Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Légyszi, légyszi segítsetek!

Mostanság kerültem Egerbe, és az összeköltözés örömére baba a láthatáron (első, és még csak otthoni teszt, de nagy az izgalom :-)). Nem ismerek itt egy nődokit se, nagyon jól jönne, ha tudnátok segíteni: kit ajánlotok? Kit nem? Milyen tapasztalataitok voltak? Mire számítsak a vizsgálatokon, a szülészeten, meg egyáltalán? Nagyon köszi, mindenkinek, aki válaszol! Privi is jöhet: kiscsirip@citromail.hu. Szió: Csirip
 


Sziasztok!
szívesen mennék én is!

Borsolyka!
Nagyon szeretnék Veled beszélni!
Dobsz egy sms-t a számomra? Számom itt www.mazsolamuzsika.uw.hu

k
 


Sziasztok!
A szolnokis topikból kukkantottam át hozzátok. Július elején megyünk Egerbe két napra. Nem tudtok valahol ajánlani baba-mamás szállást?? Előre is köszönöm a segítséget.
 
 

 
 

Sziasztok, nem tudom jár-e erre vki mostanság! :)
Azt szeretném megtudni, hogy hogyan lehetséges az, hogy bár már 24. hétes terhes vagyok, a 16. hetes AFP eredményemet még mindig nem kaptam meg!!!!!! Hol akadhat el???? :cry: Vagy akinél elakad neki mindegy úgyis nekem kell megszülnöm ha vmi gond van???? Egyszer már rákérdeztem telefonon, nekem még válaszolni sem akartak, csak amikor a védőnőm kérdezett rá. Ezt is nagyon furcsának tartottam, neki azt mondták ok, majd postázzák, de már ez is 4 hete. Ésha csak elnézték???? :twisted:

Maris

Maris


Nekem is hetekig kallódott valahol. Végül postázták nekem is meg a védőnőnek is...
easy105
Eger
 
 


Sziasztok!
Látom,hogy nagyon régóta nincs itt senki :cry: Ha mégis felnézne ide valaki,akkor légyszi segítsetek!
Egri szülész-nőgyógy.-t keresek,de senkit nem ismerek :cry:
Ti már rutinosak vagytok ilyen témában,ezért szeretném ha ajánlanátok nekem valakit!Előre is köszönöm!!
 
 


Sziasztok!

Én még nem voltam az egri kórházban sosem, de csak rosszat hallottam róla.
Én júliusban fogok szülni Gyöngyösön, nekem nagyon tetszik!
Az biztos , hogy én Egerbe nem mennék, amilyen durva dolgokat hallottam. :shock:

Martha
 


Sziasztok

Én egerben születtem és ott is éltem sokáig, a hugom Dr. Nagy Péter főorvosnál szülte mind a három gyerekét és nagyon meg volt vele elégedve.

Én Gyöngyösön szültem 2 éve ott jobban ismerem az orvosokat, ha valakinek segítség kell irjon ide de jobb ha privit és segítek ha tudok

Andi

Kép

Kép
 


kedves eri. Én egri vagyok, egerben is szültem, A nőgyógyászom dr Kelemen Zsolt, Csak jót tudok mondani róla, mert végtelenül intelligens, magasan képzett,jópofi doki. :Mindenkinek tudom ajánlani. Ha érdekel, bővebben a következőben.
 
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


SZIASZTOK!

NEM TUDNA NEKEM VKI AJÁNLANI 1 JÓ NŐI ORVOST GYÖNGYÖSÖN?
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!




KATI
 


Kattalina!

A szülészetek, kórházak csak regisztráltaknak topikok között van Gyöngyösi kórház topic. Gyere oda, én indítottam pont amiatt, amit most Te kérdezel. Ott sok infót megtalálsz majd. Én akit így első körben azonnal ajánlok neked: Dr. Szelva István. Én is hozzá járok, nekem is úgy ajánlották ott a topicon és nem csalódtam benne. Keress meg mindenképp! :))

Judit
 
 


Kati csak nem jelentkeztél.
Egyébként most látom, hogy női orvost keresel :)) Szóval ő Dr. Csépány Adrienn.

Judit
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
 
 


Sziasztok!

Használt gyermekruhák és babafelszerelések (légzésfigyelő, mellszívó, pihenőszék, sterilizáló, fürdetőkád-betét, baldachin, kenguru) eladók.

Képeket a fotóalbumban találod, Brigó néven (4 db album):

http://babanet.hu/album/index.php?album=14116

http://babanet.hu/album/index.php?album=14126

http://babanet.hu/album/index.php?album=14127

http://babanet.hu/album/index.php?album=14170


Ha valami érdekel, írj privit, megegyezünk :)

Én Heves megyében lakom, itt tudok személyes átvételt biztosítani, de amit lehet, azt postázok.


Kellemes napot,
Brigó

Kép

Kép
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon letölthető kincseket találtok. Klasszikus zenék "babafülre" átdolgozva, melyek mellett a (leendő) szülők is ellazulhatnak, kellemesen tölthetik az időt 14. Baby Einstein zenealbum, Babazene 1-4 és még sok más. Majd lesz gyerekzene magyarul és angolul is.

Letölthetők készésgfejelsztők, játékok, kifestők is - a feltöltés folyamatos.

Már van néhány rajzfilm (Thomas, a gőzmozdony angolul, magyarul), és lesz oktatóprogram is!

Felnőttek részére könyvek.

A www.pszichologia.mlap.hu oldalon pedig lehetőség van tanácsadás kérésre. A levelekre szakképzett pszichológus válaszol. Ajánlom olyan személyek részére, akiknek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de személyesen felkeresni egy szakembert valamilyen okból mégsem szeretne.

üdvözlettel, Nisreen
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.


Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.



Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo.....mp;start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


KépKép
KépKép
KépKép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
 
 


Halihóóó!

Nézzétek meg aköv oldalt!!!

http://hoppa.ltime.hu

Üdv.
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
 
 


Sziasztok!
Én is friss látogató vagyok, amúgy pedig 16b hetes kismama. Nekem a nőgyógyászom, az egri illetve a miskolci megyei kórházat ajánlotta szülés szempontjából. Mivel ő nem vezet szülést ezért nekem is keresnem kellett orvost akinél majd szülhetek.( 7 hónapja élek Heves megyében )Mind két helyen 2-2 orvost ajánlott.
Jelenleg a Tárczy Csaba doktorhoz járok és eddig még semmi problémám nem volt vele leszámítva, hogy mivel a kórházi rendelésre járok úgy kell levadászni. Akinek esetleg van vele kapcsolatban más tapasztalata illetve már szült nála akkor szívesen venném, ha bővebben tájékoztatna.
Szülésznőt illetően kit ajánlotok?
feluca
Mezőszemere
 
 


Sziasztok!
Jó rég nem írt senki!
Akkor majd én...


Feluca: gratula a babóhoz!
Én Tárczy dr-hoz járok, amióta Egerben élek. Ennek már lassan 10 éve. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon rendes, lelkiismeretes, és tapasztalt, nagyon érti a dolgát :)
 


Sziasztok! Feluca! Én tavaly novemberben szültem a lányomat Egerben, a szülésznőm Simon Ágnes volt (nem választottam), nagyon tudom őt ajánlani, nagyon sokat segített, nagyon kedves volt.
 
 


Kedves Egriek és heves megyeiek!

Nagy- nagy örömmel tudatom, hogy lassan 4 hónapja, hogy megszületett kislányom Alma, 2900g, 52 cm, agusztus 29-én. Nagyon jól vagyunk és hála istennek szépen gyarapszunk azóta is.

Livi81- köszönöm a segitséget végül Dr. Tárczy Csabánál szültem. Nagyon rendes doki én is mindenkinek csak ajánlani tudom. A szülés teljesen simán zajlott és probléma mentesen. Alma nagyon igyekezett kifelé. Mindösszesen 7óra alatt lement vajúdással egyetemben. Azt hiszem ennél jobbat nem is kíván hattam volna első gyermekemnél.
Most, hogy a hospinveszt átvette a kórházat azomban kénytelen leszek nőgyógyászt választani. Simon Ágnes doktornő maradt Egerben vagy át ment máshová?
Nekem Miskolcon ajánlottak még orvost illetve Mezőkövesden tudok egy jó doktornőt Kriston Borbálát, de ő nem vezet szüléseket. Jó lenne olyan dokihoz menni akinél majd késöbb szülhetek is.

Kép

Kép
feluca
Mezőszemere
 
 


Sziasztok! Kérlek segítsetek, ha esetleg Egerben vagy környékén valakit tudtok, akinek a babájának szüksége lenne anyatejre, kérlek jelezzétek felé üzenetem. Az összes leadáshoz szükséges vizsgálati eredményem megvan. Káros szenvedélyektől mentes, tiszta, rendes helyről. Előre is köszönöm a segítséget. Üdv: Kata
gondka@vipmail.hu
 
 


Sziasztok!
Én is csatlakozom a klubhoz.
Bár én még nem várok babát, de szeretnék felkészülni rá :)
Tud nekem ajánlani valaki heves megyében nőgyógyászNŐT akinél szülni is lehetne?
JA és nem utolsó sorban valami rendes helyet, kórházat (ahol normálisak a körülmények)
Ezer hála és köszi
 
 


Sziasztok.Én Pétervásárán lakom és babát szeretnénk.Ő nekem már a második lenne mert az első házasságomból már van egy 3 éves kislányom.Szeretnék rendelni a netről terhességi tesztet csak az a baj,hogy sok a postaköltség.Van köztetek valaki aki Pétervásárai vagy környéki és babát tervez?Na és persze szüksége lenne terhességi tesztre.Vehetnénk ketten és megfelezhetnénk a postaköltséget.Ha van valaki akit érdekelne irjon!
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Szép állapotban lévő, de használt ikeás 2 funkciós, álló, Mala rajztáblát/festőállványt keresek a kislányomnak Egerben vagy Heves megyében illetve Egertől 50 km-es körzetben. Ha Debrecenben bárhol és bármikor, vagy Pesten a belvárosban napközben személyesen átvehető, akkor azt is szívesen átveszem. Ha valaki tud ebben segíteni kérem jelentkezzen: gondka@vipmail.hu címre. Segítséget előre köszönök. Üdv: Kata
Ikea festőállvány, ikea rajztábla, ikeás festőállvány, ikeás rajztábla, álló rajztábla, két funkciós rajztábla, nagy méetű rajztábla, Mala festőállvány, Mala rajztábla -t keresek.
:D Kép rajztábla Kép raztábla2

lilypie.com/birthday.php?r=70088
 
 


sziasztk
kötetlen beszélgetésre kereske anyukákat , kismamákat 
irjatok a montenbajk@gmail.com cimemre
Krisztián
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron