Új privát üzeneted érkezett!

kellemes karácsonyt mindenkinek :lol:
m. reni
 
 


Sziasztok!

Tiza!
Gratulálok és nagyon Boldog Karácsonyt kívánok az egész Családnak!
Majd képeket kérünk!

Puszi

Kép

Kép
odry
 
 


kicsit lemaradtam...

Boris, nagyon gratulálok, szép meglepetés karácsony előtt!
Én szeretem az orvosomat, ő a Jánosban van.

Tiza, épphogy újra jöttél, és már a baba is megvan :lol: gratulálok, ha lesz egy kis időd, mesélj!

Trinky, Zel: szép a pocak! Én most voltam 4D-n, olyan jó képek készültek (majd rakok, csak most rohanás van).

Kép
domo
 
 

 
 

Tiza:
Gratulálunk!!!! Jól időzítettetek, így karácsonyra már otthon lehettek.. :) Meg volta mgyőződve aról, hogy a rózsaszín vonalzó miatt kislány lesz.. :)

Mi tegnap majdnem elindultunk a klinikára, de aztán csak elmúltak a fájások... Most tiszta görcsben van a méhem, olyan,mintha be lenne gyulladva... Szerintem leköltözött Beni, és a súlyát nehezen tolerálja a méhem..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Kezdődik a babaeső!

Tiza, gyönyörű kismama voltál, és biztosan ugyanilyen szép kétgyermekes anyuka vagy. Micsoda öröm lehet!

reni, gyógyuljatok meg hamar! Sok ronda vírus kering mostanság a levegőben, mutassátok meg neki, hogy ti vagytok az erősebbek!

mágnes, 30-ig még van azért néhány nap, de majd a fiatalember kigondolja odabent, hogy mikor lepjen meg téged! Szép gondolat apukád nevével, lesz ám pityergés. A férjed is hisz abban, hogy édesapád küldte nektek a tesót? Lányod, öregem az a fej, pont mint egy kis tini, olyan arcot vág.

trinky, hogy minden pocak mennyire más! Szép kismami lehetsz!

domo, várjuk a képeket! Letetted a lantot, már nem dolgozol?

tücsökbogár, nagyon szép karácsonyotok lesz Csabival.
Voltunk egy esküvőn, ami a fóti gyermekotthon területén volt, gondoltam rá, hogy ellopunk egy gyerkőcőt, de annyira még azért nem bolondultam meg.

zel, a ti lurkótokat már a pocakban sem tagadhatjátok le, ugyanolyan aktív mint a szülei.
Azért nem jövök ám, mert sokszor nagyon nehéz, hiba örülök nektek, közben a szívem szakad meg, úgy sajnálom magunkat. :x
A munk ais sok volt, aztán meg nincs nagyon mit írni.
Múlt hétfőn voltam utoljára kineziológusnál, most oldódnak a blokkjaim :wink: , annyit mondott nem kell többet mennem, és azért nem született még gyermekem, mert nem vagyok rá felkészülve, és sejtem is, hogy hol van a bibi, szóval igyekszem.
Az ülőideggyulladásom múlóban.
És készülök ezerrel a karácsonyra. Sütögetek, csomagolok, lassan szabira megyek.

katata, telepátiával talán működik, és érzed milyen sokat gondolunk rád!

dita, drága javult a helyzet odahaza? Mi van a BMC-ben?

Szép hete csajok!
bbilona
 
 


Ilonkám drága, megértelek a "gyerekrablás" ügyében. :) :) És azt is megértem, hogy így érzel. Én is éveken keresztül éreztem így.
Az nagyon jó, ha tudod már, hogy hol van a probléma. Akkor azon már "csak" dolgozni kell. Nekem is így lett Lotti. Rájöttem mi az ami nyomaszt, és amikor enyhült ez a dolog, akkor rögtön jött Lotti (bár lombikkal, de szerintem lombik nélkül is jött volna)

Miket sütsz? Én még nagyon tanácstalan vagyok. Az biztos, hogy csinálok tiramisut, de még kellene néhány ötlet, mert a családot én látom el süteménnyel. Jól bevállaltam.

KépKép
trinky
 
 


trinky, én mindig csinálok kis sütikből csomagot. A Tina néhány karácsonyi száma nagy segítségemre van ebben, és van egy szuperjó bejgli receptem is. Tavaly 16 rúddal fogyott.
De van egy könnyen elkészíthető, krémes "Kapucíner" névre hallgató, és szuperül is néz ki, eddig azt hittem csak cukrász képes ilyesmire. Megkeresem a receptet. Garantált a siker.
Tényleg jól bevállaltad, de menni fog, simán, naná, miért is ne sikerülne!
Neked is így lett Lotti? Ugye? Én is rajta vagyok, hogy oldódjon ez a gát... :D
bbilona
 
 


Sziasztok!
még egyben, a dec. 24-i itthonlét a cél most.. :)
Lakás kitakarítva, ma megsütöttem, csináltam svéd gomba salit, és Apa megy este Szegedre, egyedül leszek egész éjjel Annámmal... Úgyhogy ma nem jöhet Beni :) (szegénynek mindig csak azt mondom mikor NEM jöhet...) :)

Ilonám:
Érdekes volt, mert én szerettem volna második névnek aJózsefet adni, de készítettem magam még lelkileg arra, hogy Apával megbeszéljem, mert hát ugye lehetne az ő Apja nevéit is adni második névnek.. Aztán egyszer csak egyik este közölte, hogy ő szeretné, ha második névnek a Józsefet megkapná Beni.. Annyira jól esett...:)
Ő is nagyon hisz ebben, egyébként is fogékony az ilyen jellegű dolgokban (reikizett, stb. ). Szóval jó kis Apa :)
A blokkjaidat pedig oldogassad, mert már nagyon várjuk az újabb teszteket....

A kapucíner recept engem is érdekelne, bár idén már nem vállalom be, de januárban simán :)

kata:
Nagyon sokszor az eszemben vagy....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Kép

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Lanyok!

Boldog karacsonyi ünnepeket kivanunk minden babanak-mamanak es csaladjaiknak!

Judit es Davide

Agi,

Gondolok ratok ügyesek lesztek akarmikor is hatarozza el magat Bence! :P

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


mágnes, szép, hogy így együtt akartátok édesapád nevét. Várjuk Bencét szeretettel akármikor is érkezik. Könnyű, problémamanetes szülést kívánok neked!

Csajszik!

Békés, boldog, Istenáldotta Karácsonyt kívánok nektek!
bbilona
 
 


Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánunk mindenkinek!!

Ma úgy tűnik még egyben maradunk, utána már nem gördítek akadályt Bence elé, felőlem holnaptól szabad a pálya.. :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Drága LányoK!

Békés, boldog karácsonyt kívánunk!

Lukács, anya és apa

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Kép

dita75
 
 


Sziasztok!


Szeretetteljes, békés, boldog karácsonyt kívánunk Mindenkinek!


Dávid és Adri

Kép

Kép
odry
 
 


Jó reggelt!
Pár képet hoztam, bocsi, ha kicsit sok leszek-...
Boriskám: a kedvedért fejjel együtt :wink:
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1230280868.6746.jpg[/img]

[/img] Kép Apával

[/img] Kép visszateszem! :)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1230280969.7674.jpg[/img]

[/img] Kép gyorsan küldök egy mailt...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek :D

Tizának hatalmas gratula :) A Ma megint megjöttös topicban van a babájáról kép, gyönyörű!!!!


Mágnes,
Lebuktatok :wink: Nem is Te írogatsz nekünk, hanem Anna :lol: Szép család vagytok, hatalmas pocival :lol: Pontosabban csak a Te pocid hatalmas :wink:


Gyönygiy,
Tündéri kis mosolygós Anna :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Ági!
Boldog Születésnapot Kivánon Annának!!!
Egyben vagytok még?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi:
köszönjük szépen :)
Igen, egyben még, lehet, hogy holnap indítanak..
Éppen írtam egy másik topicban, hogy szerintem azért nem jött még eddig Beni, mert tudat alatt beleszuggeráltam, hogy Annámmal akarok lenni 28-án.. :) Ma már álmomban is elfolyt a magzatvizem, és nem mentünk be azonnal, hanem fájások között Annát köszöntöttük.. :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

[color=red]ISTEN ÉLTESSE ANNÁT ÉS BORKA LUJZÁT!!![/color]


Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Borkának nagyon boldog első születésnapot kívánunk!!

Engem ma is hazaküldtek, teljesen zárt vagyok, CTG szuper, pénteken kell mennem :lol: Úgy örülök :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve, de sok boldogságot kívánok a szülinapos kiscsajoknak!

Mágnes! Tényleg ültesd ide nyugodtan Annát, ha esetleg dolgod van. Látom simán kezeli a gépet!
Még egyben? Vááóóó! Bence kivárja kiírt időpontot? Jó gyerek!
Háát, most már nagyon szurkolok, talán ő lesz a jövő év első babája?


Többiek? Hogy' telt a karácsony?
Nálunk minden nagyon szép volt. Régóta az első igazi, szép karácsony...
Apával csináltunk magunknak is kis Szentestét. Hát, na, elsírtuk magunkat, hogy már hárman vagyunk.

Drágám unokahúgának másfél hónapos kislányát dajkáltam. Kétszer is előadta a két pici a produkciót. Kezemben Gerda, aki addig mocorgott, míg kicsi fejét a mellemre tette, egész kis testével pedig rágömbölyödött a pocimra. Lukács pociban odabújt mellé. Finoman mocorgott, aztán Gerda elaludt... Mintha összebújt volna két pici..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Boldod szülinapot Borkának és Annának! Bocs a késésér! :oops:

Mágnes, tényleg nagyon rendes kisfiad van, még ő is nyugiban akarta ünnepelni a tesó szülinapját és biztosan akart enni a tortából is! :wink:

Zel!
Mi is sírtunk szenteste. Mondjuk mi tavaly is, csak akkor bánatunkban, most meg örömünkben. Össze-vissza ölelgettük puszilgattuk Csabit, aki szerencsére nagyon jól bírta a gyűrődést. Persze azt is megállapítottuk, hogy akármilyen boldogok is vagyunk egy kis árnyék azért mindig lesz bennünk, mert nagyon hiányoznak a picikéink. De én hiszek az angyalokban és abban, hogy ők így angyalként is velünk voltak nem csak szenteste, hanem mineden nap.

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok! Örömteli anyaságot annak akinek már küszöbön a babája és boldog várandósságot azoknak akiknek csak ezután adatik meg a csoda![/b][/i]

tücsökbogár
 
 


Odry!
Sok Boldog Névnapot Kivánok Dávidnak!!

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Köszönjük szépen!

Tegnap voltam a 16 hetes vérvételen és mentem 7re.... 9.20kor hívtak be. Azt hittem elájulok. Dáviddal sehol nem vártam ennyit, de most szinte az összes cukorterheléses kismami ott volt Szegedről :shock: amit tudtam, hogy elsőként hívják őket, de már jó 15 percig az idősebbeket és vettem a bátorságot. be mentem, és megkérdeztem, hogy még meddig kell várnom, mert kezdek igen rosszul lenni. Esetleg ihatok e, vagy valami.... na felugrott az egyik nő és kiabálva közölte, hogy más is vár és mindenki rosszul van...
Majd én nyugodt emberi hangon a következőt válaszoltam. Kikérem ezt a hangnemet, mert én udvariasan és elnézést kérve zavartam meg őket ( persze senki nem volt bent mikor be mentem) hogy mi a jobb, ha most elájulok, vagy a válaszomra normális feleletet kapok és engedélyt, mondjuk inni. Majd mondtam, hogy nagyon sok kedves ember dolgozna a maga helyén és örüljön, hogy van munkája, ja és másnak a rosszul léte nem érdelek. Majd sarkon fordultam és kijöttem és az egyik nő, aki a vért vette, mondta, hogy nyugodtan igyak 1-2 kortyot, meg esetleg 1 kekszi.
Szóval kiakadtam.
Nálunk szépen telt a karácsony. A párom majd 3 hétig itthon volt én mondjuk sokat dolgoztam és ma is fogok, de aztán végre le megy a hajtás.
Dávid nagyon élvezte és teljesen fel volt dobva. Most elkezdte mindennek az első 2-3 betűjét mondani. Vannak szavak amiket már mond, de most ez az új, hogy mindent próbál. Sajnos a fényképezőnket leejtettem, így kép nem sok lett, de kameráztunk, de képet nem tudok küldeni, mert először javítani kell a masinát.
A pocaklakót már érzem és úgy veszem észre, hogy sokkal aktívabb baba, mint a fiam volt. Hát majd látjuk.

Mágnes!
Ti? Nagyon közeledik a nap! Minden szépet nektek!



B.U.É.K

Kép

Kép
odry
 
 


Nagyon Boldog Szülinapot kívánok Annának és Borkának így kissé megkésve is.

Mágnes Neked nyugodt, meghitt szülést kívánok, szuper, hogy nemsokára ott szuszog a kis csomagod a karjaidban.
:D :D

És mindezeken túl kívánok mindenkinek áldott, boldog, egészséges, vidám új évet. Váljon valóra minden szép álmotok. Mindenkit ölelek, Katámat és Ilonkát duplán. (de ez nem kivételezés :) :) )

KépKép
trinky
 
 


Odry, jól tetted, hogy megmondtad a véleményed :D :D
Azért remélem, hogy tudsz pihenni is a nagy hajtásban.

KépKép
trinky
 
 


Anyám, észrevétlenül átcsúsztam 100 nap alá a szülésig :lol: :lol:

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!
Trinky! Szalad az idő ám!!
Odry! nem semmi amin keresztülmentél a vérvételen. Azt sem vették figyelembe, hogy kismama vagy?
Nálunk ahova járok hálistennek a kismamákat előre hivják most. Anno Annával ki kellett a sort várnom.
Amugy vizet lehet ilyenkor inni ezt én a multkor megkérdeztem. Azt mondták azt javasolni is szokták, mert akkor higabb lesz a vér.
Nekem a 32. héten megint meg kell innom a cukros lötyit, mert a 7,4-re a doki azt mondta, hogy nem az igazi. És fogjam vissza az édességeket.
Kicsiboris! Hogy vagytok? Elutaztak, hogy pár napja nem irt?
Ági! Nagyon ügyi Bence baba hogy megvárta mig Anna szülinapját megünnepeltétek. Lehet az újévi baba cimre hajt? Szép szülést kivánok Neked!!
MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK! KISMAMÁKNAK SZÉP SZÜLÉST ÉS A MÉG NEM BABÁSOKNAK HOGY TELJESÜLJÖN AZ EGYETLEN KIVÁNSÁGUK (BABA POCAKBAN)!!!
Puszi
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Kép

dita75
 
 


Drága Barátnőim!

Mindenkinek boldog új évet kívánunk!

Teljesüljön minden álmotok!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Boldog uj evet kivanunk mindenkinek!

Davide es Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Boldog új évet kívánok mindenkinek!

Boris, Mágnes: a lányoknak utólag is boldog születésnapot!

Odry, Dávidnak boldog névnapot!

Nekünk teljesült a nagy álmunk, a legszebb év lesz 2009 :lol:
Így 2009-re Kata, Ilona nektek kívánok teljes szívemből egy-egy kis csodát!

puszi mindenkinek

Kép
domo
 
 


domo, trinky, csókollak benneteket. Csoda előtt az ajtó kitárva.

trinky, neki lehet állni a centit vágni!

Annát, Lujzit, Dávidot a Jóisten éltesse sokáig!

tücsökbogár, angyalok vannak ez egészen biztos. A jó embereknek több is. Csabikát öleld meg a nevemben is!

zel drága, kolosszálisak a kölykök, elpityeredtem!

mágnes, mostmár ki kell szugerálni azt a fiatalembert a pocakodból!

kicsiboris, csaknem? Átköltöztetek? Ugye lesz net?

dita látom 3 hét és kezdődik a lombik. Mit találtak a vizsgálatoknál? Elmeséled? Kitartást nektek!


sapé, katata, drágáim, lelkiekben felvértezett, békés, csodákkal teli, egészségben teljes új esztendőt kívánok!
bbilona
 
 


Békés, boldog Új ezstendőt kívánok, a topicunknak pedig azt, ogy gyarapodjon a kismamik tábora!

Mi még mindig duopackban, ha nem történik semmi, akkor hétfőn be kell feküdnöm.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, drukkolok, hogy a hétvégén megszülessen a pici és ne kelljen befeküdnöd "csak úgy".

KépKép
trinky
 
 


Sziasztok!!
Én még új vagyok itt,így még nem ismerek senkit.Vica vagyok és már túl vagyok hat inszemen ebből egy sikerült de 8hetesen sajan elment.Most ismét azt mondák a véreredményemre,hogy terhes vagyok.Az inszemem 2008.12.12-én volt.30-án voltunk vissza a párommal akkor azt mondta a doki,hogy kezdödő terheséget lát az uh-on.Ma volt egy kis barna folyásom.01.06-án megyünk vissza.Szerintetek csináljak addig tesztet,hogy mi újság van?
Kérlek titeket,hogy valaki válaszóljon nekem.
Köszönöm.
Üdv:Vica
vica81
 
 


vica:
én csinálnék egy tesztet, megnyugtatna.A barnázás miatt ne aggódj , pihenj, szedd a Magnéziumot. Utrot kaptál?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szia Vica,

én is csinálnék egy tesztet, tényleg megnyugtatna. Másrészről meg utrogestant mindenképpen kellene szedned. Ha nem kaptál 6-án mindenképpen kérdezz rá az orvosodtól.
És próbálj meg ne idegeskedni, mert barnázni nagyon sokan szoktak a várandósság elején.

T.

KépKép
trinky
 
 


Szia Vica,

én is csinálnék egy tesztet, tényleg megnyugtatna. Másrészről meg utrogestant mindenképpen kellene szedned. Ha nem kaptál 6-án mindenképpen kérdezz rá az orvosodtól.
És próbálj meg ne idegeskedni, mert barnázni nagyon sokan szoktak a várandósság elején.

T.

KépKép
trinky
 
 


Bocs a dupláért :oops: :oops:

KépKép
trinky
 
 


Sziasz!

Mindenki lustálkodik még?
Jóóól teszitek!

Mágnes! Még mindig duopack? Nagyon tetszik a kifejezés! Jujj, tök izgi!

Trinky! Én is csak nézem a vonalzóinkat. Nekem is 68 nap...
Én 100-zal lassan a derékbőségemet érem el.. Centiben. Pár nap és méteres leszek körben.
Jól vagytok amúgy? Tudsz aludni, enni, mozogni? Én már rendesen belassultam.

Ilonám! Ti? Jól vagytok? Vártok még, vagy folytatjátok? Öribabával mi a helyzet? Még sokat kell várnotok? Hanyadikak vagytok a várólistán?
Hát, ja. Én is teljesen meghatódtam a manóktól. Édesek voltak az összebújással.

Szilveszterkor keresztlányom alakított hatalmasat. Vlük töltöttük az estét. Csináltam kb 4 napi élelmet. Amikor a sok kajával beléptünk futott, mint a kisnyúl, hogy "Köji, ( ez a keresztanyu becézése) szia, köszi köszi köszi köszi!" Aztán ettünk és amit csináltam ízlett neki. Avokádókrém, tortillával. Az etetőszék asztalkáját csapkodta, hogy kééééek még. Majd építettünk várat is. Beült az ölembe közben, simogatta pocimat, és mondta kejitesó van a pociban. Ja és leellenőrzite a cicimet is.
Egy kis tündér. Most múlt két éves. Törte a magyart rendesen. Erre pár napja elkezdte a dumát. Összefüggően, mondatokban nyilatkozik, csak még pösze. De ez természetes. Mi meg csak beszéltettük, hogy teszteljük. Csúcsok ezek a kis szarosok. Mindent értenek, olyan szókincs van már a fejükben, hogy ihaj, csak nem használják.
Tegnap unokahugim, Zsóka is tartott egy laza, másfél éves méltó bemutatót. Ő telefonált. Saját nyelvén. Még mutogatott és mászkált is közben. Néha rá tudtuk egy-két szóra, mondatra fogni, hogy mi lehetne. Úgy kellett türtőztetnem magam, hogy ne egyem meg. Bár a nyúzgálás ellen is eléggé tiltakozott. Nem ért rá. Ezer fontos dolga volt. Főleg telefonon intézendő..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


zel:
még mindig... :lol:
Bár most kissé kezdek beparázni a holnapi napi miatt. Most beszéltem a dokim feleségével, és neki a dokim azt mondta, hogy holnap én szülök :shock:
Ma még kisterilezem a mellszívót, cumit, Apának megmutatom Anna ruhásszekrényét.. :), mosok rájuk, hogy ne meztelenül kelljen lófrálniuk, aztán bevonulok :)

hát zel, iszonyatosan gyorsan telik az idő, nemsokáraérted, trinky és domo miatt agódhatunk :)

Kata:
remélem jól vagy... puszi neked!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, drukkolok holnapra, jó sokáig kihúztátok :lol:
és utánad már én következek...még mindig nehéz elhinni.

Zel, nekem az evés megy egyre nehezebben, nincs helye a gyomromnak. Néha aggódom is, hogy keveset híztam, de a picit mindig elég nagynak mérik. Jövőhéten megyek orvoshoz, akkor már elérheti a 2 kilót is :lol: (én meg csak 6-ot híztam...).
Olyan jó volt két hétig itthon pihenni, de holnaptól újra megyek dolgozni, még 5 hetet tervezek lehúzni.
Nekem az alvással semmi gond, együtt alszunk el, és akkor kezd rugdosodni, amikor felébredek :lol:
te is sokat gondolsz már a szülésre? nagyon közeledünk

Ilona, januárban ismét lesz lombik? ugye megpróbáljátok?

Trinky, ti hogy vagytok?

Kicsiboris, nagyon eltűntél :cry:

elfelejtettem képeket rakni a múltkor, mindjárt bepótolom :lol:

Kép
domo
 
 


ezek már 2 hete készültek: Kép Kép Kép Kép

Kép
domo
 
 


Mágnes! Nagyon szorítok nektek, sokat gondolok rátok! Minden nap megemlegetlek apának. Jókat derülünk a duopackon, meg azon, hogy a fiacskád nem csak a karácsonyt bírta ki, hanem becsülettel rá is húzott. Hiába jó helye van benn is! Biztosan nagyon jól érzi magát.

Domo! Én enni még bírok. :lol: Nálunk a napszakok borultak fel. Napközben aluszkázok, mert éjszakai műszakosok vagyunk. Lukács éjjel aktív csak igazán.
Tyű, anyám 6 kiló? Nem semmi. Nekünk 13... Okés, én lepkefing kategóriás voltam. Alig 50-ről indultunk. Így is azt mondják, nem hiszik el, mennyit híztam, mert nem látszik, csak pocikám van. De az nagy.
Nagyon jók a képek. Látom, nálatok is fincsi a kezecske. Nem ám ujjat szopiznak ezek a kis huncutok mi? Hanem rögtön a csuklójukat kapják be. Lukácsunk is megtette. Sőt, ő a méhlepényt is "rágcsálta".

Domo én meg utánad állok a sorban!

Többiek? Merre jártok?

Katám, remélem, jobban vagy és visszajössz hozzánk!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Mágnes, nagyon drukkolok Neked/Nektek. Talán már meg is születtt a pici fiú...... Boriskám te hozod a híreket?

Domo, nagyon édes a lánykád. Úgy tetszenek a babaorrok ezeken a képeken. És azért már van rajta mit fogni is, tippeltek már valamit, hogy mekkora lesz?

Zel, Lotti is este aktivizálja magát igazán, pedig mondom neki, hogy az éjszaka alvásra való. Elbeszélgetek vele minden nap arról, hogy milyen jó éjszaka aludni, remélem, hogy lesz foganatja :lol: :lol: Azért 13 kiló sem sok, főleg, hogy pehelysúlyról indultál. Én 3 héttel ezelőtt tartottam 2 kilónál. Na jó fogytam az elején. Most viszont tutira jött föl egy pár kila, de szerintem a pocra. Nem is kellene túl sokat felszednem, mivel rajtam amúgy is volt egy kis felesleg. :oops: :oops:
Mázlim van, hogy egyáltalán nem vagyok "kívánós", sőt néha úgy kell leszuszakolni a kaját. A gyomrom meg a torkomban van, így a kevés is soknak tűnik.

Amúgy szuperul vagyok, tele energiával, egy kis hátfájáson kívül semmi gond.

Lottim szerintem tegnapelőtt befordult, mert nagyon vándorolt, tegnap meg csendben gubbasztott. Olyan kíváncsi vagyok már, hogy mekkora......

KépKép
trinky
 
 


Lányok, elkezdte valaki az intim tornát?

KépKép
trinky
 
 


trinky, mész mostanában uh-ra? cCsak, hogy a kíváncsiságodat enyhíthesd. :D
Szoktak intim tornát terhesség alatt? Nahát? Nem rossz ötlet.
Suli?

domo, zel ti a sógorasszonysággal vagytok kb. egyidősek, neki már jó nagy pocija van, mondja, hogy a haskörméret reggelről estére akár 10 cm-rel is eltérhet. Gondolom ahogyan helyezkedik a kis palánta. Biztosan szépek vagytok!

domo, most megint halogatom, halogatjuk ezt a lombik dolgot :oops: , próbálok kicsit blokkokat oldani, tudod nagyon hiszek ebben a kineziológiában, és tudom is hol a baj, de piszok nehéz változtatni, rendbe tenni, tisztázni dolgokat.

zel, nemtudom hányadikak vagyunk a listán, el kellene menni áprilisban a találkozóra, akörül jön majd egy levél a sorszámunkkal. Nem igazán akarom kérdezgetni, mert még úgyis 200 felett vagyunk, ráér az még.
Nektek végül megvolt a tanfolyam? Vagy ez most parkolópályán van?

trinky, csak kitartás, te vagy a főnök, majdcsak rájön a kisasszony, hogy amikor sötét van akkor kell aludni, és amikor anya aktív akkor ébren lenni

dita?
katata, aggódom! :?
bbilona
 
 


Sziasz!

Már ne csavarogjatok!!! Gyertek, írjatok sokat!!!

Ilonám! Várunk egy induló tanfolyamra. Remélem, még a nagyon közeljövőben találunk itt a környéken egyet, mert ha Lukács megszületik, sokkal nehezebben tudunk majd menni. Most még majdnem egyszerű lenne.

Trinky! Lukács sem hiszi el, hogy az éjszaka nem a játék ideje. Napközben persze hagy aludni a kis pocok. De éjjel?!
Sebaj, kezdek hozzászokni. Csak ne mindig rettenet horrorfilmek lennének a tv-ben olyankor. Azt nem szeretjük.

Mágnesék még egyben.. Talán szerda körülre várható a kis pöcsös. Mágnes még zárt, teljesen rendben van minden.
Caca integetett neki, amikor apával otthagyták a kórházban, de otthon már kereste anyát. Azt mondta, most legalább pihen kicsit. Mondtam neki, hogy használja ki ezt kis időt rendesen! :lol:

Kép
Kép
Kép
zel
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?