Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsa: DRUKK ++++++

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="csakegy"]j írta:csakegyajj Aida, az elejétől kezdve azon remegtél, hogy Noli hamarabb fog kibújni mert hamarabb fog... most meg azon görcsölsz, hogy bújjon már ki... a vége az lesz, hogy neked lesz a legkönnyebb szülésed az összes topikszülés közül...


Juj, nagyon legyen úgy!! :D Kiderül minden. Remélem hamarosan.

Szépen lassan teljesen elfogyunk 2in1 kismamik. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Mush: igen én is reménykedtem, hogy ma már babázok, de egyenlőre semmi.
amúgy hogy vagy?

Aida: én amikor a téraránytalanságról kérdeztem a dokit, 120 BPD az amit meg se próbálnak hüvelyi úton.
nekünk 102 BPD van a 39 héten, nem hiszem,hogy aggódnod kéne, megint vmin.

zsuzsa: drukkolunk.
most néztem a tábliba, hogy 3 nappal később jött neki, akkor még nekünk is van időnk.

ma megyek este CTG-re,megkérdezem azért az dokimat, ha mégse bújik ki a héten akkor pénteken megindíthatnánk, hogy karira itthon legyünk, meg elvileg vasárnap töltöm be a 41. hetet, nem hinném, hogy vasárnap akar szüleszteni.
pici lányomnak meg már tényleg alig van helye, csodálkozom, hogy nem gémberedik el,már csak a épp, hogy mozgolódik, meg valamilyen végtagját, beakasztotta a bal bordám alá, és az istennek nem tudom kisimogatni onnan:)
Párom tegnapi simogatás alkalmával, megjegyezte, hogy az egész hasad egy merő Réka, mondom na ja, mindenhol fellelhető egy darabja most már:D

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 

 
 

Edoci:Gratulálok Reginához!nagyon szép kisbaba!


Aida:bocsi,de már nem láttam hogy végül elmentél e a kórházba vagy sem,azért kérdeztem :oops:
Egyébként nekem is ez a legnagyobb parám,hogy a buksi miatt császár lesz.nekünk a 36.héten volt 96 BPD.

Most már tényleg alig vagyunk a tábliban 2in 1 kismamik,de ugy látom szépen kerül mindenki sorra.

zsuzsa:Drukkolok nagyon hogy mielőbb a kezedben foghasd a picikédet+++++++++++++++

nekem éjszaka volt egy éles görcsöm de el is múlt.Bár a kicsi fiam annyira virgonc odabent,hogy elképzelhetetlen hogy már kifelé kívánkozna :roll:

KépKép
lyndee
 
 


[quote="aida"]M írta:aidaush, azért lassan Neked már babázni "kéne". :) Nálatok mikor indítanak, ha nem akar kibújni a baba?


par oldallal korabban irtam le, hogy itt pontosan mi lesz, ha kesik a bebi. legyszives keress/olvass vissza. nincs erom leirni megint.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


szerintetek lehet reflexologia kezlest kapni terhesseg alatt?
nagyon faj a talpam egy resze. szerintem a vesem es a belek miatt, talan jot tenne, ha kimasziroztatnam.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mar meg is talaltam a valaszt a sajat kerdesemre. lehet, es holnap reggel megyek is. talaltam egy nocit 5 perc setara tolunk. :lol: :lol: jaj de jo. mar nagyon varom.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


[quote="orsimorsi"]M írta:orsimorsiush: igen én is reménykedtem, hogy ma már babázok, de egyenlőre semmi.
amúgy hogy vagy?

sajna most nagyon pocsek ejszakam volt. szinte semmit sem aludtam. hol a vesem, hol az oldalam fajt. hol a csipom csatlakozott a bulihoz. a legkenyelmesebb a negykezlab poz volt sok parnaval, de azt meg a terdeim nem birtak sokaig, sajnos. azt hiszem mai nap nagy reszet pihenssel, alvassal fogom tolteni, ha tudom, mert igy gaz lenne szulni.

zsuzsa. mennek a drukkok!+++++++++++++++

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mush:Szegény,jól kimerülsz mire mehetsz szülni.borzasztó lehet!

Én most elég jól aludtam éjszaka,de egyszerűen annyira fáradtnak érzem magam,mintha nem aludtam volna semmit.
Nem tudom mitől lehet,már régen voltam ennyire kibukva.Még a terhesség elején sem éreztem magam ennyire fáradtnak.
Ebédet sincs erőm készíteni. :cry:

KépKép
lyndee
 
 


sziasztok..

megjöttem a dokitol....hát asszem szülni fogok.doki megvizsgált..
2 ujjnyi méhszáj,állo burok,rendszertelen fájások.

a derekam reggel ota fáj,itt van barátnőm most kezdjük majd nézni milyen időközönként....
asszem kicsit bevagyok tojva :D :shock:

Kép

Kép
nikianya21
 
 


lyndee. nincs valamid a fagyasztoban?

niki. hajra!!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mush:azt hiszem az lesz,hogy valamit keresek a fagyasztóban.


niki:húúúúha,mi egyszerre haladunk.Most egy kicsit én is berezeltem :oops:
viszont te legyél ügyes és értesíts bennünket ha komolyabbra fordul a dolog! :wink: ++++++++++++++++++++

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Edoci! Gratulálok Reginához, nagyon szép kislány!

Zsuzsa, Niki! Hajrá!!!

Nekünk megint jó éjszakánk volt. Hunor este fél 9-től 9-ig evett, majd legközelebb fél kettőkor jelentkezett. Az újabb ébresztőt 1/2 5-kor fújta, utoljára 1/2 9-kor evett. Minden pelusban van kaka, pisi, büfizni néha már nem marad ideje, mert elalszik a vállamon. Nagyon gazdaságos teremtés, nem bukik vissza semmit. Kaja után vagy rögtön alszik, vagy nézelődik a kiságyban, nyújtózik nagyokat, majd a változatosság kedvéért alszik.

A hétvégén kihasználtuk, hogy itt volt anyukám, megvettük az összes karácsonyi ajándékot a párommal, már csak csomagolnom kell.
Zalán meghozta az iskolából a negyedéves értékelést. Sírva olvastam, nagyon jó minősítést kapott. Egyedül az írásnál volt olyan, hogy lassan dolgozik és az írásképe egyéni, de a többi minden kiváló. Matematikából sorra írja a hibátlan tudáspróbákat, kiemelkedő olvasásból és angolból is. Szóval nagyon büszke vagyok rá!

Üdvözlettel: Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Sziasztok!

Még mi is egyben, bár múlt héten férjem már vitt volna kórházba, de sajna leálltak a görcseim. Már én is türelmetlen vagyok, meg kezdek betojni a méretek miatt. Bár elvileg én a holnapot néztem ki magamnak, illetve amikor kiderült, hogy baba lesz, az első gondolatom az volt, hogy dec. 16.-án szülök. Hát remélem. Fiam minden nap mondja, hogy anya menjél már szülni :D Hát ha ez így menne... Hasam rekodrméretekt ért el 152cm.
Zsuzsa, Niki drukkolok nektek.
Aida, buksi miatt ne aggódj, a fiam BPD-je 120 volt, lányomé 125. Akkor mondjuk a doki szerencsére úgy állt hozzá, hogy ha a fiam kifért, már bármi kifér. És igaza lett, egy pici vágás+gátvédelem elég volt.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Zsuzsa, Niki: megy a drukk, ügyesek legyetek :)

Suzy: nálam pont az a cél, hogy termelődjön a tejcsi és ne legyen csomó, főleg a bal ciciben...

Manna: nálunk is ez volt és nagyjából van is, szerintem szimplán örülj neki :D

Mi meg várjuk a védőnénit, 10-re ígérte magát, Kiskobold meg éhen akar halni. Szerintem nem várom meg...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


hát a fájások nem mulnak.de még csak derékban fájok.néha jön előre a fájdalom.most várok hogy erősödjön.nem akarok a korházban sokat vajudni..
nemsoká beülök a kádba ha erősödik hivom haza apát.meglátjuk mi lesz.
mindenesetre a család riadoztatva van:D

csak azt sajnálom hogy Hajninak ma van az ovi karácsony. :?

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Elsőnek is szívből gratulálok minden anyukának a gyermekéhez, nagyon jó egészséget, rengeteg tejcsit kívánok! Az egyben lévő kismamiknak pedig nagyon könnyű szülést ! :lol:

Már végre nálunk is egyesült a család, nov.26-án jöhettek haza a fiúk, Tibcsike 47 cm és 2530g, Mátéka pedig 49 cm és 2400g volt aznap. Azóta már jártunk Bp-en is, a Szent Margit Kórház Fejlődésneurológiai osztályán, ahol kiderült, hogy SEMMIFÉLE KEZELÉSRE NINCS szükségük, vagyis a mi kis drágáink a koraszüléssel gyakran együtt járó károsodásokat MEGÚSZTÁK! Tegnap már Tibcsike 3380 g, Mátéka pedig 3200 g volt. Szopiznak, adagonként 90-120 ml, ja és egyszerre! :lol: Éjszaka üvegből esznek, na és persze azt is egyszerre, így nekem sem olyan fárasztó, hisz gyorsan eszünk, büfi, pelenkacsere és már alszunk is tovább. :lol: Ők még kelnek 3 óránként, éjszaka is, de majd hamarosan próbálkozunk a hajnali 2-3 órai kelést kiiktatni.

Puszi mindenkinek!

verzso
 
 


helló csajok megjöttem,rossz volt a gépünk,majd jelentkezem csak a kis nagysága keres... :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


szia Verzso!
DEEE JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! Nagyon orulok, hogy minden rendben a fiukkal es veletek! Nagyon jo hirek.
ha van idod tegyel fel kepeket es gyere gyakrabban!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush, vannak egész friss képek az albumban, de igyekszem majd mindig újakat felrakni! :lol:
Látom még egyben, hogy bírod a nagy pocakot? Várjátok már ugye nagyon, hogy kibújjon? Sikerült eltitkolnod a férjed elöl a baba nemét?

verzso
 
 


Szia Verzso! De jó hogy jelentkeztél! Ha időd engedi gyere gyakrabban és várjuk a képeket!

Zsuzsa, Niki! Mennek a drukkok! Gyors és könnyű szülést nektek!

Sarmon! Már nagyon hiányoltunk! Tőled is várjuk a híreket és újabb képeket!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Verzso. nagyon edesek a fiuk!!! megneztem az albumot. sajna nem mentettem el, igy nem tudtam korabban, de mivel jelentkeztel, es ott van az alairasodban, most sikerult! gyonyoruek!!!
a pocakot jol birom, csak nem voltam/vagyok tul jol mar egy hete.
meg nem buktam le apa elott a baba nemet illetoen. :lol: :wink: nagyon remelem, hogy most mar nem is fogok!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


mush: ez nem ér mármint a lábmasszázs, irigyellek,nekem főleg a lábfejem teteje fáj ahol a legnagyobb a bucizódás...
az a legrosszabb,hogy megvan a reflexológia vizsgám, de nem érem el a lábam!!!!!!!!!!!!!!

niki: csak ügyesen, de amint látom nem kerülünk már egy szobába, ha nálad tényleg megindul.

bkatiról tudunk vmit?
ő a "legrégibb" túlhordott a 2:1között
nem nagyon olvastam vissza

nektek nem fáj a szemérem csontotok?, olyan érzés, mitha apró késszúrás szerű lenne, amikor fordulok egyik oldalamról a másikra.
remélem ez annak a jele, hogy épp behelyezkedik:)
bár már napok óta érzem

habe: a 16 én is kinéztem magamnak, mert akkor 19 engednek haza, akkor az már hétvége, és akkor apa már itthon tud maradni egészen januárig, csak ügyintézés miatt ugrik majd el.
amúgy az tényleg szép pocak, most én is lemértem a sajátomat a köldök alatti szélleség 130 cm.
micsoda karcsú derék a terndinek elfogadott 60cm derékhoz képest:D
pont két modell kijönne belőlem:) :D :D :D :D :D

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


helyzetjelentés:rendszertelenek a fájások..3,6,7 percenként jönnek...de derékban érzem...szerintetek ilyen jellegű fájásokkal meddig várjunk az indulással?
a dokitol már megvan a beutalo.várom a véleményeket.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


hát ha a meleg zuhanyra és a pihenésre se múlt el, meg márilyen időközönként jön,bár én még sosem szültem de én elindulnék....

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Niki, hajrá! Ha elég erősek akkor indulj ;) ha már nem tudsz tőle aludni, nekem azt mondta a szülésznőm.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


[quote="lyndee"]
írta:
lyndeeAida:bocsi,de már nem láttam hogy végül elmentél e a kórházba vagy sem,azért kérdeztem :oops:
Egyébként nekem is ez a legnagyobb parám,hogy a buksi miatt császár lesz.nekünk a 36.héten volt 96 BPD.


Semmi baj, én megértem, ha nem tud valaki mindent elolvasni. ;)

A fejméret nálunk is így alakult.. gondolom most már jó nagy lehet. Én meg extra kicsi. :D A gond itt kezdődik. 164/46 az nem egy óriás méret.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Ráadásul az új orvosom még nincs ott azóta, hogy legyen döntési joga császározni, így elvégezni eltudja, de nem döntheti el, hogy tényleg császár legyen. :D Így remélem "kipréselem" magamból ügyesen ott lent Noelt. A kis ficánkát, aki most is ficánkol.. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida! Többnyire minden korházban több orvos dönt a császárról. A saját orvos javaslatot tesz, de kell az ügyeletes és a főorvos beleegyezése is!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


[quote="isarenikő"]A írta:isarenikőida! Többnyire minden korházban több orvos dönt a császárról. A saját orvos javaslatot tesz, de kell az ügyeletes és a főorvos beleegyezése is!


Jéé, ezt nem tudtam. Nekem a szülésznőm direkt felhívta a figyelmem, hogyha ezt az orvost választom, akkor az ezzel jár. Akkor nem értem miért volt fontos ez. És a programozott császárról sem dönthet csak a saját orvos?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


hát a meleg zuhany nem vált be,ugyhogy bevárjuk apát és indulunk.
közben jol megsiratott a lányom,....hogy hiányozni fogok neki.....

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Oh Niki, megy a drukk. A lányodhoz meg hamarosan ketten tértek haza! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mi is végeztünk dokinál. Majdnem bent tartott,a vizeesedés durva maradt, de a vérnyomás 125/60.. Azt mondta persze, mert folyton talpon vagyok.., nézzünk egy pisit, tudok-e pisilni.. Mondtam, bármikor bármennyit.. :) kimentem dobni egy pisit, persze 2 ml-t sikerült kipréselnem.. Visszavittem, mondtam ,csak ennyi, azt mondta, persze nagy volt a szám, hogy bármennyit...:)
Aztán közölte, ha talál a pisiben valamit, nem enged el.. Gondoltam akkor itt annyi is, nekem nega pisim nem volt a terhesség alatt... Erre totál negatív lett.. :)
Csütörtökön mennem kell megint akkor uh is lesz, ctg.. Addig is sómentesség, és fekvés felpolcolva.. Naja... Anna majd kiszolgál.. :? Ezt én nem tudom betartani sajnos.... :?

CTG-n Beni nem volt túl aktív, fáját megint nem tudtak nézni, de a méhszáj nem táglut szerencsére, a hetet ki kell bírnom még!!

Sms még senkitől sem jött, de szólok, ha jön hír.. :)
Ma szülőknek drukk!!!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Röff!

Kismacskám csöcsön csüngő kismalac lett - hiába, nomen est omen ;)
Apa csütörtök óta Lellén, tesóm szabija lejárt, úgyhogy most inkább alszom, mint netelek.

5 oldal a lemaradásom, és gondolom néhány nyú bébi, és friss anyuka.
Látanlanban is gratulálok - később megnézem, kinek :)

Pusszantás!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!!!!!!

Zsuzsa,Niki:nagy drukk nektek,ügyesek legyetek.
Niki te egy nappal vagy utánam kiírva,nehogy már előbb szüljél meg... :lol: :lol: :lol: (csak vicc volt)

Verzso:jó h jelentkeztél,és az mégjobb h otthon vannak a picurok :)


Ma voltam nst-n,szinte változatlan a helyzet,fájásokat ugyanúgy mutat a gép mint eddig,doki szerdára hívott vissza,de még nem befeküdni hanem nst-re,és ha addig semmi akkor sztem csütörtökön befekvés.Azt nem volt időm megkérdezni tőle h utána meddig vár még az indítással,de remélem nem sokáig,szeretnék itthon lenni karácsonykor.Mikor ott voltam a kh-ban épp akkor vajúdott egyik barátnőm is(12-re volt kiírva),úgy irigyeltem. :) Sőt rajta kívül még két kismami is "rosszul" volt,pedig még csak 9óra volt.Megint front van,vagy lesz?
az éjjelem nagyon pocsék volt,egyrészt nagyon féltem a mai nst-től nehogy befektessen,másrészt meg jól kitoltunk magunkkal,tegnap átrendzetük a szobát,és olyan fura volt aludni,h az ágy is más helyre került.De majd csak megszokjuk :lol: :lol: Más választás nincs,vagy vissza rendezkedünk :lol: :lol: :lol:

Aida:nagyon guszta a süti recept,ugye felteszed a megfelelő helyre? :) :)

solya051020
Káld
 
 
 


Egy kérdés:lent ahol első szülésemnél varrtak,ott két három napja nagyon elkezdett fájni,vmikor annyira h szinte ülni is alig bírok.Ez ilyenkor a vége felé már normális?Vagy most alakul odalent is minden?

solya051020
Káld
 
 
 


orsi. ne irigykedj, szerintem nagyon fog fajni a bal labamon. nagyon kivancsi vagyok, hogy milyen testreszt kepvisel az a resz, ahol faj.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!
Én Nikianya barátnője vagyok és remélem mindenki szorít neki annyira,mint én.Majdnem annyira izgulok mintha a saját babámat várnám.Majd irom a fejleményeket ha gondoljátok.
Addig is kitartás nektek is. Kép

Kép
hutas
 
 


Aida! Én úgy tudom, hogy tervezet császárnál is konzultálniuk kell a dokiknak, mérlegelni és egyedül nem dönthetnek! Csak persze az adatok birtokába ezt már jóval a tervezett időpont előtt megteszik!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Enikő: Kistarcsa fura kórház, ott akármi megtörténhet...
Vendég
 


Sziasztok!

ÁÁÁÁÁÁÁÁ dél óta nyüglődünk, talán most aludt el..., gőzöm nincs mi lehet vele, mert 2x evett, tiszta, meleg van, anyázott is (mármint ringattam a mellkasomon), szóval nem tudom mi lehetett vele. Most szegénykém kidöglött...

Remélem Nikivel minden rendben és hamarosan Vivizhet!!!!!

Kérdésem az lenne, hogy ma délelőtt azt vettem észre, hogy egy picit vérzik a köldöke, ez normáli? Eddig szépen gyógyult, nem piszkáltam, fürdésnél víz nem éri, letisztítom, és hintőporozom ahogy kell. Szóval mi lehet?

Kép

Kép
dcili81
 
 


És bocsi Zsuzsa, remélem ő is jól van!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili!
"gőzöm nincs mi lehet vele, mert 2x evett, tiszta, meleg van, anyázott is "- bocsi, de eze elnevettem magam! :D Elsőre kicsit félreértettem!
Én azt javaslom, hogyd hívd fel a védőnéniteket a köldök miatt. Nekünk nem volt ilyen! Leesett már neki a köldökcsonk?
Nincs begyulladva?

Zöldi! Hiányzol ám nagyon, de megértjük, hogy más elfoglaltságod van! És fontos, hogy Hannának pihent anyukája legyen, mert igény van a leányzó részéről úgy veszem észre! :)

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Enikő, nincs begyulladva, reggel még szép volt, aztán 10-kor evett és akkor cseréltem és akkor láttam, hogy kicsit vérzik, pár csepp az egész. Eddig nem volt vele semmi baj. Még nem esett le neki...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Sziasztok!

Cili: 1 órája ment el a védőnő és én ugyanezt kérdeztem tőle..
nekünk is vérzett picit de azt mondta amíg nem gennyes tök normális pici vérzés..

Aida: te meg ne aggódj a buksi miatt, tudod nálunk is ugyanez volt a helyzet,, és azt mondta a dokim h semmi köze ahhoz h császár lesz e vagy sem.. adott helyzettől függ...engem is mindennel ijesztgettek , óriásfej órisábébi , és a 3400 gr sztem abszolút nem az. És szuper formás kis buksija van :wink:

Nikianya:: mennek a drukkok!
most meg megyek pihizek egyet..
:wink:

Kép
eszterke24
 
 


Cili: Nekem is van pár csepp vér néha a köldöke mellett, most volt itt a doki, és azt mondta, hogy teljesen normális.

Viszont azt is mondta, hogy minden pelusnál alkoholozzam le és utána jöhet a hintőpor.

Domi babám sárga, mint egy kis kínai. Naponta jelentem kell a dokinak, hogy mennyit szlopál. Azt mondta, hogy naponta 400 ml !!! kellene. Hát köszi!

Kicsit összetörtem, mert tegnap 20-at evett, ma meg 30-at és azt gondoltam, hogy minden rendben.
:( :( :(

Mindenesetre minden egyéb fronton rendben a babóca és ez a lényeg!!!!

(Elég kemény, mondhatni munkamániás (esténként volt olyan időszak, hogy rendszeresen éjfélig melóztam) életemben soha nem éreztem akkora teljesítménykényszert, mint most.) Itt a feladat: nem idegeskedni.

manna
mannababoca
 
 


Manna: Lucának a kék fény alatt egy-egy kajálásnál 60-70g esetleg 40 (ha előtte 70-et evett) volt az elfogadható mennyiség (3 óránként... gyakoribb kajálásnál logikus módon nem kell ennyi), ha kevesebbet evett, visszaküldtek még egy körre... Ha majd már kifelé jön a sárgaságból akkor ne méricskéld, felesleges :)
Vendég
 


Manna!

Nekem a fiamál az elején volt "sárgás gond". Sajna annyira ellustult, hogy evés közben állandóan elaludt. Nekem még a kórházban annó azt mondták, hogy ha látom evés közben hogy elaludna, piszkáljam szopi közben. Marhára nem esett jól egyikünknek sem, de pár nap alatt túlestünk az egészen. Ja és ténleg ne idegeskedj, mert azt Domi is megérzi.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Elkészült a mézeskalács. A diszítése nem lett túl szép, de azért el fog fogyni! Ime:
Kép

És a kekszszalámi, amit a szülinapra csináltam:
Kép

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


cili nekünk is egy picit vérzett a köldöke miután leesett a csong,sürün tisztisd le alkohollal és jól szórd be hintőporral,majd begyógyul az szépen.

[quote]K írta:ismacskám csöcsön csüngő kismalac lett


Dettó!Csak azon nyugszik,csak azon alszik...sebaj első kettő is épp ilyen volt.
Mi 2410 kilóval jöttünk haza már 3200nál járunk és 4 centit nőttünk is.
Csak szopik,és kapja az Infacolt nekünk az elsőknél is bejött,hasfájás ellen.

Éjjel virrasztottunk,nem tudott kakilni...De egyébként jó kislány.Liberó ide vagy oda,a 3-4 órás alvásnál már kifolyik...
Most zenélő forgót kap karácsonyra majd,mert néha napközben már nézelődik fél órányit,csak ha begurul,cicin nyugszik csak meg,a cicim meg már sajog. :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?