elem benne.


Digitális.. Nem tudom mi újság a benne lévő elemmel. Ránézek majd.

Bár tegnap kevesebbet bukott a kis drágám.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


A Vigantolt én is műanyag kiskanállal adom egy pici anyatejjel. De nekem is volt hogy 2 csepp sikerült. :) :?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja és most nagyon jó volt eddig a kismanó. 10kor apa megette, 3/4 11 körül elaludt és fél 3kor kelt. Ejha! Most evett és itt fekszik a térdemen. Lehet még majd kicsit sírogatni fog de hátha alszik még és akkor egész jók vagyunk. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Vera, sajnálom hogy Izának ilyen gondjai vannak. :( Remélem hamarosan megjavul!!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!

Hajnali 3 óta kisebb nagyobb mgszakításokkal, de fent vagyok..., úgy nézek ki mint egy zombi...
Gyermekem nem aart pukizni, én meg annyira kómás voltam az éjjel, hogy elfelejtettem az infacolt....
8-kor kijött egy orbitális puki, azóta csend van... 8)

Kép

Kép
dcili81
 
 


Vera: nagyon sajnálom ami Izával történt. Remélem hamarosan megoldódik a problémája.

Vigantol: én műanyag kiskanállal adom és ezt is cuppogja a drága. :lol: Hagyom hogy szépen lenyalogassa. Ja és a K-vitamint is így adom!!!! :lol: :lol:

Cili: hát sajnálom hogy ilyen rossz éjszakátok volt.

Nálunk: na én féltem hogy nem lesz éjszaka alvás, de volt. :lol: :lol: Én is egész jól tudtam pihizni! De megyek mert szopitime van!!! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt Csajok!

Gááááááz van... :-( Zsófi hajnali fél egykor szopizott, aztán reggel fél 7-kor kelt. Máskor ilyenkorra a cicieim már robbanás közeli állapotban szoktak lenni, most meg semmi... Volt tejem, de nem sok. Most iszom a Laktoherbet, mint őrült, meg szopi után fejek. Ha éhes lenne a kiscsaj, azért adná jelét, nem??? :? Bár ha jól emlékszem valamelyikőtök épp a némán éhező babákról írt itt.

Vera!
Annyira sajnálom Izát! Én már attól kétségbe tudok esni, ha Zsófi félrenyel és fuldoklik, nem csodálom, hogy kiborít egy-egy ilyen roham! Mielőbbi diagnózist, aztán meg gyors javulást kívánok nektek!!!

Emberek közé "menés": Basszus ezek a védőnénik tiszta hülyék (persze ez alól egyetlen kivétel van, ő pedig Zöldi doktornénink tesója)! Ne vigyed emberek közé a gyereked... :evil: Én sem tenném még 6 hetes koráig, de most az egy hós kontrollon egy váróban voltunk egy családdal, ahol apuci köhögött.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Jó reggelt!

Nálunk maradt a megszokott rend, 3/4-kor és reggel 3/4 7-kor ébredt Hunor.

lbernuska! Nekem se úgy jön a tejcsi, mint szokott. Én is elkezdtem teázni. Masszírozgatok, fejek. Igaz, csak ritkán kell cumisüveghez nyúlni, hogy a lefejt tejcsivel pótoljunk, olyankor is mx. 40-et eszik belőle. Remélem, nem zár be a tejcsárda.

Vera: nem fém kanalat használok, a műanyag bébikanálról ügyesen becuppogja a Vigantolt is, meg a Konakiont is.

Sina, Mush! Mi van veletek? Csak annyit jelezzetek, hogy minden OK!

Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Ma nem nagyon pörög a fórum, pedig Noel baba ma eddig nagyon jófiú. :) Mondjuk mindjárt itt a tízórai ideje. :D

Tényleg akik nem jelentkeznek, minden ok mindenkivel!?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja még annyi, félve, suttogva megemlítem, hogy tegnap óta ahogy szorgosan fejegetek minden étkezés előtt (hogy az ömlő tej ne Noel szájába zúduljon) azóta mintha kevesebb bukás lenne. (kopkopkop) De örülnék ha visszaállnánk egy normális szintre a bukások terén.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Mi is műanyag kanállal esszük mindkettőt,nekem szépen lenyalogatja szopi előtt,így "csapom" be azt hiszi cicit kap...

nálunk úgy zajlik egy nap, hogy
6-7 szopi
7-10 ill. 11. alvás(én 9.ig visszafekszem)
aztán 11-kor szopitime
11-14-15. ig fent van játszik,nézelődik ha már nyűgösködik, összebújunk,cumi a szájba és szendergés
aztán 15-kor szopi
16-tő alvás este 7-ig
fürcsi
20-kor kaja
és innentől jön a nem alvás
összebújás megint cumival és velem, 22-kor újból éhes
megint nem alszik el
összebújunk megint és kb hajnali 1-2 felé tudom visszatenni az ágyába.
hajnali 3-4 között újból eszik.
Tegnap volt a védőnő, megdicsért, hogy milyen ügyesek vagyunk, én is meg Réka is.
Hazahozatali súly:3610
Két hetesen: 4110

Lehet, hogy borzasztó amit most írok lányok de úgy érzem, hogy bezárult előttem a világ, az életem csak szoptatásból büfiztetésből, fejésből, altatásból, pelenkázásból áll.
Valahogy nem látok kiutat,meg nem okoz örömöt.
Du-án amikor még nincs itthon a párom csendben csak sírdogálva nézem az alvó kislányom és valahogy ilyenkor elegem van az egészből, még az is megfordul a fejembe, miért vállaltam??

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Tegnap a doktornő azt javasolta, hogy fektessük napi 1-1 órára hasra Noelt. Az a problémám, hogy hasra rakom és ő addig tornázik, amíg 2 perc múlva már megint háton van. :( Mit tudok ez ellen tenni, azon kívül hogy mellette csücsülök és fordítom mindig hasra, ahogy a hátára gördül!?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="orsimorsi"]
írta:
orsimorsiLehet, hogy borzasztó amit most írok lányok de úgy érzem, hogy bezárult előttem a világ, az életem csak szoptatásból büfiztetésből, fejésből, altatásból, pelenkázásból áll.
Valahogy nem látok kiutat,meg nem okoz örömöt.
Du-án amikor még nincs itthon a párom csendben csak sírdogálva nézem az alvó kislányom és valahogy ilyenkor elegem van az egészből, még az is megfordul a fejembe, miért vállaltam??


Nem borzasztó, amit írsz! Ilyen előfordul más anyákkal is, sokat olvastam a témáról. Javulni fog a helyzet, ahogy a kislányod is egyre nő. Ez a végelkeseredés rám is rámtört már, de utána mindig csillapodott. Szerintem nálad is fog! Egy újszülöttel nem jön automatikusan a boldogság és az öröm. Össze kell, hogy szokjatok! Az pedig idő. Meglásd hamarosan jobb lesz!

Ha pedig mégsem múlnának az érzések, kérj tanácsot orvostól, nehogy elkapjon a gyermekágyi depresszió.

Kitartás! A kisbabádra koncentrálj, még most nagyon fontos ez.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: azt hittem, hogy eddig is fejtél kajálások előtt (ld. olyan sokan ajánlották ...)

Örülj neki, hogy ilyen marha ügyes, kevés baba forog ilyen fiatalon... ilyenkor már az is nagy szám ha a fejüket tartják (ami nekem kicsit fura tekintettel arra, hogy a dokid szerint lazák az izmai... most vagy a dokid fura vagy Noli szépen átverte:)

(Nálunk Luca lényegében mindig hason van de még meg se próbált átfordulni... igaz, neki tényleg lazábbak az izmai, megyünk is vele dévény tornára a jövő héten)
Vendég
 


Nem minden étkezés előtt fejtem, most kezdtem el gőzerővel!! De eddig is fejtem olykor.

Hát nem tudom, a fejét tényleg nehezen tartja, de egyébként mindig addig tornázik amíg teljesen máshol meg más pózban nem köt ki. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vera: Nagyon drukkolunk h ma minden jól menjen!

Aida: Na látod! örülök h alakulnak a dolgok! most remélem valamivel nyugodtabb vagy már.. Noel is érzi biztos és igy egyre jobb lesz!

Mi is műanyag kiskanállal adjuk be a Vigantolt és a K-vitamint is.. olyan kis ügyesen "kanalazza be " :D :lol:

Remélem nem zárnak be a tejcsárdák.. :( én is hasonló gondokkal küzdök. Eddig nagy nehezen evés után fejtem 20!! ml-t.. most meg semmi..iszom a teát szedem a bogyót..

1 hós kontroll..: szerintem olyan hülyeség h nem jön ki a doki ilyenkor.. vidd el a pici babát a rendelőbe, ahová pont beteg gyerekeket visznek a valószinűleg beteg szülők..aztán remélni lehet h ne szedj össze semmit.

Cili: sajnálom h pocsék volt az éjszaka.. remélem napközben tudsz kicsit pihenni,

Mi tegnap forditottak voltunk mint ti.. sokan írtátok h sokat alszanak.. no Dánielem nekem nem akart,, :roll: éjszaka meg úgy bealudt h fél kettőkor kelt először.. én meg csodálkoztam.. meg gondolkoztam.. h bizti szoptattam én csak nem emlékszem.. :lol:

Apa elment 2 napra iskolába, jön anyu unokázni, én meg megyek kicsit pénzt költeni , Tescozni 8) :lol:
eszterke24
 
 


Orsi: ez normális... kb. 3-4 hónaposan kezded majd látni az alagút elejét ... kb. fél évesen (ha minden jól megy) majd szépen felül és onnantól showtime... ha már ül akkor szépen elfoglalja magát, elég lesz ha mellette csücsülsz, akkor is jól ellesz... (érdemes járóka helyett karámot szerezni, akkor te is elférsz mellette)...

Az eleje sajnos tényleg csak a csecsemő gondozásáról szól ami kikészíti az embert... én anno Lillánál speciel a Fiúk a klubbólt néztem éjszakánként, hogy teljesen kikapcsoljam az agyam :) (most sajna nincs erre energiám mert Lilla már nem enged nap közben aludni így éjjel kéne lealudnom a nekem járó néhány órát...).

Szerintem kérj segítséget, hívj meg minden napra 1-2 barátnőt, fizess elő a HBO-ra stb. Így talán ki tudod kapcsolni az agyad... (nekem sokat segített még, hogy Lilla 6 hónapos korában elkezdtem suliba járni... igaz csak levelezőre de már a puszta tudat is jól esett, hogy csinálok valami mást is a babázás mellett és "normális" emberek között vagyok néha)
Vendég
 


kontroll: egészséges rendelés? Nálunk csak olyankor lehet babát kontrollra vinni... (megjegyzem nálunk nem is volt 1 hós kontroll...)
Vendég
 


Orsi!
Én még szerencsére nem fordultam be, de ez köszönhető volt annak is, hogy az első 4 hétben volt segítségem (anyukám, anyósom), meg Apa is itthon volt 2 hétig. Hét elejétől vagyunk kettesben Zsófival. Hát az elég gáz, hogy még az időjárás is ilyen sz*r, ki sem tudjuk dugni az orrunkat egy-egy séta erejéig, még esély sincs rá, hogy emberekkel találkozzunk! Elhiszem, hogy megvisel! Igaza van Csakinak találj valamit, ami eltereli a figyelmedet. Nálam a Szívek szállodája most a gyógyír. :-D Múltkor meg annyira jó volt: Apával elmentünk bevásárolni és én vezettem. Ismét embernek éreztem magam! :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Megkaptam az első GYÁST. Ennyi pénzért szívesen itthon maradnék tartósan is. Az a gáz, hogy ha ehhez hasonlítom a GYED-et, ami május végétől jár majd, újra arra jutok, hogy most is hamar vissza kell majd mennem dolgozni.

lbernuska: Én folyamatosan nyomon követem az Időkép oldalon a hőtérképet. Miskolcon most -5 fok van, tehát valószínűleg délre megint feltornázza magát -4-re. Én betartom, hogy -5 fok alatt nem megyünk ki, de ha kicsit is e fölé megy, irány a babakocsi és szigorúan séta. Babának is, nekem is szükségünk van frissülésre, mozgásra, nekem egy kis kirakat- és embernézegetésre, esetleg gyors vásárlásra a babakocsira is méretezett boltokban (pl. DM a házunk mellett).
Hunor most evett, és még 30-at le tudtam fejni (egy ciciből evett!). Alszik, úgyhogy kiteregetek és egy kicsit én is lepihenek, utána talán kimehetünk.

És igenis mindannyian jó anyák vagyunk! Egyik nap ilyen, másik olyan, nem baj, hogy nem vagyunk mindig túlcsordulva a babázás örömeitől. Néha igenis lehet sírni, kiborulni, ez szerintem a babázás előtt is így volt. a normál hétköznapokban. Aztán a következő pillanatban a gyermekünk látványa, mosolya, gőgicsélése mindent színesre fest.

Kép
Kép
szeles4
 
 


Orsi! Nem vagy egyedül, én is így érzek!!! :cry: Bár azért néha én is megpróbálok kikapcsolódni. Ma délután például jön anyum és vigyáz Marcira, mi meg a férjemmel elmegyünk vásárolgatni. Ezt már eddig kétszer megcsináltuk és olyan jó volt!! :lol: :lol: próbáld ki te is.
Én meg azt sírom vissza, hogy legyen egy nyugodt esténk egy olyan ami eddig is volt!!! :cry: :cry: Tudom önző vagyok, de néha jó lenne. Igaz akkor meg erről beszélgettünk apával, hogy na többé ilyen nem lesz ha megszületik a gyerkőc!!! :lol: :lol:

Hát tényleg javulhatna az idő, mert én/mi is mennénk sétálni, de hát ilyen szibériai időben???!!!! :cry:
Vendég
 


Lányok SOS kérdésem lenne!!! Aki használ kézi mellszívot, milyet használ????? :?: :?: Most szeretnék venni, de nem tudom melyik lenne jó! :roll: :roll: Légyszi írjátok meg a tapsztalatokat!!! :) Köszi!!!!! :lol:
susy75
 
 


Suzy: én AVENT-est használok, nekem eddig jól bevált. Bár több embertől hallottam, hogy nekik nem jön be. Eddig nekem nem volt vele gondom, szív rendesen!!!! :lol:
Vendég
 


csaki:

honnan tom h az izmai nem jók? ki monja meg? vigyem dévényre megnézetni?


más:

hai uht csinálni kell nekik? nálunk nem gyakorlat. fontos? elvigyem magánba?

és csipőszűrésre vigyem magánba ha a kórházban negatív volt?


amúgy nagyon köszönöm az orrdugulós infókat megnyugodtam.

majd leirom hallásvizsgit ok volt de most a hasamon alszik:) nappal csak igy hajlandó micsináljak??

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!
Eladó a Fisher Price macis zenélő projektoros forgónk. Nekünk egy is elég. :wink: Így néz ki:
Kép

* újszülöttkortól használható
* kiságyra is-éjjeli szekrényre is tehető
* vidám kis plüss macikkal(3db)
* plafonra vetíett képek
* nyugtató, vidám, altató dallamok
* távirányítós
* változtatható funkciók(zene-fény-forgás)
egyben, vagy külön-külön

6000 Ft +Postaktg. 830 Ft.

Ha valakit érdekel, "szóljon"! :wink:

verzso
 
 


Suzy! Én medela kézit vettem, de béreltünk hozzá gépet, mert nekem mikor bedurrantak a cicik, a kézivel semmi nem jött le. Ezt szeretem, mert tényleg nagyon jól kiszívja, de szerintem a kézi is jó ha egyébként jól működnek a cicik.

Vera! Remélem tényleg megtalálják végre a baj okát és rendbe jön kicsi Iza!

Orsimorsi! Én is szoktam így érezni. Tegnap estére kiborultam. Tényleg néha rámjön, hogy be vagyok zárva a lakásba és egész nap csak etetek, fejek, pelenkázok és ennek sose lesz vége.

Gergő az elmúlt 3 napban nem nagyon aludt napközben, ha nagy nehezen elaludt kis idő múlva felsírt.
Tegnap vettem infacolt, most úgy néz ki ez segít.
Pedig eddig nem volt pocak fájós.
Tegnap volt a védőnéni és méreckedtünk is.
Születési súly: 3430g
Hazahozós: 3240g
Tegnap délután: 3610g
Tök örültem neki. :D

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Suzy! Én medela kézit vettem, de béreltünk hozzá gépet, mert nekem mikor bedurrantak a cicik, a kézivel semmi nem jött le. Ezt szeretem, mert tényleg nagyon jól kiszívja, de szerintem a kézi is jó ha egyébként jól működnek a cicik.

Vera! Remélem tényleg megtalálják végre a baj okát és rendbe jön kicsi Iza!

Orsimorsi! Én is szoktam így érezni. Tegnap estére kiborultam. Tényleg néha rámjön, hogy be vagyok zárva a lakásba és egész nap csak etetek, fejek, pelenkázok és ennek sose lesz vége.

Gergő az elmúlt 3 napban nem nagyon aludt napközben, ha nagy nehezen elaludt kis idő múlva felsírt.
Tegnap vettem infacolt, most úgy néz ki ez segít.
Pedig eddig nem volt pocak fájós.
Tegnap volt a védőnéni és méreckedtünk is.
Születési súly: 3430g
Hazahozós: 3240g
Tegnap délután: 3610g
Tök örültem neki. :D

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Sziasztok!

Vera, nagyon sajnálom, hogy Izával ilyen problémák vannak, reméljuk gyorsan rendbe jön. Mi voltunk neurológiai kivizsgáláson, nekünk a Szent Margit Kórházat ajánlották, ezen a területen a legjobb intézmény(régi Svábhegyi), Dr Berényi Marienne az osztályvezető főorvos, nagyon szuper szakember.

F.márti, hát elég is meg nem is. Eddig nappal szopiztak, éjszaka meg cumiból ették az anno lefagyasztott tejcsit, de sajna az már elfogyott, így mostmár egy pár napja éjszaka 1-2 etetésnél tápit kapnak. Na van is finnyázás rendesen, úgy sajnálom olyankor Őket. :cry: De hála, nappal még mindig bőven elég :D :lol: , de fejni azért nem merek, nehogy ne termelődjön a következő etetésig annyi!
A mi súlyunk:
születéskor (09.30) 1410 és 1490g
Hazahoztalkor (11.26) 2400 és 2530g
tegnapi : 4300 g és 4560g. :lol:

Aida, teljesen normális a napi 50g hízás, sőt van, hogy ennél többet is képesek! (nálunk néha 80g is van) :lol:

Segítség, hát nálunk sincs, sőt pont úgy alakult, hogy párom decemberben kezdett új munkahelyen, így még annyit sincs itthon, mint előtte. De azért jól elvagyunk. Hála istennek nem nagyon hasfájósak, bár lehet azért, mert kapják az Infacolt. Most lettünk túl egy náthán, persze végigment mindkettőn. Nagyon utáltam az orrukat szívni, szerintem nekem jobban fájt mint nekik. Nekem csak az éjszakai végigalvás hiányzik, egyébként nem igényelnék segítséget. Míg alszanak addig én elintézem a házimunkát, bár főzni továbbra sem főzök, csak hétvégén.

verzso
 
 


Verzso: de jó hogy van időd újra itt lenni!!! :lol: :lol:

Erika: szép súlyotok van!!!
Vendég
 


Na, úgy látszik front van. visszaesett -6 fokra, így nem megyünk ki. A kiborulás meg ragályos, én is felhívtam a férjem, hogy emberi hangot halljak, most meg ülök a gép előtt és potyognak a könnyeim. Pedig egy szavam nem lehet, mert nekem nem kell hasfájással, tápszerezéssel, nem alvással bajlódnom, most mégis olyan nyúzottnak érzem magam.

Kép
Kép
szeles4
 
 


Bocika, eddig is olvasgattalak benneteket, de itt az ideje, már szólni is hozzátok! :lol: :lol:

Szeles, nálam is szokott ilyen lenni, pl. pont tegnap borult a bili, amikor hazajött a párom, pedig addig nem éreztem, hogy sírnom kellene. Szerintem a hormonok is dolgoznak! Na meg én utálom a hideget, már olyan jó lenne kimozdulni a Pöttömökkel!

verzso
 
 


Reggel 8 óta üvölt, azt hittem a puki után elalszik, de nem...
Üvölt az ágyban, kézben mindenhogy........
Ennyit a nyugiról... :x :x :x

Kép

Kép
dcili81
 
 


Orsimorsi!
èn is küzdöttem ilyen érzésekkel, föleg az elsö két héten! :oops: Aztán valahogy elmúlt, összeszoktunk,megszoktam, hogy van egy pöttömöm!!! 8) :lol: Néha mindenkit elfog ez az érzés,amiröl írtál. Látod mennyien megerösítettek ebben. :wink:
Sajna nekem még arra sincs lehetöségem, hogy társaságot szervezzek. Család, barátok ezer kilometerre... :( :(

Boci, Erika köszi!! :lol: :lol: Eddig Avent -Meleda 1:1
Mások????
susy75
 
 


Susy, én elektromos pesztonkát használtam, nagyon jó volt! Sőt van orrszívó is hozzá, így duplán ki lehet használni. (na meg sokszor csak kézzel fejtem, az mindig kéznél volt :lol: )

verzso
 
 


[quote]( írta:persze ez alól egyetlen kivétel van, ő pedig Zöldi doktornénink tesója)!
:oops: :oops: :oops:

[quote] írta:Eddig nagy nehezen evés után fejtem 20!! ml-t.. most meg semmi..iszom a teát szedem a bogyót..
Arra már nem is gondolsz Eszterke, hogy bébid megeszi mindet? És így van rendjén.

[quote]v írta:idd el a pici babát a rendelőbe, ahová pont beteg gyerekeket visznek a valószinűleg beteg szülők..aztán remélni lehet h ne szedj össze semmit.
Ezt rosszul tudod, egy hós kontrollra egészséges gyerekrendeléskor kell menni, nem betegrendeléskor. (Vagyis amolyan tanácsadás-fél időben. Olyankor nem lehetnek betegek a váróban.

Kép
zölddisznó
 
 


[quote]d írta:e fejni azért nem merek, nehogy ne termelődjön a következő etetésig annyi!
Jajjjj, Verzsó, hát pont azért kell fejni!

Lányok! Van valaki, aki jó anyának érzi magát, és nem depis?

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="susy75"]L írta:susy75ányok SOS kérdésem lenne!!! Aki használ kézi mellszívot, milyet használ????? :?: :?: Most szeretnék venni, de nem tudom melyik lenne jó! :roll: :roll: Légyszi írjátok meg a tapsztalatokat!!! :) Köszi!!!!! :lol:


Nekem Tommy Tippee van és nagyon szeretem! A cumisüvege is nagyon jó (apa már etette belőle Noelt).

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="zölddisznó"]
írta:
zölddisznóLányok! Van valaki, aki jó anyának érzi magát, és nem depis?


Te Zöldi, hisz Te mindenre tudsz megoldást és választ! :) :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Az baj, ha Noel mindenfele "elmászik" alvás közben? :roll: Lerakom valahogy aztán teljesen máshogy találom meg. Bár gondolom baja nem lesz tőle, ha "mászkál". Most meg először elaludt a pihenőszékében! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Verzso!
köszi! Amúgy hol lehet olyat beszerezni?? anyukámék jönnek a jövöhéten és ök kitudnák hozni.
susy75
 
 


...na, én meg egért nem viszem ki ma Hannát! :twisted:

Kép

Kép
zölddisznó
 
 


ezért

Kép
zölddisznó
 
 


Aida!
neked is köszi! :lol:
susy75
 
 


Sziasztok!
Gyors helyzetjelentés, hoztak be laptopot, de csak kis időre..
Még minidg egyben.... 2 nap alatt végre szűk egyujjnyira tágultam, gyorsan csináltak is magzatvíz vizsgálatot- mondtam is, ha ettől nem szülök meg spontán, akkor semmitől. Felkészítettek, hogy utána vérzés, görcs, de egyik sem volt...
Dokim szabin, pénteken indítana, addig én behülyülök, aludni nem tudok semmit, fáradtabb vagyok, mint voltam. Beni sokszor csak vergődik, annyira nincs helye, a ctg-k sem tetszenek, de az áramlás még jó..
Szóval én már totál csökkentett üzemódban érzem magam, csak eszem, hogy hízlaljam a gyereket, mintha szükség lenne rá :)
Lassan cirkuszi látványosság leszek....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági, kitartás remélem hamarosan babahírekkel jössz! :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?