Új privát üzeneted érkezett!

Niki:
:lol: Akkor már torzulsz? :wink: :lol:

Kati:
hátha nem kell kizavarni! Kijön magától...
Az enyém nem akar, ejsze megijedt a kissé zajos bátyjaitól :wink: Gondolja magában, jajj mi vár rám odakint, ha kibujok! :lol:

Orsimorsi:
átadtam az üzenetet a lányomnak! :wink:

Bocika:
hát nem is tudom, szerintem ha befeküdtél akkor csak megmondja, pár orán belül, hogy mi a szándéka és legfennebb párod beviszi, ha valamire szükséged lesz még. Vagy messze laktok a korháztól?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: remélem én is hogy akkor közli mi van. Annyira nem lakunk messze, 25km ami jó fél óra alatt megtehető. Csak hát jó lenne tudni.........
Vendég
 


[quote]N írta:api 5-6szor eszünk

Zsiráf! Az kevés! Minimum a 8. Ha gyakrabban szoptatsz, a tejed is több lesz.

Tuti a 4 hét, ...az élet nem lóverseny ;)

Ma reggel 6.32-kor megszületett Domonkos, 3900 g és 55 cm. 2 és fél óra volt az egész! Gátvédelemben! Üdv, Manna

Kép
zölddisznó
 
 

 
 

marti:anyos szerint torzulok,de lehet hogy csak halucinál mert annyira várja a kiscsajt.mindenki hivogat hogy megszültem-e....mintha nem tudnák meg egyből.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Rakhatok fel még képeket?

Kép
zölddisznó
 
 


Manna:Hatalmas gratula és sok tejcit kivánok.Ügyesek voltatok.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


zöldi:naná!!!!

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Manna: NAGYON-NAGY GRATULA! SOK TEJCSIT KÍVÁNUNK!

Zöldi: árassz el minket Hanna baba fotóival. Majd mesélek róla a fiamnak, hátha kicsalogatja!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Manna gratula nektek nagyon ügyesek voltatok, és gyorsak!!!!

Az én gyerekem eszik alszik eszik alszik, sehol a hangja.... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
dcili81
 
 


MANNA! HATALMAS NAGY GRATULA DOMIHOZ! NAGYON ÜGYIK VOLTATOK! SZÉP NAGY BABA!

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Zöldi! Hol vannak a képek? Már nagyon várjuk.... naaaaa küldjed már.... :lol:

Cili! Örülj neki! Szerintem meg fog jönni a hangja is... :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


a babahangról csak annyit, hogy mikor Erik fiam megszületett addig nem ordított, amíg volt baba a közelében, aki igen. Amint mindegyik elcsöndesedett ő rákezdett... úgyhogy a csecsemősök éjjelre mindig hozták, hogy bocs anyuka, de állandóan felkelti a többit... :) és már a folyosón tudtam, hogy ő kiabál, mert míg a t9bbiek oáztak az enyém gágogott! :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Manna:
Hatalmas Gratula nektek! Szép méretek!

Niki:
nekem is folyton szól a telefon... :evil: Hát még egyben, hát mikor szülsz már???Vazze, ha én azt tudnám,kiirnám az újságban. Már a párom is bosszankodik, mindenki kérdi...
Jó az új vonalzód!

Zöldi:
Hanna képeket sosem lehet megunni!!!
És többiek is TESSÉK BABAKÉPEKET TENNI!! Olyxan jó nézni őket! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


a telefonálgatás nálunk is megy... én meg dög vagyok mert nem veszem fel, csak ha a család hív.... :)

Sinasziról tud valaki valamit? Remélem jól van...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Hu Mági én is beleolvastam abba a fórumba, hát igy maradtam :shock:
Nem tudnak máshol szórakozni? :shock:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Manna! Hatalmas gratula a hipergyors Domonkos babához!

Márti: Milyen fórum?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kati:
nekem anyós tegnap reggel 5:30 tól kezdte a zaklatást...Nem tudom mit gondolt, de párom ötlete nem volt a legjobb, hogy kulcsot adott neki a lakáshoz.Most csak hallom, hogy nyissa az ajtót és érkezik hajnalban, hogy hát még semmi sehol..??? :evil: Becsszó leütöm egyszer...Megmondom azt hittem betörő, mert ilyen korán senki sem jár hozzánk! :lol: :lol: :wink:
Aztán meg kaputelefonozik folyton.. Én meg rohanjak a nagy pocakommal, hogy nehogy felébredjenek a gyerekek!De KIKAPCSOLTAM hi-hi, most meg gonosz is, mert nem vettem fel a telefont.Láttam a számát, hogy ő hiv...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Gabi:
alattunk egy jópárral 2008 márciusi hizók

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi: nem győzök betelni Hannával. Hangosan kommentáltam a képeket a kiskrapeknak! Remélem hat rá! :lol: Te is nagyon jól nézel ki!!!!Olyan tünemény mikor a válladon fekve mosolyog............
Vendég
 


Na Márti az nem semmi anyóspajtitól! akkor jól elvagytok. Ettől én is kiakadnék az tutko... én is nagyon örülök, hogy külföldön vagyunk. Amikor Erik született, a férjem nem volt otthon. Anyukám vitt be, és szépen leült kinnt, várt, hogy mi van. Anyósomékat direkt kértem őket, hogy ne jöjjenek be a kórházba, elég ha apa bejön. Erre az okos apa éjjel szolt nekik, hogy menjenek érte a reptérre. Erre mi történt, bejött a mama ,a papa meg a 11 éves sogorom, és ott... na az nem volt semmi-... egyfolytában kérdezgették a szülésznőket, a 11 éves sogorom ott hallgatózott ahogy nyögtek a mamák, leselkedett a kulcslukon, és rá nem szóltak volna... szóval égett a fejem rendesen... most legalabb tutira csak ketten megyunk szulni... néha komolyan enm értem... de azt már megszoktam, hogy akármit kérek, azt elengedik a fülük mellett, és csak azért sem úgy csinálják...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Zöldi:
elolvadok.... :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Zöldi! Tündériek vagytok! És tényleg milyen jól nézel ki! Anyukám látta Hanna fotóját és azt mondta, hogy ez a kisbaba nagyon okos! :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Manna: Nagyon Sok Boldogságot, Domonkoshoz és gratula a francia TGV gyorsvasutat is meghazudtoló szüléshez.
[color=red]
[/color]


niki:akár csak én fiatal, sexi, üde és friss meg olyan kecses mint egy gazella :D

zöldi: Hanna...hát a képek magukért beszélnek:D

telefonálgatás: természetesen mindenki mondja a tutit és a jó tanácsokat, meg hú még ki mersz menni az utcára ilyenkor ennyi idős terhesen?
mert mi van ha elindul?
mondom én erre: azért csak nem hagyom el valahol félúton:D
feltűnne azért, most üljek itthon és lessem az órát?


KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


most megyek alszom egyet, hátha attol jobb lesz :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Hu Kati! Vajon mit gondolhatott szegény gyerek :lol: :lol: Most tudtam meg, hogy sógóroméknak volt adva egy kulcs, ha véletlenül bent felejtjük a kulcsot , vagy elfelejtjük vinni, legyen pótkulcs..Hát ezt vette el, mondván, hogy nekik ugysem kell...Na beszélek a párommal, szépen kapcsolja le a kulcsról...nem akarok ugy járni mint sógoromék, hogy éjjel nappal bejárogat, mert sajnos a rendelője is ott van, csak egy ajtó választja el őket. Mondjuk mostmár elköltöztek, nincs gond, de amig ott laktak, hát nem irigyeltem...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na egy utolsó 2in1 Bocipocifotó!
Kép
Vendég
 


Orsimorsi:
engem is kérdeznek. :lol: Hogy merek elindulni és ha utközben elfolyik a magzatviz?? Hát akkor elfolyik...Most ejsze zárkózzak be a házba???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Bocika:
szép a bocipoci :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Dagad a mellem! (Most átvitt értelemben, de amúgy is ;)

Kép
zölddisznó
 
 


Manna:
Óriási gratula nektek!!!
Hát ez tényleg turboszülés! :) Én iiiiis...:)

Zöldi:
Nehogy kérdezni merd, hogy köhet-e kép, alig várjuk, hogy babafotókat lássunk, és ez mindenkire vonatkozik! :)

Torzulás:
Na az nekem is van... az orrom háromszorosa a megszokottnak,... :cry:

Boci:
a póló alatt a köldököd dudorodik? Mármint a pockon kívül.. :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Zöldi! Köszönjük a híreket!

Manna! Ez igen! Így kell szülni! :D Gratulálok és kívánok nektek sok tejcit!

Zöldi! "Rakhatok fel még képeket?"
Minden mennyiségben! Ilyet nem kell többet kérdezni! IGEEEEN!
Jaj de édes az a mosoly! :D Nagyon jól tartod ezt a pici lányt! És olyan nyugodt babának látszik!
Te hogy vagy? Meggyógyultál a korházi fertőzésből? Fáj még a műtéti heg?

F.marti! A telefonok nálunk is feketilástán vannak! Mind le van véve a hangjuk, akit akarunk azt visszahívjuk. A kaputelefont már az első gyerek születésekor átszereltük lekapcsolhatóra, azóta csak akkor van bekapcsolva, ha várunk valakit, a bejárati csengőt meg leszereltük. Így aztán mindenki tudja, hogy csak a mi tudtunkkal érdemes látogatóba jönni! :D

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Márti: köszi

Mági: nem a köldököm, az nem fordult ki. Van valami felirat a nadrágra varrva, az dudorodik ki. :lol: Amúgy én észre sem vettem!! :oops:

Telefon: ne is mondjátok!!! Már én is úgy unom, hogy mindenki azzal traktál, hogy mikor szülök, meg még egyben vagyok-e???!!! Úgyis tudják, hogy egyből megy az értesítő SMS vagy telefon ha már kettőben leszünk!!!
Vendég
 


Manna!
Gratulálok, sok tejcit és gyors felépülést kívánok Neked!

Szép nagy baba lett!!!

Zöldi!
Tünemény Hanna baba!!! Látom a mellkason alvás nektek is bejön! :wink:

Zsiráf, Gabi!
Nálunk is sokszor csak 10-15 perceket szopizik a kiskrapek, sokszor nem is tudom a másik oldalra rárakni ,mert belaszik és képtelenség felébreszteni! :? Aztán két óra múlv amegint éhes!

Ti méritek a babát, vagy honnan tudjátok mennyit eszik? Félek néha én is, hogy nem elég amit szopizik ,de nem tudom kellene e neki hozzátápi. Nálatok, hogy jött ki, hogy kell még plusz tápi? :roll: :roll:

Büfiztetéssel nincs valakinek gondja? Kismanó szopi után beájul és nem is büfizik olyankor, hanem jó óra múlva és olyankor persze már fekszik én meg aggódom ,hogy visszanyeli...
susy75
 
 


Bocika:
na látod, ez az, hogy menne ugy is az sms, de mégis türelmetlenek... :evil: Hát akkor mi mit szóljunk???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: hát ja! Olyan mintha mi nem is ezt várnánk????!!!!! :lol: :lol:

Egy kis OFF. Ma itt volt a 13 hónapos keresztlányom és már így bánik a géppel!!! :lol: :lol: Remélem nem bánjátok!
Kép
Vendég
 


Bkatalin! Nálunk ilyen rokonlátogatási dömping tuti nem lesz! :D Szüleim 700 km-re laknak, a férjem anyukája meg a nagyobbik fiamra fog otthon vigyázni, apukája meg sajnos nem él!

Bocika! Szép formás pocak, de nem tűnik túl nagynak!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Enikő:
okosan tettétek, csak hát én meg mindig olyan gondolatokkal nem merem kikapcsolni a telefont, hogy anyum ha rosszul van, nem tud hivni... :cry:

Bocika:
kerilányod nagyon aranyos, és jó korán kezdi már a számitógépezést :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Bocika! Aranyos a kersztlányod!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Látom jól megszerveztétek a dolgokat. Nekem halvány lila gőzöm sincs hogy lesz, mert anyós kijelentette, hogy neki betegek vannak beosztva és akkor nem ügyelhet a fiukra. Ugyhogy meglehet egyedül kell felmennem a korházba, ha épp olyankor ér utol a szülés... :roll: :? Ez van... Ha párom jön, akkor nincs ki ügyeljen a fiukra.

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!

eloszor is Manna hatalamas gratula Domonkos babahoz es a hipergyors szuleshez. ilyet kivanok magamnak meg mindenki masnak is.

zoldi. Hanna egy tunemeny! jol all neki a renszarvasos ruci. az a kep, amikor a valladon mosolyog egyszeruen halali. te is nagyon jol nezel ki! Hannara meg nem tudom elegszer mondani, hogy gyonyoru, gyonyoru, gyonyoru! :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


koszonom mindekinek az aggodast! nagyon jol esik. aranyosak vagytok.
talan hat majd az antibio(24-48 orat mondtak), vannak gorcseim, de nemelyik mar nem olyan eros. viszont most mar nem pisiles utan kezdodik, hanem csak ugy magatol. a fajdalmcsillapitora azt mondtak, hogy szedjem rendszeresen, igy most szigoruan 6 orankent kapkodom azt is.
en meg mindig nem ertem, hogy hogyan allapitottak meg a hugyuti fertozest, mert a csik nem mutatott ki semmit (feherje, ver stb). a doki meg csak ranezett es mondta, hogy mivel sotet es zavaros, tuti az.
annak, aki feltalalta a melegvizes palackot en imaba foglalom a nevet. szinte a hatamra van ragasztva hajnali 1 ota! :lol:
ma nagyon lusta vagyok, es tobbszor is visszaaludtam. Tony nagymamaja keltett fel vegul hn12-kor. :evil:

zoldi. igen letilottak a no-sparol. de nem igazan ertem a gyogyszeresz erveleset, mert ha tenyleg leallitana a fjasokat, akkor ket pofara kapkodnak a szulni nem akaro kismamik a no-spat. szoval en arra jutottam, hogy lesz megint egy eros es hosszu gorcs, akkor be fogom venni. szerinted? koszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mush589 2008.12.10 14:22-kor.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


f.marti! Mit csinál anyosod? Milyen betegei vannak? Nem semmi, hogy nem lehet rá számítani! Nincs másrokon, vagy barát,aki vigyázna rájuk? Vagy akár szomszéd is?

Mush! Te hogy vagy? Elmúltak a görcsök?

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


sajnos nem nagyon akad...
nővérem Angliában él, kicsit messze van, anyum ágyban fekvő beteg.Nem nagyon tolonganak a barátok sem a segitség ajánlással.Mmindenkinek megvan a maga baja...
De kibogozzuk valahogy! :lol:
ja és anyós fogorvos és após is meg sógór is...De mindenki túlzsúfolt....Nincs ideje segiteni :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


boci. nagyon aranyos a keresztlanyod.

vera. Iza is nagyon edes. hogy viselte a vizsgalatokat?

atjott a baratnom a mosasert (meg van egy utso kistucsoknek), meg hozott nekem paprikaskrumplit, meg csirkeporit. hogy lehet valaki ennyire rendes? :lol: :lol:

orsi. szerintem azert nalam meg nem olyan rossz a helyzet, mint Cilinek volt. en nem gorcsolok folyamatosan, es lazas sem vagyok. de ha kicsit is rosszabb lesz a helyzet,akkor ugyis megyunk vissza a korhazba.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush: Nekem a kórházban folyamatosan adták a no-spat és kiadták, hogy szedjem a szülésig, nehogy megint előjöjjenek a vesegörcsök... és pik-pakk megszültem ennek ellenére (ez anno Lillánál volt). A dokim anno erre annyit mondott, hogy ők szülés közben is adják néha pont a simaizom-lazító hatása miatt (valami olyasmi rémlik mintha a méhszájjal lett volna összefüggésben).

Keress rá a hatóanyagára, úgy már ismerni fogják a kinti orvosok is.

Egyébként meg:

Mindenkinek hatalmas gratula, a babák meg tündériek :)))) Jöhetnek még képek :)))

Akiket meg befektetéssel fenyegetnek: ne hagyjátok magatokat :) Csak akkor engedjétek az indítást ha tényleg indokolt és tényleg nem lett elszámolva a terhességi kor... (néha az az érzésem, hogy azért szeretnek ilyenkor a dokik indítgatni mert közeleg a karácsony...)
Vendég
 


boci. tenyleg nem nagy a pocid! :lol: vegulis eldontottetek, hogy mi lesz Bogyokatok neve?

marti. nem semmi az anyosod! gyorsan szerezd vissza azt a kulcsot. en biztosan elkuldtem volna melegebb eghajlatra. :evil: :wink: sajnalom, hogy nincs segitseged!

niki. jo az uj vonalzod!

en ma nem megyek vedonohoz. felhivtam oket, es hagytam uzit, hogy nem vagyok jol, ha akar akkor jojjon o.

tegnap arrol is szereztem be infot, hogy mi lesz, ha tul hordas van.
a betoltott 41. heten kiszedik a nyakdugot, ha kered. hatha az beinditja. ha nem akkor par nap mulva befektetnek (ez nekunk dec 27-re esik). tesznek fel valami zselet, ami lagyitja a mehnyakat. varnak 6 orat, ha semmi valtozas, akkor megrepesztik a burkot, megint varnak par orat, ha meg mindig semmi, akkor adnak oxitocin infuziot.
a baratnom szerint innentol gazos a dolog, mert ha kapsz ilyet akkor nagyon fog fajni. azt mondta, hogy 3 ora alatt meglett a masodik gyereke, de o inkabb az elso szuleset valasztana, ami 22 ora volt.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


csaki. leirtam a nonek, hogy mi a hatoanyag, de nem talalta. :? benak.
ha megint lesz egy olyan eros es hosszu gorcs, akkor tuti beveszek meg egyet, mert az tenyleg segit.
a babanak szerintem nem lehet valami jo, hogy nekem faj (olyankor mindig tobbet mocorog), meg stresszelek ezen.

megyek problok szunditani egyet (gyakorolom a kutyapozt :wink: ), meg van feloram, amig bevehetem a kovetkezo adag gyogyszereket.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Enikő! Jól látod, Hancsi nagyon nyugis - tudod, sárga volt, és az lassan megy ki belőle. ...meg hát a nevelésem! ;)
Fertőzés? Fene tudja. Van még egy kis égő érzés, de nem tudom eldönteni, hogy a "bejárátnál" csak, vagy komolyabb. íszerintem csak a sok váladék, meg az idióta betétek. kenegetem Sudocream-mel:)
Műtéti heg? ja, tényleg, olyanom is van!

[quote]B írta:üfiztetéssel nincs valakinek gondja? Kismanó szopi után beájul és nem is büfizik olyankor, hanem jó óra múlva és olyankor persze már fekszik én meg aggódom ,hogy visszanyeli...

Nálunk dettó! Fektesd oldalra, vagy hasra, tuti nem nyeli vissza.

Musi! Cupp! Örülök, hogy jobban vagy!
Én dokim engdné a nospát. ha rendes vajúdós fájás jön, azt nincs az a nospa, ami leállítja.

[quote]A írta:kiket meg befektetéssel fenyegetnek
Csaki!
Én szívesen fogadok "befektetőket"! ;) számlaszámom a profilomban! :)

Kép
zölddisznó
 
 


Mush:
hát azt is fogom, hamarosan hazajön párom és megmondom, kérje sűrgősen vissza!
Na ettől félek én is, mert tudom mit jelent az inditás és a spontán szülés... Hunival inditani kellett mert menet közben megszűnt minden fájás, kontrakció...De az a 2,5 óra ami volt az oxitocin infúziótól, hát nem kivánom ujra átélni..De lehet nem úszom meg :roll:

Csaki:
nekem volt március 15. én egy erősen pozitiv IH tesztem....Onnan számolva is már tulhordtam....Sőt, ha a tüszőrepedés 2-3 nappal később is volt akkor is letelt az idő. Hacsak nem egy késői peteérésből származik a kisasszony, amit kizártnak tartok, mert akkor pár nap alatt nem lesz betonerős HCG tesztem... Ugyhogy nem tudom mi tévő legyek... :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?