Új privát üzeneted érkezett!

Lyndee: ha megvan az a gomb akkor légyszi áruld el!!!! :lol:
Vendég
 


hahó!

zsebi: nagy gratula! nagyon szép formás kis babó!
biztos h az is számit h 3. szülés! mikor én szültem, előttem jött be egy csaj, neki is 3. baba volt és ahogy beértek onnan 15 percre megvolt a baba olyan gyorsan ment:)

irigyellek a szopizás miatt nekem nem sikerült az első 24 órában pedig annyira akartam de nem hozták ki és tudom h ez a legfontosabb a szopiban de már késő bánat:(

hajnalban megszületett a sógornőmék babája is: zsombor, nekik 2. gyerek gyorsabban is jött mint az első, és most ő sem repedt mint az elsőnél. remélem én is igy leszek a 2.nál.

vannak uj képek ha lesz időm tömöritek és teszek fel


andy

Kép
andy30
 
 


Megjártam a Tescot és még egyben vagyunk. :)

lyndee, akkor jöhetnek a szülésindító koktélok ;) meg málnalevél tea (vagy azt iszod? :roll: )

manna, ejha, mik nem vannaK... :shock: Nem semmi. De a lényeg, hogy minden rendben. :)

boci, aktív baba Neked is nagyon kriksz-krakszos NST-s papírkát produkált? Mert Noellel az volt a baj, hogy úgy nézett ki mintha fél percenként kihagyna a szíve úgy elment mindig.. :( Meg a szívverés helyett szinte folyamatosan surrogás meg nagy "csatazaj" jött odabentről.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 

 
 

bocika:mindenképp szólok! :wink:


aida:a málnalevél teát ma kezdtem el,bár nem nagyon hiszek benne mert a többiek már hetek óta isszák és még semmi...a bábakoktélt viszont nem vállalom :D

KépKép
lyndee
 
 


Aida: igen, de nem szóltak rá semmi rosszat. Csatazajt én is hallottam és néha nagy-nagy csendet is, de mindig visszajött a szívhang. Erre az én dokim azt mondta, hogy nagyon jó!!! :lol: :lol:
Vendég
 


nemtom mindent végigolvasni de a kakihoz hozzászolnék:

nekünk ugye most aza bajunk h tul sok van szinte állandóan..erre IS azt mondták h anyatejes gyereknél természetes, ne aggodjak ha közben hizik hát nemtom akkor mit sziv igy fel ez a gyerek belőle ha egyből kitolja? jövő hét kakitenyésztés eredménye ok h majd az megnyugtat de akkor is..nekem is inkább az tünik logikusnak ha ritkábban van (nekem is ugxy volt babakoromban) az tuti jol hasznosul mint ami egyből kijön nem?


andy

Kép
andy30
 
 


Miért nem? Ez pl. nem vészes:

Természetes Bábakoktél

Csak természetes leveket tartalmazó koktél. Még finom is. :)

Hozzávalók:

* 1 grapefruit,
* 1 narancs leve és ebbe 1 kiskanálnyi frissen reszelt gyömbér

Ezt egybe és meginni.

Meg pl. tonic is jó és az finom is!:D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


mondjuk igaz h az én regim annyit eszik h az már tul sok lehet neki (ma reggel pl 170et evett meg!! :roll: és mindezt 20 perc alatt

Kép
andy30
 
 


Sziasztok! Kicsit visszaolvastam.
Sarmon, és akik még többedszer szültek! Nekem is kevesebb (volt) a vérzésem, viszont eléggé brutális utófájásaim voltak az első 1-2 napon. Ez összefüggésben van a többedszer szüléssel?

[quote]L írta:ábdagadás:
Nekem is volt, és sajnos van is. Szülés után 2 napig tök jó volt, aztán visszajött, hiába a sok folyadék miatt nem bír lemenni. Tejtermelődés miatt viszont legalább 3 litert inni kell. Emlékszem 2 éve is hetekig szenvedtem mire kigyógyultam, és sajnos csak a felpócolás és pihentetés segít, ill.segítene.

Nekem is maradt egy kis dagadás, és sajnos a kézzsibbadás sem múlt el teljesen :cry: . Remélem, azért majd elmúlik.

Csaki! Ugye te írtál a rugalmas hordozókendőről? Milyen az? hogy lehet az ilyen picurokat belerakni? Szabi ugyanis imád kenguruzni ( a hasunkon függőlegesen pihenni), óriásikat alszik így. Csak éppen olyankor nehéz megmozdulni. Ilyen helyzetben is magamra tudom kötni? Egyébként ő is imád cumizni a mellemen, de eddig a max szopás 30g volt (igaz, csak néhányszor mérem). Te csinálsz valamit a sok tejcsiért vagy magától van?

Aida! Írd már át légyszi a kismamis oldalon a születési dátumunkat! Nov. 29 volt még (még 5 percig :wink: )

zsebi_baba
 
 


Boci, az orvosom nekem is azt mondta, hogy tökéletes NST. :) Meg a szülésznőm is örült hogy baba sokat mozgott. Csak annak a szülésznőnek nem tetszett aki ma csinálta az NST-t, az enyém épp született..

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida:erről a verzióról nem hallottam csak a ricinusolajos-alkoholosról.
Ha végképp elszakad a cérna,mindent bevetek....még van egy kis türelmem :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Zsebi, megtörtént. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


andy: no para... nem tesz jót a babának a túlaggódós anyuka... nyuuugi....

zsebi: itt egy link egy rugalmas kendőre (ez mondjuk jobb mint amiket itthon lehet kapni de ha elolvasod az instrukciókat akkor látod, hogy néz ki...) http://www.mobywrap.com/t-instructions.aspx

Én is állandóan kenguruzok :))

Tej: izé... szoptatok és naponta egyszer fejek... de Luca ugye már a 2. baba, Lillánál anno még tejfokozó teát is ittam plusz homeós bogyó is volt... aztán úgy tűnik bejáratódtak a tejmirigyek (több ismerősömnél is így volt). (Luca viszont túl sokat eszik, olyan zöldeket kakil, hogy ihaj... na de ha olyankor nem sír akkor inkább nem veszem le a mellemről:)))))
Vendég
 


Csaki! Köszi a linket, azt hiszem, ez kell nekünk!

Aida! Köszi!

zsebi_baba
 
 


Csaki! Az én tejmirigyeim sajnos nem tudtak bejáratódni! De most bizakodó vagyok, alakul a dolog.... Én is gyakran szoptatok, amikor csak igényli, fejni magamnak még nem sikerült, ezért ma volt egy "fejőnő" nálam (fujj, de rondán hangzik), és még jön párszor, remélem, ez segít.+ tejhozó tea, +homeós bogyó

zsebi_baba
 
 


zsebi: de nem kell vagyonokat kiadni a kendőre, sima pólóanyagból kell kb. 5 méter (60 centi széles) és kész
Vendég
 


[quote="aida"]M írta:aidaiért nem? Ez pl. nem vészes:

Természetes Bábakoktél

Csak természetes leveket tartalmazó koktél. Még finom is. :)

Hozzávalók:

* 1 grapefruit,
* 1 narancs leve és ebbe 1 kiskanálnyi frissen reszelt gyömbér

Ezt egybe és meginni.

Meg pl. tonic is jó és az finom is!:D


Sziasztok, bocsi, ha zavarok, de egy pár napja olvasgatlak titeket, lesem, hogy kibújnak-e a babucik( és egyben nosztalgiázom, meg néha pityergek is).
Gratulálok minden babucinak, és anyicinak!!
Aida, nem beleszólás képpen, de próbáltad már ezt a koktélt? Én januárban megittam, mert nagyon türelmetlenül vártam a babucit, és szörnyen rossz az íze, a grapefruit ugye keserű, a gyömbér meg iszonyat erős. Nekem égette a torkomat. Rá 3 napra szültem meg, de pont a kiírt időpontra, úgyhogy nem tudom, volt-e tulajdonképpen hatása. Azért le lehet gyűrni, ha valaki nagyon szereté már a babáját látni :wink:
További jó babavárást, kitartást, mert már nincs sok a csodáig!

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Nem próbáltam még, nekem nem is szükséges. :D Lehet hogy nem finom a szöveg nem tőlem származik egyik fórumozótársam írta még régebben tőle vettem át. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mági!
Feltalálták a gumikesztyűt!!! :roll: miért mérgezed magad???és a kezed is fáj ejnye-bejnye.

Aida!
Te miket nem produkál Noel, nem semmi a végén tényleg te leszel a következő.

Sina!
Na fini lett a paradicsom leves???A mienk nagyon tuti.Még maradt holnapra is.

Kaptam Mikulástól ajándékot a párom intézte, azután rámtört a sírás.Ez már amolyan hormonális dolog, Kérdezte a párom tán bántott a Mikulás mert visszamegy és megveri. :lol: :wink:
Mostanában mindenen tudok sírdogálni, vagyis a könnyem folyik közben meg nevetek. :shock:

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Zsebi!
Aranyos Szabolcs baba.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!

Igyekeztem átolvasgatni amit irtatok, de egyszeruen annyira faradt vagyok, hogy ket szo között be tudnek aludni. Nem tudom ilyen faradtan hogy a trutymiba lehet szulni, plane ha ez a szulesem sem lesz 17 oranal kevesebb! Még 5 napom van elvileg... hidegfront még hírből sem jön erre, a kicsim meg tegnap kb. max 2 kemenyedest produkalt. Neha bokszol egyet, aztan kesz... ugyhogy lassan, de baratkozom a gondolattal. hogy a csemetem lusta es var meg...

Zsebi! Te viszont nem voltál semmi! Ez a szülések gyöngyszeme! Szabi pedig tünemény...

minen baba tünemény itt a topikban. Olyan kíváncsi vagyok, majd ha jövő nyáron összehozunk valamit, akkor mi lesz acsemetékkel...

Ma jutott eszembe... Hariveráról tud valaki valamit? Most mentek vissz a kórházba kivizsgálni nem?

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


bellanitta:
utálom a gumkesztyűt, mert nem érzem, amit csinálok.. egyébként volt, de a költözéskor az is elkallódott valahol.. :?

Teljesen rosszul vagyok, már vacsinál rámjött a hányinger, de ugyanakkor éhes voltam, a derekam iszonyatosan fáj, és a gyomrom is néhabegörcsöl. Vagyis csak sejtem, hogy a gyomrom, mert a szerveim valahogy nem a helyükön leledzenek... Hasmarsot isérzek, de nemakar jönni, csak az aranyér.. Szuper! :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Még mindig egyben!
Elméletileg ma lett volna a nagy nap de semmi!

csakegy:
az olasz kajás és oregános szülésbeinditós dolgot cáfolom.
kb. 3 napja olasz kaján élünk. :roll:
A bábakoktélon kivül én már minden előjelét a szülésnek produkáltam ami a nagykönyvben meg van írva.

Zsebi:
Nagyon aranyos Szabolcs! És nagyon jó a szüléstörténeted. Én is ilyen szülést szeretnék. :oops:

És a vonalzóm szerint Odett megszületett! :D :D :D Csak én nem tudok róla! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


nekem ma borzalmas napom volt, reggel elmentem ctg-re, ahol közölték, hogy vmi nem stimmel, mert nem mozog, meg be van szűkülve a placenta funkció.
A vérnyomásom egekbe volt ctg alatt
hiába mozgatták a hasam meg se rezdült.
Felküldtek a szülőszobára.
Nagyon megijesztettek, mikor beértem a szülőszobára és rögtön lefektettek, ctg rám kapcsol már potyogtak a könnyeim, alig bírtam Balázst felhívni úgy sírtam.
Párom csapot papot otthagyott, rohant be hozzám a szülőszobára.
Persze a nagy ijedtségre rögtön mozgolódott a kisasszony:)
Jött a dokim és megnyugtatott, hogy semmi gond nincsen, az első ctg is jó volt, a vérnyomásom igaz nem túl jó de de az is pont határon volt, ha gondolom szedhetek rá gyógyszert, nem szükséges.
Mondtam neki, hogy szerinted ezek után megkockáztatom, hogy tiszta ideg legyek vajon most jó-e neki odabent vagy sem?
inkább erre az egy hétre szedek, mint hogy baja legyen.
hétfőn újra akar látni.
azért azt hozzá tette, hogy finisbe vagyunk.....
Hát lányok életembe nem ijedtem még meg ennyire, hogy azt hittem baja van és nem tudok mit csinálni, a tehetetlenség, hogy simiztem a hasam és semmi reakció....
nagyon rossz volt.....

de a visszaolvasásból látom, hogy másnak is volt ilyen problémája....

megyek, mert erre a napra muszáj kipihennem magam

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


orsi:szerintem a tegnap egy ilyen nap volt mert nekem sem csinált semmit Vivi a ctg-n.a csajszi oldalt nyomkodta a hasam hogy legyen valami de semmi.mondta is hogy ma lustik a babák.:Dne aggodj.minden rendben.
nekem jövöhét csütörtökön kell mennem reggel 8-ra uh-ra és ctg-re.

szorsolya:gratula a vonalzon született babádhoz :shock: :wink:

és hurrá..ma jön hozzánk a mikulás.kiváncsi vagyok lányocskám mit fog szolni ha meglátja.jo sok ajcsit hoz neki...sikerült ugy elraknom pénzt hogy amit nagyon szeretett volna azt megtudtam venni...most már annyira boldog vagyok..

Vivi szerintem bent marad a kiirt napig mert kedden névnapja volt azért nem jöhetett,ma mikulás és papa névnap van.ugyhogy ma is marad.12-én Gabi mamát ünnepeljük és amugy a csütörtököt el kell felejtenie mert anyosnak az a mumus nap.minden rossz dolog akkor érte.jo hogy a kiirt napom is pont csütörtökre esik :D sebaj.most már csak 12 nap van vissza.

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Sziasztok!
Még mindig egyben!

Orsimorsi: remélem már jobb a lelki állapotod. Nem tudom minek ijesztgetik a kismamikat ennyire???!!! :twisted:

Szorsi: na azért tessék megvárni minket Sinával. Bár tegnap lelépett olajsütőt venni és azóta nem jelentkezett!!! Mit mondott a dokid? Mikor kell befeküdni?? Indítás???

Niki: jó Mikulásozást!
Vendég
 


Reggelt!

Majdnem 6 órát sikerált aludni, el sem hiszem :) A mellem majdnem szétpukkant reggel, úgyhogy Kiskoboldnak "habzsidőzsitejbevaj" volt.

Andy: a 170 a széééép :shock:

Zsebi: a kézzsibbadás még nálam is megvan kicsit reggelente vagy amikor van időm 30 percnél többet "aludni" :P , de egyre kevésbé rossz.

Aida: a grapefruithoz csak annyit, hogy én támogatom 8) az utsó hetekben kb. naponta ettem egyet, mert kívántam mint az őrült. Félbevágtam, és kikanalaztam a gerezdek közül a gyümölcshúst.

Csibe: nem kell annak keserűnek lenni, úgy kell felhasználni :wink: Az a fehér héj rész a keserű benne a gerezdeken, amit pölö én a narancsról is totál leszedek, hogy csak a húsrész maradjon, mert hányhatnám van tőle :roll:

[quote] írta:s a vonalzóm szerint Odett megszületett! Csak én nem tudok róla!

Szorsi: akkor neked volt eddig a legkönnyebb szülésed :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Szép jó reggelt!
Boci:
Tényleg jól eltünt Sina olajsütőt venni.!

Én a mai napot is kinéztem magamnak.
A dokim nem mondtott semmit. Majd ha akar kibújik, de a protokol szerint egy hetet szoktak várni.
Egyébként a dokim holnapig szabin van. :roll:
Vendég
 


Gabilány: nyomom én a grapefruit-ot is ezerrel (nagyon szeretem), de semmi hatása!!! Annyira szerettem volna ha ma megszületik a kismanónk, de nem akar jönni!!! Úgy látszik nagyon lusti!!!
Örülök, hogy sok a tejcid! Egyen is sokat a Kiskoboldotok!!! :lol:
Vendég
 


Szorsi: nekem is egy hetet mondott mármint a befektetésre, de hogy utána mikor indít??? Kedden találkozom vele, akkor majd kiderül! Bár jó lenne előbb!! :wink: :wink:
Vendég
 


Hm... Reggel 8 óta fájásaim vannak, egész ciklikusan jönnek, de nem túl erősek, nagyon enyhe menszi jellegűek és kb. csak 20 percenként vannak, de 1-1 fájás elég hosszan kb. 40 mp-ig tart. Meglátjuk mi lesz. A végén igaza lesz az orvosnak.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Vagy csak megint a szokásos jósólgatások vannak. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Jaj milyen menő porszívót kaptunk anyóséktól mikulásra. :D Ilyen ciklon rendszeres csodacucc, annyi izéke lett bele, csak néztünk honnan jött, mert tegnap porszívóztunk ki mindent.. :shock: Úgy néz ki nem csak menő, jól is szív. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: na, mi történt anyósékkal???!!!! :lol: :lol:

Én most bepróbálkozom a mákos gubával!!! Benyomok egy nagy adagot!!! :lol: :lol:
Vendég
 


halihó!
Asszem gyomorrontásom van, sak ezt nem tudom mitől... A legjobbkor, mindjárt megyünk Annámmal Mikulásvonatozni.... Nem merek enni semmit sem, nehogy rámjöjjön a hasmars... Szerintetek ilyenkor igyam a málnelevél teát? Mert ugye annak is hashajtó hatása van.... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági: szerintem majd ha hazajöttök akkor igyál teát, de igyál!!!! Remélem jobban leszel! Jó vonatozást!!!
Vendég
 


Na azt hiszem elhagytam a nyákdugóm - már bocsi! Lehet színtelen? Mert ez az volt, kocsonyás, nyákos (amilyennek mondják)csak nem volt véres!!!! :oops: :oops: Most akkor ez az??
Vendég
 


bocika

Tegnap kérdeztem a szülésznőmet nyákdugesz ügyben:
Azt mondta, hogy tipikusan takony állagú, zöldes-sárgás szinezetű, ujjbegynyi nagyságú izé...

Lehetek indiszkrét: hol hagytad el (wc, zuhany), mert nekem is jön valami kocsonyás cucc.

Reméljük ez már jelent nekünk vamait!!!!!! Hajraá!!!!
csurimuri
 
 


Boci: nekem is színtelen volt... Hajrá!

Sina még mindig olajsütőt vesz vajon? :roll: :lol: Vagy már drukkolhatunk érte? Vagy akár gratulálhatunk?

Nagyon komoly, most van az az időszak, hogy ha egy aktívabban írogató kismami valamiért hallgat, azt már jelnek vesszük (legalábbis én) :D :D :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Két keményedés között egy gyors bejelentkezés!

Aranyosak vagytok, hogy gondoltok rám! Puszi mindenkinek! :wink: :D

Még egyben vagyunk, csak olajsütőt nem találunk! :evil: Apa most is olajsütőfelderítőúton van! Már bejárta Tolnát, Baranyát! Boci! lehet, hogy Felétek is járt! :lol: Még mindig nem talált semmit, így lehet, hogy sógiék csak levest és muffint kapnak!

Mági! Jobbulást! Remélem, hogy hamar elmúlik a gyomorrontás!

Penészügyileg! A penészölő-gátló szert Bébic írta... Én nem is mertem mondani, hogy nálunk a fürdő hogy néz ki, mert még irigyek lennétek ránk! :x :roll:

Ma jönnek hozzánk sógornőmék, így pörgök ezerrel! Este mindenképpen jövök még! :oops: :roll:
sinaszi
 
 


Ja! És megszállt a nyugalom! Szerintem csak a kiírt időpontban szülünk! Bár ma van felettünk a hidegfront, így figyeljétek a jeleket, Lányok! :wink:
sinaszi
 
 


Csuri: wc-n vettem észre a papíron!!! Igen, olyan takony szerű volt!

Gabi: köszi, remélem!

Sina: hát ha felénk járt a párod, én adtam volna neki! Bár az enyém sem a legtutibb (ajándék lónak....) de szívesen átpasszoltam volna!

Hozzám nemsokára az egyik barátnőm jön! Úgyhogy takarítok ezerrel én is! Ja és bekajáltam rendesen. Nem semmilyen kajákat: spenót, túrós rétes, mákos guba........... ha ettől sem indul meg!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nem tudom jel -e de az én babóm rendesen be van lassulva tegnap óta!
És bármit csinálok nem mozdul!
Volt már ilyen aztán beindult! :roll:


Lehet ma szülünk?! :roll:
Nem bánnám.
Vendég
 


Hű, Sina, pedig már rákészültem :D

Boci: minél összevisszább, annál kíváncsibb lesz a baba, hogy ki az, aki ilyeneket kajál :lol: :lol: :lol:

[quote]. írta:..Penészügyileg! ...

Basszus, mit olvastam ehelyett :oops: :oops: :oops:

Bár amikor apa tegnap a csomót masszírozta ki a cicimből, akkor eszembe se jutott hasonló a fájdalomtól :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi! Hát, nehezen esett le a tantusz! Talán nem véletlen!!! :oops: :lol:
sinaszi
 
 


Boci, Szorsi! Azért így begyorsítani! Persze nem csodálkozom, hogy Szorsi Te már nagyon be vagy sózva! Tényleg nagyon kíváncsi leszek, hogy vajon nem a kisfiúk türelmetlenebbek-e??? Ha mindenki megszül a topikosok közül, akkor majd számoljunk, hogy a kislányos vagy a kisfiús mamik húzták-e tovább!
sinaszi
 
 


Megyek, takarítgatok még! Úgy néz ki, hogy lesz olajsütő, így kiverem a húst is! Kellemes délutánt mindenkinek!
sinaszi
 
 


Gabi: nana! :P Hol van még a 6 hét vége????!!!!! :lol: :lol:
Ja és neked mennyivel a szülés előtt távozott a dugó???

Szorsolya: HAJRÁ!!!
Vendég
 


Na most már tényleg szülni akarok! Az előbb küldte a kollégám, hogy reggelre megszületett a kislányuk! A felesége 1 héttel utánam volt kiírva!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!
Úgy látszik, a tegnap tényleg egy "ilyen" nap volt, mert nekem is van egy hasonló CTG sztorim, amit már itt 3-an leírtak.
Szóval úgy kezdődött, hogy eleve nem az csinálta a CTG-t, aki szokta, ami azért érdekes, mert szinte végig lustizott a babó, a végére ébredezett, de ezt a nőt nem érdekelte, lekapcsolta a kötelező 20 perc után, míg a másik ilyenkor mindig ráhagy vagy 10 percet. Mivel a dokim nem volt benn, elküldött vele az ügyeletes ambuláns dokihoz. Az asszisztens vitte be neki a papírkámat, fél perc után hozta is ki, ráírva, hogy "felvétel". Asszisztens látva a rémületet az arcomon, mondta, hogy na jó, ne siessük el, ismételtessem meg. CTG-s csodálkozott, hogy akkor már miért nem inkább uh-ra küldtek, de megcsinálta mégegyszer, és az már teljesen ok lett (naná, benyomtam előtte a büfében egy krémest meg egy kávét) mondta a ctg-s, hogy szuper, ezzel biztosan nem kell befeküdnöm. Vissza ambulanciára, de addigra már egy másik -fiatal- doki volt ott, aki közölte, hogy látja, hogy ez már ok, de ő nem bírálhatja felül a kollégát, döntsek saját felelősségre. Köszi.
Hívom a dokimat, persze, hát ő látatlanban nem tud mit mondani, de menjek el áramlásvizsgálatra, és ha az is ok, szerinte hazamehetek. Hát így is lett, az is ok olt, így hazajöttem. Csakhát ugye hivatalosan "saját felelősségre" jöttem el, és ettől olyan sz.r érzésem volt/van, mintha felelőtlen lennék a babával.
Kész őrület!

Kép
trombibébi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?