Új privát üzeneted érkezett!

[quote="bb"]A írta:bbida:
A 40 grammot mennyi idő alatt hízta? És ha jól értem, még csütörtökig 60-at kell hízzon, hogy meglegyen a 100? Egyébként az első héten veszítenek a babák a súlyukból, és a második héten lassan indul a növekedés. De gondolom a dokibá ezt jobban tudja. Ha kell, akkor vizsgálják ki. Milyen vizsgálatra küldött egyébként?


Az úgy volt, hogy haza hoztuk 3070 grammal, 1 hetesen 3200 gramm majd 2 hetesen 3240 gramm volt. Tehát a második héten csak 40 grammot hízott. Most csütörtökön 3240 gramm+100 gramm azaz 3340 grammnak kell majd lennie. Elvileg péntek esténként mértük.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ja és nem mondta egyelőre milyen kivizsgálás lenne.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Zölddi merre? Ma nincs rendelés? Biztos a balatonon alszik. (vicceltem)

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 

 
 

balatonon=Balatonon

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


BB!
VÉGRE!!!KÖSZI!
Szerintem sokunknak erőt adott a cikk!
Most már csak minden 4. napon érezzük magunkat "rossz" anyának mert különben mindenki TÖKÉLETES ANYUKA csak ha valami nem az elképzeléseink szerint alakul akkor érezzük úgy h kudarcot vallunk, de míg mindenki szereti és a legjobb tudása szerint ellátja kisbabáját addig senkinek nem kell félni.
Most már Én is csak ritkán "félek", de közben olyan büszke vagyok mikor megnézik és dícsérik vagy a védőnő dícsér meg. :wink:

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Születési súlyunk:4070g
Kihozatali súly:3850g
Vasárnapi súly:4850g
Tehát nem mondhatom h alultáplált Petrik.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Köszi lányok, Sarmi és Ibernuska az infókat punci ügyben :lol:

Szeles:
nagyszerű, hogy jó lett az eredmény! :lol:

Bb:
jók a cikkek! Én a három gyerekkel sokszor ugy vagyok, hogy az az érzésem nem tudok mindent evégezni amit egy nap ugy átlagban szokás, emiatt sokszor van lelkiismeretfurdalásom... Nem tudom te hogy vagy ezzel?

Aida:
elég idegkimeritő, hogy sokat sir Noel, lehet csak ilyen érzékeny baba és elnövi, de viszont neked pihenésre lenne szükséged és ezt párod is be kellene lássa, vagy lehet belőle terhességi depresszió .

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


bellanitta:
Ez remek, akkor eszik rendesen Petrik.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


bocsi, nem terhességi depresszió, hanem gyermekágyi depresszió :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kukucska, életjel, Eszterke, köszi a hiányolást, ari vagy! :lol:
Sajna mindig csak az olvasásig jutok, pedig aaaaannyira szeretnék sokmindenhez én is hozzászólni, de vmi mindig van... :(
Férjemnek tüszős mandulagyuszija van tegnap óta, úgyhogy most kidőlt az egyetlen segítségem, plusz még őt is ápolni kell...

Enikő: Nagy-nagy gratula!
Mágira meg nagyon sokat gondolok, drukkkkk! :)

Ákos babával amúgy megvagyunk, pocifájás sajnos még mindig befigyel minden nap hoszabb-rövidebb időre, nem igazán jött be az Infacol.
Most Mecsek baby teát iszunk, az úgy tűnik, jobban segít, de az sem 100% sajna....még van itthon talonban Sab simplex, következőnek azt vetem be, ha más nem lesz. :(

Súlyaink:
születési: 4080 gramm
hazahozós: 3740 gramm
tegnap esti: 4580 gramm
Szóval azért hízogatunk, lassan, de biztosan.... :D (Amilyen könnyen kipurcannak a cicik, csodálom, hogy egyáltalán hízik, de nem adjuk fel! :lol: )

Lányok, kitartást mindenkinek és jobbulást a kis betegeknek!
Igyekszem én is gyakrabban jönni, de az időmet híresen szarul osztottam be mindig, és sajna most is ez az ok... De már fejlődöm! :lol:
bébic
 
 


Márti:
én nem vagyok mérvadó, nekem van segítségem, mindennap van itt valaki, de ha más nem, akkor a nagyfiam segít. Nekem fő feladatom most Ádám, a főzés, mosás, rendrakás. Takarítás és vasalás megoldva. Emellett foglalkozom Dáviddal (2 éves) és tanulok Danival (13 éves), és néha dolgozom a férjemnek (ne tessék rosszra gondolni).
Olvasva Titeket, aranyéletem van. Nem tudom meddig. Bár meg kell mondjam, így is elfáradok estére.
1 év múlva visszamegyek dolgozni (heti 2-3 rövid nap), muszáj, van egy saját irodám, már két éve anyukám irányítja, kolléganőknek is hiányzom, meg amit egyszer felépítettem, azt szeretném folytatni. Ekkor Dávid már óvodába megy, Ádámra vigyáz Gabika és a mama. Legalábbis így tervezem, aztán majd meglátjuk.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


bébic:
kitartás, férjed hamar meggyógyul, bár nálunk mindig ő a legbetegebb, én még olyan sosem voltam. Remélem a tiéd férjed nem ilyen.
Hajrá cicizés, a súlya szerintem tök jó Ákosnak, nincs miért aggódnod.
Csak írj néha, hogy ne aggódjunk. (én is ált. kihagyok egy-egy hetet)

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Elment a net, és csak most jött vissza :shock:

Köszi mindenkinek a hozzászólást :)

BB: ANNYIRA JÓK a cikkek :)

Aida: szorítok, hogy összejöjjön a hízás.

Bébic: jobbulást a férjednek

Amennyit sírt tegnap Kiskobold, most olyan nyugis. Viszont csak 2x evett eddig, és szinte egész nap alszik. Nem tudom, örüljek-e vagy aggódjak. Egy órája megpróbáltam cicire tenni, de pár perc alatt beszunyált rajta, most megint megébresztem, hátha...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Bébic: szia, rég hallottunk rólad! Remélem a férjed hamar meggyógyul!!! Nem semmi méreteitek vannak!!! :lol: :lol:

Anitta: Petrik egy kis vasgyúró lesz ha így folytatja!!! :lol: :lol:

BB: jók ezek az írások, erőt adnak!! Ma amúgy én is "tökéletes" voltam, hiszen ki tudtam vasalni egy halom ruhát és Marci szobáját is kitakarítottam. Este szedjük le a karácsonyfát, majd még ott kell összeporszívózni!!! :lol: :lol:

Segítség: nekem nincs már, vagyis apa mikor hazajön. De nekem ez most így megfelelő, mert valahogy anyukám az idegeimre ment!!! :lol: :lol: Főznöm nem kell majd egyedül, mert a párom hordja majd a kaját!!!

Aida: tényleg próbálj meg valaki segítséget szerezni. A kicsi Noel nagyon megérzi ha nyügi vagy és kihat rá!!! Legalább egy-két órára amíg te pihizel egy kicsit!!!

Szex: én is, én is................ :oops: :oops: Bár egy felszívódó varrat pont a bejáratnál van még!!! :cry: :cry: Mikor akar kiesni????

Sina, Mush: ???????????
Vendég
 


Gabilány:
az enyém annó ilyen ma, egész nap alszik a cicin is alig szopizik valamit :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Gabi: Marci is ma nagyon alvós!!! Ő sem akar enni és már egy órája kellene, de még durmol!!! Remélem éjjel is alszik majd!
Vendég
 


Én is ebben reménykedem :roll: Valami biztos van a levegőben...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Szia Bébic:
párodnak jobbulást!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Bocika:
épp akartam irni, hogy remélem nem éjjel hozzák be a lemaradást! :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ha van valami a levegőben, remélem erre fújja a szél, mert mi éjjel óránként keltünk, délelőtt sem volt sok nyugtom Ádámtól, igaz dél óta alszik, és csak kétszer kelt fel enni.
Szóval várom a jószelet.

Brigitta

Kép
Kép
Kép
bb
 
 


Márti: ja látom nálatok is ilyen nap van!!! :lol:

BB: küldöm!!! Igaz mi éjjel jót aludtunk, négyóránként kelt enni!
Vendég
 


Sziasztok!

Márti!
Nagyon édes Anett baba! 8)

Gabi!
Mi naponta átlag 8-szor szopizunk! :lol: Szerintem ha éhes lenne biztos jelezné!

Szeles!
Gratula jó eredményhez! :D

Aida!
Sajna nekem sincs egy fikarcnyi segítségem se! Csak páromra számíthatok! (meg magamra)

Szia Bébic!
Gyere gyakrabban!!!!!
Mi is Sab siplexet adunk Vinzentnek! Szerintem egész jó!:wink:

Nekem meg azzal kapcsolatban van kérdésem, hogy átlagban mennyi ideig tart másoknál a szopi? :roll: :?: èszrevettem, hogy kb 3-4 napja az átlag 15-20 perces szopi idöt Vinzent megnyújtotta 30percre. Szinte minden második ilyen hosszú!!! :shock: Szerintetek mi ennek a jelentösége??? Több fér a pocijába, vagy kevesebb tejcsi jön?

Tegnap mi is voltunk dokinál! Minden rendben van, csipö uh is okés. Születési súly 2980 gr, hazahozós súly 2660 gr, most 3650 a cseppem!! :P :P :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2009.01.06 16:00-kor.
susy75
 
 


De a jó hír, hogy jövöhéten jön anyukám és hugom egy hétre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
susy75
 
 


Susy: Marci általában 25 és 40 perc között szopizik! Van amikor 20 perc alatt megszopáz 110-et van mikor 40 perc vagy afelett 90-et! Erre nem lehet adni!!
Vendég
 


mától én is teljesen egyedül vagyok egy hétig a két gyerekkel... férjem a kanári szigeteken sütteti a hasát... ááá, nem vagyok irígy...
Vendég
 


és nem ébred fel... ráraktam cicire, nyammogott és 5 perc múlva durmolt... hosszú lesz az éjszaka...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi: Marci is még alszik!!! Én nem is próbálkozom etetéssel! Lehet az a baj, hogy apa hason fekve rakta le?? Úgy órákig képes aludni, nagyon szereti azt a pózt!!! :lol:

Csakegy: kanári szigetek????????????!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


gabi: nem feltétlenül... a hó miatt ilyen aluszékonyak (és egyben nyűgösek) a babák, lehet, hogy éjjel is ilyen jól fognak aludni!!!
Vendég
 


Csakegy: itt egy szem hó sem hullott!!!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


hát itt se től sok :)))) na de gondolod, hogy a babák ezt tudják?:))))))

(most néztem a hír tv-t... tényleg elzárták a gázcsapot az oroszok/ukránok? állat...)
Vendég
 


Mágnes??????
Merre van, tegnap kellett bemenjen??Vajon szült már???
Mági drukkolok!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csakegy: ezek tényleg barmok! Na de mi is hogy ennyire tőlük függünk!!!!

Így alszom még mindig!!!! Tigris koma vigyáz rám!!
Kép
Vendég
 


Márti: igen, Mági tegnap feküdt be. Nem tudom kinek fog írni ha megvan a bébi!!!
Vendég
 


Boci!
Nekem halvány gözöm sincs mennyit ehet ezalatt a fél óra alatt!
Nagy édi Márton! :P :)
susy75
 
 


Csakegy: a próféta szóljon belőled :D

Viszont mire apa hazaért, addigra megébredt a kis drága, és most apát szórakoztatja, míg anya libatepertőt hamizott :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


gabi: remélem az szól mert Luca is alszik egész nap :) Nem is emlékszem mikor volt ilyen utoljára... ha volt egyáltalán...
Vendég
 


1/2 7-id aludt Marci! Aztán 140-et evett, remélem nem lesz belőle gond!

suzy: köszi! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!

Bocika:nagyon édi Márton.Szeme javulgat?Remélem nektek is segít a tejci.

Bébic:dejó h jelentkeztél,épp kérdezni akartam h vki nem tud e rólad vmit.

Aida:remélem minden ok lesz veletek.

Alvás:nálunk is egész nap az ment,kíváncsi leszek mi lesz éjjel.Lehet majd éjjelezünk.Itt is esett a hó,lehet ez van hatással rájuk?

Mági:rajtad a világ szeme!!!!!!!!!!!!!!drukk!!!!!!!!

Segítség:nekem sincs,apa meló,mama szintén,de eddig még bírom,és ugye itt van nekem Réka,ő viszont segít mindenben :lol: :lol:

szex:hát rám is rámjött egyik nap...... :oops: :oops: de még messze van h leteljen a 6hét.... :( :roll:

solya051020
Káld
 
 
 


Enikő! Nagyon gratulálok Milán babához, jó egészséget és gyors felépülést kívánok!

Most már csak Mágiért kell drukkolni!

Kép
trombibébi
 
 


Jaj egy kérdés:taj kártya kell az államkincstárba?Mármint az anyasági igényléshez,és a családihoz?Még mindig nem küldték ki postán,tök mérges vagyok. :evil: És ugye az ünnepek miatt csak most tudjuk elintézni ezeket a papírokat...de ha kell kártya akkor még nem tudunk csinálni semmit :? :?

solya051020
Káld
 
 
 


Solya: igen, kell.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


:shock: :shock: Megmértük Nolit. Ugyanabban az időben. Most meg 3430 gramm. Most vagy a mérlegünk nem jó vagy duplán behozta a súly lemaradást. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Lehetséges 4 nap alatt a 3240 grammról 3430 grammra hízás?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: előfordulhat, főleg ha annyit nem bukott vissza!

Solya: köszi javulgat. Csak a hülye anyja egy csomószor elfelejti! :oops: :oops: Ja és igen kell a TAJ kártya!!! Én nem tudom hogy miért ilyen lassú Pesten, mi egy héttel a szülés után megkaptuk!!! Amúgy nem kapkodják el a dolgokat, mert még nem jött meg nekünk a lóvé, bár a határozatot megkaptam még szilveszter előtt!
Vendég
 


Aida:
digitális a mérleg? Nem merül benne az elem?
Nekünk akkor mért lükeségeket mikor merült az elem benne.
Vendég
 


De ha mohón eszik és nem bukik annyit vissza akkor lehetséges ilyen súlygyarapodás én úgy tudom.
Vendég
 


Bocika!

Nagyon édes Marci!
Nálunk Odett utál hason aludni. Vagy oldalt de leginkább háton fekve hajlandó csak meglenni.
A hasonalvás csak apa hasán megy. :D
Vendég
 


Szorsolya: köszi! Nálunk is apa hasán kezdődött és onnét úgy tettem le. Azóta szeret így aludni és ilyenkor alszik legjobban és leghosszabban! :lol: :lol:
Vendég
 


[quote]Z írta:ölddi merre? Ma nincs rendelés?

Hohoho! Ma voltam a szülesztős dokimnál...feloldozott :)
Utána vettünk egy utazóágyat - na jó, csak átvettünk, amit a vaterán lőttem. Aztán Pólus Centerben a beköltöztünk a pelenkázóba - nincs baba-mama szoba :twisted: ...de megoldottuk
Hazafelé pedig baráttal találkoztunk egy Mekiben, oszt kaptam kávét, meg sűttkrumplit.
Jó vót! :)

Kép
zölddisznó
 
 


Ezek szerint ti már jártok emberek közé? :? :lol:
Védőnénit kérdeztem, és aszonta, míg ki nem tavaszodik, addig a sétin kívül sehova, de szerintem én akkor meggárgyulok... :x

Kép

Kép
gabilany79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?