Új privát üzeneted érkezett!

Híreket hoztam:
"Ma 15:05-kor 59 cm-el, 4100 g-mal, végül császárral megszületett Zsófia.
Puszi:Ibernuska"

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


hahó!


szelesnek nagy gratula!!!!!!!!!!!!! lassan már nem is marad senki 2in1:) igy kell ezt csinálni lányok!


boci:

ok:)

na most csak ennyi mert apa nem bír a lányommal:)


andy

Kép
andy30
 
 


hú most látom h berninek is megszületett!!grat neki!! nem semmi méretek:):)


andy

Kép
andy30
 
 

 
 

Szeles!
Gratulálok Hunorhoz!!!! Sok egészséget, boldogságot kivánok!!!


orsimorsi:
Véleménem szerint ez nem ügyintézés! Én egy fenyegető levelet írnék a vízműnek! Ti vele álltok szerintem jogviszonyban!
És ha kell esetleg bármi segítség akkor nyúgodtan szólj! Én magam Miskolcon a vízműnél éppen ilyen problémákkal foglalkozom :roll: . Mondjuk azt tudom, hogy ha így beszéltem volna ügyfelekkel rég fenékbe rúgtak volna.
Vannak lehetőségek, és a legjobb módszer egy jó kis fenyegető levél. (felső szervek stb.)

Én úgy tudom (lehet, hogy rosszul) hogy az üdülési csekket 01.31 -ig lehet beváltani.
Vendég
 


BERNI! NAGY NAGY GRATULA A HATALMAS LANYKADHOZ!!! :lol: :lol:

Kép

KépKép
KépKép
mush589
 
 


húú Berni:
Gratulálok Zsófihoz!!! Hatalmas baba lett! :)

Orsi:
Attól függ milyen üdülésid van. A miénket pl. márc. 31-ig lehet beváltani... De gondolkozom azon, hogy ellopom Aida ötletét, és elmegyünk még szülés előtt kettesben kajálni valahová.. Utána egy jó darabig úgysem tudunk :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Egy ideig még néma leszek, mert 7 oldalt még pocakHannával sem nagyon tudtam elolvasni.

Szóval mai képek:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Puszmusz, és gratula a "ma született bárány(ok?)nak.

Kép
zölddisznó
 
 


Mire elküldtem az irományomat még egy baba!
:D :D :D

Bernuska!
Nagy- nagy gratula!!!!
Vendég
 


magnes. sajnos nem jo.
Kép
Dora a felfedezo itt nagyon nagy szam... :?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Most ébredtem, és épp akartam kérdezni Must-t, hogy ő kapott-e már üzit Bernitől, amikor láttam a hírt :D

Gratula Berninek!!! Minden jót és sok egészséget neki és a pici Zsófinak!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


épp hogy csak kiteszem a lábam és tessék....

[size=18]Laura! Gratulálok Hunor babához! Nagyon ügyesek vagytok!

Berni! Gratulálok Zsófikához! szép nagy baba! Ügyesek voltatok

Sok tejcit és nagyon sok mosolyt kívánok![/size][color=red]
[/color]

Lilypie Kids Birthday tickers\




Lilypie Kids Birthday tickers




Lilypie First Birthday tickers
bkatalin
 
 


Zoldi. olyan szepseges Hannad. es milyen eros! a fiuk szerintem mar most sorban allnak! nagyon vagany a masodik ruci! :lol:
kerunk szepen uj vonalzot! :wink:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


na lányok....gratula az uj babákhoz..és dobom a képeket Vivi sarokrol:D:D Kép
Kép

Kép

Kép
nikianya21
 
 


nagyon aranyos a rozsaszin birodalom! :lol:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kép pelenkázó
Kép ..


és ez lesz a pelenkázó:D :D :)

Kép

Kép
nikianya21
 
 


nah jo itt valami nem stimmel..megprobálom ujra:D Kép

Kép

Kép
nikianya21
 
 


Zöldi! Hanna gyönyörű!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Berni Gratula Zsófihoz! Sok Boldogságot!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Berni! Hatalmas gratula! De szép méretek! Gyorsan épülj fel! Sok tejcsit és boldogságot Zsófihoz!
sinaszi
 
 


Berni: GRATULA A SZÉP MÉRETŰ ZSÓFIHOZ!!!

Zöldi: még mindig egy tündérke Hanna!!!

Mush: igaz, hogy ez a mi lánynevünk, de a Tímeához mit szólsz???

Niki: szép lett Vivi kuckója!!!
Vendég
 


Niki Nagyon szép lett Vivi birodalma!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Sziasztok,

Nagyon köszi lányok a sok jo kiivánságot :D

Két napja itthon vagyunk, most éjjel végre több át nem aludt éjszaka után sikerült pár orát aludni :D

Nemsokára lesznek képek is, igyekszem követni az elmult oldalakon mi minden történt :shock:

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Zöldi! Nagyon vagány a kiscsaj! Beszarás! Olyan szép kis fejlett csajszi! És a grimasz is tuti a 2. képen! :lol: Csak nem sétálni voltatok, hogy olyan szőrös sapi van Hannán!

Niki! Nagyon hercegnős Vivi birodalma! :D

Ügyintézős dolgok: azért nem semmi! És tényleg az én fejemben is az fordul meg, hogy nemhogy egy idős nénit, de pl. Anyumat is át tudják verni ilyesmivel! Talán most már sikerült beleplántálni egy kis "agilitást" és először kételkedik - de utána fizet! :?

Mushi! Nekem - pláne a nevetekhez - a Tímea nagyon tetszik! De majd gondolkozom igazi ősi neveken! A Réka viszont szerintem a családi név miatt nem szerencsés...
sinaszi
 
 


Zsiráf! Üdv újra köztünk! Várjuk a beszámolót és a képeket! Persze csak a jól megérdemelt pihenés után!
sinaszi
 
 


Lyndee! Ma már sikerült elbeszélgetnem magammal és elfogadtattam azt, hogy 11-ig Mesi ki nem bújik! :cry:
sinaszi
 
 


Timeat en felirtam a listara, de Tonynak meg nem mutattam meg, mert nem merek tobb "csak" lany nevvel eloallni... egyenlore.
koszike!

zsiraf. welcome back!

sina. neked mikor valtozott meg a vonalzod, lehet hogy ma szuletekre?

apaek meg mindig dolgoznak! :shock:

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Mushi! Ma erre ébredtem! :lol:
sinaszi
 
 


Zöldi:látom j óHannára a sapi :lol: édes pofa, az utolsó összegömbölyödős kép a kedvencem!

Zsiráf:
Képeket szeretnénk!!

mush:
Sára, Mariann, Hanga hirtelen ezek :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági: a kollégám felesége is nemsokára szül, és nekik Hangájuk lesz!!! Először furcsáltam, de most már nekem is tetszik!!!
Vendég
 


Nekem is tetszik nagyon, csak az Anna mellett nagyon hasonló hangzású lenne, ha a harmadikat így hívnák..:) Ja és nekem tetszik nagyon a Janka is

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Laura, Ibernuska: millió gratula nektek, remélem könnyen ment, sok tejet nektek

Zöldi: Hanna még mindig nagyon aranyos

Niki: nagyon szép a babasarok, bár nekem asszem túl erős a szine...Reméljük lánykádnak tetszeni fog

Kép
galzsuzsa
 
 


Csajok informatiai segitségre van szükségem: hol kell a felugró (pop-up) ablakok blokádját feloldani???? Cseppet hülye vagyok ehhez....

Kép
galzsuzsa
 
 


Zsuzsa! Apa a következőt kérdezi: Milyen böngészőt használtok és milyen vírusirtótok van! Mert ettől függ....
sinaszi
 
 


Ezek beállításainál kell megkeresni a felugró ablak opciót és ki kell venni vagy betenni a pipát! Szóval ott kell változtatni! Érted? Mert én nem nagyon!
sinaszi
 
 


Kérdezz és továbbítom Apának! Azt mondja, hogy ezektől függetlenül is lehet olyan, hogy egy adott program blokkol valamilyen felugró ablakot!
sinaszi
 
 


Mushi! Találtam egy ilyen oldalt, de eléggé elvetemült nevek vannak:

http://birbin.blood-bowl.hu/magynev.htm
sinaszi
 
 


Sina: Mozilla böngésző, NOD32 antivirus system....

Kép
galzsuzsa
 
 


Megkaptam!!!!

Kép
galzsuzsa
 
 


Mági! Sapó szuper, de nem sokáig, mert nagy a bucija a kölöknek!

Sina! Sétálni még nem voltunk, csak levegőztetjük (magyarul szellőztetünk).

Laura! Berni! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


Berninek hatalmas gratula a szép nagy Zsófihoz!! Sok boldogságot a családnak!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szóval: akkor a böngészőben: felső sor eszközök menü legördít, ott a beállítások sort kiválasztani, majd a megjelenő ablakban a tartalom ikonra katt, és a legfelső a felugró ablakok tiltása, ha be van pipálva, azt ki kell venni, és lehet, hogy a böngészőt újra kell indítani az aktiváláshoz! Remélem, hogy menni fog!
sinaszi
 
 


Haza értünk az étteremből, nagyon jó volt! :D Legutóbb 26 hetes terhes voltam amikor ott voltunk, de akkor nagyon rosszul lettem (görcsöltem) :( most viszont minden rendben volt! :D

[quote="lyndee"]
írta:
lyndeeAida:már megijedtem hogy azt a rengeteg kaját mind meg akarod enni :lol: (nehéz lenne elképzelni rólad)


A vége az lett, hogy haza már csak egy pici rétest hoztam és még párom csokis-vaníliás parféjéből is ettem. ;)

Noel rúgdalozótt is, nem értette mi ez a sok kaja. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szólj, ha vmi nem világos! És remélem, hogy magyar nyelvű a böngésződ, mert angolul nem tudok, de a párom akkor azt is el tudja mondani!
sinaszi
 
 


Zöldi! Ezek szerint szépen haladtok mindennel! Tejcsi, alvás rendben? Igazodik Hanna a Te ritmusodhoz? (Éjjel fent, nappal alvás?) Vagy még csak szokjátok egymást? :D
sinaszi
 
 


Ja! Zöldi! 24-én születtetek, nem?? Félrevezető a vonalzód!!!! :twisted:
sinaszi
 
 


Sziasztok, Szeles 4 apuka vagyok. Küldök nektek pár képet a ma született gyerkőcről, a méreteit már ismeritek. (Mármint súlyát.)

Íme Hun Kép or Baba
dobsa
 
 


, Kép
dobsa
 
 


Dobsa! Gyönyörű Hunor! Kis békés arca van! Nagy gratula hozzá és sok boldogságot Nektek! Szelest pedig várjuk a beszámolóval!
sinaszi
 
 


Ilyen kis kanegér voltam 10 percesen. Kép
dobsa
 
 


dobsa. koszonjuk a kepeket! Nagyon szep baba!

KépKép
KépKép
mush589
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?