Új privát üzeneted érkezett!

Cili:üdv itthon!!! Hogy vagytok? Dani baba milyen??

Manna: nekem is van egy picit erősebb folyásom, de nem hiszem hogy magzatvíz lenne!
Vendég
 


És akkor ő lenne a nagyfiam, a maga 54 cm-vel és 3,7 kilójával....
Hogy hova fért belém, máig nem értem....:shock:


Kép

Kép

Kép
dcili81
 
 


Orsimorsi! Nagyon sajnálom ezt a csőrepedést! Elég kellemetlen lehet! Nem tudsz valakit a rokonságból esetleg megkérni, hogy adott időpontban ott legyen (minél előbb), hogy ha jön a baba ne kelljen ilyen embereket a lakásba kerülgetni?

Sina! Ne aggódj, már semmi baj nem lehet. Én kívánom neked, hogy még ma éjszaka megszülesen Mesi! Viszont ha mégsem, akkor tuti jó kezekben lesztek és semmi baj nem fog történni!
Mennek a drukkok, hogy mielőbb a kezedben tarthasd a pici lányodat!

Bocika! Neked is drukkolok, hogy minden renbenlegyen és már babázhass!

Susy! Örülök, hogy jól vagytok! Majd biztos átáll a picur bióritmusa. Vinzent gyönyörűséges!

Mush! Remélem már kiderítették a probléma okát és már jobban vagy! Neked is mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 

 
 

Manna! Neked is mennek a drukkok! Lehet, hogy este már babázol? :D Várjuk a híreket!

Cili! Üdv itthon! És várjuk a beszámolódat, ahogy az időd engedi! És persze sok-sok képet!
Látom már van is egy! Nagyon drága kicsi fiú!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sajnos a szülést nem nagyon jól éltem meg, mert baj volt velem is meg a babával is de hála istennek mára minden rendben van mindkettőnkkel.

Nagyon aranyos baba, nagyon erősen szívja a cicit, nagyon fáj, de összesen 7 dkg-t fogyott mielőtt hazajöttünk, szóval evett rendesen.

A tej gondolom majd jobban be fog indulni, és akkor nem lesz baj.

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili: nagyon édi Dani. Remélem azért lesz erőd leírni a születése történetét.

Enikő: köszi. Veled mi van?
Vendég
 


Susy: Nagyon édes a kisfiad :)

Cili: örülök, hogy otthon vagytok, és Dani is nagyon cuki. Ezen már én is gondolkodtam, hogy hogy fért el, mert ahogy most elheverészik a mellemen, az államtól a ...-ig ér. Szóval, jól be volt hajtogatva odabent :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Ja, és amit meg akartam mutatni:
Tegnap a fiam azzal stresszelt, hogy lóf*t nem evett uzsira, már ott sírtam meg minden, aztán végül benyomta ezt:

Kép

És ilyenkor ne haljon be az ember lánya :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Köszönöm a dicséreteket!
Minden babuci nagyon édi! :P :P

Gabi!
Az én manóm is olyan grimaszokat vág, hogy haláli. Evés után beájul és olyankor álmában mosolyog!!! :lol: :wink:
susy75
 
 


Jaj, nagyon édes ez a mosoly, Gabi!
Nyugi, tudják ők, hogy mi kell nekik:)

Hello Cili! A te nagyfiad is nagyon édes!

Kép
trombibébi
 
 


Suzy - Vinzent is nagyon szép, formás baba. Jól sikerült! :D

Kép
trombibébi
 
 


sziasztok!
hazaertunk a korhazbol. a haziorvos kuldott vissza a szuleszetre. ahol egy fiatal dokival volt dolgunk. o azt mondja hat igy a vegefele mar nem kene elvarni, hogy fajdalom mentes legyen a terhesseg. azt hittem neki ugrok a csavonak. aztan mondtam neki, hogy ja nem fajdalom mentes, de azert nem is kessel szurkalos fajdalommal teli minden pisilesnel. :? :evil:
megjott a tegnapi vizelet eredmenye, semmi. de o ugy velte, hogy ez akkor is hugyuti fertozes, es adott antibiotikumot. meg azt mondta, hogy szedjem rendszeresen a fajdalomcsillapitot. meghallgattak a szivhangot. a csajszi jol erzi magat. ugyan ez a csavo azt is mondta, hogy szep nagy gyerek lesz. :shock:
semmi egyeb vizsgalatot nem csinaltak. szerintem fogalmuk sincs, hogy mi a gond, de azert megis adtak valamit.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Gabi! Nagyon édes ez a mosoly! Az evés miatt meg ne aggódj! Biztos nem volt éhes! Az okosak azt mondják, hogy egy gyerek sem halt még éhen úgy, hogy közben volt mit ennie!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


a no-spara azt mondtak, hogy ne szedjem, mert fogalmuk sincs, hogy az micsoda.

manna. sajnalom, hogy rad hoztak a fraszt. itt elobb kitapogatjak, hogy fekszik a baba, es csak utana kezdenek szivhangot hallgatni.
drukkolok, hogy Domi uton legyen kifele!+++++++++

boci. akkor mar neked sincs sok hatra!

sina. ha meg olvasod. nyugodj meg. a korhazban jo helyen leszel, es ha barmi gond van, nagyon hamar kikapjak a lanykat! fel a fejjel, ne sirj! drukkolok!++++++++++++++++++++++++++++

magnes. milyen topikot talaltal te?

orsi. mondd nekik, hogy most csinaljak meg vagy legkozelebb 2-3 honap mulva lesz ra lehetoseguk.

suzy.cili. udv ujra otthon. nagyon szepsegesek a fiuk!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Gabi: hát megzabálom Kristófot! :lol: :lol: Ne idegeskedj az evés miatt, mert az a tejcsire is befolyással van. A barátnőmnél 4. hét után el is ment a tejcsi, mert egyfolytában stresszelt meg görcsölt hogy nem elég a tej, biztos éhezik a baba........... Szóval tudják ők, hogy mi az elég pláne ha ilyen elégedett képet vág!

Mush: azért azt hinné az ember hogy ott a nagy Angliában sokkal alaposabbak és normálisabbak a dokik! :cry: Nekem ez a hozzáállás érdekes.
Vendég
 


gabi. zabalnivalo kicsikristof mosolya! :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


boci. sajnos nem. itt tulon tul lazak, otthon meg pont az ellenkezoje. sajna most valasztasom nincs, szedem az antibiotikumot. 24 ora utan fog elkezdeni hatni. jelen pillanatban nem faj. megyek gyorsan porszivozni.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mush: azért pihizzél is!! Milyen antibogyót kaptál?
Vendég
 


Cefalexin 500mg.
soha nem hallottam rola

KépKép
KépKép
mush589
 
 


sina:ne sírdogálj,hidd el semmi baj nem lesz.Mesike jó helyen van és ha ő ugy gondolja pikk-pakk kibújik.nagyon rá tudják hozni a dokik a frászt az emberre.... :evil: És szerintem már Mesikével jöttök ki a kórházból legközelebb :wink:


Gabi:tünédri sztármosoly :D


suzy:nagyon szép a kisfiad,sok boldogságot hozzá!!!! :D


nyugi csajok akinek a ctg-je nem lett a legjobb,nekem sem akart az istennek sem megmozdulni annyira aludt....bezzeg miután hazajöttünk....nem hiszem hogy probléma lenne csak a dokibácsi előtt szégyenlősködik :lol:

KépKép
lyndee
 
 


zsebi: Dunaharasztin lakunk (ott ahol Mágnes) is, az itteni gyerekorvos mondta, amit halálosan komolyan gondol 6 hétig nincs kimenetel, csak szellőztetés a szobában.


Mágnes: ez a dr. K. Zsuzsa helyi gyerekorvos szájából hangzott el, Ti kihez jártok?


Trombi: igazad van, megnéztem, sajna tényleg csak pénteken van telihold.(Oh, ezek szerint is nagyon siettetem az időt).

Sina: gondolunk Rád!!!!!
csurimuri
 
 


mush:én is vesegörcsre tippelnék.nekem is volt már benne részem....hát szerintem a szülés nem lesz ennél fájdalmasabb ez vigasztaljon.Egy uh-t viszont csinálhattak volna :?


bocika:ti is babával jöttök már csak haza. :wink: gyanítom a doki azért nem akar tovább várni mert progija van karácsonyra....mert ha jól számolom akkor jönne ki a túlhordás utáni szülésmegindítás... :roll:

KépKép
lyndee
 
 


hahó!


nagyon szépek az új babák grtaula hozzájuk!!!! már lassan mindenki megszül ja és orsi tök jó az írás:)

az én kicsikém átaludta az éjszakát, 11től reggel 6ig huztuk a lóbőrt:) annyi csak h igy nappal semmit nem alszik szinte, de inkább igy legyen..

ma megmutiztam a mhelyemen is, tiszta büszkeség:)


aki még 2in1 nagyon szoritok mindenkinek, ne izguljatok vhogy biztos kijön:)semmi baj nem lesz!erre kell koncizni.

aida: amikor csipked a baba, akkor tágul a méhszáj..nekem is igy volt

sina: ne sirj, ez a legcsodásabb dolgo ami csak eljöhet!


andy

Kép
andy30
 
 


ja a lényeget nem irom: negativ a kakimintánk!! azt mondta a doki, h ha rendesen gyarapszik (már 3530gramm és 3000el született :roll: egy hét alatt 300at hizott) és eleget eszik, akkor nem baj ha darabos a kakija (mondjukk habos is néha de azt már nem is mondtam neki) ő tudja.. két hét mulva ugyis egy hós státuszra visszük hozzá. tehát nyugodjon meg anyuka, etesse:)


andy

Kép
andy30
 
 


sztetetk mennyire gáz, h nappal csakk a hordozóban alszik? már elrontottam? ráadásul az nem tul egészséges neki.. eccerűen nem marad meg a szobájában az ágyában nappal :?

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérn. A dokim(Aida régi dokija), Cseh Erika a II.Számű Női Klinkára ment át, így ott fogok szülni. De még Ő sem sokat tudott mondani a Kórház rendszeréről.
Lenne pár kérdésem azokhoz aki ismerik az intézményt.

Éjszakára az anyukával marad e a baba?
Van e alapítványi szoba, ha igen mennyibe kerül?
Adnak e a babának ruhát, pelust, popsikrémet.....
Adnak e betétet?

Hogy van látogatás?

Császárnál be engedik e az apukát a műtőbe?(nekem császárom lesz)

Hát ennyi röviden!


:oops:
Köszönöm ha válaszoltok, jöhet priviben is!

Sziasztok!
És kitartás! :)

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Lyndee: nem tudom, lehet van valami progija. Bár úgy vagyok vele, felőlem indíthatja, ha nem árt a babómnak. Amúgy azt mondta, hogy december elejére és szilveszterre van sok kismamija. Legalább mi is nyugodtan itthon lehetünk karácsonykor. Igaz Bogyócska egész délután nagyon feszeng, nyomogat! Lehet alakul valami???!! Megijedt a dokibácsi mondatától???!!!! :lol: :lol:

Mush: ezt még én sem hallottam! Remélem hat!

Andy: na én ehhez nem értek, de azért nem biztos hogy a legjobb a hátának, hiszen nem teljesen vízszintes. Vidd ki magatokhoz a kiságyat, vagy tedd a kanapéra, ágyra! Bár mondja ezt egy "rutinos" anyuka! :lol: :lol: Ja gratula a negatív kakihoz!!!!!
Vendég
 


bocika:én is épp erre gondoltam hogy most jól megijedt a baba és inkább meggondolja magát,magától szeretne kibújni :wink: Ez lenne a legjobb!

Remélem Mesike is elindul magától :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: legyen igazad. Bár nekem támaszként ott van a nagynéném és ő nem fogja engedni, hogy olyant csináljon a doki ami árt a kisfiúnknak!

Sina: jobban vagy már??? Várunk ide legalább egy-két mondatra!!!!
Vendég
 


Bocika! Szülésindítást azért végeznek csak indokolt esetben, mert többnyire elhúzodóbb a szülés, erősebbek a fájások (oxitocin miatt), és több végződik császárral.

Asiye! Ha van hely a gyerekágyon, akkor éjszakára is veled lehet a gyerek (ha zsúfoltság van és a patológiára kerülsz ott nem lehet),
van alapítványi szoba, 10000Ft/éj (egy szinttel feljebb van, első gyereknél nem ajánlom), a babának adnak ruhát, minden egyebet úgy tudom vinni kell, látogatási rend nincs, viszont a gyereket csak üvegfalon keresztül lehet megnézni, a szobákba látogatók nem mehetnek (kivétel alapítványi szoba), császárnál nem mehet műtőbe hozzátartozó, addig a szülőszobán várakoznak és ha megvan a baba ők kapják meg elsőre.
Ha kérdésed van és tudok még segíteni, akkor szívesen segítek.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Bocika! A babának nem direktbe árt a doki egy szülésindítással, csak azzal árt, hogy több komplikáció merülhet fel, te is könnyebben sérülhetsz, meg ilyen apróságok. Persze van aki indításra is úgy reagál, mint ha magától indult volna be a szülés, de ez a ritkább. Én pl. indításra fél nap alatt sem tágultam semmit és császár lett a vége. Na de ez sem mindenkinél van így. A méhszájad nyitva van már valamennyire?

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Enikő: tudom én, hogy csak akkor indítanak, de hallottam már egyéb "rásegítő" módszerekről amit előszeretettel használnak a dokik!
Vendég
 


Enikő: nem tudom. 37. hetesen vizsgált meg utoljára, akkor zárt voltam. Azóta nem voltam nála, csak NST-re jártam! Ma is ott beszéltem vele! Nyákdugó az már távozott!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Na akik még egyben vannak, azok készüljenek! Tegnap itt járt a hidegfront havazással... holnaputánra odaér hozzátok! Azt hittem nálunk is hatásos lesz, de néhány kemányedést leszámítva, semmi... pedig a dokinőm nagyon kikapta a tegnapi napot... három óra alatt kilenc baba született... az ájszakai statisztikáról nem tudok, de nincs szoba, úgyhogy a vajúdó kismamákat a belgyógyászatra kell irányítani!


Cili! Tüneményes a nagyfiad! Egyszerűen zabálnivaló!

Gabi! Kristóf meg lássuk be jól kinevetett! Ne aggódj, ha éhes eszik! Addig amíg ilyen jókedvű, nincs gond. Biztosan álmában találkozott a szép kékszemű angyalkájával :)

Mush! Remélem jobban vagy... tényleg egyre inkább húgyúti fertőzés gyanús amit írsz, de minimum vesegyulladás. Az iszonyú fájdalmas, de a sok folyadék és az éllandó pisi a legjobb orvosság rá. Mindkét oldalad fáj? Mert ha csak az egyik, avyg az egyik jobban, akkor a másik oldaladra feküdj! Akkor a babád lemászik a vesédről. Ha mindkettő fáj, akkor térdállásban kutyapóz... tudom tök kellemetlen, de nekem az segített anno. Az előző terhességemből egy hónapot töltöttem úgy...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Bkati: én már azt hittem te is megszültél!!! :lol: :lol:
Hát rám eddig semmilyen front nem hatott, de legyen igazad!
Vendég
 


niki:
ha gondolod,és nem rohansz megvárhatnál, én is előbb ott leszek, mert múltkor is sokkal hamarabb ott voltam uh-n és be is hívtak.
megiszunk vmit ctg előtt hátha én is korábban bejutok.

mush : reméljük hatni fog és jobban leszel

a babák gyönyörűek.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Bocika! Milyen rásegítő modszerekre gondolsz? A nyákdugó távozása már jó jel! Azért kérdeztem, hogy nyitva van-e a méhszáj, mert az is nagy előny indításkor!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sina! HA még olvasod! NAgyon szorítunk érted! És a kicsilány is rendben lesz! Vigyáznak rátok!

Manna! Neked is drukkolok ezerrel, bár most már biztos nem olvasod!

Suzy! Gyönyöráűséges a babátok!

Aida! Nekem szokott lenni ilyen csipkelődős érzés... Noelka ott szambázik a kijáraton... nekem azt mondta erre a doki, hogy az gondot nem okozhat... :) Nekem ez az érzés folyamatos két hónapja, és tökéletesen zárt a méhszájam...

Csuri! Én úgy tudom telihold csak pénteken lesz! Egy kis havazásos hidegfronttal megspékelve...

Bocika! Most olvastam. hogy csütörtökön befekszel... szorítok érted!

Orsi! Részvétem a csőcseréhez! Ha társasház vagytok akkor elvileg ezt az összes károddal együtt (beleértve az új fürdő kijavítását is) a közös költségből vagy a közös biztosításból ki kell fizetniük!

Azta! Anita! Nem semmi a babád súlya!

Manna! Mit modtak?

ZSebi! Szabi tényleg nagyon jó baba! Szerencsés mami vagy!

Cili! Majd írd meg mi volt! Ha nem túl indiszkrét kérés!

Andy! Szerintem sem túl nyerő egész nap a hordozó... a kis gerincének nem tesz jót... viszont tanácsolni tudom, hogy valami jó puha, esetleg plüss, vagy szőrös takaróba mint a csigabigát becsavarod, akkor szerintem el fog maradni... :)

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Hát Bocika! Én is jobban szeretnék már külön lenni, de hát még nem... :) még boldogítalak benneteket egy kicsit, mielőtt menni kell... :) na meg aztán nekünk együtt kellene menni... holnap nem? :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Lányok! Hariveráról meg Izáról tudtok valamit! Lehet elkerülte a figyelmemet, de azóta mintha nem tudnék róluk, hogy visszamentek kivizsgálásra...

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Enikő!

Köszönöm a választ! :)
Nagyon örülök, hogy nincs átjáróház, és nem lehet a kortermekbe látogatni! :)

Még arra válaszolnál hogy CTG az hogy megy?
3 hét múlva kell mennem. Bejelentkezem, és amikor megyek a kórházba ott van valami beteg irányító vagy valami?
És egyértelmű, hogy a kórházon belül hova kell menni CTG-re?
Csak mert nem szeretném ha fél órákat bolyonganánk feleslegesen!

Köszönöm!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


kati. csak a bal oldalon faj. az elmult 2 napot a jobb oldalamon es kutyapozban tolottem. 6 parnabol csinaltam tornyot es arra doltem ra. a hatamra meg ment a melegvizes palack. viszonylag kenyelmes, de rajtam sajnos nem sokat segitett. a gorcsoket ebben a pozban veszelem at, mert az osszes kozul ez a legjobb. tegnap meg el is szenderedtem ugy, miutan bevettem a no-spat.
nagyon remelem, hogy az antibiotikumnak lesz majd valami hatasa. figyelek, hogy sokat igyak.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


sajnos semmit sem tudunk hariveraekrol

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mushi! Kitartás! Tudom, nagyon fájdalmas! De tényleg minél többet iszol és pisilsz, annál hamarabb túl leszel rajta! Az a fura nevű gyógyszer amit írtál, azt fájdalomcsillapítónak adták?

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


asiye! Nem tudom voltál-e már a SOTE II területén....
Az alagsorban ahol a büfé van, ott van a betegfelvétel, ott be kell jelentkezni, aztán a szülőszobák előtti folyosón van a CTG.
A büféhez a főbejárat mellett jobbra kell bemenni, a CTG-hez a főbejáraton be és rögtön a porta után az első folyosó!
Mindenképp időpontot kell kérni, telefonszámot sajnos nem tudok, mert én mindig személyesen kértem, de talán itt a lányok (Mágnes, Zöldi) ebben biztos tudnak segíteni.
Kívánom neked a legjobbakat!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


kati.
a Cocodamol fajdalomcsillapito
a Cefalexin meg antibiotikum
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mush589 2008.12.09 18:43-kor.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!
mush: a 2008 márciusi hízók, itt pár topiccal feljebb.. undorító... :?

csuri:
A mi gyerekorvosunk Irén, nekünk is a körzetes valamelyik Zsuzsa lett volna, de igazából nem hallottam sok jót róluk, így én választottam gyerekorvost..

asiye:
061/2100290 a mellék: 53216
Időpontot kérni kell, és függetlenül az időponttól midig be kell jelentkezni. A CTG a szülőszobák folyosóján van, egy túlzottan kedves csajszi a CTG-s :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Pihentem kicsit, talán nyugodtabb is vagyok! Leellenőriztem a kórházi pakkot!

Nagyon aranyosak vagytok, hogy erőt öntötök belém! Sokat jelent! :D

Mushi! Remélem, hogy most már elmúlik a fájdalom! Úgy fest, hogy ott az eü. ellátás nem olyan lelkiismeretes, mint itt!

Boci! Lehet, hogy a megállapodás bejön??? :D

Felteszek még utolsó pocakos fotót búcsúzóul. Ezen a dagi pofim is rajta van - reggel készült, így a szemem ott még nincs úgy bedurranva, mint most! :?

Amint tudok, jelentkezem! Mindenki vigyázzon manójára és magára!

Millió puszi!

Kép

Kép


Kicsit el van torzulva az arcom... :shock:
sinaszi
 
 


Köszi, csajok! Megpróbálok nem rástresszelni a kajára, mert tudom, hogy nem teszek vele jót, meg hát tényleg nem úgy tűnik, mintha éhen akarna halni a szentem :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


szia sina! :lol: :lol:
a pocid meg mindig kicsit feloldalas, de nagyon szep! :wink: nem is dagi a pofid, de nem latszol tul boldognak.
te is vigyazz magadra meg Mesire! minden rendben lesz! varjuk a hireket. majd uzenj valakinek. oleles nektek!

KépKép
KépKép
mush589
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?