Új privát üzeneted érkezett!

Manna kitartást! Minden rendben lesz! Az én fiamat is a 4-5-ik nap akarták tömni! 30-at evett, utána bealudt és a hűlye gyerekorvos akarta nyomni bele a tápszert. Engem meg sem kérdeztek, kötelező módon tápszerrel akarták etetni, persze meg sem kostólta. Emiatt nem engedtek ki a korházból.
Ne foglalkozz azzal mit mondanak, ha éhes a gyerek enni fog és annyit, amennyira szüksége van. Csak mindig tedd mellre ha kéri!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Csakegy, Habe, Enikő: Köszönöm!!!! Sokat jelent!

Próbálok megnyugodni és ha ránézek a picimre azt gondolom, hogy minden rendben lesz!!!

Sajna minden képem túl nagy, így nem tudom feltölteni, most megpróbálok letölteni egy programot hozzá.

manna
mannababoca
 
 


manna. "paint" nevu program van minden szamitogpen. azzal siman le tudod kicsinyiteni oket.
ha nem megy kuldd el nekem:enikobeki@yahoo.co.uk es en megcsinalom neked.
tuti, hogy minden rendben lesz.

sarmi neked vannak ujabb kepeid?

KépKép
KépKép
mush589
 
 

 
 

nagyon szenvedek. mar mindenhol faj. szedje ki belolem vki ezt a gyereket. :cry: :cry: :cry:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Cili! Köldök vérzése normális. Még váladékozhat is, az sem gáz. Ápold tovább. Elmúlik.

Enikő! Aranyos vagy!
Hancsi-röfi már sokkal nyugodtabb, alszik, mint a bundi. kopp-kopp-kopp!
Kexalámi = mozaiksüti nálunk :) imádom! Aggggyáááá!

[quote]K írta:icsit összetörtem, mert tegnap 20-at evett, ma meg 30-at és azt gondoltam, hogy minden rendben.

Csak kiegészítésként, akkor is tedd mellre, ha nem kéri, és ha csak 3-at cummant, az is nagyon jó! És fejjél, fejjél, fejjél. Minden cumi után 10-10 percet! Akkor is, ha nem jön, csak tavaszi molyfing belőle.

Kép
zölddisznó
 
 


Juhéjjj! Megjött apa! ...mondjuk már el is ment, de én küldtem beszerezni. :)

Kép
zölddisznó
 
 


Enikő! Furcsa a gyerekorvos hozzáállása. Nálunk a Klinikán nem is mérték, hogy mennyit szopik, ( a másik kórházból csak akkor engedtek haza, ha 35 g-ot szopott egy mérésnél :evil: ) hiszen ha akkor éppen csak 10-20 g-ot szopik, majd két óra múlva többet, az sem gond az első napokban.

Mush! Sajnálom, hogy így szenvedsz, megindíthatnák már azt a szülést!

Cili! Mi elég ronda köldökkel jöttünk haza, mert abban viszont a mi klinikánk furcsa, nem kezelik sehogy, csak száraz gézlappal törölgetik :( . Itthon a doktornénink lekezelte, azóta én is hidrogénperoxiddal kipezsegtetem, majd alaposan hintőporozom, és már a 6. nap leesett, és már nagyon szép. Úgyhogy semmi gáz, csak kezeld!

Ma nálunk is nyűgös nap van, csak a cicin jó :?

zsebi_baba
 
 


Zöldi! Szivesen adnék! Küldj érte valakit!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Meddig "fenyeget" egyébként a besárgulás?

zsebi_baba
 
 


hello zoldi. de jo hogy te is tudtal jelentkezni! azert persze a phi a legfontosabb. az kell a kiscicadnak.
Hanna mar 3 hetes. nem semmi.

zsebi. remelem holnap nem lesz olyan nyugi Szabi baba.

megyek hintaszekezem egy picit, allitolag szeretik a bebik a pocakban is.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Halhó!

Nekünk megint hosszú éjszkánk volt. Irigylem azokat akiknek a babája éjjel is csak 3 óránként eszik... :?

Mi este 9-töl fennt voltunk hajnal 3-ig. Nem is értem, hogy bír manó olyan sokáig ébren lenni egyhuzamban. Olyankor óránként szopizik, bukik, hasa is fáj néha,és egyszerüen nem alszik el. :shock:
Nappal miért elég neki a 3 óránkénti szopi????????? Èjszaka néha azt hiszem fáj a poci, olyankor simizem,meg hasra fektetem,de tegnap is csak sírt tovább és a szopi bejött, mégis csak éhes volt.

Ja és hasfájás, bukás is ésjzaka rosszabb! Bar nem eszik egyszerre sokat 10-15 perceket szopizik , na de óránként?

Nem tudom mitévö legyek már egy hete ez megy... :( Hajnal 3-4 elött nem hajlandó aludni...!!
susy75
 
 


Szasz Musi! Kellemetes hintaszékezést!

Sárgulás általában 3. napon kezdődik, 4.napon tetőzik, és ha lámpázzás, 5-en már jobbak az értékek. Utána még 2-3 hét, mire teljesen kiürül. Addig tart a "jó világ", utána már nyüsszögősebb a bébi. Macseknak most múlt el teljesen. Ezt érzi anya ;)

Kép
zölddisznó
 
 


Szasz Musi! Kellemetes hintaszékezést!

Sárgulás általában 3. napon kezdődik, 4.napon tetőzik, és ha lámpázzás, 5-en már jobbak az értékek. Utána még 2-3 hét, mire teljesen kiürül. Addig tart a "jó világ", utána már nyüsszögősebb a bébi. Macseknak most múlt el teljesen. Ezt érzi anya ;)

Kép
zölddisznó
 
 


orsimorsi:megnyugtatlak nekem is nagyon fáj a szeméremcsontom,de nekem már egy hónapja kb.azóta az alvásnál,fordulásnál nagyon rossz,mert nem tudok egyhelyben aludni,mert akkor zsibbad a lábam.
és két hete már menni is alig birok miatta.fogalmam sincs mitől lehet... :roll:


zsuzsáról van valakinek híre?

niki?????


Nekem egész nap fájdogált a pocim,de nem túl erősen.És végül mindig elmúlt.esélyem sincs mérni mikor hogy jön mert van hogy 10 percig folyamatosan érzem majd 1-2 órára elmúlik.

KépKép
lyndee
 
 


fú... de jót aludtam :) Most ébresztett Lilla :))) (Luca végre kidőlt, én már nem bírtam, bejelentettem Lillának, hogy akkor most alszunk... és szó szerint kidőltem... arra ébredtem, hogy nagy a csend... keresem Lillát, sehol. Végül megtaláltam a saját ágyában. Na erre visszafeküdtem és Lilla ugye most ébresztett... a mellem meg szétrobban a sok tejtől. Sajna tény, hogy nincs jobb tejszaporító módszer mint az alvás...)
Vendég
 


elaludtam a hintaszekben, aztan atmasztam az agyba, sikerult 1 orat durmolnom. jeah!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


csaki. te hogy oldottad meg, hogy ne fajjon a terded a sok negykezlabazastol?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mush: párna a térd alá plusz az ágyban szenvedtem ....

örülök, hogy végre pihentél egy kicsit...
Vendég
 


sziasztok!

megjöttünk az orvostól, semmiváltozás,szűken egy ujjnyi, a fej kimozdítható,ctg rendben.
Holnap reggel ctg meg uh.
Ha csütörtökig nem indul el,akkor vagy aznap vagy pénteken befekvés, amnioscopia.
a dokim nem akarja sokáig húzni,mert már így sem kicsi a Réka és hát meg is kell szülni...
picit elkeseredtem, hogy nem akar kibújni ez a leányzó,már azt is hallottam, hogy a tudatalattim fél és ezért nem jön.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


csajok!
Örömmel közlöm,hogy a Nikinek megszületett a picije.Vivien 18.52-kor 3400gr-mal és 52-cm-el világra jött.Állítólag hosszú haja van.Holnap megyek be hozzá,majd rakok fel képet a piciről.Jó éjt mindenkinek

Kép
hutas
 
 


Nikinek hatalmas gratula a picilányhoz!!!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[b][b][b]Gratula Niki! Sok Boldogságot Vivienhez!
[/b][/b][/b]

Hutas:holnap én is megyek be mert én is ott szülök, meg tudnád esetleg mondani, hol fekszik,melyik szobába?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Hű Orsi micsoda hatalmas gratuláció! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Akik maradtunk:

Kép Még pocakos decemberi kismamik

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Bár lehet már Zsuzsa sem...

Kislányok meg elfogynak a pocakokból. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Niki:
Gratulálunk Vivienhez!!! Sok boldogságot!!


Mi nemrég értünk haza, acsizma rágyógyult a lábamra, Apa lefektetett, mert már durván adták elő a végtagjaim, és elmosogatott... :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Niki! Gratulálok a kislányhoz! Sok boldogságot kívánok nektek!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


enikő: nagyon jól néz ki az a mézeskalács, én is csinálnék csak annyi féle recept olvasható,a neten és már egyszer próbálkoztam de még húsvétkor is kőkemény volt.:D :D

feltennéd a te receptedet a receptes topikba? a mázat is láttam, hogy vmikor megírtad de azt is megírnád hozzád?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Niki! Gratulálok Vivienhez! Sok boldogságot kívánok!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Enikő! Engem a kekszszalámi receptje érdekelne, azt is berakod a topicba? Szerintem nagyon szép lett a mézeskalács díszitése. Nekem nincs türelmem így dísziteni, csak diót vagy mandulát teszek rá. De nálunk a fele már el is fogyott a másik felét el kellett dugnom.

Nagyon elfogytunk 2in1 kismamik. Milyen érdekes, hogy a fiúk maradtak a végére. Itt is látszik, hogy a módszerünk csődöt mondott azzal kapcsolatban mikor kell kislányt összehozni.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


erika:meg az se nagyon jött be, hogy a lányok sietnek.....


mági: és most néztek nálad pisit?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


A pangani receptje ide került:
http://www.kismami.net/index.php/koktel ... /recept/11

Emlékeztetőül a kép róla :)
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


A kekszszalámi recept engem is érdekel!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Igen a fiúk maradtak a végére, úgy néz ki igaz a mondás a fiú magzatok szeretnek elidőzni az anyaméhben! :D És elvileg gyakoribb a túlhordás fiúmagzatnál.

Nekem ma a bútorboltba az eladó kijelentette, hogy kislány lesz.. Hát mondom, nem talált. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Orsimorsi! Hát ez is igaz, pedig az elején úgy nézett ki. De az is érdekes, hogy sokkal több a fiú mint a lány.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


na én elteszem magam holnapra, mindenkinek jó éjt!

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok Csajok!

Végre megint sikerült beesnem ide... visszaolvasni nincs nagyon időm...

Niki!
Nagyon nagy gratula nektek!!! Sok tejcit és jó egészséget!!!

Mush!
Kitartást neked!!! Nagyon-nagyon sajnálom, hogy ennyire megviselnek az utolsó napok!!! Meglátod, a szülésed szúnyogcsípés lesz ezekhez a fájdalmakhoz képest!

Vérző köldökcsonk: Tegnap rám is a frász jött... Nem vérzett, csak olyan véres váladék cucc jött ki a csonk alól. Apropó köldökcsonk: mikor fog kb. leesni???

Manna!
Tanusíthatom Zöldi tanácsát! Fejjél szoptatás után! Tök jól beindítja a tejtermelést!

Mézeskalács: Naggyon szépek!!!

Na megyek, összeesek az ágy felett... :-D Jó éjszakát mindenkinek!!! Kitartás a 2in1 kismamáknak és az anyukáknak is. Magamnak is ezt kívánom! :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Niki!

Gratulálok Vivihez.


Csatlakozok a kekszszalámi recept után érdeklődőkhöz :D

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


hahó!


Gratula az uj babákhoz!!!!
Látom van egy uj Reginánk is:):):)

lányok köszi a szopizos válaszokat, abban már megnyugodtam..most az alvással küzdünk, legalábbis nappal, merth éjjel nagyon ügyes, eccer kelünk fel csak 3 körül, utána meg 6ig alszunk megint. igaz biztos ugrás van, mert aztán reggeltől kb. délig-kettőig óránként enni akar, de szerencsére eccerre elég neki a tejcsim, elég sokat is tud enni belőle (60nál akkor sem kevesebb ha óránként eszi)

alvásgond: nappal kb du 4ig szinte semmit nem akar aludni..persze ha odaveszem magamhoz, akkor békésen szundikál akármeddig, meg ha folyton szoptatom és azok után félórákra bekómál, nade nekem is van ám dolgom, igy ezt nem csinálhatom. van vmi tanácsotok v örüljek h éjjel alszik és fogadjam el, h ilyen baba? megváltozhat ez? azt olvastam h ebben a korban még legalább 3-4x kéne aludniuk nappal is, h az idegrendszerük rendben legyen :roll: meghát igy semmi rendszerünk nincs..vagy az még korai lenne?


na megyek, letusolok meg ilyenek, mert ugye nappal ilyenekre nincs időm:)


andy

Kép
andy30
 
 


Orsi! Erika! Holnap felteszem a receptes topikba!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Niki: hatalmas gratula :)))))

(van valaki akinek nem gratuláltam még?:) Szurkolok a 2:1 kismamiknak :)))))
Vendég
 


Niki. Gratulalunk Vivihez! Sok tejcit!
Kép

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Niki: GRATULÁLOK VIVIENHEZ!!!!!

Ibernuska, Zöldi okké! Fejek minden szopi után. És képzeljétek tegnap 20, ma 30 és most este 40-et evett, olyan boldog vagyok, mintha megnyertem volna a lotttttttó ötöst!!!

manna
mannababoca
 
 


Orsimorsi!
Niki a 302-es kórteremben van.És Csányi Zoltánné így keresd szeretettel vár.Mindenkinek köszöni a gratulációt.
Én 11.00 körül megyek be tehát utánna tudok képeket felrakni Viviről és Nikiről.
Sziasztok Kép

Kép
hutas
 
 


Andy: mi 3 hósak vagyunk és eddig a Lili se aludt napközben,én azt csináltam,hogy beletettem a hordozóba és vittem magammal pl.ha mosogattam vittem a konyhába ha bepakoltam a mosógépbe vittem oda is.Egyébként be fog állni és napközben is fog aludni.Lili most elalszik este 22.00 körül felkel 6.00 kor ztán elalszik 11.00kor 13-14.00 körül kel és újra elalszik 15-16.00 körül és fel kel 18.00.Saját maga alakította így ki.

Kép
hutas
 
 


Sziasztok!

Először is gratulálok Mindenkinek, a Pocakosoknak pedig kitartás :D

Kis segítségre lenne szükségem. Éjjel többször is arra ébredtem, hogy úgy kluttyog a hasam. Szerintetek mi lehetett az?

Köszi szépen aki esetleg tud segíteni

További szép napot és Kellemes Ünnepeket

Andi
hugiandi
 
 


Nekünk a köldökcsonk 3 hetesen esett le,nagyon kell hintőporozni ha csak egy kicsit vérzik az lehet attól is hogy száraz nagyon.De nem kell megijedni tőle.

Kép
hutas
 
 


Csajok, nálunk Szofinak nagyon csúnya volt a köldöke, a kórházban leégették a csonkot mert gombás volt, itthonra a doktornéni a betadint javasolta. Neki is vérzett, de a betadin bevált, 3-4 nap alatt teljesen helyrerakta.
Gratulálok az újabb babucikhoz, és kitartás a többieknek! Mindíg kukkollak titeket, és izgulok veletek együtt.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


6 órát aludtam, jeeeeeeeeeeeeeeeee!

[quote]A írta:propó köldökcsonk: mikor fog kb. leesni???

Berni! Hancsinak 9. napon esett le, de a tesóm látott már egy hónaposat is a helyén fityegni. Szerintem az alkohol a legjobb ápolni (meg ugye a hexaklorophen) merr mindkettő szárít és fertőtlenít is.

Manna! Csak így tovább!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Tegnap végre hazajöhettünk. :lol: :lol: :lol:
Bocsika, ha most nem reagálok, most kevés az időm, gondolom tudjátok miért :lol: :lol: .
Elöször is GRATULA MINDEN IDŐKÖZBEN MEGSZÜLT KISMAMINAK? SOK BOLDOGSÁGOT A BABÁKHOZ!!!!
Szüléstörténettel majd később jövök.
Addig is egy pár képecske Anettről:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?